HISTORIA › TABELE/WYNIKI
» Wyniki słupskiej klasy okręgowej seniorów - sezon 2004/05
 Wybierz kolejkę:
|   1 |   2  |   3 |   4 |   5  |   6 |   7 |   8  |   9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
| 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

» kolejka 1 - 15.08.2004r.
Czarni Czarne 5-1 Start Miastko
R.Haziak 2, G.Kraska, A.Szaciukiewicz, K.Stanios - P.Kitowski
Polonez Bobrowniki 1-4 Bytovia Bytów
J.Rubinowicz - R.Cech 2, P.Stunża, K.Chojnacki
MKS Debrzno 1-3 SC Karol Pęplino
M.Kisełyczka - R.Wypych, K.Petrus, A.Stańczyk
Słupia Kobylnica 1-1 Sparta Sycewice
G.Macioszczyk - Z.Jęcek
Koral Dębnica 2-0 Piast Człuchów
G.Dowksza, A.Pipczyński
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 2-2 Pogoń Lębork
A.Chuchla, D.Adamski - M.Studziński, T.Mach
Wybrzeże Objazda 0-7 Brda Przechlewo
D.Szopiński 2, S.Rudnik 2, P.Kwietniewski, R.Michalski, M.Wirkus
Błękitni Główczyce 0-2 Start Łeba
T.Szewczuk, P.Orlańczyk
» kolejka 2 - 18.08.2004r.
Start Miastko 3-0 Start Łeba           (29.09.2004)
J.Pietrzykowski, R.Bąk, G.Agiejczyk
Brda Przechlewo 6-0 Błękitni Główczyce
P.Kwietniewski 3, K.Myszka, R.Michalski, A.Koroś
Pogoń Lębork 7-0 Wybrzeże Objazda
P.Łapigrowski 2, M.Studziński 2, P.Konkel, Ł.Łapigrowski, T.Mach
Piast Człuchów 1-3 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
K.Bednarek - D.Adamski 2, P.Piszko
Sparta Sycewice 3-2 Koral Dębnica
L.Hładuniuk 2, A.Sudół - P.Kwaśniewski, M.Łangowski
SC Karol Pęplino 2-1 Słupia Kobylnica
A.Stańczyk, P.Kądziela - E.Kasprowicz
Bytovia Bytów 7-5 MKS Debrzno
K.Bryndal 2, M.Kalamaszek, M.Soszka (s), Z.Oblizajek, R.Cech, K.Chojnacki - R.Wójtowicz 2, L.Beger, M.Kisełyczka, R.Podgórniak
Czarni Czarne 6-0 Polonez Bobrowniki
R.Haziak 2, G.Kraska 2, D.Kasperowicz, K.Stanios
» kolejka 3 - 22.08.2004r.
Polonez Bobrowniki 4-2 Start Miastko
samobójcza, M.Mikulski, P.Tomaszewicz, D.Sitkowski - R.Dorawa, P.Kitowski
MKS Debrzno 0-5 Czarni Czarne
P.Nowicki 2, P.Roguski, K.Stanios, G.Kraska
Słupia Kobylnica 2-9 Bytovia Bytów
K.Przeor, E.Kasprowicz - R.Cech 4, K.Chojnacki 2, P.Stunża, K.Bryndal, K.Szymlek
Koral Dębnica 3-1 SC Karol Pęplino
M.Łangowski 2, Ł.Kaczmarek - K.Petrus
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1-1 Sparta Sycewice
A.Chuchla - T.Chałubiński
Wybrzeże Objazda 2-1 Piast Człuchów
J.Gedtke, M.Słodowski - K.Bednarek
Błękitni Główczyce 1-4 Pogoń Lębork
M.Skibiński - M.Studziński 2, T.Mach, M.Władyka
Start Łeba 3-2 Brda Przechlewo
P.Orlańczyk 2, T.Tkaczenko - P.Kwietniewski, S.Rudnik
» kolejka 4 - 29.08.2004r.
Start Miastko 3-3 Brda Przechlewo
G.Agiejczyk, P.Kitowski, J.Pietrzykowski - S.Rudnik, A.Koroś, D.Wasiniewski
Pogoń Lębork 4-0 Start Łeba
T.Małecki, M.Frącek, M.Pietrzyk, P.Małecki
Piast Człuchów 3-0 Błękitni Główczyce
G.Kądziela 2, K.Kolago
Sparta Sycewice 0-0 Wybrzeże Objazda
SC Karol Pęplino 2-0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
A.Stańczyk 2
Bytovia Bytów 3-0 Koral Dębnica
Z.Oblizajek, samobójcza, K.Chojnacki
Czarni Czarne 4-0 Słupia Kobylnica
P.Nowicki 2, G.Kraska 2
Polonez Bobrowniki 3-0 MKS Debrzno
P.Staszczuk, P.Tomaszewicz, J.Rubinowicz
» kolejka 5 - 05.09.2004r.
MKS Debrzno 3-1 Start Miastko
L.Beger 2, K.Goman (s) - P.Kitowski
Słupia Kobylnica 0-2 Polonez Bobrowniki
M.Mikulski, J.Rubinowicz
Koral Dębnica 1-2 Czarni Czarne
M.Łangowski - G.Kraska, K.Stanios
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1-3 Bytovia Bytów
D.Adamski - M.Kalamaszek 2, K.Szymlek
Wybrzeże Objazda 0-1 SC Karol Pęplino
A.Stańczyk
Błękitni Główczyce 2-3 Sparta Sycewice
M.Juśkiewicz 2 - A.Sudół, B.Białek, L.Hładuniuk
Start Łeba 4-0 Piast Człuchów
K.Warych 2, J.Kierszka 2
Brda Przechlewo 2-0 Pogoń Lębork
M.Wirkus 2
» kolejka 6 - 12.09.2004r.
Start Miastko 0-5 Pogoń Lębork
M.Władyka 2, Ł.Łapigrowski, A.Hebel, T.Mach
Piast Człuchów 1-2 Brda Przechlewo
G.Kądziela - M.Wirkus 2
Sparta Sycewice 3-0 Start Łeba
A.Sudół 2, D.Głębocki
SC Karol Pęplino 2-0 Błękitni Główczyce
K.Petrus, A.Stańczyk
Bytovia Bytów 4-1 Wybrzeże Objazda
R.Cech 2, Z.Oblizajek, K.Bryndal - L.Nowakowski
Czarni Czarne 2-0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
G.Kraska 2
Polonez Bobrowniki 6-1 Koral Dębnica
P.Tomaszewicz 3, M.Mikulski 2, J.Rubinowicz - A.Pipczyński
MKS Debrzno 4-2 Słupia Kobylnica
M.Kisełyczka, L.Beger, D.Chęciński (s), B.Grochowina - M.Kania, D.Chęciński
» kolejka 7 - 19.09.2004r.
Słupia Kobylnica 3-3 Start Miastko
G.Rzadkiewicz, I.Łazański, M.Tusiński - R.Bąk, P.Kitowski, M.Olejniczak
Koral Dębnica 2-0 MKS Debrzno
R.Zasuwa, A.Pipczyński
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 2-3 Polonez Bobrowniki
P.Piszko 2 - P.Staszczuk, P.Tomaszewicz, J.Rubinowicz
Wybrzeże Objazda 1-3 Czarni Czarne
T.Witkowski - P.Roguski, P.Nowicki, K.Stanios
Błękitni Główczyce 0-6 Bytovia Bytów
R.Cech 2, Z.Oblizajek 2, K.Bryndal, D.Litwiński
Start Łeba 1-1 SC Karol Pęplino
T.Tkaczenko - A.Stańczyk
Brda Przechlewo 3-2 Sparta Sycewice
P.Hatała, S.Rudnik, D.Szopiński - A.Sudół 2
Pogoń Lębork 1-0 Piast Człuchów
M.Studziński
» kolejka 8 - 26.09.2004r.
Start Miastko 3-2 Piast Człuchów
R.Dorawa, D.Gierszewski, R.Bąk - M.Lewicki, P.Wnuk-Lipiński
Sparta Sycewice 0-4 Pogoń Lębork
T.Mach, M.Studziński, A.Hebel, M.Władyka
SC Karol Pęplino 1-1 Brda Przechlewo
P.Basiak - S.Rudnik
Bytovia Bytów 3-0 vo Start Łeba
Czarni Czarne 5-0 Błękitni Główczyce
G.Kraska 4, P.Roguski
Polonez Bobrowniki 3-0 Wybrzeże Objazda
P.Tomaszewicz 2, J.Rubinowicz
MKS Debrzno 1-0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
L.Beger
Słupia Kobylnica 3-2 Koral Dębnica
M.Tusiński, M.Kania, K.Jelonek - Z.Cyzman, K.Bulwan
» kolejka 9 - 03.10.2004r.
Koral Dębnica 3-2 Start Miastko
G.Dowksza, M.Łangowski, Z.Cyzman - K.Deniusz 2
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 2-2 Słupia Kobylnica
P.Piszko, D.Kamiński - J.Luliński, K.Jelonek
Wybrzeże Objazda 1-1 MKS Debrzno
T.Witkowski - P.Wegner
Błękitni Główczyce 0-1 Polonez Bobrowniki
P.Tomaszewicz
Start Łeba 0-3 vo Czarni Czarne
na boisku 0-1, mecz przerwany w 81. minucie naruszona nietykalność sędziego; bramkę zdobytą przez J.Szwałka zaliczono zawodnikowi
Brda Przechlewo 1-5 Bytovia Bytów
A.Koroś - K.Szymlek 2, M.Kalamaszek, A.Kobiella
Pogoń Lębork 3-1 SC Karol Pęplino
T.Małecki, Ł.Łapigrowski, P.Konkel - A.Stańczyk
Piast Człuchów 3-0 Sparta Sycewice
P.Wnuk-Lipiński, G.Kądziela, B.Klimowicz
» kolejka 10 - 10.10.2004r.
Start Miastko 5-0 Sparta Sycewice
R.Dorawa 2, P.Kitowski, Ł.Kłączyński, D.Stajszczak
SC Karol Pęplino 3-0 Piast Człuchów
R.Wypych, D.Ziembiński, P.Basiak
Bytovia Bytów 0-1 Pogoń Lębork
M.Pietrzyk
Czarni Czarne 2-1 Brda Przechlewo
G.Kraska, P.Nowicki - K.Myszka
Polonez Bobrowniki 6-0 Start Łeba
J.Rubinowicz 2, P.Tomaszewicz 2, D.Sadach, M.Mikulski
MKS Debrzno 1-4 Błękitni Główczyce
M.Kisełyczka - D.Smuraga 2, A.Chustak, P.Kwidziński
Słupia Kobylnica 3-0 Wybrzeże Objazda
D.Chęciński, I.Łazański, M.Kania
Koral Dębnica 2-1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
M.Łangowski, R.Zasuwa - A.Smołuch
» kolejka 11 - 17.10.2004r.
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 4-2 Start Miastko
A.Chuchla 2, P.Piszko, R.Zawiślak - J.Pietrzykowski, K.Goman
Wybrzeże Objazda 0-0 Koral Dębnica
Błękitni Główczyce 4-1 Słupia Kobylnica
R.Piwideł, D.Smuraga, S.Zieliński, P.Mydło - K.Jelonek
Start Łeba 4-2 MKS Debrzno       (21.11.2004)
A.Miotk, K.Warych, R.Petrecki (s), T.Tkaczenko - A.Nalepa, M.Klejna (s)
Brda Przechlewo 1-2 Polonez Bobrowniki
A.Koroś - P.Pączek, M.Mikulski
Pogoń Lębork 1-1 Czarni Czarne
P.Łapigrowski - P.Nowicki
Piast Człuchów 1-5 Bytovia Bytów
K.Bednarek - M.Kalamaszek 2, P.Mudyń, K.Szymlek, Z.Oblizajek
Sparta Sycewice 0-3 SC Karol Pęplino
J., A.Stańczyk, R.Urbanowicz
» kolejka 12 - 24.10.2004r.
Start Miastko 0-3 SC Karol Pęplino
samobójcza, R.Wypych, K.Petrus
Bytovia Bytów 5-1 Sparta Sycewice
K.Chojnacki 2, T.Mielewczyk 2, M.Kalamszek - A.Sudół
Czarni Czarne 5-2 Piast Człuchów
P.Nowicki 2, P.Roguski, P.Łazor, A.Szaciukiewicz - S.Stalka, P.Wnuk-Lipiński
Polonez Bobrowniki 1-2 Pogoń Lębork
P.Tomaszewicz - P.Małecki, M.Pietrzyk
MKS Debrzno 2-1 Brda Przechlewo
L.Beger, M.Kisełyczka - M.Wirkus
Słupia Kobylnica 1-1 Start Łeba
M.Kania - K.Warych
Koral Dębnica 2-0 Błękitni Główczyce
Z.Cyzman 2
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 4-0 Wybrzeże Objazda
R.Zawiślak, T.Jakubiec, M.Janik, P.Piszko
» kolejka 13 - 30.10.2004r.
Wybrzeże Objazda 1-3 Start Miastko
D.Chrapek - T.Dorawa, M.Olejniczak, P.Szłapiński
Błękitni Główczyce 1-1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
D.Smuraga - P.Piszko
Start Łeba 2-2 Koral Dębnica
K.Warych 2 - A.Pipczyński 2
Brda Przechlewo 6-2 Słupia Kobylnica
R.Michalski 2, A.Koroś 2, M.Wirkus, K.Myszka - K.Przeor, K.Jelonek
Pogoń Lębork 5-1 MKS Debrzno
M.Władyka 3, P.Łapigrowski 2 - P.Wegner
Piast Człuchów 1-4 Polonez Bobrowniki
M.Lewicki - J.Rubinowicz 3, M.Mikulski
Sparta Sycewice 2-4 Czarni Czarne
L.Hładuniuk, A.Sudół - P.Nowicki 2, D.Kasperowicz, R.Haziak
SC Karol Pęplino 0-3 Bytovia Bytów
K.Chojnacki, P.Mudyń, A.Kobiella
» kolejka 14 - 07.11.2004r.
Start Miastko 0-1 Bytovia Bytów
R.Cech
Czarni Czarne 3-1 SC Karol Pęplino
P.Nowicki 2, P.Roguski - K.Petrus
Polonez Bobrowniki 3-0 Sparta Sycewice
P.Staszczuk, M.Mikulski, S.Radoń
MKS Debrzno 4-3 Piast Człuchów
M.Kisełyczka 3, R.Wójtowicz - G.Kądziela 2, P.Wnuk-Lipiński
Słupia Kobylnica 2-0 Pogoń Lębork
K.Przeor, E.Kasprowicz
Koral Dębnica 1-1 Brda Przechlewo
R.Zasuwa - M.Wirkus
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 5-1 Start Łeba
P.Piszko 2, R.Zawiślak, A.Chuchla, A.Smołuch - T.Szewczuk
Wybrzeże Objazda 1-3 Błękitni Główczyce
M.Słodowski - D.Smuraga 2, M.Skibiński
» kolejka 15 - 14.11.2004r.
Błękitni Główczyce 2-5 Start Miastko
P.Kwidziński, D.Smuraga - R.Bąk 2, R.Rutecki 2, M.Dorawa
Start Łeba 1-1 Wybrzeże Objazda
K.Warych - L.Nowakowski
Brda Przechlewo 1-1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
M.Wirkus - T.Jakubiec
Pogoń Lębork 5-0 Koral Dębnica
A.Hebel, M.Pietrzyk, M.Studziński, P.Konkel, T.Małecki
Piast Człuchów 4-2 Słupia Kobylnica
K.Bednarek 2, M.Lewicki, A.Żołądź - K.Przeor, E.Kasprowicz
Sparta Sycewice 1-2 MKS Debrzno
A.Sudół - L.Beger, I.Nowak
SC Karol Pęplino 1-2 Polonez Bobrowniki
R.Wypych - P.Tomaszewicz, J.Rubinowicz
Bytovia Bytów 0-0 Czarni Czarne

» kolejka 16 - 20.03.2005r. (wszytkie mecze przełożone na 11.05.2005r.)
Start Miastko 2-0 Czarni Czarne
G.Agiejczyk, P.Kitowski
Bytovia Bytów 3-0 Polonez Bobrowniki
M.Kalamaszek, R.Sandak, T.Pietrasik
SC Karol Pęplino 1-1 MKS Debrzno
P.Basiak - A.Koroś
Sparta Sycewice 4-2 Słupia Kobylnica
A.Domański, T.Ostrowski, K.Ostrowski, T.Chałubiński - G.Rzadkiewicz, I.Łazański
Piast Człuchów 1-3 Koral Dębnica
K.Bednarek - M.Łangowski 2, A.Pipczyński
Pogoń Lębork 4-0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
P.Łapigrowski 2, M.Frącek, M.Władyka
Brda Przechlewo 6-1 Wybrzeże Objazda
P.Kwietniewski 4, P.Tarasik, P.Hatała - T.Rudzik
Start Łeba 3-1 Błękitni Główczyce
M.Klejna, P.Orlańczyk, R.Cheba - P.Kwidziński
» kolejka 17 - 26.03.2005r.
Start Łeba 1-0 Start Miastko
M.Klejna
Błękitni Główczyce 1-1 Brda Przechlewo
M.Baczyk - P.Kotys
Wybrzeże Objazda 0-5 Pogoń Lębork
P.Łapigrowski 3, M.Władyka, M.Pietrzyk
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 3-0 Piast Człuchów
R.Zawiślak 2, G.Klimczuk
Koral Dębnica 3-2 Sparta Sycewice
M.Łangowski 2, R.Zasuwa - A.Sudół 2
Słupia Kobylnica 2-5 SC Karol Pęplino
E.Kasprowicz, J.Luliński - A.Stańczyk, D.Ziembiński, K.Petrus, P.Basiak, R.Wypych
MKS Debrzno 1-2 Bytovia Bytów
A.Koroś - M.Kalamaszek 2
Polonez Bobrowniki 0-2 Czarni Czarne
M.Szulc, D.Kasperowicz
» kolejka 18 - 03.04.2005r. (wszytkie mecze przełożone na 20.04.2005r.)
Start Miastko 1-0 Polonez Bobrowniki
D.Gierszewski
Czarni Czarne 3-3 MKS Debrzno
R.Rolniczak, P.Nowicki, P.Wnuk-Lipiński - L.Beger 2, P.Wegner
Bytovia Bytów 3-0 vo Słupia Kobylnica
SC Karol Pęplino 1-0 Koral Dębnica
J.Kostka
Sparta Sycewice 0-0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Piast Człuchów 2-4 Wybrzeże Objazda
A.Żołądź 2 - J.Mazurkiewicz, R.Jarosiewicz, M.Borowicz, Ł.Zagożdżan
Pogoń Lębork 3-0 vo Błękitni Główczyce
Brda Przechlewo 3-2 Start Łeba
M. Lewicki 2, M.Wirkus - K.Warych, P.Orlańczyk
» kolejka 19 - 10.04.2005r.
Brda Przechlewo 3-2 Start Miastko
D.Wasiniewski, P.Hatala, M.Wirkus - P.Kitowski, G.Agiejczyk
Start Łeba 0-2 Pogoń Lębork
M.Studziński, Ł.Duzowski
Błękitni Główczyce 0-0 Piast Człuchów
Wybrzeże Objazda 0-3 vo Sparta Sycewice
na boisku 0:1; w drużynie Wybrzeża udział nieuprawnionego zawodnika, który powinien pauzować za żółte kartki; bramkę zdobytą przez zawodnika Sparty (A.Sudół) zaliczono
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 0-1 SC Karol Pęplino
R.Wypych
Koral Dębnica 0-3 Bytovia Bytów
M.Kalamaszek, M.Maciejewski, R.Cech
Słupia Kobylnica 0-2 Czarni Czarne
P.Nowicki, G.Kraska
MKS Debrzno 4-2 Polonez Bobrowniki
L.Beger 3, P.Wegner - P.Pączek, J.Rubinowicz
» kolejka 20 - 17.04.2005r.
Start Miastko 2-2 MKS Debrzno
P.Kitowski 2 - P.Wegner, A.Koroś
Polonez Bobrowniki 5-0 Słupia Kobylnica
M.Kurczaba 2, J.Rubinowicz, P.Pączek, A.Rybakowski
Czarni Czarne 2-0 Koral Dębnica
P.Nowicki 2
Bytovia Bytów 3-0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
R.Cech 2, M.Kalamaszek
SC Karol Pęplino 2-1 Wybrzeże Objazda
P.Basiak, R.Wypych - A.Sikora
Sparta Sycewice 1-1 Błękitni Główczyce
K.Ostrowski - P.Kwidziński
Piast Człuchów 1-1 Start Łeba
S.Stalka - K.Pietkun
Pogoń Lębork 1-0 Brda Przechlewo
M.Studziński
» kolejka 21 - 24.04.2005r.
Pogoń Lębork 1-0 Start Miastko
T.Małecki
Brda Przechlewo 3-0 vo Piast Człuchów
na boisku 2:1, mecz przerwany w 64. minucie, zawodnik gości K.Czyżykowski po otrzymaniu drugiej żółtej kartki opluł sędziego Adama Bartosiaka; bramki zdobyte przez zawodników Brdy: P.Kwietniewskiego i D.Wasiniewskiego zaliczono, anulowano bramkę zawodnika Piasta K.Kolago
Start Łeba 4-3 Sparta Sycewice
K.Warych 3, T.Ziemba - L.Hładuniuk, T.Chałubiński, K.Ostrowski
Błękitni Główczyce 1-0 SC Karol Pęplino
B.Wielgus
Wybrzeże Objazda 0-6 Bytovia Bytów
K.Chojnacki 4, K.Bryndal, T.Mielewczyk
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 0-1 Czarni Czarne
P.Wnuk-Lipiński
Koral Dębnica 0-1 Polonez Bobrowniki
A.Rybakowski
Słupia Kobylnica 1-4 MKS Debrzno
I.Łazański - A.Koroś 2, P.Wegner 2
» kolejka 22 - 30.04.2005r.
Start Miastko 1-1 Słupia Kobylnica
R.Żukowski - P.Hojczyk
MKS Debrzno 1-2 Koral Dębnica
I.Nowak - M.Łangowski 2
Polonez Bobrowniki 1-0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
D.Sadach
Czarni Czarne 2-0 Wybrzeże Objazda
P.Wnuk-Lipiński 2
Bytovia Bytów 8-1 Błękitni Główczyce
K.Chojnacki 3, R.Cech 2, T.Pietrasik, K.Bryndal, samobójcza - M.Baczyk
SC Karol Pęplino 3-0 Start Łeba
P.Kądziela, samobójcza, R.Urbanowicz
Sparta Sycewice 0-4 Brda Przechlewo
P.Kwietniewski 2, M.Wirkus, S.Rudnik
Piast Człuchów 1-5 Pogoń Lębork
M.Faka - M.Frącek 2, M.Władyka 2, P.Łapigrowski
» kolejka 23 - 03.05.2005r.
Piast Człuchów 1-4 Start Miastko
K.Bednarek - P.Kitowski 2, G.Agiejczyk, Ł.Mostowski
Pogoń Lębork 3-0 Sparta Sycewice
M.Frącek 2, P.Łapigrowski
Brda Przechlewo 3-3 SC Karol Pęplino
P.Kwietniewski 2, M.Wirkus - D.Ziembiński, A.Stańczyk, R.Wypych
Start Łeba 0-3 Bytovia Bytów
M.Maciejewski, M.Kalamaszek, W.Kobiella
Błękitni Główczyce 1-3 Czarni Czarne
M.Baczyk - P.Nowicki 2, samobójcza
Wybrzeże Objazda 1-2 Polonez Bobrowniki
R.Kępski - P.Pączek, M.Mikulski
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 5-0 MKS Debrzno
P.Piszko 2, M.Prokop 2, T.Jakubiec
Koral Dębnica 7-0 Słupia Kobylnica
A.Pipczyński 2, M.Mrożek 2, Z.Cyzman 2, P.Dowksza
» kolejka 24 - 08.05.2005r.
Start Miastko 0-0 Koral Dębnica
Słupia Kobylnica 0-0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
MKS Debrzno 3-1 Wybrzeże Objazda
L.Beger, P.Władyczak, A.Koroś - R.Jarosiewicz
Polonez Bobrowniki 0-2 Błękitni Główczyce
M.Skibiński, M.Zieliński
Czarni Czarne 3-0 vo Start Łeba
Bytovia Bytów 5-0 Brda Przechlewo
K.Chojnacki 3, R.Cech 2
SC Karol Pęplino 0-1 Pogoń Lębork
T.Małecki
Sparta Sycewice 2-2 Piast Człuchów
T.Chałubiński 2 - M.Hannusch, Ł.Bednarek
» kolejka 25 - 15.05.2005r.
Sparta Sycewice 1-3 Start Miastko
L.Hładuniuk - D.Gierszewski, G.Agiejczyk, A.Kundro
Piast Człuchów 2-1 SC Karol Pęplino
K.Kałdowski, K.Kolago - R.Wypych
Pogoń Lębork 1-2 Bytovia Bytów
P.Łapigrowski - M.Kalamaszek, R.Cech
Brda Przechlewo 1-0 Czarni Czarne
S.Rudnik
Start Łeba 3-0 Polonez Bobrowniki
K.Warych, P.Orlańczyk, T.Ziemba
Błękitni Główczyce 3-4 MKS Debrzno
P.Kwidziński, M.Baczyk, A.Kuncewicz - R.Wójtowicz 2, M.Kisełyczka, A.Koroś
Wybrzeże Objazda 2-1 Słupia Kobylnica
A.Sikora, J.Mazurkiewicz - I.Łazański
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1-4 Koral Dębnica
K.Winiarski - A.Pipczyński 3, J.Janczak
» kolejka 26 - 22.05.2005r.
Start Miastko 0-1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
P.Piszko
Koral Dębnica 5-2 Wybrzeże Objazda
P.Dowksza, P.Kwaśniewski, samobójcza, M.Łangowski, Z.Cyzman - J.Gedtke 2
Słupia Kobylnica 3-1 Błękitni Główczyce
J.Luliński, P.Lewiński, E.Kasprowicz - A.Kuncewicz
MKS Debrzno 4-1 Start Łeba
A.Koroś 3, L.Beger - E.Góra
Polonez Bobrowniki 0-2 Brda Przechlewo
P.Kwietniewski, S.Rudnik
Czarni Czarne 0-0 Pogoń Lębork
Bytovia Bytów 3-1 Piast Człuchów
R.Mądzelewski, T.Pietrasik, K.Bryndal - R.Opala
SC Karol Pęplino 4-1 Sparta Sycewice
P.Basiak, K.Petrus, R.Polechoński, P.Falkowski - R.Panek
» kolejka 27 - 26.05.2005r.
SC Karol Pęplino 1-4 Start Miastko
R.Wypych - R.Żukowski, R.Bąk, M.Budzyński, M.Olejniczak
Sparta Sycewice 0-3 Bytovia Bytów
M.Kalamaszek, D.Litwiński, R.Sandak
Piast Człuchów 0-2 Czarni Czarne
G.Kraska 2
Pogoń Lębork 3-1 Polonez Bobrowniki
M.Frącek, A.Hebel, M.Władyka - M.Kurczaba
Brda Przechlewo 6-3 MKS Debrzno
P.Kwietniewski 4, M.Wirkus, D.Wasiniewski - A.Koroś 2, S.Nylec
Start Łeba 4-0 Słupia Kobylnica
P.Orlańczyk 2, K.Warych, T.Ziemba
Błękitni Główczyce 2-1 Koral Dębnica
P.Kwidziński, A.Kuncewicz - M.Chromiec
Wybrzeże Objazda 0-3 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
T.Jakubiec 2, A.Chuchla
» kolejka 28 - 29.05.2005r.
Start Miastko 3-1 Wybrzeże Objazda
D.Stajszczak 2, P.Kitowski - T.Rudzik
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1-0 Błękitni Główczyce
P.Piszko
Koral Dębnica 3-3 Start Łeba
M.Łangowski, P.Dowksza, A.Pipczyński - P.Orlańczyk 2, K.Warych
Słupia Kobylnica 0-7 Brda Przechlewo
D.Wasiniewski, S.Rudnik, K.Myszka, P.Kwietniewski, R.Michalski, M.Wirkus, A.Nowak
MKS Debrzno 1-4 Pogoń Lębork
P.Władyczak - A.Hebel 2, M.Frącek, P.Konkel
Polonez Bobrowniki 7-0 Piast Człuchów
P.Tomaszewicz 4, samobójcza, M.Dobik, M.Kurczaba
Czarni Czarne 7-3 Sparta Sycewice
P.Nowicki 3, J.Szwałek, P.Roguski, M.Szulc, P.Wnuk-Lipiński - A.Węckowicz, T.Chałubiński, L.Hładuniuk
Bytovia Bytów 7-0 SC Karol Pęplino
K.Bryndal 2, R.Sandak, T.Mielewczyk, J.Kierszka, R.Mądzelewski, A.Kobiella
» kolejka 29 - 05.06.2005r.
Bytovia Bytów 2-0 Start Miastko
K.Chojnacki, M.Maciejewski
SC Karol Pęplino 1-3 Czarni Czarne
A.Stańczyk - M.Szulc, G.Kraska, P.Nowicki
Sparta Sycewice 2-1 Polonez Bobrowniki
A.Domański, T.Chałubiński - P.Tomaszewicz
Piast Człuchów 3-0 MKS Debrzno
K.Bednarek 2, T.Łukaszuk
Pogoń Lębork 14-0 Słupia Kobylnica
P.Łapigrowski 3, M.Pietrzyk 3, M.Frącek 3, T.Tkaczenko 2, T.Małecki, P.Konkel, M.Władyka
Brda Przechlewo 7-2 Koral Dębnica
P.Kwietniewski 3, M.Wirkus 3, P.Tarasik - J.Janczak, A.Pipczyński
Start Łeba 1-2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
M.Klejna - R.Zawiślak 2
Błękitni Główczyce 4-0 Wybrzeże Objazda
D.Barna, K.Burzyński, B.Wielgus, J.Kiełbasa
» kolejka 30 - 12.06.2005r.
Start Miastko 6-2 Błękitni Główczyce
P.Kitowski 3, D.Gierszewski, M.Olejniczak, M.Budzyński - S.Zieliński, M.Baczyk
Wybrzeże Objazda 1-1 Start Łeba
R.Jarosiewicz - M.Klejna
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 2-7 Brda Przechlewo
P.Piszko, A.Chuchla - M.Lewicki 2, M.Wirkus, P.Hatała, P.Kwietniwski, R.Michalski, D.Wasiniewski
Koral Dębnica 0-3 Pogoń Lębork
A.Hebel, Ł.Duzowski, P.Łapigrowski
Słupia Kobylnica 0-3 Piast Człuchów
D.Pawłowski, M.Hannusch, K.Kolago
MKS Debrzno 4-2 Sparta Sycewice
R.Wójtowicz 3, I.Nowak - T.Chałubiński, K.Ostrowski
Polonez Bobrowniki 3-2 SC Karol Pęplino
P.Pagacz 2, P.Pączek - R.Wypych
Czarni Czarne 2-1 Bytovia Bytów
D.Kasperowicz, G.Kraska - K.Bryndal

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::