HISTORIA › TABELE/WYNIKI
» Słupska klasa okręgowa juniorów D1 - sezon 2013/14
Lp.ZespółM.Pkt.Bramki Z.R.P.
1. Czarni Czarne 18 50 105-14 16 2 0
2. Chojniczanka Chojnice 18 45 109-25 15 0 3
3. U-2 Bytów 18 45 117-18 14 3 1
4. Orkan Gostkowo 18 37 65-37 12 1 5
5. Brda Przechlewo 18 27 37-59 9 0 9
6. Granit Koczała 18 15 30-80 4 3 11
7. Bytovia Bytów 18 12 23-65 3 3 12
8. Szarża Krojanty 18 12 28-73 4 0 14
9. Orzeł Kołczygłowy 18 12 14-94 3 3 12
10. MKS Debrzno 18 6 15-78 1 3 14

» kolejka 1 - 31.08/01.09.2013
Czarni Czarne4-1 Chojniczanka Chojnice
U-2 Bytów10-0 Szarża Krojanty
11 września
MKS Debrzno0-5 Brda Przechlewo
Bytovia Bytów0-7 Orkan Gostkowo
Granit Koczała3-3 Orzeł Kołczygłowy
» kolejka 2 - 07/08.09.2013
Chojniczanka Chojnice9-0 Orzeł Kołczygłowy
Orkan Gostkowo6-1 Granit Koczała
Brda Przechlewo2-1 Bytovia Bytów
Szarża Krojanty2-1 MKS Debrzno
???- Jakub Nykiel 56
Czarni Czarne1-1 U-2 Bytów
» kolejka 3 - 14/15.09.2013
U-2 Bytów4-0 Chojniczanka Chojnice
MKS Debrzno1-4 Czarni Czarne
Mateusz Trela 19- ???
Bytovia Bytów3-1 Szarża Krojanty
Granit Koczała1-0 Brda Przechlewo
Orzeł Kołczygłowy0-3 Orkan Gostkowo
» kolejka 4 - 21/22.09.2013
Chojniczanka Chojnice6-2 Orkan Gostkowo
Brda Przechlewo2-1 Orzeł Kołczygłowy
Szarża Krojanty2-4 Granit Koczała
Czarni Czarne11-0 Bytovia Bytów
U-2 Bytów14-0 MKS Debrzno
» kolejka 5 - 28/29.09.2013
MKS Debrzno2-8 Chojniczanka Chojnice
Mateusz Trela 11, 47- ???
Bytovia Bytów1-6 U-2 Bytów
Granit Koczała1-4 Czarni Czarne
Orzeł Kołczygłowy2-1 Szarża Krojanty
Orkan Gostkowo5-0 Brda Przechlewo
» kolejka 6 - 05/06.10.2013
Chojniczanka Chojnice4-3 Brda Przechlewo
Szarża Krojanty1-4 Orkan Gostkowo
Czarni Czarne12-0 Orzeł Kołczygłowy
U-2 Bytów7-0 Granit Koczała
MKS Debrzno0-0 Bytovia Bytów
» kolejka 7 - 12/13.10.2013
Bytovia Bytów0-4 Chojniczanka Chojnice
Granit Koczała4-1 MKS Debrzno
???- Mateusz Trela 48
Orzeł Kołczygłowy0-11 U-2 Bytów
Orkan Gostkowo0-5 Czarni Czarne
Brda Przechlewo4-1 Szarża Krojanty
» kolejka 8 - 19/20.10.2013
Chojniczanka Chojnice3-1 Szarża Krojanty
Czarni Czarne9-1 Brda Przechlewo
18 października
U-2 Bytów3-0 Orkan Gostkowo
MKS Debrzno1-2 Orzeł Kołczygłowy
Jakub Nykiel 26- ???
Bytovia Bytów2-1 Granit Koczała
» kolejka 9 - 26/27.10.2013
Granit Koczała0-11 Chojniczanka Chojnice
Orzeł Kołczygłowy2-1 Bytovia Bytów
Orkan Gostkowo4-0 MKS Debrzno
Brda Przechlewo3-6 U-2 Bytów
25 października
Szarża Krojanty3-4 Czarni Czarne
» kolejka 10 - 16/19.04.2014
Chojniczanka Chojnice4-5 Czarni Czarne
16 kwietnia
Szarża Krojanty0-10 U-2 Bytów
16 kwietnia
Brda Przechlewo3-1 MKS Debrzno
???- Jakub Nykiel 10
15 kwietnia
Orkan Gostkowo2-1 Bytovia Bytów
Orzeł Kołczygłowy2-2 Granit Koczała
16 kwietnia
» kolejka 11 - 26/27.04.2014
Orzeł Kołczygłowy0-15 Chojniczanka Chojnice
Granit Koczała2-4 Orkan Gostkowo
Bytovia Bytów1-2 Brda Przechlewo
MKS Debrzno2-1 Szarża Krojanty
Mateusz Trela 8, samobójcza 10- ???
U-2 Bytów0-0 Czarni Czarne
23 kwietnia
» kolejka 12 - 03/04.05.2014
Chojniczanka Chojnice6-1 U-2 Bytów
Czarni Czarne10-0 MKS Debrzno
Szarża Krojanty3-2 Bytovia Bytów
Brda Przechlewo1-0 Granit Koczała
Orkan Gostkowo6-1 Orzeł Kołczygłowy
» kolejka 13 - 10/11.05.2014
Orkan Gostkowo0-3 Chojniczanka Chojnice
Orzeł Kołczygłowy0-2 Brda Przechlewo
Granit Koczała2-4 Szarża Krojanty
21 czerwca
Bytovia Bytów0-7 Czarni Czarne
MKS Debrzno1-6 U-2 Bytów
Mikołaj Plewa 31- ???
» kolejka 14 - 17/18.05.2014
Chojniczanka Chojnice3-0 MKS Debrzno
16 maja
U-2 Bytów5-1 Bytovia Bytów
Czarni Czarne5-0 Granit Koczała
Szarża Krojanty5-0 Orzeł Kołczygłowy
Brda Przechlewo1-5 Orkan Gostkowo
» kolejka 15 - 24/25.05.2014
Brda Przechlewo0-6 Chojniczanka Chojnice
Orkan Gostkowo8-1 Szarża Krojanty
Orzeł Kołczygłowy0-3 Czarni Czarne
Granit Koczała0-11 U-2 Bytów
Bytovia Bytów2-2 MKS Debrzno
???- Damian Jaworski 6, 42
» kolejka 16 - 31.05/01.06.2014
Chojniczanka Chojnice7-0 Bytovia Bytów
MKS Debrzno1-3 Granit Koczała
Mateusz Trela 22- ???
30 maja
U-2 Bytów12-0 Orzeł Kołczygłowy
Czarni Czarne8-0 Orkan Gostkowo
Szarża Krojanty1-5 Brda Przechlewo
30 maja
» kolejka 17 - 07/08.06.2014
Szarża Krojanty0-6 Chojniczanka Chojnice
Brda Przechlewo1-10 Czarni Czarne
Orkan Gostkowo3-3 U-2 Bytów
Orzeł Kołczygłowy1-1 MKS Debrzno
???- Wojciech Marzec 4
10 czerwca
Granit Koczała3-3 Bytovia Bytów
» kolejka 18 - 15.06.2014
Chojniczanka Chojnice13-3 Granit Koczała
Bytovia Bytów5-0 Orzeł Kołczygłowy
MKS Debrzno1-6 Orkan Gostkowo
Jakub Markiewicz 33- ???
14 czerwca
U-2 Bytów7-2 Brda Przechlewo
13 czerwca
Czarni Czarne3-1 Szarża Krojanty

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::