HISTORIA › TABELE/WYNIKI
» Słupska klasa okręgowa juniorów D2 - sezon 2016/17
Lp.ZespółM.Pkt.Bramki Z.R.P.
1. MKS Debrzno 16 46 124-19 15 1 0
2. Czarni Czarne 16 29 55-36 9 2 5
3. Lider Rychnowy 16 24 59-46 7 3 6
4. Chojniczanka Chojnice 16 11 24-87 3 2 11
5. AP Człuchów 16 6 16-90 2 0 14

» kolejka 1 - 03/04.09.2016
AP Człuchów1-5 Lider Rychnowy
3 września, 11:00
w Ględowie
MKS Debrzno16-1 Chojniczanka Chojnice
4 września, 16:00
Szymon Maza 2, 16, 20, 23, 26, 33, Norbert Wieszewski 9, 60, Hubert Kaczmarczyk 50, 56, Mikołaj Stryszyk 52, 55, Jakub Oleksiewicz 28, Tymoteusz Pachura 40 (k), Hubert Lange 57, Dominik Pikulik 59- ???
Pauza: Czarni Czarne
» kolejka 2 - 10/11.09.2016
Chojniczanka Chojnice3-4 Czarni Czarne
11 września, 13:30
AP Człuchów1-7 MKS Debrzno
10 września, 13:30
???- Jakub Oleksiewicz 1, 56, Dominik Pikulik 23, Szymon Maza 29, Hubert Kaczmarczyk 45, Kamil Janke 55, Norbert Wieszewski 57
w Ględowie
Pauza: Lider Rychnowy
» kolejka 3 - 17/18.09.2016
Czarni Czarne9-0 AP Człuchów
28 września, 17:00
MKS Debrzno6-0 Lider Rychnowy
17 września, 11:00
Dominik Pikulik 39, 40, Jakub Oleksiewicz 2, Szymon Maza 16, Kamil Janke 27, Zuzanna Karwacka 46
Pauza: Chojniczanka Chojnice
» kolejka 4 - 24/25.09.2016
Lider Rychnowy15-0 Chojniczanka Chojnice
25 września, 12:00
w Polnicy
MKS Debrzno10-0 Czarni Czarne
25 września, 13:00
Bartłomiej Goryl 53, 56, 60, Dominik Pikulik 8, 27, Hubert Lange 20, Jakub Oleksiewicz 28, Norbert Wieszewski 33, Szymon Maza 47, Piotr Wojciechowski 59
Pauza: AP Człuchów
» kolejka 5 - 01/02.10.2016
Chojniczanka Chojnice3-1 AP Człuchów
2 października, 16:00
Czarni Czarne6-3 Lider Rychnowy
1 października, 11:00
Pauza: MKS Debrzno
» kolejka 6 - 08/09.10.2016
Lider Rychnowy6-3 AP Człuchów
9 października, 12:00
w Polnicy
Chojniczanka Chojnice2-2 MKS Debrzno
8 października, 17:30
???- Szymon Maza 30, Dominik Pikulik 56
Pauza: Czarni Czarne
» kolejka 7 - 15/16.10.2016
Czarni Czarne9-1 Chojniczanka Chojnice
15 października, 11:00
MKS Debrzno13-0 AP Człuchów
15 października, 11:00
Szymon Maza 8, 22, 26, Dominik Pikulik 6, 19, Kamil Janke 10, 12, Tymoteusz Pachura 32, Bartłomiej Goryl 41, Piotr Wojciechowski 44, Hubert Lange 45, samobójcza 48, Szymon Górecki 55
Pauza: Lider Rychnowy
» kolejka 8 - 22/23.10.2016
AP Człuchów0-9 Czarni Czarne
20 października, 16:30
w Ględowie
Lider Rychnowy2-5 MKS Debrzno
23 października, 12:00
???- Zuzanna Karwacka 23, 39, Norbert Wieszewski 2, Dominik Pikulik 43, Hubert Kaczmarczyk 47
w Polnicy
Pauza: Chojniczanka Chojnice
» kolejka 9 - 29/30.10.2016
Chojniczanka Chojnice1-1 Lider Rychnowy
30 października, 13:30
Czarni Czarne0-2 MKS Debrzno
28 października, 16:00
Dominik Pikulik 4, Kamil Janke 49
Pauza: AP Człuchów
» kolejka 10 - 05/06.11.2016
AP Człuchów2-5 Chojniczanka Chojnice
26 października, 16:00
w Ględowie
Lider Rychnowy2-2 Czarni Czarne
5 listopada, 12:00
w Polnicy
Pauza: MKS Debrzno
» kolejka 11 - 01/02.04.2017
Lider Rychnowy5-0 AP Człuchów
1 kwietnia, 12:00
w Polnicy
Chojniczanka Chojnice0-7 MKS Debrzno
2 kwietnia, 16:00
Szymon Maza 6, 24, 29, Dominik Pikulik 8, 20, Mikołaj Stryszyk 22, Zuzanna Karwacka 58
Pauza: Czarni Czarne
» kolejka 12 - 08/09.04.2017
Czarni Czarne2-1 Chojniczanka Chojnice
19 kwietnia, 17:00
MKS Debrzno16-0 AP Człuchów
8 kwietnia, 11:00
Szymon Maza 11, 14, 17, 24, 28, 30, 44, Dominik Pikulik 10, 22, 34, 47, 55, Jakub Oleksiewicz 25, 29, 57, Zuzanna Karwacka 56
Pauza: Lider Rychnowy
» kolejka 13 - 12/15.04.2017
AP Człuchów0-1 Czarni Czarne
12 kwietnia, 16:00
w Ględowie
Lider Rychnowy3-5 MKS Debrzno
15 kwietnia, 12:00
???- Szymon Maza 11, 15, 16, Dominik Pikulik 30, 36
w Polnicy
Pauza: Chojniczanka Chojnice
» kolejka 14 - 22/23.04.2017
Chojniczanka Chojnice0-6 Lider Rychnowy
22 kwietnia, 18:00
Czarni Czarne1-4 MKS Debrzno
22 kwietnia, 11:00
???- Dominik Pikulik 19, 30, 30+3, Jakub Oleksiewicz 45
Pauza: AP Człuchów
» kolejka 15 - 29/30.04.2017
AP Człuchów3-0 Chojniczanka Chojnice
27 kwietnia, 17:30
w Ględowie
Lider Rychnowy0-3 Czarni Czarne
29 kwietnia, 13:00
w Polnicy
Pauza: MKS Debrzno
» kolejka 16 - 06/07.05.2017
AP Człuchów0-2 Lider Rychnowy
6 maja, 11:00
w Ględowie
MKS Debrzno10-4 Chojniczanka Chojnice
9 maja, 17:30
Szymon Maza, 8, 13, 19, Dominik Pikulik 17, 42, Tymoteusz Pachura 31, Norbert Wieszewski 48, Bartłomiej Goryl 50, Dawid Kujawski 52, Kamil Janke 54- ???
Pauza: Czarni Czarne
» kolejka 17 - 13/14.05.2017
Chojniczanka Chojnice1-0 Czarni Czarne
13 maja, 09:00
AP Człuchów2-3 MKS Debrzno
12 maja, 16:30
???- Dominik Pikulik 8, Kamil Janke 20, Zuzanna Karwacka 27
w Ględowie
Pauza: Lider Rychnowy
» kolejka 18 - 20/21.05.2017
Czarni Czarne5-0 AP Człuchów
16 maja, 17:00
MKS Debrzno11-1 Lider Rychnowy
20 maja, 11:00
Jakub Oleksiewicz 7, 11, 39, Dominik Pikulik 19, 30+4, 40, Kamil Janke 2, Szymon Maza 36, Hubert Lange 43, Bartłomiej Goryl 46, Szymon Górecki 48- ???
Pauza: Chojniczanka Chojnice
» kolejka 19 - 27/28.05.2017
Lider Rychnowy6-1 Chojniczanka Chojnice
27 maja, 12:00
w Polnicy
MKS Debrzno7-2 Czarni Czarne
28 maja, 10:00
Szymon Maza 25, 43, Jakub Oleksiewicz 36, 54, Dominik Pikulik 60, 60, Hubert Lange 21- ???
Pauza: AP Człuchów
» kolejka 20 - 03.06.2017
Chojniczanka Chojnice1-3 AP Człuchów
1 czerwca, 17:00
Czarni Czarne2-2 Lider Rychnowy
3 czerwca, 13:00
Pauza: MKS Debrzno

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::