ARCHIWUM AKTUALNOŚCI
Każda pomoc mile widziana 29.09.2011r.
Jesteś kibicem sportu, sympatykiem naszego klubu, chcesz wspierać jego rozwój? Masz własną firmę, jesteś w stanie pomagać w osiąganiu przez MKS coraz lepszych wyników? Podpowiadamy Ci jak to zrobić.

Jakby pisać na Berdyczów... 28.09.2011r.
"Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego Debrzno zwraca się z serdeczną prośbą o wyjaśnienie czym kierowały się władze Pomorskiego ZPN podejmując w dniu 27 czerwca 2011r. uchwałę nr 630/Z/11 w sprawie zryczałtowanych należności za przejazd sędziów, obserwatorów i delegatów na zawody organizowane przez związek z mocą obowiązującą od 1 lipca 2011r. Decyzja ta jest wg nas delikatnie rzecz ujmując mocno kontrowersyjna i w zdecydowany sposób godzi w i tak napięte do granic możliwości skromne budżety klubów grających w klasach niższych.

Kurs sędziego piłki nożnej 27.09.2011r.
Ilu arbitrów mieszkających na terenie powiatu człuchowskiego sędziuje obecnie mecze piłkarskie pod auspicjami Pomorskiego Związku Piłki Nożnej? Hm, zaledwie garstka... Dokładnie sześciu, czyli Łukasz Kolter (prowadzący od sezonu 2011/2012 spotkania III ligi), Zenon Miszczyszyn i Stanisław Bugiel z Człuchowa, Adam Łukaszewski z Debrzna (czwartoligowiec) oraz Stanisław Wejer i Bogdan Wruszczak z Koczały. Siódmym jest debrznianin Robert Szychowski, który jednak ma teraz przerwę w prowadzeniu zawodów.

MKS Debrzno - Myśliwiec Tuchomie 2:1 (1:0)
Sztuka ataku pozycyjnego
25.09.2011r.
Wygraliśmy z Myśliwcem Tuchomie 2:1 wracając na zwycięski kurs po dwóch porażkach, w lidze i Pucharze Polski. Ciężko przyszła ta zdobycz debrznianom, zmogliśmy rywali minimalnie, po nierównej, szarpanej grze, bez specjalnych fajerwerków.

Zrealizowali nadrzędny cel 25.09.2011r.
Juniorzy młodsi zwyciężyli Floriana Chojnice 1:0, inkasując trzeci raz z rzędu komplet punktów. Czerwono-niebiescy byli faworytem niedzielnej potyczki i wywiązali się z tej roli należycie, ale to był nadspodziewanie trudny mecz, którego rezultat wahał się do ostatnich sekund.

Czwarta porażka 25.09.2011r.
Trwa pasmo niepowodzeń juniorów starszych w rundzie jesiennej. Znowu przegraliśmy, po raz kolejny minimalnie. Ponownie mecz ułożył się dobrze dla czerwono-niebieskich, ale nie potrafiliśmy tego wykorzystać i utrzymać dobrego wyniku do końcowego gwizdka.

Zmazać derbową plamę 24.09.2011r.
Po dwóch wysokich wygranych w lidze seniorzy MKS-u zostali dość niespodziewanie zastopowani w Koczale, ulegając Granitowi 0:3. Teraz bardzo chcą wrócić do równowagi i utrzymać się w czołówce rozgrywek słupskiej klasy A. Droga do tego wiedzie przez dobrą, skuteczną grę w meczu z Myśliwcem Tuchomie.

Pół godziny wcześniej 23.09.2011r.
Komisja Gier i Ewidencji Podokręgu Słupskiego Pomorskiego ZPN postanowiła zmienić godzinę rozpoczęcia meczu klasy okręgowej juniorów młodszych (B) Granit Koczała - MKS Debrzno zaplanowanego na sobotę 15 października 2011r.

Drzewiarz odpuścił 22.09.2011r.
Dziewięć z zaplanowanych dziesięciu spotkań odbyło się w środowe popołudnie w ramach II rundy wojewódzkiej edycji Pucharu Polski. Nie doszło do spotkania w Cewicach, gdzie miały się zmierzyć ekipy Bazy 44 Siemirowice i Drzewiarza Rzeczenica. Beniaminek klasy okręgowej nie stawił się na meczu, tłumacząc swoją absencję kłopotami ze skompletowaniem kadry na daleki wyjazd w środku tygodnia.

MKS Debrzno - Koral II Dębnica 2:3 (1:3)
Dwa gole Litwiniuka
21.09.2011r.
MKS przegrał u siebie z Koralem II Dębnica 2:3 i odpadł z dalszych gier Pucharu Polski. Obejrzeliśmy niezły, zacięty, wyrównany, pełen twardej walki (zwłaszcza w drugiej połowie) mecz, w którym nieco lepsi okazali się goście.

W środę pucharowy przerywnik 20.09.2011r.
21 września o godz. 16.30. na Stadionie Miejskim MKS w meczu II rundy Pucharu Polski zagra z Koralem II Dębnica. Mając świadomość, że potyczki pucharowe nie cieszą się takim zainteresowaniem kibiców jak liga zapraszamy mimo to sympatyków futbolu na ul. Sportową.

Kiedy przenosiny? 19.09.2011r.
15 września, a więc kilka dni temu, w Urzędzie Miasta i Gminy w Debrznie zostało złożone pismo (adresowane do Burmistrza Mirosława Buraka, do wiadomości Rady Miejskiej) następującej treści:

Szostek w "okienko" 18.09.2011r.
Juniorzy młodsi pokonali w wyjazdowej, derbowej potyczce Piasta Człuchów 5:1. Wynik sugerowałby łatwy mecz dla czerwono-niebieskich, ale absolutnie tak nie było. W I części spotkania gra była wyrównana, poza tym to gospodarze jako pierwsi objęli prowadzenie.

Dzielnie mimo osłabień 18.09.2011r.
Trzeci mecz ligowy juniorów starszych i trzecia porażka. Wciąż nie możemy przełamać zlej pasy na początku sezonu 2011/2012 w tej kategorii wiekowej. Przegraliśmy w Człuchowie derby z Piastem 1:2 i na pewno żal tego spotkania, ponieważ długo utrzymywaliśmy korzystny rezultat i czerwono-niebiescy byli naprawdę o krok od pomyślnego zakończenia zawodów.

Granit Koczała - MKS Debrzno 3:0 (1:0)
Gorzka pigułka
17.09.2011r.
Polegliśmy w Koczale 0:3 po jednym z tych spotkań, o których mówi się bez ogródek (i bez przesady) "dziwne". Nawet przywożąc z wyjazdów w klasie okręgowej w poprzednim sezonie wyniki dużo bardziej niekorzystne, niż ten z potyczki z Granitem, nie notowaliśmy tak złych statystyk.

W drugiej rundzie u siebie 12.09.2011r.
Koral II Dębnica to rywal MKS-u Debrzno w następnej odsłonie rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu podokręgu słupskiego. Tak zadecydowała Komisja Gier i Ewidencji na spotkaniu w dniu 8 września.

MKS Debrzno - Zawisza Borzytuchom 5:1 (1:1)
Przyspieszenie po przerwie
11.09.2011r.
Polubiliśmy rezultat 5:1, bo oznacza wysokie, pewne zwycięstwo, dopisanie do tabeli trzech cennych punktów i wielu bramek po stronie zysków. Tak było przed tygodniem w Gostkowie, tak samo teraz z Zawiszą, ale...

Trzy bramki i trzy punkty 10.09.2011r.
Jest premierowe zwycięstwo najmłodszej drużyny MKS-u w nowym sezonie. Pechowa przegrana z Czarnymi Czarne nie złamała wiary piłkarzy w możliwość wygrywania w lidze i po dobrym spotkaniu debrznianie dość pewnie poradzili sobie z Koralem Dębnica.

Za mało zaangażowania 10.09.2011r.
Po raz drugi niepowodzenie juniorów starszych w sezonie 2011/2012. Po przegranej przed tygodniem z Drzewiarzem Rzeczenica tym razem ulegliśmy znowu na własnym boisku Koralowi Dębnica.

Drugi beniaminek nad Debrzynką 09.09.2011r.
11 września o godz. 15.00. drugi raz w tym sezonie pokażą się własnej publiczności seniorzy MKS-u w spotkaniu ligowym. Przyjedzie do nas Zawisza Borzytuchom, a więc kolejny beniaminek rozgrywek klasy A. Po wizycie Błękitnych Motarzyno mieliśmy spory niedosyt (zaledwie remisowy rezultat), teraz żywimy nadzieję, że debrznianie zademonstrują niezłą formę i zainkasują komplet punktów.

Bez większych zaskoczeń 08.09.2011r.
Na dwudziestu stadionach rozgrywano w środę i czwartek (potyczka Głosu Pomorza z Karolem Pęplino) mecze I rundy rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Słupskiego.

Stars Człuchów - MKS Debrzno 0:2 (0:0, 0:0) p.d.
Awans z trudnościami
07.09.2011r.
MKS przeskoczył pierwszą pucharową przeszkodę pokonując w Człuchowie ekipę Stars 2:0. Wygraliśmy i to jest zawsze najważniejsze, ale daleko nam było do poziomu, jaki zaprezentowali czerwono-niebiescy trzy dni wcześniej w Gostkowie.

Szaliki ponownie w sprzedaży 06.09.2011r.
Wielu kibiców dopytywało niedawno o możliwość zakupu szalika klubowego MKS Debrzno. Wzór zamówiony w 2010 roku został błyskawicznie rozprowadzony wśród wszystkich chętnych, ale ponieważ zainteresowanie tą efektowną pamiątką nie osłabło, postanowiliśmy zamówić kolejną partię podstawowych akcesoriów dla sympatyków czerwono-niebieskich.

Bez Miastka w juniorach młodszych 05.09.2011r.
O jedną drużynę zmniejszył się skład liczebny trzeciej grupy rozgrywek klasy okręgowej juniorów młodszych (B) prowadzonych przez podokręg słupski. Tuż przed rozpoczęciem sezonu w minionym tygodniu Start Miastko poinformował związek, iż rezygnuje z posiadania zespołu w tej kategorii wiekowej.

Orkan Gostkowo - MKS Debrzno 1:5 (1:3)
Nowak niczym dobre wino
04.09.2011r.
W styczniu 2012 roku skończy 38 lat. Debiutował w MKS-ie (uwaga!) 23 września 1992 roku... Za chwilę minie 19 lat od jego pierwszego występu w czerwono-niebieskim kostiumie, co jest klubowym rekordem pod względem stażu czasowego (hegemonem w liczbie oficjalnych meczów na długie lata pozostanie Mirosław Kisełyczka).

Również starsi bez zdobyczy 03.09.2011r.
To nie był udany weekend dla młodzieży MKS-u. Juniorzy starsi skopiowali rezultat ich młodszych kolegów, przegrywając także 1:2. Rywalem debrznian był Drzewiarz Rzeczenica, a spotkanie było bardzo ciekawe i zacięte.

Miłe złego początki 03.09.2011r.
Od porażki rozpoczęli zmagania ligowe w nowym sezonie juniorzy młodsi MKS-u. Debrznianie ulegli u siebie Czarnym Czarne 1:2 i choć bardziej sprawiedliwym rezultatem tej konfrontacji byłby remis, trzeba z pokorą przyjąć ostateczne rozstrzygniecie.

Maciej Maślanyk wraca do gry 02.09.2011r.
To dobra informacja zarówno dla zawodnika, jak i obydwu trenerów: zajmującego się seniorami Pawła Władyczaka i szkolącego juniorów Sławomira Słonki. Komisja Dyscypliny Podokręgu Słupskiego Pomorskiego Związku Piłki Nożnej na dzisiejszym posiedzeniu postanowiła zawiesić na okres sześciu miesięcy wykonanie reszty kary dyskwalifikacji w wymiarze 5 spotkań, nałożonej na piłkarza MKS-u Macieja Maślanyka.

W sobotę zaczynają juniorzy 01.09.2011r.
3 września rozpoczynają się rozgrywki rundy jesiennej w klasie okręgowej juniorów starszych i młodszych (czyli A i B). Obydwa nasze zespoły, prowadzone przez Sławomira Słonkę, zainaugurują sezon 2011/2012 od spotkań na własnym boisku. Starsi podejmą Drzewiarza Rzeczenica (godz. 15.30), młodsi o 13.00. zmierzą się z Czarnymi Czarne.

Tuzin w Czernicach 31.08.2011r.
Ostre strzelanie urządzili sobie na zakończenie letnich przygotowań juniorzy starsi. Debrznianie rozgromili w środowym sprawdzianie na wyjeździe Iskrę Czernice 9:3.

Pięć goli z Koralem 29.08.2011r.
20 zawodników sprawdził trener Sławomir Słonka w rozegranym w poniedziałkowe późne popołudnie towarzyskim spotkaniu z juniorami starszymi Korala Dębnica. W tym gronie znalazło się sporo młodszych wiekiem piłkarzy.

MKS Debrzno - Błękitni Motarzyno 3:3 (1:2)
Zaledwie podział punktów
28.08.2011r.
Jak zupełnie odmienne mogą być nastroje po zremisowanym meczu w porównaniu z tym, co przeżywaliśmy tydzień wcześniej, przekonaliśmy się w drugiej serii spotkań seniorskiej klasy A.

Z Błękitnymi po ośmiu latach przerwy 27.08.2011r.
28 sierpnia 2011r. o godz. 16.00. na murawę Stadionu Miejskiego wybiegną jedenastki MKS-u Debrzno i Błękitnych Motarzyno, aby rozegrać mecz drugiej kolejki klasy A seniorów. Czerwono-niebiescy zaprezentują się pierwszy raz swojej publiczności w spotkaniu ligowym po wakacyjnej przerwie.

Hat-trick Rutyny 26.08.2011r.
Juniorzy młodsi MKS-u zwyciężyli na wyjeździe w towarzyskim spotkaniu przed ligą człuchowskiego Piasta 3:2. Mecz rozgrywany na bocznym boisku OSiR-u, z towarzyszeniem muzycznych dźwięków dobiegających z rozstawionej nieopodal sceny podczas imprezy z okazji "Dni Powiatu", miał znacznie ciekawszy przebieg niż potyczka w Debrznie, zakończona wysoką wygraną podopiecznych Sławomira Słonki.

Bramkarze mają lepiej 25.08.2011r.
"Regulamin rozgrywek mistrzowskich w piłkę nożną juniorów Pomorskiego Związku Piłki Nożnej na sezon 2011/2012 i lata następne" w dziale "Uczestnicy zawodów" §10 punkt 5 stanowi: "Zawodnik do lat 19 może w tym samym terminie uczestniczyć w 2 zawodach swego klubu w łącznym wymiarze czasu gry odpowiadającemu jednym zawodom w klasie rozgrywkowej do której został zgłoszony zgodnie z kategorią wiekową, przy założeniu, że w pierwszym meczu wystąpił nie więcej niż połowę czasu gry."

Malmon potrzebował sekund 24.08.2011r.
Minimalną wygraną 3:2 zakończyło się sparingowe spotkanie juniorów z Iskrą Czernice rozegrane w ramach środowego treningu. Teoretycznie był to mecz w kategorii "junior starszy", ale Sławomir Słonka dał szansę gry szerokiej kadrze 25(!) osób, również w drużynie gości wystąpiła spora grupa nominalnie młodszych zawodników.

Drożej za kartki, taniej za walkowery 23.08.2011r.
Niedawno informowaliśmy o "zabójczych" naszym zdaniem podwyżkach opłat za dojazdy sędziów, obserwatorów i delegatów na mecze odbywające się na terenie Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Przy tej okazji "zahaczyliśmy" również o inne decyzje dotyczące spraw finansowych na linii związek - kluby, czyli należności za zgłaszanie drużyn i zawodników do poszczególnych kategorii wiekowych oraz opłat za piłkarzy o statusie wolnym.

Start Miastko - MKS Debrzno 0:0
"Aż" remis czy "tylko" remis?
20.08.2011r.
Przed ligową inauguracją sezonu ze Startem Miastko w Białym Borze rezultat remisowy przyjęlibyśmy zapewne niemalże "w ciemno". Po zakończeniu meczu pozostał jednak niedosyt, ponieważ to nasz zespół był odrobinę lepszy, stworzył więcej okazji na zwycięskiego gola i mógł pokusić się o pełną pulę.

Czas na ligę 19.08.2011r.
Tylko godziny dzielą nas od inauguracji nowego sezonu piłkarskiego 2011/2012 w wydaniu seniorskim. MKS w swoim pierwszym meczu o punkty zmierzy się na wyjeździe ze Startem Miastko.

Ze Startem w... Białym Borze 18.08.2011r.
Na dzisiejszym posiedzeniu Komisja Gier i Ewidencji Podokręgu Słupskiego Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zadecydowała, że sobotni mecz o mistrzostwo klasy A seniorów Start Miastko - MKS Debrzno odbędzie się na stadionie w Białym Borze, a nie jak wcześniej planowano w Miastku.

Trzykrotnie "Maniek" 17.08.2011r.
W towarzyskim przedsezonowym meczu juniorów młodszych MKS wygrał na własnym boisku z Piastem Człuchów 5:1. Był to pierwszy sprawdzian debrzneńskiej młodzieży przed ligą.

Jesienne "gdzie, z kim, kiedy?" 15.08.2011r.
Mniej więcej od czterech tygodni znany jest terminarz rozgrywek pierwszej części sezonu w klasie A seniorów. Teraz możemy podać kibicom dokładny plan gier czerwono-niebieskich na nadchodzące miesiące.

Jedność Zakrzewo - MKS Debrzno 2:1 (1:1)
Mniej skuteczni
14.08.2011r.
Na sześć dni przed początkiem sezonu 2011/2012 w słupskiej klasie A czerwono-niebiescy rozegrali ostatni mecz kontrolny, ulegając na wyjeździe Jedności Zakrzewo 1:2.

Bułki Z Górnej Półki 13.08.2011r.
Deszcz, deszcz i jeszcze raz deszcz... Fatalna pogoda nie odstraszyła uczestników wakacyjnego turnieju "dzikich" drużyn organizowanego przez nasz klub wespół z Centrum Kultury, Sportu i Turystyki i Młodzieżowym Ośrodkiem Wychowawczym na debrzneńskim "Orliku".

MKS Debrzno - Polonia Jastrowie 3:2 (2:1)
Szybki "Stala"
10.08.2011r.
W przedostatnim sparingu przed ligą MKS wygrał u siebie z Polonią Jastrowie 3:2. Spotkanie doskonale rozpoczęło się dla czerwono-niebieskich. Oto w 35 sekundzie mocnym strzałem z lewej nogi Sebastian Stalka pokonał bramkarza przyjezdnych.

Brda wygrała, Pogoń zawiodła 08.08.2011r.
Trzynaste wydanie turnieju piłki nożnej seniorów w jakimś sensie okazało się pechowe. Pierwszy raz w historii Puchar Lata odbył się w niepełnej obsadzie. Na próżno czekaliśmy na przyjazd zdawałoby się najsilniejszej drużyny spośród anonsowanych czterech, czyli Pogoni Łobżenica.

Letnie granie przy Sportowej 05.08.2011r.
7 sierpnia 2011r. o godz. 11.00. początek trzynastej edycji imprezy, która wpisała się na stałe w kalendarz sportowy w mieście nad Debrzynką. Do rywalizacji w turnieju o "Puchar Lata" przystąpią cztery drużyny seniorskie, dla których będzie to jeden z ostatnich sprawdzianów przed inauguracją ligowego sezonu.

Powolne zabijanie futbolu 04.08.2011r.
Wspominać o takich sprawach, czy może jednak milczeć, przejść nad wszystkim do porządku dziennego, czy "krzyczeć"? Postanowiliśmy jednak pisać, bo choć kluby wydają się przeważnie bezsilne wobec związkowej machiny, to w końcu PZPN (centrala w Warszawie) i Pomorski ZPN są dla nas, a nie odwrotnie! A może jesteśmy naiwniakami? Zatem decydenci "są" czy "powinni być" dla klubów? No właśnie...

Orzeł Scholastykowo - MKS Debrzno 1:10 (0:2)
Kanonada i...cztery gole samobójcze
03.08.2011r.
Festiwal strzelecki urządzili sobie piłkarze MKS-u w spotkaniu sparingowym w Scholastykowie. Ogromną przewagę debrznianie udokumentowali dziesięcioma golami, z czego aż osiem padło po przerwie, gdy gospodarze opadli z sił i dominacja czerwono-niebieskich nie podlegała żadnej dyskusji.

Liczyła się dobra zabawa 02.08.2011r.
Nie udał się rewanż za ubiegłoroczną przegraną z żonatymi drużynie kawalerów. Spotkanie rozegrane na Stadionie Miejskim przyniosło tym razem remis 2:2.

MKS Debrzno - Kamionka Kamień Krajeński 3:2 (0:0)
Trzy razy zza "szesnastki"
31.07.2011r.
MKS pokonał Kamionkę Kamień Krajeński 3:2 w trzecim spotkaniu kontrolnym przed nadchodzącym szybkimi krokami sezonem 2011/2012. Odnieśliśmy zatem drugie zwycięstwo w okresie przygotowawczym.

Juniorzy wznawiają zajęcia 28.07.2011r.
W przyszłym tygodniu rozpoczną przygotowania do zbliżającej się rundy jesiennej sezonu 2011/2012 drużyny juniorskie MKS Debrzno.

Zapraszamy "dzikie" drużyny 27.07.2011r.
11 sierpnia 2011r. (czwartek) godz. 11.00. - to termin rozpoczęcia dziewiątej edycji tradycyjnego turnieju piłki nożnej "dzikich" drużyn, organizowanego przez nasz klub od 2003 roku w okresie letnich wakacji szkolnych.

Kawalerowie vs żonaci II 26.07.2011r.
To już za kilka dni... Kibice i sami uczestnicy tego arcyciekawie zapowiadającego się starcia zacierają ręce i coraz bardziej niecierpliwią się w oczekiwaniu na premierowy gong...

Najpierw u siebie 25.07.2011r.
Tydzień temu informowaliśmy o rywalach drużyn juniorskich MKS-u w edycji 2011/2012, teraz nadszedł czas na publikację zatwierdzonych przez Komisję Gier i Ewidencji Podokręgu Słupskiego Pomorskiego Związku Piłki Nożnej terminarzy rundy jesiennej.

Grom Więcbork - MKS Debrzno 1:3 (1:2)
Pozytywnie
24.07.2011r.
"Takiego dywanu nie mam nawet w domu" - to komentarz jednego z zawodników MKS-u po wejściu na murawę stadionu w Więcborku. Rzeczywiście, stan płyty boiska Gromu to jest coś, czego możemy pozazdrościć tamtejszym futbolistom.

"Gwiazdy" na drodze MKS-u 21.07.2011r.
Dopiero co informowaliśmy o zgłoszeniach drużyn do nowej edycji rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu podokręgu, gdy już otrzymaliśmy wieści o dokonanym rozstawieniu par I rundy, zaplanowanej zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami na środę 7 września 2011 r. o godz. 17.00.

Na starcie ze Startem 20.07.2011r.
Ogłoszono terminarz rozgrywek wszystkich klas seniorów odbywających się na terenie podokręgu słupskiego Pomorskiego ZPN. Wiadomo który zespół będzie pierwszym rywalem piłkarzy MKS Debrzno w walce o mistrzowskie punkty w tej edycji.

Zgłoszenia do Pucharu Polski 19.07.2011r.
Najprawdopodobniej 7 września odbędzie się I runda rozgrywek pucharowych na szczeblu podokręgu słupskiego Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w sezonie 2011/2012. Wystąpią w niej 24 kluby grające w klasie A i B oraz takie, które zgłosiły się jedynie do Pucharu Polski.

Młodzież zna rywali 18.07.2011r.
Wiemy już z kim przyjdzie zmierzyć się debrzneńskim juniorom w nadchodzącym sezonie 2011/2012. Przypomnijmy, że MKS wzorem lat ubiegłych zgłosił do ligi dwie ekipy młodzieży: juniorów A (nazywamy ich starszymi) z roczników 1993 i 1994 oraz juniorów B (młodszych) z roczników 1995, 1996 i dalszych.

MKS Debrzno - Krajna Sławianowo 0:2 (0:0)
Prezes strzelił gola
16.07.2011r.
Porażką 0:2 zakończyło się pierwsze kontrolne spotkanie seniorów MKS-u sposobiących się do nowego sezonu. Od kilku tygodni było wiadomo, iż rywalem debrznian w tym meczu będzie Tarnovia Tarnówka. Tymczasem dzień przed potyczką okazało się, że do Debrzna zawita Krajna Sławianowo.

"Eolfi Polska" pomaga czerwono-niebieskim 15.07.2011r.
Takie wiadomości chcielibyśmy jak najczęściej umieszczać w naszym serwisie internetowym. Każda pomoc dla MKS-u Debrzno, czy to materialna czy finansowa, jest mile widziana i z radością ją odnotowujemy.

Budynek gotowy, ale... nie do końca 14.07.2011r.
9 lipca dokonano odbioru końcowego inwestycji pod nazwą "Budowa budynku socjalno-technicznego na terenie stadionu sportowego w Debrznie". Uczestniczyli w nim inspektor nadzoru branży konstrukcyjno-budowlanej Jerzy Kamiński, właściciel firmy "Cer-Bud" z Chojnic Zenon Szynwelski, kierownik budowy Jerzy Orzołek, inspektor ds. inwestycji, zamówień publicznych i planowania przestrzennego Urzędu Miasta i Gminy w Debrznie Tomasz Prus oraz przedstawiciel przyszłych użytkowników, czyli MKS-u i Centrum Kultury, Sportu i Turystyki Sebastian Michno.

Bez trenerskich zmian 13.07.2011r.
Paweł Władyczak będzie nadal szkoleniowcem drużyny seniorów MKS Debrzno. Taką decyzję podjął (rzecz jasna po konsultacji z samym zainteresowanym) zarząd klubu na swoim posiedzeniu 11 lipca. Kwestia obsady trenerskiego "stołka" czerwono-niebieskich była niepewna przez minionych kilka tygodni.

Powrót do przeszłości 12.07.2011r.
Zarząd Pomorskiego Związku Piłki Nożnej kilkanaście dni temu podjął ważną uchwałę związaną z liczebnością grup w zawiadywanych przez siebie klasach rozgrywkowych seniorów. Owe ustalenia wejdą w życie za rok, czyli od sezonu 2012/2013.

Plan letnich przygotowań 11.07.2011r.
12 lipca o godz. 19.00., po kilku tygodniach przerwy, wznowią treningi seniorzy MKS-u. Na tę chwilę nie jest jeszcze pewne kto poprowadzi wtorkowe zajęcia z piłkarzami, trwają w tej sprawie ustalenia.

Rywale znani, podział dokonany 10.07.2011r.
Komisja Gier i Ewidencji Podokręgu Słupskiego Pomorskiego Związku Piłki Nożnej przedstawiła decyzję w prawie przyporządkowania poszczególnych klubów na sezon 2011/2012 w prowadzonych przez siebie rozgrywkach.

Kacper Markowski zdystansował wszystkich 09.07.2011r.
655 goli w 182 spotkaniach strzelili piłkarze słupskiej klasy okręgowej seniorów w zakończonym przed paroma tygodniami sezonie 2010/2011. Średnio padało zatem w jednej konfrontacji 3,59 bramki.

Bilans sezonu seniorów 08.07.2011r.
Ostatnia lokata w tabeli, tylko 18 punktów, aż 95 goli po stronie strat, zerowa zdobycz poza Debrznem, cały sezon bez remisu - tak lapidarnie można podsumować edycję 2010/2011 w wykonaniu drużyny seniorów MKS-u.

::  Copyright © 2003-2023 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::