HISTORIA › TABELE/WYNIKI
» Słupska klasa okręgowa juniorów starszych - sezon 2007/08
Lp.ZespółM.Pkt.Bramki Z.R.P.
1. Bytovia Bytów 22 63 120-21 21 0 1
2. MKS Debrzno 22 49 74-37 16 1 5
3. Koral Dębnica 22 46 87-35 15 1 6
4. Kaszubia Studzienice 22 42 71-43 13 3 6
5. Czarni Czarne 22 37 61-46 11 4 7
6. Urania Udorpie 22 30 51-62 9 3 10
7. Brda Przechlewo 22 29 65-65 9 2 11
8. Drzewiarz Rzeczenica 22 27 51-54 8 3 11
9. Start Miastko 22 25 58-54 7 4 11
10. Iskra Dretyń 22 22 46-71 6 4 12
11. Myśliwiec Tuchomie 22 8 30-142 2 2 18
12. Echo Biesowice 22 3 23-107 0 3 19

» kolejka 1 - 25.08.2007
Echo Biesowice1-2 Urania Udorpie
Myśliwiec Tuchomie0-3 Drzewiarz Rzeczenica
MKS Debrzno1-0 Start Miastko
Wojciech Szeliga 90+3
Koral Dębnica5-3 Kaszubia Studzienice
Czarni Czarne3-1 Bytovia Bytów
Iskra Dretyń8-1 Brda Przechlewo
» kolejka 2 - 01.09.2007
Urania Udorpie2-1 Brda Przechlewo
Bytovia Bytów11-1 Iskra Dretyń
Kaszubia Studzienice4-2 Czarni Czarne
Start Miastko2-6 Koral Dębnica
Drzewiarz Rzeczenica3-5 MKS Debrzno
??? - Michał Drapała 6, Łukasz Dudzic 41, Marcin Walkiewicz 59, Wojciech Szeliga 79, Andrzej Taras 90
Echo Biesowice3-5 Myśliwiec Tuchomie
» kolejka 3 - 08.09.2007
Myśliwiec Tuchomie1-4 Urania Udorpie
MKS Debrzno6-1 Echo Biesowice
Marcin Walkiewicz 3, 16, Michał Drapała 8, Błażej Rosiński 35 (k), Krzysztof Dudzic 36, Wojciech Szeliga 81 - ???
Koral Dębnica1-0 Drzewiarz Rzeczenica
Czarni Czarne3-2 Start Miastko
Iskra Dretyń2-2 Kaszubia Studzienice
Brda Przechlewo3-4 Bytovia Bytów
» kolejka 4 - 15.09.2007
Urania Udorpie0-11 Bytovia Bytów
Kaszubia Studzienice4-2 Brda Przechlewo
Start Miastko1-1 Iskra Dretyń
Drzewiarz Rzeczenica1-1 Czarni Czarne
Echo Biesowice1-8 Koral Dębnica
Myśliwiec Tuchomie2-3 MKS Debrzno
??? - Bartłomiej Lica 26, 31, 34
» kolejka 5 - 22.09.2007
MKS Debrzno1-2 Urania Udorpie
Przemysław Szczubiał 85 - ???
Koral Dębnica11-0 Myśliwiec Tuchomie
Czarni Czarne7-0 Echo Biesowice
Iskra Dretyń1-3 Drzewiarz Rzeczenica
Brda Przechlewo0-2 Start Miastko
Bytovia Bytów6-2 Kaszubia Studzienice
» kolejka 6 - 29.09.2007
Urania Udorpie2-3 Kaszubia Studzienice
Start Miastko2-3 Bytovia Bytów
Drzewiarz Rzeczenica0-3 Brda Przechlewo
vo
na boisku 3-2, udział nieuprawnionego zawodnika
Echo Biesowice0-2 Iskra Dretyń
Myśliwiec Tuchomie2-4 Czarni Czarne
MKS Debrzno2-0 Koral Dębnica
Michał Drapała 23, Łukasz Dudzic 63
» kolejka 7 - 06.10.2007
Koral Dębnica5-2 Urania Udorpie
Czarni Czarne4-2 MKS Debrzno
??? - Marcin Walkiewicz 50, Krzysztof Dudzic 70
Iskra Dretyń7-0 Myśliwiec Tuchomie
Brda Przechlewo5-2 Echo Biesowice
Bytovia Bytów3-2 Drzewiarz Rzeczenica
Kaszubia Studzienice1-0 Start Miastko
» kolejka 8 - 13.10.2007
Urania Udorpie2-2 Start Miastko
Drzewiarz Rzeczenica2-1 Kaszubia Studzienice
Echo Biesowice0-9 Bytovia Bytów
Myśliwiec Tuchomie2-6 Brda Przechlewo
MKS Debrzno2-0 Iskra Dretyń
Wojciech Szeliga 3, 50
Koral Dębnica4-1 Czarni Czarne
» kolejka 9 - 20.10.2007
Czarni Czarne6-3 Urania Udorpie
Iskra Dretyń1-6 Koral Dębnica
Brda Przechlewo6-0 MKS Debrzno
Bytovia Bytów15-0 Myśliwiec Tuchomie
Kaszubia Studzienice6-2 Echo Biesowice
Start Miastko6-0 Drzewiarz Rzeczenica
» kolejka 10 - 27.10.2007
Urania Udorpie4-0 Drzewiarz Rzeczenica
Echo Biesowice1-2 Start Miastko
Myśliwiec Tuchomie2-5 Kaszubia Studzienice
MKS Debrzno0-2 Bytovia Bytów
Koral Dębnica4-2 Brda Przechlewo
Czarni Czarne1-3 Iskra Dretyń
» kolejka 11 - 03.11.2007
Iskra Dretyń0-3 Urania Udorpie
vo
na boisku 3-1, udział nieuprawnionego zawodnika
Brda Przechlewo6-2 Czarni Czarne
Bytovia Bytów1-0 Koral Dębnica
Kaszubia Studzienice2-5 MKS Debrzno
??? - Wojciech Szeliga 12, 63, Krzysztof Dudzic 53, 77, Marcin Walkiewicz 27
Start Miastko0-3 Myśliwiec Tuchomie
vo
na boisku 6-0, udział nieuprawnionego zawodnika
Drzewiarz Rzeczenica5-1 Echo Biesowice
» kolejka 12 - 14.06.2008
Urania Udorpie8-1 Echo Biesowice
Drzewiarz Rzeczenica11-2 Myśliwiec Tuchomie
Start Miastko0-5 MKS Debrzno
Andrzej Taras 17 (k), 52 (k), Michał Drapała 57, Krzysztof Dudzic 80, Bartłomiej Lica 81
Kaszubia Studzienice3-0 Koral Dębnica
vo
goście nie stawili się na zawody
Bytovia Bytów3-0 Czarni Czarne
vo
goście nie stawili się na zawody
Brda Przechlewo9-3 Iskra Dretyń
» kolejka 13 - 05.04.2008
Brda Przechlewo4-0 Urania Udorpie
Iskra Dretyń0-5 Bytovia Bytów
Czarni Czarne2-2 Kaszubia Studzienice
Koral Dębnica1-5 Start Miastko
21 maja
MKS Debrzno4-1 Drzewiarz Rzeczenica
Patryk Klejdysz 11, Łukasz Dudzic 29, Marcin Walkiewicz 47, Wojciech Marczak 50 - ???
Myśliwiec Tuchomie2-2 Echo Biesowice
» kolejka 14 - 12.04.2008
Urania Udorpie7-4 Myśliwiec Tuchomie
Echo Biesowice1-2 MKS Debrzno
??? - Marcin Walkiewicz 28, Łukasz Dudzic 51
Drzewiarz Rzeczenica0-4 Koral Dębnica
Start Miastko1-1 Czarni Czarne
Kaszubia Studzienice6-0 Iskra Dretyń
Bytovia Bytów5-1 Brda Przechlewo
» kolejka 15 - 19.04.2008
Bytovia Bytów6-1 Urania Udorpie
Brda Przechlewo2-3 Kaszubia Studzienice
Iskra Dretyń7-2 Start Miastko
Czarni Czarne4-0 Drzewiarz Rzeczenica
Koral Dębnica7-1 Echo Biesowice
MKS Debrzno11-0 Myśliwiec Tuchomie
Wojciech Szeliga 41, 44, 54, 63, 86, Patryk Borkowski 16, 42, Łukasz Dudzic 19, 65, Marcin Walkiewicz 47, Karol Ryngwelski 71
» kolejka 16 - 26.04.2008
Urania Udorpie3-4 MKS Debrzno
??? - Marcin Walkiewicz 9, Karol Ryngwelski 14, Patryk Borkowski 29, Wojciech Szeliga 81
Myśliwiec Tuchomie0-6 Koral Dębnica
Echo Biesowice1-2 Czarni Czarne
Drzewiarz Rzeczenica5-1 Iskra Dretyń
Start Miastko2-4 Brda Przechlewo
Kaszubia Studzienice1-3 Bytovia Bytów
» kolejka 17 - 03.05.2008
Kaszubia Studzienice0-0 Urania Udorpie
Bytovia Bytów7-0 Start Miastko
Brda Przechlewo2-2 Drzewiarz Rzeczenica
Iskra Dretyń2-2 Echo Biesowice
Czarni Czarne8-0 Myśliwiec Tuchomie
Koral Dębnica2-2 MKS Debrzno
??? - Wojciech Szeliga 33, Michał Drapała 68
» kolejka 18 - 10.05.2008
Urania Udorpie1-4 Koral Dębnica
MKS Debrzno4-1 Czarni Czarne
Marcin Walkiewicz 12, 76, Wojciech Szeliga 30, Bartłomiej Lica 87- ???
Myśliwiec Tuchomie2-2 Iskra Dretyń
Echo Biesowice0-0 Brda Przechlewo
Drzewiarz Rzeczenica3-4 Bytovia Bytów
Start Miastko1-5 Kaszubia Studzienice
» kolejka 19 - 17.05.2008
Start Miastko4-1 Urania Udorpie
Kaszubia Studzienice4-0 Drzewiarz Rzeczenica
Bytovia Bytów8-1 Echo Biesowice
Brda Przechlewo6-1 Myśliwiec Tuchomie
Iskra Dretyń1-2 MKS Debrzno
??? - Wojciech Szeliga 5, 28
Czarni Czarne3-2 Koral Dębnica
» kolejka 20 - 24.05.2008
Urania Udorpie1-1 Czarni Czarne
Koral Dębnica3-0 Iskra Dretyń
vo
goście nie stawili się na zawody
MKS Debrzno9-0 Brda Przechlewo
Wojciech Szeliga 2, 51, 72, Michał Birosz 24, Wojciech Romanowski 36, Krzysztof Dudzic 50, Łukasz Dudzic 52, Michał Drapała 65, Bartłomiej Lica 67
Myśliwiec Tuchomie0-5 Bytovia Bytów
Echo Biesowice0-5 Kaszubia Studzienice
Drzewiarz Rzeczenica1-1 Start Miastko
» kolejka 21 - 31.05.2008
Drzewiarz Rzeczenica2-0 Urania Udorpie
Start Miastko7-0 Echo Biesowice
Kaszubia Studzienice7-1 Myśliwiec Tuchomie
Bytovia Bytów4-0 MKS Debrzno
Brda Przechlewo1-7 Koral Dębnica
Iskra Dretyń3-2 Czarni Czarne
» kolejka 22 - 07.06.2008
Urania Udorpie3-1 Iskra Dretyń
Czarni Czarne3-1 Brda Przechlewo
Koral Dębnica1-4 Bytovia Bytów
MKS Debrzno4-2 Kaszubia Studzienice
Łukasz Dudzic 18, Wojciech Szeliga 47, Damian Bronowicki 63, Michał Birosz 79 - ???
Myśliwiec Tuchomie1-16 Start Miastko
Echo Biesowice2-7 Drzewiarz Rzeczenica

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::