zbiórka na mecz klasy okręgowej z KS Damnica niedziela 5 maja godz.16.00 Stadion Miejski
JUNIORZY D1
poniedziałek 29 kwietnia godz.17.00-18.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY D2
wtorek 23 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 25 kwietnia godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY E1
wtorek 23 kwietnia godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 25 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY E2
wtorek 23 kwietnia godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 25 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
AKADEMIA PIŁKARSKA
grupa I (roczniki 2018 i 2019, juniorzy G1), trener PAWEŁ WŁADYCZAK; wtorek 30 kwietnia godz.16.00-17.00 Stadion Miejski
grupa II (roczniki 2016 i 2017, juniorzy F2), trener PAWEŁ WEGNER
grupa III (rocznik 2015, juniorzy F1), trener PAWEŁ WEGNER
grupa IV (roczniki 2013 i 2014, juniorzy E1 i E2), trener KRZYSZTOF DUDZIC; wtorek 23 kwietnia godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 25 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
grupa V (rocznik 2012, juniorzy D2), trener BARTŁOMIEJ LICA; wtorek 23 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 25 kwietnia godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
grupa VI (rocznik 2011, juniorzy D1), trener NORBERT MUCHA; poniedziałek 29 kwietnia godz.17.00-18.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
SENIORZY › RELACJE
» 4 kolejka - 02.09.2018r.
» Sędzia: Łukasz Jach (Słupsk) jako główny oraz asystenci: Wojciech Wit (Słupsk) i Jarosław Nowicki (Widzino)
4:3
(1:2)
MKS Debrzno
Jantaria Pobłocie
0:1
Radosław Powideł (29)
0:2
Kamil Iwanicki (30)
Krystian Szostek (40)
1:2
Patryk Klejdysz (68)
2:2
Krystian Szostek (75)
3:2
Szymon Malmon (82)
4:2
4:3
Adrian Mielewczyk (87)
6
strzały celne
7
11
strzały niecelne
9
4
rzuty rożne
6
2
spalone
5
8
faule
15
2
żółte kartki
4
0
czerwone kartki
0
0
karne
0
widzów ok. 200
MKS:
Słonka- Lica, Stalka, Mucha, Borucki- K. Masternak (46 Marek Lisewski), Sz. Malmon, Góra (86 Kierzek), Pacholik- Szostek, P. Klejdysz (83. F. Malmon)