To mogła być wygrana, decydowały szczegóły26.09.2020r.
Tenisiści stołowi MKS-u zaczęli sezon 2020/2021 w czwartej lidze od remisu 9:9 w Miastku z rezerwami tamtejszego Juniora. Rezultat pozostawia niewątpliwie pewien niedosyt, bo czerwono-niebiescy byli bliżsi zwycięstwa, jednak w dwóch kluczowych momentach rywalizacji to przeciwnicy zdobywali istotne oczka, które dały im w konsekwencji podział punktów.

Pierwszą ważną chwilą były gry podwójne, gdyż debrznianie przegrali obydwie partie i co dla nas szczególnie przykre, po 0:3... Chyba przekombinowaliśmy z ustawieniem debli, bo trzeba było stworzyć raczej dla pewności jeden silny, a nie dwa średnie, co dałoby większą szansę powodzenia. Drugi moment to ostatnia seria pojedynków singlowych, kiedy to prowadziliśmy już 9:6, aby trzy kolejne starcia oddać zawodnikom Juniora. Nie dał rady Mirosław Kisełyczka, ulegając Kamilowi Sztobnickiemu 1:3 i była to mała niespodzianka, bo kilkadziesiąt minut wcześniej tego pingpongistę pokonał Lech Wrzeszcz i to 3:0, wznosząc się na wysoki poziom dyspozycji. W pozostałych trzech swoich spotkaniach "Kiseł" wygrywał, mając problemy jedynie z niewygodnym Tomaszem Czutro, którego ostatecznie zmógł 3:2.

Świetnie poczynał sobie Daniel Orłowski. Lider emkaesiaków pozwolił miastczanom uszczknąć ledwie seta w czterech konfrontacjach, zgarniając komplet czterech punkcików. Brawo! Z kolei Daniel Hnatczak starał się jak mógł, lecz był w stanie urwać jedynie seta w potyczce z Czutro.

Przypominamy, iż pierwotnie ten mecz miał odbyć się w Debrznie, ale z powodu braku dostępu do szkolnej hali zostaliśmy zmuszeni do przeniesienia go na teren Juniora, gdzie byliśmy... gospodarzem. Dziwne to wszystko, zdajemy sobie sprawę, ale czasami trzeba radzić sobie w tak niekonwencjonalny sposób. Już za tydzień, 3 października, drugi występ debrznian, czyli wyjazd do Łupawy i mecz z tamtejszą Tęczą.

MKS Debrzno- Junior II Miastko 9:9

Punkty dla MKS-u; Daniel Orłowski 4, Mirosław Kisełyczka 3, Lech Wrzeszcz 2.