poniedziałek 29 kwietnia godz.18.30-20.00 Stadion Miejski; zbiórka na wyjazd do Damna na mecz klasy okręgowej z Polonezem Bobrowniki środa 1 maja godz.13.00 Stadion Miejski
JUNIORZY D1
poniedziałek 29 kwietnia godz.17.00-18.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY D2
wtorek 23 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 25 kwietnia godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY E1
wtorek 23 kwietnia godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 25 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY E2
wtorek 23 kwietnia godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 25 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
AKADEMIA PIŁKARSKA
grupa I (roczniki 2018 i 2019, juniorzy G1), trener PAWEŁ WŁADYCZAK; wtorek 30 kwietnia godz.16.00-17.00 Stadion Miejski
grupa II (roczniki 2016 i 2017, juniorzy F2), trener PAWEŁ WEGNER
grupa III (rocznik 2015, juniorzy F1), trener PAWEŁ WEGNER
grupa IV (roczniki 2013 i 2014, juniorzy E1 i E2), trener KRZYSZTOF DUDZIC; wtorek 23 kwietnia godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 25 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
grupa V (rocznik 2012, juniorzy D2), trener BARTŁOMIEJ LICA; wtorek 23 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 25 kwietnia godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
grupa VI (rocznik 2011, juniorzy D1), trener NORBERT MUCHA; poniedziałek 29 kwietnia godz.17.00-18.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
AKTUALNOŚCI
Czarni wywieźli główne trofeum, MKS drugi
30.07.2017r.
Wygraną Czarnych Czarne zakończyła się XIX edycja turnieju piłki nożnej seniorów o "Puchar Lata", który odbył się dzisiaj na Stadionie Miejskim w Debrznie. Zespół Janusza Winnickiego odniósł dwa zwycięstwa i to wystarczyło, aby zdystansować pozostałe trzy drużyny i zgarnąć okazały puchar za pierwszą lokatę. Nasz team z dorobkiem czterech oczek, podobnie jak rok wcześniej, uplasował się na drugim miejscu. Więcej szczegółów dotyczących przebiegu niedzielnej imprezy już niebawem. Poniżej prezentujemy garść danych statystycznych z zawodów, a więc wyniki meczów, strzelców goli, końcową tabelę, składy ekip, wyróżnienia indywidualne a także to, co najważniejsze dla kibiców znad Debrzynki, czyli dokumentację spotkań czerwono-niebieskich.
Rezultaty:
Szarża- MKS 2:2 (2:2)
Mateusz Frymark (2), Patryk Zenik (16)- Paweł Władyczak (15), Martin Romanek (20)
MKS: Słonka- K. Masternak (21 Lica), Stalka, Góra (21 Kałdowski), Zabrocki (21 W. Taras)- Szostek, Władyczak (21 Rzepka), Domański (21 Sz. Malmon), Romanek, Pacholik (21 Szczubiał)- Wegner (28 Litwiniuk)
Najlepszy zawodnik: Patryk Zenik (Szarża)
Najlepszy bramkarz: Kamil Celiński (Czarni)
Król strzelców: Paweł Wegner (MKS) 3 gole
Sędziowie: Kamil Grzębowski (Chojnice), Mariusz Hoppe (Chojnice), Tomasz Gierszewski (Chojnice)
Składy drużyn:
Czarni Czarne: Kamil Celiński, Łukasz Tamioła, Adrian Dziekan, Piotr Kopot, Kacper Kaczmarek, Michał Bednarski, Kacper Kołodziejczyk, Patryk Zakrzewski, Kacper Woziński, Piotr Madaj, Łukasz Jakubowski, Jakub Osiński, Mateusz Wit, Marek Lisewski
Trener: Janusz Winnicki
MKS Debrzno: Sławomir Słonka, Dariusz Zabrocki, Krystian Szostek, Maciej Domański, Paweł Władyczak, Szymon Malmon, Martin Romanek, Bartłomiej Lica, Błażej Borucki, Michał Pacholik, Wojciech Taras, Szymon Rzepka, Przemysław Szczubiał, Kamil Kałdowski, Mariusz Góra, Damian Litwiniuk, Paweł Wegner, Sebastian Stalka, Kamil Masternak
Trener: Paweł Władyczak
Szarża Krojanty: Władysław Bondarenko, Michał Bielawski, Szymon Karasiński, Przemysław Dorawa, Mateusz Frymark, Jakub Prondziński, Łukasz Blank, Paweł Laska, Patryk Zenik, Marcin Kurs, Jakub Nowacki
Trener: Mateusz Frymark
Piast Człuchów: Krystian Paciorek, Sebastian Skoczypiec, Maciej Sikorski, Bartosz Urbaniak, Wojciech Wolański, Paweł Maślanyk, Marcin Żukowski, Karol Lubiński, Andriy Badyan, Arkadiusz Zachajczuk, Dominik Scharmach, Jarosław Wójcik, Mateusz Drobek
Trener: Wojciech Wolański