HISTORIA › TABELE/WYNIKI
» Słupska klasa okręgowa - sezon 2006/07
Lp.ZespółM.Pkt.Bramki Z.R.P.
1. Gryf 95 Słupsk 30 78 109-31 25 3 2
2. Polonez Bobrowniki 30 77 119-24 24 5 1
3. Koral Dębnica 30 58 75-48 18 4 8
4. Karol Pęplino 30 56 69-40 16 8 6
5. Sparta Sycewice 30 49 77-67 16 1 13
6. Iskra Dretyń 30 48 72-77 15 3 12
7. Leśnik Cewice 30 41 64-55 12 5 13
8. MKS Debrzno 30 41 54-65 12 5 13
9. Kaszubia Studzienice 30 38 53-81 12 2 16
10. Pogoń Lębork 30 37 55-62 11 4 15
11. Dąb Kusowo 30 33 54-79 9 6 15
12. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 30 32 47-68 9 5 16
13. Piast Człuchów 30 32 38-60 9 5 16
14. Start Miastko 30 23 42-71 6 5 19
15. Start Łeba 30 22 44-90 6 4 20
16. Błękitni Główczyce 30 20 38-92 5 5 20


» kolejka 1 - 12.08.2006
Karol Pęplino5-1 Błękitni Główczyce
D.Ziembiński 3, A.Stańczyk, K.Petrus - K.Burzyński
Iskra Dretyń6-0 Sparta Sycewice
Ł.Mazurek 3, R.Dorawa, K.Mazurek, K.Goman
Pogoń Lębork4-0 Kaszubia Studzienice
E.Iwosa 2, T.Kijek, D.Kaufmann
Start Miastko1-2 MKS Debrzno
G.Agiejczyk - L.Beger, P.Władyczak
Leśnik Cewice2-4 Piast Człuchów
Marek Mosór, P.Mrosk - K.Bednarek 2, Marcin Przyszlak, M.Lewicki
Koral Dębnica5-2 Gryf 95 Słupsk
P.Papierowski 2, M.Mrożek, K.Bulwan, M.Łangowski - J.Luzak, G.Bednarczyk
Dąb Kusowo2-1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
A.Wolski, R.Kaczmarkiewicz - W.Słowacki
Polonez Bobrowniki5-0 Start Łeba
T.Perkowski 2, J.Rubinowicz 2, K.Duda
» kolejka 2 - 15.08.2006
Błękitni Główczyce2-3 Start Łeba
S.Zieliński, B.Wielgus - P.Orlańczyk 2, K.Pietkun
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie0-3 Polonez Bobrowniki
P.Makowiecki, samobójcza, J.Rubinowicz
Gryf 95 Słupsk14-1 Dąb Kusowo
G.Bednarczyk 5, J.Luzak 4, W.Janusz 3, M.Pluta, K.Barnik - G.Żurowski
Piast Człuchów2-3 Koral Dębnica
A.Pszczoła, T.Łukaszuk - K.Bulwan, G.Dowksza, M.Mrożek
MKS Debrzno3-1 Leśnik Cewice
D.Litwiniuk, B.Grochowina, R.Wójtowicz - A.Mrosk
Kaszubia Studzienice2-1 Start Miastko
D.Kulas, D.Sieprawski - P.Szłapiński
Pogoń Lębork1-2 Sparta Sycewice
E.Iwosa - K.Borowiec, T.Chałubiński
Karol Pęplino7-2 Iskra Dretyń
M.Makurat 2, K.Petrus 2, J.Kostka, A.Stańczyk, D.Petrus - K.Mazurek, P.Jankowski
» kolejka 3 - 19/20.08.2006
Iskra Dretyń2-0 Błękitni Główczyce
Ł.Mazurek, P.Jankowski
Pogoń Lębork1-2 Karol Pęplino
E.Iwosa - M.Makurat, J.Kostka
Start Miastko1-3 Sparta Sycewice
G.Gierszewski - T.Chałubiński, D.Sitarczyk, L.Hładuniuk
Leśnik Cewice3-1 Kaszubia Studzienice
Marek Mosór, P.Mrosk, A.Hebel - K.Petryszyn
Koral Dębnica3-2 MKS Debrzno
P.Papierowski, P.Dowksza. M.Mrożek - P.Wegner, R.Wójtowicz
Dąb Kusowo3-1 Piast Człuchów
G.Żurowski, T.Szturo, A.Radwański - T.Iskra
Polonez Bobrowniki6-0 Gryf 95 Słupsk
T.Perkowski 4, J.Rubinowicz, T.Wanat
Start Łeba5-0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
P.Orlańczyk 3, B.Dąbrowski, K.Pietkun
» kolejka 4 - 26/27.08.2006
Błękitni Główczyce1-1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
M.Skibiński - A.Chuchla
Gryf 95 Słupsk5-1 Start Łeba
J.Luzak 3, D.Kaczmarek, G.Bednarczyk - W.Stencel
Piast Człuchów1-3 Polonez Bobrowniki
T.Iskra - J.Rubinowicz 3
MKS Debrzno3-3 Dąb Kusowo
M.Kisełyczka, P.Wegner, P.Władyczak - P.Priemut 2, M.Kratkowski
Kaszubia Studzienice1-3 Koral Dębnica
A.Dułak - P.Dowksza 2, M.Łangowski
Sparta Sycewice0-4 Leśnik Cewice
M.Mosór, M.Bibliw, A.Hebel, A.Mrosk
mecz w Kobylnicy
Karol Pęplino5-1 Start Miastko
A.Stańczyk 2, K.Petrus 2, D.Ziembiński - M.Śliżewski
Iskra Dretyń2-1 Pogoń Lębork
D.Mazurek, K.Mazurek - P.Konkel
» kolejka 5 - 02/03.09.2006
Pogoń Lębork2-2 Błękitni Główczyce
M.Kozakiewicz, E.Iwosa - K.Burzyński, Ł.Kowal
Start Miastko0-3 Iskra Dretyń
K.Mazurek, R.Bąk, R.Dorawa
Leśnik Cewice0-4 Karol Pęplino
K.Petrus 2, D.Gruszka, A.Stańczyk
Koral Dębnica3-4 Sparta Sycewice
P.Dowksza 2, M.Łangowski - T.Chałubiński 2, L.Hładuniuk, D.Kotłowski
Dąb Kusowo6-3 Kaszubia Studzienice
P.Priemut 3, M.Kratkowski 2, T.Szturo - D.Sieprawski 2, W.Kobiella
Polonez Bobrowniki3-0 MKS Debrzno
K.Duda, T.Perkowski, M.Kurczaba
Start Łeba9-1 Piast Człuchów
K.Milewczyk 3, P.Orlańczyk 3, W.Stencel 2, P.Szul - K.Kolago
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie0-2 Gryf 95 Słupsk
D.Kaczmarek 2
(02.09.2006)
» kolejka 6 - 09/10.09.2006
Błękitni Główczyce0-4 Gryf 95 Słupsk
D.Kaczmarek 2, M.Tomaszewski, J.Luzak
Piast Człuchów0-4 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
R.Wypych, P.Faliński, M.Kozłowicz, D.Kaniewski
MKS Debrzno2-2 Start Łeba
M.Kisełyczka, L.Beger - K.Milewczyk 2
Kaszubia Studzienice0-9 Polonez Bobrowniki
T.Perkowski 3, J.Rubinowicz 3, M.Kozak, D.Zagórowski, samobójcza
Dąb Kusowo1-1 Sparta Sycewice
M.Kratkowski - M.Ogórek
Karol Pęplino1-1 Koral Dębnica
K.Petrus - Z.Cyzman
Iskra Dretyń4-2 Leśnik Cewice
K.Mazurek, P.Jankowski, R.Dorawa, D.Mazurek - Marek Mosór, M.Bibliw
Pogoń Lębork1-1 Start Miastko
Ł.Kołodziejski - D.Jokel
» kolejka 7 - 16/17.09.2006
Start Miastko3-1 Błękitni Główczyce
M.Dorawa 2, D.Jokel - K.Burzyński
Leśnik Cewice1-4 Pogoń Lębork
Marek Mosór - Ł.Kołodziejski 2, E.Iwosa, Ł.Łapigrowski
Koral Dębnica2-1 Iskra Dretyń
R.Zasuwa, P.Dowksza - E.Horbacz
Dąb Kusowo1-1 Karol Pęplino
A.Jasiewicz - A.Stańczyk
Polonez Bobrowniki5-1 Sparta Sycewice
M.Mikulski, J.Rubinowicz, K.Duda, T.Wanat, D.Zagórowski - R.Wasiak
Start Łeba2-0 Kaszubia Studzienice
A.Chustak, K.Warych
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie2-2 MKS Debrzno
R.Wypych, G.Krolak - P.Wegner 2
(16.09.2006)
Gryf 95 Słupsk3-0 Piast Człuchów
G.Bednarczyk, D.Kaczmarek, M.Tomaszewski
(16.09.2006)
» kolejka 8 - 23/24.09.2006
Błękitni Główczyce4-0 Piast Człuchów
S.Zieliński 2, K.Burzyński, P.Molicki
MKS Debrzno0-4 Gryf 95 Słupsk
G.Bednarczyk, J.Luzak, D.Kaczmarek, M.Tomaszewski
Kaszubia Studzienice2-0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
M.Augustynowicz 2
Sparta Sycewice6-2 Start Łeba
L.Hładuniuk 4, T.Chałubiński, K.Borowiec - A.Chustak, K.Warych
mecz w Kobylnicy
Karol Pęplino1-1 Polonez Bobrowniki
K.Petrus - J.Rubinowicz
Iskra Dretyń4-3 Dąb Kusowo
Mayer, K.Mazurek, P.Jankowski, R.Dorawa - T.Szturo, M.Kratkowski, P.Priemut
Pogoń Lębork4-2 Koral Dębnica
T.Kijek 2, P.Konkel, Ł.Kołodziejski - P.Papierowski, Z.Cyzman
Start Miastko1-3 Leśnik Cewice
Mackiewicz - Marek Mosór, P.Mrosk, A.Mrosk
» kolejka 9 - 30.09/01.10.2006
Leśnik Cewice0-3 Błękitni Główczyce
K.Burzyński 2, S.Zieliński
Koral Dębnica7-0 Start Miastko
Z.Cyzman 2, R.Zasuwa, M.Łangowski, P.Dowksza, M.Mrożek, G.Dowksza
Dąb Kusowo4-2 Pogoń Lębork
T.Szturo 2, P.Priemut, R.Kaczmarkiewicz - T.Kijek 2
Polonez Bobrowniki8-1 Iskra Dretyń
T.Perkowski 3, J.Rubinowicz 2, D.Zagórowski, K.Duda, M.Kurczaba - Ł.Mazurek
Start Łeba0-3 Karol Pęplino
D.Ziembiński 2, samobójcza
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie4-3 Sparta Sycewice
A.Chuchla 3, A.Homa - T.Chałubiński, D.Kotłowski, L.Hładuniuk
Gryf 95 Słupsk4-0 Kaszubia Studzienice
G.Bednarczyk 2, M.Tomaszewski, W.Janusz
Piast Człuchów0-3 MKS Debrzno
D.Litwiniuk, P.Binkiewicz, P.Władyczak
» kolejka 10 - 07/08.10.2006
Błękitni Główczyce4-1 MKS Debrzno
M.Skibiński, D.Roszkowski, K.Burzyński, R.Powideł - M.Kisełyczka
Kaszubia Studzienice1-0 Piast Człuchów
D.Sieprawski
Gryf 95 Słupsk7-0 Sparta Sycewice
W.Janusz 2, M.Pluta, J.Luzak, M.Tomaszewski, K.Barnik, J.Burak
Karol Pęplino3-1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
A.Stańczyk, K.Petrus, D.Petrus - A.Chuchla
Iskra Dretyń3-0 Start Łeba
vo
goście nie stawili się na zawody
Pogoń Lębork1-3 Polonez Bobrowniki
Ł.Łapigrowski - T.Perkowski, K.Duda, J.Rubinowicz
Start Miastko1-1 Dąb Kusowo
M.Dorawa - P.Priemut
Leśnik Cewice0-2 Koral Dębnica
samobójcza, P.Dowksza
» kolejka 11 - 14/15.10.2006
Koral Dębnica3-1 Błękitni Główczyce
M.Żukowski, P.Dowksza, B.Bernacki - K.Burzyński
Dąb Kusowo0-2 Leśnik Cewice
K.Mrosk, A.Mrosk
Polonez Bobrowniki3-0 Start Miastko
vo
goście nie stawili się na zawody
Start Łeba0-5 Pogoń Lębork
Ł.Kołodziejski 2, T.Kijek 2, samobójcza
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie3-3 Iskra Dretyń
G.Królak 2, A.Chuchla - R.Dorawa, R.Bąk, M.Jastrzębski
Gryf 95 Słupsk5-0 Karol Pęplino
D.Kaczmarek 2, G.Bednarczyk 2, M.Tomaszewski
Piast Człuchów1-2 Sparta Sycewice
P.Farbotko - L.Hładuniuk, K.Borowiec
MKS Debrzno2-1 Kaszubia Studzienice
R.Wójtowicz 2 - A.Dułak
» kolejka 12 - 21/22.10.2006
Błękitni Główczyce3-3 Kaszubia Studzienice
S.Zieliński 2, D.Roszkowski - D.Kulas 2, D.Sieprawski
Sparta Sycewice2-3 MKS Debrzno
L.Hładuniuk 2 - R.Wójtowicz 3
Karol Pęplino2-2 Piast Człuchów
K.Petrus, A.Stańczyk - S.Stalka 2
Iskra Dretyń2-4 Gryf 95 Słupsk
K.Mazurek, R.Mayer - G.Bednarczyk, W.Janusz, K.Barnik, M.Tomaszewski
Pogoń Lębork2-1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Ł.Łapigrowski, R.Żółtowski - R.Wypych
Start Miastko3-1 Start Łeba
D.Jokel 2, A.Kundro - M.Klejna
Leśnik Cewice1-1 Polonez Bobrowniki
A.Mrosk - T.Perkowski
Koral Dębnica3-1 Dąb Kusowo
Z.Cyzman, G.Dowksza, P.Papierwski - M.Kratkowski
» kolejka 13 - 28/29.10.2006
Dąb Kusowo1-2 Błękitni Główczyce
R.Kaczmarkiewicz - S.Szynkowski, S.Zieliński
Polonez Bobrowniki7-1 Koral Dębnica
T.Perkowski 3, J.Rubinowicz, D.Zagórowski, K.Duda, samobójcza - P.Dłużniewski
Start Łeba4-1 Leśnik Cewice
W.Stencel 2, P.Orlańczyk, B.Dąbrowski - M.Bibliw
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie4-2 Start Miastko
T.Jakubiec, P.Faliński, M.Kozłowicz, samobójcza - W.Kościelski, R.Żukowski
(28.10.2006)
Gryf 95 Słupsk3-1 Pogoń Lębork
M.Tomaszewski, G.Bednarczyk, M.Pluta - samobójcza
(28.10.2006)
Piast Człuchów2-0 Iskra Dretyń
A.Pszczoła, Ł.Czarnowski
MKS Debrzno1-3 Karol Pęplino
P.Wegner - A.Stańczyk 2, K.Petrus
Kaszubia Studzienice2-1 Sparta Sycewice
D.Sieprawski, K.Petryszyn - K.Borowiec
» kolejka 14 - 04/05.11.2006
Błękitni Główczyce2-3 Sparta Sycewice
B.Wielgus, R.Powideł - L.Hładuniuk, D.Kotłowski, T.Chałubińśki
Karol Pęplino3-3 Kaszubia Studzienice
P.Basiak, A.Gołąb, K.Petrus - P.Mudyń, M.Augustynowicz, D.Sieprawski
Iskra Dretyń4-2 MKS Debrzno
R.Klepin, R.Mayer, K.Mazurek, Ł.Mazurek - P.Wegner, R.Wójtowicz
Pogoń Lębork0-3 Piast Człuchów
M.Bartnicki 2, Ł.Gronkowski
Start Miastko1-4 Gryf 95 Słupsk
A.Kundro - M.Tomaszewski 2, G.Bednarczyk, J.Luzak
Leśnik Cewice1-2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
A.Mrosk - K.Kosakowski, G.Królak
Koral Dębnica1-0 Start Łeba
G.Dowksza
Dąb Kusowo2-4 Polonez Bobrowniki
M.Kratkowski, T.Szturo - T.Perkowski 2, M.Mikulski, J.Rubinowicz
» kolejka 15 - 11/12.11.2006
Polonez Bobrowniki10-0 Błękitni Główczyce
T.Perkowski 4, J.Rubinowicz 3, D.Zagórowski 2, samobójcza
Start Łeba1-3 Dąb Kusowo
K.Milewczyk - R.Kaczmarkiewicz, P.Priemut, M.Kratkowski
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie1-1 Koral Dębnica
G.Rzadkiewicz - Z.Cyzman
Gryf 95 Słupsk3-0 Leśnik Cewice
vo
goście za brak realizacji zobowiązań finansowych mają zawieszoną licencję na grę w klasie okręgowej
Piast Człuchów1-1 Start Miastko
P.Farbotko - P.Kitowski
MKS Debrzno3-1 Pogoń Lębork
R.Wójtowicz 2, P.Wegner - E.Iwosa
Kaszubia Studzienice5-2 Iskra Dretyń
D.Kulas 2, K.Petryszyn, J.Dułak, M.Augustynowicz - D.Mazurek, Ł.Mazurek
Sparta Sycewice4-2 Karol Pęplino
T.Chałubiński 2, D.Kotłowski, P.Sławski - R.Urbanowicz, K.Petrus
» kolejka 16 - 24/25.03.2007
Błękitni Główczyce0-1 Karol Pęplino
A.Stańczyk
Sparta Sycewice5-2 Iskra Dretyń
T.Chałubiński 2, M.Ogórek, B.Białek, L.Hładuniuk - R.Mayer, Ł.Mazurek
Kaszubia Studzienice3-1 Pogoń Lębork
W.Kobiella, K.Kreft, D.Sieprawski - O.Jasiński
MKS Debrzno1-2 Start Miastko
samobójcza - A.Kundro, J.Wiśniewski
Piast Człuchów1-1 Leśnik Cewice
S.Stalka - M.Bibliw
Gryf 95 Słupsk4-2 Koral Dębnica
K.Barnik, D.Fursa, J.Luzak, K.Kublik - Z.Cyzman, K.Bednarek
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie2-1 Dąb Kusowo
M.Kozłowicz, R.Wypych - T.Wiktorzak
Start Łeba1-8 Polonez Bobrowniki
M.Klejna - T.Wanat 2, T.Perkowski 2, J.Rubinowicz, B.Czarnuch, K.Duda, M.Kurczaba
» kolejka 17 - 31.03/01.04.2007
Start Łeba1-2 Błękitni Główczyce
K.Warych - A.Szamal, M.Skibiński
Polonez Bobrowniki5-0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
J.Rubinowicz 3, D.Zagórowski, T.Perkowski
Dąb Kusowo1-6 Gryf 95 Słupsk
Ł.Wołczko - D.Kaczmarek 2, J.Luzak 2, G.Bednarczyk, D.Fursa
Koral Dębnica2-0 Piast Człuchów
Z.Cyzman, K.Bulwan
Leśnik Cewice9-1 MKS Debrzno
A.Mrosk 2, P.Mrosk 2, R.Łapigrowski 2, J.Jażdżewski, M.Mianowski, K.Klamrowski - T.Łopieński
Start Miastko4-1 Kaszubia Studzienice
M.Dorawa 2, J.Wiśniewski, D.Jokel - D.Sieprawski
Sparta Sycewice4-0 Pogoń Lębork
M.Ogórek, L.Hładuniuk, A.Sudół, T.Chałubiński
Iskra Dretyń3-2 Karol Pęplino
R.Mayer, R.Bąk, P.Jankowski - P.Tomaszewicz, A.Stańczyk
» kolejka 18 - 07.04.2007
Błękitni Główczyce1-1 Iskra Dretyń
R.Powideł - R.Mayer
Karol Pęplino1-0 Pogoń Lębork
K.Petrus
Sparta Sycewice3-1 Start Miastko
L.Hładuniuk 2, D.Sitarczyk - M.Śliżewski
Kaszubia Studzienice0-5 Leśnik Cewice
R.Łapigrowski 3, A.Mrosk, M.Mosór
MKS Debrzno1-1 Koral Dębnica
R.Wójtowicz - P.Papierowski
Piast Człuchów0-1 Dąb Kusowo
R.Kaczmarkiewicz
Gryf 95 Słupsk2-1 Polonez Bobrowniki
D.Kaczmarek, H.Pakulniewicz - J.Rubinowicz
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie5-0 Start Łeba
M.Kozłowicz 2, A.Chuchla, G.Klimczuk, D.Kaniewski
» kolejka 19 - 14/15.04.2007
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie1-1 Błękitni Główczyce
A.Chuchla - A.Szamal
Start Łeba0-1 Gryf 95 Słupsk
D.Kaczmarek
Polonez Bobrowniki2-2 Piast Człuchów
T.Perkowski 2 - W.Cabaj, Ł.Czarnowski
Dąb Kusowo0-3 MKS Debrzno
vo
T.Szturo 2, P.Priemut 2, M.Kratkowski, S.Kass - R.Wójtowicz 2
na boisku 6-2, udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy, który powinien pauzować za 4 żółte kartki
Koral Dębnica0-3 Kaszubia Studzienice
A.Dułak 2, T.Ignatowicz
Leśnik Cewice0-4 Sparta Sycewice
L.Hładuniuk 3, B.Białek
Start Miastko0-3 Karol Pęplino
vo
A.Kundro, J.Wiśniewski - K.Petrus
na boisku 2-1, brak potwierdzenia tożsamości zawodnika gospodarzy
Pogoń Lębork3-2 Iskra Dretyń
C.Wszelaki, Ł.Łapigrowski, T.Kijek - T.Szada-Borzyszkowski, Ł.Mazurek
» kolejka 20 - 21/22.04.2007
Błękitni Główczyce2-3 Pogoń Lębork
K.Burzyński, M.Skibiński - Ł.Łapigrowski, O.Jasiński, T.Kijek
Iskra Dretyń3-0 Start Miastko
T.Szada-Borzyszkowski, A.Ciemiński, J.Pietrzykowski
Karol Pęplino2-0 Leśnik Cewice
A.Stańczyk, K.Petrus
Sparta Sycewice1-2 Koral Dębnica
M.Ogórek - R.Haziak 2
Kaszubia Studzienice2-1 Dąb Kusowo
A.Dułak 2 - P.Priemut
MKS Debrzno1-1 Polonez Bobrowniki
P.Wegner - D.Zagórowski
Piast Człuchów2-0 Start Łeba
K.Kałdowski, S.Stalka
Gryf 95 Słupsk2-1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Ł.Pawłowski, B.Kwinta - J.Luliński
» kolejka 21 - 28/29.04.2007
Gryf 95 Słupsk4-0 Błękitni Główczyce
M.Borecki, D.Fursa, A.Solczak, D.Piechota
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie3-0 Piast Człuchów
vo
na boisku 0-0, udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gości
Start Łeba1-3 MKS Debrzno
P.Orlańczyk - P.Władyczak, D.Litwiniuk, R.Wójtowicz
Polonez Bobrowniki3-1 Kaszubia Studzienice
D.Zagórowski 2, K.Duda - D.Kulas
Sparta Sycewice7-1 Dąb Kusowo
T.Chałubiński 5, A.Sudół 2 - G.Żurowski
Koral Dębnica2-1 Karol Pęplino
K.Bednarek, K.Bulwan - K.Petrus
Leśnik Cewice2-1 Iskra Dretyń
M.Mosór, J.Jażdżewski - R.Mayer
Start Miastko1-3 Pogoń Lębork
M.Śliżewski - O.Jasiński, M.Stawikowski, Ł.Łapigrowski
» kolejka 22 - 03.05.2007
Błękitni Główczyce1-5 Start Miastko
K.Burzyński - R.Żukowski 2, M.Dorawa, M.Śliżewski, D.Jokel
Pogoń Lębork3-3 Leśnik Cewice
T.Kijek 2, O.Jasiński - M.Mosór 2, P.Mrosk
Iskra Dretyń3-2 Koral Dębnica
Ł.Mazurek, R.Mayer, D.Mazurek - Z.Cyzmak, G.Dowksza
Karol Pęplino2-1 Dąb Kusowo
P.Tomaszewicz 2 - R.Kaczmarkiewicz
Sparta Sycewice0-1 Polonez Bobrowniki
K.Duda
Kaszubia Studzienice3-0 Start Łeba
vo
goście nie przyjechali
MKS Debrzno0-1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
W.Słowacki
Piast Człuchów0-3 Gryf 95 Słupsk
vo
K.Kałdowski - M.Łukojko
na boisku 1-1, udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy
» kolejka 23 - 06.05.2007
Piast Człuchów3-0 Błękitni Główczyce
vo
goście nie przyjechali
Gryf 95 Słupsk4-1 MKS Debrzno
G.Bednarczyk 2, D.Fursa, A.Solczak - P.Władyczak
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie1-2 Kaszubia Studzienice
G.Klimczuk - samobójcza, P.Mudyń
Start Łeba2-1 Sparta Sycewice
P.Orlańczyk, P.Szul - D.Sitarczyk
Polonez Bobrowniki2-1 Karol Pęplino
M.Kozak, J.Rubinowicz - A.Stańczyk
Dąb Kusowo1-3 Iskra Dretyń
P.Priemut - J.Pietrzykowski, R.Mayer, T.Gwóźdź
Koral Dębnica4-0 Pogoń Lębork
M.Mrożek, G.Dowksza, P.Papierowski, R.Zasuwa
Leśnik Cewice1-0 Start Miastko
A.Mrosk
» kolejka 24 - 12/13.05.2007
Błękitni Główczyce0-6 Leśnik Cewice
J.Jażdżewski 2, P.Mrosk, S.Batis, M.Bibliw, K.Brudzyński
Start Miastko0-2 Koral Dębnica
M.Mrożek, G.Nawacki
Pogoń Lębork4-0 Dąb Kusowo
E.Iwosa 2, Ł.Kołodziejski, M.Rogaczewski
Iskra Dretyń0-4 Polonez Bobrowniki
M.Kozak, M.Juśkiewicz, K.Duda, J.Rubinowicz
Karol Pęplino1-1 Start Łeba
K.Petrus - P.Orlańczyk
Sparta Sycewice3-1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
T.Chałubiński, L.Hładuniuk, D.Głębocki - samobójcza
Kaszubia Studzienice0-2 Gryf 95 Słupsk
J.Luzak, H.Pakulniewicz
MKS Debrzno0-1 Piast Człuchów
Ł.Czarnowski
» kolejka 25 - 19/20.05.2007
MKS Debrzno3-1 Błękitni Główczyce
P.Władyczak, I.Nowak, M.Kisełyczka - D.Roszkowski
Piast Człuchów4-1 Kaszubia Studzienice
T.Łukaszuk, T.Iskra, W.Gronkowski, D.Pawłowski - D.Kulas
Sparta Sycewice2-3 Gryf 95 Słupsk
B.Białek 2 - A.Solczak 2, G.Bednarczyk
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie2-3 Karol Pęplino
G.Klimczuk, D.Kamiński - M.Podedworny 2, D.Ziembiński
Start Łeba2-2 Iskra Dretyń
P.Orlańczyk, T.Żółć - R.Bąk 2
Polonez Bobrowniki6-0 Pogoń Lębork
T.Perkowski 2, samobójcza, M.Kozak, T.Wanat, D.Giszka
Dąb Kusowo4-0 Start Miastko
S.Kass 2, M.Kania, T.Szturo
Koral Dębnica1-2 Leśnik Cewice
M.Łangowski - P.Mrosk, R.Łapigrowski
» kolejka 26 - 23.05.2007
Błękitni Główczyce0-5 Koral Dębnica
M.Mrożek 2, J.Janczak, R.Michalski, Z.Cyzman
Leśnik Cewice1-1 Dąb Kusowo
R.Łapigrowski - T.Szturo
Start Miastko1-2 Polonez Bobrowniki
M.Budzyński - M.Juśkiewicz, T.Perkowski
Pogoń Lębork4-1 Start Łeba
E.Iwosa, G.Kajzer, Ł.Łapigrowski, samobójcza - K.Warych
Iskra Dretyń3-1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
J.Pietrzykowski 2, R.Mayer - W.Słowacki
Karol Pęplino1-1 Gryf 95 Słupsk
samobójcza - D.Kaczmarek
Sparta Sycewice2-3 Piast Człuchów
B.Białek, P.Chałubiński - P.Dowksza, T.Łukaszuk, S.Stalka
Kaszubia Studzienice5-2 MKS Debrzno
A.Dułak, D.Sieprawski, M.Przytuła, J.Dułak, M.Borzyszkowski - A.Taras, M.Kisełyczka
» kolejka 27 - 26/27.05.2007
Kaszubia Studzienice5-0 Błękitni Główczyce
D.Kulas 2, J.Dułak, S.Żabiński, T.Ignatowicz
MKS Debrzno1-4 Sparta Sycewice
D.Litwiniuk - R.Wasiak 3, P.Łukasik
Piast Człuchów1-1 Karol Pęplino
S.Stalka - R.Polechoński
Gryf 95 Słupsk8-1 Iskra Dretyń
G.Bednarczyk 4, W.Janusz, J.Luzak, D.Kaczmarek, J.Burak - T.Szada-Borzyszkowski
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie2-1 Pogoń Lębork
M.Cyran 2 - T.Kijek
Start Łeba2-2 Start Miastko
P.Wiśniewski, P.Orlańczyk - G.Gierszewski, D.Jokel
Polonez Bobrowniki1-1 Leśnik Cewice
D.Zagórowski - M.Mosór
Dąb Kusowo0-0 Koral Dębnica
» kolejka 28 - 02/03.06.2007
Błękitni Główczyce2-5 Dąb Kusowo
A.Szamal, D.Roszkowski - T.Szturo 3, S.Kass 2
Koral Dębnica3-4 Polonez Bobrowniki
Z.Cyzman 2, M.Łangowski - K.Duda 2, D.Zagórowski 2
Leśnik Cewice7-1 Start Łeba
R.Łapigrowski 4, J.Jażdżewski, T.Chmiel, S.Jabłoński - K.Warych
Start Miastko6-0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
M.Dorawa 3, W.Kościelski, A.Kundro, D.Jokel
Pogoń Lębork2-2 Gryf 95 Słupsk
T.Kijek, D.Malek - D.Fursa, G.Bednarczyk
Iskra Dretyń2-1 Piast Człuchów
M.Gnat 2 - Ł.Czarnowski
Karol Pęplino1-2 MKS Debrzno
R.Polechoński - P.Wegner, P.Władyczak
Sparta Sycewice5-1 Kaszubia Studzienice
B.Białek 2, R.Wasiak, L.Hładuniuk, P.Chałubiński - M.Przytuła
» kolejka 29 - 07.06.2007
Sparta Sycewice3-1 Błękitni Główczyce
R.Wasiak 2, A.Sudół - D.Barna
Kaszubia Studzienice0-3 Karol Pęplino
R.Polechoński, M.Podedworny, D.Ziembiński
MKS Debrzno4-0 Iskra Dretyń
I.Nowak 3, P.Wegner
Piast Człuchów0-1 Pogoń Lębork
T.Kijek
Gryf 95 Słupsk2-2 Start Miastko
B.Kwinta, D.Fursa - Ł.Wiśniewski 2
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie2-5 Leśnik Cewice
D.Kamiński, G.Klimczuk - R.Łapigrowski 3, A.Mrosk, M.Mosór
Start Łeba1-5 Koral Dębnica
P.Orlańczyk - M.Łangowski 2, Z.Cyzman 2, P.Papierowski
Polonez Bobrowniki3-1 Dąb Kusowo
T.Perkowski 2, T.Wanat - S.Kass
» kolejka 30 - 10.06.2007
Błękitni Główczyce1-5 Polonez Bobrowniki
D.Roszkowski - T.Perkowski 2, samobójcza, S.Radoń, D.Giszka
Dąb Kusowo4-1 Start Łeba
A.Grzelczyk, R.Kaczmarkiewicz, S.Szynkielewski, P.Priemut - P.Orlańczyk
Koral Dębnica4-1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
M.Łangowski 2, P.Papierowski, R.Michalski - H.Boba
Leśnik Cewice0-1 Gryf 95 Słupsk
samobójcza
Start Miastko1-2 Piast Człuchów
M.Dorawa - K.Kałdowski, S.Stalka
Pogoń Lębork0-2 MKS Debrzno
P.Wegner 2
Iskra Dretyń7-2 Kaszubia Studzienice
R.Mayer 2, T.Szada-Borzyszkowski 2, D.Mazurek, M.Gnat, samobójcza - A.Dułak 2
Karol Pęplino4-1 Sparta Sycewice
P.Kądziela, K.Petrus, M.Petrus, A.Gołąb - A.Domański

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::