HISTORIA › TABELE/WYNIKI
» Słupska klasa A - sezon 2012/13
Lp.ZespółM.Pkt.Bramki Z.R.P.
1. Kaszubia Studzienice 26 65 81-35 21 2 3
2. GTS Czarna Dąbrówka 26 59 55-28 19 2 5
3. MKS Debrzno 26 55 77-39 18 1 7
4. Zawisza Borzytuchom 26 52 82-38 16 4 6
5. GKS Kołczygłowy 26 44 57-57 14 2 10
6. Myśliwiec Tuchomie 26 42 51-40 12 6 8
7. Granit Koczała 26 40 61-46 12 4 10
8. Skotawa Budowo 26 36 57-59 11 3 12
9. Orkan Gostkowo 26 34 57-54 10 4 12
10. Lipniczanka Lipnica 26 29 49-64 8 5 13
11. Garbarnia Kępice 26 22 45-66 6 4 16
12. Dolina Gałąźnia Wielka 26 18 45-87 4 6 16
13. Victoria Dąbrówka 26 12 30-81 2 6 18
14. Urania Udorpie 26 12 28-81 3 3 20


» kolejka 1 - 18/19.08.2012
GTS Czarna Dąbrówka3-0 Dolina Gałąźnia Wielka
vo
Paweł Szczegielniak 2, Łukasz Lejk, Łukasz Milewski- Paweł Łangowski, Daniel Łangowski
na boisku 4:2, brak wymaganej przepisami liczby zawodników o statusie młodzieżowca w drużynie gości
GKS Kołczygłowy2-0 Orkan Gostkowo
Ireneusz Wirkus, Łukasz Gaca
Kaszubia Studzienice3-2 Skotawa Budowo
Sylwester Pięta, Jacek Dułak, Milosz Augustynowicz- Paweł Fedoruk 2
Victoria Dąbrówka0-4 Zawisza Borzytuchom
vo
Marcin Barniak, Mateusz Nogieć, Dariusz Syldatk, Mateusz Petryszyn
na boisku 0:4, brak wymaganej przepisami liczby zawodników o statusie młodzieżowca w drużynie gospodarzy
MKS Debrzno1-0 Lipniczanka Lipnica
Damian Litwiniuk
Urania Udorpie0-2 Garbarnia Kępice
Kamil Domaszk, Andrzej Czeczotko
Myśliwiec Tuchomie3-0 Granit Koczała
Mariusz Koch 2, Tomasz Kupczyk
» kolejka 2 - 25/26.08.2012
Dolina Gałąźnia Wielka0-3 Granit Koczała
vo
Krzysztof Czepanis, Michał Gański- Radosław Gostomski 2, Łukasz Grunt
na boisku 2:3, brak wymaganej przepisami liczby zawodników o statusie młodzieżowca w drużynie gospodarzy
Garbarnia Kępice1-3 Myśliwiec Tuchomie
Andrzej Czeczotko- Daniel Baliński, Tomasz Kupczyk, Mariusz Koch
Lipniczanka Lipnica5-2 Urania Udorpie
Tomasz Szada Borzyszkowski 2, Bartosz Gostomski, Bartosz Wójcik, Jarosław Kozłowski- Damian Nosal 2
Zawisza Borzytuchom4-1 MKS Debrzno
Mateusz Petryszyn 2, Mateusz Nogieć, Marcin Barniak- Paweł Władyczak
Kaszubia Studzienice4-1 Victoria Dąbrówka
Krzysztof Gański, Damian Śmiechowski, Jacek Dułak, Michał Borzyszkowski- Piotr Wirkus
Orkan Gostkowo5-2 Skotawa Budowo
Daniel Sieprawski, Wojciech Durbas, Damian Durbas, Łukasz Kluk, Grzegorz Jabłoński - Paweł Fedoruk, Łukasz Pietrasik
GTS Czarna Dąbrówka1-0 GKS Kołczygłowy
Waldemar Kulik
» kolejka 3 - 01/02.09.2012
GKS Kołczygłowy3-1 Dolina Gałąźnia Wielka
Rafał Plata 2, Ireneusz Wirkus- Michał Gański
GTS Czarna Dąbrówka3-0 Skotawa Budowo
Paweł Szczegielniak 2, Artur Węsierski
Victoria Dąbrówka1-1 Orkan Gostkowo
Mirosław Bielicki- Daniel Sieprawski
MKS Debrzno1-4 Kaszubia Studzienice
Adrian Kwaśniewski- Artur Rzepiński 2, Michał Zieman, Michał Borzyszkowski
Urania Udorpie0-4 Zawisza Borzytuchom
Mateusz Nogieć 3, Mateusz Petryszyn
Myśliwiec Tuchomie2-2 Lipniczanka Lipnica
Tomasz Kupczyk, Krzysztof Żmuda Trzebiatowski- Adrian Ciemiński, Andrzej Dorawa
Granit Koczała2-2 Garbarnia Kępice
Radosław Gostomski 2- Andrzej Bohatkiewicz, Andrzej Czeczotko
» kolejka 4 - 08/09.09.2012
Dolina Gałąźnia Wielka9-1 Garbarnia Kępice
Krzysztof Czepanis 3, Paweł Łangowski 3, Adam Karbownik 2, Krzysztof Czeleń- Dominik Szczepkowski
Lipniczanka Lipnica2-2 Granit Koczała
Rafał Wiczk, Adrian Ciemiński- Radosław Gostomski, Mariusz Dorawa
Zawisza Borzytuchom1-1 Myśliwiec Tuchomie
Mateusz Petryszyn- Krzysztof Żmuda Trzebiatowski
Kaszubia Studzienice2-0 Urania Udorpie
Miłosz Augustynowicz, Michał Borzyszkowski
Orkan Gostkowo3-4 MKS Debrzno
Grzegorz Jabłoński 2, Wojciech Durbas- Wojciech Marczak 3, Damian Jarkowski
GTS Czarna Dąbrówka1-0 Victoria Dąbrówka
Paweł Szczegielniak
GKS Kołczygłowy4-3 Skotawa Budowo
Piotr Kuskowski 2, Mateusz Wirkus, Ireneusz Wirkus- Mateusz Beger, Rafał Bałyk, Ireneusz Hubisz
» kolejka 5 - 15/16.09.2012
Dolina Gałąźnia Wielka0-2 Skotawa Budowo
Mateusz Beger, Paweł Fedoruk
Victoria Dąbrówka1-4 GKS Kołczygłowy
Marcin Gut- Łukasz Gaca 2, Mateusz Gaca, Piotr Kuskowski
MKS Debrzno3-0 GTS Czarna Dąbrówka
Wojciech Romanowski, Damian Litwiniuk, Ireneusz Nowak
Urania Udorpie1-3 Orkan Gostkowo
Andrzej Pituch- Grzegorz Jabłoński, Tomasz Jabłoński, Daniel Sieprawski
Myśliwiec Tuchomie1-0 Kaszubia Studzienice
Daniel Baliński
Granit Koczała2-4 Zawisza Borzytuchom
Sylwester Pietrzak, Radosław Gostomski- Krzysztof Miąskowski 2, Bartosz Osiński, Marcin Barniak
Garbarnia Kępice7-3 Lipniczanka Lipnica
Dominik Szczepkowski 5, Miłosz Dwulit, Andrzej Czeczotko- Rafał Wiczk 2, Krystian Czapiewski
» kolejka 6 - 22/23.09.2012
Dolina Gałąźnia Wielka1-1 Lipniczanka Lipnica
Krzysztof Czepanis- Tomasz Szada Borzyszkowski
Zawisza Borzytuchom3-2 Garbarnia Kępice
Mateusz Petryszyn 2, Bartosz Osiński- Daniel Poniński, Kamil Domaszk
Kaszubia Studzienice3-1 Granit Koczała
Damian Śmiechowski 2, Artur Olik- Marcin Adamczyk
Orkan Gostkowo3-1 Myśliwiec Tuchomie
Wojciech Durbas 2, Dariusz Broca- Wojciech Błaż
GTS Czarna Dąbrówka4-0 Urania Udorpie
Przemysław Biernat, Paweł Szczegielniak, Michał Biernat, Filip Gawin
GKS Kołczygłowy6-1 MKS Debrzno
Piotr Kuskowski 2, Ireneusz Wirkus 2, Wojciech Taras (samobójcza), Bartosz Rowiński- Wojciech Marczak
Skotawa Budowo4-3 Victoria Dąbrówka
Ireneusz Hubisz 2, Rafał Bałyk, Rafał Szymaniuk- Tomasz Gut, Rafał Kuczkowski, Daniel Data
» kolejka 7 - 29/30.09.2012
Victoria Dąbrówka2-2 Dolina Gałąźnia Wielka
Rafał Kuczkowski, Sylwester Wolski- Krzysztof Czepanis, Paweł Łangowski
MKS Debrzno2-1 Skotawa Budowo
Bartłomiej Lica 2- Wojciech Rosiak
Urania Udorpie2-2 GKS Kołczygłowy
Damian Nosal, Tomasz Kapeluch- Bartosz Rowiński 2
Myśliwiec Tuchomie1-2 GTS Czarna Dąbrówka
samobójcza- samobójcza, Jakub Gralak
Granit Koczała3-2 Orkan Gostkowo
Radosław Gostomski 3- Zbigniew Leik, Grzegorz Jabłoński
Garbarnia Kępice0-1 Kaszubia Studzienice
Marcin Przytuła
Lipniczanka Lipnica5-2 Zawisza Borzytuchom
Tomasz Szada Borzyszkowski 3, Bartosz Wójcik, Rafał Wiczk- Radosław Turzyński, samobójcza
» kolejka 8 - 06/07.10.2012
Dolina Gałąźnia Wielka1-8 Zawisza Borzytuchom
Krzysztof Czepanis- Radosław Turzyński 3, Mateusz Petryszyn 2, Łukasz Hinc 2, Sebastian Tracz
Kaszubia Studzienice3-1 Lipniczanka Lipnica
Michał Borzyszkowski, Marcin Przytuła, Wojciech Werra- Krystian Czapiewski
Orkan Gostkowo2-1 Garbarnia Kępice
Wojciech Durbas 2- Andrzej Czeczotko
GTS Czarna Dąbrówka4-1 Granit Koczała
Grzegorz Lejk II 2, Jakub Gralak, Michał Biernat- Sebastian Rudnik
GKS Kołczygłowy1-5 Myśliwiec Tuchomie
Dawid Bartków- Daniel Baliński 2, Mariusz Koch 2, Wojciech Błaż
Skotawa Budowo6-2 Urania Udorpie
Paweł Fedoruk, Ireneusz Hubisz, Rafał Bałyk, Michał Jączyński, Wojciech Rosiak, Mateusz Kołacki- Ryszard Mądzelewski, Tomasz Kapeluch
Victoria Dąbrówka0-2 MKS Debrzno
Damian Litwiniuk, Sebastian Stalka
» kolejka 9 - 13/14.10.2012
MKS Debrzno5-2 Dolina Gałąźnia Wielka
Sebastian Stalka 3, Krzysztof Dudzic, Paweł Władyczak- Paweł Bojanowski, Paweł Łangowski
Urania Udorpie2-5 Victoria Dąbrówka
Tomasz Kapeluch, Tomasz Zaborowski- Tomasz Gut 5
Myśliwiec Tuchomie1-2 Skotawa Budowo
Dawid Koch- Wojciech Rosiak, Paweł Fedoruk
Granit Koczała5-1 GKS Kołczygłowy
Radosław Gostomski 3, Sebastian Rudnik 2- Bartosz Rowiński
Garbarnia Kępice0-1 GTS Czarna Dąbrówka
Piotr Szczegielniak
Lipniczanka Lipnica2-0 Orkan Gostkowo
Adrian Ciemiński, Marek Dorawa
Zawisza Borzytuchom5-0 Kaszubia Studzienice
Mateusz Petryszyn 3, Sebastian Tracz, Marcin Barniak
» kolejka 10 - 20/21.10.2012
Dolina Gałąźnia Wielka4-4 Kaszubia Studzienice
Krzysztof Czepanis, Sylwester Krawętkowski, Przemysław Jankowski, Roman Mach- Miłosz Augustynowicz 3, Artur Rzepiński
Orkan Gostkowo0-1 Zawisza Borzytuchom
Mateusz Petryszyn
GTS Czarna Dąbrówka5-0 Lipniczanka Lipnica
Piotr Szczegielniak, Grzegorz Lejk II, Paweł Szczegielniak, Grzegorz Lejk I, Krystian Jakubowski
18 listopada; w pierwotnym terminie 21 października mecz odwołany z powodu tragicznej śmierci zawodnika Lipniczanki Andrzeja Dorawy
GKS Kołczygłowy2-1 Garbarnia Kępice
Łukasz Gaca 2- Adrian Rakoczy
Skotawa Budowo1-0 Granit Koczała
Grzegorz Misiura
Victoria Dąbrówka1-2 Myśliwiec Tuchomie
???- Piotr Mydło, Grzegorz Żynda
MKS Debrzno2-3 Urania Udorpie
Sebastian Stalka 2- Tomasz Kapeluch 3
» kolejka 11 - 27/28.10.2012
Urania Udorpie2-2 Dolina Gałąźnia Wielka
Tomasz Kapeluch, Damian Nosal- Michał Gański, Sylwester Krawętkowski
Myśliwiec Tuchomie1-1 MKS Debrzno
Łukasz Sabisz- Sebastian Stalka
Granit Koczała8-2 Victoria Dąbrówka
Tomasz Gąsecki 2, Mariusz Dorawa 2, Radosław Gostomski 2, Sebastian Rudnik, Daniel Gwóźdź- Piotr Wirkus, ???
Garbarnia Kępice0-1 Skotawa Budowo
Paweł Fedoruk
Lipniczanka Lipnica0-3 GKS Kołczygłowy
Przemysław Jach 2, Ireneusz Wirkus
Zawisza Borzytuchom1-1 GTS Czarna Dąbrówka
Marcin Barniak- Michał Biernat
Kaszubia Studzienice4-2 Orkan Gostkowo
Michał Borzyszkowski, Jacek Dułak, Miłosz Augustynowicz, Artur Rzepiński- Damian Durbas 2
» kolejka 12 - 03/04.11.2012
Dolina Gałąźnia Wielka4-4 Orkan Gostkowo
Paweł Łangowski 3, ???- Damian Durbas 2, Grzegorz Jabłoński 2
GTS Czarna Dąbrówka2-7 Kaszubia Studzienice
Michał Biernat, Paweł Szczegielniak- Jacek Dułak 2, Artur Rzepiński 2, Krzysztof Gański, Marcin Przytuła, Roman Liszewski
GKS Kołczygłowy3-2 Zawisza Borzytuchom
Ireneusz Wirkus, Łukasz Gaca, Przemysław Jach- Mateusz Petryszyn, Łukasz Hinc
Skotawa Budowo6-2 Lipniczanka Lipnica
Paweł Fedoruk 4, Sebastian Piszko, Krzysztof Kozdroń- Bartosz Wójcik, Adrian Ciemiński
Victoria Dąbrówka1-5 Garbarnia Kępice
???- Dominik Szczepkowski 2, Adrian Rakoczy, Damian Orłowski, Artur Kalisz
MKS Debrzno2-0 Granit Koczała
Wojciech Marczak, Michał Birosz
Urania Udorpie1-0 Myśliwiec Tuchomie
Tomasz Kapeluch
» kolejka 13 - 10/11.11.2012
Myśliwiec Tuchomie2-1 Dolina Gałąźnia Wielka
Daniel Baliński 2- Paweł Łangowski
Granit Koczała5-0 Urania Udorpie
Tomasz Gąsecki, Sebastian Rudnik, Dawid Kuszlewicz, Artur Adamczyk, Sylwester Pietrzak
Garbarnia Kępice1-3 MKS Debrzno
Kamil Domaszk- Sebastian Stalka 2, Łukasz Dudzic
Lipniczanka Lipnica3-1 Victoria Dąbrówka
Bartosz Wójcik, Radomir Rudnik, Bartosz Gostomski- samobójcza
Zawisza Borzytuchom2-2 Skotawa Budowo
Łukasz Hinc, Mateusz Petryszyn- Rafał Bałyk, Paweł Fedoruk
Kaszubia Studzienice2-1 GKS Kołczygłowy
Krzysztof Gański, Marcin Stoltman- Piotr Kuskowski
Orkan Gostkowo2-3 GTS Czarna Dąbrówka
Daniel Sieprawski 2- Grzegorz Lejk II, Łukasz Lejk, Paweł Szczegielniak
» kolejka 14 - 06/07.04.2013
Dolina Gałąźnia Wielka1-2 GTS Czarna Dąbrówka
???- Grzegorz Lejk I, Michał Biernat
30 maja
Orkan Gostkowo5-1 GKS Kołczygłowy
Zbigniew Leik 3, Daniel Sieprawski, Dariusz Broca- Ireneusz Wirkus
29 maja
Skotawa Budowo0-3 Kaszubia Studzienice
Marcin Przytuła, Damian Śmiechowski, Szymon Galęba
30 maja
Zawisza Borzytuchom4-0 Victoria Dąbrówka
Karol Dziemianko, Mateusz Nogieć, Sebastian Tracz, Andrzej Zblewski
30 maja
Lipniczanka Lipnica0-5 MKS Debrzno
Sebastian Stalka 3, Michał Pacholik, Paweł Władyczak
30 maja
Garbarnia Kępice2-1 Urania Udorpie
29 maja
Granit Koczała2-2 Myśliwiec Tuchomie
Dawid Kuszlewicz, Tomasz Gąsecki- Kamil Myślak, Łukasz Sabisz
30 maja
» kolejka 15 - 13/14.04.2013
Granit Koczała3-2 Dolina Gałąźnia Wielka
Wojciech Wosik, Jarosław Bukowski, Radosław Gostomski- Lucjan Młynarczyk, Mateusz Cyman
Myśliwiec Tuchomie5-3 Garbarnia Kępice
Tomasz Kupczyk 2, Kamil Myślak 2, Łukasz Sabisz- ???
Urania Udorpie1-2 Lipniczanka Lipnica
Tomasz Kapeluch- Sławomir Wolski, Tomasz Szada Borzyszkowski
MKS Debrzno3-1 Zawisza Borzytuchom
Andrzej Taras, Sebastian Stalka, Patryk Klejdysz- Marcin Barniak
Victoria Dąbrówka1-10 Kaszubia Studzienice
???- Artur Rzepiński 4, Marcin Przytuła 3, Damian Śmiechowski, Jacek Dułak, Wojciech Werra
Skotawa Budowo3-0 Orkan Gostkowo
vo
Michał Jączyński
na boisku 1:0, udział w zespole gości nieuprawnionego zawodnika
GKS Kołczygłowy0-3 GTS Czarna Dąbrówka
Paweł Szczegielniak, Damian Sobisz, Krystian Jakubowski
» kolejka 16 - 20/21.04.2013
Dolina Gałąźnia Wielka1-3 GKS Kołczygłowy
Paweł Łangowski- Mateusz Wirkus, Rafał Plata, Bartosz Rowiński
Skotawa Budowo0-3 GTS Czarna Dąbrówka
Łukasz Milewski, Paweł Szczegielniak, Krystian Jakubowski
Orkan Gostkowo4-0 Victoria Dąbrówka
Zbigniew Leik 2, Rafał Kluk, Grzegorz Jabłoński
Kaszubia Studzienice1-0 MKS Debrzno
Marcin Przytuła
Zawisza Borzytuchom2-2 Urania Udorpie
Mateusz Nogieć, Marcin Barniak- Ryszard Mądzelewski, Tomasz Kapeluch
Lipniczanka Lipnica1-2 Myśliwiec Tuchomie
Tomasz Szada Borzyszkowski- Tomasz Kupczyk, Daniel Baliński
Garbarnia Kępice0-2 Granit Koczała
Radosław Gostomski, Dawid Malinowski
» kolejka 17 - 27/28.04.2013
Garbarnia Kępice1-2 Dolina Gałąźnia Wielka
Andrzej Czeczotko- Michał Gański, Józef Hildebrandt
Granit Koczała2-1 Lipniczanka Lipnica
Sebastian Rudnik, Radosław Gostomski- Adrian Ciemiński
Myśliwiec Tuchomie1-0 Zawisza Borzytuchom
Kamil Myślak
Urania Udorpie0-2 Kaszubia Studzienice
Jacek Dułak, Miłosz Augustynowicz
MKS Debrzno3-1 Orkan Gostkowo
Szymon Malmon 2, Paweł Wegner- Daniel Sieprawski
Victoria Dąbrówka1-1 GTS Czarna Dąbrówka
???- Piotr Szczegielniak
Skotawa Budowo3-2 GKS Kołczygłowy
Paweł Fedoruk 2, Mateusz Beger- Przemysław Jach, Bartosz Rowiński
» kolejka 18 - 01.05.2013
Skotawa Budowo2-0 Dolina Gałąźnia Wielka
Paweł Fedoruk, Rafał Bałyk
GKS Kołczygłowy2-2 Victoria Dąbrówka
Rafał Kępa 2- Kamil Chojnacki, Krzysztof Marcholewski
GTS Czarna Dąbrówka2-1 MKS Debrzno
Krystian Jakubowski, Michał Gralak- Szymon Malmon
Orkan Gostkowo1-0 Urania Udorpie
Damian Durbas
Kaszubia Studzienice3-0 Myśliwiec Tuchomie
Damian Śmiechowski, Marcin Przytuła, Michał Borzyszkowski
Zawisza Borzytuchom4-0 Granit Koczała
Marcin Barniak 2, Grzegorz Treder, Mateusz Petryszyn
Lipniczanka Lipnica1-1 Garbarnia Kępice
Adrian Ciemiński- ???
» kolejka 19 - 04/05.05.2013
Lipniczanka Lipnica6-2 Dolina Gałąźnia Wielka
Tomasz Szada Borzyszkowski 2, Rafał Wiczk 2, Bartosz Gostomski, Daniel Drobiński- ???
Garbarnia Kępice0-2 Zawisza Borzytuchom
Mateusz Petryszyn, Mateusz Nogieć
Granit Koczała1-1 Kaszubia Studzienice
Jarosław Bukowski- Marcin Przytuła
Myśliwiec Tuchomie2-2 Orkan Gostkowo
Grzegorz Żynda, Tomasz Kupczyk- Damian Durbas, Grzegorz Jabłoński
Urania Udorpie1-2 GTS Czarna Dąbrówka
???- Paweł Szczegielniak 2
MKS Debrzno0-1 GKS Kołczygłowy
Grzegorz Dudek (samobójcza)
Victoria Dąbrówka3-0 Skotawa Budowo
Mirosław Bielicki 2, Kamil Chojnacki
» kolejka 20 - 11/12.05.2013
Dolina Gałąźnia Wielka0-0 Victoria Dąbrówka
Skotawa Budowo2-4 MKS Debrzno
Wojciech Rosiak, Krzysztof Kozdroń- Damian Litwiniuk 2, Sebastian Stalka, Wojciech Marczak
GKS Kołczygłowy4-3 Urania Udorpie
Łukasz Gaca, Bartosz Rowiński, Krzysztof Kowalczyk, Ireneusz Wirkus - Krzysztof Soldatke 3
GTS Czarna Dąbrówka1-0 Myśliwiec Tuchomie
Łukasz Lejk
Orkan Gostkowo2-1 Granit Koczała
Damian Durbas 2- Artur Adamczyk
Kaszubia Studzienice3-1 Garbarnia Kępice
Damian Śmiechowski, Damian Wajs, Paweł Gostomski- ???
Zawisza Borzytuchom3-1 Lipniczanka Lipnica
Łukasz Hinc 2, Mateusz Nogieć- Rafał Wiczk
» kolejka 21 - 18/19.05.2013
Zawisza Borzytuchom7-0 Dolina Gałąźnia Wielka
Marcin Barniak 2, Grzegorz Treder 2, Mateusz Petryszyn, Mateusz Nogieć, Łukasz Hinc
Lipniczanka Lipnica1-2 Kaszubia Studzienice
Bartosz Wójcik- Miłosz Augustynowicz, Artur Rzepiński
Garbarnia Kępice1-1 Orkan Gostkowo
???- Daniel Sieprawski
Granit Koczała3-2 GTS Czarna Dąbrówka
Jarosław Bukowski 2, Radosław Gostomski- Paweł Szczegielniak, Łukasz Lejk
Myśliwiec Tuchomie1-2 GKS Kołczygłowy
Ireneusz Wnuk Lipiński- Rafał Kępa, Adam Strzałba
Urania Udorpie2-7 Skotawa Budowo
samobójcza, Andrzej Pituch- Paweł Fedoruk 2, Grzegorz Misiura 2, Wojciech Rosiak, Michał Jączyński, Tomasz Sparniuk
MKS Debrzno4-1 Victoria Dąbrówka
Krzysztof Dudzic, Paweł Wegner, Patryk Klejdysz, Paweł Władyczak- Kamil Chojnacki
» kolejka 22 - 25/26.05.2013
Dolina Gałąźnia Wielka2-7 MKS Debrzno
Krystian Gański 2- Sebastian Stalka 3, Szymon Malmon 2, Krzysztof Szawarniak, Patryk Klejdysz
Victoria Dąbrówka0-1 Urania Udorpie
samobójcza
Skotawa Budowo2-2 Myśliwiec Tuchomie
Michał Jączyński 2- Grzegorz Żynda, Łukasz Sabisz
GKS Kołczygłowy2-1 Granit Koczała
Rafał Plata, Ireneusz Wirkus- Radosław Gostomski
GTS Czarna Dąbrówka4-0 Garbarnia Kępice
Krystian Jakubowski, Michał Biernat, Przemysław Toporek, Jakub Gralak
Orkan Gostkowo5-2 Lipniczanka Lipnica
Damian Durbas 2, Łukasz Kluk, Dariusz Broca, Mateusz Nestor- Adrian Ciemiński, Bartosz Wójcik
Kaszubia Studzienice5-4 Zawisza Borzytuchom
Artur Rzepiński 2, Paweł Gostomski, Miłosz Augustynowicz, Szymon Galęba- Marcin Barniak 4
» kolejka 23 - 02.06.2013
Kaszubia Studzienice6-1 Dolina Gałąźnia Wielka
Miłosz Augustynowicz 2, Artur Rzepiński, Michał Borzyszkowski, Damian Śmiechowski, Wojciech Werra- ???
Zawisza Borzytuchom2-5 Orkan Gostkowo
Mateusz Nogieć, Marcin Barniak- Zbigniew Leik 2, Daniel Sieprawski, Grzegorz Jabłoński, samobójcza
Lipniczanka Lipnica3-0 GTS Czarna Dąbrówka
Bartosz Gostomski, Bartosz Wójcik, Rafał Wiczk
Garbarnia Kępice3-1 GKS Kołczygłowy
Granit Koczała4-1 Skotawa Budowo
Jarosław Bukowski, Marcin Adamczyk, Tomasz Gąsecki, Michał Stoltman- ???
Myśliwiec Tuchomie3-1 Victoria Dąbrówka
Mariusz Ślusarz, Arkadiusz Durbas, Mariusz Koch- ???
Urania Udorpie0-6 MKS Debrzno
Wojciech Marczak 2, Patryk Klejdysz 2, Szymon Malmon, Sławomir Słonka
» kolejka 24 - 05.06.2013
Dolina Gałąźnia Wielka1-0 Urania Udorpie
Józef Hildebrandt
4 czerwca
MKS Debrzno5-0 Myśliwiec Tuchomie
Sebastian Stalka 3, Patryk Klejdysz, Bartłomiej Rutyna
Victoria Dąbrówka0-3 Granit Koczała
vo
???- Dawid Kuszlewicz 2
na boisku 3:2, udział w zespole gospodarzy nieuprawnionego zawodnika
Skotawa Budowo2-2 Garbarnia Kępice
GKS Kołczygłowy4-1 Lipniczanka Lipnica
Rafał Kępa 3, Marcin Marchut- Sławomir Wolski
GTS Czarna Dąbrówka0-2 Zawisza Borzytuchom
Mateusz Petryszyn, Sebastian Tracz
Orkan Gostkowo0-3 Kaszubia Studzienice
Konrad Bartelik, Jacek Dułak, Damian Śmiechowski
» kolejka 25 - 08/09.06.2013
Orkan Gostkowo4-5 Dolina Gałąźnia Wielka
Wojciech Durbas 3, Zbigniew Leik- Mateusz Cyman 2, Krzysztof Czepanis 2, Kamil Grajczyk
Kaszubia Studzienice1-3 GTS Czarna Dąbrówka
Szymon Galęba- Piotr Szczegielniak, Michał Gralak, Krystian Jakubowski
Zawisza Borzytuchom6-1 GKS Kołczygłowy
Mateusz Petryszyn 2, Łukasz Hinc, 2, Marcin Barniak, Władysław Petryszyn- Ireneusz Wirkus
Lipniczanka Lipnica3-1 Skotawa Budowo
Patryk Kowalczyk, Rafał Wiczk, samobójcza- Mateusz Kołacki
Garbarnia Kępice6-2 Victoria Dąbrówka
Dominik Szczepkowski 2, Daniel Poniński, Kamil Sawicz, Andrzej Czeczotko, Artur Kalisz- Piotr Wirkus 2
Granit Koczała1-2 MKS Debrzno
Artur Adamczyk- Michał Birosz, Paweł Władyczak
Myśliwiec Tuchomie4-1 Urania Udorpie
Mariusz Koch 3, Grzegorz Zynda- Andrzej Pituch
» kolejka 26 - 16.06.2013
Dolina Gałąźnia Wielka1-6 Myśliwiec Tuchomie
w Gostkowie
Urania Udorpie1-6 Granit Koczała
Krzysztof Soldatke- Radosław Gostomski 3, Michał Stoltman, Artur Adamczyk, Tomasz Gąsecki
MKS Debrzno9-2 Garbarnia Kępice
Krzysztof Szawarniak 2, Szymon Malmon 2, Paweł Wegner 2, Paweł Władyczak, Sebastian Stalka, Wojciech Marczak- Kamil Sawicz 2
Victoria Dąbrówka1-1 Lipniczanka Lipnica
???- Aleksander Ollik
Skotawa Budowo2-4 Zawisza Borzytuchom
???- Mateusz Petryszyn, Sebastian Tracz, Krzysztof Miąskowski, Mateusz Nogieć
GKS Kołczygłowy2-4 Kaszubia Studzienice
Rafał Kępa 2- Artur Rzepiński 2, Dariusz Śmiechowski, Michał Borzyszkowski
22 maja
GTS Czarna Dąbrówka2-0 Orkan Gostkowo
Michał Biernat, Jakub Gralak

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::