AKTUALNOŚCI
M. Czyżykowski, W. Wrzeszcz, Żynda i Deneszewski najskuteczniej odbijali piłeczkę21.12.2020r.
33 zwolenników tenisa stołowego wzięło udział w bożonarodzeniowym turnieju zorganizowanym przez MKS przy współudziale Szkoły Podstawowej w Debrznie (dziękujemy za udostępnienie hali). Jak na specyficzne czasy, w których przyszło nam żyć, frekwencja to może nie oszałamiająca, ale co najmniej przyzwoita, chociaż uczciwie trzeba nadmienić, iż na pewno liczyliśmy na nieco większą obecność dzieci i młodzieży.

W sesji porannej, przeznaczonej właśnie dla młodszego pokolenia, rywalizowało 12 osób, w tym jedna przedstawicielka płci pięknej, natomiast w drugiej fazie zawodów 21 sportowców, a w tym gronie dwie kobiety. Wszyscy zagrali sporo meczów, bo z wyjątkiem kategorii 2001-1981 (tam stawkę podzielono na dwie grupy, a następnie rozgrywano półfinały oraz potyczki o brąz i złoto) obowiązywał system "każdy z każdym". Chyba najciekawiej było wśród najstarszych tenisistów, gdzie zwłaszcza w obrębie sześciu najlepszych uczestników wiele partii było szczególnie zaciętych i emocjonujących.

Czołowa trójka zawodników w czterech rocznikach została obdarowana efektownymi medalami i równie ładnymi statuetkami, jednak najbardziej liczył się dobrze, aktywnie spędzony wolny czas, co zgodnie przyznawali pingpongiści.

Ukłony dla Henryka Judyckiego i Andrzeja Rosińskiego, którzy pomagali przy realizacji przedświątecznego przedsięwzięcia.

Przypomnijmy, że zawody były częścią realizacji przez MKS zadania publicznego z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu pn. "Sport dla każdego- MKS dla gminy Debrzno 2020" dofinansowanego przez Gminę Debrzno.

WYNIKI

Kategoria I - rocznik 2008 (i młodsi)

1. Maksymilian Czyżykowski (Debrzno)
2. Jan Marchewka (Debrzno)
3. Aleks Czyżykowski (Debrzno)
4. Wojciech Kalla (Debrzno)

Kategoria II - roczniki 2002-2007

1. Wiktor Wrzeszcz (Lipka)
2. Hubert Lange (Debrzno)
3. Jakub Nykiel (Debrzno)
4. Mikołaj Brzykcy (Debrzno)
5. Mateusz Szajgin (Debrzno)
6. Kamil Janke (Debrzno)
7. Oliwia Szulc (Debrzno)
8. Szymon Maza (Debrzno)

Kategoria III - roczniki 1981-2001

1. Szymon Żynda (Koczała)
2. Patryk Mazur (Debrzno)
3. Robert Stroiński (Strzeczona)
4. Aleksandra Dolak (Szczecinek)
5. Daniel Hnatczak (Debrzno)
6. Mateusz Urbański (Debrzno)
7. Justyna Bielecka (Strzeczona)
8. Grzegorz Dudek (Debrzno)
9. Radosław Mazur (Debrzno)
10. Patryk Klejdysz (Debrzno)
11. Arkadiusz Brzoskowski (Koczała)
12. Krzysztof Dudzic (Debrzno)

Kategoria IV - rocznik 1980 (i starsi)

1. Stanisław Deneszewski (Szczecinek)
2. Mirosław Kisełyczka (Debrzno)
3. Ireneusz Brzoskowski (Koczała)
4. Artur Magdziak (Domisław)
5. Sebastian Michno (Debrzno)
6. Lech Wrzeszcz (Lipka)
7. Adam Łukaszewski (Debrzno)
8. Andrzej Rosiński (Debrzno)
9. Daniel Janusz (Debrzno)








::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::