AKTUALNOŚCI
Wpadli w Dolinę08.05.2021r.
W drugim wiosennym występie juniorzy D1 MKS-u szkoleni przez Dariusza Piekarskiego zanotowali niepowodzenie, przegrywając w Niepoględziu z rozgrywającą tam swoje mecze w roli gospodarzy Doliną Gałąźnia Wielka 1:5. Rywale zrewanżowali się tym samym za porażkę w I rundzie w Debrznie 3:5.

Emkaesiacy nie dali rady wyglądającym zdecydowanie lepiej fizycznie przeciwnikom. Po niespełna kwadransie spotkania toczonego w deszczu przegrywaliśmy 0:2, a w 31. minucie padła trzecia bramka dla miejscowych. W ostatniej akcji pierwszej odsłony czerwono-niebiescy zmniejszyli rozmiary prowadzenia Doliny za sprawą skutecznie wykonanego przez Mateusza Kulickiego rzutu karnego, podyktowanego za faul na Emilu Paczkowskim.

Po przerwie do głosu ponownie doszli rywale, co zaowocowało golami numer cztery i pięć w 42 i 58 min. autorstwa Radosława Sobieraja, który w ten sposób skompletował hat tricka. Przegraliśmy zasłużenie, ale okazja do odzyskania równowagi nadarzy się dość szybko, bo już w środę 12 maja, kiedy to o godz.17.00 zagramy na "Modraku" zaległe spotkanie z Chojniczanką Chojnice.

Dolina Gałąźnia Wielka- MKS Debrzno 5:1 (3:1)
Bramka dla MKS-u: Mateusz Kulicki (35-k)
MKS: Fąs, Szyszka- Białek, Domek, Jaśkiewicz, Kaczor, Kaszubowski, Kulicki, Majer, Nitzler, Paczkowski, Paprota, Sadowski