ARCHIWUM AKTUALNOŚCI
MKS - Czarni jednak 10 kwietnia 31.03.2013r.
Komisja ds. Rozgrywek Pomorskiego Związku Piłki Nożnej ma ostatnimi czasy pełne ręce roboty... 29 marca podjęła kolejną decyzję w sprawie zaległych meczów IV rundy wojewódzkiej edycji Pucharu Polski.

Krajna Sławianowo - MKS Debrzno 0:8 (0:4)
Kanonada na koniec przygotowań
28.03.2013r.
W ostatnim spotkaniu kontrolnym przed inauguracją ligi MKS rozgromił na wyjeździe grającą w pilskiej klasie A Krajnę Sławianowo 8:0. Po serii porażek w meczach odbywanych na sztucznej nawierzchni w Chojnicach, w których traciliśmy tydzień w tydzień po sześć goli, przyszła kolej na nadspodziewanie wysokie zwycięstwo.

Ławrów, Pietruszewski, Gutkin i Biegański najlepsi w edycji 2012/2013 27.03.2013r.
Z małym poślizgiem (tygodniowym) dobiegł końca kolejny cykl turniejów tenisa stołowego o "Grand Prix" Debrzna. Kilkumiesięczna rywalizacja wyłoniła najlepsze zawodniczki i zawodników w czterech kategoriach.

W samo okienko (22)
Alleluja i do przodu
25.03.2013r.
Herbata nie zdążyła się jeszcze dobrze zaparzyć, a było już 0:2. Nie do uwierzenia. Nie był to również moment, by po boksersku rzucić ręcznik i poddać się, by oszczędzić wstydu. Tym bardziej, że staruszka historia wielokrotnie już karała tych, co prowadzili szybko i gładko dwiema bramkami, potem siadali na laurach i przegrywali 2:3. Ta myśl została podtrzymana po kontaktowym golu Łukasza Piszczka. Przed przerwą jednak wszystko szlag trafił.

Koral II Dębnica - MKS Debrzno 6:2 (5:0)
Hat trick Brazylijczyka
24.03.2013r.
Porażką 2:6 zakończyli seniorzy MKS-u niedzielny sparing z rezerwami Korala Dębnica rozgrywany na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Chojnicach. Znowu (trzeci raz z rzędu!) straciliśmy sześć goli w kontrolnym meczu i ciężko być zadowolonym z takiego stanu rzeczy.

Do trzech razy sztuka? 22.03.2013r.
Pucharowe derby MKS Debrzno-Czarni Czarne nie mają szczęścia do pogody. Kiedy odwoływano spotkanie zaplanowane na 10 marca i wyznaczano nowy termin (27 marca 2013r. godz.15.45) mogło się wydawać, iż jest duża szansa na rozegranie meczu w przedświąteczną środę. Nic z tego.

"Modrak" ratuje lokalną piłkę nożną 20.03.2013r.
Pomysł wybudowania pełnowymiarowego boiska ze sztuczną nawierzchnią w Chojnicach to był strzał w dziesiątkę. Obiekt, który przyjął nazwę "Modrak", służy rzecz oczywista przede wszystkim futbolistom Chojniczanki i Kolejarza, lecz bardzo chętnie korzystają z niego również piłkarze wielu klubów z powiatu chojnickiego i człuchowskiego, a nawet złotowskiego, bo przecież i Sparta Złotów rozgrywała tam swoje mecze kontrolne.

W samo okienko (21)
Na prawo od "Lewego"
18.03.2013r.
Kiedy w 1999 roku brałem ślub w gorącą sierpniową sobotę z niebieskooką blondynką o nie mniej gorącym sercu i zmysłach, hitem weselnego parkietu jednogłośnie okazał się porywający do tańca utwór "Prawy do lewego" w wykonaniu artystycznego mariażu Kayah i Bregovic. Tymczasem przed dwoma tygodniami znowu kopnęło mnie szczęście i znalazłem się na Signal Iduna Park, a w pewnym momencie nawet na prawo od "Lewego".

Piast Człuchów - MKS Debrzno 6:1 (2:0)
Kiepsko...
17.03.2013r.
Bardzo słabo wypadli w sparingu z Piastem Człuchów seniorzy MKS-u. Trudno mieć powody do zadowolenia po meczu, w którym znacznie ustępowaliśmy rywalom. Człuchowianie byli lepsi, skuteczniejsi, mieli pomysł na grę, a przy tym zaangażowali się należycie w poczynania boiskowe, czego niestety nie możemy powiedzieć o naszej drużynie jako całości.

27 marca drugie podejście 14.03.2013r.
Ustalono nowy termin odwołanego w dniu 10 marca z powodu zmasowanego ataku zimy spotkania IV rundy wojewódzkiej edycji Pucharu Polski MKS Debrzno-Czarni Czarne. Zespoły mają rozegrać mecz w przedświąteczną środę 27 marca o godz. 15.45.

Grand Prix przesunięte o siedem dni 13.03.2013r.
17 marca o godz. 10.00 w hali Zespołu Szkół miał się odbyć ostatni, piąty turniej "Grand Prix" Debrzna w tenisie stołowym dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Ze względów organizacyjnych impreza została opóźniona o tydzień.

Z Piastem w niedzielę w Chojnicach 12.03.2013r.
"W marcu jak w garncu"... Planowanie czegokolwiek w związku z kapryśną pogodą, uparcie płatającą najprzeróżniejsze figle, jest jak wiadomo karkołomne, ale trzeba dostosować się do zmieniającej się dynamicznie sytuacji i dopasowywać zamiary do warunków atmosferycznych.

Akademia na turnieju w Wierzchowie 11.03.2013r.
Starsza grupa chłopców ćwiczących w Akademii Piłkarskiej 2012 MKS Debrzno uczestniczyła w sobotę 9 marca w sparingowym mini-turnieju zorganizowanym w szkolnej hali w Wierzchowie Człuchowskim przez Łukasza Kaczmarka, szkolącego młodzież Korala Dębnica.

Bezlitosna Pani Zima 10.03.2013r.
Mecz IV rundy wojewódzkiej edycji Pucharu Polski MKS Debrzno-Czarni Czarne, który miał zostać rozegrany dzisiaj w samo południe został na trzy godziny przed pierwszym gwizdkiem sędziego odwołany.

Malmon z powrotem nad Debrzynką 09.03.2013r.
Po półrocznym pobycie w Piaście Człuchów i grze w Pomorskiej Lidze Juniorów Szymon Malmon wraca do MKS Debrzno. Parafowano stosowną umowę transferu definitywnego, a wczoraj zawodnik został potwierdzony w Podokręgu Słupskim Pomorskiego Związku Piłki Nożnej do występów w naszym klubie.

Cikacz wypożyczony z Saturna 09.03.2013r.
Kolejny nowy zawodnik dołączył do drużyny seniorów MKS-u Debrzno. W ostatnich dniach sfinalizowano umowę czasowego transferu Adriana Cikacza, niespełna osiemnastoletniego piłkarza, który obecnie przebywa w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w naszym mieście.

W samo okienko (20)
Golasy z ekstraklasy
08.03.2013r.
Co słychać w szerokim świecie? Japończycy prawie popełnili sepuku czy harakiri, bo ich SHARP musi sprzedać się w części koreańskiej firmie SAMSUNG, a to dla potomków samurajów ciężki cios. Z kolei w Europie fani angielskiej piłki kręcą z niedowierzania głowami, ronią łzy (podobno Wayne Rooney też roni) i w Manchesterze obrzucają klątwami tureckiego sędziego niczym parującym gnojem za fatalny błąd, który pozbawił MU awansu, czyli milionów euro lub funtów.

Ostry sprawdzian przed ligą 07.03.2013r.
10 marca 2013r. o godz.12.00 na Stadionie Miejskim w Debrznie nastąpi inauguracja futbolowej wiosny w powiecie człuchowskim. Tego dnia odbędzie się mecz IV rundy rozgrywek wojewódzkiej edycji Pucharu Polski MKS Debrzno - Czarni Czarne.

Debrzneńska gościnność 05.03.2013r.
Podobnie jak trzynaście dni wcześniej złotowska Sparta zwyciężyła w halowym turnieju dla młodzieży organizowanym przez MKS. Tym razem w obiekcie Zespołu Szkół spotkali się piłkarze z roczników 1998 i 1999.

Tęcza Brusy - MKS Debrzno 6:1 (6:0)
Materiał do przemyśleń
03.03.2013r.
Wysokiej porażki doznali seniorzy czerwono-niebieskich w sparingu z Tęczą Brusy. Mecz rozegrany na sztucznej murawie w Chojnicach został rozstrzygnięty już do przerwy, gdy przegrywaliśmy aż 0:6!

Pucharowe derby 10 marca 28.02.2013r.
Chociaż za oknem specjalnie jeszcze tego nie widać, piłkarska wiosna zmierza do nas szybkimi krokami. Dla czerwono-niebieskich z Debrzna miała się rozpocząć w środę 13 marca meczem IV rundy wojewódzkiej edycji rozgrywek o Puchar Polski z Czarnymi Czarne.

Pogoń też przyjedzie 26.02.2013r.
W sobotę 2 marca MKS organizuje zapowiadany przez nas wcześniej I zimowy turniej piłki nożnej juniorów młodszych (roczniki 1998 i 1999). Informowaliśmy kilkanaście dni temu o obsadzie tej imprezy, dziś anonsujemy małą zmianę.

700 kilometrów po wygraną 25.02.2013r.
Dream Team Korzenna zdobył główne trofeum turnieju piłki nożnej seniorów o puchar Wójta Gminy Przechlewo z okazji rocznicy wyzwolenia tej miejscowości. Zespół złożony głównie z grających na co dzień w nowosądeckiej klasie okręgowej zawodników ULKS Korzenna odniósł trzy zwycięstwa i z kompletem punktów zakończył zawody na pierwszym miejscu.

Kolejarz Chojnice - MKS Debrzno 4:3 (3:2)
Zadecydowały rzuty wolne
24.02.2013r.
MKS uległ w wyjazdowej potyczce sparingowej Kolejarzowi Chojnice 3:4. Mecz rozegrano w niedzielne popołudnie na sztucznej nawierzchni Boiska Nowych Nadziei "Modrak", wręcz oblężonego od kilku tygodni przez okoliczne kluby, chcące szlifować formę przed rundą wiosenną w dobrych warunkach.

W samo okienko (19)
Dostać jobla czy dać Nobla
23.02.2013r.
Wielce nieodżałowany brytyjski komik Benny Hill rozbawił przed laty futbolową część swojej widowni następującym skeczem. Mąż wpada zziajany do domu, w ostatniej chwili błyskawicznie obrabowuje "zimny sejf", czyli lodówkę z puszki piwa, zwinnie mija w salonie żonę prasującą jego koszule, wskakuje na kanapę i jednym pstryknięciem uruchamia telewizor, a z nim wiadome emocje piłkarskiego pojedynku. Co prawda - to tylko powtórka, ale zawsze MECZ. "Nie mów mi tylko proszę wyniku" - zagrywa ostrożnie do żony, patrząc jak zahipnotyzowany w ekran. "Jak chcesz wiedzieć, to..." - próbuje żona, ale momentalnie otrzymuje kontrę: "Prosiłem Cię, nie mów mi ile było!". Po chwili zdenerwowana partnerka ciska w niego świeżo wyprasowaną koszulą, po czym rzuca słowami: "Siedź sobie jak chcesz, ale i tak żadnego gola nie zobaczysz!". Mąż krzywi się z grymasem bólu. Nawet piwo przestaje mu smakować.

Wyjazd do Przechlewa 21.02.2013r.
23 lutego o godz.10.00 w hali Zespołu Szkół w Przechlewie odbędzie się turniej piłki nożnej seniorów o Puchar Wójta Gminy z okazji 68. rocznicy powrotu tej miejscowości do Polski. Impreza skupi cztery drużyny, które zagrają systemem każdy z każdym, jeden mecz będzie trwać 2x10 minut.

Hat-trick Dobrynki 20.02.2013r.
Trzynasta edycja turnieju zakładowego (i przyjaciół) wbrew małym obawom nie okazała się pechowa. Wręcz przeciwnie, to była jedna z najciekawszych imprez tego typu w historii, a gros spotkań mistrzowskich trzymało w napięciu do końcowego gwizdka.

Złotowianie najlepsi 19.02.2013r.
I zimowy turniej halowej piłki nożnej juniorów starszych przyniósł triumf zawodnikom złotowskiej Sparty. Zespół Karola Szwedy jawił się przed imprezą jako jej faworyt, choćby z racji grania na co dzień w Wielkopolskiej Lidze Juniorów.

Tarnovia Tarnówka - MKS Debrzno 2:4 (1:2)
Dobre boisko, dobry wynik
16.02.2013r.
Po trzymiesięcznej pauzie seniorzy MKS-u wybiegli na pełnowymiarową murawę, aby rozegrać oficjalny mecz. Towarzyska potyczka z Tarnovią Tarnówka zakończyła się wygraną debrznian 4:2, chociaż początek rywalizacji był bardzo niekorzystny dla czerwono-niebieskich.

Zmiana sparingpartnera 15.02.2013r.
Nie dojdzie do skutku zaplanowane jeszcze w listopadzie 2012r. towarzyskie spotkanie ze Spartą Złotów. Mecz, który miał odbyć się w sobotę 16 lutego został ostatecznie odwołany wczoraj w godzinach popołudniowych.

W samo okienko (18)
Irlandzki kac
14.02.2013r.
Męczy mnie ten "irlandzki kac" od ponad tygodnia. Żebym jeszcze faktycznie wylądował w Dublinie, który okazuje się być bardziej biało-czerwony niż szmaragdowy, i tam "zmęczył się" w jakimś lokalnym pubie, oczywiście z rozpaczy, z utopionej nadziei, że Orły w końcu chociaż oderwą się od ziemi. Żadne z tych rzeczy. Po środowym golu Roberta Lewandowskiego w potyczce Szachtara Donieck z Borussią Dortmund pytanie "dlaczego on strzela w klubie, a w kadrze nic?" świsnęło mi jak bumerang koło uszu i przywołało dubliński dramat w dwóch aktach.

Rekordowa obsada 13.02.2013r.
Aż dziewięć zespołów zgłosiło akces do turnieju zakładów pracy (i przyjaciół) o mistrzostwo Debrzna. To zdecydowanie najbardziej liczna stawka odkąd impreza jest organizowana, czyli od 2001r.

Zimowe turnieje dla młodzieży 11.02.2013r.
17 lutego i 2 marca - w tych terminach odbędą się halowe imprezy organizowane przez nasz klub z myślą o przygotowujących się do rozgrywek rundy rewanżowej juniorach starszych i młodszych. W obydwu turniejach weźmie udział po sześć zespołów.

Podsumowanie ligi halowej 09.02.2013r.
Obiecywaliśmy kilka dni temu bilans rozgrywek kolejnej edycji Debrzneńskiej Halowej Ligi Piątek Piłkarskich, co niniejszym właśnie czynimy. Najbardziej lapidarny komentarz do wydarzeń minionych dwóch miesięcy można zawrzeć w liczbach: 10 drużyn, 90 meczów, 726 goli (licząc również walkowery).

Wegner wrócił do MKS-u 08.02.2013r.
5 lutego kadra drużyny seniorów czerwono-niebieskich z Debrzna została oficjalnie powiększona o jednego zawodnika. Na mocy transferu definitywnego piłkarzem naszego klubu został Paweł Wegner. Jest to powrót niespełna 27-letniego gracza nad Debrzynkę po ponad pięcioletnich futbolowych wojażach.

"Zakładówka" 17 lutego 07.02.2013r.
Jak co roku "dorosły" sezon halowy w Debrznie kończymy turniejem dla zakładów pracy i przyjaciół. Impreza rozgrywana od 2001r. za kilkanaście dni będzie już mieć swoją trzynastą edycję.

Wznawiają juniorzy 06.02.2013r.
7 lutego rozpoczynają przygotowania do rundy rewanżowej młodzi piłkarze MKS-u Debrzno. W początkowej fazie debrznianie (obie grupy wiekowe) będą się spotykać w hali Zespołu Szkół w czwartki w godz.16.30-18.00 i sposobić do futbolowej wiosny pod okiem Sławomira Słonki (juniorzy starsi) i Łukasza Płóciennika (juniorzy młodsi).

Wszyscy dużo pograli 05.02.2013r.
Pingpongowe Grand Prix Debrzna wkracza w decydującą fazę. Sporo już wiadomo, kilku zawodników jest blisko głównych trofeów, choć oczywiście końcowe rozstrzygnięcia zapadną dopiero podczas ostatniej imprezy.

W samo okienko (17)
Wpuszczeni w kanał
05.02.2013r.
Z szerokim uśmiechem wspominać można czasy - odległe o jakieś dwadzieścia lat - kiedy szło się do kiosku w czwartek, aby kupić poniedziałkowe wydanie krakowskiej gazety "Tempo". Nie ma tu błędu. Kolportaż miał takie tempo, że "Tempo" dostarczał z kilkudniowym opóźnieniem. Warto było jednak czekać, bo nigdzie indziej nie można było znaleźć tak obszernych relacji z piłkarskich lig zagranicznych. Nie wspomnę o tym, że jeszcze nawet w 1993 roku trudno było znaleźć w ciągu całego tygodnia aktualnych wyników i tabeli z MKS-em Debrzno w klasie A... Tego akurat Majowie też nie przewidzieli.

Barkowo, Sobczak, Rudnik i Cikacz bohaterami sezonu 04.02.2013r.
Nie było niespodzianek na finiszu kolejnej edycji debrzneńskiej ligi halowej. Podstawowe rozstrzygnięcia stanowiły jedynie formalność i rzeczywiście zgodnie z przypuszczeniami Grom Barkowo przypieczętował pierwszy w historii mistrzowski tytuł już w inauguracyjnym spotkaniu dnia, wygrywając ze Special One 5:3.

Mecz sezonu dla Gromu, tytuł najpewniej też 29.01.2013r.
Zaledwie jednego punkciku brakuje zawodnikom Gromu Barkowo do końcowego triumfu w piętnastej edycji ligi halowej. Przedostatni weekend bardzo rozjaśnił sytuację w rozgrywkach i z duża dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić, iż tylko kataklizm mógłby pozbawić barkowian zwycięstwa w debrzneńskiej halówce.

W samo okienko (16)
Trzepot skrzydeł motylka
26.01.2013r.
W iście filmowym, amerykańskim stylu Lance Armstrong przyznał się do tego, że praktycznie cały czas jechał "na koksie", co pozwoliło mu wykręcić rowerowy rekord zwycięstw w magicznym i wielobarwnym Tour de France. Teraz cała Ameryka zastanawia się czy to bohater czy zwykły oszust, który wyciskał siódme poty z pedałów. Dla piłkarskiego świata jest to coś takiego, jakby teraz Leo Messi przyznał się, że od początku swojej kariery "coś bierze" i wszystkie te wykopane i wydryblowane na boisku "złote piłki" diabli przynieśli. To byłoby dopiero prawdziwe tsunami, przy którym zjawisko Armstronga jest zaledwie powiewem wywołanym przez trzepot skrzydeł motylka.

W Krajence nie zagramy 24.01.2013r.
26 stycznia drużyna seniorów MKS-u miała wziąć udział w towarzyskim halowym turnieju w Krajence. Z tych planów nic nie wyjdzie, ponieważ wczoraj organizatorzy poinformowali, że impreza została odwołana.

Grom czy Meblolux? Oto jest pytanie... 22.01.2013r.
Coraz bliżej decydujących rozstrzygnięć piętnastego sezonu ligi halowej. Po siódmym weekendzie wydaje się niemal pewne, że po końcowy triumf mogą sięgnąć już tylko dwie ekipy. Grom Barkowo i Meblolux Debrzno na cztery mecze przed finiszem mają wystarczającą przewagę, aby zagadka kto zajmie pierwszą lokatę dotyczyła wyłącznie tych zespołów.

1% dla MKS-u? To banalnie proste... 21.01.2013r.
Czwarty rok informujemy sympatyków MKS-u, zawodników, członków klubu, słowem wszystkich, którym czerwono-niebiescy nie są obojętni, o możliwości wsparcia naszego stowarzyszenia przy okazji rozliczeń z fiskusem. Każdy z nas ma aż do 30 kwietnia 2013r. ustawowy czas, aby złożyć stosowne dokumenty we właściwym terytorialnie urzędzie skarbowym.

W samo okienko (15)
Folwark zwierzęcy
18.01.2013r.
Pewien dowcip, który brodę ma dłuższą od Świętego Mikołaja, opowiada o tym, jak dwa sępy siedzą na pustyni i jeden szturcha drugiego, mówiąc: "Ty, pożycz stówę". Na co drugi podnosi czujnie dziób, rozgląda się w prawo, w lewo, po czym znużonym głosem odpowiada: "A od kogo?". W weekend rozpoczynają się kolejne mistrzostwa Czarnego Lądu i bukmacherzy zastanawiają się czy stawiać na Słonie, Lwy czy Super Orły. Broń Was Boże przed daleko idącymi wnioskami, że nasze Orły tam startują, dzięki jakiejś dzikiej karcie. Nie, nie, u nas mamy Lisa (prowadzącego program publicystyczny) oraz Kreta (przepowiadającego pogodę), a w radio czasami śpiewa Wydra.

Kostera i Kiljanek przypomnieli o sobie 16.01.2013r.
Klaudia Kostera i Kamil Kiljanek po bardzo długiej nieobecności zawitali ponownie do Debrzna na turniej Grand Prix i bez problemu triumfowali w swoich kategoriach.

Kareta asów i walkowery 14.01.2013r.
Cztery ekipy przewodzące rozgrywkom debrzneńskiej halówki w szóstej serii solidarnie wygrały po dwa mecze i powiększyły jeszcze bardziej przewagę nad resztą stawki. Mimo to nie należy wyciągać z tego faktu wniosku, iż było mało interesująco.

W samo okienko (14)
Co tam Rio
11.01.2013r.
Na lewo most, na prawo most, a środkiem Debrzynka płynie. Rzeka wijąca się przez nasze miasto nie ma tak seksownej nazwy jak westernowe Rio Bravo czy Rio Grande, a zarazem nie jest tak głęboka jak wysychające w ostatnich latach marzenia dużej części debrznian o stadionie z prawdziwego zdarzenia.

Niedziela z tenisem stołowym i futbolem 10.01.2013r.
13 stycznia upłynie pod znakiem sportu, zarówno tego dla młodzieży, jak i dorosłych. Od samego rana po późny wieczór w hali Zespołu Szkół czekają na uczestników rywalizacji oraz kibiców spore atrakcje.

Wiosenny terminarz 09.01.2013r.
Wczoraj informowaliśmy o planie przygotowań ekipy seniorów do rundy rewanżowej. Czas napisać o tym, w jakich terminach przyjdzie rywalizować czerwono-niebieskim o ligowe punkty i to nie tylko w dorosłej kategorii, lecz również w okregówce juniorów starszych i młodszych.

16 stycznia pierwszy trening 08.01.2013r.
Po dwumiesięcznej przerwie wznawiają regularne zajęcia treningowe seniorzy MKS-u Debrzno. Drużyna trenowana przez Pawła Władyczaka pierwszy raz spotka się w środę 16 stycznia o godz.17.30 w hali Zespołu Szkół. W tym obiekcie zawodnicy będą ćwiczyć trzy razy w tygodniu.

Grom lepszy od Ogrodowej, Meblolux od Barbary 07.01.2013r.
W niedzielne popołudnie 6 stycznia wszyscy interesujący się rozgrywkami ligi halowej czekali na mecz liderujących w tabeli ekip Ogrodowej/Gama oraz Gromu Barkowo i rzeczywiście była to frapująca potyczka, ale zanim do niej doszło...

Są szaliki i czapeczki 05.01.2013r.
Dla zainteresowanych pamiątkami klubowymi mamy pomyślną informację. Ponownie są do nabycia (w cenie 20 złotych) klubowe czapeczki z logo, w czerwono-niebieskie pasy. Oprócz tego mamy obecnie do zaoferowania nowy wzór szalika MKS-u, zaprezentowany na jubileuszowej, grudniowej gali.

W samo okienko (13)
Czarodzieje i złodzieje
04.01.2013r.
W 2008 roku badania przeprowadzone przez Bibliotekę Narodową odkryły głęboką czeluść niedowierzenia, że 62% Polaków powyżej piętnastego roku życia nie przeczytało ani jednej książki, czyli nawet streszczenia obowiązującej w szkołach literatury, nie mówiąc już o całej powieści. W 2012 roku te same badania ukazały, że 56% rodaków nie miało kontaktu sam na sam z lekturą. Dla porównania Czesi czytają dużo i nie tylko przy piwie, którego również wypijają więcej od nas, bo u nich odsetek ten wyniósł tylko 17%. Co niektórym włos mógł się zjeżyć na głowie, że analfabetyzm nam grozi, głupota się szerzy i Bóg wie, jakie inne plagi niekoniecznie egipskie nas czekają. Ale od czego są fryzjerzy...

"Orlik" najwcześniej w kwietniu 03.01.2013r.
Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia przerwano prace na budowie kompleksu boisk sportowych przy Stadionie Miejskim, czyli popularnego "Orlika".

Błysk Mebloluxu 02.01.2013r.
No i doczekaliśmy się niespodzianki dużego kalibru w ostatniej w roku 2012 serii gier ligi halowej. O tym, że zespół Mebloluxu ma potencjał było wiadomo od początku sezonu, ale zwycięstwo z Ogrodową/Gama i to aż 6:1 było z pewnością wydarzeniem końca roku.

Wygrali wszyscy! 01.01.2013r.
Druga edycja turnieju halowej piłki nożnej dla zawodników, którzy ukończyli trzydziesty rok życia przyniosła zwycięstwo ekipie o nazwie Rzeźnicy.

::  Copyright © 2003-2023 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::