HISTORIA › TABELE/WYNIKI
» Strzelcy klasy okręgowej
golezawodnikklub
45Łukasz KościanSokół Wyczechy
41Paweł WegnerMKS Debrzno
29Artur RzepińskiKaszubia Studzienice
26Dominik SzczepkowskiGarbarnia Kępice
25Mateusz SłumińskiGarbarnia Kępice
21Bartłomiej RutynaMKS Debrzno
18Adam Gołąb Karol Pęplino
17Ariel SobczakSokół Wyczechy
17Przemysław CyrankowskiWybrzeże Objazda
16Łukasz CzarnowskiPiast Człuchów
16Marcin PrzytułaKaszubia Studzienice
16Paweł Wnuk-LipińskiCzarni Czarne
14Karol DołgowskiSokół Wyczechy
13Łukasz SkierkaStal Jezierzyce
12Konrad KiełczykowskiKarol Pęplino
12Bartłomiej BielańczukSłupia Kobylnica
11Maciej MiecznikowskiStal Jezierzyce
11Bartłomiej GesekSparta Sycewice
11Paweł FedorukSkotawa Budowo
10Patryk KlejdyszMKS Debrzno
10Paweł ŁackoSokół Wyczechy
10Maciej JaroszyńskiCzarni Czarne
10Karol PetrusKarol Pęplino
9Damian KopcińskiSparta Sycewice
9Radosław CyrankowskiWybrzeże Objazda
9Dominik ZagórowskiSwe Pol Link Bruskowo Wielkie
9Fabian GórskiLipniczanka Lipnica
8Wojciech MichalskiKS Damnica
8Piotr RytaKS Damnica
8Karol KostuchGarbarnia Kępice
8Wojciech LuzakSparta Sycewice - 4
Garbarnia Kępice - 4
8Kamil GemzaSparta Sycewice
8Michał MytychSparta Sycewice
7Adrian KundroDiament Trzebielino
7Dawid WachnikPiast Człuchów
7Bartosz UrbaniakPiast Człuchów
7Łukasz HincKaszubia Studzienice
7Adam SzaciukiewiczCzarni Czarne
7Tomasz KunickiSłupia Kobylnica
7Kamil SetnySłupia Kobylnica
7Marcin JurczukSwe Pol Link Bruskowo Wielkie
7Bartosz JączyńskiSkotawa Budowo
6Arkadiusz ZachajczukPiast Człuchów
6Grzegorz JaśkielKS Damnica
6Piotr KopotCzarni Czarne
6Krystian StaniosCzarni Czarne
6Mateusz PerlańskiStal Jezierzyce
6Gracjan BrzezińskiGarbarnia Kępice
6Marek WasiakSparta Sycewice
6Piotr SzumskiWybrzeże Objazda
6Mateusz GrudniewskiWybrzeże Objazda
6Szymon GołaszewskiSłupia Kobylnica
5Szymon MalmonMKS Debrzno
5Paweł WładyczakMKS Debrzno
5Piotr TerefenkoDiament Trzebielino
5Marcin SobiegrajSokół Wyczechy
5Konrad NawrockiPiast Człuchów
5Krzysztof KozłowskiKS Damnica
5Damian WajsKaszubia Studzienice
5Mateusz CiokStal Jezierzyce
5Michał GierszSparta Sycewice
4Wojciech MarczakMKS Debrzno
4Daniel ZawadaDiament Trzebielino
4Karol BorekSokół Wyczechy
4Michał DurajPiast Człuchów
4Błażej Kolter Piast Człuchów
4Michał BorzyszkowskiKaszubia Studzienice
4Łukasz JakubowskiCzarni Czarne
4Paweł KrawczukCzarni Czarne
4Artur SzymankowskiSłupia Kobylnica
4Tomasz Szada BorzyszkowskiLipniczanka Lipnica
4Ireneusz HubiszSkotawa Budowo
3Jakub DataDiament Trzebielino
3Robert BorowińskiDiament Trzebielino
3Mateusz GostomskiDiament Trzebielino
3Damian AdamczykSokół Wyczechy
3Marcin WiśniewskiKS Damnica
3Grzegorz JabłońskiKaszubia Studzienice
3Sylwester Żmuda-TrzebiatowskiCzarni Czarne
3Łukasz ChmarzyńskiSokół Wyczechy - 2
Czarni Czarne - 1
3Łukasz RapaCzarni Czarne
3Przemysław MilewskiStal Jezierzyce
3Jakub GruszowskiKarol Pęplino
3Paweł GorzałaKarol Pęplino
3Krystian KlawikowskiSparta Sycewice
3Rafał WasiakSparta Sycewice
3Przemysław MilewiczSparta Sycewice
3Bartłomiej WietrakWybrzeże Objazda
3Tomasz SzymańskiSwe Pol Link Bruskowo Wielkie
3Krzysztof GolańskiSwe Pol Link Bruskowo Wielkie
3Mateusz KąkolSwe Pol Link Bruskowo Wielkie
3Adam KlimczukSwe Pol Link Bruskowo Wielkie
3Krystian CzapiewskiLipniczanka Lipnica
3Adrian Kuik StudzińskiLipniczanka Lipnica
3Mateusz BegerSkotawa Budowo
2Kamil MasternakMKS Debrzno
2Sebastian StalkaMKS Debrzno
2Bartłomiej KuźmińskiDiament Trzebielino
2Kamil KępaDiament Trzebielino
2Jakub BronkaDiament Trzebielino
2Rafał WólczyńskiDiament Trzebielino
2Tomasz BegerDiament Trzebielino
2Łukasz LittwinSokół Wyczechy
2Wojciech KwaśniakPiast Człuchów
2Zbigniew CyzmanPiast Człuchów
2Wojciech WolańskiPiast Człuchów
2Maciej GibczyńskiPiast Człuchów
2Piotr ZdunKS Damnica
2Szymon KlassaKS Damnica
2Radosław BaranKS Damnica
2Aleksander MichalskiKS Damnica
2Jacek DułakKaszubia Studzienice
2Wojciech WerraKaszubia Studzienice
2Piotr MadajCzarni Czarne
2Mateusz WitCzarni Czarne
2Mariusz ŻurekStal Jezierzyce
2Mateusz RawskiStal Jezierzyce
2Damian SaduraStal Jezierzyce
2Dawid MałgorzewiczGarbarnia Kępice
2Patryk SieradzkiGarbarnia Kępice
2Michał GruszowskiKarol Pęplino
2Jakub CechKarol Pęplino
2Dominik GruszkaKarol Pęplino
2Robert ŻaczekKarol Pęplino
2Daniel LibigockiSparta Sycewice
2Patryk NitscheSparta Sycewice
2Patryk MarkowskiWybrzeże Objazda
2Adrian PiszczekWybrzeże Objazda
2Bartłomiej ParyśWybrzeże Objazda
2Norbert KazimierczakSłupia Kobylnica
2Paweł GraśSłupia Kobylnica
2Dariusz JadłowskiSłupia Kobylnica
2Grzegorz CyranSwe Pol Link Bruskowo Wielkie
2Piotr MichalakSwe Pol Link Bruskowo Wielkie
2Krzysztof ZblewskiLipniczanka Lipnica
2Jarosław KozłowskiLipniczanka Lipnica
2Bartosz RekowskiSkotawa Budowo
2Arkadiusz DalleckiSkotawa Budowo
1Bartłomiej LicaMKS Debrzno
1Michał PacholikMKS Debrzno
1Mariusz GóraMKS Debrzno
1Mateusz GrzybekDiament Trzebielino
1Michał RabendaDiament Trzebielino
1Bartosz StoltmanDiament Trzebielino
1Łukasz ItrychDiament Trzebielino
1Karol NarlochDiament Trzebielino
1Daniel TylkaDiament Trzebielino
1Mariusz JaświgSokół Wyczechy
1Adrian TerechówSokół Wyczechy
1Szymon MateblowskiSokół Wyczechy
1Mateusz KubalaSokół Wyczechy
1Adam HincSokół Wyczechy
1Tomasz TurnakSokół Wyczechy
1Mateusz PencarskiPiast Człuchów
1Damian ObarzanekPiast Człuchów
1Michał BabińskiPiast Człuchów
1Jarosław WójcikPiast Człuchów
1Mateusz DrobekPiast Człuchów
1Paweł MaślanykPiast Człuchów
1Kamil WronaPiast Człuchów
1Kacper DługoszPiast Człuchów
1Krzysztof WiśniewskiKS Damnica
1Michał BańkaKS Damnica
1Tomasz KozłowskiKS Damnica
1Kamil FreundKS Damnica
1Maciej CzarnowskiKS Damnica
1Wiktor GierdalskiKaszubia Studzienice
1Patryk WasiniewskiKaszubia Studzienice
1Szymon GalębaKaszubia Studzienice
1Artur KobiellaKaszubia Studzienice
1Tomasz ZaborowskiKaszubia Studzienice
1Marek LisewskiCzarni Czarne
1Hubert TuckiCzarni Czarne
1Robert HaziakCzarni Czarne
1Michał BednarskiCzarni Czarne
1Damian GiszkaStal Jezierzyce
1Tomasz MadejStal Jezierzyce
1Tomasz BielStal Jezierzyce
1Jakub MytychGarbarnia Kępice
1Denis JakućGarbarnia Kępice
1Krystian SieradzkiGarbarnia Kępice
1Michał MichalakGarbarnia Kępice
1Karol WaszakGarbarnia Kępice
1Adrian RakoczyGarbarnia Kępice
1Radosław MikłaszewiczKarol Pęplino
1Seweryn RadwańskiKarol Pęplino
1Adrian WiązekSparta Sycewice
1Tomasz AdkonisSparta Sycewice
1Kamil OleszczukWybrzeże Objazda
1Mariusz BaczykWybrzeże Objazda
1Sebastian BoszkeSłupia Kobylnica
1Przemysław SztajnkeSłupia Kobylnica
1Daniel WojtysiakSłupia Kobylnica
1Grzegorz ŻurowskiSłupia Kobylnica
1Rafał HinczewskiSwe Pol Link Bruskowo Wielkie
1Marek GórskiSwe Pol Link Bruskowo Wielkie
1Piotr MarciszewiczSwe Pol Link Bruskowo Wielkie
1Tomasz BiałczykSwe Pol Link Bruskowo Wielkie
1Michał BednarekSwe Pol Link Bruskowo Wielkie
1Tomasz MazurSwe Pol Link Bruskowo Wielkie
1Marcin TrukszynSwe Pol Link Bruskowo Wielkie
1Krzysztof KiełpińskiLipniczanka Lipnica
1Marcin TywusikLipniczanka Lipnica
1Bartosz WójcikLipniczanka Lipnica
1Hubert StoltmannLipniczanka Lipnica
1Gracjan Kuik StudzińskiLipniczanka Lipnica
1Kewin Pupka LipińskiLipniczanka Lipnica
1Michał BegerSkotawa Budowo
1Grzegorz MisiuraSkotawa Budowo
1Sebastian PiszkoSkotawa Budowo
1Adam ŚliwiakSkotawa Budowo
1Maciej RekowskiSkotawa Budowo
 
Bramki samobójcze - 18
Walkowery - 15 gole
::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::