HISTORIA › TABELE/WYNIKI
» I liga wojewódzka juniorów D1 - sezon 2017/18
Lp.ZespółM.Pkt.Bramki Z.R.P.
1. Jantar Ustka 26 62 65-24 20 2 4
2. Jedynka Reda 26 62 85-29 20 2 4
3. Jaguar Gdańsk 26 61 84-23 19 4 3
4. Gryf Tczew 26 48 93-52 16 0 10
5. Gedania Gdańsk 26 47 68-38 14 5 7
6. Chojniczanka Chojnice 26 45 72-45 14 3 9
7. Arka Gdynia 26 37 44-42 12 1 13
8. Lechia Gdańsk 26 36 55-53 12 0 14
9. Rodło Kwidzyn 26 36 31-33 10 6 10
10. Pogoń Lębork 26 28 24-37 9 1 16
11. KP Starogard Gdański 26 25 44-90 8 1 17
12. MKS Debrzno 26 18 45-97 6 0 20
13. Pomorze AS Gdańsk 26 15 34-98 5 0 21
14. Beniaminek 03 Starogard Gdański 26 13 29-112 4 1 21

» kolejka 1 - 19/20.08.2017
Gryf Tczew6-2 Beniaminek 03 Starogard Gdański
19 sierpnia, 11:00
KP Starogard Gdański0-4 Chojniczanka Chojnice
23 sierpnia, 18:00
Jaguar Gdańsk1-0 Arka Gdynia
30 sierpnia, 18:00
Gedania Gdańsk1-1 Pogoń Lębork
6 września, 17:00
Jedynka Reda4-2 Jantar Ustka
19 sierpnia, 11:00
MKS Debrzno3-1 Rodło Kwidzyn
19 sierpnia, 12:00
Szymon Maza 9, Dominik Pikulik 53, Kamil Janke 60+4- ???
Pomorze AS Gdańsk2-3 Lechia Gdańsk
20 sierpnia, 11:00
» kolejka 2 - 26/27.08.2017
Beniaminek 03 Starogard Gdański4-6 Lechia Gdańsk
26 sierpnia, 11:00
Rodło Kwidzyn3-1 Pomorze AS Gdańsk
26 sierpnia, 12:00
Jantar Ustka3-1 MKS Debrzno
26 sierpnia, 13:00
???- Dominik Pikulik 13 (k)
Pogoń Lębork0-3 Jedynka Reda
26 sierpnia, 13:15
Arka Gdynia1-1 Gedania Gdańsk
20 września, 15:45
Chojniczanka Chojnice0-0 Jaguar Gdańsk
26 sierpnia, 11:00
Gryf Tczew5-0 KP Starogard Gdański
26 sierpnia, 13:00
» kolejka 3 - 02/03.09.2017
KP Starogard Gdański3-3 Beniaminek 03 Starogard Gdański
2 września, 11:00
Jaguar Gdańsk4-2 Gryf Tczew
13 września, 17:00
Gedania Gdańsk3-0 Chojniczanka Chojnice
3 września, 13:30
Jedynka Reda4-1 Arka Gdynia
2 września, 11:00
MKS Debrzno0-2 Pogoń Lębork
2 września, 14:30
Pomorze AS Gdańsk1-6 Jantar Ustka
3 września, 13:00
Lechia Gdańsk3-1 Rodło Kwidzyn
2 września, 14:00
» kolejka 4 - 09/10.09.2017
Beniaminek 03 Starogard Gdański0-1 Rodło Kwidzyn
10 września, 13:00
Jantar Ustka1-2 Lechia Gdańsk
12 września, 17:00
Pogoń Lębork2-1 Pomorze AS Gdańsk
9 września, 13:15
Arka Gdynia3-0 MKS Debrzno
9 września, 14:00
Chojniczanka Chojnice2-3 Jedynka Reda
9 września, 15:00
Gryf Tczew3-2 Gedania Gdańsk
9 września, 11:00
KP Starogard Gdański0-2 Jaguar Gdańsk
7 września, 19:00
» kolejka 5 - 16/17.09.2017
Jaguar Gdańsk8-1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
16 września, 11:00
Gedania Gdańsk7-2 KP Starogard Gdański
17 września, 13:30
Jedynka Reda4-2 Gryf Tczew
17 września, 11:00
MKS Debrzno0-2 Chojniczanka Chojnice
31 października, 15:00
Pomorze AS Gdańsk1-0 Arka Gdynia
17 września, 09:30
Lechia Gdańsk1-0 Pogoń Lębork
17 września, 11:00
Rodło Kwidzyn0-3 Jantar Ustka
16 września, 13:30
» kolejka 6 - 23/24.09.2017
Beniaminek 03 Starogard Gdański0-4 Jantar Ustka
24 września, 11:00
Pogoń Lębork0-1 Rodło Kwidzyn
23 września, 13:15
Arka Gdynia1-0 Lechia Gdańsk
24 września, 11:30
Chojniczanka Chojnice2-1 Pomorze AS Gdańsk
23 września, 13:00
Gryf Tczew3-4 MKS Debrzno
23 września, 11:00
???- Kamil Janke 11, Jakub Oleksiewicz 30+1, Szymon Maza 36, Dominik Pikulik 40
KP Starogard Gdański0-6 Jedynka Reda
23 września, 11:00
Jaguar Gdańsk2-2 Gedania Gdańsk
24 września, 13:00
» kolejka 7 - 30.09/01.10.2017
Gedania Gdańsk6-1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
30 września, 11:00
Jedynka Reda2-3 Jaguar Gdańsk
4 października, 17:30
MKS Debrzno0-4 KP Starogard Gdański
30 września, 12:00
Pomorze AS Gdańsk1-9 Gryf Tczew
1 października, 17:00
Lechia Gdańsk2-3 Chojniczanka Chojnice
30 września, 16:00
Rodło Kwidzyn3-0 Arka Gdynia
30 września, 12:00
Jantar Ustka2-0 Pogoń Lębork
30 września, 13:30
» kolejka 8 - 07/08.10.2017
Beniaminek 03 Starogard Gdański2-1 Pogoń Lębork
8 października, 13:00
Arka Gdynia0-3 Jantar Ustka
7 października, 14:00
Chojniczanka Chojnice1-1 Rodło Kwidzyn
7 października, 13:00
Gryf Tczew4-0 Lechia Gdańsk
7 października, 11:00
KP Starogard Gdański3-1 Pomorze AS Gdańsk
7 października, 11:00
Jaguar Gdańsk4-2 MKS Debrzno
7 października, 11:00
???- Jakub Oleksiewicz 36, Dominik Pikulik 44
Gedania Gdańsk3-4 Jedynka Reda
8 października, 13:30
» kolejka 9 - 14/15.10.2017
Jedynka Reda4-1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
15 października, 11:00
MKS Debrzno1-3 Gedania Gdańsk
14 października, 14:30
Dominik Pikulik 53- ???
Pomorze AS Gdańsk0-7 Jaguar Gdańsk
15 października, 17:00
Lechia Gdańsk1-2 KP Starogard Gdański
14 października, 15:00
Rodło Kwidzyn1-3 Gryf Tczew
14 października, 11:00
Jantar Ustka2-1 Chojniczanka Chojnice
14 października, 11:00
Pogoń Lębork0-3 Arka Gdynia
14 października, 15:15
» kolejka 10 - 21/22.10.2017
Beniaminek 03 Starogard Gdański1-3 Arka Gdynia
22 października, 11:00
Chojniczanka Chojnice0-2 Pogoń Lębork
22 października, 15:00
Gryf Tczew7-2 Jantar Ustka
21 października, 11:00
KP Starogard Gdański2-0 Rodło Kwidzyn
21 października, 11:00
Jaguar Gdańsk1-0 Lechia Gdańsk
21 października, 11:00
Gedania Gdańsk3-0 Pomorze AS Gdańsk
21 października, 14:00
Jedynka Reda4-1 MKS Debrzno
21 października, 12:00
???- Zuzanna Belter 17
» kolejka 11 - 28/29.10.2017
MKS Debrzno0-3 Beniaminek 03 Starogard Gdański
28 października, 15:00
Pomorze AS Gdańsk0-6 Jedynka Reda
28 października, 18:00
Lechia Gdańsk2-3 Gedania Gdańsk
29 października, 12:00
Rodło Kwidzyn1-4 Jaguar Gdańsk
28 października, 11:00
Jantar Ustka7-0 KP Starogard Gdański
28 października, 11:00
Pogoń Lębork1-3 Gryf Tczew
28 października, 13:15
Arka Gdynia1-3 Chojniczanka Chojnice
28 października, 11:30
» kolejka 12 - 04/05.11.2017
Beniaminek 03 Starogard Gdański1-7 Chojniczanka Chojnice
5 listopada, 11:00
Gryf Tczew4-1 Arka Gdynia
4 listopada, 11:00
KP Starogard Gdański0-1 Pogoń Lębork
4 listopada, 11:00
Jaguar Gdańsk0-0 Jantar Ustka
4 listopada, 11:00
Gedania Gdańsk1-0 Rodło Kwidzyn
5 listopada, 13:30
Jedynka Reda4-0 Lechia Gdańsk
5 listopada, 11:00
MKS Debrzno6-1 Pomorze AS Gdańsk
4 listopada, 14:00
Szymon Maza 22, 33, 39, Hubert Lange 19, Zuzanna Belter 26, Kamil Janke 30- ???
» kolejka 13 - 11/12.11.2017
Pomorze AS Gdańsk4-1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
12 listopada, 13:00
Lechia Gdańsk5-3 MKS Debrzno
11 listopada, 16:00
???- samobójcza 12, Dominik Pikulik 21, 58
Rodło Kwidzyn0-0 Jedynka Reda
31 października, 15:30
Jantar Ustka2-2 Gedania Gdańsk
11 listopada, 11:00
Pogoń Lębork0-4 Jaguar Gdańsk
11 listopada, 13:15
Arka Gdynia7-1 KP Starogard Gdański
12 listopada, 11:30
Chojniczanka Chojnice2-1 Gryf Tczew
11 listopada, 13:00
» kolejka 14 - 24/25.03.2018
Beniaminek 03 Starogard Gdański2-7 Gryf Tczew
24 marca, 11:00
Chojniczanka Chojnice9-3 KP Starogard Gdański
25 marca, 13:30
Arka Gdynia2-4 Jaguar Gdańsk
25 kwietnia, 15:45
Pogoń Lębork0-2 Gedania Gdańsk
11 kwietnia, 15:00
Jantar Ustka2-0 Jedynka Reda
24 marca, 11:00
Rodło Kwidzyn1-2 MKS Debrzno
24 marca, 11:00
???- Wojciech Bielecki 34, Kamil Janke 57
Lechia Gdańsk4-1 Pomorze AS Gdańsk
24 marca, 17:00
» kolejka 15 - 28/31.03.2018
Lechia Gdańsk4-1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
31 marca, 11:00
Pomorze AS Gdańsk1-2 Rodło Kwidzyn
29 marca, 14:00
MKS Debrzno1-2 Jantar Ustka
28 marca, 17:00
Wojciech Bielecki 14- ???
Jedynka Reda2-0 Pogoń Lębork
28 marca, 15:00
Gedania Gdańsk1-2 Arka Gdynia
28 marca, 18:00
Jaguar Gdańsk4-1 Chojniczanka Chojnice
6 czerwca, 17:00
KP Starogard Gdański1-4 Gryf Tczew
28 marca, 19:00
» kolejka 16 - 07/08.04.2018
Beniaminek 03 Starogard Gdański2-1 KP Starogard Gdański
7 kwietnia, 11:00
Gryf Tczew1-0 Jaguar Gdańsk
7 kwietnia, 11:00
Chojniczanka Chojnice1-3 Gedania Gdańsk
7 kwietnia, 16:30
Arka Gdynia2-0 Jedynka Reda
7 kwietnia, 14:00
Pogoń Lębork2-1 MKS Debrzno
7 kwietnia, 11:00
???- Dominik Pikulik 36
Jantar Ustka4-0 Pomorze AS Gdańsk
7 kwietnia, 11:00
Rodło Kwidzyn0-3 Lechia Gdańsk
7 kwietnia, 12:00
» kolejka 17 - 14/15.04.2018
Rodło Kwidzyn4-0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
14 kwietnia, 14:00
Lechia Gdańsk0-2 Jantar Ustka
25 kwietnia, 13:00
Pomorze AS Gdańsk2-1 Pogoń Lębork
14 kwietnia, 16:00
MKS Debrzno0-2 Arka Gdynia
14 kwietnia, 11:30
Jedynka Reda3-2 Chojniczanka Chojnice
15 kwietnia, 11:00
Gedania Gdańsk5-3 Gryf Tczew
15 kwietnia, 13:30
Jaguar Gdańsk6-2 KP Starogard Gdański
14 kwietnia, 11:00
» kolejka 18 - 21/22.04.2018
Beniaminek 03 Starogard Gdański0-9 Jaguar Gdańsk
21 kwietnia, 13:00
KP Starogard Gdański1-2 Gedania Gdańsk
21 kwietnia, 11:00
Gryf Tczew0-2 Jedynka Reda
21 kwietnia, 11:00
Chojniczanka Chojnice10-3 MKS Debrzno
22 kwietnia, 17:30
???- Hubert Lange 40, Szymon Maza 43, Dominik Pikulik 57
Arka Gdynia2-0 Pomorze AS Gdańsk
22 kwietnia, 12:00
Pogoń Lębork2-0 Lechia Gdańsk
21 kwietnia, 11:00
Jantar Ustka2-0 Rodło Kwidzyn
22 kwietnia, 12:00
» kolejka 19 - 28/29.04.2018
Jantar Ustka5-0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
28 kwietnia, 11:00
Rodło Kwidzyn1-0 Pogoń Lębork
28 kwietnia, 13:30
Lechia Gdańsk1-2 Arka Gdynia
29 kwietnia, 11:00
Pomorze AS Gdańsk3-5 Chojniczanka Chojnice
28 kwietnia, 16:00
MKS Debrzno3-5 Gryf Tczew
29 kwietnia, 11:00
Dominik Pikulik 23, 26, Kamil Janke 8- ???
Jedynka Reda6-0 KP Starogard Gdański
28 kwietnia, 11:00
Gedania Gdańsk3-1 Jaguar Gdańsk
29 kwietnia, 13:30
» kolejka 20 - 05/06.05.2018
Beniaminek 03 Starogard Gdański1-0 Gedania Gdańsk
5 maja, 11:00
Jaguar Gdańsk1-0 Jedynka Reda
30 maja, 15:00
KP Starogard Gdański6-1 MKS Debrzno
5 maja, 11:00
???- Szymon Maza 45
Gryf Tczew7-1 Pomorze AS Gdańsk
5 maja, 11:00
Chojniczanka Chojnice0-3 Lechia Gdańsk
5 maja, 15:00
Arka Gdynia0-2 Rodło Kwidzyn
5 maja, 17:30
Pogoń Lębork0-1 Jantar Ustka
5 maja, 11:00
» kolejka 21 - 12/13.05.2018
Pogoń Lębork3-0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
12 maja, 13:00
Jantar Ustka3-1 Arka Gdynia
12 maja, 11:00
Rodło Kwidzyn1-1 Chojniczanka Chojnice
23 maja, 18:00
Lechia Gdańsk4-5 Gryf Tczew
12 maja, 15:00
Pomorze AS Gdańsk1-2 KP Starogard Gdański
12 maja, 09:30
MKS Debrzno0-7 Jaguar Gdańsk
12 maja, 11:00
Jedynka Reda1-0 Gedania Gdańsk
17 maja, 18:00
» kolejka 22 - 19/20.05.2018
Beniaminek 03 Starogard Gdański0-5 Jedynka Reda
8 maja, 16:30
Gedania Gdańsk8-1 MKS Debrzno
22 maja, 17:30
???- Dominik Pikulik 53 (k)
Jaguar Gdańsk8-1 Pomorze AS Gdańsk
16 maja, 17:00
KP Starogard Gdański4-2 Lechia Gdańsk
20 maja, 11:00
Gryf Tczew1-2 Rodło Kwidzyn
19 maja, 11:00
Chojniczanka Chojnice0-1 Jantar Ustka
19 maja, 18:00
Arka Gdynia0-1 Pogoń Lębork
19 maja, 15:00
» kolejka 23 - 26/27.05.2018
Arka Gdynia5-0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
26 maja, 17:30
Pogoń Lębork0-1 Chojniczanka Chojnice
27 maja, 11:00
Jantar Ustka2-1 Gryf Tczew
26 maja, 18:00
Rodło Kwidzyn4-1 KP Starogard Gdański
27 maja, 13:00
Lechia Gdańsk2-1 Jaguar Gdańsk
26 maja, 16:00
Pomorze AS Gdańsk1-4 Gedania Gdańsk
26 maja, 18:00
MKS Debrzno5-9 Jedynka Reda
6 czerwca, 18:00
Hubert Kaczmarczyk 5, 18, Szymon Maza 12, 21, Dominik Pikulik 29- ???
» kolejka 24 - 02/03.06.2018
Beniaminek 03 Starogard Gdański1-4 MKS Debrzno
2 czerwca, 15:00
???- Szymon Maza 3, 15, Dominik Pikulik 31, 54
Jedynka Reda6-0 Pomorze AS Gdańsk
2 czerwca, 11:00
Gedania Gdańsk1-4 Lechia Gdańsk
5 czerwca, 16:00
Jaguar Gdańsk1-1 Rodło Kwidzyn
2 czerwca, 12:30
KP Starogard Gdański0-1 Jantar Ustka
3 czerwca, 11:00
Gryf Tczew4-1 Pogoń Lębork
2 czerwca, 11:00
Chojniczanka Chojnice3-0 Arka Gdynia
30 maja, 18:30
» kolejka 25 - 09/10.06.2018
Chojniczanka Chojnice8-1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
9 czerwca, 11:00
Arka Gdynia1-0 Gryf Tczew
9 czerwca, 15:00
Pogoń Lębork4-1 KP Starogard Gdański
8 czerwca, 19:00
Jantar Ustka0-1 Jaguar Gdańsk
10 czerwca, 18:00
Rodło Kwidzyn0-0 Gedania Gdańsk
9 czerwca, 13:30
Lechia Gdańsk2-3 Jedynka Reda
10 czerwca, 11:00
Pomorze AS Gdańsk5-1 MKS Debrzno
9 czerwca, 17:30
???- Dominik Pikulik 49
» kolejka 26 - 16/17.06.2018
Beniaminek 03 Starogard Gdański1-4 Pomorze AS Gdańsk
16 czerwca, 13:00
MKS Debrzno2-1 Lechia Gdańsk
13 czerwca, 18:00
Szymon Maza 8, Dominik Pikulik 29- ???
Jedynka Reda0-0 Rodło Kwidzyn
17 czerwca, 11:00
Gedania Gdańsk2-3 Jantar Ustka
17 czerwca, 17:00
Jaguar Gdańsk1-0 Pogoń Lębork
17 czerwca, 11:00
KP Starogard Gdański5-4 Arka Gdynia
13 czerwca, 19:00
Gryf Tczew3-4 Chojniczanka Chojnice
16 czerwca, 11:00

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::