poniedziałek 29 kwietnia godz.18.30-20.00 Stadion Miejski; zbiórka na wyjazd do Damna na mecz klasy okręgowej z Polonezem Bobrowniki środa 1 maja godz.13.00 Stadion Miejski
JUNIORZY D1
poniedziałek 29 kwietnia godz.17.00-18.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY D2
wtorek 23 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 25 kwietnia godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY E1
wtorek 23 kwietnia godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 25 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY E2
wtorek 23 kwietnia godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 25 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
AKADEMIA PIŁKARSKA
grupa I (roczniki 2018 i 2019, juniorzy G1), trener PAWEŁ WŁADYCZAK; wtorek 30 kwietnia godz.16.00-17.00 Stadion Miejski
grupa II (roczniki 2016 i 2017, juniorzy F2), trener PAWEŁ WEGNER
grupa III (rocznik 2015, juniorzy F1), trener PAWEŁ WEGNER
grupa IV (roczniki 2013 i 2014, juniorzy E1 i E2), trener KRZYSZTOF DUDZIC; wtorek 23 kwietnia godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 25 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
grupa V (rocznik 2012, juniorzy D2), trener BARTŁOMIEJ LICA; wtorek 23 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 25 kwietnia godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
grupa VI (rocznik 2011, juniorzy D1), trener NORBERT MUCHA; poniedziałek 29 kwietnia godz.17.00-18.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
ARCHIWUM AKTUALNOŚCI
Dominacja faworytów
22.04.2011r.
Przedostatni turniej Grand Prix Debrzna w tenisie stołowym w edycji 2010/2011 nie przyniósł niespodzianek. Zawodnicy wyróżniający się w dotychczasowych trzech wydaniach naszej imprezy również i teraz zajmowali czołowe lokaty.
W rywalizacji dziewcząt supremację potwierdziła Laura Sowińska z Żółtnicy, wyprzedzając debiutującą w naszych zawodach jedyną reprezentantkę szkół ponadgimnazjalnych Magdalenę Jarzębińską oraz swoją koleżankę Darię Czaplę. Pierwszy raz w Debrznie grały tenisistki Krajny Sępólno Krajeńskie Wiktoria Sawicka i Paulina Rybacka. Wśród najmłodszych chłopców z zaciętej rywalizacji Oskara Wagnera z Jackiem Thomasem zwycięsko wyszedł tym razem ten pierwszy. To ci pingpongiści rozstrzygną między sobą kwestię pierwszeństwa w tej kategorii, bowiem mają jeden mniej rozegrany turniej od prowadzącego obecnie Adama Górnasia, któremu trudno już będzie powiększyć dotychczasowy dorobek. Świetny występ zanotował czyniący stałe postępy Filip Krajewski. Wprawdzie uległ swojemu kuzynowi Wagnerowi, ale i tak mógł się cieszyć z trzeciej lokaty, najwyższej w historii swoich wizyt nad Debrzynką. Marcin Michalczewski, Przemysław Obłoza i Wiktor Przybyłka to z kolei najlepsi uczestnicy w gronie gimnazjalistów. O ile pozycja Michalczewskiego wydaje się niezagrożona przed finałową imprezą, to o drugi stopień podium walka będzie zapewne zacięta. Zupełnie podobnie wygląda sytuacja w najstarszej kategorii szkół ponadgimnazjalnych, w której premierowy i od razy udany (druga pozycja) występ zanotował Piotr Maciaszek z Sępólna.
Ostatni turniej połączony z podsumowaniem cyklu, odbędzie się w maju, w środku tygodnia, w godzinach popołudniowych. O dokładnym terminie poinformujemy oczywiście zainteresowanych. Miejmy nadzieję, że dopiszą wtedy nie tylko przyjezdni, ale także miejscowi pingpongiści, których tym razem zabrakło w hali Zespołu Szkół.
WYNIKI CZWARTEGO TURNIEJU:
Dziewczęta:
1. Laura Siwińska (Żółtnica) 40
2. Magdalena Jarzębińska (Krajna Sępólno Kraj.) 403. Daria Czapla (Żółtnica) 40
4. Laura Krupienko (KA Krokus Człuchów) 37
5. Oliwia Rink (Krajna Sepólno Kraj.) 376. Julia Kała (Krajna Sępólno Kraj) 357. Wiktoria Sawicka (Krajna Sępólno Kraj.) 338. Patrycja Rybacka (Krajna Sępólno Kraj.) 31
9. Monika Kaszubowska (Cierznie) 35
Chłopcy - szkoła podstawowa:
1. Oskar Wagner (Żółtnica) 40
2. Jacek Thomas (Krajna Sępólno Kraj.) 37
3. Filip Krajewski (Żółtnica) 35
4. Adam Górnaś (KA Krokus Człuchów) 33
5. Marek Gutkin (Skotniki) 31
6. Szymon Młodzik (Krajna Sępólno Kraj.) 29
7. Andrzej Śledź (Żółtnica) 27
Oliwia Rink (Krajna Sępólno Kraj.)
8. Przemysław Winowiecki (Krajna Sępólno Kraj.) 25
9. Mateusz Frankowski (KA Krokus Człuchów) 23
10. Maciej Pietruszewski (Skotniki) 21
Julia Kała (Krajna Sępólno Kraj.)
11. Marcin Jarosz (KA Krokus Człuchów) 19
12. Kamil Masternak (Cierznie) 17
Wiktoria Sawicka (Krajna Sępólno Kraj.) Patrycja Rybacka (Krajna Sępólno Kraj.)
13. Stanisław Lemański (Krajna Sępólno Kraj.) 15
14. Fabian Rusch (Cierznie) 13
Chłopcy - gimnazjum
1. Marcin Michalczewski (Krajna Sępólno Kraj.) 40
2. Przemysław Obłoza (Żółtnica) 37
3. Wiktor Przybyłka (Krajna Sępólno Kraj.) 35
Laura Siwińska (Żółtnica)
4. Jakub Gawroński (KA Krokus Człuchów) 33
Daria Czapla (Żółtnica)
5. Adam Górnaś (KA Krokus Człuchów) 31
6. Oskar Wagner (Żółtnica) 29
Laura Krupienko (KA Krokus Człuchów)
7. Jacek Thomas (Krajna Sępólno Kraj.) 27
8. Szymon Młodzik (Krajna Sępólno Kraj.) 25
Oliwia Rink (Krajna Sepólno Kraj.)
9. Marcin Frankowski (KA Krokus Człuchów) 23
10. Przemysław Winowiecki (Krajna Sępólno Kraj.) 21
11. Mateusz Mrożek (KA Krokus Człuchów) 19
12. Stanisław Lemański (Krajna Sępólno Kraj.) 17
Chłopcy - szkoły ponadgimnazjalne
1. Marcin Michalczewski (Krajna Sępólno Kraj.) 40
2. Piotr Maciaszek (Krajna Sępólno Kraj.) 37
3. Wiktor Przybyłka (Krajna Sępólno Kraj.) 35
4. Jakub Gawroński (KA Krokus Człuchów) 33
Magdalena Jarzębińska (Krajna Sępólno Kraj.)
5. Kamil Elert (KA Krokus Człuchów) 31
6. Jacek Thomas (Krajna Sępólno Kraj.) 29
7. Przemysław Obłoza (Żółtnica) 27
8. Marcin Frankowski (KA Krokus Człuchów) 25
9. Bartłomiej Sikora (Cierznie) 23
--------------------------------------------------------------------------
Czołówka klasyfikacji po 4 turniejach:
Dziewczęta - szkoła podstawowa
1. Daria Czapla (Żółtnica) 120
2. Oliwia Rink (Krajna Sępólno Kraj.) 114
3. Julia Kała (Krajna Sępólno Kraj.) 72
4. Wiktoria Sawicka (Krajna Sępólno Kraj.) 33
5. Patrycja Rybacka (Krajna Sępólno Kraj.) 31
Dziewczęta - gimnazjum
1. Laura Krupienko (KA Krokus Człuchów) 151
2. Laura Siwińska (Żółtnica) 120
3. Monika Kaszubowska (Cierznie) 70
4. Monika Oleksy (Cierznie) 33
Dziewczęta - szkoły ponadgimnazjalne
1. Magdalena Jarzębińska (Krajna Sępólno Kraj.) 40
Chłopcy - szkoła podstawowa
1. Adam Górnaś (KA Krokus Człuchów) 140
2. Oskar Wagner (Żółtnica) 117
-. Jacek Thomas (Krajna Sępólno Kraj.) 117
3. Andrzej Śledź (Żółtnica) 97
4. Filip Krajewski (Żółtnica) 93
5. Mateusz Frankowski (KA Krokus Człuchów) 92
Chłopcy - gimnazjum
1. Marcin Michalczewski (Krajna Sępólno Kraj.) 120
2. Jakub Gawroński (KA Krokus Człuchów) 117
3. Przemysław Obłoza (Żółtnica) 109
4. Wiktor Przybyłka (Krajna Sępólno Kraj.) 107
5. Konrad Nawrocki (KA Krokus Człuchów) 106
6. Marcin Frankowski (KA Krokus Człuchów) 103
Chłopcy - szkoły ponadgimnazjalne
1. Marcin Michalczewski (Krajna Sępólno Kraj.) 120
2. Kamil Elert (KA Krokus Człuchów) 116
3. Wiktor Przybyłka (Krajna Sępólno Kraj.) 109
4. Przemysław Obłoza (Żółtnica) 97
5. Jakub Gawroński (KA Krokus Człuchów) 91
6. Bartłomiej Sikora (Cierznie) 86