ARCHIWUM AKTUALNOŚCI
Artur Biszczanik wrócił nad Debrzynkę, nowymi twarzami Łukaszuk i Wieczorek31.03.2015r.
Trzej piłkarze opuścili w przerwie zimowej MKS, o czym wspominaliśmy niedawno informując, iż chodzi o Damiana Litwiniuka, Kamila Siega i Piotra Madaja. Do tego grona formalnie można jeszcze zaliczyć Tomasza Łopienskiego, który jednak już od dłuższego czasu był poza zespołem z Grodu Dzika. Kadra seniorów nie została w tym czasie jedynie uszczuplona, gdyż dołączyli do niej również trzej zawodnicy.

Madaj wypożyczony do Czarnych30.03.2015r.
Z kadry drużyny seniorów MKS-u Debrzno zniknęło przed początkiem rundy rewanżowej nazwisko Piotra Madaja, w I części edycji konkurującego ze Sławomirem Słonką do miana pierwszego golkipera czerwono-niebieskich. Piotrek został na podstawie umowy transferu czasowego wypożyczony do Czarnych Czarne na okres do 30 czerwca 2015r.

Przespany kwadrans, konsekwencje na całe spotkanie29.03.2015r.
Niepowodzeniem zakończyła się wyprawa na boisko beniaminka klasy okręgowej Lipniczanki Lipnica. Gospodarze pałali żądzą rewanżu za poniesioną w sierpniu ubiegłego roku klęskę w Debrznie (11:2 dla MKS-u) i swój plan zrealizowali. Nie bez pomocy czerwono-niebieskich dodajmy, którzy rozegrali bardzo przeciętne zawody popełniając sporo błędów, zwłaszcza w początkowej fazie rywalizacji, co w ostatecznym rozrachunku kosztowało ich stratę kompletu punktów.

Trafiały dziewczyny28.03.2015r.
W hali widowiskowo-sportowej w Złotowie rozegrano Towarzyski Wiosenny Turniej Piłki Nożnej dzieci z roczników 2002-2003. W zawodach z udziałem pięciu drużyn wystartowała ekipa Akademii Piłkarskiej 2012 MKS Debrzno prowadzona przez Sebastiana Stalkę. Ideą imprezy było stworzenie możliwości rywalizacji dla adeptów futbolu, którzy w sezonie zimowym nie zaliczali dotąd zbyt wielu potyczek, stanowiąc zaplecze w poszczególnych drużynach.

Litwiniuk, Sieg i Łopienski zagrają w Scholastykowie27.03.2015r.
Trzej wychowankowie MKS-u Debrzno będą występować w rundzie wiosennej edycji 2014/2015 w nowych barwach klubowych. Damian Litwiniuk, Kamil Sieg i Tomasz Łopienski, bo o tych zawodnikach mowa, powalczą o punkty dla beniaminka pilskiej klasy A i zarazem outsidera po I części sezonu Orła Scholastykowo.

Dwa mecze, dwa walkowery dla MKS-u26.03.2015r.
Przyznać trzeba, że w tak kuriozalny sposób nie rozpoczynaliśmy jeszcze żadnej rundy w całej dotychczasowej 23-letniej historii klubu. Czerwono-niebiescy najpierw przegrali spotkanie Pucharu Polski ze Słupią w Kobylnicy (2:4 po dogrywce), a następnie zremisowali na inaugurację wiosny w klasie okręgowej z Piastem Człuchów 1:1, tymczasem obydwie te potyczki zostały dziś zweryfikowane przez Komisję ds. Rozgrywek Podokręgu Słupskiego Pomorskiego Związku Piłki Nożnej na walkowery na korzyść zespołu znad Debrzynki...

Dwanaście bramek w sparingu26.03.2015r.
W kontrolnym spotkaniu juniorów B MKS Debrzno uległ na wyjeździe Piastowi Człuchów 4:8. Zespół Łukasza Płóciennika jeszcze do przerwy dotrzymywał kroku rywalom, przegrywając tylko 1:2, ale w drugich 35 minutach rozwiązał się worek z bramkami. Dla czerwono-niebieskich dwa gole zdobył Damian Jaworski, po jednym natomiast Dominik Fiegler i Kamil Masternak.

Komisja nie podjęła decyzji25.03.2015r.
Na swoim dzisiejszym posiedzeniu Komisja Dyscyplinarna Podokręgu Słupskiego Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zajęła się m.in. sprawą ukaranych czerwonymi kartkami podczas niedawnego meczu derbowego o mistrzostwo klasy okręgowej seniorów Piast Człuchów-MKS Debrzno Przemysława Szczubiała i Pawła Maślanyka.

Jesień debrzneńskich seniorów w liczbach24.03.2015r.
Umieszczamy dziś drugi z zapowiadanych zaległych artykułów traktujących o rozgrywkach ligowych dorosłej ekipy MKS-u. Tym razem podsumowanie rundy jesiennej sezonu 2014/2015 w wykonaniu czerwono-niebieskich, a więc nazwiska, dorobek, liczby, osiągnięcia, a wszystko podane w skondensowanej formie, z której można wyciągnąć wnioski, jak prezentowała się drużyna jako całość oraz jej poszczególne ogniwa.

Popiel, Iwicki, Skowron i Gutkin najlepsi w kilkumiesięcznym cyklu23.03.2015r.
Dobiegła końca kolejna edycja pingpongowego "Grand Prix" Debrzna dla dzieci i młodzieży. Rozegraliśmy czwarty i zarazem ostatni turniej, podsumowaliśmy zmagania, przedstawiliśmy uczestnikom klasyfikację generalną, najlepszych trzech zawodników z każdej kategorii otrzymało pamiątkowe medale i statuetki. W trzech przypadkach górowali reprezentanci Skotnik koło Szczecinka, honor miejscowych tenisistów stołowych "uratował" Antoni Iwicki. Czyniący widoczne postępy w grze debrznianin nie miał sobie równych wśród najmłodszych.

Z kim, gdzie, kiedy - ściągawka dla kibiców drużyny seniorów22.03.2015r.
Wczoraj zainaugurowaliśmy drugą część kampanii 2014/2015 w klasie okręgowej seniorów, a więc dla sympatyków futbolu w wydaniu regionalnym zaczął się długo oczekiwany intensywny czas. Przez kolejne trzy miesiące tydzień w tydzień będzie można śledzić rywalizację piłkarzy o mistrzowskie punkty. Prezentujemy kompletny kalendarz meczów czerwono-niebieskich z Debrzna, zarówno tych, które odbędą się na Stadionie Miejskim przy ul. Sportowej, jak również wszystkich wyjazdowych.

Twarde derby, gol z kornera21.03.2015r.
Po czterech miesiącach pauzy w rozgrywkach o mistrzostwo klasy okręgowej nareszcie kibice zobaczyli swoich ulubieńców w akcji. Derby jak to derby, mnóstwo nieustępliwej walki, dużo emocji (czasami nie do końca sportowych), zacięta walka o każdy metr boiska i niewiele finezji. Czyli standard. Tak właśnie było w Człuchowie, gdzie niepokonany od inauguracji sezonu (2:3 w Debrznie) Piast zremisował z czerwono-niebieskimi 1:1. O ile w pierwszej części gry debrznianie grali słabe zawody, to za drugą należy ich pochwalić. Z małym zastrzeżeniem, bo liczą się gole, a tych po przerwie nie obejrzeliśmy, mimo przewagi podopiecznych Pawła Władyczaka.

Remanenty 2013/201420.03.2015r.
U progu piłkarskiej wiosny AD 2015 na krótko powracamy do wydarzeń w minionych miesiącach. Przedstawiamy pierwszy z czterech materiałów podsumowujących to, co miało miejsce na boiskach słupskiej klasy okręgowej seniorów. Dzisiaj o sezonie... 2013/2014 w wykonaniu futbolistów MKS-u Debrzno, ponieważ nie bilansowaliśmy go dotąd od strony statystyczno-dokumentacyjnej. Zatem szanując ważność historii nadrabiamy zaległości, a w kolejnych trzech artykułach napiszemy o rundzie jesiennej trwającej edycji 2014/2015...

Za trzy dni kończymy "Grand Prix"19.03.2015r.
W najbliższą niedzielę 22 marca o godz.9.30 w hali Zespołu Szkół odbędzie się ostatni w sezonie 2014/2015 turniej tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży o "Grand Prix" Debrzna. Przypominamy, że w zawodach rywalizują dziewczęta i chłopcy ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Niezastąpieni18.03.2015r.
"Klub 2700" to nazwa popularnej niegdyś klasyfikacji prowadzonej przez tygodnik "Piłka Nożna", skupiającej tych piłkarzy, którzy w danym sezonie ekstraklasy rozegrali komplet 30 meczów (naturalnie przy 16-drużynowej lidze), a więc przebywali na murawie właśnie 2700 minut. Istniał nawet zwyczaj symbolicznego wyróżniania zawodników-członków tego elitarnego bądź co bądź grona, bo przecież wcale nie tak bezproblemowe było dostąpienie zaszczytu znalezienia się w tej grupie.

Obserwatorów opłaci związek17.03.2015r.
Zarząd Pomorskiego Związku Piłki Nożnej uchwałą z dnia 23 lutego 2015r. zmienił zasady rozliczania delegacji obserwatorów na mecze IV ligi i klas niższych. Jest to istotna informacja dla poszczególnych klubów uczestniczących w rozgrywkach, bowiem od początku rundy wiosennej wszystkie koszty związane z obserwacją zawodów weźmie na siebie wojewódzka centrala futbolowa w Gdańsku.

Słabsi tylko od Noteci16.03.2015r.
Dobre recenzje zebrała drużyna Akademii Piłkarskiej 2012 MKS-u Debrzno rocznika 2002 (i młodsi) prowadzona przez Sebastiana Stalkę. Czerwono-niebiescy zajęli drugą lokatę w turnieju halowym "Krajna Cup" zorganizowanym przez Stowarzyszenie Promocji Kultury i Sportu "Krajna" Wyrzysk w hali sportowej gimnazjum w Osieku nad Notecią. Wizyta w Wielkopolsce wypadła okazale, bo nasi młodzi futboliści ulegli jedynie dwóm zespołom, które w nazwie mają rzekę "Noteć"- z Czarnkowa i Miasteczka Krajeńskiego.

Gorzka pigułka15.03.2015r.
MKS przegrał w Kobylnicy ze Słupią 2:4 po dogrywce i odpadł z dalszej rywalizacji w Pucharze Polski. Przyznajmy, że liczyliśmy na zwycięstwo i możliwość podjęcia w Debrznie w następnej rundzie któregoś z czwartoligowców (Pogoń Lębork lub Start Miastko), bo tak wynikało z drabinki. Rzeczywistość okazała się mocno niepomyślna i mimo, iż mecz dobrze ułożył się dla debrznian (szybko zdobyty gol, a następnie drugi strzelony tuż po zmianie stron) pogubiliśmy się, co kosztowało ekipę stratę kilku bramek i w konsekwencji znalezienie się za burtą rozgrywek.

"Kwaszarnia Gliszczyński" również wspiera MKS!14.03.2015r.
Nigdy za wiele pozytywnych newsów, a zatem... Z radością informujemy, że Gospodarstwo Rolne Kwaszarnia Gliszczyński zawiadywane przez debrznianina Leszka Gliszczyńskiego dołączyło przed początkiem rundy rewanżowej edycji 2014/2015 do grona współpracujących z naszym klubem podmiotów. W zamian za reklamę firmy na stronie internetowej, stadionie oraz podczas meczów I drużyny emkaesiaków (spiker) na koncie MKS-u pojawiły się pieniądze na zakup kompletu strojów dla ekipy seniorów, naturalnie opatrzonego logo darczyńcy. Serdecznie dziękujemy!

Halowy sezon zamkniemy w Osieku nad Notecią13.03.2015r.
Runda wiosenna za pasem, czas więc najwyższy definitywnie rozstać się z halowymi turniejami, których debrzneńska młodzież miała w ciągu kilku miesięcy pod dostatkiem. Ostatnia impreza z tego cyklu, w jakiej wezmą udział czerwono-niebiescy to "Krajna Cup 2015", czyli I Turniej Młodzików o Puchar Burmistrza Wyrzyska. Zawody organizowane przez Stowarzyszenie Promocji Kultury i Sportu "Krajna" Wyrzysk odbędą się 14 marca i w naszym przypadku adresowane są do zespołu Sebastiana Stalki, czyli roczników 2002-2003.

"TRILUX" ubrał naszą młodzież12.03.2015r.
Przed trzema tygodniami obwieściliśmy na klubowej stronie internetowej bardzo dobrą nowinę o tym, że człuchowska "Rola" sp. z o.o. drugi raz wsparła MKS przeznaczając środki finansowe na zakup kompletu strojów dla ekipy seniorów. Akcentowaliśmy też wówczas, iż to nie koniec pomyślnych wiadomości w tej kwestii i faktycznie tak się stało. Kolejnym darczyńcą, dzięki któremu futboliści rodem z Debrzna mogą występować na sportowych arenach wyposażeni w nowy sprzęt, jest przedstawiana wczoraj przy okazji relacjonowania szkolenia dla naszych trenerów firma "Trilux".

Dobiegniew Cup 2015- garść informacji11.03.2015r.
W dniach 5-11 lipca w miejscowości Dobiegniew koło Gorzowa Wielkopolskiego odbędzie się XXI Międzynarodowy Młodzieżowy Turniej Piłki Nożnej im. Kazimierza Górskiego. To największa letnia impreza futbolowa w Polsce oraz jedna z największych w Europie Środkowo-Wschodniej, mająca ustaloną od wielu lat renomę. Zawody odbywają się w pięciu kategoriach wiekowych, od żaków (2006 i młodsi), przez orlików (2004 i młodsi), młodzików (2002 i młodsi), trampkarzy (2000 i młodsi) na juniorach (1998 i młodsi) skończywszy.

Szkolenie dla naszych trenerów, czyli nowe światło na codzienną pracę10.03.2015r.
Janusz Dajwłowski z Gliwic oraz Łukasz Wilgocki z Warszawy to dwaj trenerzy, którzy odwiedzili w minioną sobotę klub znad Debrzynki i przeprowadzili szkolenie dla zaangażowanych w MKS opiekunów poszczególnych drużyn piłkarskich. Uczestniczyli w nim Paweł Władyczak, Sebastian Stalka, Łukasz Płóciennik, Sławomir Słonka, Robert Oleksiewicz i dodatkowo zawodnik ekipy seniorów Krystian Ryhanycz. Całość trwała ponad pięć godzin, treściwie wypełnionych kilkoma ważkimi tematami.

Sprawdzian w Człuchowie09.03.2015r.
W piątek 6 marca juniorzy D1, a więc zawodnicy roczników 2002 i 2003 wybrali się w ramach treningu do człuchowskiej hali przy Zespole Szkół Technicznych na towarzyski mecz z Akademią Piłkarską Człuchów. Debrznianie po wyrównanej grze ulegli swoim przeciwnikom w hokejowym stosunku 8:9.

Bardziej piknik niż sparing08.03.2015r.
Nie będziemy udawać, że potyczka z GTS Lipka wniosła cokolwiek do przygotowań czerwono-niebieskich do ligi. Konfrontacja, w której zespół Pawła Władyczaka na luzie zaaplikował na obcym boisku swojemu rywalowi dziewięć bramek, z punktu widzenia szkoleniowego na pewno nie była udana, ale... to przecież nie wina emkaesiaków, że przeciwnik tak bardzo odstawał.

Pucharowy wstęp do ligi już na pewno 15 marca07.03.2015r.
Długo czekaliśmy na oficjalne potwierdzenie nowego terminu rozegrania meczu IV rundy wojewódzkiej edycji Pucharu Polski Słupia Kobylnica-MKS Debrzno, ale przedwczoraj wreszcie sytuacja stała się klarowna. Komisja ds. Rozgrywek Podokręgu Słupskiego zebrała się 5 marca po dłuższej, zimowej przerwie i "przyklepała" wcześniejsze uzgodnienia między obydwoma klubami.

Bez porażki i druga lokata dziewięciolatków06.03.2015r.
Bardzo dobrze wypadli w turnieju halowej piłki nożnej "Respect Cup" w Zakrzewie zawodnicy Akademii Piłkarskiej 2012 MKS Debrzno z rocznika 2006 (i młodsi). Czerwono-niebiescy zajęli w stawce sześciu drużyn drugie miejsce, nie zaznając w pięciu spotkaniach goryczy przegranej.

Chojniczanka zwyciężyła w Krajna Arena Futsal Cup rocznika 200405.03.2015r.
To miał być niełatwy sprawdzian dla ekipy Akademii Piłkarskiej 2012 MKS Debrzno trenowanej przez Sławomira Słonkę. Świadomie zgłosiliśmy zespół dziesięciolatków do rywalizacji w Sępólnie Krajeńskim z o rok starszymi zawodnikami tak, jak działo się to już poprzednio w kilku innych imprezach. Zadanie czekało więc młodych piłkarzy trudne i faktycznie przewidywania sprawdziły się.

Lipka zamiast Bydgoszczy04.03.2015r.
GTS Lipka, a nie juniorzy starsi Chemika Bydgoszcz będą następnym sparingpartnerem czerwono-niebieskich. Zespół Pawła Władyczaka wybierze się do sąsiedniej miejscowości 8 marca, a początek meczu przewidziano na godz.11.00.

SYLWEK, trzymamy za CIEBIE kciuki!03.03.2015r.
Kiedy w minioną niedzielę o godz.8.30 otwarto drzwi szkolnej hali i oficjalnie rozpoczęły się zapisy do turnieju piłki nożnej zorganizowanego przez środowisko sportowe miasta i gminy Debrzno pod hasłem "Zagrajmy dla Sylwka", w błyskawicznym tempie, z minuty na minutę lista uczestników powiększała się o kolejne nazwiska. Doliczyliśmy się 71 (sic!) futbolistów...

Gospodarze najskuteczniejsi, debrzneński zespół piąty02.03.2015r.
Triumf Junior Football Academy przyniósł turniej halowej piłki nożnej dzieci z rocznika 2002 (i młodsi), który odbył się w szkolnym obiekcie w Przechlewie. Miejscowi zawodnicy zapewnili sobie pierwszą lokatę dopiero po serii rzutów karnych, gdyż w normalnym czasie bezbramkowo zremisowali w finale z U-2 Bytów. Czerwono-niebiescy z Debrzna dowodzeni przez Sebastiana Stalkę zajęli piątą pozycję, też po konkursie na karne w potyczce ze Startem Miastko.

Czwarty mecz kontrolny, trzecia wygrana01.03.2015r.
W czternastoosobowym zestawieniu udaliśmy się do Chojnic na kolejne spotkanie sparingowe przed wartko nadciągającą piłkarską wiosną. Czerwono-niebiescy po zaciętej grze pokonali ekipę Kornowscy Szarża Krojanty 3:2, znowu pokazując m.in. dobre przygotowanie kondycyjne.

Respect Cup w Zakrzewie28.02.2015r.
1 marca 2015r. (niedziela) o godz.10.00 w szkolnej hali sportowej w Zakrzewie odbędzie się towarzyski turniej piłki nożnej dzieci z rocznika 2006 "Respect Cup". W gronie sześciu zespołów zakwalifikowanych do udziału w imprezie nie zabraknie reprezentantów naszej Akademii Piłkarskiej 2012 MKS Debrzno.

Rocznik 2002 powalczy w JFA Cup27.02.2015r.
Dziesięć ekip wystartuje w turnieju halowym z cyklu JFA Cup w Przechlewie, który odbędzie się w sobotę 28 lutego o godz.8.00. Tym razem przystąpią do boju teamy z rocznika 2002 (i młodsi). Gospodarze dokonali podziału na pięciozespołowe grupy. W pierwszej, w której zagra drużyna Akademii Piłkarskiej 2012 MKS Debrzno szkolona przez Sebastiana Stalkę, wystąpią ponadto Koral Dębnica, JFA Przechlewo, AP Reissa Szczecinek i Kornowscy Szarża Krojanty.

Kierunek Sępólno Krajeńskie26.02.2015r.
Powoli zbliżamy się do końca sezonu halowego, ale wypatrujący zbliżającej się wiosny wychowankowie Akademii Piłkarskiej 2012 MKS Debrzno ciągle jeszcze uczestniczą w imprezach w zamkniętych obiektach. Nie inaczej będzie w sobotę 28 lutego, kiedy to zawodnicy z roczników 2004-2005 prowadzeni przez Sławomira Słonkę wyjadą do Sępólna Krajeńskiego. Będzie to kolejna odsłona turnieju Krajna Arena Futsal Cup.

Dominacja przyjezdnych, Iwicki najlepiej z debrznian 25.02.2015r.
Duża porcja gier czekała na młodych pingpongistów, którzy przybyli do hali Zespołu Szkół na trzeci turniej z cyklu "Grand Prix" Debrzna. Liczba uczestników (szesnastu) wprawdzie znowu nie zaimponowała, lecz kolejny raz przyjęto, iż zagramy każdy z każdym, a więc tenisistów czekał spory wysiłek.

1 marca 2015r. o godz.9.00 "Zagrajmy dla Sylwka"24.02.2015r.
Z inicjatywy środowiska sportowego miasta i gminy Debrzno w najbliższą niedzielę 1 marca 2015r. o godz.9.00 w hali Zespołu Szkół odbędzie się towarzyski turniej piłki nożnej pod hasłem "Zagrajmy dla Sylwka". Zawody organizowane są z myślą o symbolicznej pomocy dla zmagającego się od kilku miesięcy z ciężką chorobą naszego Przyjaciela, Kolegi, Znajomego z boiska (i nie tylko) SYLWESTRA NYLCA.

Na Kaszubach w środku stawki23.02.2015r.
Na siódmym miejscu zakończyli udział w halowym turnieju piłki nożnej Somonino Cup rocznika 2002, który odbył się 21 lutego zawodnicy Akademii Piłkarskiej 2012 MKS Debrzno. Zespół Sebastiana Stalki pokonał na wstępie Bałtyk Gdynia Obłuże 4:0, lecz w dalszej fazie rywalizacji było gorzej. W kolejnych grach czerwono-niebiescy dwukrotnie remisowali oraz ponieśli trzy porażki.

"Wrona" ciągle w formie22.02.2015r.
Mirosław Wroński wygrał turniej tenisa stołowego amatorów, który odbył się dzisiaj w hali debrzneńskiego Zespołu Szkół. Lęborczanin, pamiętany ze znakomitych występów w naszym MKS-ie w drugoligowych rozgrywkach w latach 2007-2009, pokonał w finale 3:1 Sławomira Januszewskiego (Chojnice). W niezwykle zaciętym boju o trzecią lokatę, jaki stoczyli dwaj debrznianie Daniel Orłowski i Rafał Obara, minimalnie lepszy okazał się ten pierwszy zawodnik zwyciężając 3:2.

Dobry mecz z czwartoligowcem21.02.2015r.
Trzeci sparing seniorskiej ekipy emkaesiaków rozegraliśmy na sztucznej nawierzchni boiska w Wałczu. Rywal był wymagający, spośród wszystkich, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć zimą z pewnością najbardziej wartościowy. Iskra Szydłowo gra na co dzień w wielkopolskiej czwartej lidze, gdzie radzi sobie dzielnie, zajmując po rundzie jesiennej ósmą pozycję.

Dobre wieści - "Rola" sp. z o.o. ponownie pomogła czerwono-niebieskim!20.02.2015r.
Miło nam poinformować kibiców MKS-u, że swoją drużynę wkrótce zobaczą w nowych "szatach". Otóż od początku rundy wiosennej sezonu 2014/2015 seniorzy z Grodu Dzika będą występować w komplecie strojów, którego zakup został sfinansowany przez człuchowską firmę "Rola" sp. z o.o. Warto przypomnieć w tym miejscu, że to nie pierwsza pomoc dla naszego klubu ze strony tego prężnie działającego podmiotu gospodarczego. Równe dwa lata temu ten sam darczyńca sprawił nam podobny prezent, także przeznaczony dla pierwszego zespołu znad Debrzynki.

Pingpongowa niedziela dla dzieci, młodzieży i dorosłych19.02.2015r.
Ponad miesiąc temu, w połowie stycznia odbyła się druga odsłona "Grand Prix" Debrzna w tenisie stołowym. Po paru tygodniach pauzy wracamy do rywalizacji zapraszając uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i placówek ponadgimnazjalnych (dziewczęta i chłopcy) do hali Zespołu Szkół 22 lutego o godz.9.30. Zachęcamy do startu i... poprawienia frekwencji, bo ta faktycznie nie była poprzednio imponująca.

Somonino drugi raz18.02.2015r.
W listopadzie ubiegłego roku, u progu zimowego sezonu wychowankowie AP 2012 MKS Debrzno gościli w małym Somoninie pod Kartuzami na halowym turnieju rocznika 2003. Za kilka dni, dokładnie w sobotę 21 lutego, ponownie pojedzie w to miejsce drużyna Sebastiana Stalki, tym razem złożona z zawodników urodzonych w 2002r. (i młodszych).

Wegner w czołowej trójce naszych "goleadorów"17.02.2015r.
Zdobywając dwie bramki w niedzielnym sparingowym meczu ze Spartą Złotów na chojnickim "Modraku" Paweł Wegner przyczynił się nie tylko do wygranej czerwono-niebieskich, ale także awansował na trzecie miejsce wśród najskuteczniejszych snajperów w historii klubu z Debrzna.

Zajęli ostatnią lokatę, chociaż... pokonali zwycięzców16.02.2015r.
Juniorzy młodsi MKS-u Debrzno prowadzeni przez Łukasza Płóciennika udali się wczoraj na halową imprezę Krajna Arena Futsal Cup do Sępólna Krajeńskiego. Ich wizyta w tym miejscu nie była tak udana jak kolegów z rocznika 2002, którzy zdystansowali przed tygodniem całą stawkę sięgając po główne trofeum. Czerwono-niebiescy odnieśli w gronie siedmiu zespołów jedno zwycięstwo, również jedno spotkanie zakończyło się remisem, natomiast w pozostałych czterech ulegli swoim rywalom, co oznaczało końcową pozycję. Co ciekawe, ta jedyna wiktoria to 2:0 ze Zdrojem Ciechocinek, czyli ekipą, która uplasowała się później na... najwyższym stopniu podium.

Bramki w końcowym kwadransie, nerwowi spartanie15.02.2015r.
Drugi towarzyski mecz czerwono-niebieskich przed rundą wiosenną w okręgówce seniorów i druga wygrana w takim samym stosunku 4:1. Tym razem gościliśmy na obiekcie ze sztuczną nawierzchnią w Chojnicach, gdzie emkaesiacy pokonali Spartę Złotów. Wynik został rozstrzygnięty w ostatnich fragmentach trwającego 80 minut spotkania.

Byki wygrywają w Przechlewie, debrzneńska akademia z brązem14.02.2015r.
Dwie drużyny z powiatu człuchowskiego oraz dwie słupskie stoczyły między sobą walkę o czołowe lokaty w turnieju halowej piłki nożnej dzieci z rocznika 2005 (i młodsi) JFA Cup, który odbył się 14 lutego w obiekcie przechlewskiego Zespołu Szkół. Zwycięsko z zaciętej rywalizacji wyszły Byki Słupsk, pokonując w finale gospodarzy 2:1. My też mieliśmy powody do zadowolenia, ponieważ zespół Sławomira Słonki, AP 2012 MKS Debrzno w spotkaniu o III miejsce zwyciężył Gryfa Słupsk 2:1.

Powtórny triumf gospodarzy, piąta pozycja teamu Słonki13.02.2015r.
Podobnie jak w czwartkowej rywalizacji nieco starszych kolegów również zmagania dzieci z rocznika 2004 (i młodszych) w turnieju Givova Junior Cup w Tuchomiu zakończyły się wiktorią tamtejszego Myśliwca. Zwycięzcy w finałowym meczu pokonali GTS Czarna Dąbrówka 3:1. Reprezentanci Akademii Piłkarskiej 2012 MKS Debrzno, szkoleni przez Sławomira Słonkę odnieśli trzy wygrane, dwa spotkania przegrali i ostatecznie zostali sklasyfikowani na piątym miejscu.

Zwycięski Myśliwiec, emkaesiacy na czwartym miejscu12.02.2015r.
Zespół Akademii Piłkarskiej 2012 MKS Debrzno zajął czwartą lokatę w halowym turnieju Givova Junior Cup rocznika 2002 (i młodsi) w Tuchomiu. W gronie ośmiu klubów najlepszy okazał się team gospodarzy, czyli Myśliwiec, który wyprzedził AP Eurotur Chojnice, Słupię Kobylnica i ekipę czerwono-niebieskich, trenowaną przez Sebastiana Stalkę.

W Walentynki JFA Cup rocznika 200511.02.2015r.
Jak wiadomo w piłce nożnej przestoju nie ma, a więc w zgodzie z tym stwierdzeniem zapowiadamy kolejną imprezę dla dzieci, w której nie zabraknie wychowanków Akademii Piłkarskiej 2012 MKS Debrzno. Oto w najbliższą sobotę 14 lutego o godz.13.00 w hali Zespołu Szkół w Przechlewie w ramach Junior Football Academy Cup skonfrontują się zawodnicy z rocznika 2005 (i młodsi).

Przeciwnicy debrznian w Givova Junior Cup10.02.2015r.
Znamy wyniki losowania grup w halowym turnieju dzieci i młodzieży, który zostanie rozegrany w pięciu kategoriach wiekowych od środy do niedzieli w Tuchomiu. Przypomnijmy, że do imprezy pod nazwą Givova Junior Cup zgłosiliśmy w tym roku dwa zespoły Akademii Piłkarskiej 2012 MKS Debrzno, które 12 i 13 lutego pojadą do miejscowości oddalonej od naszego miasta o blisko 100 kilometrów.

Tucholanka najlepsza w towarzyskim sprawdzianie09.02.2015r.
Sala Parku Wodnego w Chojnicach była miejscem rywalizacji zawodników z rocznika 2003 (i młodsi) zorganizowanej przez MKS "Chojniczanka" we wczesny niedzielny poranek. W zmaganiach, które miały wybitnie kontrolny charakter wzięła udział również drużyna AP 2012 MKS Debrzno prowadzona przez Sebastiana Stalkę.

Po wyjściu z grupy byli bezkonkurencyjni, wygrana czerwono-niebieskich w Krajna Arena Futsal Cup!08.02.2015r.
Znakomicie wypadli zawodnicy Akademii Piłkarskiej 2012 MKS Debrzno (rocznik 2002 i młodsi) w turnieju halowej piłki nożnej Krajna Arena Futsal Cup 2015 rozegranym wczoraj w Sępólnie Krajeńskim. Drużyna Sebastiana Stalki po zajęciu drugiego miejsca w grupie awansowała do najlepszej czwórki, a w niej po dwóch efektownych zwycięstwach zgarnęła pierwszą lokatę w zawodach i okazały puchar. Gratulujemy!

Pozytywnie na początek przygotowań07.02.2015r.
Seniorzy MKS-u Debrzno odnieśli wysokie zwycięstwo w premierowym meczu sparingowym w ramach sposobienia się do rundy rewanżowej w słupskiej okręgówce. Po grze, w której czerwono-niebiescy wyraźnie dominowali pokonaliśmy na wyjeździe Orła Wałcz 4:1. Rywalizowano na sztucznej nawierzchni obiektu, który przypomina nieco chojnicki "Modrak" tyle, że ma mniejsze wymiary i został zbudowany... bez szatni.

W samo okienko (61) - Szczęście do prawa06.02.2015r.
Michał S. i Leon A. usiedli powoli i wygodnie na polakierowanej, drewnianej konstrukcji zwanej ławą. Leon - naturalnie zwany "Zawodowcem" - główkował przez dłuższy moment, dlaczego nazywa się to "ława", a nie "ławka", wszak ta dla oskarżonych i ta dla rezerwowych piłkarzy są mniej więcej porównywalnych rozmiarów. W czym tkwiła zatem wielkość tej pierwszej? W sądzie najwidoczniej gra toczy się o wyższą stawkę niż na boisku, chociaż Michał "Misiu" S. mógłby się z tym nie zgodzić. On zawsze powtarzał "Kasa, misiu, kasa" niczym zapętlona, zdarta płyta winylowa, a potem dodawał jeszcze: "Co się łamiesz stary, jakoś to będzie".

Sparingowa impreza w Grodzie Tura06.02.2015r.
Niedzielny poranek 8 lutego (początek już o godz.8.00) zarezerwowaliśmy na towarzyski turniej halowej piłki nożnej dzieci z rocznika 2003 (i młodsi) w Chojnicach. Organizatorzy, działacze MKS "Chojniczanka" przesłali wczoraj wieczorem listę uczestników i zasady gry.

Młodzież nie pogra, dzieci i seniorzy tak05.02.2015r.
Weekend 7/8 lutego miał obfitować w sporo wydarzeń związanych z drużynami piłkarskimi MKS-u Debrzno i tak faktycznie będzie, jednak nie uda się niestety zrealizować wszystkich zamierzeń. Nie odbędą się obydwa zaplanowane na niedzielę zimowe turnieje halowe w Debrznie, adresowane do juniorów B i C, czyli odpowiednio roczników 1998-1999 i 2000-2001.

Przednia zabawa dla maluchów04.02.2015r.
Ostatni z czterech turniejów składających się na cykl "Orlik Czarne CUP 2015" z udziałem emkaesiaków znad Debrzynki (ogółem uczestniczyliśmy w trzech) rozegrano w szkolnej hali w mieście nad Czernicą w niedzielę 1 lutego. W zawodach rocznika 2009 (i młodsi!) wystąpiły cztery kluby. Oprócz AP 2012 MKS Debrzno także ekipa gospodarzy oraz AP Reissa Szczecinek i Football Academy Fair Play Złotów.

Niezły występ juniorów B w Człuchowie, na szczycie Bałtyk II Gdynia03.02.2015r.
Podopieczni Łukasza Płóciennika zajęli czwartą pozycję w turnieju halowej piłki nożnej "APaCze CUP 2015", rozegranym w minioną niedzielę w Człuchowie. Impreza była przeznaczona dla juniorów z rocznika 1996 (i młodszych), mimo to większość klubów (w tym MKS) delegowała ekipy składające się z zawodników urodzonych najwcześniej w 1998r.

Strażacy powtórzyli sukces sprzed siedmiu lat02.02.2015r.
Ekipa Ochotniczej Straży Pożarnej zwyciężyła w XV Mistrzostwach Zakładów Pracy (i Przyjaciół) Debrzna w halowej piłce nożnej, które wczoraj rozegrano w obiekcie Zespołu Szkół. Triumf strażaków był bez wątpienia zasłużony. Już przed zawodami ich skład wydawał się najsilniejszy, co potwierdziła potem boiskowa rzeczywistość. W dziejach "zakładówki" pierwszeństwo przypadło zespołowi Henryka Dudzica drugi raz, poprzednio był najlepszy w 2008 roku.

W ferie dwa wyjazdy do Sępólna Krajeńskiego31.01.2015r.
Krajna Arena Futsal Cup 2015- to nazwa imprezy składającej się z pięciu turniejów dzieci i młodzieży w różnych kategoriach wiekowych, organizowanej przez Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim. W nowoczesnym, bardzo efektownym obiekcie znajdą się również, tak samo jak to było w ubiegłym roku, dwie drużyny czerwono-niebieskich.

21 spotkań w turnieju zakładowym (i przyjaciół)30.01.2015r.
Siedem zespołów weźmie udział w piętnastej edycji Mistrzostw Zakładów Pracy (i Przyjaciół) Debrzna w halowej piłce nożnej, które odbędą się w niedzielę 1 lutego 2015r. o godz.14.00 w obiekcie Zespołu Szkół. Na wczorajszym spotkaniu organizacyjnym ustalono sprawy związane z regulaminem rozgrywek, dokonano także losowania numerów dla drużyn w celu sporządzenia terminarza.

Kontynuujemy akcję "1% dla MKS-u"29.01.2015r.
Drodzy sympatycy, zawodnicy, członkowie klubu, wszyscy, którym czerwono-niebiescy nie są obojętni! Informujemy Was już po raz szósty o możliwości wsparcia naszego stowarzyszenia przy okazji rozliczeń z fiskusem.

Zmiana terminu wizyty w Bydgoszczy28.01.2015r.
W podanym na początku stycznia kalendarzu meczów kontrolnych sposobiącego się do rozgrywek mistrzowskich zespołu seniorów MKS-u zaszła jedna zmiana. Zaplanowane dwa tygodnie przed inauguracją rundy wiosennej w klasie okręgowej spotkanie towarzyskie z juniorami starszymi Chemika Bydgoszcz odbędzie się 8 marca (niedziela) o godz.16.00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią, zamiast wcześniej uzgodnionego terminu 7 marca.

Wiosenny kalendarz juniorów E227.01.2015r.
Komisja ds. Rozgrywek Podokręgu Słupskiego Pomorskiego Związku Piłki nożnej ogłosiła terminarz rewanżowej rundy rozgrywek klasy okręgowej sezonu 2014/2015 w najmłodszych kategoriach wiekowych. Wcześniej poznaliśmy ramowy plan meczów seniorów, juniorów B i D1, obecnie dowiedzieliśmy się, w jakie weekendy wystąpią w turniejach zawodnicy Sławomira Słonki, czyli juniorzy E2.

Turniej seniorów odwołany26.01.2015r.
Zapowiadany przez nas turniej piłki nożnej seniorów, który miał się odbyć w hali Zespołu Szkół w Debrznie w sobotę 31 stycznia został zdjęty z kalendarza wydarzeń sportowych realizowanych przez klub. Przyczyna jest prozaiczna, a mianowicie brak zainteresowania rywalizacją dorosłych piłkarzy ze strony drużyn, z którymi kontaktowaliśmy się w sprawie zawodów.

Barwice najlepsze, druga lokata zespołu Słonki25.01.2015r.
Drużyna Akademii Piłkarskiej 2012 MKS Debrzno rocznika 2005 (i młodsi) szkolona przez Sławomira Słonkę uplasowała się na drugiej pozycji w turnieju halowym "Orlik Czarne CUP 2015". Nasi futboliści odnieśli dwa zwycięstwa, jeden mecz zremisowali i ponieśli również jedną porażkę, na samym początku imprezy, z Błoniami Barwice.

Triumfowali gospodarze24.01.2015r.
To był jeden ze słabszych występów w wykonaniu ekipy Akademii Piłkarskiej 2012 MKS Debrzno rocznika 2002 w ostatnich miesiącach. W imprezie pod nazwą "Orlik Czarne CUP 2015" zajęliśmy trzecie miejsce w stawce czterech drużyn i z pewnością podopiecznych Sebastiana Stalki stać było na dużo lepszy wynik.

W samo okienko (60) - Kto dostał Oskara22.01.2015r.
Wzrok przykuwa archiwalny, jesienny tytuł jednej z regionalnych gazet: "Źle się dzieje w Dobrym Mieście!". Nie pisał tego William Shakespeare, choć to kopia cytatu z "Hamleta" (<Źle się dzieje w państwie duńskim>). Ten wykrzyknik ma podkreślić powagę sytuacji, w której znaleźli się piłkarze lokalnego klubu, a mianowicie - jak przystało na ziomków ziem krzyżackich - wylądowali w lochach strefy spadkowej IV ligi warmińsko-mazurskiej. Szukają pomysłu jak się z niej wydostać, kiedy śniegi stopnieją i lód puści na wiosnę.

Noworoczny upominek od PZPN-u21.01.2015r.
Na początku stycznia kluby biorące udział w rozgrywkach mistrzowskich na terenie województwa pomorskiego otrzymały drogą mailową informację od macierzystej futbolowej centrali w Gdańsku o podjęciu przez Polski Związek Piłki Nożnej uchwały w sprawie zmiany wysokości ekwiwalentów dla sędziów, obserwatorów i delegatów na szczeblu od III ligi do niższych klas rozgrywkowych.

Grom Barkowo, Kawczak, P. Klejdysz, Niemier i... Kwaszarnia Gliszczyński najbardziej zadowoleni20.01.2015r.
Nadzwyczaj prędko zakończyliśmy w tym sezonie debrzneńską ligę halową. Siedem weekendów spędzonych w obiekcie Zespołu Szkół i oto edycja 2014/2015 przeszła do historii. Ostatnia seria rozwiała jakiekolwiek wątpliwości co do kolejności drużyn, rozstrzygnięto także frapujący bój o tytuł króla strzelców.

Przekazaliście klubowi 765 złotych - dziękujemy!19.01.2015r.
Od pięciu lat prowadzimy akcję "Przekaż 1% należnego podatku na rzecz Miejskiego Klubu Sportowego Debrzno" i rokrocznie podsumowujemy ją meldunkiem, jaka kwota trafiła na konto czerwono-niebieskich. Kilka tygodni temu otrzymaliśmy tytułem darowizny za pośrednictwem fundacji "Partnerstwo" z Warszawy dokładnie 765 złotych, które to środki zostaną wkrótce przeznaczone na cele statutowe klubu, czyli na zakup sprzętu sportowego.

Wrócił Gutkin i wygrał18.01.2015r.
W drugim turnieju o "Grand Prix" Debrzna w tenisie stołowym dla dzieci i młodzieży do gry przystąpiło piętnastu zawodników, czyli podobna liczba jak w imprezie rozegranej jeszcze w starym roku, gdy uczestników było czternastu. Obyło się zatem niestety bez frekwencyjnych "szaleństw" i w związku z tym przyjęto identyczną formułę zawodów jak poprzednio.

Wiadomo z kim zagramy w Czarnem17.01.2015r.
Przed tygodniem awizowaliśmy udział trzech ekip Akademii Piłkarskiej 2012 MKS Debrzno w cyklu turniejów halowych, jakie pod koniec miesiąca oraz na początku kolejnego odbędą się w Czarnem. Dziś znamy wykaz uczestników tej imprezy oraz jej nazwę: "Orlik Czarne CUP 2015".

MKS gospodarzem trzech imprez klubowych16.01.2015r.
W 2013 i 2014r. pokusiliśmy się o organizację zimowych halowych turniejów przeznaczonych dla juniorów, obecnie kontynuujemy tamtą inicjatywę w okresie przygotowań do rundy wiosennej trwającego sezonu. Wzorem lat ubiegłych zawody dla młodzieży odbędą się nad Debrzynką w dwóch kategoriach wiekowych. W tym roku będą to juniorzy B (roczniki 1998 i 1999) oraz juniorzy C (2000 i 2001).

Mały jubileusz "zakładówki"15.01.2015r.
Każdego roku po zakończeniu rozgrywek ligi halowej akordem spinającym klamrą piłkarski sezon dla dorosłych pod dachem są Mistrzostwa Zakładów Pracy (i Przyjaciół) Debrzna. Identycznie będzie niebawem, bo na niedzielne popołudnie 1 lutego 2015r. (początek zmagań o godz.14.00) zaplanowaliśmy następną edycję tego turnieju.

Mistrza w zasadzie już znamy14.01.2015r.
Emocje opadły... Będący od początku sezonu ligi halowej na najlepszej drodze do mistrzowskiego tytułu Grom Barkowo potwierdził supremację, w potyczce dwóch czołowych zespołów odprawiając Meblolux 5:1. Co warte podkreślenia, konsekwentnie grający liderzy nie zostawili cienia wątpliwości, której z ekip należały się trzy punkty.

Rocznik 2005 niedaleko podium w Człuchowie13.01.2015r.
Na czwartej pozycji znaleźli się reprezentanci AP 2012 MKS Debrzno w zawodach APaCze CUP 2015 przeznaczonych dla rocznika 2005 (i młodsi). Podopieczni Sławomira Słonki dzielnie poczynali sobie w hali ZST do fazy półfinałowej, potem wpadli na lepiej dysponowanych rywali i ostatecznie "wycisnęli" z turnieju maksimum tego, na co aktualnie ich stać.

Zwyciężyła Arka Gdynia, my na ósmej pozycji12.01.2015r.
Bardzo udanie rozpoczęli start w człuchowskim turnieju halowym APaCze CUP 2015 zawodnicy Akademii Piłkarskiej 2012 MKS Debrzno rocznika 2002 (i młodsi) prowadzeni przez Sebastiana Stalkę. Debrznianie wygrali dwa pierwsze mecze grupowe i rozbudzili apetyty na wysokie miejsce w imprezie, ale niestety w dalszej fazie rozgrywek tak dobrze już nie było.

W samo okienko (59) - Baśń o Duńskim Dynamicie11.01.2015r.
Byli zespołem niczym gwiazdy rocka tyle, że w koszulkach z poliestru. I pomimo tego, że nie zdobyli żadnego mistrzowskiego tytułu, to i tak zawładnęli sercami kibiców nie tylko kilkumilionowej Danii, ale i w innych częściach globu. W latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku stali się postrachem dla wielkich piłkarskich potęg, grając futbol nie z tej ziemi. "We are red / We are white / We are Danish Dynamite!".

Wygrana U-2 Bytów, debrznianie na trzecim miejscu10.01.2015r.
Piłkarska zabawa siedmiolatków (i jeszcze młodszych) to jest to! Oczywiście obserwując rywalizację każdej dziecięcej grupy wiekowej widzimy zawsze niezwykłe zaangażowanie i pasję, ale w gronie przedszkolaków (lub pierwszoklasistów) podoba się to szczególnie. Dlatego debrzneńska, piąta i ostatnia odsłona turnieju świąteczno-noworocznego skierowana właśnie do tego grona milusińskich mogła przypaść do gustu najwybredniejszym miłośnikom futbolu.

17 stycznia pingpongowa próba numer 209.01.2015r.
Za osiem dni młodzi tenisiści stołowi będą mieli okazję do wzięcia udziału w drugim turnieju z cyklu "Grand Prix" Debrzna w sezonie 2014/2015. Przypomnijmy, że w pierwszej odsłonie imprezy wystartowało zaledwie czternastu zawodników, jednak wierzymy, że teraz będzie choćby odrobinę lepiej.

Następna propozycja - Czarne08.01.2015r.
Trzy zespoły Akademii Piłkarskiej 2012 MKS Debrzno skorzystają z zaproszenia na towarzyskie futbolowe turnieje halowe, które w ciągu dwóch weekendów kończących styczeń i rozpoczynających luty odbędą się w Czarnem. Imprezę organizują Edmund Kuchta i Jerzy Marach działający pod szyldem tamtejszego Orlika.

Sparingowe zamierzenia seniorów07.01.2015r.
Po kilku tygodniach pauzy drużyna seniorów MKS-u Debrzno rozpocznie przygotowania do rundy wiosennej w słupskiej klasie okręgowej. Jak wiadomo pierwszy w roku 2015 mecz o ligowe punkty rozegramy w Człuchowie z Piastem w weekend 21/22 marca. Do tego czasu czerwono-niebiescy, jeśli nie wydarzy się nic nieprzewidzianego (np. kaprysy pogody), wyjdą na boisko siedmiokrotnie, aby zaliczyć spotkania towarzyskie lub (jak w przypadku ostatniego sprawdzianu) pucharowe. Poniżej podajemy plan gier kontrolnych podopiecznych Pawła Władyczaka:

Sobota będzie należeć do najmłodszych05.01.2015r.
Turniej świąteczno-noworoczny w czterech kategoriach wiekowych zorganizowaliśmy w dwóch grudniowych terminach poprzedzających Święta Bożego Narodzenia, obecnie natomiast przed nami ostatni akcent tej imprezy, a mianowicie zawody dla najmłodszych, urodzonych w 2008r. i później. Tę rywalizację (a raczej zabawę w futbol, bo tak należy to przede wszystkim traktować) przeprowadzimy 10 stycznia w hali Zespołu Szkół. Początek planowany jest na godz.10.00.

Bomba Kawczaka przedłużyła szanse Mebloluxu04.01.2015r.
W najbardziej intrygującym spotkaniu piątej serii ligi halowej, zarazem otwierającym rok 2015, Meblolux po dramatycznej walce minimalnie pokonał Ogrodową/Gamę, eliminując w praktyce ten zespół z grona kandydatów do końcowego triumfu. O wygranej ekipy Pawła Osiuraka przesądził piekielnie mocny strzał ze "szpica" w wykonaniu Michała Kawczaka na piętnaście sekund przed finiszem rywalizacji...

Puchar Polski na wyjeździe03.01.2015r.
O tym, że MKS Debrzno po wyeliminowaniu Korala Dębnica i Piasta Człuchów w czwartej rundzie pucharowych rozgrywek zagra z przedstawicielem słupskiej klasy okręgowej Słupią Kobylnica było wiadomo od wielu tygodni. Ponieważ jednak drabinka zetknęła ze sobą dwa kluby z tego samego ligowego szczebla trzeba było wyłonić gospodarza spotkania. Dziś wiemy już, że czerwono-niebieskich czeka wyjazd do Kobylnicy.

W następny weekend APaCze CUP 2015 z udziałem emkaesiaków02.01.2015r.
Na 10 i 11 stycznia w Człuchowie zaplanowano atrakcyjnie zapowiadające się futbolowe imprezy dla dzieci, w których nie zabraknie czerwono-niebieskich z Debrzna. Wychowankowie Akademii Piłkarskiej 2012 MKS Debrzno wystartują w obydwu przewidzianych na te dni kategoriach wiekowych.

Tylko czternastka w pierwszym turnieju01.01.2015r.
Zainaugurowaliśmy następny sezon pingpongowego Grand Prix Debrzna dla dzieci i młodzieży. W niedzielę dzielącą Święta Bożego Narodzenia od Nowego Roku odnotowaliśmy mizerną frekwencję, bo do imprezy zgłosiło się jedynie czternastu zawodników. Postanowiono zatem, że zagramy skrócone mecze (do dwóch wygranych setów), za to systemem każdy z każdym.

::  Copyright © 2003-2023 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::