HISTORIA › TABELE/WYNIKI
» Słupska klasa okręgowa juniorów D2 - sezon 2017/18
Lp.ZespółM.Pkt.Bramki Z.R.P.
1. U-2 Bytów 14 42 111-13 14 0 0
2. Lider Rychnowy 14 34 88-15 11 1 2
3. MKS Debrzno 14 21 71-35 6 3 5
4. AP Człuchów 14 21 59-37 7 0 7
5. JFA Przechlewo 14 17 39-71 5 2 7
6. Myśliwiec Tuchomie 14 16 23-28 4 4 6
7. Chojniczanka Chojnice 14 12 18-64 4 0 10
8. Kolejarz Chojnice 14 0 6-152 0 0 14

» kolejka 1 - 02/03.09.2017
JFA Przechlewo3-3 MKS Debrzno
3 września, 10:00
???- Kamil Janke 9, Kacper Miszewski 42, Wiktor Wrzeszcz 50
Kolejarz Chojnice2-7 AP Człuchów
4 września, 17:00
U-2 Bytów9-2 Myśliwiec Tuchomie
1 września, 16:00
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Lider Rychnowy
» kolejka 2 - 09/10.09.2017
Myśliwiec Tuchomie1-3 Lider Rychnowy
9 września, 11:00
Chojniczanka Chojnice1-10 U-2 Bytów
10 września, 15:00
JFA Przechlewo6-0 Kolejarz Chojnice
10 września, 14:00
Pauza: MKS Debrzno, AP Człuchów
» kolejka 3 - 16/17.09.2017
Kolejarz Chojnice0-14 MKS Debrzno
15 września, 17:00
Jakub Oleksiewicz 6, 20, 26, 36, Szymon Szlaga 1, 40, 56, Kacper Miszewski 21, 47, Oliwia Sekta 23, 59, Wiktor Wrzeszcz 37, 53, Jakub Kaczyński 39
U-2 Bytów4-1 AP Człuchów
16 września, 09:30
Lider Rychnowy5-0 Chojniczanka Chojnice
17 września, 12:00
w Polnicy
Pauza: JFA Przechlewo, Myśliwiec Tuchomie
» kolejka 4 - 23/24.09.2017
MKS Debrzno1-1 Myśliwiec Tuchomie
23 września, 16:00
Jakub Oleksiewicz 21- ???
AP Człuchów0-4 Lider Rychnowy
23 września, 11:00
JFA Przechlewo1-7 U-2 Bytów
23 września, 15:00
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Kolejarz Chojnice
» kolejka 5 - 30.09/01.10.2017
U-2 Bytów19-0 Kolejarz Chojnice
30 września, 11:00
w Lipnicy
Lider Rychnowy16-0 JFA Przechlewo
30 września, 12:00
w Polnicy
Myśliwiec Tuchomie3-0 Chojniczanka Chojnice
30 września, 11:00
Pauza: MKS Debrzno, AP Człuchów
» kolejka 6 - 07/08.10.2017
MKS Debrzno7-1 Chojniczanka Chojnice
6 października, 16:30
Jakub Oleksiewicz 38, 47, 49, Szymon Szlaga 11, Mateusz Szczur 25, samobójcza 36, Oliwia Sekta 55- ???
AP Człuchów0-1 Myśliwiec Tuchomie
7 października, 11:00
Kolejarz Chojnice1-12 Lider Rychnowy
8 października, 11:00
Pauza: JFA Przechlewo, U-2 Bytów
» kolejka 7 - 14/15.10.2017
U-2 Bytów8-1 MKS Debrzno
14 października, 09:30
???- Dominik Sobczak 50
Myśliwiec Tuchomie0-0 JFA Przechlewo
15 października, 16:00
Chojniczanka Chojnice0-10 AP Człuchów
14 października, 17:00
Pauza: Lider Rychnowy, Kolejarz Chojnice
» kolejka 8 - 21/22.10.2017
MKS Debrzno0-1 AP Człuchów
9 września, 10:00
JFA Przechlewo0-3 Chojniczanka Chojnice
21 października, 13:00
Kolejarz Chojnice0-3 Myśliwiec Tuchomie
22 października, 11:00
U-2 Bytów4-1 Lider Rychnowy
22 października, 11:00
w Lipnicy
» kolejka 9 - 28/29.10.2017
Lider Rychnowy4-1 MKS Debrzno
29 października, 10:30
???- Kamil Janke 12
w Polnicy
Chojniczanka Chojnice3-0 Kolejarz Chojnice
vo
28 października, 13:00
mecz nie odbył się; na zawody nie stawił się arbiter związkowy, a goście nie zgodzili się na zaproponowanego przez gospodarzy sędziego przygodnego, co jest naruszeniem regulaminu rozgrywek
AP Człuchów7-3 JFA Przechlewo
18 września, 17:15
Pauza: U-2 Bytów, Myśliwiec Tuchomie
» kolejka 10 - 07/08.04.2018
MKS Debrzno9-4 JFA Przechlewo
8 kwietnia, 11:00
Jakub Oleksiewicz 40, 48, 58, Jakub Kaczyński 10, 45, Mateusz Szczur 13, 54, Wiktor Wrzeszcz 29, 52- ???
AP Człuchów14-0 Kolejarz Chojnice
5 kwietnia, 17:00
Myśliwiec Tuchomie1-4 U-2 Bytów
7 kwietnia, 11:00
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Lider Rychnowy
» kolejka 11 - 14/15.04.2018
Lider Rychnowy1-1 Myśliwiec Tuchomie
13 kwietnia, 18:00
w Polnicy
U-2 Bytów6-0 Chojniczanka Chojnice
14 kwietnia, 13:00
w Lipnicy
Kolejarz Chojnice2-6 JFA Przechlewo
13 kwietnia, 17:00
Pauza: MKS Debrzno, AP Człuchów
» kolejka 12 - 21/22.04.2018
MKS Debrzno19-0 Kolejarz Chojnice
22 kwietnia, 11:00
Jakub Oleksiewicz 5, 12, 20, 23, 29, 44, 47, 58, Szymon Szlaga 24, 34, 35, 53, Mateusz Szczur 10, 50, Wiktor Wrzeszcz 17, 22, Jakub Kaczyński 41, 51, Dominik Sobczak 31
AP Człuchów3-5 U-2 Bytów
22 kwietnia, 15:00
Chojniczanka Chojnice1-3 Lider Rychnowy
22 kwietnia, 15:00
Pauza: JFA Przechlewo, Myśliwiec Tuchomie
» kolejka 13 - 28/29.04.2018
Myśliwiec Tuchomie1-1 MKS Debrzno
27 kwietnia, 18:00
???- Dominik Sobczak 59
Lider Rychnowy6-1 AP Człuchów
28 kwietnia, 12:00
w Polnicy
U-2 Bytów10-0 JFA Przechlewo
28 kwietnia, 11:00
w Lipnicy
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Kolejarz Chojnice
» kolejka 14 - 05/06.05.2018
Kolejarz Chojnice0-18 U-2 Bytów
5 maja, 11:00
JFA Przechlewo1-8 Lider Rychnowy
5 maja, 11:00
Chojniczanka Chojnice1-0 Myśliwiec Tuchomie
4 maja, 18:30
Pauza: MKS Debrzno, AP Człuchów
» kolejka 15 - 12/13.05.2018
Chojniczanka Chojnice1-8 MKS Debrzno
13 maja, 10:00
???- Jakub Oleksiewicz 10, 29, 39, 58, Dominik Sobczak 25, 47, Jakub Kaczyński 11, Szymon Szlaga 57
Myśliwiec Tuchomie0-4 AP Człuchów
11 maja, 16:00
w Człuchowie
Lider Rychnowy17-0 Kolejarz Chojnice
12 maja, 12:00
w Polnicy
Pauza: JFA Przechlewo, U-2 Bytów
» kolejka 16 - 19/20.05.2018
MKS Debrzno0-3 U-2 Bytów
19 maja, 11:00
JFA Przechlewo4-1 Myśliwiec Tuchomie
20 maja, 14:00
AP Człuchów5-0 Chojniczanka Chojnice
16 maja, 17:30
Pauza: Lider Rychnowy, Kolejarz Chojnice
» kolejka 17 - 26/27.05.2018
AP Człuchów2-7 MKS Debrzno
23 maja, 17:00
???- Szymon Szlaga 28, 33, 53, Jakub Kaczyński 54, 56, Hubert Kaczmarczyk 14, Wiktor Wrzeszcz 26
Chojniczanka Chojnice1-6 JFA Przechlewo
26 maja, 15:00
Myśliwiec Tuchomie8-0 Kolejarz Chojnice
26 maja, 11:00
Lider Rychnowy2-4 U-2 Bytów
26 maja, 12:00
w Polnicy
» kolejka 18 - 03.06.2018
MKS Debrzno0-6 Lider Rychnowy
2 czerwca, 10:00
Kolejarz Chojnice1-6 Chojniczanka Chojnice
3 czerwca, 16:00
JFA Przechlewo5-4 AP Człuchów
29 maja, 18:00
Pauza: U-2 Bytów, Myśliwiec Tuchomie

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::