HISTORIA › TABELE/WYNIKI
» Słupska klasa okręgowa - sezon 2010/11
Lp.ZespółM.Pkt.Bramki Z.R.P.
1. Pogoń Lębork 26 62 66-14 19 5 2
2. Czarni Czarne 26 57 66-27 17 6 3
3. Bytovia II Bytów 26 51 67-34 15 6 5
4. Chrobry Charbrowo 26 43 58-40 13 4 9
5. Piast Człuchów 26 40 31-22 10 10 6
6. Anioły Garczegorze 26 35 43-41 10 5 11
7. Gryf II Słupsk 26 35 42-42 10 5 11
8. Urania Udorpie 26 34 52-57 11 1 14
9. Polonez Bobrowniki 26 32 44-53 9 5 12
10. Diament Trzebielino 26 31 45-45 9 4 13
11. Skotawia Dębnica Kaszubska 26 28 31-52 8 4 14
12. Sparta Sycewice 26 27 41-60 7 6 13
13. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 26 21 37-73 6 3 17
14. MKS Debrzno 26 18 32-95 6 0 20


» kolejka 1 - 21/22.08.2010
Pogoń Lębork2-0 Gryf II Słupsk
Oskar Jasiński 40, Grzegorz Smolarek 77
MKS Debrzno2-5 Czarni Czarne
Krzysztof Dudzic 66, Adrian Kustra 83- Roman Sztuba 24, 32, 76, Łukasz Kościan 58, Paweł Wegner 89
Skotawia Dębnica Kaszubska1-6 Polonez Bobrowniki
Adrian Wysota 34- Sebastian Wojciechowski 25, Marcin Staszczuk 37 (k), 78, Tomasz Perkowski 55 (k), 58, Jacek Cisek 52
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie0-4 Sparta Sycewice
Tomasz Adkonis 26, 49, Tomasz Ostrowski 37, Paweł Chałubiński 47
1 września, w pierwotnym terminie (22 sierpnia) mecz przerwany w 26 min. przy stanie 1:1 z powodu ulewy.
Diament Trzebielino3-1 Piast Człuchów
Adrian Ciemiński 35, Łukasz Itrych 42, Rafał Kępa 79- Łukasz Czarnowski 6
Chrobry Charbrowo1-1 Anioły Garczegorze
Marcin Krzyżanowski 42- Cezary Plichta 65
Bytovia II Bytów1-0 Urania Udorpie
Konrad Helt 66
» kolejka 2 - 28/29.08.2010
Gryf II Słupsk2-1 Urania Udorpie
Przemysław Łyszyk 47, Amadeusz Szpiter 54- Ryszard Mądzelewski 70 (k)
Anioły Garczegorze1-0 Bytovia II Bytów
Cezary Plichta 13
Piast Człuchów1-0 Chrobry Charbrowo
Łukasz Czarnowski 40
Sparta Sycewice2-5 Diament Trzebielino
Paweł Chałubiński 72, Daniel Sitarczyk 73- Tomasz Szada- Borzyszkowski 33, 50, 60, 70, Łukasz Itrych 63
Polonez Bobrowniki3-0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Marcin Staszczuk 18, 28, Tomasz Perkowski 75
Czarni Czarne3-0 Skotawia Dębnica Kaszubska
Łukasz Kościan 31, Roman Sztuba 70, Mateusz Kubala 81
Pogoń Lębork3-0 MKS Debrzno
Damian Mielewczyk 66, Adam Żuchowski 69, Krzysztof Witkowski 78
» kolejka 3 - 04/05.09.2010
MKS Debrzno0-3 Gryf II Słupsk
Bartłomiej Dziuban 38, 87, Amadeusz Szpiter 10
Skotawia Dębnica Kaszubska0-0 Pogoń Lębork
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie2-6 Czarni Czarne
samobójcza 37, Łukasz Stolarski 54- Roman Sztuba 53, 84, 89, Paweł Łacko 20, 82, Łukasz Kościan 80
Diament Trzebielino1-2 Polonez Bobrowniki
Tomasz Szada- Borzyszkowski 1- Bartłomiej Czarnuch 45, Tomasz Perkowski 53
Chrobry Charbrowo4-2 Sparta Sycewice
Piotr Kwidziński 56, 70, Radosław Piotrowski 25, Karol Kiełtyka 73 (k)- Daniel Sitarczyk 42, Marcin Ogórek 59
Bytovia II Bytów3-0 Piast Człuchów
Łukasz Chylewski 57, 76, samobójcza 63
Urania Udorpie3-0 Anioły Garczegorze
vo
Mateusz Turzyński 57- Jan Syldatk 24
Na boisku 1:1, w drużynie gości brak wymaganej przepisami liczby młodzieżowców
» kolejka 4 - 11/12.09.2010
Gryf II Słupsk2-1 Anioły Garczegorze
Amadeusz Szpiter 4, Mariusz Guraj 47- Wiesław Kwiatkowski 34
Piast Człuchów0-2 Urania Udorpie
Mateusz Nogieć 20, 35
Sparta Sycewice0-2 Bytovia II Bytów
Jakub Bronka 14, Tomasz Piechowski 85
Polonez Bobrowniki4-3 Chrobry Charbrowo
Marcin Staszczuk 14, 75, Maciej Pietruszewski 42, Marek Kozak 70- Dariusz Wroński 27, Marcin Krzyżanowski 40, Piotr Kwidziński 56
Czarni Czarne4-0 Diament Trzebielino
Tomasz Spryszyński 31, 90 (k), Karol Kozanko 62, Łukasz Kościan 84
Pogoń Lębork2-0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Damian Mielewczyk 73, 89
MKS Debrzno3-0 Skotawia Dębnica Kaszubska
vo
Andrzej Taras 62, 88 (k), Kamil Sieg 75- Bartosz Jączyński 79
Na boisku 3:1, w drużynie gości brak wymaganej przepisami liczby młodzieżowców
» kolejka 5 - 18/19.09.2010
Skotawia Dębnica Kaszubska1-4 Gryf II Słupsk
Tomasz Duczkowski 35- Amadeusz Szpiter 8, 43, Bartłomiej Dziuban 26, 65
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie3-2 MKS Debrzno
Dominik Zagórowski 50 (k), Paweł Klimczuk 60, Adam Sokołowski 64- Kamil Sieg 80, 81
Diament Trzebielino1-2 Pogoń Lębork
Łukasz Itrych 43- Kacper Markowski 38, 63
Chrobry Charbrowo0-3 Czarni Czarne
Roman Sztuba 49, Paweł Łacko 83, Sebastian Pudzianowski 87
Bytovia II Bytów3-1 Polonez Bobrowniki
Krystian Stanios 61, 90, Tomasz Cierson 75- Marcin Staszczuk 45
Urania Udorpie3-2 Sparta Sycewice
Ryszard Mądzelewski 47, 59, Mateusz Nogieć 58- Marek Wasiak 65, 74
Anioły Garczegorze0-2 Piast Człuchów
Tomasz Trocki 11, Łukasz Czarnowski 48
» kolejka 6 - 25/26.09.2010
Gryf II Słupsk1-1 Piast Człuchów
Szymon Schulz 18- Bartłomiej Wójcik 78
Sparta Sycewice1-1 Anioły Garczegorze
Rafał Wasiak 35- Piotr Szul 75
Polonez Bobrowniki2-1 Urania Udorpie
Marcin Staszczuk 68, 83- Krzysztof Petryszyn 30
Czarni Czarne1-1 Bytovia II Bytów
Sebastian Pudzianowski 45- Jakub Bronka 43
Pogoń Lębork4-1 Chrobry Charbrowo
Łukasz Chmielewski 9, Damian Mielewczyk 28 (k), samobójcza 62, Adam Żuchowski 82- Piotr Kwidziński 11
MKS Debrzno3-2 Diament Trzebielino
Patryk Borkowski 38, Krzysztof Dudzic 51, Wojciech Marczak 65- Tomasz Szada- Borzyszkowski 35, Łukasz Itrych 90
Skotawia Dębnica Kaszubska2-0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Radosław Kowalczyk 23, Zenon Owczarek 33
» kolejka 7 - 02/03.10.2010
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie0-3 Gryf II Słupsk
Miłosz Borkowski 78, 80, Mariusz Guraj 42
Diament Trzebielino0-0 Skotawia Dębnica Kaszubska
Chrobry Charbrowo8-0 MKS Debrzno
Radosław Piotrowski 32, 78, Karol Kałuziak 42, 60, Marcin Krzyżanowski 52, 62, Piotr Kwidziński 17, Marcin Mikułko 87
Bytovia II Bytów3-0 Pogoń Lębork
Tomasz Cierson 16 (k), Dawid Fusiek 82, Krzysztof Paraficz 85
Urania Udorpie4-1 Czarni Czarne
Krzysztof Kiełpiński 37, 51, Mateusz Nogieć 65, 76- Paweł Łacko 27
Anioły Garczegorze0-0 Polonez Bobrowniki
Piast Człuchów2-0 Sparta Sycewice
Łukasz Czarnowski 59, Tomasz Trocki 78
» kolejka 8 - 09/10.10.2010
Gryf II Słupsk1-1 Sparta Sycewice
Bartłomiej Nałęcz 14- Daniel Sitarczyk 50
Polonez Bobrowniki1-1 Piast Człuchów
Sebastian Wojciechowski 84- Tomasz Trocki 27
Czarni Czarne3-0 Anioły Garczegorze
Seweryn Remieniewicz 20, Tomasz Spryszyński 68, Łukasz Zych 73
Pogoń Lębork3-0 Urania Udorpie
Tomasz Kijek 17, Kacper Markowski 63, Grzegorz Kowalski 65
MKS Debrzno0-3 Bytovia II Bytów
Krzysztof Paraficz 52, 90+2, Dawid Fusiek 85
Skotawia Dębnica Kaszubska2-2 Chrobry Charbrowo
Jacek Piekarski 70 (k), Mariusz Piechna 90- Piotr Kwidziński 24, Radosław Piotrowski 56
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie3-2 Diament Trzebielino
Dominik Zagórowski 22 (k), Michał Giersz 27, Jan Klepacz 57- Karol Narloch 15, 77
» kolejka 9 - 16/17.10.2010
Diament Trzebielino3-0 Gryf II Słupsk
Rafał Kępa 8, Karol Narloch 60, Kamil Duda 86
Chrobry Charbrowo7-1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Marcin Krzyżanowski 24, 80, Radosław Piotrowski 3, Bartosz Jabczyk 16, Mateusz Kachelski 35, Maciej Lodziński 45, Piotr Kwidziński 90- samobójcza 23
11 listopada
Bytovia II Bytów2-1 Skotawia Dębnica Kaszubska
Jakub Bronka 38, Krzysztof Paraficz 76- Zenon Owczarek 10
Urania Udorpie5-1 MKS Debrzno
Krzysztof Kiełpiński 33 (k), 42, 51, Ryszard Mądzelewski 56, Mateusz Nogieć 89- Patryk Klejdysz 74
Anioły Garczegorze1-3 Pogoń Lębork
Jan Syldatk 59- Oskar Jasiński 16, Grzegorz Smolarek 78, Przemysław Żurawski 89
Piast Człuchów2-1 Czarni Czarne
Maciej Świadek 8, Tomasz Trocki 12- Łukasz Zych 1
Sparta Sycewice4-2 Polonez Bobrowniki
Patryk Nitsche 28, 62, Tomasz Ostrowski 35, Marcin Ogórek 42- Tomasz Perkowski 40, 47
» kolejka 10 - 23/24.10.2010
Gryf II Słupsk2-2 Polonez Bobrowniki
Tomasz Snochowski 5, Bartłomiej Dziuban 25- Grzegorz Skórcz 17, 28
Czarni Czarne4-0 Sparta Sycewice
Łukasz Kościan 64, 79, 90, Paweł Wegner 90+1
Pogoń Lębork0-0 Piast Człuchów
MKS Debrzno3-6 Anioły Garczegorze
Patryk Klejdysz 4, Adrian Kustra 14 (k), Marcin Karpowicz 77- Tomasz Żółć 34, 90, Łukasz Łapigrowski 29, Dawid Lis 45 (k), Sebastian Jabłoński 72, Cyprian Nowocień 86
Skotawia Dębnica Kaszubska2-1 Urania Udorpie
Mariusz Piechna 23, 90- Krzysztof Petryszyn 34
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie1-1 Bytovia II Bytów
Dominik Zagórowski 77- Tomasz Piechowski 25
Diament Trzebielino0-1 Chrobry Charbrowo
Karol Kałuziak 2
» kolejka 11 - 30/31.10.2010
Chrobry Charbrowo1-1 Gryf II Słupsk
Radosław Piotrowski 69- Grzegorz Bednarczyk 30
Bytovia II Bytów2-0 Diament Trzebielino
Wojciech Kwasigroch 59, Michał Fusiek 90+3
Urania Udorpie4-3 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Mateusz Petryszyn 11, Ryszatrd Mądzelewski 34, Piotr Pituch 42, Miłosz Augustynowicz 88- Jan Klepacz 43, Dominik Zagórowski 53, Adam Sokołowski 85
Anioły Garczegorze4-0 Skotawia Dębnica Kaszubska
Cyprian Nowocień 35, 62, Jan Syldatk 33, Wiesław Kwiatkowski 88
Piast Człuchów3-0 MKS Debrzno
Robert Michalski 7, Maciej Świadek 32 (k), Łukasz Czarnowski 73
Sparta Sycewice0-2 Pogoń Lębork
Kacper Markowski 16, Oskar Jasiński 21
Polonez Bobrowniki1-2 Czarni Czarne
Marcin Staszczuk 58- Paweł Łacko 55, 68
» kolejka 12 - 06/07.11.2010
Gryf II Słupsk4-1 Czarni Czarne
Bartłomiej Dziuban 6, 55, 80, 86- Łukasz Kościan 73
Pogoń Lębork4-0 Polonez Bobrowniki
Krzysztof Witkowski 60, Oskar Jasiński 69 (k), Kacper Markowski 73, Grzegorz Smolarek 76
MKS Debrzno2-1 Sparta Sycewice
Michał Birosz 15, Patryk Borkowski 78- Tomasz Adkonis 44
Skotawia Dębnica Kaszubska1-1 Piast Człuchów
Zenon Owczarek 55- Łukasz Czarnowski 20
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie1-2 Anioły Garczegorze
Dominik Zagórowski 61- Cezary Plichta 75, Cyprian Nowocień 87
Diament Trzebielino2-2 Urania Udorpie
Arkadiusz Jarmułowicz 33, Łukasz Itrych 89- Krzysztof Miąskowski 27, Ryszard Mądzelewski 51 (k)
Chrobry Charbrowo3-3 Bytovia II Bytów
Radosław Piotrowski 36, Karol Kiełtyka 79 (k), Dawid Stefański 86- Krzysztof Paraficz 49, Jakub Bronka 60, Tomasz Mielewczyk 90
» kolejka 13 - 13/14.11.2010
Bytovia II Bytów2-1 Gryf II Słupsk
Krzysztof Paraficz 56, Mateusz Śmigiel 78- Amadeusz Szpiter 90
Urania Udorpie1-2 Chrobry Charbrowo
Mateusz Nogieć 52- Radosław Piotrowski 15, Marcin Krzyżanowski 45
Anioły Garczegorze0-3 Diament Trzebielino
Rafał Kępa 26, 49, Andrzej Korniak 59 (k)
Piast Człuchów6-0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Maciej Świadek 79 (k), 90+2, Tomasz Gorzelańczyk 42, Tomasz Trocki 54, Marcin Świercz 58, Robert Michalski 88
Sparta Sycewice1-2 Skotawia Dębnica Kaszubska
Marcin Ogórek 60- Bartosz Jączyński 63, Jacek Piekarski 75
Polonez Bobrowniki6-2 MKS Debrzno
Tomasz Perkowski 53, 76, Bartosz Jarmułowicz 3, Paweł Cisek 44, Grzegorz Skórcz 52, Sebastian Wojciechowski 68- Marcin Karpowicz 84, Andrzej Taras 86 (k)
Czarni Czarne1-1 Pogoń Lębork
Szymon Łagoda 86- Kacper Markowski 44
» kolejka 14 - 26/27.03.2011
Gryf II Słupsk2-3 Pogoń Lębork
Patryk Pytlak 46, Kamil Gemza 69- Adam Wolszlegier 56, Grzegorz Kowalski 76, Kacper Markowski 86
Czarni Czarne3-1 MKS Debrzno
Seweryn Remieniewicz 2, 60, Grzegorz Kozanko 27 (k)- Andrzej Taras 74
Polonez Bobrowniki0-1 Skotawia Dębnica Kaszubska
Krystian Data 17 (k)
Sparta Sycewice2-1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Marek Wasiak 10, 23- Sebastian Żeleznow 17
Piast Człuchów1-1 Diament Trzebielino
Mariusz Jelonkiewicz 46- Rafał Żukowski 80
Anioły Garczegorze1-0 Chrobry Charbrowo
Cyprian Nowocień 82
Urania Udorpie3-5 Bytovia II Bytów
Tomasz Mielewczyk 32, Piotr Skrzeczyna 86, Krzysztof Kiełpiński 88- samobójcza 6, Krzysztof Paraficz 58, Dawid Fusiek 70, Krzysztof Król 73, Mateusz Śmigiel 77
» kolejka 15 - 02/03.04.2011
Urania Udorpie2-0 Gryf II Słupsk
Miłosz Augustynowicz 61, Kamil Chojnacki 83
Bytovia II Bytów3-1 Anioły Garczegorze
Jakub Bronka 72, 75, Wojciech Kwasigroch 67- Cyprian Nowocień 63
Chrobry Charbrowo0-1 Piast Człuchów
Łukasz Czarnowski 69
Diament Trzebielino0-0 Sparta Sycewice
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie3-3 Polonez Bobrowniki
Sebastian Żeleznow 13, 25 (k), Adam Sokołowski 20- Bartłomiej Czarnuch 30, 42, Sebastian Wojciechowski 48
Skotawia Dębnica Kaszubska1-2 Czarni Czarne
Bartosz Jączyński 45- Grzegorz Kozanko 32 (k), Roman Sztuba 44
MKS Debrzno0-3 Pogoń Lębork
Bartosz Kultys 19, Tomasz Musik 60, Kacper Markowski 90+2
» kolejka 16 - 09/10.04.2011
Gryf II Słupsk2-0 MKS Debrzno
Bartłomiej Dziuban 70, Sebastian Kamiński 84
Pogoń Lębork5-0 Skotawia Dębnica Kaszubska
Kacper Markowski 36, 37, 39, Grzegorz Kowalski 3, Oskar Jasiński 31 (k)
Czarni Czarne4-0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Łukasz Kościan 10, 58, Roman Sztuba 62, 67
Polonez Bobrowniki3-1 Diament Trzebielino
Tomasz Perkowski 30, 82, Krzysztof Maciąg 34- Rafał Kępa 44 (k)
Sparta Sycewice0-2 Chrobry Charbrowo
Marcin Krzyżanowski 42, Bartosz Jabczyk 60
Piast Człuchów0-0 Bytovia II Bytów
Anioły Garczegorze4-0 Urania Udorpie
Marek Świtała 14, 82 (k), Maciej Syldatk 60, Cezary Plichta 81
» kolejka 17 - 16/17.04.2011
Anioły Garczegorze3-0 Gryf II Słupsk
vo
Maciej Syldatk 34, Cezary Plichta 53, Marek Tomasiewicz 89- Bartłomiej Dziuban 19, Szymon Schulz 32, Miłosz Borkowski 65
Na boisku 3:3, udział w zespole gości nieuprawnionego zawodnika
Urania Udorpie3-0 Piast Człuchów
Miłosz Augustynowicz 30, Tomasz Mielewczyk 60, Rafał Kuczkowski 90
Bytovia II Bytów8-2 Sparta Sycewice
Tomasz Piechowski 1, 32, 50, Krzysztof Paraficz 6, 64, 85, Dawid Fusiek 39, Mateusz Śmigiel 79- Daniel Sitarczyk 59, Tomasz Adkonis 74
Chrobry Charbrowo4-0 Polonez Bobrowniki
Dariusz Wroński 21, Dawid Stefański 49, Robert Żółtowski 55, Marcin Krzyżanowski 78
Diament Trzebielino0-3 Czarni Czarne
Karol Kozanko 3, Grzegorz Kozanko 43, Łukasz Kościan 47
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie0-1 Pogoń Lębork
Tomasz Musik 21
Skotawia Dębnica Kaszubska4-1 MKS Debrzno
Bartosz Jączyński 5, samobójcza 26, Radosław Kowalczyk 29, Tomasz Duczkowski 73- Andrzej Taras 43
» kolejka 18 - 23.04.2011
Gryf II Słupsk2-1 Skotawia Dębnica Kaszubska
Paweł Gorzała 33, Bartłomiej Dziuban 88- Sławomir Kass 68
MKS Debrzno2-1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Adrian Kustra 45+3 (k), Łukasz Dudzic 76- Sebastian Żeleznow 25
Pogoń Lębork2-0 Diament Trzebielino
Tomasz Musik 7, Artur Mańka 69
Czarni Czarne1-0 Chrobry Charbrowo
Łukasz Zych 49
Polonez Bobrowniki0-4 Bytovia II Bytów
Krzysztof Paraficz 18, 35, 56, Maciej Maciejewski 28 (k)
Sparta Sycewice3-1 Urania Udorpie
Daniel Sitarczyk 22, 34, 36- Piotr Skrzeczyna 61
Piast Człuchów0-0 Anioły Garczegorze
» kolejka 19 - 30.04/01.05.2011
Piast Człuchów2-0 Gryf II Słupsk
samobójcza 39, Bartosz Urbaniak 65
Anioły Garczegorze2-2 Sparta Sycewice
Maciej Syldatk 45, Radosław Walkusz 77- Daniel Sitarczyk 62, Rafał Wasiak 70
Urania Udorpie3-1 Polonez Bobrowniki
Kamil Grabowski 20, 55, Miłosz Augustynowicz 35- Sebastian Wojciechowski 60
Bytovia II Bytów2-2 Czarni Czarne
Krzysztof Paraficz 36, Sławomir Pufelski 39- Łukasz Kościan 61, Łukasz Zych 63
Chrobry Charbrowo0-2 Pogoń Lębork
Oskar Jasiński 80, Kacper Markowski 85
Diament Trzebielino7-0 MKS Debrzno
Tomasz Beger 45+3, 86, 88, Tomasz Szada- Borzyszkowski 67, 78, Rafał Kępa 55, Rafał Żukowski 74
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie3-2 Skotawia Dębnica Kaszubska
Dominik Zagórowski 2, 24, 89- Krystian Data 35 (k), Radosław Kowalczyk 70
» kolejka 20 - 07/08.05.2011
Gryf II Słupsk1-1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Amadeusz Szpiter 52- Dominik Zagórowski 40
Skotawia Dębnica Kaszubska4-1 Diament Trzebielino
Adrian Wysota 22, 26, Zenon Owczarek 69, Sławomir Kass 83- Tomasz Szada- Borzyszkowski 79
MKS Debrzno1-5 Chrobry Charbrowo
Łukasz Dudzic 30- Maciej Lodziński 37, Marcin Gaffke 64, 82, Dawid Stefański 68, 72
Pogoń Lębork1-1 Bytovia II Bytów
Artur Mańka 85- Łukasz Chylewski 53
Czarni Czarne2-0 Urania Udorpie
Grzegorz Kozanko 22, Sebastian Pudzianowski 78
Polonez Bobrowniki0-1 Anioły Garczegorze
Marek Świtała 85
Sparta Sycewice1-1 Piast Człuchów
Daniel Sitarczyk 75- Maciej Szczepaniak 57
» kolejka 21 - 14/15.05.2011
Sparta Sycewice5-1 Gryf II Słupsk
Ariel Sudół 27, 34, Daniel Sitarczyk 41, Rafał Wasiak 53, Patryk Nitsche 90- Bartłomiej Dziuban 15
Piast Człuchów2-0 Polonez Bobrowniki
Maciej Szczepaniak 68, Bartłomiej Wójcik 90+2
Anioły Garczegorze2-3 Czarni Czarne
Grzegorz Śliwiński 47, Radosław Piotrowski 58- Damian Adamczyk 24, Roman Sztuba 78, Łukasz Kościan 80
Urania Udorpie0-6 Pogoń Lębork
Kacper Markowski 48, 76 (k), 80, Tomasz Musik 10, 57, Łukasz Godlewski 26
Bytovia II Bytów6-0 MKS Debrzno
Dawid Fusiek 18, 45, 58, Grzegorz Jabłoński 22, Mateusz Śmigiel 66, Jakub Bronka 82
Chrobry Charbrowo2-1 Skotawia Dębnica Kaszubska
Dawid Stefański 8, Marcin Gaffke 11- Radosław Kowalczyk 85
Diament Trzebielino1-0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
samobójcza 62
» kolejka 22 - 21/22.05.2011
Gryf II Słupsk4-0 Diament Trzebielino
Amadeusz Szpiter 77, 90, Szymon Schulz 45 (k), Patryk Rudzikiewicz 81
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie2-3 Chrobry Charbrowo
Łukasz Stolarski 39, Dominik Zagórowski 60- Karol Kiełtyka 52 (k), Robert Żółtowski 65, Dawid Stefański 68
Skotawia Dębnica Kaszubska2-0 Bytovia II Bytów
Jakub Gruszowski 65, Sławomir Kass 86
MKS Debrzno4-3 Urania Udorpie
Kamil Sieg 8, Bartłomiej Lica 75, Damian Litwiniuk 78, Wojciech Marczak 81- Marek Michalski 7 (samobójcza), Kamil Chojnacki 30, Rafał Kuczkowski 46
Pogoń Lębork4-0 Anioły Garczegorze
Kacper Markowski 24, 75, 88, Tomasz Musik 49
Czarni Czarne0-0 Piast Człuchów
Polonez Bobrowniki2-3 Sparta Sycewice
Tomasz Perkowski 10, Marek Barański 51- Daniel Sitarczyk 5, 13, 62
» kolejka 23 - 28/29.05.2011
Polonez Bobrowniki1-0 Gryf II Słupsk
Tomasz Perkowski 63
Sparta Sycewice2-2 Czarni Czarne
Daniel Sitarczyk 19 (k), 75- Sylwester Żmuda- Trzebiatowski 27 (k), Sebastian Pudzianowski 84
Piast Człuchów1-1 Pogoń Lębork
Maciej Szczepaniak 35- Tomasz Musik 61
Anioły Garczegorze7-0 MKS Debrzno
Damian Gołąbowicz 73, 79, 85, Cyprian Nowocień 28, Łukasz Łapigrowski 71, Maciej Syldatk 84, Marek Tomasiewicz 86
Urania Udorpie4-1 Skotawia Dębnica Kaszubska
samobójcza 7, Krzysztof Zblewski 56, Kamil Grabowski 58, Kamil Chojnacki 62- Bartosz Jączyński 54
Bytovia II Bytów7-1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Łukasz Chylewski 49, 90, Dawid Fusiek 62, 90+3, Krzysztof Paraficz 10, Jakub Bronka 14, Rafał Wardyn 86- Dominik Zagórowski 37
Chrobry Charbrowo2-1 Diament Trzebielino
Piotr Kwidziński 60, Dawid Stefański 89- Miłosz Kania 90
» kolejka 24 - 04/05.06.2011
Gryf II Słupsk1-2 Chrobry Charbrowo
Bartłomiej Dziuban 67- Marcin Gaffke 5, Dawid Stefański 11
Diament Trzebielino3-2 Bytovia II Bytów
Rafał Kępa 76, Ariel Rapita 85, Tomasz Beger 90+2- Jakub Bronka 54, samobójcza 79
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie4-1 Urania Udorpie
Sebastian Żeleznow 56, 88, Dominik Zagórowski 67, 85- Miłosz Augustynowicz 79 (k)
Skotawia Dębnica Kaszubska0-2 Anioły Garczegorze
Cezary Plichta 9, Łukasz Łapigrowski 60
MKS Debrzno2-1 Piast Człuchów
Andrzej Taras 34 (k), samobójcza 41- Bartosz Urbaniak 15
Pogoń Lębork7-0 Sparta Sycewice
Kacper Markowski 26, 32, 40, 44, Tomasz Musik 19, Adam Wolszlegier 38, Damian Mielewczyk 86
Czarni Czarne1-1 Polonez Bobrowniki
Paweł Łacko 8- Krzysztof Maciąg 29
» kolejka 25 - 11.06.2011
Czarni Czarne5-0 Gryf II Słupsk
Łukasz Kościan 40, Tomasz Kopiszka 62, Roman Sztuba 77, Sebastian Pudzianowski 79, Damian Adamczyk 85
Polonez Bobrowniki0-4 Pogoń Lębork
Kacper Markowski 51 (k), 72, 83, Andrzej Kołucki 10
Sparta Sycewice2-1 MKS Debrzno
Patryk Nitsche 39, 61- Andrzej Taras 25
Piast Człuchów2-0 Skotawia Dębnica Kaszubska
Bartosz Urbaniak 50, Maciej Świadek 70
Anioły Garczegorze2-5 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Łukasz Łapigrowski 9, Marek Tomasiewicz 82- Adam Sokołowski 38, 69, Michał Giersz 55, Dominik Zagórowski 79, Sebastian Żeleznow 89
Urania Udorpie1-6 Diament Trzebielino
Krzysztof Kiełpinski 39- Tomasz Beger 50 (k), 84, 90, Łukasz Itrych 30, Patryk Kępa 66, Rafał Kępa 73
Bytovia II Bytów2-5 Chrobry Charbrowo
Mateusz Śmigiel 66, Łukasz Chylewski 88- Marcin Gaffke 45, 70, 80, Piotr Kwidziński 29, Marcin Krzyżanowski 35
» kolejka 26 - 18.06.2011
Gryf II Słupsk5-1 Bytovia II Bytów
Amadeusz Szpiter 47, 65, Bartłomiej Dziuban 7, Szymon Schulz 17 (k), Paweł Mulawa 73- Tomasz Piechowski 70
Chrobry Charbrowo0-4 Urania Udorpie
Kamil Chojnacki 23, 55, Piotr Skrzeczyna 18, Miłosz Augustynowicz 31
Diament Trzebielino2-1 Anioły Garczegorze
Arkadiusz Jarmułowicz 29, Tomasz Beger 51- Cezary Plichta 60
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie2-0 Piast Człuchów
Dominik Zagórowski 80, 89
Skotawia Dębnica Kaszubska2-1 Sparta Sycewice
Sławomir Kass 62 (k), Roman Cech 90- Ariel Sudół 86
MKS Debrzno2-3 Polonez Bobrowniki
Paweł Władyczak 3, Wojciech Marczak 25- Tomasz Perkowski 13, 75, Krzysztof Maciąg 77
Pogoń Lębork1-3 Czarni Czarne
Krzysztof Witkowski 4- Tomasz Kopiszka 3, Grzegorz Kozanko 43 (k), Sebastian Pudzianowski 71

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::