HISTORIA › TABELE/WYNIKI
» Słupska klasa A - sezon 2011/12
Lp.ZespółM.Pkt.Bramki Z.R.P.
1. Koral II Dębnica 22 46 67-35 14 4 4
2. Start Miastko 22 45 50-29 14 3 5
3. Kaszubia Studzienice 22 44 49-29 14 2 6
4. MKS Debrzno 22 39 51-30 12 3 7
5. Myśliwiec Tuchomie 22 36 55-37 11 3 8
6. Zawisza Borzytuchom 22 36 52-28 11 3 8
7. Orkan Gostkowo 22 34 47-43 10 4 8
8. Lipniczanka Lipnica 22 27 47-45 8 3 11
9. Urania Udorpie 22 22 24-52 6 4 12
10. Dolina Gałąźnia Wielka 22 20 30-59 6 2 14
11. Granit Koczała 22 19 31-55 5 4 13
12. Błękitni Motarzyno 22 9 30-91 2 3 17

» kolejka 1 - 20/21.08.2011
Lipniczanka Lipnica0-1 Urania Udorpie
Start Miastko0-0 MKS Debrzno
Błękitni Motarzyno0-5 Kaszubia Studzienice
Orkan Gostkowo3-0 Dolina Gałąźnia Wielka
Zawisza Borzytuchom2-2 Koral II Dębnica
Granit Koczała3-1 Myśliwiec Tuchomie
» kolejka 2 - 27/28.08.2011
Urania Udorpie2-2 Myśliwiec Tuchomie
Koral II Dębnica5-0 Granit Koczała
Dolina Gałąźnia Wielka2-0 Zawisza Borzytuchom
Kaszubia Studzienice2-2 Orkan Gostkowo
MKS Debrzno3-3 Błękitni Motarzyno
Patryk Klejdysz 22, Ireneusz Nowak 68, Łukasz Płóciennik 77- Mariusz Żukowicz 4, 35, Karol Owczarek 89
Lipniczanka Lipnica2-1 Start Miastko
» kolejka 3 - 03/04.09.2011
Start Miastko5-2 Urania Udorpie
Błękitni Motarzyno3-5 Lipniczanka Lipnica
Orkan Gostkowo1-5 MKS Debrzno
Daniel Sieprawski 32- Ireneusz Nowak 7, 23, 76, Łukasz Dudzic 25, Krzysztof Dudzic 89
Zawisza Borzytuchom1-2 Kaszubia Studzienice
Granit Koczała2-4 Dolina Gałąźnia Wielka
Koral II Dębnica7-2 Myśliwiec Tuchomie
» kolejka 4 - 10/11.09.2011
Urania Udorpie1-4 Koral II Dębnica
Myśliwiec Tuchomie3-0 Dolina Gałąźnia Wielka
Kaszubia Studzienice3-0 Granit Koczała
MKS Debrzno5-1 Zawisza Borzytuchom
Patryk Klejdysz 42, Ireneusz Nowak 48, Andrzej Zblewski 61 (samobójcza), Adrian Kwaśniewski 69, Sebastian Stalka 77- Marcin Barniak 22
Lipniczanka Lipnica1-3 Orkan Gostkowo
Start Miastko3-1 Błękitni Motarzyno
» kolejka 5 - 17/18.09.2011
Błękitni Motarzyno2-3 Urania Udorpie
Orkan Gostkowo2-4 Start Miastko
Zawisza Borzytuchom5-0 Lipniczanka Lipnica
Granit Koczała3-0 MKS Debrzno
Sebastian Rudnik 12, Jarosław Bukowski 71, Dawid Kuszlewicz 76
Myśliwiec Tuchomie1-2 Kaszubia Studzienice
Koral II Dębnica6-3 Dolina Gałąźnia Wielka
» kolejka 6 - 24/25.09.2011
Urania Udorpie3-1 Dolina Gałąźnia Wielka
Kaszubia Studzienice1-3 Koral II Dębnica
MKS Debrzno2-1 Myśliwiec Tuchomie
Krzysztof Dudzic 20, Patryk Klejdysz 59- Radosław Raniowski 47
Lipniczanka Lipnica2-3 Granit Koczała
Start Miastko1-0 Zawisza Borzytuchom
Błękitni Motarzyno1-4 Orkan Gostkowo
» kolejka 7 - 01/02.10.2011
Orkan Gostkowo3-0 Urania Udorpie
Zawisza Borzytuchom6-1 Błękitni Motarzyno
Granit Koczała1-2 Start Miastko
Myśliwiec Tuchomie5-2 Lipniczanka Lipnica
Koral II Dębnica0-3 MKS Debrzno
vo
Sławomir Słonka 88 (samobójcza), Grzegorz Wyszyński 90+2- Sebastian Stalka 9
na boisku 2:1, udział w drużynie gospodarzy nieuprawnionego zawodnika
Dolina Gałąźnia Wielka1-3 Kaszubia Studzienice
» kolejka 8 - 08/09.10.2011
Urania Udorpie0-2 Kaszubia Studzienice
MKS Debrzno2-1 Dolina Gałąźnia Wielka
Sebastian Stalka 8, Ireneusz Nowak 12- Krystian Gański 90+2
Lipniczanka Lipnica6-2 Koral II Dębnica
Start Miastko2-1 Myśliwiec Tuchomie
Błękitni Motarzyno5-4 Granit Koczała
Orkan Gostkowo1-5 Zawisza Borzytuchom
» kolejka 9 - 15/16.10.2011
Zawisza Borzytuchom3-0 Urania Udorpie
Granit Koczała2-4 Orkan Gostkowo
Myśliwiec Tuchomie6-0 Błękitni Motarzyno
Koral II Dębnica0-0 Start Miastko
Dolina Gałąźnia Wielka1-0 Lipniczanka Lipnica
Kaszubia Studzienice3-1 MKS Debrzno
Sylwester Pięta 30, 54, Tomasz Żabiński 90+4- Łukasz Dudzic 42
» kolejka 10 - 22/23.10.2011
Urania Udorpie1-3 MKS Debrzno
Damian Wajs 25- Wojciech Marczak 21, 31, 51
Lipniczanka Lipnica1-1 Kaszubia Studzienice
Start Miastko3-2 Dolina Gałąźnia Wielka
Błękitni Motarzyno3-0 Koral II Dębnica
vo
goście nie stawili się na zawody
Orkan Gostkowo1-0 Myśliwiec Tuchomie
Zawisza Borzytuchom7-0 Granit Koczała
» kolejka 11 - 29/30.10.2011
Granit Koczała1-1 Urania Udorpie
Myśliwiec Tuchomie0-1 Zawisza Borzytuchom
Koral II Dębnica4-2 Orkan Gostkowo
Dolina Gałąźnia Wielka2-0 Błękitni Motarzyno
Kaszubia Studzienice3-2 Start Miastko
MKS Debrzno3-1 Lipniczanka Lipnica
Andrzej Taras 4 (k), Michał Birosz 75, Sebastian Stalka 89- Krzysztof Zblewski 55
» kolejka 12 - 05/06.11.2011
Urania Udorpie0-4 Lipniczanka Lipnica
MKS Debrzno1-0 Start Miastko
Sebastian Stalka 83
Kaszubia Studzienice4-1 Błękitni Motarzyno
Dolina Gałąźnia Wielka1-2 Orkan Gostkowo
Koral II Dębnica2-1 Zawisza Borzytuchom
Myśliwiec Tuchomie1-0 Granit Koczała
» kolejka 13 - 12/13.11.2011
Myśliwiec Tuchomie3-0 Urania Udorpie
Granit Koczała2-2 Koral II Dębnica
Zawisza Borzytuchom1-2 Dolina Gałąźnia Wielka
Orkan Gostkowo0-1 Kaszubia Studzienice
Błękitni Motarzyno0-7 MKS Debrzno
Sebastian Stalka 65, 76, 82, Mateusz Stenka 17 (samobójcza), Wojciech Marczak 42, Michał Birosz 54, Grzegorz Dudek 81
Start Miastko2-1 Lipniczanka Lipnica
» kolejka 14 - 31.03/01.04.2012
Urania Udorpie2-4 Start Miastko
Lipniczanka Lipnica7-1 Błękitni Motarzyno
MKS Debrzno1-1 Orkan Gostkowo
Szymon Malmon 58- Daniel Sieprawski 5
7 kwietnia
Kaszubia Studzienice1-3 Zawisza Borzytuchom
Dolina Gałąźnia Wielka2-2 Granit Koczała
Myśliwiec Tuchomie4-1 Koral II Dębnica
» kolejka 15 - 14/15.04.2012
Koral II Dębnica4-0 Urania Udorpie
Dolina Gałąźnia Wielka0-8 Myśliwiec Tuchomie
Granit Koczała0-2 Kaszubia Studzienice
Zawisza Borzytuchom1-0 MKS Debrzno
Łukasz Hinc 21
Orkan Gostkowo4-1 Lipniczanka Lipnica
Błękitni Motarzyno0-3 Start Miastko
» kolejka 16 - 21/22.04.2012
Urania Udorpie3-1 Błękitni Motarzyno
Start Miastko3-0 Orkan Gostkowo
Lipniczanka Lipnica1-0 Zawisza Borzytuchom
MKS Debrzno0-1 Granit Koczała
Sebastian Rudnik 90
Kaszubia Studzienice0-1 Myśliwiec Tuchomie
Dolina Gałąźnia Wielka2-4 Koral II Dębnica
» kolejka 17 - 28/29.04.2012
Dolina Gałąźnia Wielka1-1 Urania Udorpie
Koral II Dębnica2-0 Kaszubia Studzienice
Myśliwiec Tuchomie5-4 MKS Debrzno
Wojciech Tandecki 37, 42, 47, Dawid Koch 31, Daniel Baliński 79- Wojciech Marczak 11, Andrzej Taras 20 (k), Patryk Klejdysz 24, Michał Birosz 65
Granit Koczała0-0 Lipniczanka Lipnica
Zawisza Borzytuchom3-3 Start Miastko
Orkan Gostkowo2-2 Błękitni Motarzyno
» kolejka 18 - 05/06.05.2012
Urania Udorpie2-1 Orkan Gostkowo
Błękitni Motarzyno1-5 Zawisza Borzytuchom
Start Miastko2-0 Granit Koczała
Lipniczanka Lipnica1-1 Myśliwiec Tuchomie
MKS Debrzno1-2 Koral II Dębnica
Krzysztof Dudzic 62- Daniel Kulczyk 51, Leszek Kulczyk 90+2
Kaszubia Studzienice2-1 Dolina Gałąźnia Wielka
» kolejka 19 - 12/13.05.2012
Kaszubia Studzienice5-0 Urania Udorpie
Dolina Gałąźnia Wielka0-2 MKS Debrzno
Krzysztof Dudzic 88, Andrzej Taras 90+2 (k)
Koral II Dębnica3-0 Lipniczanka Lipnica
Myśliwiec Tuchomie4-3 Start Miastko
Granit Koczała3-1 Błękitni Motarzyno
Zawisza Borzytuchom3-1 Orkan Gostkowo
3 maja
» kolejka 20 - 19/20.05.2012
Urania Udorpie0-0 Zawisza Borzytuchom
Orkan Gostkowo5-3 Granit Koczała
Błękitni Motarzyno3-3 Myśliwiec Tuchomie
Start Miastko0-2 Koral II Dębnica
Lipniczanka Lipnica7-1 Dolina Gałąźnia Wielka
MKS Debrzno5-1 Kaszubia Studzienice
Wojciech Marczak 13, Damian Litwiniuk 27, Andrzej Taras 37, Michał Birosz 53, Patryk Klejdysz 62- Sylwester Pięta 70
» kolejka 21 - 26/27.05.2012
MKS Debrzno2-0 Urania Udorpie
Patryk Klejdysz 77, Paweł Władyczak 90+2
Kaszubia Studzienice4-1 Lipniczanka Lipnica
Dolina Gałąźnia Wielka0-4 Start Miastko
Koral II Dębnica10-0 Błękitni Motarzyno
Myśliwiec Tuchomie0-3 Orkan Gostkowo
vo
na boisku 5:2, udział w drużynie gospodarzy nieuprawnionego zawodnika
Granit Koczała0-4 Zawisza Borzytuchom
» kolejka 22 - 03.06.2012
Urania Udorpie2-1 Granit Koczała
Zawisza Borzytuchom0-3 Myśliwiec Tuchomie
Orkan Gostkowo2-2 Koral II Dębnica
Błękitni Motarzyno1-3 Dolina Gałąźnia Wielka
Start Miastko3-2 Kaszubia Studzienice
Lipniczanka Lipnica4-1 MKS Debrzno
Patryk Żmuda Trzebiatowski 61, 66, Krystian Czapiewski 47, Tomasz Szada Borzyszkowski 69- Damian Litwiniuk 15

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::