HISTORIA › TABELE/WYNIKI
» Słupska klasa okręgowa juniorów młodszych - sezon 2009/10
Lp.ZespółM.Pkt.Bramki Z.R.P.
1. Bytovia Bytów 18 43 102-30 14 1 3
2. Brda Przechlewo 18 40 73-29 13 1 4
3. MKS Debrzno 18 35 54-21 11 2 5
4. Sokół Wyczechy 18 32 52-38 10 2 6
5. Piast Człuchów 18 29 44-41 9 2 7
6. Koral Dębnica 18 28 63-51 8 4 6
7. Urania Udorpie 18 18 25-64 5 3 10
8. Start Miastko 18 15 33-76 5 0 13
9. Drzewiarz Rzeczenica 18 12 25-54 3 3 12
10. Kaszubia Studzienice 18 9 16-83 3 0 15

» kolejka 1 - 05/06.09.2009
Urania Udorpie1-7 Bytovia Bytów
Kaszubia Studzienice1-3 Brda Przechlewo
Piast Człuchów3-6 Koral Dębnica
Drzewiarz Rzeczenica4-6 Start Miastko
Sokół Wyczechy3-2 MKS Debrzno
???- Michał Walkiewicz 40, Arkadiusz Borzyszkowski 75
» kolejka 2 - 12/13.09.2009
Bytovia Bytów0-2 MKS Debrzno
Szymon Malmon 15, Krystian Olszewski 80+3
Start Miastko3-9 Sokół Wyczechy
Koral Dębnica1-1 Drzewiarz Rzeczenica
Brda Przechlewo3-1 Piast Człuchów
Urania Udorpie3-2 Kaszubia Studzienice
» kolejka 3 - 19/20.09.2009
Kaszubia Studzienice0-6 Bytovia Bytów
Piast Człuchów3-4 Urania Udorpie
Drzewiarz Rzeczenica1-4 Brda Przechlewo
Sokół Wyczechy2-2 Koral Dębnica
MKS Debrzno4-0 Start Miastko
Szymon Malmon 1, 34, 69, Michał Walkiewicz 73
» kolejka 4 - 26/27.09.2009
Bytovia Bytów15-2 Start Miastko
Koral Dębnica2-4 MKS Debrzno
???- Adrian Kwaśniewski 3, 15, Szymon Malmon 33, 79
Brda Przechlewo2-1 Sokół Wyczechy
Urania Udorpie4-1 Drzewiarz Rzeczenica
Kaszubia Studzienice2-3 Piast Człuchów
» kolejka 5 - 03/04.10.2009
Piast Człuchów2-1 Bytovia Bytów
Drzewiarz Rzeczenica2-0 Kaszubia Studzienice
Sokół Wyczechy4-0 Urania Udorpie
MKS Debrzno0-1 Brda Przechlewo
Start Miastko3-2 Koral Dębnica
» kolejka 6 - 10/11.10.2009
Bytovia Bytów7-2 Koral Dębnica
Brda Przechlewo3-6 Start Miastko
Urania Udorpie4-4 MKS Debrzno
???- Szymon Malmon 4, 17, Krystian Olszewski 16, Konrad Kocjan 52
Kaszubia Studzienice1-5 Sokół Wyczechy
Piast Człuchów6-1 Drzewiarz Rzeczenica
» kolejka 7 - 17/18.10.2009
Drzewiarz Rzeczenica1-4 Bytovia Bytów
Sokół Wyczechy2-3 Piast Człuchów
MKS Debrzno3-0 Kaszubia Studzienice
Szymon Malmon 3, 61, 74
Start Miastko3-0 Urania Udorpie
vo
na boisku 1:1, zawodnik drużyny gości nie stawił się w celu sprawdzenia tożsamości
Koral Dębnica3-4 Brda Przechlewo
» kolejka 8 - 24/25.10.2009
Bytovia Bytów5-5 Brda Przechlewo
Urania Udorpie0-8 Koral Dębnica
Kaszubia Studzienice3-1 Start Miastko
Piast Człuchów1-1 MKS Debrzno
???- samobójcza 48
Drzewiarz Rzeczenica1-2 Sokół Wyczechy
» kolejka 9 - 07/08.11.2009
Sokół Wyczechy5-1 Bytovia Bytów
MKS Debrzno7-1 Drzewiarz Rzeczenica
Szymon Malmon 50, 57, Mariusz Góra 15, Krystian Olszewski 21, Adrian Kwaśniewski 53, Mateusz Janusz 65, Mateusz Bucholc 73- ???
Start Miastko1-3 Piast Człuchów
Koral Dębnica7-2 Kaszubia Studzienice
Brda Przechlewo8-0 Urania Udorpie
» kolejka 10 - 05.05.2010
Bytovia Bytów8-1 Urania Udorpie
6 maja
Brda Przechlewo15-1 Kaszubia Studzienice
Koral Dębnica5-4 Piast Człuchów
Start Miastko3-2 Drzewiarz Rzeczenica
MKS Debrzno2-0 Sokół Wyczechy
Szymon Malmon 6, 26
» kolejka 11 - 09.06.2010
MKS Debrzno0-2 Bytovia Bytów
Sokół Wyczechy6-0 Start Miastko
Drzewiarz Rzeczenica1-1 Koral Dębnica
Piast Człuchów2-0 Brda Przechlewo
Kaszubia Studzienice1-0 Urania Udorpie
» kolejka 12 - 24/25.04.2010
Bytovia Bytów7-0 Kaszubia Studzienice
Urania Udorpie1-1 Piast Człuchów
Brda Przechlewo4-0 Drzewiarz Rzeczenica
Koral Dębnica1-1 Sokół Wyczechy
Start Miastko0-5 MKS Debrzno
Szymon Malmon 11, 23, 60, 61, 62
» kolejka 13 - 01/02.05.2010
Start Miastko2-4 Bytovia Bytów
MKS Debrzno1-2 Koral Dębnica
Mariusz Góra 1- ???
20 maja, w pierwotnym terminie 3 maja odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Wyczechy3-2 Brda Przechlewo
Drzewiarz Rzeczenica1-1 Urania Udorpie
Piast Człuchów4-0 Kaszubia Studzienice
» kolejka 14 - 08/09.05.2010
Bytovia Bytów8-1 Piast Człuchów
Kaszubia Studzienice1-5 Drzewiarz Rzeczenica
Urania Udorpie1-0 Sokół Wyczechy
Brda Przechlewo3-2 MKS Debrzno
???- Krystian Szostek 10, 48
Koral Dębnica5-2 Start Miastko
» kolejka 15 - 15/16.05.2010
Koral Dębnica3-5 Bytovia Bytów
Start Miastko1-2 Brda Przechlewo
MKS Debrzno6-1 Urania Udorpie
Szymon Malmon 15, 35, 60, Krystian Szostek 2, 47, Mariusz Góra 18- ???
Sokół Wyczechy6-0 Kaszubia Studzienice
Drzewiarz Rzeczenica1-0 Piast Człuchów
» kolejka 16 - 22/23.05.2010
Bytovia Bytów6-2 Drzewiarz Rzeczenica
Piast Człuchów2-0 Sokół Wyczechy
Kaszubia Studzienice1-4 MKS Debrzno
???- Mateusz Bucholc 17, Szymon Malmon 37, Michał Walkiewicz 50, Michał Obarzanek 80
Urania Udorpie3-0 Start Miastko
Brda Przechlewo10-1 Koral Dębnica
» kolejka 17 - 29/30.05.2010
Brda Przechlewo0-1 Bytovia Bytów
Koral Dębnica3-1 Urania Udorpie
Start Miastko0-1 Kaszubia Studzienice
MKS Debrzno5-0 Piast Człuchów
Szymon Malmon 16, 39, Wojciech Marczak 57, 67, Krystian Olszewski 14
Sokół Wyczechy2-0 Drzewiarz Rzeczenica
» kolejka 18 - 05/06.06.2010
Bytovia Bytów15-1 Sokół Wyczechy
Drzewiarz Rzeczenica0-2 MKS Debrzno
Mariusz Góra 19, Patryk Jaworski 21
Piast Człuchów5-0 Start Miastko
Kaszubia Studzienice0-9 Koral Dębnica
Urania Udorpie0-4 Brda Przechlewo

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::