HISTORIA › TABELE/WYNIKI
» Słupska klasa okręgowa juniorów młodszych - sezon 2012/13
Lp.ZespółM.Pkt.Bramki Z.R.P.
1. Piast Człuchów 18 46 115-14 15 1 2
2. Bytovia Bytów 18 44 91-28 14 2 2
3. Tęcza Brusy 18 43 108-22 14 1 3
4. Brda Przechlewo 18 32 69-47 10 2 6
5. Florian Chojnice 18 26 58-28 7 5 6
6. Czarni Czarne 18 24 45-46 7 3 8
7. Sparta Konarzyny 18 22 39-62 7 1 10
8. Kaszubia Studzienice 18 17 30-64 5 2 11
9. Lipniczanka Lipnica 18 5 18-168 1 2 15
10. MKS Debrzno 18 1 14-108 0 1 17

» kolejka 1 - 08/09.09.2012
Czarni Czarne0-4 Tęcza Brusy
Kaszubia Studzienice7-2 Lipniczanka Lipnica
Sparta Konarzyny0-5 Brda Przechlewo
MKS Debrzno0-10 Florian Chojnice
Piast Człuchów7-2 Bytovia Bytów
12 września
» kolejka 2 - 15/16.09.2012
Tęcza Brusy7-3 Bytovia Bytów
Florian Chojnice0-1 Piast Człuchów
24 października
Brda Przechlewo11-2 MKS Debrzno
???- Dawid Stefaniak 33, 56
Lipniczanka Lipnica1-5 Sparta Konarzyny
Czarni Czarne6-2 Kaszubia Studzienice
» kolejka 3 - 22/23.09.2012
Kaszubia Studzienice0-3 Tęcza Brusy
Sparta Konarzyny1-3 Czarni Czarne
MKS Debrzno1-1 Lipniczanka Lipnica
Jakub Kierzek 63- ???
Piast Człuchów7-0 Brda Przechlewo
Bytovia Bytów3-1 Florian Chojnice
» kolejka 4 - 29/30.09.2012
Tęcza Brusy3-5 Florian Chojnice
Brda Przechlewo0-5 Bytovia Bytów
Lipniczanka Lipnica1-8 Piast Człuchów
3 października
Czarni Czarne4-1 MKS Debrzno
???- Jakub Kierzek 66
Kaszubia Studzienice0-2 Sparta Konarzyny
» kolejka 5 - 06/07.10.2012
Sparta Konarzyny1-2 Tęcza Brusy
MKS Debrzno0-1 Kaszubia Studzienice
Piast Człuchów3-0 Czarni Czarne
26 września
Bytovia Bytów14-2 Lipniczanka Lipnica
Florian Chojnice2-2 Brda Przechlewo
» kolejka 6 - 13/14.10.2012
Tęcza Brusy10-0 Brda Przechlewo
Lipniczanka Lipnica2-2 Florian Chojnice
Czarni Czarne1-3 Bytovia Bytów
Kaszubia Studzienice2-6 Piast Człuchów
10 października
Sparta Konarzyny8-0 MKS Debrzno
» kolejka 7 - 20/21.10.2012
MKS Debrzno0-10 Tęcza Brusy
Piast Człuchów3-0 Sparta Konarzyny
17 października
Bytovia Bytów2-2 Kaszubia Studzienice
Florian Chojnice5-1 Czarni Czarne
10 listopada; w pierwotnym terminie 21 października nie odbył się z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych (mgła)
Brda Przechlewo5-0 Lipniczanka Lipnica
» kolejka 8 - 27/28.10.2012
Tęcza Brusy6-0 Lipniczanka Lipnica
Czarni Czarne0-0 Brda Przechlewo
Kaszubia Studzienice0-4 Florian Chojnice
Sparta Konarzyny1-7 Bytovia Bytów
MKS Debrzno3-6 Piast Człuchów
Krzysztof Szawarniak 14, 49, 53- ???
30 października
» kolejka 9 - 03/04.11.2012
Piast Człuchów3-1 Tęcza Brusy
Bytovia Bytów14-0 MKS Debrzno
Florian Chojnice4-1 Sparta Konarzyny
Brda Przechlewo9-1 Kaszubia Studzienice
Lipniczanka Lipnica1-11 Czarni Czarne
» kolejka 10 - 13/14.04.2013
Tęcza Brusy8-2 Czarni Czarne
Lipniczanka Lipnica0-6 Kaszubia Studzienice
Brda Przechlewo0-3 Sparta Konarzyny
vo
na boisku 5:0, udział w zespole gospodarzy nieuprawnionego zawodnika
Florian Chojnice6-1 MKS Debrzno
???- Gracjan Mateusiak 23
Bytovia Bytów2-1 Piast Człuchów
» kolejka 11 - 20/21.04.2013
Bytovia Bytów0-0 Tęcza Brusy
Piast Człuchów2-0 Florian Chojnice
15 maja
MKS Debrzno0-5 Brda Przechlewo
Sparta Konarzyny3-2 Lipniczanka Lipnica
Kaszubia Studzienice2-0 Czarni Czarne
» kolejka 12 - 27/28.04.2013
Tęcza Brusy3-1 Kaszubia Studzienice
Czarni Czarne10-3 Sparta Konarzyny
Lipniczanka Lipnica3-2 MKS Debrzno
???- Dawid Raszliński 54, Mateusz Gryta 80
Brda Przechlewo1-0 Piast Człuchów
Florian Chojnice0-1 Bytovia Bytów
24 kwietnia
» kolejka 13 - 04/05.05.2013
Florian Chojnice3-5 Tęcza Brusy
8 maja
Bytovia Bytów5-2 Brda Przechlewo
Piast Człuchów41-0 Lipniczanka Lipnica
30 maja
MKS Debrzno0-1 Czarni Czarne
Sparta Konarzyny4-1 Kaszubia Studzienice
» kolejka 14 - 11/12.05.2013
Tęcza Brusy12-1 Sparta Konarzyny
Kaszubia Studzienice2-1 MKS Debrzno
???- Artur Biszczanik 80+3
Czarni Czarne0-0 Piast Człuchów
Lipniczanka Lipnica1-12 Bytovia Bytów
Brda Przechlewo2-1 Florian Chojnice
» kolejka 15 - 18/19.05.2013
Brda Przechlewo0-6 Tęcza Brusy
Florian Chojnice11-0 Lipniczanka Lipnica
Bytovia Bytów4-0 Czarni Czarne
29 maja
Piast Człuchów14-0 Kaszubia Studzienice
MKS Debrzno1-2 Sparta Konarzyny
Krzysztof Szawarniak 62 (k)- ???
21 maja
» kolejka 16 - 25/26.05.2013
Tęcza Brusy11-0 MKS Debrzno
Sparta Konarzyny1-3 Piast Człuchów
24 maja
Kaszubia Studzienice0-3 Bytovia Bytów
1 maja
Czarni Czarne1-1 Florian Chojnice
6 czerwca
Lipniczanka Lipnica1-15 Brda Przechlewo
» kolejka 17 - 01/02.06.2013
Lipniczanka Lipnica1-16 Tęcza Brusy
Brda Przechlewo8-2 Czarni Czarne
Florian Chojnice1-1 Kaszubia Studzienice
Bytovia Bytów6-1 Sparta Konarzyny
Piast Człuchów8-0 MKS Debrzno
28 maja
» kolejka 18 - 08/09.06.2013
Tęcza Brusy1-2 Piast Człuchów
MKS Debrzno2-5 Bytovia Bytów
samobójcza 15, Kamil Masternak 46- ???
Sparta Konarzyny2-2 Florian Chojnice
Kaszubia Studzienice2-4 Brda Przechlewo
Czarni Czarne3-0 Lipniczanka Lipnica
vo
goście nie stawili się na zawody

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::