» termin 1 (2018-12-02) |
14:00 | Complex Lipka | - | Tytani Debrzno |
14:35 | SGS Team Debrzno | - | Pionier Biskupnica |
15:10 | WKS Stare Gronowo | - | Complex Lipka |
15:45 | Tytani Debrzno | - | SGS Team Debrzno |
16:20 | Pionier Biskupnica | - | JR Team Człuchów |
16:55 | 1125 Lipka | - | WKS Stare Gronowo |
17:30 | Orzeł Scholastykowo | - | Grom Barkowo |
18:05 | JR Team Człuchów | - | Jedność Gębarzewo |
18:40 | Grom Barkowo | - | 1125 Lipka |
19:15 | Orzeł Scholastykowo | - | Jedność Gębarzewo |
» termin 2 (2018-12-09) |
15:00 | 1125 Lipka | - | Jedność Gębarzewo |
15:35 | Orzeł Scholastykowo | - | Complex Lipka |
16:10 | Jedność Gębarzewo | - | Pionier Biskupnica |
16:45 | 1125 Lipka | - | Orzeł Scholastykowo |
17:20 | Complex Lipka | - | Grom Barkowo |
17:55 | Tytani Debrzno | - | Pionier Biskupnica |
18:30 | WKS Stare Gronowo | - | JR Team Człuchów |
19:05 | Grom Barkowo | - | SGS Team Debrzno |
19:40 | Tytani Debrzno | - | JR Team Człuchów |
20:15 | SGS Team Debrzno | - | WKS Stare Gronowo |
» termin 3 (2018-12-16) |
15:00 | Grom Barkowo | - | WKS Stare Gronowo |
15:35 | Orzeł Scholastykowo | - | Tytani Debrzno |
16:10 | Grom Barkowo | - | Jedność Gębarzewo |
16:45 | WKS Stare Gronowo | - | Orzeł Scholastykowo |
17:20 | Tytani Debrzno | - | 1125 Lipka |
17:55 | Jedność Gębarzewo | - | SGS Team Debrzno |
18:30 | Complex Lipka | - | JR Team Człuchów |
19:05 | 1125 Lipka | - | Pionier Biskupnica |
19:40 | JR Team Człuchów | - | SGS Team Debrzno |
20:15 | Pionier Biskupnica | - | Complex Lipka |
» termin 4 (2018-12-22) |
14:00 | JR Team Człuchów | - | 1125 Lipka |
14:35 | SGS Team Debrzno | - | Complex Lipka |
15:10 | Orzeł Scholastykowo | - | JR Team Człuchów |
15:45 | 1125 Lipka | - | SGS Team Debrzno |
16:20 | Jedność Gębarzewo | - | Complex Lipka |
16:55 | WKS Stare Gronowo | - | Tytani Debrzno |
17:30 | Pionier Biskupnica | - | Orzeł Scholastykowo |
18:05 | Tytani Debrzno | - | Grom Barkowo |
18:40 | WKS Stare Gronowo | - | Jedność Gębarzewo |
19:15 | Grom Barkowo | - | Pionier Biskupnica |
» termin 5 (2018-12-30) |
14:00 | Pionier Biskupnica | - | WKS Stare Gronowo |
14:35 | Tytani Debrzno | - | Jedność Gębarzewo |
15:10 | JR Team Człuchów | - | WKS Stare Gronowo |
15:45 | Pionier Biskupnica | - | Tytani Debrzno |
16:20 | Jedność Gębarzewo | - | 1125 Lipka |
16:55 | JR Team Człuchów | - | Grom Barkowo |
17:30 | SGS Team Debrzno | - | Orzeł Scholastykowo |
18:05 | Complex Lipka | - | 1125 Lipka |
18:40 | SGS Team Debrzno | - | Grom Barkowo |
19:15 | Complex Lipka | - | Orzeł Scholastykowo |
» termin 6 (2019-01-06) |
15:00 | Grom Barkowo | - | Complex Lipka |
15:35 | Orzeł Scholastykowo | - | 1125 Lipka |
16:10 | Complex Lipka | - | WKS Stare Gronowo |
16:45 | 1125 Lipka | - | Grom Barkowo |
17:20 | Jedność Gębarzewo | - | Orzeł Scholastykowo |
17:55 | WKS Stare Gronowo | - | SGS Team Debrzno |
18:30 | JR Team Człuchów | - | Tytani Debrzno |
19:05 | Pionier Biskupnica | - | Jedność Gębarzewo |
19:40 | SGS Team Debrzno | - | Tytani Debrzno |
20:15 | JR Team Człuchów | - | Pionier Biskupnica |
» termin 7 (2019-01-13) |
14:00 | Jedność Gębarzewo | - | JR Team Człuchów |
14:35 | Pionier Biskupnica | - | SGS Team Debrzno |
15:10 | Jedność Gębarzewo | - | Grom Barkowo |
15:45 | SGS Team Debrzno | - | JR Team Człuchów |
16:20 | Complex Lipka | - | Pionier Biskupnica |
16:55 | Grom Barkowo | - | Orzeł Scholastykowo |
17:30 | WKS Stare Gronowo | - | 1125 Lipka |
18:05 | Tytani Debrzno | - | Complex Lipka |
18:40 | Orzeł Scholastykowo | - | WKS Stare Gronowo |
19:15 | 1125 Lipka | - | Tytani Debrzno |
» termin 8 (2019-01-19) |
14:00 | JR Team Człuchów | - | Complex Lipka |
14:35 | Pionier Biskupnica | - | 1125 Lipka |
15:10 | Complex Lipka | - | SGS Team Debrzno |
15:45 | 1125 Lipka | - | JR Team Człuchów |
16:20 | Orzeł Scholastykowo | - | Pionier Biskupnica |
16:55 | SGS Team Debrzno | - | Jedność Gębarzewo |
17:30 | WKS Stare Gronowo | - | Grom Barkowo |
18:05 | Tytani Debrzno | - | Orzeł Scholastykowo |
18:40 | Jedność Gębarzewo | - | WKS Stare Gronowo |
19:15 | Grom Barkowo | - | Tytani Debrzno |
» termin 9 (2019-01-20) |
14:00 | WKS Stare Gronowo | - | Pionier Biskupnica |
14:35 | Grom Barkowo | - | JR Team Człuchów |
15:10 | Tytani Debrzno | - | WKS Stare Gronowo |
15:45 | Pionier Biskupnica | - | Grom Barkowo |
16:20 | JR Team Człuchów | - | Orzeł Scholastykowo |
16:55 | Jedność Gębarzewo | - | Tytani Debrzno |
17:30 | 1125 Lipka | - | Complex Lipka |
18:05 | Orzeł Scholastykowo | - | SGS Team Debrzno |
18:40 | Complex Lipka | - | Jedność Gębarzewo |
19:15 | SGS Team Debrzno | - | 1125 Lipka |
|