HISTORIA › TABELE/WYNIKI
» Słupska klasa okręgowa juniorów B - sezon 2015/16
Lp.ZespółM.Pkt.Bramki Z.R.P.
1. Chojniczanka Chojnice 20 58 117-19 19 1 0
2. Start Miastko 20 42 70-31 14 0 6
3. Bytovia Bytów 20 42 49-27 13 3 4
4. Myśliwiec Tuchomie 20 36 38-31 11 3 6
5. GTS Czarna Dąbrówka 20 33 46-52 11 0 9
6. Czarni Czarne 20 29 49-52 9 2 9
7. Stegna Parchowo 20 28 47-49 9 1 10
8. AP Człuchów 20 24 36-40 7 3 10
9. Tęcza Brusy 20 14 33-69 4 2 14
10. MKS Debrzno 20 12 33-72 3 3 14
11. Piast Człuchów 20 2 9-85 0 2 18

» kolejka 1 - 05/06.09.2015
MKS Debrzno0-4 AP Człuchów
6 września, 11:00
Tęcza Brusy1-3 Chojniczanka Chojnice
6 września, 15:00
Start Miastko4-1 Czarni Czarne
5 września, 11:00
Myśliwiec Tuchomie8-2 GTS Czarna Dąbrówka
5 września, 13:00
Stegna Parchowo3-4 Bytovia Bytów
6 września, 12:00
Pauza: Piast Człuchów
» kolejka 2 - 12/13.09.2015
AP Człuchów2-0 Bytovia Bytów
13 września, 17:00
w Ględowie
GTS Czarna Dąbrówka5-1 Stegna Parchowo
12 września, 13:30
Czarni Czarne2-4 Myśliwiec Tuchomie
12 września, 11:00
Chojniczanka Chojnice2-1 Start Miastko
13 września, 11:00
Piast Człuchów2-7 Tęcza Brusy
13 września, 11:00
w Ględowie
Pauza: MKS Debrzno
» kolejka 3 - 19/20.09.2015
Tęcza Brusy1-1 MKS Debrzno
20 września, 15:00
???- Dominik Fiegler 34
Start Miastko9-0 Piast Człuchów
19 września, 14:00
Myśliwiec Tuchomie0-4 Chojniczanka Chojnice
19 września, 13:00
Stegna Parchowo4-1 Czarni Czarne
20 września, 12:00
Bytovia Bytów5-0 GTS Czarna Dąbrówka
19 września, 11:00
Pauza: AP Człuchów
» kolejka 4 - 26/27.09.2015
AP Człuchów3-2 GTS Czarna Dąbrówka
27 września, 17:00
w Ględowie
Czarni Czarne1-4 Bytovia Bytów
26 września, 11:00
Chojniczanka Chojnice6-1 Stegna Parchowo
27 września, 11:00
Piast Człuchów0-1 Myśliwiec Tuchomie
27 września, 11:00
w Ględowie
MKS Debrzno2-3 Start Miastko
26 września, 11:00
Patryk Górnowicz 53, Damian Okoński 77- ???
Pauza: Tęcza Brusy
» kolejka 5 - 03/04.10.2015
Tęcza Brusy0-3 AP Człuchów
4 października, 15:00
Myśliwiec Tuchomie2-0 MKS Debrzno
3 października, 13:00
Stegna Parchowo10-0 Piast Człuchów
4 października, 12:00
Bytovia Bytów0-7 Chojniczanka Chojnice
3 października, 11:00
GTS Czarna Dąbrówka1-2 Czarni Czarne
3 października, 12:00
Pauza: Start Miastko
» kolejka 6 - 10/11.10.2015
AP Człuchów1-0 Czarni Czarne
11 października, 16:00
w Ględowie
Chojniczanka Chojnice8-2 GTS Czarna Dąbrówka
10 października, 11:00
Piast Człuchów0-0 Bytovia Bytów
10 października, 11:00
w Ględowie
MKS Debrzno0-0 Stegna Parchowo
10 października, 14:00
Tęcza Brusy1-7 Start Miastko
11 października, 15:00
Pauza: Myśliwiec Tuchomie
» kolejka 7 - 17/18.10.2015
Start Miastko3-2 AP Człuchów
18 października, 11:00
Myśliwiec Tuchomie2-1 Tęcza Brusy
17 października, 13:00
Bytovia Bytów5-2 MKS Debrzno
17 października, 11:00
???- Szymon Kolek 33, Dominik Fiegler 44
GTS Czarna Dąbrówka3-0 Piast Człuchów
18 października, 15:30
Czarni Czarne1-4 Chojniczanka Chojnice
17 października, 11:00
Pauza: Stegna Parchowo
» kolejka 8 - 24/25.10.2015
AP Człuchów1-3 Chojniczanka Chojnice
24 października, 11:00
w Ględowie
Piast Człuchów1-3 Czarni Czarne
24 października, 13:30
w Ględowie
MKS Debrzno1-4 GTS Czarna Dąbrówka
25 października, 11:00
Michał Bukowski 16- ???
Tęcza Brusy1-0 Stegna Parchowo
25 października, 14:00
Start Miastko3-2 Myśliwiec Tuchomie
24 października, 11:00
Pauza: Bytovia Bytów
» kolejka 9 - 28/31.10.2015
Myśliwiec Tuchomie2-1 AP Człuchów
31 października, 13:00
Stegna Parchowo0-4 Start Miastko
31 października, 11:00
Bytovia Bytów2-1 Tęcza Brusy
31 października, 11:00
Czarni Czarne6-3 MKS Debrzno
21 października, 16:15
???- Szymon Kolek 35, Andrzej Wilkiewicz 58, Dominik Fiegler 59
Chojniczanka Chojnice8-0 Piast Człuchów
27 października, 15:00
Pauza: GTS Czarna Dąbrówka
» kolejka 10 - 07/08.11.2015
AP Człuchów3-3 Piast Człuchów
24 września, 16:30
w Ględowie
MKS Debrzno2-4 Chojniczanka Chojnice
8 listopada, 11:00
Andrzej Wilkiewicz 6, Dominik Fiegler 26- ???
Tęcza Brusy0-2 GTS Czarna Dąbrówka
8 listopada, 14:00
Start Miastko3-0 Bytovia Bytów
7 listopada, 11:00
Myśliwiec Tuchomie1-0 Stegna Parchowo
7 listopada, 13:00
Pauza: Czarni Czarne
» kolejka 11 - 14/15.11.2015
Stegna Parchowo2-1 AP Człuchów
15 listopada, 11:00
Bytovia Bytów6-1 Myśliwiec Tuchomie
15 listopada, 11:00
GTS Czarna Dąbrówka0-2 Start Miastko
14 listopada, 12:00
Czarni Czarne6-1 Tęcza Brusy
15 listopada, 11:00
Piast Człuchów0-5 MKS Debrzno
15 listopada, 11:00
Michał Bukowski 16, Andrzej Wilkiewicz 26, Patryk Górnowicz 52, Dominik Fiegler 60, Dawid Kleist 75
w Ględowie
Pauza: Chojniczanka Chojnice
» kolejka 12 - 02/03.04.2016
AP Człuchów4-2 MKS Debrzno
3 kwietnia, 11:00
Michał Bukowski 39 (k), Patryk Górnowicz 63
w Ględowie
Chojniczanka Chojnice13-1 Tęcza Brusy
2 kwietnia, 13:00
Czarni Czarne3-2 Start Miastko
3 kwietnia, 11:00
GTS Czarna Dąbrówka1-0 Myśliwiec Tuchomie
2 kwietnia, 14:00
Bytovia Bytów6-1 Stegna Parchowo
2 kwietnia, 11:00
Pauza: Piast Człuchów
» kolejka 13 - 09/10.04.2016
Bytovia Bytów1-1 AP Człuchów
9 kwietnia, 11:00
Stegna Parchowo1-3 GTS Czarna Dąbrówka
10 kwietnia, 12:00
Myśliwiec Tuchomie0-0 Czarni Czarne
9 kwietnia, 11:00
Start Miastko2-5 Chojniczanka Chojnice
9 kwietnia, 14:00
w Koczale
Tęcza Brusy5-0 Piast Człuchów
10 kwietnia, 14:00
Pauza: MKS Debrzno
» kolejka 14 - 16/17.04.2016
MKS Debrzno3-1 Tęcza Brusy
16 kwietnia, 14:00
Maciej Petryczko 44, samobójcza 50, Dawid Kleist 68- ???
Piast Człuchów1-4 Start Miastko
16 kwietnia, 11:00
w Ględowie
Chojniczanka Chojnice5-1 Myśliwiec Tuchomie
16 kwietnia, 11:00
Czarni Czarne4-0 Stegna Parchowo
17 kwietnia, 11:00
GTS Czarna Dąbrówka1-2 Bytovia Bytów
16 kwietnia, 14:00
Pauza: AP Człuchów
» kolejka 15 - 23/24.04.2016
GTS Czarna Dąbrówka5-1 AP Człuchów
23 kwietnia, 12:00
Bytovia Bytów3-0 Czarni Czarne
24 kwietnia, 17:00
Stegna Parchowo1-6 Chojniczanka Chojnice
24 kwietnia, 12:00
Myśliwiec Tuchomie4-1 Piast Człuchów
23 kwietnia, 11:00
Start Miastko6-2 MKS Debrzno
23 kwietnia, 11:00
???- Fabian Rusch 60, Michał Bukowski 68
Pauza: Tęcza Brusy
» kolejka 16 - 30.04/01.05.2016
AP Człuchów1-2 Tęcza Brusy
11 maja, 18:00
w Ględowie
MKS Debrzno1-1 Myśliwiec Tuchomie
20 kwietnia, 17:00
Damian Okoński 73- ???
Piast Człuchów1-4 Stegna Parchowo
30 kwietnia, 11:00
w Ględowie
Chojniczanka Chojnice0-0 Bytovia Bytów
30 kwietnia, 11:00
Czarni Czarne3-4 GTS Czarna Dąbrówka
30 kwietnia, 11:00
Pauza: Start Miastko
» kolejka 17 - 07/08.05.2016
Czarni Czarne4-2 AP Człuchów
18 maja, 17:30
GTS Czarna Dąbrówka0-7 Chojniczanka Chojnice
7 maja, 12:00
Bytovia Bytów3-0 Piast Człuchów
vo
8 maja, 11:00
goście nie stawili się na zawody
Stegna Parchowo4-2 MKS Debrzno
8 maja, 12:00
???- Szymon Kolek 32, Damian Okoński 68
Start Miastko6-2 Tęcza Brusy
7 maja, 11:00
w Koczale
Pauza: Myśliwiec Tuchomie
» kolejka 18 - 14/15.05.2016
AP Człuchów0-3 Start Miastko
vo
15 maja, 16:30
w Ględowie; na boisku 2:2, udział w drużynie gospodarzy nieuprawnionego zawodnika, który miał pauzować za 4 żółte kartki
Tęcza Brusy2-3 Myśliwiec Tuchomie
15 maja, 14:00
MKS Debrzno0-3 Bytovia Bytów
14 maja, 11:00
Piast Człuchów0-4 GTS Czarna Dąbrówka
14 maja, 11:00
w Ględowie
Chojniczanka Chojnice10-2 Czarni Czarne
15 maja, 11:00
Pauza: Stegna Parchowo
» kolejka 19 - 21/22.05.2016
Chojniczanka Chojnice5-1 AP Człuchów
21 maja, 18:00
Czarni Czarne3-0 Piast Człuchów
vo
21 maja, 11:00
drużyna Piasta wycofała się z rozgrywek
GTS Czarna Dąbrówka5-0 MKS Debrzno
21 maja, 12:00
Stegna Parchowo8-1 Tęcza Brusy
22 maja, 12:00
Myśliwiec Tuchomie4-0 Start Miastko
21 maja, 11:00
Pauza: Bytovia Bytów
» kolejka 20 - 28/29.05.2016
AP Człuchów0-0 Myśliwiec Tuchomie
25 maja, 16:00
w Ględowie
Start Miastko0-2 Stegna Parchowo
28 maja, 11:00
w Koczale
Tęcza Brusy2-3 Bytovia Bytów
29 maja, 14:00
MKS Debrzno2-5 Czarni Czarne
30 maja, 18:00
Szymon Kolek 60, 78- ???
Piast Człuchów0-3 Chojniczanka Chojnice
vo
29 maja, 11:00
w Ględowie; drużyna Piasta wycofała się z rozgrywek
Pauza: GTS Czarna Dąbrówka
» kolejka 21 - 04/05.06.2016
Piast Człuchów0-3 AP Człuchów
vo
4 czerwca, 11:00
w Ględowie; drużyna Piasta wycofała się z rozgrywek
Chojniczanka Chojnice14-2 MKS Debrzno
5 czerwca, 11:00
???- Szymon Kolek 32, 69
GTS Czarna Dąbrówka2-1 Tęcza Brusy
4 czerwca, 12:00
Bytovia Bytów2-1 Start Miastko
5 czerwca, 11:00
Stegna Parchowo2-1 Myśliwiec Tuchomie
5 czerwca, 12:00
Pauza: Czarni Czarne
» kolejka 22 - 11.06.2016
AP Człuchów2-3 Stegna Parchowo
11 czerwca, 12:00
w Ględowie
Myśliwiec Tuchomie1-0 Bytovia Bytów
11 czerwca, 12:00
Start Miastko7-0 GTS Czarna Dąbrówka
11 czerwca, 16:30
w Koczale
Tęcza Brusy2-2 Czarni Czarne
11 czerwca, 12:00
MKS Debrzno3-0 Piast Człuchów
vo
11 czerwca, 12:00
drużyna Piasta wycofała się z rozgrywek
Pauza: Chojniczanka Chojnice

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::