HISTORIA › TABELE/WYNIKI
» Słupska klasa okręgowa juniorów starszych - sezon 2008/09
Lp.ZespółM.Pkt.Bramki Z.R.P.
1. MKS Debrzno 20 49 105-26 16 1 3
2. Koral Dębnica 20 49 73-30 16 1 3
3. Brda Przechlewo 20 47 64-25 15 2 3
4. Kaszubia Studzienice 20 42 61-32 13 3 4
5. Drzewiarz Rzeczenica 20 28 53-43 9 1 10
6. Urania Udorpie 20 25 34-40 8 1 11
7. Lipniczanka Lipnica 20 23 53-66 7 2 11
8. Zorza Słosinko 20 22 46-58 7 1 12
9. Sokół Wyczechy 20 19 37-75 6 1 13
10. Granit Koczała 20 16 31-82 5 1 14
11. Orkan Gostkowo 20 3 12-92 1 0 19

» kolejka 1 - 23/24.08.2008
Zorza Słosinko1-2 Brda Przechlewo
Granit Koczała2-4 Urania Udorpie
Drzewiarz Rzeczenica3-4 Kaszubia Studzienice
Koral Dębnica7-1 Sokół Wyczechy
Lipniczanka Lipnica8-1 Orkan Gostkowo
Pauza: MKS Debrzno
» kolejka 2 - 27.08.2008
Brda Przechlewo6-2 MKS Debrzno
???- Michał Birosz 45, Wojciech Taras 88
Sokół Wyczechy3-2 Lipniczanka Lipnica
Kaszubia Studzienice6-1 Koral Dębnica
Urania Udorpie3-2 Drzewiarz Rzeczenica
Zorza Słosinko2-3 Granit Koczała
Pauza: Orkan Gostkowo
» kolejka 3 - 30/31.08.2008
Granit Koczała0-6 Brda Przechlewo
Drzewiarz Rzeczenica3-1 Zorza Słosinko
Koral Dębnica1-0 Urania Udorpie
Lipniczanka Lipnica2-7 Kaszubia Studzienice
MKS Debrzno19-0 Orkan Gostkowo
Patryk Borkowski 27, 30, 47, 60, 74, Wojciech Szeliga 4, 6, 18, 31, Dariusz Piekarski 48, 58, 84, Karol Ryngwelski 8, 62, Michał Birosz 56, 70, Damian Bronowicki 10, Łukasz Dudzic 55, Wojciech Romanowski 68
Pauza: Sokół Wyczechy
» kolejka 4 - 06/07.09.2008
Brda Przechlewo4-0 Orkan Gostkowo
Sokół Wyczechy1-6 MKS Debrzno
???- Łukasz Dudzic 3(k), 40, 82, Patryk Borkowski 45, 89, Karol Ryngwelski 52
Urania Udorpie4-5 Lipniczanka Lipnica
Zorza Słosinko3-5 Koral Dębnica
Granit Koczała3-0 Drzewiarz Rzeczenica
vo
na boisku 5-6, brak dokumentów potwierdzających tożsamość zawodników
Pauza: Kaszubia Studzienice
» kolejka 5 - 13/14.09.2008
Drzewiarz Rzeczenica3-2 Brda Przechlewo
Koral Dębnica6-1 Granit Koczała
Lipniczanka Lipnica5-1 Zorza Słosinko
MKS Debrzno0-0 Kaszubia Studzienice
Orkan Gostkowo1-4 Sokół Wyczechy
Pauza: Urania Udorpie
» kolejka 6 - 20/21.09.2008
Brda Przechlewo6-3 Sokół Wyczechy
Kaszubia Studzienice3-0 Orkan Gostkowo
vo
goście nie stawili się na zawody
Urania Udorpie0-3 MKS Debrzno
Andrzej Wałaszewski 23, Wojciech Szeliga 40, Damian Bronowicki 57
Granit Koczała3-2 Lipniczanka Lipnica
Drzewiarz Rzeczenica2-3 Koral Dębnica
Pauza: Zorza Słosinko
» kolejka 7 - 27/28.09.2008
Koral Dębnica1-0 Brda Przechlewo
Lipniczanka Lipnica0-4 Drzewiarz Rzeczenica
MKS Debrzno6-0 Zorza Słosinko
Patryk Borkowski 10, 36, Wojciech Szeliga 58, 61, Łukasz Dudzic 67, Dariusz Piekarski 82
8 października
Orkan Gostkowo2-4 Urania Udorpie
Sokół Wyczechy2-2 Kaszubia Studzienice
Pauza: Granit Koczała
» kolejka 8 - 04/05.10.2008
Brda Przechlewo4-0 Kaszubia Studzienice
Urania Udorpie1-0 Sokół Wyczechy
Zorza Słosinko3-0 Orkan Gostkowo
vo
goście nie stawili się na zawody
Granit Koczała1-3 MKS Debrzno
???- Patryk Borkowski 13, Marcin Walkiewicz 66, Wojciech Szeliga 89
Lipniczanka Lipnica2-4 Koral Dębnica
Pauza: Drzewiarz Rzeczenica
» kolejka 9 - 11/12.10.2008
Lipniczanka Lipnica2-3 Brda Przechlewo
MKS Debrzno2-1 Drzewiarz Rzeczenica
Wojciech Szeliga 16, Damian Bronowicki 78- ???
Orkan Gostkowo3-0 Granit Koczała
Sokół Wyczechy5-1 Zorza Słosinko
Kaszubia Studzienice1-0 Urania Udorpie
Pauza: Koral Dębnica
» kolejka 10 - 18/19.10.2008
Brda Przechlewo4-1 Urania Udorpie
Zorza Słosinko3-8 Kaszubia Studzienice
Granit Koczała6-2 Sokół Wyczechy
Drzewiarz Rzeczenica8-1 Orkan Gostkowo
Koral Dębnica0-1 MKS Debrzno
Wojciech Szeliga 78
Pauza: Lipniczanka Lipnica
» kolejka 11 - 25/26.10.2008
MKS Debrzno3-1 Lipniczanka Lipnica
Wojciech Szeliga 55, Marcin Walkiewicz 61, Rafał Posert 90- ???
Orkan Gostkowo2-5 Koral Dębnica
Sokół Wyczechy0-3 Drzewiarz Rzeczenica
vo
na boisku 5-2, udział dwóch nieuprawnionych zawodników
Kaszubia Studzienice3-0 Granit Koczała
Urania Udorpie0-1 Zorza Słosinko
Pauza: Brda Przechlewo
» kolejka 12 - 28/29.03.2009
Brda Przechlewo2-2 Zorza Słosinko
9 kwietnia
Urania Udorpie2-1 Granit Koczała
Kaszubia Studzienice2-4 Drzewiarz Rzeczenica
Sokół Wyczechy0-3 Koral Dębnica
Orkan Gostkowo0-2 Lipniczanka Lipnica
Pauza: MKS Debrzno
» kolejka 13 - 04/05.04.2009
MKS Debrzno0-1 Brda Przechlewo
Lipniczanka Lipnica4-2 Sokół Wyczechy
Koral Dębnica4-1 Kaszubia Studzienice
Drzewiarz Rzeczenica2-1 Urania Udorpie
Granit Koczała1-6 Zorza Słosinko
Pauza: Orkan Gostkowo
» kolejka 14 - 18/19.04.2009
Brda Przechlewo6-0 Granit Koczała
Zorza Słosinko5-0 Drzewiarz Rzeczenica
Urania Udorpie1-4 Koral Dębnica
Kaszubia Studzienice1-1 Lipniczanka Lipnica
Orkan Gostkowo0-8 MKS Debrzno
Marcin Walkiewicz 23, 76, Łukasz Dudzic 58, 80 (k), Patryk Borkowski 78, Bartłomiej Lica 81, Rafał Posert 88, Dariusz Piekarski 90
Pauza: Sokół Wyczechy
» kolejka 15 - 25/26.04.2009
Orkan Gostkowo2-3 Brda Przechlewo
MKS Debrzno18-2 Sokół Wyczechy
Patryk Borkowski 2, 20, 67, 77, Marcin Walkiewicz 5, 13, 32, Krzysztof Dudzic 44, 76, 82, Dariusz Piekarski 52, 58, 65, Tomasz Sekta 9, 35, Damian Bronowicki 22, Wojciech Romanowski 60, Tomasz Kowalczyk 72 (k)- ???
Lipniczanka Lipnica2-1 Urania Udorpie
Koral Dębnica3-2 Zorza Słosinko
Drzewiarz Rzeczenica9-0 Granit Koczała
Pauza: Kaszubia Studzienice
» kolejka 16 - 02/03.05.2009
Brda Przechlewo3-1 Drzewiarz Rzeczenica
Granit Koczała2-2 Koral Dębnica
Zorza Słosinko2-1 Lipniczanka Lipnica
Kaszubia Studzienice4-1 MKS Debrzno
???- Krzysztof Dudzic 13
6 maja
Sokół Wyczechy3-0 Orkan Gostkowo
vo
goście nie stawili się na zawody
Pauza: Urania Udorpie
» kolejka 17 - 09/10.05.2009
Sokół Wyczechy0-4 Brda Przechlewo
vo
na boisku 2:4, udział nieuprawnionego zawodnika
Orkan Gostkowo0-3 Kaszubia Studzienice
vo
MKS Debrzno2-0 Urania Udorpie
Marcin Walkiewicz 2, Rafał Posert 37
Lipniczanka Lipnica6-2 Granit Koczała
Koral Dębnica4-0 Drzewiarz Rzeczenica
Pauza: Zorza Słosinko
» kolejka 18 - 16/17.05.2009
Brda Przechlewo1-3 Koral Dębnica
Drzewiarz Rzeczenica2-2 Lipniczanka Lipnica
Zorza Słosinko2-3 MKS Debrzno
???- Krzysztof Dudzic 25, 77, Łukasz Dudzic 65 (k)
Urania Udorpie3-0 Orkan Gostkowo
vo
Kaszubia Studzienice3-0 Sokół Wyczechy
vo
na boisku 2-3, udział nieuprawnionego zawodnika
Pauza: Granit Koczała
» kolejka 19 - 23/24.05.2009
Kaszubia Studzienice2-3 Brda Przechlewo
Sokół Wyczechy2-3 Urania Udorpie
Orkan Gostkowo0-3 Zorza Słosinko
vo
MKS Debrzno14-1 Granit Koczała
Krzysztof Dudzic 59, 77, 90, Przemysław Szczubiał 29, 78, Rafał Posert 32, 80, Dariusz Piekarski 41, 56, Damian Bronowicki 13, Tomasz Kowalczyk 44 (k), Marcin Walkiewicz 47, Jakub Wołek 50 (k), Bartłomiej Lica 86 (k)- ???
Koral Dębnica12-1 Lipniczanka Lipnica
Pauza: Drzewiarz Rzeczenica
» kolejka 20 - 30/31.05.2009
Brda Przechlewo4-2 Lipniczanka Lipnica
Drzewiarz Rzeczenica1-3 MKS Debrzno
???- Marcin Walkiewicz 12, 29, Krzysztof Dudzic 51
Granit Koczała3-0 Orkan Gostkowo
vo
Zorza Słosinko3-0 Sokół Wyczechy
vo
na boisku 1:4, udział nieuprawnionego zawodnika
Urania Udorpie0-3 Kaszubia Studzienice
vo
na boisku 3:3, udział nieuprawnionego zawodnika
Pauza: Koral Dębnica
» kolejka 21 - 06/07.06.2009
Urania Udorpie0-0 Brda Przechlewo
Kaszubia Studzienice5-2 Zorza Słosinko
Sokół Wyczechy3-0 Granit Koczała
vo
na boisku 3-5, udział nieuprawnionych zawodników
Orkan Gostkowo0-3 Drzewiarz Rzeczenica
vo
MKS Debrzno4-2 Koral Dębnica
Łukasz Dudzic 48, Marcin Walkiewicz 54, Wojciech Romanowski 69, Bartłomiej Lica 84- ???
Pauza: Lipniczanka Lipnica
» kolejka 22 - 13/14.06.2009
Lipniczanka Lipnica3-7 MKS Debrzno
???- Marcin Walkiewicz 11, 25, Łukasz Dudzic 55, 70, Bartłomiej Lica 42, Rafał Małecki 80, Wojciech Marczak 89
Koral Dębnica3-0 Orkan Gostkowo
vo
Drzewiarz Rzeczenica2-4 Sokół Wyczechy
Granit Koczała2-3 Kaszubia Studzienice
Zorza Słosinko3-6 Urania Udorpie
Pauza: Brda Przechlewo

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::