HISTORIA › TABELE/WYNIKI
» Słupska klasa okręgowa juniorów starszych - sezon 2012/13
Lp.ZespółM.Pkt.Bramki Z.R.P.
1. Stegna Parchowo 16 42 58-25 14 0 2
2. Koral Dębnica 16 35 65-27 11 2 3
3. MKS Debrzno 16 30 67-40 10 0 6
4. Kolejarz Chojnice 16 28 44-35 9 1 6
5. Skotawia Dębnica Kaszubska 16 22 35-36 7 1 8
6. Zawisza Borzytuchom 16 21 43-45 6 3 7
7. Urania Udorpie 16 16 31-67 5 1 10
8. Radunia Stężyca 16 16 35-34 4 4 8
9. Diament Trzebielino 16 0 23-92 0 0 16

» kolejka 1 - 08/09.09.2012
Diament Trzebielino2-3 Stegna Parchowo
Koral Dębnica1-2 Radunia Stężyca
MKS Debrzno2-3 Kolejarz Chojnice
Krzysztof Szawarniak 65, Bartłomiej Rutyna 71- ???
Urania Udorpie3-1 Zawisza Borzytuchom
Pauza: Skotawia Dębnica Kaszubska
» kolejka 2 - 15/16.09.2012
Stegna Parchowo4-3 Zawisza Borzytuchom
Kolejarz Chojnice3-1 Urania Udorpie
Radunia Stężyca2-5 MKS Debrzno
???- Bartłomiej Rutyna 24, 50, 90, 90+1, Mateusz Barczewski 27
Diament Trzebielino0-4 Skotawia Dębnica Kaszubska
Pauza: Koral Dębnica
» kolejka 3 - 22/23.09.2012
Skotawia Dębnica Kaszubska2-3 Stegna Parchowo
Koral Dębnica15-0 Diament Trzebielino
Urania Udorpie2-0 Radunia Stężyca
10 listopada
Zawisza Borzytuchom2-6 Kolejarz Chojnice
Pauza: MKS Debrzno
» kolejka 4 - 29/30.09.2012
Stegna Parchowo3-0 Kolejarz Chojnice
Radunia Stężyca0-0 Zawisza Borzytuchom
Diament Trzebielino4-8 MKS Debrzno
???- Wojciech Żelazny 6, 40, 65, Mariusz Góra 3, 87, Krystian Szostek 32, Krzysztof Szawarniak 43, samobójcza 67
Skotawia Dębnica Kaszubska2-2 Koral Dębnica
Pauza: Urania Udorpie
» kolejka 5 - 06/07.10.2012
Koral Dębnica2-1 Stegna Parchowo
MKS Debrzno4-2 Skotawia Dębnica Kaszubska
Mariusz Góra 11, 90+1, Wojciech Żelazny 69, Mateusz Bucholc 81- ???
Urania Udorpie6-2 Diament Trzebielino
Kolejarz Chojnice0-2 Radunia Stężyca
Pauza: Zawisza Borzytuchom
» kolejka 6 - 13/14.10.2012
Stegna Parchowo2-1 Radunia Stężyca
Diament Trzebielino1-4 Zawisza Borzytuchom
Skotawia Dębnica Kaszubska4-1 Urania Udorpie
Koral Dębnica2-1 MKS Debrzno
???- Krystian Szostek 76
Pauza: Kolejarz Chojnice
» kolejka 7 - 20/21.10.2012
MKS Debrzno1-2 Stegna Parchowo
Bartłomiej Rutyna 90+1- ???
Urania Udorpie0-1 Koral Dębnica
Zawisza Borzytuchom3-4 Skotawia Dębnica Kaszubska
Kolejarz Chojnice4-1 Diament Trzebielino
Pauza: Radunia Stężyca
» kolejka 8 - 27/28.10.2012
Diament Trzebielino1-10 Radunia Stężyca
Skotawia Dębnica Kaszubska3-0 Kolejarz Chojnice
Koral Dębnica3-1 Zawisza Borzytuchom
MKS Debrzno5-1 Urania Udorpie
Bartłomiej Rutyna 1, Mariusz Góra 29, Mateusz Barczewski 38, Jarosław Mulik 57, Łukasz Chomiuk 79- ???
Pauza: Stegna Parchowo
» kolejka 9 - 03/04.11.2012
Urania Udorpie1-4 Stegna Parchowo
Zawisza Borzytuchom5-2 MKS Debrzno
???- Mariusz Góra 65 (k), Bartłomiej Rutyna 68
Kolejarz Chojnice1-3 Koral Dębnica
Radunia Stężyca1-2 Skotawia Dębnica Kaszubska
Pauza: Diament Trzebielino
» kolejka 10 - 13/14.04.2013
Stegna Parchowo2-1 Diament Trzebielino
8 maja
Radunia Stężyca3-3 Koral Dębnica
Kolejarz Chojnice4-1 MKS Debrzno
???- Bartłomiej Rutyna 51
Zawisza Borzytuchom3-1 Urania Udorpie
Pauza: Skotawia Dębnica Kaszubska
» kolejka 11 - 20/21.04.2013
Zawisza Borzytuchom2-0 Stegna Parchowo
Urania Udorpie1-8 Kolejarz Chojnice
MKS Debrzno4-3 Radunia Stężyca
Bartłomiej Rutyna 53, 63, Krzysztof Szawarniak 35, Krystian Szostek 67- ???
1 maja
Skotawia Dębnica Kaszubska1-0 Diament Trzebielino
Pauza: Koral Dębnica
» kolejka 12 - 27/28.04.2013
Stegna Parchowo5-1 Skotawia Dębnica Kaszubska
Diament Trzebielino2-7 Koral Dębnica
Radunia Stężyca1-1 Urania Udorpie
Kolejarz Chojnice4-4 Zawisza Borzytuchom
Pauza: MKS Debrzno
» kolejka 13 - 04/05.05.2013
Kolejarz Chojnice1-2 Stegna Parchowo
Zawisza Borzytuchom2-2 Radunia Stężyca
MKS Debrzno12-2 Diament Trzebielino
Bartłomiej Rutyna 7, 12, 27, 62, 65, 74, Mariusz Góra 14, 16, 35, Krystian Szostek 23, Krystian Ryhanycz 29, Mateusz Barczewski 78- ???
Koral Dębnica3-0 Skotawia Dębnica Kaszubska
vo
goście nie stawili się na zawody
Pauza: Urania Udorpie
» kolejka 14 - 11/12.05.2013
Stegna Parchowo4-3 Koral Dębnica
Skotawia Dębnica Kaszubska1-3 MKS Debrzno
???- Mariusz Góra 1, 67, Bartłomiej Rutyna 63
Diament Trzebielino2-4 Urania Udorpie
Radunia Stężyca1-2 Kolejarz Chojnice
Pauza: Zawisza Borzytuchom
» kolejka 15 - 18/19.05.2013
Radunia Stężyca3-4 Stegna Parchowo
Zawisza Borzytuchom6-2 Diament Trzebielino
Urania Udorpie3-2 Skotawia Dębnica Kaszubska
MKS Debrzno4-1 Koral Dębnica
Bartłomiej Rutyna 30, 34, 80, Mariusz Góra 27- ???
Pauza: Kolejarz Chojnice
» kolejka 16 - 25/26.05.2013
Stegna Parchowo5-0 MKS Debrzno
Koral Dębnica8-2 Urania Udorpie
Skotawia Dębnica Kaszubska2-3 Zawisza Borzytuchom
Diament Trzebielino3-4 Kolejarz Chojnice
Pauza: Radunia Stężyca
» kolejka 17 - 01/02.06.2013
Radunia Stężyca2-0 Diament Trzebielino
Kolejarz Chojnice3-0 Skotawia Dębnica Kaszubska
vo
goście nie stawili się na czas na zawody nie informując rywali o spóźnieniu
Zawisza Borzytuchom3-5 Koral Dębnica
Urania Udorpie2-9 MKS Debrzno
???- Bartłomiej Rutyna 13, 48, 49, 81, Krzysztof Szawarniak 19, Wojciech Grabowski 36, Jakub Kaczmarek 77 (k), Artur Biszczanik 84, Mariusz Góra 90
Pauza: Stegna Parchowo
» kolejka 18 - 08/09.06.2013
Stegna Parchowo14-2 Urania Udorpie
MKS Debrzno6-1 Zawisza Borzytuchom
Bartłomiej Rutyna 8, 60, 68, Mariusz Góra 27, Krzysztof Szawarniak 46, Artur Biszczanik 54- ???
Koral Dębnica6-1 Kolejarz Chojnice
Skotawia Dębnica Kaszubska5-2 Radunia Stężyca
Pauza: Diament Trzebielino

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::