HISTORIA › TABELE/WYNIKI
» Słupska klasa okręgowa - sezon 2005/06
Wybierz kolejkę:
|  1  |   2  |  3  |  4  |  5   |  6  |  7  |  8  |  9   | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
| 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

» kolejka 1 - 15.08.2005
Koral Dębnica2-3 Polonez Bobrowniki
A.Pipczyński, R.Zasuwa - K.Duda 2, J.Rubinowicz
Błękitni Główczyce0-1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
A.Chuchla
Start Łeba3-1 Brda Przechlewo
P.Orlańczyk, W.Stencel, B.Dąbrowski - M.Wirkus
Pogoń Lębork3-1 Karol Pęplino
M.Krzyżanowski 2, T.Tkaczenko - K.Petrus
Kaszubia Studzienice1-1 MKS Debrzno
S.Liszewski - R.Wójtowicz
(14.08.2005)
Unia Korzybie0-0 Czarni Czarne
KS Damnica2-1 Start Miastko
D.Zagórowski, Ł.Czerwonka - A.Mayer
Piast Człuchów6-0 Sparta Sycewice
M.Lewicki 2, K.Bednarek 2, A.Pszczoła, D.Pawłowski
» kolejka 2 - 20/21.08.2005
Polonez Bobrowniki7-0 Sparta Sycewice
P.Staszczuk 2, T.Perkowski, T.Wanat, A.Rybakowski, M.Kurczaba, S.Radoń
Start Miastko2-0 Piast Człuchów
M.Śliżewski, R.Żukowski
Czarni Czarne5-0 KS Damnica
G.Kraska 2, D.Kasperowicz 2, K.Stanios
MKS Debrzno0-2 Unia Korzybie
T.Gondek, M.Scheil
Karol Pęplino2-1 Kaszubia Studzienice
K.Petrus 2 - M.Augustynowicz
Brda Przechlewo4-0 Pogoń Lębork
M.Wirkus 2, D.Szopiński, R.Michalski
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie4-1 Start Łeba
A.Chuchla, R.Zawiślak, M.Wasilewski, T.Jakubiec - W.Stencel
(28.09.2005)
Koral Dębnica2-0 Błękitni Główczyce
P.Dowksza 2
» kolejka 3 - 24.08.2005
Błękitni Główczyce0-1 Polonez Bobrowniki
samobójcza
Start Łeba1-1 Koral Dębnica
K.Warych - P.Krauze
Pogoń Lębork2-2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
M.Krzyżanowski, T.Małecki - M.Kozłowicz, A.Chuchla
Kaszubia Studzienice3-3 Brda Przechlewo
D.Kulas 2, Z.Leik - P.Kwietniewski 2, M.Wirkus
Unia Korzybie0-1 Karol Pęplino
K.Petrus
KS Damnica4-0 MKS Debrzno
D.Zagórowski 3, M.Prokop
Piast Człuchów0-1 Czarni Czarne
samobójcza
Sparta Sycewice1-2 Start Miastko
A.Domański - G.Gierszewski 2
» kolejka 4 - 27/28.08.2005
Polonez Bobrowniki2-0 Start Miastko
K.Duda, K.Kamiński
Czarni Czarne3-0 Sparta Sycewice
vo
MKS Debrzno2-3 Piast Człuchów
P.Władyczak, R.Wójtowicz - D.Pawłowski, A.Pszczoła (k), M.Lewicki
Karol Pęplino4-1 KS Damnica
D.Ziembiński 2, K.Petrus, samobójcza - D.Zagórowski
Brda Przechlewo2-0 Unia Korzybie
P.Kwietniewski 2
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie3-1 Kaszubia Studzienice
M.Janik, samobójcza, M.Wasilewski - D.Kulas
Koral Dębnica0-0 Pogoń Lębork
Błękitni Główczyce1-1 Start Łeba
J.Kiełbasa - B.Dąbrowski
» kolejka 5 - 03/04.09.2005
Start Łeba2-2 Polonez Bobrowniki
Ł.Dzienisz, A.Chustak - M.Kurczaba, S.Radoń
Pogoń Lębork1-1 Błękitni Główczyce
T.Tkaczenko - K.Burzyński
Kaszubia Studzienice3-2 Koral Dębnica
M.Augustynowicz 2, Z.Leik - R.Zasuwa, M.Łangowski
Unia Korzybie1-1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
A.Dowmontt - M.Kozłowicz
KS Damnica0-4 Brda Przechlewo
M.Wirkus 2, D.Wasiniewski, K.Myszka
Piast Człuchów4-0 Karol Pęplino
M.Hannusch, S.Stalka, T.Iskra, D.Pawłowski
Sparta Sycewice1-5 MKS Debrzno
D.Białek - R.Wójtowicz 3, J.Małys, P.Wegner
Start Miastko1-1 Czarni Czarne
Z.Wiśniewski - G.Kraska
» kolejka 6 - 07.09.2005
Polonez Bobrowniki1-0 Czarni Czarne
P.Tomaszewicz
MKS Debrzno5-1 Start Miastko
P.Władyczak 2, J.Małys, R.Wójtowicz, S.Nylec - G.Gierszewski
Karol Pęplino8-1 Sparta Sycewice
K.Petrus 3, Adrian Stańczyk 2, R.Wypych 2, A.Kawka - A.Domański
Brda Przechlewo7-2 Piast Człuchów
P.Kwietniwski 3, M.Wirkus 2, D.Wasiniewski, R.Michalski - D.Pawłowski, J.Szuryn
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie1-1 KS Damnica
A.Chuchla - K.Golański
Koral Dębnica2-1 Unia Korzybie
Z.Cyzman, J.Janczak - D.Cichosz
Błękitni Główczyce3-1 Kaszubia Studzienice
M.Juśkiewicz, D.Barna, P.Kwidziński - M.Augustynowicz
Start Łeba0-3 Pogoń Lębork
K.Brudzyński 2, E.Iwosa
» kolejka 7 - 10/11.09.2005
Pogoń Lębork1-0 Polonez Bobrowniki
T.Tkaczenko
Kaszubia Studzienice3-1 Start Łeba
D.Kulas, M.Szultk, A.Dułak - P.Orlańczyk
Unia Korzybie4-1 Błękitni Główczyce
S.Pufelski 2, W.Janowicz, T.Gondek - S.Zieliński
KS Damnica0-1 Koral Dębnica
J.Janczak
Piast Człuchów1-1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
samobójcza - A.Chuchla
Sparta Sycewice0-4 Brda Przechlewo
P.Kwietniewski 2, D.Szopiński, M.Wirkus
Start Miastko1-3 Karol Pęplino
Z.Wiśniewski - K.Petrus, Adrian Stańczyk, R.Wypych
Czarni Czarne3-0 MKS Debrzno
M.Pudzianowski, G.Kraska, A.Szaciukiewicz
» kolejka 8 - 17/18.09.2005
Polonez Bobrowniki13-1 MKS Debrzno
J.Rubinowicz 3, T.Perkowski 3, K.Duda 2, J.Klepacz 2, K.Kamiński, M.Mikulski, D.Sadach - R.Wójtowicz (k)
Karol Pęplino2-1 Czarni Czarne
R.Wypych 2 - G.Kraska
Brda Przechlewo5-0 Start Miastko
S.Rudnik 3, R.Michalski, P.Kwietniewski
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie3-0 Sparta Sycewice
D.Adamski, A.Chuchla, M.Wasilewski
Koral Dębnica1-2 Piast Człuchów
M.Łangowski - T.Iskra, M.Lewicki
Błękitni Główczyce4-1 KS Damnica
P.Kwidziński 2, M.Juśkiewicz, S.Zieliński - P.Pulut
Start Łeba1-2 Unia Korzybie
J.Wiśniewski - S.Pufelski, J.Chlib
Pogoń Lębork1-0 Kaszubia Studzienice
P.Konkel
» kolejka 9 - 24/25.09.2005
Kaszubia Studzienice2-0 Polonez Bobrowniki
K.Petryszyn 2
Unia Korzybie2-0 Pogoń Lębork
M.Rabenda, S.Pufelski
KS Damnica3-0 Start Łeba
D.Zagórowski 2, R.Ryta
Piast Człuchów1-0 Błękitni Główczyce
S.Stalka
Sparta Sycewice7-2 Koral Dębnica
R.Panek 4, A.Domański, T.Ostrowski, B.Dębski - K.Bulwan, A.Pipczyński
Start Miastko0-1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
A.Chuchla
Czarni Czarne2-0 Brda Przechlewo
G.Kraska 2
MKS Debrzno1-1 Karol Pęplino
R.Podgórniak - R.Wypych
» kolejka 10 - 01/02.10.2005
Polonez Bobrowniki3-1 Karol Pęplino
J.Rubinowicz 2, T.Perkowski - K.Petrus
Brda Przechlewo1-1 MKS Debrzno
P.Kwietniewski - P.Binkiewicz
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie2-2 Czarni Czarne
A.Chuchla 2 - M.Szulc, G.Kraska
Koral Dębnica2-0 Start Miastko
Z.Cyzman, K.Bulwan
Błękitni Główczyce1-1 Sparta Sycewice
P.Kwidziński - A.Węckowicz
Start Łeba3-1 Piast Człuchów
J.Wiśniewski, W.Stencel, M.Klejna - J.Szuryn
Pogoń Lębork1-0 KS Damnica
Ł.Łapigrowski
Kaszubia Studzienice1-1 Unia Korzybie
D.Kulas - D.Cichosz
» kolejka 11 - 08/09.10.2005
Unia Korzybie2-2 Polonez Bobrowniki
W.Janowicz, M.Rabenda - T.Perkowski, K.Duda
KS Damnica1-2 Kaszubia Studzienice
M.Prokop - D.Kulas 2
Piast Człuchów0-1 Pogoń Lębork
K.Brudzyński
Sparta Sycewice2-2 Start Łeba
Ł.Krzyżaniak, A.Domański - P.Orlańczyk, Ł.Kołsut
Start Miastko3-3 Błękitni Główczyce
G.Gierszewski 2, A.Kundro - K.Burzyński 2, Ł.Cyman
Czarni Czarne2-1 Koral Dębnica
P.Nowicki, G.Kraska - A.Pipczyński
MKS Debrzno0-0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Karol Pęplino0-2 Brda Przechlewo
S.Rudnik, D.Wasiniewski
» kolejka 12 - 15/16.10.2005
Polonez Bobrowniki1-0 Brda Przechlewo
J.Rubinowicz
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie0-1 Karol Pęplino
K.Petrus
Koral Dębnica2-0 MKS Debrzno
A.Pipczyński, M.Łangowski
Błękitni Główczyce0-1 Czarni Czarne
P.Nowicki
Start Łeba3-0 Start Miastko
vo
goście nie stawili się na zawody
Pogoń Lębork1-0 Sparta Sycewice
T.Tkaczenko
Kaszubia Studzienice4-0 Piast Człuchów
Ł.Kroll, P.Mudyń, M.Augustynowicz, D.Kulas
Unia Korzybie2-3 KS Damnica
M.Rabenda. B.Jastak - M.Prokop 2, B.Czarnuch
» kolejka 13 - 22/23.10.2005
KS Damnica0-0 Polonez Bobrowniki
Piast Człuchów3-0 Unia Korzybie
G.Kądziela, T.Iskra, Bojk
Sparta Sycewice1-2 Kaszubia Studzienice
A.Domański - M.Augustynowicz, samobójcza
Start Miastko1-2 Pogoń Lębork
Ł.Mostowski - K.Brudzyński, G.Smolarek
Czarni Czarne5-0 Start Łeba
P.Wnuk-Lipiński 2, G.Kraska 2, R.Haziak
MKS Debrzno8-0 Błękitni Główczyce
P.Wegner 3, R.Wójtowicz 2, A.Koroś 2, P.Władyczak
Karol Pęplino2-2 Koral Dębnica
A.Kawka, P.Kądziela - G.Dowksza 2
Brda Przechlewo2-1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Ł.Orłowski, R.Michalski - D.Adamski
» kolejka 14 - 29/30.10.2005
Polonez Bobrowniki1-1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
J.Klepacz - A.Chuchla
Koral Dębnica2-3 Brda Przechlewo
R.Zasuwa, M.Łangowski - K.Myszka 2, M.Wirkus
Błękitni Główczyce1-3 Karol Pęplino
M.Juśkiewicz - K.Petrus, A.Stańczyk, R.Urbanowicz
Start Łeba4-2 MKS Debrzno
A.Chustak 2, K.Warych, B.Dąbrowski - P.Władyczak, A.Koroś
Pogoń Lębork0-0 Czarni Czarne
Kaszubia Studzienice3-1 Start Miastko
P.Mudyń, W.Kobiella, D.Kulas - D.Stajszczak
Unia Korzybie0-4 Sparta Sycewice
T.Ostrowski 2, B.Dębski, Ł.Krzyżaniak
KS Damnica2-2 Piast Człuchów
M.Prokop 2 - K.Kolago, B.Klimowicz
» kolejka 15 - 05/06.11.2005
Piast Człuchów2-1 Polonez Bobrowniki
D.Pawłowski, T.Iskra - M.Mikulski
Sparta Sycewice1-1 KS Damnica
R.Panek - P.Wojtanek
Start Miastko4-2 Unia Korzybie
R.Rutecki 2, Z.Wiśniewski, M.Magalski - M.Makiełła, T.Fidelus
Czarni Czarne3-1 Kaszubia Studzienice
G.Kraska 2, R.Haziak - K.Kiełpiński
MKS Debrzno1-0 Pogoń Lębork
P.Wegner
Karol Pęplino3-0 Start Łeba
R.Wypych 2, K.Petrus
Brda Przechlewo4-0 Błękitni Główczyce
M.Wirkus 2, P.Kwietniewski, P.Kotys
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie1-2 Koral Dębnica
Ł.Brzeski - M.Łangowski, Z.Cyzman
» kolejka 16 - 13.11.2005
Polonez Bobrowniki2-0 Koral Dębnica
T.Perkowski 2
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie3-1 Błękitni Główczyce
J.Owsiukiewicz, M.Wasilewski, J.Luliński - P.Kwidziński
Brda Przechlewo6-0 Start Łeba
P.Kwietniewski 3, M.Wirkus, K.Myszka, P.Kotys
Karol Pęplino0-1 Pogoń Lębork
samobójcza
MKS Debrzno2-3 Kaszubia Studzienice
P.Władyczak, A.Koroś - W.Kobiella, M.Augustynowicz, Z.Leik
Czarni Czarne0-2 Unia Korzybie
M.Makiełła 2
Start Miastko1-0 KS Damnica
Z.Wiśniewski
Sparta Sycewice0-4 Piast Człuchów
J.Bojk 2, P.Jocz, Marcin Przyszlak
» kolejka 17 - 19.04.2006
Sparta Sycewice3-1 Polonez Bobrowniki
D.Sitarczyk, L.Hładuniuk, D.Kotłowski - J.Rubinowicz
Piast Człuchów1-1 Start Miastko
M.Hannusch - Ł.Mostowski
KS Damnica0-3 Czarni Czarne
G.Kraska 3
Unia Korzybie3-3 MKS Debrzno
B.Jastak, M.Cherek, J.Chlib - P.Binkiewicz, P.Władyczak, S.Nylec
Kaszubia Studzienice2-0 Karol Pęplino
P.Mudyń, A.Dułak
Pogoń Lębork0-3 Brda Przechlewo
P.Kwietniewski 3
Start Łeba5-2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
K.Warych, B.Dąbrowski, samobójcza, T.Tkaczenko, K.Gryciuk - A.Smołuch, J.Luliński
w pierwotnym terminie nie odbył się, goście mieli wypadek samochodowy w drodze na mecz
(24.05.2006)
Błękitni Główczyce0-0 Koral Dębnica
» kolejka 18 - 02.04.2006
Polonez Bobrowniki2-1 Błękitni Główczyce
K.Duda, T.Perkowski - K.Burzyński
Koral Dębnica4-2 Start Łeba
M.Łangowski 2, Z.Cyzman, M.Mrożek - K.Warych, T.Tkaczenko
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie0-1 Pogoń Lębork
P.Kwapiński
Brda Przechlewo3-1 Kaszubia Studzienice
M.Wirkus 2, D.Szopiński - Sieprawski
Karol Pęplino0-0 Unia Korzybie
MKS Debrzno1-1 KS Damnica
P.Binkiewicz - D.Zagórowski
Czarni Czarne2-1 Piast Człuchów
R.Haziak, G.Kraska - S.Stalka
Start Miastko3-0 Sparta Sycewice
K.Deniusz, Ł.Mostowski, P.Kitowski
» kolejka 19 - 09.04.2006
Start Miastko1-6 Polonez Bobrowniki
Ł.Mostowski - T.Perkowski 3, K.Duda, P.Makowiecki, J.Rubinowicz
Sparta Sycewice0-0 Czarni Czarne
Piast Człuchów1-2 MKS Debrzno
M.Lewicki - G.Dudek, P.Binkiewicz
KS Damnica2-3 Karol Pęplino
samobójcza, B.Czarnuch - A.Stańczyk, P.Kądziela, J.Kostka
Unia Korzybie1-2 Brda Przechlewo
S.Pufelski - R.Michalski, M.Wirkus
Kaszubia Studzienice2-1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
D.Sieprawski 2 - M.Prokop
Pogoń Lębork1-1 Koral Dębnica
P.Kwapiński - M.Łangowski
Start Łeba2-0 Błękitni Główczyce
T.Tkaczenko, P.Orlańczyk
» kolejka 20 - 15.04.2006
Polonez Bobrowniki1-0 Start Łeba
J.Rubinowicz
Błękitni Główczyce3-0 Pogoń Lębork
vo
bramkę zdobytą przez S.Zieliński zaliczono do klasyfikacji strzelców
mecz przerwany w 60. minucie przy stanie 1-0, kibice gości wtargnęli na boisko
Koral Dębnica3-2 Kaszubia Studzienice
M.Mrożek, K.Bulwan, J.Janczak - P.Mudyń, M.Augustynowicz
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie3-0 Unia Korzybie
M.Prokop, A.Homa, M.Kujawa
Brda Przechlewo4-1 KS Damnica
P.Kwietniewski 2, P.Kotys, Ł.Orłowski - B.Czarnuch
Karol Pęplino1-2 Piast Człuchów
A.Stańczyk - J.Bojk, K.Kałdowski
MKS Debrzno0-4 Sparta Sycewice
A.Sudół 3, T.Chałubiński
Czarni Czarne1-1 Start Miastko
M.Pałubicki - Ł.Mostowski
» kolejka 21 - 23.04.2006
Czarni Czarne0-0 Polonez Bobrowniki
Start Miastko0-0 MKS Debrzno
Sparta Sycewice2-0 Karol Pęplino
R.Panek, T.Chałubiński
Piast Człuchów1-3 Brda Przechlewo
K.Kolago - P.Kotys, D.Szopiński, Ł.Orłowski
KS Damnica1-2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
W.Michalski - A.Homa, M.Prokop
(17.05.2006)
Unia Korzybie1-1 Koral Dębnica
S.Pufelski - G.Dowksza
Kaszubia Studzienice5-1 Błękitni Główczyce
P.Mudyń 2, A.Dułak, D.Sieprawski, W.Werra - D.Roszkowski
Pogoń Lębork1-1 Start Łeba
R.Piotrowski - A.Miotk
» kolejka 22 - 30.04.2006
Polonez Bobrowniki1-3 Pogoń Lębork
D.Sadach - M.Drzazgowski, A.Żuchowski, J.Jażdżewski
Start Łeba1-2 Kaszubia Studzienice
J.Wiśniewski - T.Ignatowicz, D.Kulas
Błękitni Główczyce3-1 Unia Korzybie
D.Barna, S.Zieliński, D.Roszkowski - M.Makiełła
Koral Dębnica4-2 KS Damnica
M.Łangowski 3, R.Zasuwa - M.Pałucki, W.Michalski
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie7-1 Piast Człuchów
M.Kujawa 3, A.Homa 3, K.Kosakowski - M.Kaszuba
Brda Przechlewo4-3 Sparta Sycewice
P.Tarasik 2, D.Wasiniewski, M.Wirkus - T.Chałubiński 2, L.Hładuniuk
Karol Pęplino0-0 Start Miastko
MKS Debrzno0-1 Czarni Czarne
P.Wnuk-Lipiński
» kolejka 23 - 03.05.2006
MKS Debrzno2-1 Polonez Bobrowniki
P.Wegner, D.Litwiniuk - T.Perkowski
Czarni Czarne1-0 Karol Pęplino
P.Wnuk-Lipiński
Start Miastko2-0 Brda Przechlewo
T.Dorawa, K.Deniusz
Sparta Sycewice3-2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
D.Kotłowski 2, T.Chałubiński - K.Kosakowski, A.Homa
Piast Człuchów1-0 Koral Dębnica
samobójcza
KS Damnica2-5 Błękitni Główczyce
B.Czarnuch, K.Golański - S.Zieliński, B.Wielgus, S.Szynkowski, R.Powideł, P.Kwidziński
Unia Korzybie2-3 Start Łeba
M.Scheil, T.Fidelus - W.Stencel 2, P.Orlańczyk
Kaszubia Studzienice2-2 Pogoń Lębork
D.Petryszyn, Z.Leik - J.Jażdżewski, Ł.Łapigrowski
» kolejka 24 - 07.05.2006
Polonez Bobrowniki1-5 Kaszubia Studzienice
K.Duda - P.Mudyń 3, D.Petryszyn, K.Miąskowski
Pogoń Lębork3-0 Unia Korzybie
J.Jażdżewski, M.Drzazgowski, P.Kwapiński
Start Łeba4-3 KS Damnica
T.Tkaczenko 3, P.Orlańczyk - B.Czarnuch 2, W.Michalski
Błękitni Główczyce6-2 Piast Człuchów
S.Zieliński 2, D.Smuraga, R.Powideł, M.Skibiński, P.Kwidziński - K.Kolago, M.Lewicki
Koral Dębnica1-4 Sparta Sycewice
M.Łangowski - L.Hładuniuk 2, A.Sudół, G.Gruszczyński
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie0-1 Start Miastko
M.Dorawa
Brda Przechlewo0-0 Czarni Czarne
Karol Pęplino1-1 MKS Debrzno
K.Petrus - P.Wegner
» kolejka 25 - 10.05.2006
Karol Pęplino0-3 Polonez Bobrowniki
T.Wanat, J.Rubinowicz, P.Tomaszewicz
(24.05.2006)
MKS Debrzno1-3 Brda Przechlewo
P.Władyczak - M.Wirkus 3
Czarni Czarne2-0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
P.Nowicki 2
Start Miastko3-1 Koral Dębnica
R.Bąk, Ł.Mostowski, M.Budzyński - P.Krauze
Sparta Sycewice1-0 Błękitni Główczyce
Ł.Hładuniuk
Piast Człuchów1-2 Start Łeba
M.Lewicki - P.Orlańczyk, A.Chustak
KS Damnica0-2 Pogoń Lębork
P.Kwapiński 2
Unia Korzybie3-0 Kaszubia Studzienice
M.Makiełła, Ł.Wojciechowski, J.Chlib
» kolejka 26 - 13/14.05.2006
Polonez Bobrowniki4-2 Unia Korzybie
T.Perkowski 2, K.Duda 2 - R.Gamalczyk, S.Pufelski
Kaszubia Studzienice1-1 KS Damnica
P.Mudyń - M.Szyszka
Pogoń Lębork1-1 Piast Człuchów
A.Żuchowski - T.Iskra
Start Łeba1-3 Sparta Sycewice
A.Chustak - T.Chałubiński, L.Hładuniuk, A.Sudół
Błękitni Główczyce2-2 Start Miastko
P.Kwidziński, R.Powideł - Ł.Mostowski, K.Deniusz
Koral Dębnica3-0 Czarni Czarne
R.Zasuwa 2, Z.Cyzman
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie0-0 MKS Debrzno
Brda Przechlewo2-2 Karol Pęplino
D.Wasiniewski, P.Kwietniewski - A.Stańczyk, K.Petrus
» kolejka 27 - 20/21.05.2006
Brda Przechlewo4-0 Polonez Bobrowniki
D.Szopiński 2, A.Nowak, P.Tarasik
Karol Pęplino5-0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
A.Stańczyk 4, R.Polechoński
MKS Debrzno1-2 Koral Dębnica
S.Nylec - Z.Cyzman, M.Łangowski
Czarni Czarne2-2 Błękitni Główczyce
P.Wnuk-Lipiński, P.Nowicki - S.Zieliński, D.Smuraga
Start Miastko3-0 Start Łeba
M.Dorawa 2, Ł.Mostowski
Sparta Sycewice2-0 Pogoń Lębork
L.Hładuniuk, T.Chałubiński
Piast Człuchów4-1 Kaszubia Studzienice
K.Czyżykowski, D.Pawłowski, S.Stalka, M.Faka - D.Sieprawski
KS Damnica4-2 Unia Korzybie
W.Michalski, B.Czarnuch, M.Piniański, D.Zagórowski - M.Makiełła 2
» kolejka 28 - 27/28.05.2006
Polonez Bobrowniki0-3 KS Damnica
vo
M.Piniański, D.Zagórowski
na boisku 6-2, gospodarze dokonali pięciu zmian; bramki zdobyte przez zawodników ZS zaliczono
Unia Korzybie2-2 Piast Człuchów
M.Cherek, S.Pufelski - J.Bojk, S.Stalka
Kaszubia Studzienice2-0 Sparta Sycewice
D.Sieprawski, P.Mudyń
Pogoń Lębork3-0 Start Miastko
samobójcza, A.Czaja, A.Żuchowski
Start Łeba0-4 Czarni Czarne
P.Wnuk-Lipiński, G.Kraska, R.Haziak, P.Nowicki
Błękitni Główczyce5-0 MKS Debrzno
R.Powideł 3, samobójcza, P.Kwidziński
Koral Dębnica1-0 Karol Pęplino
G.Dowksza
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie1-3 Brda Przechlewo
D.Kamiński - P.Kwietniewski, M.Wirkus, D.Szopiński
» kolejka 29 - 04.06.2006
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie2-6 Polonez Bobrowniki
T.Jakubiec, A.Smołuch - K.Duda 2, M.Mikulski 2, P.Makowiecki, P.Tomaszewicz
Brda Przechlewo3-0 Koral Dębnica
P.Kwietniewski 2, Michał Król
Karol Pęplino2-3 Błękitni Główczyce
P.Kądziela, K.Petrus - M.Skibiński 2, P.Kwidziński
MKS Debrzno4-0 Start Łeba
I.Nowak, R.Wójtowicz, P.Władyczak, P.Wegner
Czarni Czarne3-1 Pogoń Lębork
P.Nowicki 2, G.Kraska - M.Drzazgowski
Start Miastko1-3 Kaszubia Studzienice
T.Dorawa - D.Sieprawski 2, P.Mudyń
Sparta Sycewice4-1 Unia Korzybie
T.Chałubiński 2, D.Kotłowski, D.Sitarczyk - Ł.Wojciechowski
Piast Człuchów2-3 KS Damnica
S.Stalka, J.Bojk - W.Michalski, D.Zagórowski, K.Golański
» kolejka 30 - 10.06.2006
Polonez Bobrowniki10-0 Piast Człuchów
vo
T.Perkowski 6, P.Cisek 2, P.Tomaszewicz, S.Motyl
przy stanie 10-0 drużyna gości zeszła z boiska
KS Damnica0-6 Sparta Sycewice
T.Chałubiński 2, L.Hładuniuk, Z.Jęcek, D.Sitarczyk, K.Borowiec
Unia Korzybie4-0 Start Miastko
vo
S.Pufelski 3, M.Makiełła
na boisku 4-4, udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gości
Kaszubia Studzienice2-0 Czarni Czarne
P.Mudyń, D.Sieprawski
Pogoń Lębork7-1 MKS Debrzno
R.Piotrowski 2, Ł.Łapigrowski, M.Drzazgowski, T.Frącek, O.Jasiński, A.Żuchowski - D.Litwiniuk
Start Łeba4-1 Karol Pęplino
P.Orlańczyk 2, T.Tkaczenko, A.Chustak - P.Kądziela
Błękitni Główczyce2-1 Brda Przechlewo
M.Skibiński 2 - P.Kwietniewski
Koral Dębnica1-0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
M.Łangowski

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::