HISTORIA › TABELE/WYNIKI
» Sezon 2004/05 - Tabela słupskiej klasy okręgowej seniorów
Lp. Zespół M. Pkt. Bramki Z. R. P.
1. BYTOVIA Bytów 30 82 112:20 27 1 2
2. CZARNI Czarne 30 76 82:22 24 4 2
3. POGOŃ Lębork 30 75 94:16 24 3 3
4. BRDA Przechlewo 30 57 91:47 17 6 7
5. POLONEZ Bobrowniki 30 54 64:45 18 0 12
6. SC KAROL Pęplino 30 46 50:47 14 4 12
7. KORAL Dębnica 30 41 53:58 12 5 13
8. START Miastko 30 41 61:56 12 5 13
9. MKS Debrzno 30 40 62:80 12 4 14
10. SWE POL LINK Bruskowo Wielkie 30 37 45:46 10 7 13
11. START Łeba 30 34 43:65 9 7 14
12. BŁĘKITNI Główczyce 30 25 37:77 7 4 19
13. SPARTA Sycewice 30 24 41:79 6 6 18
14. PIAST Człuchów 30 21 39:78 6 3 21
15. SŁUPIA Kobylnica 30 18 35:106 4 6 20
16. WYBRZEŻE Objazda 30 14 22:89 3 5 22

Strzelcy klasy okręgowej w sezonie 2004/05
24 P. Kwietniewski (Brda)
23 P. Nowicki (Czarni)
20 R. Cech (Bytovia), K. Chojnacki (Bytovia)
19 G. Kraska (Czarni), M. Wirkus (Brda)
18 A. Koroś (Brda - 6, MKS - 12), P. Tomaszewicz (Polonez)
17 P. Łapigrowski (Pogoń)
16 P. Kitowski (Start M.)
15 M. Kalamaszek (Bytovia)
14 L. Beger (MKS), J. Rubinowicz (Polonez), M. Łangowski (Koral), K. Warych (Start Ł.), P. Piszko (Swe Pol Link)
13 A. Pipczyński (Koral), M. Władyka (Pogoń)
12 A. Sudół (Sparta), A. Stańczyk (SC Karol), R. Wypych (SC Karol)
11 M. Frącek (Pogoń), K. Bryndal (Bytovia)
10 M. Studziński (Pogoń), P. Orlańczyk (Start Ł.), S. Rudnik (Brda)
9 M. Kisełyczka (MKS), M. Mikulski (Polonez), P. Wnuk-Lipiński (Piast - 4, Czarni - 5), K. Bednarek (Piast)
8 R. Wójtowicz (MKS), M. Pietrzyk (Pogoń), T. Chałubiński (Sparta)
7 P. Wegner (MKS), D. Smuraga (Błękitni), K. Petrus (SC Karol), Z. Cyzman (Koral), L. Hładuniuk (Sparta), R. Zawiślak (Swe Pol Link), A. Chuchla (Swe Pol Link), A. Hebel (Pogoń), M. Lewicki (Piast - 3, Brda - 4)
6 Z. Oblizajek (Bytovia), G. Kądziela (Piast), G. Agiejczyk (Start M.), R. Bąk (Start M.), E. Kasprowicz (Słupia), P. Basiak (SC Karol), P. Kwidziński (Błękitni), P. Roguski (Czarni), T. Małecki (Pogoń), R. Michalski (Brda), D. Wasiniewski (Brda)
5 K. Szymlek (Bytovia), K. Stanios (Czarni), R. Haziak (Czarni), T. Mach (Pogoń), P. Konkel (Pogoń), T. Tkaczenko (Start Ł - 3, Pogoń - 2), T. Jakubiec (Swe Pol Link), I. Łazański (Słupia), M. Baczyk (Błękitni), P. Pączek (Polonez)
4 R. Dorawa (Start M.), D. Gierszewski (Start M.), M. Olejniczak (Start M.), D. Adamski (Swe Pol Link), M. Kania (Słupia), K. Jelonek (Słupia), K. Przeor (Słupia), R. Zasuwa (Koral), K. Myszka (Brda), P. Hatała (Brda), T. Mielewczyk (Bytovia), M. Klejna (Start Ł.), K. Ostrowski (Sparta), D. Kasperowicz (Czarni)
3 I. Nowak (MKS), T. Pietrasik (Bytovia), A. Kobiella (Bytovia), R. Sandak (Bytovia), M. Maciejewski (Bytovia), J. Kierszka (Start Ł. - 2, Bytovia - 1), J. Pietrzykowski (Start M.), D. Stajszczak (Start M.), Ł. Łapigrowski (Pogoń), T. Ziemba (Start Ł.), D. Szopiński (Brda), P. Staszczuk (Polonez), M. Kurczaba (Polonez), A. Żołądź (Piast), K. Kolago (Piast), M. Szulc (Czarni), M. Skibiński (Błękitni), A. Kuncewicz (Błękitni), D. Ziembiński (SC Karol), J. Luliński (Słupia), J. Gedtke (Wybrzeże), R. Jarosiewicz (Wybrzeże), P. Dowksza (Koral)
2 P. Władyczak (MKS), P. Stunża (Bytovia), P. Mudyń (Bytovia), D. Litwiński (Bytovia), R. Mądzelewski (Bytovia), J. Kostka (SC Karol), P. Kądziela (SC Karol), R. Urbanowicz (SC Karol), K. Deniusz (Start M.), R. Rutecki (Start M.), R. Żukowski (Start M.), M. Budzyński (Start M.), D. Chęciński (Słupia), M. Tusiński (Słupia), G. Rzadkiewicz (Słupia), G. Dowksza (Koral), M. Mrożek (Koral), P. Kwaśniewski (Koral), J. Janczak (Koral), P. Małecki (Pogoń), Ł. Duzowski (Pogoń), T. Witkowski (Wybrzeże), M. Słodowski (Wybrzeże), L. Nowakowski (Wybrzeże), A. Sikora (Wybrzeże), J. Mazurkiewicz (Wybrzeże), T. Rudzik (Wybrzeże), M. Juśkiewicz (Błękitni), B. Wielgus (Błękitni), S. Zieliński (Błękitni), T. Szewczuk (Start Ł), A. Szaciukiewicz (Czarni), J. Szwałek (Czarni), A. Smołuch (Swe Pol Link), M. Prokop (Swe Pol Link), A. Rybakowski (Polonez), D. Sadach (Polonez), P. Pagacz (Polonez), S. Stalka (Piast), M. Hannusch (Piast), A. Domański (Sparta), P. Tarasik (Brda)
1 R. Podgórniak (MKS), B. Grochowina (MKS), A. Nalepa (MKS), S. Nylec (MKS), W. Kobiella (Bytovia), P. Łazor (Czarni), R. Rolniczak (Czarni), Ł. Kłączyński (Start M.), K. Goman (Start M.), T. Dorawa (Start M.), P. Szłapiński (Start M.), M. Dorawa (Start M.), Ł. Mostowski (Start M.), A. Kundro (Start M.), D. Sitkowski (Polonez), S. Radoń (Polonez), M. Dobik (Polonez), P. Kurczaba (Polonez), A. Chustak (Błękitni), R. Powideł (Błękitni), M. Zieliński (Błękitni), P. Mydło (Błękitni), D. Barna (Błękitni), K. Burzyński (Błękitni), J. Kiełbasa (Błękitni), P. Kotys (Brda), A. Nowak (Brda), D. Chrapek (Wybrzeże), M. Borowicz (Wybrzeże), Ł. Zagożdżan (Wybrzeże), R. Kępski (Wybrzeże), B. Klimowicz (Piast), M. Faka (Piast), Ł. Bednarek (Piast). K. Kałdowski (Piast), R. Opala (Piast), T. Łukaszuk (Piast), D. Pawłowski (Piast), D. Kamiński (Swe Pol Link), M. Janik (Swe Pol Link), G. Klimczuk (Swe Pol Link), K. Winiarski (Swe Pol Link), Ł. Kaczmarek (Koral), K. Bulwan (Koral), M. Chromiec (Koral), Z. Jęcek (Sparta), B. Białek (Sparta), D. Głębocki (Sparta), T. Ostrowski (Sparta), R. Panek (Sparta), A. Węckowicz (Sparta), G. Macioszczyk (Słupia), P. Hojczyk (Słupia), P. Lewiński (Słupia), A. Miotk (Start Ł.), K. Pietkun (Start Ł.), R. Cheba (Start Ł.), E. Góra (Start Ł.), R. Polechoński (SC Karol), P. Falkowski (SC Karol)
  13 goli samobójczych
  Walkowery 17 goli:
» Bytovia - Start Ł. 3:0
» Start Ł. - Czarni 0:3 (mecz przerwany przy stanie 0:1, bramkę zdobytą przez J. Szwałka zaliczono zawodnikowi)
» Bytovia - Słupia 3:0
» Pogoń - Błękitni 3:0
» Wybrzeże - Sparta 0:3 (na boisku 0:1, bramkę zdobytą przez A.Sudół zaliczono zawodnikowi)
» Brda - Piast 3:0 (mecz przerwany przy stanie 2:1, bramki zdobyte przez zawodników Brdy: P.Kwietniewskiego i D.Wasiniewskiego zaliczono, anulowano bramkę zawodnika Piasta K.Kolago)
» Czarni - Start Ł. 3:0

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::