wtorek 7 maja godz.19.00-20.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 9 maja godz.18.30-20.00 Stadion Miejski; zbiórka na wyjazd na mecz klasy okręgowej z Błękitnymi Motarzyno niedziela 12 maja godz.14.30 Stadion Miejski
JUNIORZY D1
zbiórka na wyjazd na mecz klasy okręgowej z Kolejarzem Chojnice poniedziałek 6 maja godz.15.30 Stadion Miejski
JUNIORZY D2
wtorek 7 maja godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 9 maja godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY E1
wtorek 7 maja godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 9 maja godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY E2
wtorek 7 maja godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 9 maja godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
AKADEMIA PIŁKARSKA
grupa I (roczniki 2018 i 2019, juniorzy G1), trener PAWEŁ WŁADYCZAK; wtorek 7 maja godz.16.00-17.00 Stadion Miejski i czwartek 9 maja godz.16.00-17.00 Stadion Miejski
grupa II (roczniki 2016 i 2017, juniorzy F2), trener PAWEŁ WEGNER
grupa III (rocznik 2015, juniorzy F1), trener PAWEŁ WEGNER
grupa IV (roczniki 2013 i 2014, juniorzy E1 i E2), trener KRZYSZTOF DUDZIC; wtorek 7 maja godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 9 maja godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
grupa V (rocznik 2012, juniorzy D2), trener BARTŁOMIEJ LICA; wtorek 7 maja godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 9 maja godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
grupa VI (rocznik 2011, juniorzy D1), trener NORBERT MUCHA; zbiórka na wyjazd na mecz klasy okręgowej z Kolejarzem Chojnice poniedziałek 6 maja godz.15.30 Stadion Miejski
SENIORZY › RELACJE
» 28 kolejka - 09.06.2019r.
» Sędzia: Mirosław Cyrson (Rzepnica) jako główny oraz asystenci: Filip Stachyra (Bytów) i Krzysztof Baumgard (Półczno)
8:1
(2:1)
MKS Debrzno
Leśnik Cewice
Krzysztof Szawarniak (5-k)
1:0
Krzysztof Szawarniak (8)
2:0
2:1
Przemysław Mosór (24)
Krzysztof Szawarniak (55)
3:1
Krzysztof Szawarniak (63)
4:1
Patryk Klejdysz (69)
5:1
Paweł Władyczak (76)
6:1
Wojciech Taras (77)
7:1
Patryk Kafarski (85-s)
8:1
15
strzały celne
5
9
strzały niecelne
6
4
rzuty rożne
3
2
spalone
2
12
faule
15
0
żółte kartki
2
0
czerwone kartki
0
2
karne
0
widzów ok. 150
MKS:
Słonka- W. Taras, Stalka, W. Marzec, Marczak (74 Kamowski)- Borucki (65 P. Klejdysz), Władyczak, Góra (63 Domański), Pacholik- Szawarniak, K. Masternak (46 Sz. Malmon)