wtorek 7 maja godz.19.00-20.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 9 maja godz.18.30-20.00 Stadion Miejski; zbiórka na wyjazd na mecz klasy okręgowej z Błękitnymi Motarzyno niedziela 12 maja godz.14.30 Stadion Miejski
JUNIORZY D1
środa 8 maja godz.17.00-18.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY D2
wtorek 7 maja godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 9 maja godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim; zbiórka na mecz klasy okręgowej z Chojniczanką II Chojnice sobota 11 maja godz.10.00 Stadion Miejski
JUNIORZY E1
wtorek 7 maja godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 9 maja godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY E2
wtorek 7 maja godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 9 maja godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
AKADEMIA PIŁKARSKA
grupa I (roczniki 2018 i 2019, juniorzy G1), trener PAWEŁ WŁADYCZAK; wtorek 7 maja godz.16.00-17.00 Stadion Miejski i czwartek 9 maja godz.16.00-17.00 Stadion Miejski
grupa II (roczniki 2016 i 2017, juniorzy F2), trener PAWEŁ WEGNER
grupa III (rocznik 2015, juniorzy F1), trener PAWEŁ WEGNER
grupa IV (roczniki 2013 i 2014, juniorzy E1 i E2), trener KRZYSZTOF DUDZIC; wtorek 7 maja godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 9 maja godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
grupa V (rocznik 2012, juniorzy D2), trener BARTŁOMIEJ LICA; wtorek 7 maja godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 9 maja godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim; zbiórka na mecz klasy okręgowej z Chojniczanką II Chojnice sobota 11 maja godz.10.00 Stadion Miejski
grupa VI (rocznik 2011, juniorzy D1), trener NORBERT MUCHA; środa 8 maja godz.17.00-18.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
AKTUALNOŚCI
W zmaganiach "orlikowych" też ogłoszono plan na drugą połowę sezonu
07.12.2022r.
Po okręgówce seniorów oraz starszych kategorii juniorskich poznaliśmy następne ramowe zamierzenia co do gier mistrzowskich na rundę wiosenną edycji 2022/2023. Tym razem mowa o najmłodszych, a więc wszystkich rocznikach grających systemem turniejowym. W przypadku MKS-u Debrzno chodzi aż o pięć zespołów w czterech kategoriach.
Na razie możemy podać jedynie weekendy, w jakich będą grać nasze drużyny. Za jakiś czas nadejdzie pora na konkrety co do gospodarzy poszczególnych imprez, dokładnych dat i godzin oraz... składów grup, ponieważ należy się spodziewać powielenia scenariusza realizowanego od ładnych kilku lat, a mianowicie ich tworzenia przez związek na nowo tak, aby dzieci miały okazję grać mecze II części kampanii w dużej mierze z rówieśnikami z innych ośrodków niż jesienią.
RAMOWY KALENDARZ SŁUPSKIEJ KLASY OKRĘGOWEJ JUNIORÓW E1, E2, F1 i F2 (ROCZNIKI 2012, 2013, 2014 i 2015) - WIOSNA 2023
Juniorzy E1 (rocznik 2012 i młodsi, I i II drużyna, trenerzy Norbert Mucha i Bartłomiej Lica)
15/16 kwietnia 2023 r.
6/7 maja 2023 r.
27/28 maja 2023 r.
Juniorzy E2 (rocznik 2013 i młodsi, trener Krzysztof Dudzic)
22/23 kwietnia 2023 r.
13/14 maja 2023 r.
3/4 czerwca 2023 r.
Juniorzy F1 (rocznik 2014 i młodsi, trener Krzysztof Dudzic)
29/30 kwietnia 2023 r.
20/21 maja 2023 r.
10/11 czerwca 2023 r.
Juniorzy F2 (rocznik 2015 i młodsi, trener Paweł Wegner)
15/16 kwietnia 2023 r.
6/7 maja 2023 r.
27/28 maja 2023 r.