HISTORIA › TABELE/WYNIKI
» Słupska klasa okręgowa juniorów starszych - sezon 2009/10
Lp.ZespółM.Pkt.Bramki Z.R.P.
1. Koral Dębnica 22 55 163-23 18 1 3
2. Start Miastko 22 52 97-20 16 4 2
3. Piast Człuchów 22 41 109-29 13 2 7
4. Urania Udorpie 22 41 94-38 13 2 7
5. Brda Przechlewo 22 40 88-45 12 4 6
6. MKS Debrzno 22 40 72-40 13 1 8
7. Zorza Słosinko 22 34 59-83 11 1 10
8. Czarni Czarne 22 34 98-67 11 1 10
9. Victoria Dąbrówka 22 24 33-85 7 3 12
10. Lipniczanka Lipnica 22 19 29-136 6 1 15
11. Orkan Gostkowo 22 3 24-141 1 0 21
12. Granit Koczała 22 3 10-169 1 0 21

» kolejka 1 - 29/30.08.2009
Start Miastko2-1 Piast Człuchów
MKS Debrzno6-0 Victoria Dąbrówka
Marcin Molenda 29, 55, 87, Rafał Posert 59, 64, Dariusz Piekarski 37
Czarni Czarne4-3 Orkan Gostkowo
Koral Dębnica3-2 Urania Udorpie
Brda Przechlewo3-0 Granit Koczała
vo
goście nie stawili się na zawody
Zorza Słosinko5-0 Lipniczanka Lipnica
» kolejka 2 - 05/06.09.2009
Piast Człuchów12-1 Lipniczanka Lipnica
Granit Koczała0-4 Zorza Słosinko
Urania Udorpie2-0 Brda Przechlewo
Orkan Gostkowo0-14 Koral Dębnica
Victoria Dąbrówka0-10 Czarni Czarne
Start Miastko3-0 MKS Debrzno
4 września
» kolejka 3 - 12/13.09.2009
MKS Debrzno1-3 Piast Człuchów
Marcin Molenda 86- ???
Czarni Czarne2-2 Start Miastko
Koral Dębnica7-0 Victoria Dąbrówka
Brda Przechlewo12-1 Orkan Gostkowo
Zorza Słosinko1-5 Urania Udorpie
Lipniczanka Lipnica4-1 Granit Koczała
» kolejka 4 - 19/20.09.2009
Piast Człuchów16-0 Granit Koczała
Urania Udorpie8-0 Lipniczanka Lipnica
Orkan Gostkowo1-5 Zorza Słosinko
Victoria Dąbrówka0-3 Brda Przechlewo
Start Miastko4-1 Koral Dębnica
MKS Debrzno4-1 Czarni Czarne
Marcin Molenda 5, Patryk Borkowski 25, Rafał Małecki 34, Wojciech Marczak 39- ???
» kolejka 5 - 26/27.09.2009
Czarni Czarne2-4 Piast Człuchów
Koral Dębnica7-0 MKS Debrzno
Brda Przechlewo1-1 Start Miastko
Zorza Słosinko5-3 Victoria Dąbrówka
Lipniczanka Lipnica3-2 Orkan Gostkowo
Granit Koczała2-5 Urania Udorpie
» kolejka 6 - 03/04.10.2009
Piast Człuchów3-1 Urania Udorpie
Orkan Gostkowo7-0 Granit Koczała
Victoria Dąbrówka1-1 Lipniczanka Lipnica
Start Miastko5-0 Zorza Słosinko
MKS Debrzno2-2 Brda Przechlewo
Rafał Posert 32, Damian Bronowicki 38- ???
Czarni Czarne0-10 Koral Dębnica
» kolejka 7 - 10/11.10.2009
Koral Dębnica3-2 Piast Człuchów
Brda Przechlewo2-5 Czarni Czarne
Zorza Słosinko0-2 MKS Debrzno
Rafał Paliwoda 35, Przemysław Szczubiał 84
Lipniczanka Lipnica0-6 Start Miastko
Granit Koczała0-6 Victoria Dąbrówka
Urania Udorpie8-2 Orkan Gostkowo
» kolejka 8 - 17/18.10.2009
Orkan Gostkowo0-8 Piast Człuchów
Victoria Dąbrówka0-10 Urania Udorpie
Start Miastko20-0 Granit Koczała
MKS Debrzno14-0 Lipniczanka Lipnica
Przemysław Szczubiał 9, 27, 38, 44, 65, 78, Marcin Molenda 48 (k), 52, 57, 63, 80, Wojciech Taras 59, 76, Wojciech Marczak 88
Czarni Czarne5-1 Zorza Słosinko
Koral Dębnica15-0 Brda Przechlewo
» kolejka 9 - 24/25.10.2009
Brda Przechlewo3-3 Piast Człuchów
Zorza Słosinko3-12 Koral Dębnica
Lipniczanka Lipnica3-0 Czarni Czarne
vo
na boisku 2:5, brak dokumentów tożsamości zawodników drużyny gości
Granit Koczała0-5 MKS Debrzno
Przemysław Szczubiał 36, 68, 72, 80, Damian Bronowicki 86
Urania Udorpie4-6 Start Miastko
Orkan Gostkowo0-1 Victoria Dąbrówka
» kolejka 10 - 07/08.11.2009
Piast Człuchów7-0 Victoria Dąbrówka
Start Miastko12-0 Orkan Gostkowo
MKS Debrzno1-5 Urania Udorpie
Marcin Molenda 31- ???
Czarni Czarne22-0 Granit Koczała
Koral Dębnica18-0 Lipniczanka Lipnica
Brda Przechlewo20-1 Zorza Słosinko
» kolejka 11 - 14/15.11.2009
Zorza Słosinko1-9 Piast Człuchów
Lipniczanka Lipnica1-2 Brda Przechlewo
Granit Koczała0-13 Koral Dębnica
Urania Udorpie2-1 Czarni Czarne
Orkan Gostkowo3-5 MKS Debrzno
???- Przemysław Szczubiał 28, 35, Tomasz Sekta 40, Marcin Molenda 52, Wojciech Taras 89
Victoria Dąbrówka1-3 Start Miastko
» kolejka 12 - 03.06.2010
Piast Człuchów0-1 Start Miastko
Victoria Dąbrówka2-1 MKS Debrzno
???- Damian Bronowicki 12
Orkan Gostkowo0-3 Czarni Czarne
vo
na boisku 5:0, brak dokumentów tożsamości zawodników drużyny gospodarzy
Urania Udorpie1-4 Koral Dębnica
Granit Koczała0-1 Brda Przechlewo
Lipniczanka Lipnica2-3 Zorza Słosinko
» kolejka 13 - 12.05.2010
Lipniczanka Lipnica1-5 Piast Człuchów
Zorza Słosinko2-0 Granit Koczała
Brda Przechlewo1-2 Urania Udorpie
Koral Dębnica19-0 Orkan Gostkowo
Czarni Czarne6-0 Victoria Dąbrówka
MKS Debrzno2-4 Start Miastko
Patryk Borkowski 18, Wojciech Taras 58- ???
» kolejka 14 - 19.06.2010
Piast Człuchów0-2 MKS Debrzno
Wojciech Marczak 76, Michał Birosz 86
Start Miastko5-0 Czarni Czarne
Victoria Dąbrówka6-4 Koral Dębnica
Orkan Gostkowo1-6 Brda Przechlewo
Urania Udorpie0-3 Zorza Słosinko
vo
na boisku 8-5, w drużynie gospodarzy wystąpił zawodnik, który powinien pauzować po 4 żółtych kartkach
Granit Koczała3-7 Lipniczanka Lipnica
» kolejka 15 - 24/25.04.2010
Granit Koczała0-14 Piast Człuchów
Lipniczanka Lipnica0-3 Urania Udorpie
Zorza Słosinko8-0 Orkan Gostkowo
Brda Przechlewo6-1 Victoria Dąbrówka
Koral Dębnica3-0 Start Miastko
Czarni Czarne5-1 MKS Debrzno
???- Rafał Posert 90
» kolejka 16 - 01/02.05.2010
Piast Człuchów8-0 Czarni Czarne
MKS Debrzno2-1 Koral Dębnica
Patryk Borkowski 26, Adrian Kwaśniewski 90 (k)- ???
19 maja, w pierwotnym terminie 3 maja odwołany z powodu złego stanu boiska
Start Miastko0-1 Brda Przechlewo
Victoria Dąbrówka2-2 Zorza Słosinko
Orkan Gostkowo1-3 Lipniczanka Lipnica
Urania Udorpie15-0 Granit Koczała
» kolejka 17 - 08/09.05.2010
Urania Udorpie1-1 Piast Człuchów
Granit Koczała2-1 Orkan Gostkowo
Lipniczanka Lipnica3-0 Victoria Dąbrówka
vo
na boisku 1:4, trzech zawodników drużyny gości nie posiadało wymaganych przepisami dokumentów tożsamości
Zorza Słosinko0-5 Start Miastko
Brda Przechlewo2-1 MKS Debrzno
???- Patryk Borkowski 10
Koral Dębnica6-0 Czarni Czarne
» kolejka 18 - 15/16.05.2010
Piast Człuchów0-2 Koral Dębnica
Czarni Czarne1-6 Brda Przechlewo
MKS Debrzno4-1 Zorza Słosinko
Patryk Borkowski 10, 76, samobójcza 20, Wojciech Marczak 32- ???
Start Miastko10-0 Lipniczanka Lipnica
Victoria Dąbrówka2-0 Granit Koczała
Orkan Gostkowo1-7 Urania Udorpie
» kolejka 19 - 22/23.05.2010
Piast Człuchów7-1 Orkan Gostkowo
Urania Udorpie9-0 Victoria Dąbrówka
vo
mecz przerwany w 67 min. przy stanie 9:2 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Granit Koczała1-2 Start Miastko
Lipniczanka Lipnica0-1 MKS Debrzno
Wojciech Marczak 71
Zorza Słosinko7-2 Czarni Czarne
Brda Przechlewo2-2 Koral Dębnica
» kolejka 20 - 29/30.05.2010
Piast Człuchów4-0 Brda Przechlewo
Koral Dębnica3-1 Zorza Słosinko
Czarni Czarne18-0 Lipniczanka Lipnica
MKS Debrzno7-0 Granit Koczała
Wojciech Taras 4, 87, Tomasz Sekta 1, Wojciech Marczak 16 (k), Patryk Klejdysz 34, Marcin Molenda 63, Adrian Kwaśniewski 83
Start Miastko1-1 Urania Udorpie
Victoria Dąbrówka3-0 Orkan Gostkowo
» kolejka 21 - 05/06.06.2010
Victoria Dąbrówka3-0 Piast Człuchów
vo
goście nie stawili się na zawody
Orkan Gostkowo0-3 Start Miastko
vo
gospodarze (!) nie stawili się na zawody
Urania Udorpie1-3 MKS Debrzno
???- Patryk Borkowski 65, 90+2, Wojciech Marczak 22
Granit Koczała1-6 Czarni Czarne
Lipniczanka Lipnica0-9 Koral Dębnica
Zorza Słosinko2-1 Brda Przechlewo
» kolejka 22 - 12.06.2010
Piast Człuchów2-4 Zorza Słosinko
Brda Przechlewo14-0 Lipniczanka Lipnica
Koral Dębnica7-0 Granit Koczała
Czarni Czarne5-2 Urania Udorpie
MKS Debrzno8-0 Orkan Gostkowo
Przemysław Szczubiał 3, 6, 28, Wojciech Taras 5, Damian Bronowicki 10, Michał Birosz 19, Wojciech Marczak 25, Jakub Wołek 29 (k)
mecz przerwany w 33 min. z powodu zdekompletowania drużyny gości
Start Miastko2-2 Victoria Dąbrówka

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::