HISTORIA › TABELE/WYNIKI
» Słupska klasa okręgowa juniorów starszych - sezon 2010/11
Lp.ZespółM.Pkt.Bramki Z.R.P.
1. Bytovia Bytów 18 54 128-13 18 0 0
2. Koral Dębnica 18 35 82-38 11 2 5
3. Urania Udorpie 18 29 43-37 9 2 7
4. Brda Przechlewo 18 29 74-47 9 2 7
5. Start Miastko 18 28 51-39 9 1 8
6. MKS Debrzno 18 27 60-43 8 3 7
7. Sokół Wyczechy 18 25 31-59 7 4 7
8. Kolejarz Chojnice 18 21 49-40 6 3 9
9. Orkan Gostkowo 18 7 17-73 2 1 15
10. Granit Koczała 18 6 7-153 2 0 16

» kolejka 1 - 04/05.09.2010
Granit Koczała0-6 Kolejarz Chojnice
Brda Przechlewo3-2 Start Miastko
Koral Dębnica2-4 MKS Debrzno
???- Michał Birosz 35, 67, Wojciech Marczak 8, Rafał Paliwoda 43
Orkan Gostkowo0-2 Urania Udorpie
Sokół Wyczechy0-6 Bytovia Bytów
» kolejka 2 - 11/12.09.2010
Kolejarz Chojnice1-10 Bytovia Bytów
Urania Udorpie0-0 Sokół Wyczechy
MKS Debrzno11-1 Orkan Gostkowo
Łukasz Klukowski 2, 6, 13, 32, 36, 54, 60, Michał Obarzanek 12, 22, Rafał Paliwoda 49, Wojciech Marczak 90- ???
Start Miastko5-1 Koral Dębnica
Granit Koczała0-12 Brda Przechlewo
» kolejka 3 - 18/19.09.2010
Brda Przechlewo4-0 Kolejarz Chojnice
Koral Dębnica12-0 Granit Koczała
Orkan Gostkowo1-2 Start Miastko
Sokół Wyczechy2-1 MKS Debrzno
???- Rafał Paliwoda 18
Bytovia Bytów1-0 Urania Udorpie
» kolejka 4 - 25/26.09.2010
Kolejarz Chojnice0-2 Urania Udorpie
MKS Debrzno1-2 Bytovia Bytów
samobójcza 43- ???
Start Miastko2-0 Sokół Wyczechy
Granit Koczała1-0 Orkan Gostkowo
Brda Przechlewo6-2 Koral Dębnica
» kolejka 5 - 02/03.10.2010
Koral Dębnica2-0 Kolejarz Chojnice
Orkan Gostkowo3-3 Brda Przechlewo
Sokół Wyczechy2-3 Granit Koczała
Bytovia Bytów6-0 Start Miastko
Urania Udorpie2-1 MKS Debrzno
???- Wojciech Taras 75
» kolejka 6 - 09/10.10.2010
Kolejarz Chojnice2-2 MKS Debrzno
???- Łukasz Klukowski 4, 88
Start Miastko2-1 Urania Udorpie
Granit Koczała0-17 Bytovia Bytów
Brda Przechlewo7-1 Sokół Wyczechy
Koral Dębnica3-0 Orkan Gostkowo
vo
goście nie stawili się na zawody
» kolejka 7 - 16/17.10.2010
Orkan Gostkowo1-2 Kolejarz Chojnice
Sokół Wyczechy0-11 Koral Dębnica
Bytovia Bytów9-0 Brda Przechlewo
Urania Udorpie9-0 Granit Koczała
MKS Debrzno5-2 Start Miastko
Adrian Kwaśniewski 48, 61, Michał Birosz 27, Patryk Klejdysz 81, Wojciech Marczak 89- ???
» kolejka 8 - 23/24.10.2010
Kolejarz Chojnice0-1 Start Miastko
Granit Koczała0-5 MKS Debrzno
Adrian Kwaśniewski 9, 15, 18, Damian Smoliński 14, Krzysztof Mikołajczyk 16
mecz przerwany w 26 min. z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
Brda Przechlewo0-1 Urania Udorpie
Koral Dębnica4-5 Bytovia Bytów
Orkan Gostkowo1-2 Sokół Wyczechy
» kolejka 9 - 30/31.10.2010
Sokół Wyczechy3-3 Kolejarz Chojnice
Bytovia Bytów5-0 Orkan Gostkowo
mecz przerwany w 60 min. z powodu zdekompletowania drużyny gości
Urania Udorpie1-1 Koral Dębnica
MKS Debrzno8-3 Brda Przechlewo
Łukasz Klukowski 44, 45, 48, 51, 83, Rafał Paliwoda 20, 71, Adrian Kwaśniewski 68- ???
Start Miastko12-0 Granit Koczała
» kolejka 10 - 09/10.04.2011
Kolejarz Chojnice14-0 Granit Koczała
Start Miastko0-3 Brda Przechlewo
MKS Debrzno3-3 Koral Dębnica
Michał Obarzanek 41, Szymon Malmon 81, Patryk Klejdysz 84 (k)- ???
Urania Udorpie0-3 Orkan Gostkowo
vo
na boisku 6:2, w drużynie gospodarzy wystąpił zawodnik mający pauzować za 4 żółte kartki
Bytovia Bytów12-3 Sokół Wyczechy
» kolejka 11 - 16/17.04.2011
Bytovia Bytów4-1 Kolejarz Chojnice
Sokół Wyczechy3-0 Urania Udorpie
Orkan Gostkowo1-6 MKS Debrzno
???- Szymon Malmon 4, 48, 59, Maciej Maślanyk 71, Wojciech Marczak 74, Rafał Paliwoda 88
Koral Dębnica3-2 Start Miastko
Brda Przechlewo14-1 Granit Koczała
» kolejka 12 - 30.04/01.05.2011
Kolejarz Chojnice4-1 Brda Przechlewo
Granit Koczała0-12 Koral Dębnica
Start Miastko9-1 Orkan Gostkowo
MKS Debrzno0-3 Sokół Wyczechy
Urania Udorpie0-7 Bytovia Bytów
» kolejka 13 - 07/08.05.2011
Urania Udorpie4-1 Kolejarz Chojnice
Bytovia Bytów5-2 MKS Debrzno
???- Marcin Molenda 18, Michał Birosz 86
Sokół Wyczechy1-1 Start Miastko
Orkan Gostkowo3-0 Granit Koczała
Koral Dębnica3-2 Brda Przechlewo
» kolejka 14 - 14/15.05.2011
Kolejarz Chojnice0-3 Koral Dębnica
Brda Przechlewo3-0 Orkan Gostkowo
vo
goście nie stawili się na zawody
Granit Koczała0-2 Sokół Wyczechy
Start Miastko0-6 Bytovia Bytów
MKS Debrzno4-2 Urania Udorpie
Patryk Klejdysz 3, 75, Marcin Molenda 35, Rafał Paliwoda 52- ???
» kolejka 15 - 21/22.05.2011
MKS Debrzno1-1 Kolejarz Chojnice
Patryk Klejdysz 33- ???
Urania Udorpie4-3 Start Miastko
Bytovia Bytów18-0 Granit Koczała
Sokół Wyczechy2-2 Brda Przechlewo
Orkan Gostkowo1-5 Koral Dębnica
» kolejka 16 - 28/29.05.2011
Kolejarz Chojnice11-0 Orkan Gostkowo
Koral Dębnica9-2 Sokół Wyczechy
Brda Przechlewo1-5 Bytovia Bytów
Granit Koczała2-10 Urania Udorpie
Start Miastko5-1 MKS Debrzno
???- Patryk Klejdysz 13
» kolejka 17 - 04/05.06.2011
Start Miastko1-3 Kolejarz Chojnice
MKS Debrzno3-0 Granit Koczała
Patryk Klejdysz 37, 55, Szymon Malmon 5
Urania Udorpie4-3 Brda Przechlewo
Bytovia Bytów6-0 Koral Dębnica
Sokół Wyczechy4-1 Orkan Gostkowo
» kolejka 18 - 11.06.2011
Kolejarz Chojnice0-1 Sokół Wyczechy
Orkan Gostkowo0-4 Bytovia Bytów
Koral Dębnica6-1 Urania Udorpie
Brda Przechlewo7-2 MKS Debrzno
???- Szymon Malmon 54, Patryk Klejdysz 63 (k)
Granit Koczała0-2 Start Miastko

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::