AKTUALNOŚCI
Wiosenny podział rozgrywek turniejowych30.12.2020r.
Ponad dwa tygodnie temu opublikowaliśmy ramowy kalendarz gier naszych najmłodszych piłkarzy, którzy uczestniczą w zmaganiach mistrzowskich w ramach turniejów orlikowych. Komisja ds. Rozgrywek Podokręgu Słupskiego Pomorskiego Związku Piłki Nożnej podała niedawno również obsadę poszczególnych grup we wszystkich kategoriach. Stworzyła ją tak, jak to czyni od paru sezonów, czyli na podstawie kolejności w tabelach w rywalizacji w I części kampanii 2020/2021. Określając rzecz najprościej: wiosną te zespoły, które osiągnęły lepsze wyniki w minionych miesiącach będą konfrontować się ze sobą i analogicznie - niżej lokowani w zestawieniu zagrają we własnym gronie.

Zobaczmy co wynikło z tych ustaleń w odniesieniu do młodziutkich piłkarek i piłkarzy MKS-u Debrzno. Drużyna rocznika 2011, a zatem juniorzy E2, prowadzeni przez Norberta Muchę zmierzy się z U-2 Bytów, Kolejarzem Chojnice i Piastem Człuchów, rok młodsi zawodnicy (juniorzy F1), też szkoleni przez Muchę, będą rozgrywać turnieje z Zawiszą Borzytuchom, Bytovią Bytów, Garbarnią Kępice i Kaszubią Studzienice, natomiast reprezentanci rocznika 2013 (trener Krzysztof Dudzic) natrafią na swojej sportowej drodze na ekipy Leśnika Cewice, Pogoni Lębork, Diamentu Trzebielino i KS Włynkówko.

Dodajmy, że czerwono-niebiescy zgłosili do Komisji Rozgrywek gotowość organizacji imprez ligowych w każdym roczniku i mamy nadzieję, że ta prośba zostanie rozpatrzona pozytywnie.

WIOSNA 2021

JUNIORZY E1 (rocznik 2010 i młodsi)

Grupa XI
GAP Bruskowo Wielkie, Chrobry Charbrowo, Pogoń Lębork, AP Energa Gryf Słupsk, Grasz Dwumiasto Ustka

Grupa XII
U-2 Bytów, Leśnik Cewice, Lew Lębork, Start Miastko, Kaszubia Studzienice

Grupa XIII
Kolejarz Chojnice, Piast Człuchów, JFA Przechlewo, Lider Rychnowy, Prometeusz Tuchomie

Grupa XIV
Słupia Kobylnica, Orliki Kończewo, Byki Słupsk, KS Gryf Słupsk, Jantar Ustka

Grupa XV
Barton Barcino, KS Damnica, Anioły Garczegorze, Stal Jezierzyce, Trójka Lębork

Grupa XVI
Zawisza Borzytuchom, Bytovia Bytów, Czarni Czarne, Dolina Gałąźnia Wielka, Sokół Wyczechy

JUNIORZY E2 (rocznik 2011 i młodsi)

Grupa XI
AP Energa Gryf Słupsk, Kaszubia Studzienice, Myśliwiec Tuchomie, Grasz Dwumiasto Ustka

Grupa XII
Lew Lębork, Start Miastko, Futbolaki KS Gryf II Słupsk, Jantar Ustka

Grupa XIII
KS Damnica, Dolina Gałąźnia Wielka, Futbolaki KS Gryf Słupsk, Grasz Dwumiasto II Ustka

Grupa XIV
Echo Biesowice, Wybrzeże Objazda, Jantaria Pobłocie, Żelki Żelkowo

Grupa XV
U-2 Bytów, Kolejarz Chojnice, Piast Człuchów, MKS Debrzno

JUNIORZY F1 (rocznik 2012 i młodsi)

Grupa XI
Kolejarz Chojnice, Piast Człuchów, JFA Przechlewo, Sokół Wyczechy

Grupa XII
Orliki Kończewo, AP Energa Gryf Słupsk, Futbolaki KS Gryf Słupsk, UKS Sparta Sycewice, Grasz Dwumiasto Ustka

Grupa XIII
U-2 Bytów, Czarni Czarne, Pogoń Lębork, Magic Niezabyszewo

Grupa XIV
KS Bruskowo Wielkie, AP Energa Gryf II Słupsk, KS Włynkówko, Żelki Żelkowo

Grupa XV
Zawisza Borzytuchom, Bytovia Bytów, MKS Debrzno, Garbarnia Kępice, Kaszubia Studzienice

JUNIORZY F2 (rocznik 2013 i młodsi)

Grupa XI
Futbolaki KS Gryf Słupsk, UKS Sparta Sycewice, Grasz Dwumiasto Ustka, Jantar II Ustka

Grupa XII
U-2 Bytów, Dolina Gałąźnia Wielka, AP Energa Gryf Słupsk, Grasz Dwumiasto II Ustka

Grupa XIII
GAP Bruskowo Wielkie, Kolejarz Chojnice, Pogoń II Lębork, Jantar Ustka

Grupa XIV
Leśnik Cewice, MKS Debrzno, Pogoń Lębork, Diament Trzebielino, KS Włynkówko

JUNIORZY G1 (rocznik 2014 i młodsi)

Dolina Gałąźnia Wielka, JFA Przechlewo, Futbolaki KS Gryf Słupsk, Kaszubia Studzienice, Grasz Dwumiasto Ustka

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::