HISTORIA › TABELE/WYNIKI
» Słupska klasa okręgowa juniorów starszych - sezon 2011/12
Lp.ZespółM.Pkt.Bramki Z.R.P.
1. Piast Człuchów 18 48 67-24 16 0 2
2. Koral Dębnica 18 43 72-27 14 1 3
3. Kolejarz Chojnice 18 38 59-28 12 2 4
4. Drzewiarz Rzeczenica 18 28 37-30 9 1 8
5. Stegna Parchowo 18 26 44-51 8 2 8
6. Urania Udorpie 18 22 33-51 7 1 10
7. Brda Przechlewo 18 21 50-55 7 0 11
8. MKS Debrzno 18 18 48-47 6 0 12
9. Sokół Wyczechy 18 13 24-60 4 1 13
10. Kaszubia Studzienice 18 8 14-75 2 2 14

» kolejka 1 - 03/04.09.2011
MKS Debrzno1-2 Drzewiarz Rzeczenica
Adrian Kwaśniewski 44- ???
Koral Dębnica11-2 Kaszubia Studzienice
Piast Człuchów8-2 Stegna Parchowo
Kolejarz Chojnice5-1 Sokół Wyczechy
Urania Udorpie3-5 Brda Przechlewo
» kolejka 2 - 10/11.09.2011
Drzewiarz Rzeczenica2-0 Brda Przechlewo
Sokół Wyczechy4-2 Urania Udorpie
Stegna Parchowo3-5 Kolejarz Chojnice
Kaszubia Studzienice0-6 Piast Człuchów
MKS Debrzno1-3 Koral Dębnica
Szymon Malmon 45+1- ???
» kolejka 3 - 17/18.09.2011
Koral Dębnica5-0 Drzewiarz Rzeczenica
Piast Człuchów2-1 MKS Debrzno
???- Szymon Malmon 63
Kolejarz Chojnice4-1 Kaszubia Studzienice
Urania Udorpie5-2 Stegna Parchowo
Brda Przechlewo8-2 Sokół Wyczechy
» kolejka 4 - 24/25.09.2011
Drzewiarz Rzeczenica1-2 Sokół Wyczechy
Stegna Parchowo3-2 Brda Przechlewo
Kaszubia Studzienice1-1 Urania Udorpie
MKS Debrzno1-2 Kolejarz Chojnice
Wojciech Marczak 8- ???
Koral Dębnica4-1 Piast Człuchów
» kolejka 5 - 01/02.10.2011
Piast Człuchów4-1 Drzewiarz Rzeczenica
5 października
Kolejarz Chojnice3-3 Koral Dębnica
Urania Udorpie3-2 MKS Debrzno
???- Szymon Malmon 60, 83
Brda Przechlewo5-1 Kaszubia Studzienice
Sokół Wyczechy1-1 Stegna Parchowo
» kolejka 6 - 08/09.10.2011
Drzewiarz Rzeczenica5-1 Stegna Parchowo
Kaszubia Studzienice0-2 Sokół Wyczechy
MKS Debrzno4-2 Brda Przechlewo
Damian Smoliński 19, 74, Wojciech Marczak 44, Mariusz Góra 89- ???
Koral Dębnica1-0 Urania Udorpie
Piast Człuchów2-0 Kolejarz Chojnice
» kolejka 7 - 15/16.10.2011
Kolejarz Chojnice3-2 Drzewiarz Rzeczenica
Urania Udorpie0-3 Piast Człuchów
Brda Przechlewo5-2 Koral Dębnica
Sokół Wyczechy6-1 MKS Debrzno
???- Mateusz Bucholc 77
Stegna Parchowo3-1 Kaszubia Studzienice
» kolejka 8 - 22/23.10.2011
Drzewiarz Rzeczenica0-0 Kaszubia Studzienice
MKS Debrzno2-3 Stegna Parchowo
Michał Walkiewicz 85, Szymon Malmon 90+1- ???
Koral Dębnica5-1 Sokół Wyczechy
Piast Człuchów6-1 Brda Przechlewo
Kolejarz Chojnice7-0 Urania Udorpie
» kolejka 9 - 29/30.10.2011
Urania Udorpie3-2 Drzewiarz Rzeczenica
Brda Przechlewo2-4 Kolejarz Chojnice
Sokół Wyczechy3-5 Piast Człuchów
Stegna Parchowo3-8 Koral Dębnica
Kaszubia Studzienice3-2 MKS Debrzno
???- Krystian Olszewski 12, Szymon Malmon 73
» kolejka 10 - 14/15.04.2012
Drzewiarz Rzeczenica2-0 MKS Debrzno
Kaszubia Studzienice0-2 Koral Dębnica
Stegna Parchowo1-4 Piast Człuchów
Sokół Wyczechy1-6 Kolejarz Chojnice
Brda Przechlewo1-3 Urania Udorpie
» kolejka 11 - 21/22.04.2012
Brda Przechlewo0-1 Drzewiarz Rzeczenica
Urania Udorpie2-1 Sokół Wyczechy
Kolejarz Chojnice2-2 Stegna Parchowo
Piast Człuchów2-0 Kaszubia Studzienice
25 kwietnia
Koral Dębnica6-1 MKS Debrzno
???- Marcin Tyda 18
» kolejka 12 - 28/29.04.2012
Drzewiarz Rzeczenica3-4 Koral Dębnica
MKS Debrzno6-3 Piast Człuchów
Szymon Malmon 4, 15, 28, Marcin Tyda 8, Mariusz Góra 55, Bartłomiej Bucholc 76 (k)- ???
2 maja
Kaszubia Studzienice0-5 Kolejarz Chojnice
Stegna Parchowo2-0 Urania Udorpie
Sokół Wyczechy0-7 Brda Przechlewo
» kolejka 13 - 05/06.05.2012
Sokół Wyczechy0-2 Drzewiarz Rzeczenica
Brda Przechlewo2-3 Stegna Parchowo
Urania Udorpie5-0 Kaszubia Studzienice
Kolejarz Chojnice4-0 MKS Debrzno
Piast Człuchów1-0 Koral Dębnica
23 maja
» kolejka 14 - 12/13.05.2012
Drzewiarz Rzeczenica3-4 Piast Człuchów
9 maja
Koral Dębnica2-0 Kolejarz Chojnice
MKS Debrzno4-0 Urania Udorpie
Krzysztof Szawarniak 8, 11, Mariusz Góra 80, Bartłomiej Rutyna 81
Kaszubia Studzienice1-2 Brda Przechlewo
Stegna Parchowo3-0 Sokół Wyczechy
vo
drużyna Sokoła wycofała się z rozgrywek
» kolejka 15 - 19/20.05.2012
Stegna Parchowo0-2 Drzewiarz Rzeczenica
Sokół Wyczechy0-3 Kaszubia Studzienice
vo
drużyna Sokoła wycofała się z rozgrywek
Brda Przechlewo5-3 MKS Debrzno
??? - Marcin Tyda 15, Patryk Mazur 54 (k), Wojciech Grabowski 90
Urania Udorpie1-3 Koral Dębnica
Kolejarz Chojnice2-3 Piast Człuchów
16 maja
» kolejka 16 - 26/27.05.2012
Drzewiarz Rzeczenica1-2 Kolejarz Chojnice
Piast Człuchów6-0 Urania Udorpie
Koral Dębnica10-3 Brda Przechlewo
MKS Debrzno3-0 Sokół Wyczechy
vo
drużyna Sokoła wycofała się z rozgrywek
Kaszubia Studzienice1-9 Stegna Parchowo
» kolejka 17 - 02/03.06.2012
Kaszubia Studzienice0-3 Drzewiarz Rzeczenica
Stegna Parchowo1-3 MKS Debrzno
???- samobójcza 4, Bartłomiej Rutyna 15, Krystian Szostek 76
Sokół Wyczechy0-3 Koral Dębnica
vo
drużyna Sokoła wycofała się z rozgrywek
Brda Przechlewo0-4 Piast Człuchów
Urania Udorpie4-2 Kolejarz Chojnice
» kolejka 18 - 09/10.06.2012
Drzewiarz Rzeczenica5-1 Urania Udorpie
Kolejarz Chojnice3-0 Brda Przechlewo
vo
goście nie stawili się na zawody
Piast Człuchów3-0 Sokół Wyczechy
vo
drużyna Sokoła wycofała się z rozgrywek
Koral Dębnica0-2 Stegna Parchowo
MKS Debrzno13-0 Kaszubia Studzienice
Wojciech Marczak 10, 35, 57, 85, Wojciech Żelazny 63, 81, Paweł Mulik 15, Szymon Malmon 45+1, samobójcza 48, Bartłomiej Bucholc 62, Bartłomiej Rutyna 74, Mariusz Góra 77, Mateusz Bucholc 79

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::