HISTORIA › TABELE/WYNIKI
» Słupska klasa okręgowa - sezon 2007/08
Lp.ZespółM.Pkt.Bramki Z.R.P.
1. Pogoń Lębork 30 79 90-11 25 4 1
2. Koral Dębnica 30 60 64-27 18 6 6
3. Pomorze Potęgowo 30 59 75-32 18 5 7
4. Piast Człuchów 30 54 59-40 16 6 8
5. Sparta Sycewice 30 48 86-54 15 3 12
6. Jantar Ustka 30 48 51-41 14 6 10
7. Granit Kończewo 30 47 62-55 13 8 9
8. Chrobry Charbrowo 30 43 56-50 13 4 13
9. Iskra Dretyń 30 43 68-68 13 4 13
10. Echo Biesowice 30 38 60-73 11 5 14
11. Karol Pęplino 30 36 49-46 10 6 14
12. Kaszubia Studzienice 30 27 41-84 6 9 15
13. Leśnik Cewice 30 27 43-79 8 3 19
14. Dąb Kusowo 30 26 48-91 8 2 20
15. MKS Debrzno 30 24 37-92 7 3 20
16. Myśliwiec Tuchomie 30 23 30-76 7 2 21


» kolejka 1 - 11/12.08.2007
Granit Kończewo4-1 Dąb Kusowo
Piotr Jadłowski 3, 70, Dariusz Jadłowski 80, Maciej Buławski 86 - Paweł Priemut 55 (k)
Myśliwiec Tuchomie1-1 Koral Dębnica
Daniel Baliński 70 (k) - Mariusz Mrożek 50
Echo Biesowice3-2 Sparta Sycewice
Kamil Zeszutek 30, Paweł Dorawa 74 (k), Krzysztof Wasilewski 75 - Daniel Sitarczyk 85, 90
Pomorze Potęgowo1-2 Iskra Dretyń
Henryk Patyk 14 - Daniel Mazurek 45, Łukasz Mazurek 87
Chrobry Charbrowo2-0 Kaszubia Studzienice
Marcin Drzazgowski 30, Piotr Kwidziński 70
Piast Człuchów1-0 Leśnik Cewice
Sebastian Stalka 37
Pogoń Lębork1-2 Jantar Ustka
Tomasz Tkaczenko 90 (k) - Krzysztof Pijanowski 47, 75
Karol Pęplino5-1 MKS Debrzno
Daniel Ziembiński 11, Adrian Stańczyk 13, Piotr Tomaszewicz 42, 44, Karol Petrus 77 - Radosław Wójtowicz 74
» kolejka 2 - 15.08.2007
Dąb Kusowo2-5 MKS Debrzno
Paweł Priemut 29, 68 - Damian Litwiniuk 11, 57, Andrzej Wolski 62 (s), Sylwester Nylec 69, Krzysztof Dudzic 88
Jantar Ustka0-0 Karol Pęplino
Leśnik Cewice1-4 Pogoń Lębork
Adam Mielewczyk 15 - Daniel Malek 7, Radosław Sulima 40, Tymoteusz Małecki 50, Tomasz Kijek 85
Kaszubia Studzienice1-4 Piast Człuchów
Miłosz Augustynowicz 42 (k) - Arkadiusz Nartowski 5, 15 (k), Bartosz Urbaniak 35, Bartłomiej Wójcik 68
Iskra Dretyń1-2 Chrobry Charbrowo
Łukasz Mazurek 75 - Piotr Kwidziński 43, Tomasz Krzyżanowski 90
Sparta Sycewice2-2 Pomorze Potęgowo
Paweł Chałubiński 78, 84 - Henryk Patyk 10, Kamil Gapski 41
Koral Dębnica4-1 Echo Biesowice
Robert Michalski 7, Zbigniew Cyzman 12, Kamil Bulwan 30, Marcin Lewicki 61 - Mariusz Feretycki 35 (k)
Granit Kończewo2-1 Myśliwiec Tuchomie
Dariusz Jadłowski 17, Piotr Jadłowski 70 - Radosław Raniowski 35
» kolejka 3 - 18/19.08.2007
Myśliwiec Tuchomie4-3 Dąb Kusowo
Daniel Baliński 35 (k), 58 (s), Wojciech Wiese 65, Łukasz Sabisz 73 - Michał Kratkowski 68, Rafał Guźlecki 83, Paweł Priemut 86 (k)
Echo Biesowice3-3 Granit Kończewo
Kamil Zeszutek 7, Mariusz Feretycki 57 (k), 59 - Jarosław Luliński 56 (k), Dariusz Jadłowski 65, Piotr Jadłowski 70
Pomorze Potęgowo2-3 Koral Dębnica
Henryk Patyk 15, Kamil Oleszczuk 25 - Mariusz Łangowski 32, Grzegorz Dowksza 74, Zbigniew Cyzman 90
Chrobry Charbrowo0-1 Sparta Sycewice
Paweł Chałubiński 78
Piast Człuchów3-1 Iskra Dretyń
Łukasz Czarnowski 9, 52, Bartosz Nartowski 48 - Robert Meyer 64
Pogoń Lębork6-0 Kaszubia Studzienice
Damian Mielewczyk 14, Tomasz Kijek 33, Patryk Małecki 43, 70, Radosław Sulima 62, Łukasz Łapigrowski 73
Karol Pęplino1-3 Leśnik Cewice
Adrian Stańczyk 26 - 38 (s), Marek Mosór 58, 89
MKS Debrzno0-2 Jantar Ustka
Sebastian Tęcza 60, Leszek Urzykowski 90
» kolejka 4 - 25/26.08.2007
Dąb Kusowo1-4 Jantar Ustka
Miłosz Kania 56 - Piotr Piszko 12, Leszek Urzykowski 26, Krzysztof Pijanowski 48, 78
Leśnik Cewice6-2 MKS Debrzno
Marek Mosór 4, Michał Oświęcimski 14, 23, Tomasz Frącek 44, Robert Łapigrowski 77, Mariusz Mianowski 80 - Rafał Tarczyluk 4, Mirosław Kisełyczka 5
Kaszubia Studzienice1-1 Karol Pęplino
Krzysztof Kiełpiński 43 - Adrian Stańczyk 24
Iskra Dretyń0-4 Pogoń Lębork
Damian Mielewczyk 9, Radosław Sulima 42, Tomasz Tkaczenko 70 (k), Patryk Małecki 85
Sparta Sycewice0-1 Piast Człuchów
Zbigniew Bednarczyk 87
Koral Dębnica4-0 Chrobry Charbrowo
Kamil Bulwan 12, Grzegorz Dowksza 18, Ryszard Zasuwa 82, Robert Michalski 90
Granit Kończewo0-2 Pomorze Potęgowo
Henryk Patyk 63, Robert Szczepański 87
Myśliwiec Tuchomie3-4 Echo Biesowice
Daniel Baliński 80 (k), Wojciech Wiese 65, Radosław Raniowski 90 (k) - Paweł Dorawa 30, Mariusz Feretycki 35, 44, Łukasz Początko 90
» kolejka 5 - 01/02.09.2007
Echo Biesowice3-2 Dąb Kusowo
Kamil Zeszutek 53, Paweł Dorawa 65, Mariusz Feretycki 87 (k) - Sławomir Kass 21, Grzegorz Żurowski 56
Pomorze Potęgowo4-0 Myśliwiec Tuchomie
Henryk Patyk 3, Kamil Gapski 6 (k), 10, 60
Chrobry Charbrowo2-1 Granit Kończewo
Karol Kiełtyka 6, Marcin Drzazgowski 32 - Marcin Luliński 81
Piast Człuchów0-1 Koral Dębnica
Marcin Lewicki 41
Pogoń Lębork0-0 Sparta Sycewice
Karol Pęplino2-0 Iskra Dretyń
Karol Petrus 15 (k), 27 (k)
MKS Debrzno3-1 Kaszubia Studzienice
Mirosław Kisełyczka 43, Radosław Wójtowicz 46, Sylwester Nylec 79 - Wojciech Babiński 56
Jantar Ustka4-1 Leśnik Cewice
Rafał Jaskólski 18, Krzysztof Pijanowski 63, 75, Leszek Urzykowski 65 - Tomasz Frącek 89
» kolejka 6 - 08/09.09.2007
Dąb Kusowo4-0 Leśnik Cewice
Paweł Priemut 22 (k), 73, Michał Kratkowski 50, Sławomir Kass 58
Kaszubia Studzienice2-2 Jantar Ustka
13 (s), Daniel Sieprawski 35 - Piotr Piszko 11, Arkadiusz Próchnicki 75
Iskra Dretyń9-3 MKS Debrzno
Robert Meyer 4, 9, 12, 34, 52, Patryk Kitowski 20, Marcin Gnat 33, Rafał Żukowski 43, Grzegorz Wirkus 45 (s) - Radosław Wójtowicz 39, Damian Litwiniuk 54, Mirosław Kisełyczka 69
Sparta Sycewice1-1 Karol Pęplino
Marcin Ogórek 70 - Mateusz Szingir 3
Koral Dębnica1-3 Pogoń Lębork
Piotr Papierowski 40 - Damian Mielewczyk 16, 34, Tomasz Kijek 87
Granit Kończewo2-2 Piast Człuchów
Przemysław Goleniewski 19, Marcin Luliński 23 - Arkadiusz Nartowski 21, 50
Myśliwiec Tuchomie1-5 Chrobry Charbrowo
Łukasz Sabisz 65 - Karol Kiełtyka 30, Tomasz Krzyżanowski 42, Marcin Drzazgowski 48, Piotr Kwidziński 52, 72
Echo Biesowice3-4 Pomorze Potęgowo
Mariusz Feretycki 60 (k), Rafał Wasilewski 70, Jakub Kotas 84 - Henryk Patyk 10, Robert Szczepański 17, Radosław Budniak 74, 80
» kolejka 7 - 15/16.09.2007
Pomorze Potęgowo6-0 Dąb Kusowo
Damian Gałka 4, 20, 75, Henryk Patyk 17, 50, 90
Chrobry Charbrowo0-1 Echo Biesowice
Kamil Zeszutek 75
Piast Człuchów3-1 Myśliwiec Tuchomie
Maciej Przyszlak 22, Piotr Dowksza 44 (k), Łukasz Czarnowski 88 - Radosław Raniowski 69
Pogoń Lębork2-1 Granit Kończewo
Tymoteusz Małecki 45, Radosław Sulima 66 - Marcin Luliński 70
Karol Pęplino2-0 Koral Dębnica
Adrian Solczak 35, Adrian Stańczyk 55
MKS Debrzno3-0 Sparta Sycewice
Mirosław Kisełyczka 10, Radosław Wójtowicz 15, Ireneusz Nowak 83
Jantar Ustka4-1 Iskra Dretyń
Krzysztof Pijanowski 40, 55, 78, 90 - Robert Meyer 70
Leśnik Cewice1-3 Kaszubia Studzienice
Tomasz Frącek 44 - Piotr Mudyń 13, Wojciech Babiński 50, Daniel Sieprawski 63
» kolejka 8 - 22/23.09.2007
Dąb Kusowo4-2 Kaszubia Studzienice
Miłosz Kania 27, Sławomir Kass 63, 87, Paweł Priemut 69 - Witold Kobiella 14, Piotr Mudyń 85
Iskra Dretyń6-1 Leśnik Cewice
Leszek Brzeziański 8, 31, Robert Meyer 37, 41, 69, Tomasz Szada-Borzyszkowski 49, Rafał Żukowski 71 - Tomasz Frącek 80 (k)
Sparta Sycewice4-2 Jantar Ustka
Adrian Węckowicz 17, Daniel Sitarczyk 50, 67 (k), Paweł Chałubiński 78 (k) - Krzysztof Pijanowski 28, Michał Kaszuba 57
Koral Dębnica3-0 MKS Debrzno
Kamil Bulwan 45, Zbigniew Cyzman 78, Marcin Lewicki 85
Granit Kończewo4-2 Karol Pęplino
Maciej Buławski 27, 87, Piotr Jadłowski 41, 90 - Adrian Stańczyk 75, Karol Petrus 90
Myśliwiec Tuchomie0-6 Pogoń Lębork
Damian Mielewczyk 21, Grzegorz Górski 42, 69, Radosław Sulima 66, Tomasz Kijek 72, 76
Echo Biesowice1-2 Piast Człuchów
Mariusz Feretycki 60 (k) - Tomasz Łukaszuk 55, Piotr Dowksza 88
Pomorze Potęgowo1-1 Chrobry Charbrowo
Radosław Budniak 48 - Piotr Kwidziński 31
» kolejka 9 - 29/30.09.2007
Chrobry Charbrowo9-0 Dąb Kusowo
Rafał Hajok 8, 49, Tomasz Krzyżanowski 14, Piotr Kwidziński 44, 52, Adrian Krzyżanowski 47, Mariusz Stefaniak 65, 87, Marcin Drzazgowski 88
Piast Człuchów1-1 Pomorze Potęgowo
Bartosz Nartowski 75 - Henryk Patyk 90
Pogoń Lębork3-0 Echo Biesowice
Patryk Małecki 29, Tomasz Tkaczenko 45 (k), 90 (k)
Karol Pęplino1-2 Myśliwiec Tuchomie
Karol Petrus 58 - Maciej Szultk 10, 79 (k)
MKS Debrzno1-0 Granit Kończewo
Damian Litwiniuk 75
Jantar Ustka0-1 Koral Dębnica
Piotr Papierowski 9
Leśnik Cewice3-4 Sparta Sycewice
Michał Oświęcimski 36, 88, Sebastian Jabłoński 49 - Krzysztof Borowiec 15, 68, Daniel Sitarczyk 89, 90 (k)
Kaszubia Studzienice2-5 Iskra Dretyń
Mirosław Gański 65, Adam Dułak 68 - Tomasz Szada-Borzyszkowski 2, 32, Robert Meyer 4, 49, Leszek Brzeziański 9
» kolejka 10 - 06/07.10.2007
Dąb Kusowo2-2 Iskra Dretyń
Paweł Priemut 44 (k), 84 - Robert Meyer 33, Łukasz Mazurek 89
Sparta Sycewice4-0 Kaszubia Studzienice
Paweł Chałubiński 30, Rafał Wasiak 32, Bartosz Białek 70, Marcin Ogórek 90
Koral Dębnica2-0 Leśnik Cewice
Robert Michalski 89, Ryszard Zasuwa 90
Granit Kończewo0-0 Jantar Ustka
Myśliwiec Tuchomie0-3 MKS Debrzno
vo
Mirosław Kisełyczka 36, Mateusz Komenda 87
na boisku 6-2; udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy
Echo Biesowice2-1 Karol Pęplino
Mariusz Feretycki 80 (k), Krzysztof Wasilewski 85 - Michał Makurat 53 (k)
Pomorze Potęgowo0-1 Pogoń Lębork
Tomasz Tkaczenko 37 (k)
Chrobry Charbrowo6-1 Piast Człuchów
Rafał Hajok 22, 53, Piotr Kwidziński 27, 68, 75, Mariusz Stefaniak 90 - Piotr Dowksza 80 (k)
» kolejka 11 - 13/14.10.2007
Piast Człuchów3-0 Dąb Kusowo
Łukasz Czarnowski 54, Sebastian Stalka 55, 86
Pogoń Lębork2-0 Chrobry Charbrowo
Tymoteusz Małecki 35, Damian Mielewczyk 70
Karol Pęplino1-2 Pomorze Potęgowo
Karol Petrus 43 - Henryk Patyk 72, Damian Gałka 80
MKS Debrzno1-5 Echo Biesowice
Mirosław Kisełyczka 66 - Artur Pilarski 4, Mariusz Feretycki 11 (k), 20, 76, 88
Jantar Ustka2-1 Myśliwiec Tuchomie
Michał Kaszuba 31, 42 - Radosław Raniowski 21
Leśnik Cewice3-3 Granit Kończewo
Tomasz Frącek 35, 43, 90 (k) - Piotr Jadłowski 5, Dariusz Jadłowski 10, Marcin Luliński 60
Kaszubia Studzienice2-2 Koral Dębnica
Krzysztof Marcholewski 25, Dariusz Pluto-Prondzinski 80 - Robert Michalski 70, Marcin Lewicki 72
Iskra Dretyń5-4 Sparta Sycewice
Tomasz Szada-Borzyszkowski 2, 11, 39, Robert Meyer 43, 55 - Paweł Chałubiński 34, 71, Daniel Sitarczyk 62, Bartosz Białek 66
» kolejka 12 - 20/21.10.2007
Dąb Kusowo4-1 Sparta Sycewice
Michał Kratkowski 36, Paweł Priemut 45, Miłosz Kania 59, 72 - Daniel Sitarczyk 87
Koral Dębnica0-1 Iskra Dretyń
Kacper Kłączyński 47
Granit Kończewo2-3 Kaszubia Studzienice
Dariusz Jadłowski 44, Piotr Jadłowski 82 - Daniel Sieprawski 50, 55, 60
Myśliwiec Tuchomie0-3 Leśnik Cewice
vo
Tomasz Frącek 70, 84
na boisku 4-2, udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy
Echo Biesowice2-6 Jantar Ustka
Łukasz Początko 32, Mariusz Feretycki 63 - Radosław Ochnio 18, Michał Kaszuba 47, Krzysztof Pijanowski 66, 70, 81, Przemysław Iwański 82
Pomorze Potęgowo3-1 MKS Debrzno
Robert Szczepański 20 (k), Robert Ulanowski 24, Henryk Patyk 86 - Radosław Wójtowicz 35
Chrobry Charbrowo4-2 Karol Pęplino
Karol Kiełtyka 33, Piotr Kwidziński 38, 50, Adrian Krzyżanowski 65 - Daniel Ziembiński 86, Karol Petrus 87 (k)
Piast Człuchów1-3 Pogoń Lębork
Piotr Dowksza 51 - Tymoteusz Małecki 41, 85, Radosław Sulima 78
» kolejka 13 - 27/28.10.2007
Pogoń Lębork1-0 Dąb Kusowo
Eliasz Iwosa 35
Karol Pęplino2-3 Piast Człuchów
Adrian Stańczyk 8, Karol Petrus 23 - Kamil Kałdowski 4, Łukasz Czarnowski 12, 88
MKS Debrzno2-2 Chrobry Charbrowo
Damian Litwiniuk 25, Rafał Tarczyluk 36 - Tomasz Krzyżanowski 37, 58
Jantar Ustka2-0 Pomorze Potęgowo
Michał Kaszuba 32, Krzysztof Pijanowski 42 (k)
Leśnik Cewice3-3 Echo Biesowice
Tomasz Frącek 34, 50 (k), Sebastian Jabłoński 60 - Paweł Dorawa 15, 42, Mariusz Feretycki 52
Kaszubia Studzienice0-1 Myśliwiec Tuchomie
Piotr Pawłowski 62
Iskra Dretyń0-2 Granit Kończewo
Marcin Luliński 8, Dariusz Jadłowski 70
Sparta Sycewice0-1 Koral Dębnica
Mariusz Łangowski 5
» kolejka 14 - 03/04.11.2007
Dąb Kusowo2-3 Koral Dębnica
Paweł Priemut 57, Marcin Rzeszutko 85 - Mariusz Łangowski 39, 70, Kamil Bulwan 82
Granit Kończewo2-4 Sparta Sycewice
Marcin Luliński 26, Piotr Kamiński 61 - Ariel Sudół 10, Tomasz Chałubiński 79, 85, Paweł Chałubiński 81
Myśliwiec Tuchomie1-3 Iskra Dretyń
Daniel Baliński 8 (k) - Tomasz Szada-Borzyszkowski 25, Łukasz Mazurek 48, Rafał Żukowski 63
Echo Biesowice4-0 Kaszubia Studzienice
Przemysław Kuczyński 23, Paweł Dorawa 24, Mariusz Feretycki 33, 45
Pomorze Potęgowo1-2 Leśnik Cewice
Henryk Patyk 40 - Tomasz Frącek 12, Piotr Mrosk 23
Chrobry Charbrowo1-1 Jantar Ustka
Radosław Piotrowski 90 - Michał Kaszuba 65
Piast Człuchów4-1 MKS Debrzno
Bartosz Nartowski 5, Piotr Dowksza 20, 85, Kamil Kałdowski 33 - Rafał Tarczyluk 64
Pogoń Lębork5-1 Karol Pęplino
Łukasz Kołodziejski 7, Radosław Sulima 13, 86, Tymoteusz Małecki 26, Łukasz Łapigrowski 80 - Adrian Solczak 45
» kolejka 15 - 10/11.11.2007
Karol Pęplino5-0 Dąb Kusowo
vo
Piotr Tomaszewicz 8, 48, 70, Jarosław Górczyński 87, Adam Gołąb 90 (k)
na boisku 5-2; udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gości
MKS Debrzno1-9 Pogoń Lębork
Rafał Tarczyluk 86 - Damian Mielewczyk 2, 34, 35, 53, 63, Eliasz Iwosa 19, Radosław Sulima 42, Tomasz Tkaczenko 50, Michał Stawikowski 73
Jantar Ustka3-1 Piast Człuchów
Leszek Urzykowski 22, Michał Kaszuba 30, 89 - Maciej Świadek 83
Leśnik Cewice1-2 Chrobry Charbrowo
Robert Łapigrowski 65 - Tomasz Krzyżanowski 3, Radosław Piotrowski 70
Kaszubia Studzienice1-0 Pomorze Potęgowo
Daniel Sieprawski 73
Iskra Dretyń6-1 Echo Biesowice
Leszek Brzeziański 8, Robert Meyer 23, 60, 75, 80, Michał Jastrzębski 84 - Mariusz Feretycki 2
Sparta Sycewice6-0 Myśliwiec Tuchomie
Ariel Sudół 24, 30, 41, 75, Marcin Ogórek 79, Daniel Sitarczyk 88
Koral Dębnica1-1 Granit Kończewo
Zbigniew Cyzman 59 - Dariusz Jadłowski 65
» kolejka 16 - 15/16.03.2008
Dąb Kusowo2-1 Granit Kończewo
Sławomir Kass 7, Paweł Priemut 89 - Przemysław Goleniewski 71
Koral Dębnica4-1 Myśliwiec Tuchomie
Marcin Lewicki 5, 15, Grzegorz Dowksza 59, Zbigniew Cyzman 80 - Maciej Szultk 33
Sparta Sycewice4-0 Echo Biesowice
Daniel Sitarczyk 16, 38, Rafał Wasiak 45, 72
Iskra Dretyń2-0 Pomorze Potęgowo
Robert Meyer 17, Wojciech Kunda 47
Kaszubia Studzienice0-2 Chrobry Charbrowo
Piotr Kwidziński 31, 44
Leśnik Cewice1-1 Piast Człuchów
Artur Mrosk 65 - Maciej Przyszlak 40
Jantar Ustka0-0 Pogoń Lębork
MKS Debrzno0-3 Karol Pęplino
Karol Petrus 44 (k), Jarosław Górczyński 56, Adam Gołąb 57
» kolejka 17 - 23.04.2008
MKS Debrzno0-3 Dąb Kusowo
Paweł Priemut 5, 72, Patryk Świątczak 22
Karol Pęplino1-0 Jantar Ustka
Jarosław Górczyński 32
Pogoń Lębork1-0 Leśnik Cewice
Patryk Małecki 47
Piast Człuchów4-0 Kaszubia Studzienice
Bartłomiej Wójcik 27, Krzysztof Kiełpiński 28 (s), Maciej Świadek 59, Wojciech Bilicki 68
Chrobry Charbrowo3-2 Iskra Dretyń
Kacper Markowski 18, Piotr Kwidziński 32, Marcin Krzyżanowski 61 - Jan Przybylski 75, Wojciech Kunda 76
Pomorze Potęgowo2-1 Sparta Sycewice
Wojciech Kublik 78, 89 - Daniel Sitarczyk 62 (k)
Echo Biesowice2-3 Koral Dębnica
Paweł Dorawa 25, Mariusz Feretycki 60 (k) - Krzysztof Bednarek 45, Grzegorz Dowksza 55, Szymon Baj 65 (s)
Myśliwiec Tuchomie0-1 Granit Kończewo
Piotr Jadłowski 43
» kolejka 18 - 14.06.2008
Dąb Kusowo0-4 Myśliwiec Tuchomie
Wojciech Wiese 52, Radosław Raniowski 54, Rafał Wróblewski 76, Mariusz Koch 86
Granit Kończewo6-3 Echo Biesowice
Dariusz Jadłowski 37, 82, Piotr Jadłowski 58, 88, Mateusz Świątek 3, Marcin Luliński 62 - Krzysztof Wasilewski 42, 68, Mariusz Feretycki 65
Koral Dębnica1-1 Pomorze Potęgowo
Krzysztof Bednarek 57 - Henryk Patyk 64
Sparta Sycewice3-2 Chrobry Charbrowo
Daniel Sitarczyk 6, 47, Marek Wasiak 15 - Piotr Kwidziński 30, Karol Kiełtyka 35
Iskra Dretyń2-2 Piast Człuchów
Robert Meyer 31, 54 - Łukasz Czarnowski 51, Bartłomiej Wójcik 64
Kaszubia Studzienice1-7 Pogoń Lębork
Miłosz Augustynowicz 20 - Artur Rosiński 28, 52, 58, Radosław Sulima 38, 72, Eliasz Iwosa 40, Damian Mielewczyk 85
Leśnik Cewice3-2 Karol Pęplino
Grzegorz Bojarski 7, 54, Mariusz Tymecki 13 (s) - Jarosław Górczyński 60, 62
Jantar Ustka0-2 MKS Debrzno
Piotr Grzechnik 57, Paweł Władyczak 82 (k)
» kolejka 19 - 05/06.04.2008
Jantar Ustka1-0 Dąb Kusowo
Marcin Tomaszewski 70 (k)
MKS Debrzno0-2 Leśnik Cewice
Maciej Mosór 45, Michał Oświęcimski 82
Karol Pęplino1-1 Kaszubia Studzienice
Jarosław Górczyński 24 - Łukasz Wojciechowski 34
Pogoń Lębork6-1 Iskra Dretyń
Łukasz Mostowski 3 (s), Tomasz Tkaczenko 14 (k), Sebastian Kurdziel 27, 49, Radosław Sulima 29, Eliasz Iwosa 67 - Adrian Ciemiński 73
Piast Człuchów2-0 Sparta Sycewice
Łukasz Czarnowski 1, Sebastian Stalka 5
Chrobry Charbrowo2-0 Koral Dębnica
Piotr Kwidziński 4, Radosław Piotrowski 53
Pomorze Potęgowo8-2 Granit Kończewo
Wojciech Kublik 16, 19, 34, 40, Damian Mikołajczyk 42, 51, Damian Gałka 70, Kamil Oleszczuk 80 - Maciej Buławski 52, Piotr Jadłowski 65
Echo Biesowice0-0 Myśliwiec Tuchomie
» kolejka 20 - 12/13.04.2008
Dąb Kusowo2-3 Echo Biesowice
Sławomir Kass 79, 85- Mariusz Feretycki 52, 73, Krzysztof Wasilewski 24
Myśliwiec Tuchomie0-2 Pomorze Potęgowo
Henryk Patyk 45, 57
Granit Kończewo2-0 Chrobry Charbrowo
Maciej Buławski 37, Dariusz Siwiec 84
Koral Dębnica2-1 Piast Człuchów
Marcin Lewicki 60, Kamil Bulwan 85- Mariusz Kaźmierczak 70 (k)
Sparta Sycewice0-3 Pogoń Lębork
Radosław Sulima 32, 84, Tymoteusz Małecki 29
mecz w Lęborku
Iskra Dretyń1-1 Karol Pęplino
Robert Meyer 4- Karol Petrus 3
Kaszubia Studzienice2-2 MKS Debrzno
Dawid Litwiński 17, Łukasz Kroll 19- Łukasz Jażdżewski 59, Rafał Tarczyluk 63
Leśnik Cewice2-1 Jantar Ustka
Michał Oświęcimski 69, Marek Mosór 86- Marcin Tomaszewski 26
» kolejka 21 - 19/20.04.2008
Leśnik Cewice1-3 Dąb Kusowo
Marek Bibliw 87 (k) - Grzegorz Żurowski 67, 70, Sławomir Kass 89
Jantar Ustka5-0 Kaszubia Studzienice
Krzysztof Pijanowski 9, 81, Sławomir Sabina 53, Marcin Tomaszewski 61, Dominik Maniszewski 87
MKS Debrzno0-1 Iskra Dretyń
Robert Meyer 16
Karol Pęplino3-2 Sparta Sycewice
Damian Petrus 53, 70, Jarosław Górczyński 66 - Rafał Wasiak 8, Daniel Sitarczyk 82
Pogoń Lębork1-0 Koral Dębnica
Damian Mielewczyk 82
Piast Człuchów1-1 Granit Kończewo
Bartłomiej Wójcik 55 - Piotr Jadłowski 60
Chrobry Charbrowo3-0 Myśliwiec Tuchomie
Marcin Drzazgowski 43 (k), Kacper Markowski 78, Marcin Krzyżanowski 80
Pomorze Potęgowo4-1 Echo Biesowice
Damian Gałka 25, Robert Ulanowski 40, Dariusz Kozub 54 (k), Kamil Oleszczuk 90 - Paweł Dorawa 74
» kolejka 22 - 26/27.04.2008
Dąb Kusowo1-5 Pomorze Potęgowo
Sławomir Kass 22 - Henryk Patyk 4, 75, 83, Damian Gałka 45, Wojciech Kublik 63
Echo Biesowice3-0 Chrobry Charbrowo
vo
Mariusz Feretycki 80 (k) - Piotr Kwidziński 43, Marcin Drzazgowski 51
na boisku 1-2, udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gości
Myśliwiec Tuchomie3-1 Piast Człuchów
Damian Kulas 75, 85, Maciej Szultk 12 - Bartłomiej Wójcik 83
Granit Kończewo0-0 Pogoń Lębork
Koral Dębnica0-0 Karol Pęplino
Sparta Sycewice7-1 MKS Debrzno
Daniel Sitarczyk 22, 33, Paweł Chałubiński 46, 82, Rafał Wasiak 12, Marek Wasiak 43, Krzysztof Borowiec 76 - Andrzej Taras 20
Iskra Dretyń3-0 Jantar Ustka
vo
Marcin Tomaszewski 78 (k)
na boisku 0-1, udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gości
Kaszubia Studzienice3-0 Leśnik Cewice
Krzysztof Kiełpiński 16, Krzysztof Kreft 59, Dawid Hryniewicz 75
» kolejka 23 - 30.04/01.05.2008
Kaszubia Studzienice3-2 Dąb Kusowo
Daniel Sieprawski 54, Łukasz Woźniak 59, Dawid Litwiński 79 - Sławomir Kass 52, Grzegorz Żurowski 74
Leśnik Cewice0-2 Iskra Dretyń
Adrian Ciemiński 1, Tomasz Szada-Borzyszkowski 6
Jantar Ustka0-2 Sparta Sycewice
Krzysztof Borowiec 12, Paweł Chałubiński 50
MKS Debrzno0-2 Koral Dębnica
Łukasz Wieczorek 33, Jarosław Janczak 80
Karol Pęplino1-2 Granit Kończewo
Daniel Ziembiński 40 - Marcin Luliński 3, Maciej Buławski 6
Pogoń Lębork3-0 Myśliwiec Tuchomie
Radosław Sulima 40, Patryk Małecki 53, 76
Piast Człuchów3-1 Echo Biesowice
Bartłomiej Wójcik 60, Bartosz Nartowski 80, 90 - Krzysztof Wasilewski 68
Chrobry Charbrowo0-1 Pomorze Potęgowo
Henryk Patyk 57
» kolejka 24 - 04.05.2008
Dąb Kusowo4-3 Chrobry Charbrowo
Paweł Priemut 24 (k), Grzegorz Żurowski 68 (k), 83, Miłosz Kania 77 - Robert Kąkol 66, Marcin Krzyżanowski 75, Piotr Kwidziński 90
Pomorze Potęgowo2-1 Piast Człuchów
Henryk Patyk 88, 90 - Łukasz Czarnowski 87
Echo Biesowice0-3 Pogoń Lębork
Radosław Sulima 26, 46, Eliasz Iwosa 67 (k)
Myśliwiec Tuchomie0-1 Karol Pęplino
Jarosław Górczyński 72 (k)
Granit Kończewo4-2 MKS Debrzno
Łukasz Stolarski 28, Dariusz Jadłowski 41, 44, 52 - Damian Litwiniuk 65, Piotr Tojza 81
Koral Dębnica7-0 Jantar Ustka
Krzysztof Bednarek 45, 51, 53, Marcin Lewicki 15, Robert Michalski 26, Łukasz Wieczorek 48, Zbigniew Cyzman 56 (k)
Sparta Sycewice5-1 Leśnik Cewice
Daniel Sitarczyk 65, 78, Grzegorz Gruszczyński 15, Krzysztof Borowiec 39, Tomasz Chałubiński 77 - Piotr Mrosk 24
Iskra Dretyń3-3 Kaszubia Studzienice
Roman Duda 15 (s), Tomasz Szada-Borzyszkowski 60, 78 - Miłosz Augustynowicz 50, Daniel Sieprawski 53, Krzysztof Kreft 68
» kolejka 25 - 10/11.05.2008
Iskra Dretyń3-0 Dąb Kusowo
Adrian Ciemiński 14, Leszek Brzeziański 64, Tomasz Szada-Borzyszkowski 79
Kaszubia Studzienice0-5 Sparta Sycewice
Leszek Hładuniuk 44, 49, 74, Paweł Chałubiński 70, Krzysztof Borowiec 83
Leśnik Cewice0-6 Koral Dębnica
Krzysztof Bednarek 37, 87, Zbigniew Cyzman 18, Łukasz Wieczorek 40, Kamil Bulwan 47, Grzegorz Dowksza 79
Jantar Ustka4-0 Granit Kończewo
Krzysztof Pijanowski 78, 89, Marcin Tomaszewski 51, Marcin Opuchlik 62
MKS Debrzno1-2 Myśliwiec Tuchomie
Damian Litwiniuk 12 - Radosław Raniowski 34, Daniel Baliński 74 (k)
Karol Pęplino3-1 Echo Biesowice
Adam Gołąb 4, 78, Daniel Ziembiński 85 - Mariusz Feretycki 30
Pogoń Lębork1-1 Pomorze Potęgowo
Tomasz Tkaczenko 16 - Henryk Patyk 82
Piast Człuchów3-0 Chrobry Charbrowo
Łukasz Czarnowski 38, 53, Sebastian Stalka 33
» kolejka 26 - 17/18.05.2008
Dąb Kusowo2-2 Piast Człuchów
Paweł Priemut 69, Miłosz Kania 77 - Dariusz Zabrocki 17, Bartosz Nartowski 45
Chrobry Charbrowo0-5 Pogoń Lębork
Radosław Sulima 11, 35, 44, Patryk Małecki 43, 90
Pomorze Potęgowo3-0 Karol Pęplino
Henryk Patyk 1, Dominik Kaczmarek 55, Damian Mikołajczyk 78
Echo Biesowice0-0 MKS Debrzno
Myśliwiec Tuchomie0-2 Jantar Ustka
Marcin Tomaszewski 50, Grzegorz Malinowski 71
Granit Kończewo4-0 Leśnik Cewice
Maciej Buławski 24, 28, Zenon Owczarek 65, 72
Koral Dębnica1-1 Kaszubia Studzienice
Marcin Żukowski 70 - Krzysztof Kreft 78
Sparta Sycewice11-3 Iskra Dretyń
Daniel Sitarczyk 2, 23, 51, 83, Leszek Hładuniuk 3, 9, 50, 62, Paweł Chałubiński 74, 88, Ariel Sudół 82 - Leszek Brzeziański 41, 48, 80
» kolejka 27 - 21/22.05.2008
Sparta Sycewice7-1 Dąb Kusowo
Daniel Sitarczyk 41, 47, 51, 64, Leszek Hładuniuk 29, 48, Ariel Sudół 45 - Bartosz Brodzki 75
Iskra Dretyń0-1 Koral Dębnica
Marcin Lewicki 16
Kaszubia Studzienice2-2 Granit Kończewo
Łukasz Wojciechowski 24, 31 - Piotr Jadłowski 44, 67
Leśnik Cewice3-0 Myśliwiec Tuchomie
vo
na boisku 2-0; w 88 min. goście zeszli z boiska
Jantar Ustka1-0 Echo Biesowice
Dominik Maniszewski 76
MKS Debrzno0-6 Pomorze Potęgowo
Henryk Patyk 30, 62 (k), 84, 89, Szymon Kozera 35, Damian Mikołajczyk 54
Karol Pęplino5-0 Chrobry Charbrowo
Daniel Ziembiński 32, 53, Karol Petrus 19 (k), Jarosław Górczyński 60 (k), Michał Makurat 82
Pogoń Lębork1-0 Piast Człuchów
Radosław Sulima 17
» kolejka 28 - 25.05.2008
Dąb Kusowo0-1 Pogoń Lębork
Artur Rosiński 87
Piast Człuchów2-1 Karol Pęplino
Bartosz Urbaniak 16, Mariusz Kaźmierczak 20 - Daniel Ziembiński 3
Chrobry Charbrowo1-2 MKS Debrzno
Mariusz Stefaniak 70 - Damian Litwiniuk 4, Łukasz Jażdżewski 24
Pomorze Potęgowo2-1 Jantar Ustka
Henryk Patyk 4, Kamil Oleszczuk 45 - Marcin Tomaszewski 61
Echo Biesowice6-1 Leśnik Cewice
Paweł Dorawa 10, 44 (k), Kamil Zeszutek 28, Mariusz Feretycki 65, Łukasz Początko 67, Krzysztof Wasilewski 83 - Sebastian Jabłoński 55
Myśliwiec Tuchomie0-5 Kaszubia Studzienice
Tomasz Ostrowski 36, 43, 81, Ireneusz Wnuk-Lipiński 31 (s), Daniel Sieprawski 70
Granit Kończewo5-2 Iskra Dretyń
Marcin Luliński 10, Piotr Jadłowski 29, Dariusz Jadłowski 58, Przemyslaw Goleniewski 64, Łukasz Stolarski 83 - Robert Meyer 77, Wojciech Kunda 89 (k)
Koral Dębnica4-0 Sparta Sycewice
Marcin Lewicki 55, 65, Łukasz Wieczorek 9, Dawid Wachnik 69
» kolejka 29 - 31.05.2008
Koral Dębnica5-1 Dąb Kusowo
Krzysztof Bednarek 47, 55, 75, Kamil Bulwan 19, Zbigniew Cyzman 72 - Patryk Świątczak 21
Sparta Sycewice2-3 Granit Kończewo
Daniel Sitarczyk 40, Marek Wasiak 61 - Zenon Owczarek 44, Piotr Jadłowski 58, Jarosław Cudziło 76
Iskra Dretyń0-2 Myśliwiec Tuchomie
Łukasz Sabisz 2, Daniel Baliński 20
Kaszubia Studzienice2-2 Echo Biesowice
Michał Chirk 65, Daniel Sieprawski 74 - Mariusz Feretycki 30, Paweł Dorawa 52 (k)
Leśnik Cewice1-2 Pomorze Potęgowo
Piotr Mrosk 63 - Damian Gałka 79, Henryk Patyk 87
Jantar Ustka1-1 Chrobry Charbrowo
Krzysztof Pijanowski 4 - Piotr Kwidziński 31
MKS Debrzno0-1 Piast Człuchów
Sebastian Stalka 73
Karol Pęplino0-1 Pogoń Lębork
Damian Mielewczyk 70
» kolejka 30 - 07.06.2008
Dąb Kusowo2-0 Karol Pęplino
Sławomir Kass 22, 83
Pogoń Lębork7-0 MKS Debrzno
vo
Radosław Sulima 1, 40, Łukasz Łapigrowski 14, Damian Mielewczyk 15, Patryk Małecki 30, Grzegorz Górski 37, Łukasz Kołodziejski 43
Mecz przerwany w 51 min. przy stanie 7-0 z powodu zdekompletowania drużyny MKS-u
Piast Człuchów5-1 Jantar Ustka
Łukasz Czarnowski 25, 85, Bartłomiej Wójcik 18, Sebastian Stalka 50, Maciej Przyszlak 74 - Maciej Oczujda 80
Chrobry Charbrowo3-0 Leśnik Cewice
Piotr Kwidziński 1, 60, Marcin Drzazgowski 15
Pomorze Potęgowo7-0 Kaszubia Studzienice
Henryk Patyk 30, 50, 86, Damian Mikołajczyk 8, 83, Łukasz Ulanowski 28, Dominik Kaczmarek 66
Echo Biesowice2-1 Iskra Dretyń
Rafał Wasilewski 12, Krzysztof Wasilewski 47 - Tomasz Gwóźdź 33
Myśliwiec Tuchomie2-4 Sparta Sycewice
Wojciech Wiese 27, Radosław Raniowski 68 - Paweł Chałubiński 60, 87, Leszek Hładuniuk 28, Daniel Sitarczyk 48
Granit Kończewo2-1 Koral Dębnica
Dariusz Jadłowski 50 (k), Maciej Buławski 78 - Kamil Bulwan 81

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::