Spotkanie z Jantarem dokończymy 6 września09.08.2023r.
Dokładnie miesiąc od pierwotnego terminu zostaną dokończone zawody I kolejki klasy okręgowej seniorów pomiędzy MKS-em Debrzno i Jantarem Ustka. Komisja ds. Rozgrywek Podokręgu Słupskiego Pomorskiego ZPN-u na dzisiejszym posiedzeniu wyznaczyła dzień 6 września 2023 r. (środa) o godz.17.00 na rozegranie "brakujących" 45 minut przerwanego 6 sierpnia po I połowie przy stanie 0:2 dla gości meczu z powodu ulewy i zalanego boiska Stadionu Miejskiego.

MKS natychmiast po decyzji trójki sędziowskiej o "zawieszeniu" potyczki zaproponował przyjezdnym datę 30 sierpnia jako rekomendowaną przez nas do dogrania rywalizacji. Kierownictwo Jantara nie zgadzając się na tę sugestię dzień później wskazało środę 23 sierpnia możliwą wg nich do rozegrania drugiej połowy konfrontacji. Ponieważ Czerwono-Niebiescy ten termin odrzucili, związkowa komisja oficjalnie wyznaczyła trzecią datę, zajmując w tej sprawie neutralne, sprawiedliwe stanowisko. Wiemy więc, że najdłuższy mecz w historii naszego klubu potrwa... 31 dni!