HISTORIA › TABELE/WYNIKI
» Słupska klasa A - sezon 2009/10
Lp.ZespółM.Pkt.Bramki Z.R.P.
1. Skotawia Dębnica Kaszubska 22 51 52-23 17 0 5
2. MKS Debrzno 22 44 43-22 14 2 6
3. Orkan Gostkowo 22 38 44-30 11 5 6
4. Garbarnia Kępice 22 38 31-27 11 5 6
5. Myśliwiec Tuchomie 22 33 38-33 10 3 9
6. GKS Kołczygłowy 22 33 37-43 10 3 9
7. Start Miastko 22 31 29-40 9 4 9
8. Kaszubia Studzienice 22 29 37-38 8 5 9
9. Sokół Wyczechy 22 27 37-36 8 3 11
10. Iskra Dretyń 22 24 33-37 6 6 10
11. Victoria Dąbrówka 22 16 28-52 5 1 16
12. Lipniczanka Lipnica 22 12 15-43 3 3 16

» kolejka 1 - 29/30.08.2009
Lipniczanka Lipnica1-2 Kaszubia Studzienice
MKS Debrzno0-1 Sokół Wyczechy
Garbarnia Kępice2-2 Iskra Dretyń
Myśliwiec Tuchomie2-2 Orkan Gostkowo
Skotawia Dębnica Kaszubska1-2 GKS Kołczygłowy
Victoria Dąbrówka1-2 Start Miastko
» kolejka 2 - 05/06.09.2009
Kaszubia Studzienice4-1 Start Miastko
GKS Kołczygłowy3-1 Victoria Dąbrówka
Orkan Gostkowo1-2 Skotawia Dębnica Kaszubska
Iskra Dretyń3-3 Myśliwiec Tuchomie
Sokół Wyczechy1-1 Garbarnia Kępice
Lipniczanka Lipnica1-1 MKS Debrzno
» kolejka 3 - 12/13.09.2009
MKS Debrzno4-0 Kaszubia Studzienice
Garbarnia Kępice1-1 Lipniczanka Lipnica
Myśliwiec Tuchomie2-1 Sokół Wyczechy
Skotawia Dębnica Kaszubska3-0 Iskra Dretyń
Victoria Dąbrówka3-2 Orkan Gostkowo
14 listopada
Start Miastko4-2 GKS Kołczygłowy
» kolejka 4 - 19/20.09.2009
Kaszubia Studzienice2-2 GKS Kołczygłowy
Orkan Gostkowo3-0 Start Miastko
vo
na boisku 2-2, zawodnik gości nie posiadał dokumentu potwierdzającego tożsamość
Iskra Dretyń3-0 Victoria Dąbrówka
Sokół Wyczechy1-2 Skotawia Dębnica Kaszubska
Lipniczanka Lipnica0-1 Myśliwiec Tuchomie
MKS Debrzno2-0 Garbarnia Kępice
» kolejka 5 - 26/27.09.2009
Garbarnia Kępice2-1 Kaszubia Studzienice
Myśliwiec Tuchomie3-1 MKS Debrzno
Skotawia Dębnica Kaszubska2-1 Lipniczanka Lipnica
Victoria Dąbrówka1-4 Sokół Wyczechy
Start Miastko1-0 Iskra Dretyń
GKS Kołczygłowy2-5 Orkan Gostkowo
» kolejka 6 - 03/04.10.2009
Kaszubia Studzienice1-1 Orkan Gostkowo
Iskra Dretyń4-1 GKS Kołczygłowy
Sokół Wyczechy3-0 Start Miastko
Lipniczanka Lipnica1-0 Victoria Dąbrówka
MKS Debrzno2-1 Skotawia Dębnica Kaszubska
Garbarnia Kępice1-0 Myśliwiec Tuchomie
» kolejka 7 - 10/11.10.2009
Myśliwiec Tuchomie6-3 Kaszubia Studzienice
Skotawia Dębnica Kaszubska0-2 Garbarnia Kępice
Victoria Dąbrówka2-4 MKS Debrzno
Start Miastko2-0 Lipniczanka Lipnica
GKS Kołczygłowy2-1 Sokół Wyczechy
Orkan Gostkowo2-1 Iskra Dretyń
» kolejka 8 - 17/18.10.2009
Kaszubia Studzienice3-0 Iskra Dretyń
Sokół Wyczechy1-2 Orkan Gostkowo
Lipniczanka Lipnica3-0 GKS Kołczygłowy
vo
na boisku 3-4, brak dokumentów potwierdzających tożsamość zawodników gości
MKS Debrzno2-1 Start Miastko
Garbarnia Kępice2-0 Victoria Dąbrówka
Myśliwiec Tuchomie1-2 Skotawia Dębnica Kaszubska
» kolejka 9 - 24/25.10.2009
Skotawia Dębnica Kaszubska1-2 Kaszubia Studzienice
Victoria Dąbrówka1-1 Myśliwiec Tuchomie
Start Miastko0-3 Garbarnia Kępice
GKS Kołczygłowy2-0 MKS Debrzno
Orkan Gostkowo5-1 Lipniczanka Lipnica
Iskra Dretyń2-2 Sokół Wyczechy
» kolejka 10 - 07/08.11.2009
Kaszubia Studzienice4-0 Sokół Wyczechy
Lipniczanka Lipnica1-2 Iskra Dretyń
MKS Debrzno3-0 Orkan Gostkowo
Garbarnia Kępice0-1 GKS Kołczygłowy
Myśliwiec Tuchomie5-1 Start Miastko
Skotawia Dębnica Kaszubska2-0 Victoria Dąbrówka
» kolejka 11 - 11.11.2009
Victoria Dąbrówka3-0 Kaszubia Studzienice
Start Miastko3-4 Skotawia Dębnica Kaszubska
GKS Kołczygłowy1-3 Myśliwiec Tuchomie
Orkan Gostkowo4-1 Garbarnia Kępice
Iskra Dretyń1-1 MKS Debrzno
Sokół Wyczechy3-0 Lipniczanka Lipnica
» kolejka 12 - 28.04.2010
Kaszubia Studzienice3-2 Lipniczanka Lipnica
Sokół Wyczechy1-2 MKS Debrzno
Iskra Dretyń4-0 Garbarnia Kępice
Orkan Gostkowo2-1 Myśliwiec Tuchomie
GKS Kołczygłowy0-3 Skotawia Dębnica Kaszubska
Start Miastko1-0 Victoria Dąbrówka
» kolejka 13 - 16.06.2010
Start Miastko4-3 Kaszubia Studzienice
Victoria Dąbrówka3-4 GKS Kołczygłowy
Skotawia Dębnica Kaszubska1-0 Orkan Gostkowo
17 czerwca
Myśliwiec Tuchomie3-2 Iskra Dretyń
Garbarnia Kępice3-2 Sokół Wyczechy
MKS Debrzno8-0 Lipniczanka Lipnica
» kolejka 14 - 24/25.04.2010
Kaszubia Studzienice0-2 MKS Debrzno
Lipniczanka Lipnica0-1 Garbarnia Kępice
Sokół Wyczechy2-0 Myśliwiec Tuchomie
Iskra Dretyń0-2 Skotawia Dębnica Kaszubska
Orkan Gostkowo1-0 Victoria Dąbrówka
GKS Kołczygłowy1-2 Start Miastko
» kolejka 15 - 01/02.05.2010
GKS Kołczygłowy1-1 Kaszubia Studzienice
Start Miastko1-1 Orkan Gostkowo
Victoria Dąbrówka3-0 Iskra Dretyń
vo
na boisku 1:2, dwóch zawodników drużyny gości nie posiadało wymaganych przepisami dokumentów tożsamości
Skotawia Dębnica Kaszubska1-3 Sokół Wyczechy
Myśliwiec Tuchomie2-0 Lipniczanka Lipnica
Garbarnia Kępice3-1 MKS Debrzno
» kolejka 16 - 08/09.05.2010
Kaszubia Studzienice2-1 Garbarnia Kępice
MKS Debrzno1-0 Myśliwiec Tuchomie
Lipniczanka Lipnica1-2 Skotawia Dębnica Kaszubska
Sokół Wyczechy3-4 Victoria Dąbrówka
Iskra Dretyń0-0 Start Miastko
Orkan Gostkowo2-2 GKS Kołczygłowy
» kolejka 17 - 15/16.05.2010
Orkan Gostkowo2-1 Kaszubia Studzienice
GKS Kołczygłowy3-1 Iskra Dretyń
Start Miastko0-1 Sokół Wyczechy
Victoria Dąbrówka1-0 Lipniczanka Lipnica
Skotawia Dębnica Kaszubska1-0 MKS Debrzno
Myśliwiec Tuchomie0-3 Garbarnia Kępice
» kolejka 18 - 22/23.05.2010
Kaszubia Studzienice0-1 Myśliwiec Tuchomie
Garbarnia Kępice0-3 Skotawia Dębnica Kaszubska
vo
na boisku 2:2, jeden zawodnik drużyny gospodarzy nie posiadał wymaganego przepisami dokumentu tożsamości
MKS Debrzno3-2 Victoria Dąbrówka
Lipniczanka Lipnica1-1 Start Miastko
Sokół Wyczechy2-3 GKS Kołczygłowy
Iskra Dretyń5-1 Orkan Gostkowo
» kolejka 19 - 29/30.05.2010
Iskra Dretyń0-0 Kaszubia Studzienice
Orkan Gostkowo4-0 Sokół Wyczechy
GKS Kołczygłowy2-0 Lipniczanka Lipnica
Start Miastko2-1 MKS Debrzno
Victoria Dąbrówka0-1 Garbarnia Kępice
Skotawia Dębnica Kaszubska4-0 Myśliwiec Tuchomie
» kolejka 20 - 05/06.06.2010
Kaszubia Studzienice0-3 Skotawia Dębnica Kaszubska
Myśliwiec Tuchomie3-0 Victoria Dąbrówka
Garbarnia Kępice1-1 Start Miastko
MKS Debrzno2-0 GKS Kołczygłowy
Lipniczanka Lipnica0-3 Orkan Gostkowo
Sokół Wyczechy4-1 Iskra Dretyń
» kolejka 21 - 13.06.2010
Sokół Wyczechy1-1 Kaszubia Studzienice
Iskra Dretyń1-0 Lipniczanka Lipnica
Orkan Gostkowo0-1 MKS Debrzno
GKS Kołczygłowy1-2 Garbarnia Kępice
Start Miastko1-0 Myśliwiec Tuchomie
Victoria Dąbrówka3-8 Skotawia Dębnica Kaszubska
» kolejka 22 - 20.06.2010
Kaszubia Studzienice4-0 Victoria Dąbrówka
Skotawia Dębnica Kaszubska4-1 Start Miastko
Myśliwiec Tuchomie1-2 GKS Kołczygłowy
Garbarnia Kępice1-1 Orkan Gostkowo
MKS Debrzno2-1 Iskra Dretyń
Lipniczanka Lipnica1-0 Sokół Wyczechy

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::