HISTORIA › TABELE/WYNIKI
» Słupska klasa A - sezon 2008/09
Lp.ZespółM.Pkt.Bramki Z.R.P.
1. Granit Koczała 26 51 62-31 16 3 7
2. Urania Udorpie 26 50 54-28 15 5 6
3. Sokół Wyczechy 26 49 50-31 14 7 5
4. Myśliwiec Tuchomie 26 45 68-50 14 3 9
5. Garbarnia Kępice 26 44 56-42 13 5 8
6. GKS Kołczygłowy 26 41 53-50 12 5 9
7. MKS Debrzno 26 39 51-49 11 6 9
8. Start Miastko 26 37 54-49 10 7 9
9. Orkan Gostkowo 26 33 61-59 10 3 13
10. Skotawia Dębnica Kaszubska 26 33 35-37 9 6 11
11. Dolina Gałąźnia Wielka 26 30 51-73 9 3 14
12. GTS Czarna Dąbrówka 26 25 50-65 7 4 15
13. Zawisza Borzytuchom 26 21 35-60 6 3 17
14. Unia Korzybie 26 17 36-92 5 2 19

» kolejka 1 - 16/17.08.2008
Dolina Gałąźnia Wielka2-3 Zawisza Borzytuchom
Sokół Wyczechy3-3 MKS Debrzno
GTS Czarna Dąbrówka1-2 GKS Kołczygłowy
Unia Korzybie0-7 Granit Koczała
Garbarnia Kępice2-3 Myśliwiec Tuchomie
Skotawia Dębnica Kaszubska2-2 Urania Udorpie
Start Miastko5-2 Orkan Gostkowo
» kolejka 2 - 23/24.08.2008
Zawisza Borzytuchom1-3 Orkan Gostkowo
Urania Udorpie2-2 Start Miastko
Myśliwiec Tuchomie1-0 Skotawia Dębnica Kaszubska
Granit Koczała4-0 Garbarnia Kępice
GKS Kołczygłowy5-0 Unia Korzybie
MKS Debrzno5-2 GTS Czarna Dąbrówka
Dolina Gałąźnia Wielka3-1 Sokół Wyczechy
» kolejka 3 - 30/31.08.2008
Sokół Wyczechy3-1 Zawisza Borzytuchom
GTS Czarna Dąbrówka1-3 Dolina Gałąźnia Wielka
Unia Korzybie6-3 MKS Debrzno
Garbarnia Kępice5-0 GKS Kołczygłowy
Skotawia Dębnica Kaszubska1-2 Granit Koczała
Start Miastko1-3 Myśliwiec Tuchomie
Orkan Gostkowo0-1 Urania Udorpie
» kolejka 4 - 06/07.09.2008
Zawisza Borzytuchom1-1 Urania Udorpie
Myśliwiec Tuchomie4-2 Orkan Gostkowo
Granit Koczała1-0 Start Miastko
GKS Kołczygłowy2-1 Skotawia Dębnica Kaszubska
MKS Debrzno0-2 Garbarnia Kępice
Dolina Gałąźnia Wielka4-2 Unia Korzybie
Sokół Wyczechy1-0 GTS Czarna Dąbrówka
11 listopada
» kolejka 5 - 13/14.09.2008
GTS Czarna Dąbrówka3-1 Zawisza Borzytuchom
Unia Korzybie0-1 Sokół Wyczechy
Garbarnia Kępice5-0 Dolina Gałąźnia Wielka
Skotawia Dębnica Kaszubska2-0 MKS Debrzno
Start Miastko2-1 GKS Kołczygłowy
Orkan Gostkowo0-1 Granit Koczała
Urania Udorpie3-0 Myśliwiec Tuchomie
» kolejka 6 - 20/21.09.2008
Zawisza Borzytuchom5-2 Myśliwiec Tuchomie
Granit Koczała2-1 Urania Udorpie
GKS Kołczygłowy3-3 Orkan Gostkowo
MKS Debrzno1-2 Start Miastko
Dolina Gałąźnia Wielka0-3 Skotawia Dębnica Kaszubska
Sokół Wyczechy3-1 Garbarnia Kępice
GTS Czarna Dąbrówka5-1 Unia Korzybie
» kolejka 7 - 27/28.09.2008
Unia Korzybie0-2 Zawisza Borzytuchom
Garbarnia Kępice3-0 GTS Czarna Dąbrówka
Skotawia Dębnica Kaszubska0-0 Sokół Wyczechy
Start Miastko4-3 Dolina Gałąźnia Wielka
Orkan Gostkowo0-3 MKS Debrzno
vo
brak badań lekarskich w drużynie gospodarzy
Urania Udorpie5-1 GKS Kołczygłowy
Myśliwiec Tuchomie2-1 Granit Koczała
» kolejka 8 - 04/05.10.2008
Zawisza Borzytuchom1-5 Granit Koczała
GKS Kołczygłowy1-3 Myśliwiec Tuchomie
MKS Debrzno2-1 Urania Udorpie
Dolina Gałąźnia Wielka2-1 Orkan Gostkowo
Sokół Wyczechy2-0 Start Miastko
GTS Czarna Dąbrówka0-0 Skotawia Dębnica Kaszubska
Unia Korzybie1-4 Garbarnia Kępice
» kolejka 9 - 11/12.10.2008
Garbarnia Kępice1-1 Zawisza Borzytuchom
Skotawia Dębnica Kaszubska5-2 Unia Korzybie
Start Miastko2-5 GTS Czarna Dąbrówka
Orkan Gostkowo3-2 Sokół Wyczechy
Urania Udorpie5-1 Dolina Gałąźnia Wielka
Myśliwiec Tuchomie1-2 MKS Debrzno
Granit Koczała3-3 GKS Kołczygłowy
» kolejka 10 - 18/19.10.2008
Zawisza Borzytuchom1-3 GKS Kołczygłowy
MKS Debrzno3-0 Granit Koczała
Dolina Gałąźnia Wielka7-5 Myśliwiec Tuchomie
Sokół Wyczechy2-1 Urania Udorpie
GTS Czarna Dąbrówka1-3 Orkan Gostkowo
Unia Korzybie1-6 Start Miastko
Garbarnia Kępice3-0 Skotawia Dębnica Kaszubska
» kolejka 11 - 25/26.10.2008
Skotawia Dębnica Kaszubska1-2 Zawisza Borzytuchom
Start Miastko2-2 Garbarnia Kępice
Orkan Gostkowo9-3 Unia Korzybie
Urania Udorpie2-1 GTS Czarna Dąbrówka
Myśliwiec Tuchomie5-0 Sokół Wyczechy
Granit Koczała7-0 Dolina Gałąźnia Wielka
GKS Kołczygłowy5-2 MKS Debrzno
» kolejka 12 - 02.11.2008
Zawisza Borzytuchom0-2 MKS Debrzno
Dolina Gałąźnia Wielka1-4 GKS Kołczygłowy
Sokół Wyczechy1-0 Granit Koczała
GTS Czarna Dąbrówka3-7 Myśliwiec Tuchomie
Unia Korzybie0-3 Urania Udorpie
Garbarnia Kępice4-2 Orkan Gostkowo
Skotawia Dębnica Kaszubska3-3 Start Miastko
» kolejka 13 - 08/09.11.2008
Start Miastko4-1 Zawisza Borzytuchom
Orkan Gostkowo3-0 Skotawia Dębnica Kaszubska
Urania Udorpie5-0 Garbarnia Kępice
Myśliwiec Tuchomie3-0 Unia Korzybie
vo
goście nie stawili się na zawody
Granit Koczała2-1 GTS Czarna Dąbrówka
GKS Kołczygłowy1-1 Sokół Wyczechy
MKS Debrzno4-2 Dolina Gałąźnia Wielka
» kolejka 14 - 21/22.03.2009
Zawisza Borzytuchom1-2 Dolina Gałąźnia Wielka
MKS Debrzno1-1 Sokół Wyczechy
GKS Kołczygłowy4-2 GTS Czarna Dąbrówka
Granit Koczała2-0 Unia Korzybie
Myśliwiec Tuchomie1-2 Garbarnia Kępice
Urania Udorpie2-0 Skotawia Dębnica Kaszubska
Orkan Gostkowo2-2 Start Miastko
» kolejka 15 - 28/29.03.2009
Orkan Gostkowo3-0 Zawisza Borzytuchom
Start Miastko1-1 Urania Udorpie
Skotawia Dębnica Kaszubska2-1 Myśliwiec Tuchomie
Garbarnia Kępice2-0 Granit Koczała
Unia Korzybie1-5 GKS Kołczygłowy
GTS Czarna Dąbrówka1-1 MKS Debrzno
Sokół Wyczechy3-1 Dolina Gałąźnia Wielka
» kolejka 16 - 04/05.04.2009
Zawisza Borzytuchom2-3 Sokół Wyczechy
Dolina Gałąźnia Wielka2-3 GTS Czarna Dąbrówka
MKS Debrzno2-2 Unia Korzybie
GKS Kołczygłowy1-1 Garbarnia Kępice
Granit Koczała3-0 Skotawia Dębnica Kaszubska
Myśliwiec Tuchomie4-0 Start Miastko
Urania Udorpie2-4 Orkan Gostkowo
» kolejka 17 - 18/19.04.2009
Urania Udorpie2-1 Zawisza Borzytuchom
Orkan Gostkowo4-2 Myśliwiec Tuchomie
11 kwietnia
Start Miastko0-0 Granit Koczała
Skotawia Dębnica Kaszubska2-1 GKS Kołczygłowy
Garbarnia Kępice3-0 MKS Debrzno
Unia Korzybie4-4 Dolina Gałąźnia Wielka
GTS Czarna Dąbrówka1-6 Sokół Wyczechy
» kolejka 18 - 25/26.04.2009
Zawisza Borzytuchom1-3 GTS Czarna Dąbrówka
Sokół Wyczechy4-0 Unia Korzybie
Dolina Gałąźnia Wielka4-2 Garbarnia Kępice
MKS Debrzno1-1 Skotawia Dębnica Kaszubska
GKS Kołczygłowy1-0 Start Miastko
Granit Koczała1-4 Orkan Gostkowo
Myśliwiec Tuchomie2-0 Urania Udorpie
» kolejka 19 - 02/03.05.2009
Myśliwiec Tuchomie2-1 Zawisza Borzytuchom
Urania Udorpie0-3 Granit Koczała
Orkan Gostkowo1-2 GKS Kołczygłowy
Start Miastko6-0 MKS Debrzno
Skotawia Dębnica Kaszubska1-0 Dolina Gałąźnia Wielka
Garbarnia Kępice1-1 Sokół Wyczechy
Unia Korzybie2-1 GTS Czarna Dąbrówka
1 maja
» kolejka 20 - 09/10.05.2009
Zawisza Borzytuchom2-1 Unia Korzybie
GTS Czarna Dąbrówka2-4 Garbarnia Kępice
Sokół Wyczechy1-0 Skotawia Dębnica Kaszubska
Dolina Gałąźnia Wielka3-0 Start Miastko
vo
na boisku 1:3, brak dokumentu tożsamości zawodnika
MKS Debrzno3-2 Orkan Gostkowo
GKS Kołczygłowy1-2 Urania Udorpie
Granit Koczała1-4 Myśliwiec Tuchomie
» kolejka 21 - 16/17.05.2009
Granit Koczała3-2 Zawisza Borzytuchom
Myśliwiec Tuchomie1-2 GKS Kołczygłowy
Urania Udorpie2-0 MKS Debrzno
Orkan Gostkowo1-1 Dolina Gałąźnia Wielka
Start Miastko2-1 Sokół Wyczechy
Skotawia Dębnica Kaszubska2-0 GTS Czarna Dąbrówka
Garbarnia Kępice2-3 Unia Korzybie
» kolejka 22 - 23/24.05.2009
Zawisza Borzytuchom1-2 Garbarnia Kępice
Unia Korzybie2-3 Skotawia Dębnica Kaszubska
GTS Czarna Dąbrówka3-3 Start Miastko
Sokół Wyczechy4-1 Orkan Gostkowo
Dolina Gałąźnia Wielka1-2 Urania Udorpie
MKS Debrzno5-1 Myśliwiec Tuchomie
GKS Kołczygłowy0-3 Granit Koczała
» kolejka 23 - 30/31.05.2009
GKS Kołczygłowy1-1 Zawisza Borzytuchom
Granit Koczała1-1 MKS Debrzno
Myśliwiec Tuchomie2-2 Dolina Gałąźnia Wielka
Urania Udorpie0-0 Sokół Wyczechy
Orkan Gostkowo2-4 GTS Czarna Dąbrówka
Start Miastko1-2 Unia Korzybie
Skotawia Dębnica Kaszubska0-0 Garbarnia Kępice
» kolejka 24 - 06/07.06.2009
Zawisza Borzytuchom0-3 Skotawia Dębnica Kaszubska
Garbarnia Kępice1-2 Start Miastko
Unia Korzybie3-0 Orkan Gostkowo
GTS Czarna Dąbrówka1-2 Urania Udorpie
Sokół Wyczechy2-2 Myśliwiec Tuchomie
Dolina Gałąźnia Wielka0-6 Granit Koczała
MKS Debrzno3-1 GKS Kołczygłowy
» kolejka 25 - 13.06.2009
MKS Debrzno4-1 Zawisza Borzytuchom
GKS Kołczygłowy3-2 Dolina Gałąźnia Wielka
Granit Koczała2-1 Sokół Wyczechy
Myśliwiec Tuchomie2-2 GTS Czarna Dąbrówka
Urania Udorpie4-0 Unia Korzybie
Orkan Gostkowo3-4 Garbarnia Kępice
Start Miastko3-2 Skotawia Dębnica Kaszubska
» kolejka 26 - 20.06.2009
Zawisza Borzytuchom2-1 Start Miastko
Skotawia Dębnica Kaszubska1-3 Orkan Gostkowo
Garbarnia Kępice0-3 Urania Udorpie
Unia Korzybie0-5 Myśliwiec Tuchomie
GTS Czarna Dąbrówka4-2 Granit Koczała
Sokół Wyczechy3-0 GKS Kołczygłowy
vo
goście nie stawili się na zawody
Dolina Gałąźnia Wielka1-0 MKS Debrzno

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::