HISTORIA › TABELE/WYNIKI
» Słupska klasa okręgowa - sezon 2013/14
Lp.ZespółM.Pkt.Bramki Z.R.P.
1. Jantar Ustka 26 73 91-17 24 1 1
2. Start Miastko 26 60 66-32 19 3 4
3. Czarni Czarne 26 51 69-44 16 3 7
4. Brda Przechlewo 26 48 59-40 16 0 10
5. KS Damnica 26 45 51-50 14 3 9
6. Diament Trzebielino 26 37 60-66 12 1 13
7. MKS Debrzno 26 35 63-55 10 5 11
8. Karol Pęplino 26 35 46-54 10 5 11
9. Skotawia Dębnica Kaszubska 26 30 32-64 9 3 14
10. Kaszubia Studzienice 26 27 49-60 7 6 13
11. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 26 26 59-57 8 2 16
12. Stal Jezierzyce 26 25 47-55 6 7 13
13. GTS Czarna Dąbrówka 26 22 31-70 5 7 14
14. Rowokół Smołdzino 26 8 23-82 2 2 22


» kolejka 1 - 15.08.2013
Pomorze II Potęgowo0-1 Diament Trzebielino
Tomasz Perkowski
mecz anulowany po wycofaniu się z rozgrywek Pomorza II
Kaszubia Studzienice2-1 Koral II Dębnica
Bartłomiej Kapiszka 2- Ryszard Janiszewski
mecz anulowany po wycofaniu się z rozgrywek Korala II
Jantar Ustka4-0 KS Damnica
Rafał Jaskólski, Radosław Terefenko, Daniel Piechowski, Marcin Rusakiewicz
Stal Jezierzyce3-1 Skotawia Dębnica Kaszubska
Marcin Tomaszewski, Mateusz Perlański, Krystian Wereszczyński- Zbigniew Oblizajek
Czarni Czarne2-1 Start Miastko
Łukasz Kościan 2- Aleksander Szopa
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie1-2 Rowokół Smołdzino
Arkadiusz Chuchla- Damian Szmalc, Bartłomiej Wyka
MKS Debrzno1-0 Brda Przechlewo
Wojciech Marczak
GTS Czarna Dąbrówka2-1 Karol Pęplino
Paweł Szczegielniak 2- Radosław Wypych
» kolejka 2 - 18.08.2013
Diament Trzebielino1-2 Karol Pęplino
Jan Przybylski- Marcin Podedworny, Kornel Rodziewicz
Brda Przechlewo2-0 GTS Czarna Dąbrówka
Michał Wirkus, Grzegorz Kraska
Rowokół Smołdzino1-1 MKS Debrzno
Andrzej Czerwczak- Paweł Wegner
Start Miastko2-0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Robert Smoluchowski, Robert Breszka
Skotawia Dębnica Kaszubska1-3 Czarni Czarne
Zbigniew Oblizajek- Łukasz Kościan 2, Ariel Sobczak
KS Damnica1-1 Stal Jezierzyce
Kamil Wójcik- Mateusz Grabowski
Koral II Dębnica0-5 Jantar Ustka
Damian Kopciński 2, Radosław Terefenko, Marcin Rusakiewicz, Grzegorz Rzadkiewicz
mecz anulowany po wycofaniu się z rozgrywek Korala II
Pomorze II Potęgowo0-4 Kaszubia Studzienice
Artur Rzepiński 2, Damian Śmiechowski, Kacper Kreft
mecz anulowany po wycofaniu się z rozgrywek Pomorza II
» kolejka 3 - 24/25.08.2013
Kaszubia Studzienice1-3 Diament Trzebielino
Kacper Kreft- Tomasz Beger 2, Piotr Jadłowski
Jantar Ustka7-1 Pomorze II Potęgowo
Szymon Budziński 4, Daniel Piechowski 2, Radosław Terefenko- Kamil Oleszczuk
mecz anulowany po wycofaniu się z rozgrywek Pomorza II
Stal Jezierzyce4-1 Koral II Dębnica
Krystian Wereszczyński 2, Łukasz Kazubowski, Michał Borecki- Maciej Gibczyński
mecz anulowany po wycofaniu się z rozgrywek Korala II
Czarni Czarne7-0 KS Damnica
Łukasz Kościan 3, Maciej Jaroszyński 2, Karol Pelikan 2
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie0-1 Skotawia Dębnica Kaszubska
Jakub Gruszowski
MKS Debrzno0-1 Start Miastko
Piotr Goman
GTS Czarna Dąbrówka6-0 Rowokół Smołdzino
Paweł Szczegielniak 3, Piotr Szczegielniak, Damian Sobisz, Krystian Jakubowski
Karol Pęplino1-5 Brda Przechlewo
Michał Gruszka- Damian Chrapkowski 2, Krystian Stanios, Grzegorz Kraska, Adrian Ginter
» kolejka 4 - 31.08/01.09.2013
Diament Trzebielino4-2 Brda Przechlewo
Tomasz Beger 4- Marcin Łopusiński, Michał Wirkus
Rowokół Smołdzino2-4 Karol Pęplino
Bartłomiej Wyka, Adam Hostyński- Marcin Podedworny 2, Paweł Gorzała, Adam Gołąb
Start Miastko0-0 GTS Czarna Dąbrówka
Skotawia Dębnica Kaszubska4-3 MKS Debrzno
Zbigniew Oblizajek 2, Michał Gruszowski, Jakub Gruszowski- Paweł Wegner 2, Michał Birosz
KS Damnica1-0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Kamil Wójcik
4 września
Koral II Dębnica0-4 Czarni Czarne
Ariel Sobczak 2, Grzegorz Kozanko, Łukasz Kościan
mecz anulowany po wycofaniu się z rozgrywek Korala II
Pomorze II Potęgowo3-2 Stal Jezierzyce
Damian Formela 2, Mariusz Mikołajczyk- Marcin Jurczuk 2
mecz anulowany po wycofaniu się z rozgrywek Pomorza II
Kaszubia Studzienice0-3 Jantar Ustka
Radosław Terefenko 2, Daniel Piechowski
» kolejka 5 - 07/08.09.2013
Jantar Ustka2-0 Diament Trzebielino
Daniel Piechowski, Michał Mytych
Stal Jezierzyce2-2 Kaszubia Studzienice
Krystian Wereszczyński, Marcin Tomaszewski- Miłosz Augustynowicz, Bartłomiej Kapiszka
Czarni Czarne8-0 Pomorze II Potęgowo
Łukasz Kościan 4, Ariel Sobczak, Jarosław Szwałek, Grzegorz Kozanko, Tomasz Kopiszka
mecz anulowany po wycofaniu się z rozgrywek Pomorza II
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie4-2 Koral II Dębnica
Wojciech Słowacki 3, Daniel Koperkiewicz- Sebastian Andruszko 2
mecz anulowany po wycofaniu się z rozgrywek Korala II
MKS Debrzno3-1 KS Damnica
Paweł Wegner 2, Szymon Malmon- Kamil Wójcik
GTS Czarna Dąbrówka1-3 Skotawia Dębnica Kaszubska
Adam Celep- Bartosz Jączyński 3
Karol Pęplino3-1 Start Miastko
Michał Gruszka, Marcin Podedworny, Karol Petrus- Rafał Żukowski
Brda Przechlewo2-0 Rowokół Smołdzino
Mateusz Bartel, Marcin Szopiński
» kolejka 6 - 14/15.09.2013
Diament Trzebielino3-2 Rowokół Smołdzino
Paweł Dorawa, Tomasz Perkowski, Karol Narloch- Andrzej Czerwczak, Damian Szmalc
Start Miastko1-0 Brda Przechlewo
Rafał Żukowski
Skotawia Dębnica Kaszubska0-1 Karol Pęplino
Marcin Podedworny
KS Damnica2-1 GTS Czarna Dąbrówka
Kamil Wójcik 2- Jakub Gralak
Koral II Dębnica5-0 MKS Debrzno
Daniel Kulczyk 2, Sebastian Andruszko 2, Ryszard Janiszewski
mecz anulowany po wycofaniu się z rozgrywek Korala II
Pomorze II Potęgowo3-1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Piotr Lisowski 2, Damian Formela- Dominik Zagórowski
mecz anulowany po wycofaniu się z rozgrywek Pomorza II
Kaszubia Studzienice3-2 Czarni Czarne
Bartłomiej Kapiszka 2, Jacek Dułak- Łukasz Kościan, Grzegorz Kozanko
Jantar Ustka2-1 Stal Jezierzyce
Marcin Rusakiewicz, Rafał Jaskólski- Marcin Tomaszewski
» kolejka 7 - 21/22.09.2013
Stal Jezierzyce1-1 Diament Trzebielino
Łukasz Kazubowski- Łukasz Itrych
Czarni Czarne1-2 Jantar Ustka
Łukasz Kościan- Radosław Terefenko 2
2 października, w Ustce (Czarni w roli gospodarza)
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie3-2 Kaszubia Studzienice
Paweł Badowski, Damian Łepek, Adam Klimczuk- Szymon Galęba, Jacek Dułak
MKS Debrzno3-2 Pomorze II Potęgowo
Patryk Klejdysz, Paweł Wegner, Szymon Malmon- Damian Mikołajczyk 2
mecz anulowany po wycofaniu się z rozgrywek Pomorza II
GTS Czarna Dąbrówka1-1 Koral II Dębnica
Jakub Gralak- Sebastian Andruszko
mecz anulowany po wycofaniu się z rozgrywek Korala II
Karol Pęplino2-3 KS Damnica
Karol Petrus, Adam Gołąb- Kamil Wójcik 2, Piotr Szul
Brda Przechlewo4-1 Skotawia Dębnica Kaszubska
Michał Wirkus 2, Damian Chrapkowski, Marcin Szopiński- Jakub Gruszowski
Rowokół Smołdzino0-4 Start Miastko
Piotr Szłapiński 3, Rafał Żukowski
» kolejka 8 - 28/29.09.2013
Diament Trzebielino1-4 Start Miastko
Tomasz Beger- Piotr Goman, Krzysztof Bryndal, Robert Breszka, Artur Śmieszko
Skotawia Dębnica Kaszubska2-0 Rowokół Smołdzino
Zbigniew Oblizajek, Jakub Cech
KS Damnica1-2 Brda Przechlewo
Kamil Wójcik- Michał Wirkus 2
Koral II Dębnica3-0 Karol Pęplino
Dawid Wachnik 2, Wojciech Wrona
mecz anulowany po wycofaniu się z rozgrywek Korala II
Pomorze II Potęgowo2-1 GTS Czarna Dąbrówka
Damian Mikołajczyk 2- Piotr Szczegielniak
mecz anulowany po wycofaniu się z rozgrywek Pomorza II
Kaszubia Studzienice3-2 MKS Debrzno
Michał Borzyszkowski, Kacper Kreft, Bartłomiej Kapiszka- Krzysztof Szawarniak, Paweł Wegner
Jantar Ustka4-0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Wojciech Wójcik 2, Radosław Terefenko, Adrian Staszczuk
Stal Jezierzyce1-1 Czarni Czarne
Krystian Wereszczyński- Łukasz Kościan
» kolejka 9 - 05/06.10.2013
Czarni Czarne2-0 Diament Trzebielino
Maciej Jaroszyński, Łukasz Kościan
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie1-3 Stal Jezierzyce
samobójcza- Łukasz Kazubowski, Mateusz Rawski, Mateusz Ciok
MKS Debrzno1-1 Jantar Ustka
Patryk Klejdysz- Dawid Jędrzejak
GTS Czarna Dąbrówka1-1 Kaszubia Studzienice
Piotr Szczegielniak- Artur Rzepiński
Karol Pęplino3-0 Pomorze II Potęgowo
vo
goście nie stawili się na zawody; mecz anulowany po wycofaniu się z rozgrywek Pomorza II
Brda Przechlewo3-0 Koral II Dębnica
Michał Wirkus 2, Marcin Szopiński
mecz anulowany po wycofaniu się z rozgrywek Korala II
Rowokół Smołdzino1-3 KS Damnica
Krzysztof Rusinek- Kamil Wójcik 2, Krzysztof Kozłowski
Start Miastko4-1 Skotawia Dębnica Kaszubska
Krzysztof Bryndal 2, Piotr Szłapiński, Robert Smoluchowski- Zbigniew Oblizajek
» kolejka 10 - 12/13.10.2013
Diament Trzebielino2-1 Skotawia Dębnica Kaszubska
Tomasz Beger, Paweł Dorawa- Bartosz Jączyński
KS Damnica1-1 Start Miastko
Robert Ludko- Rafał Żukowski
Koral II Dębnica4-3 Rowokół Smołdzino
Dawid Wachnik 2, Wojciech Wrona, Maciej Gibczyński- Karol Czechowski, Marcin Trukszyn, Mariusz Wójtowicz
mecz anulowany po wycofaniu się z rozgrywek Korala II
Pomorze II Potęgowo1-5 Brda Przechlewo
Szymon Klassa- Grzegorz Kraska 3, Michał Wirkus, Damian Chrapkowski
mecz anulowany po wycofaniu się z rozgrywek Pomorza II
Kaszubia Studzienice1-1 Karol Pęplino
Artur Rzepiński- Radosław Mikłaszewicz
Jantar Ustka5-1 GTS Czarna Dąbrówka
Daniel Piechowski 2, Szymon Budziński, Albin Teresiński, Damian Waś- Paweł Szczegielniak
Stal Jezierzyce1-3 MKS Debrzno
Mateusz Ciok- Krzysztof Szawarniak, Patryk Klejdysz, Paweł Wegner
Czarni Czarne4-3 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Łukasz Kościan 2, Maciej Jaroszyński, Karol Pelikan- Dominik Zagórowski 2, Daniel Libigocki
» kolejka 11 - 19/20.10.2013
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie3-2 Diament Trzebielino
Piotr Michalak, 2, Michał Giersz- Tomasz Beger, Piotr Jadłowski
MKS Debrzno0-1 Czarni Czarne
Karol Pelikan
GTS Czarna Dąbrówka3-2 Stal Jezierzyce
Jakub Gralak, Grzegorz Lejk II, Michał Gralak- Łukasz Kazubowski, Marcin Strzębała
Karol Pęplino1-2 Jantar Ustka
Marcin Podedworny- Damian Waś, Michał Mytych
Brda Przechlewo3-0 Kaszubia Studzienice
Damian Chrapkowski, Michał Wirkus, Marcin Szopiński
Rowokół Smołdzino3-0 Pomorze II Potęgowo
samobójcza, Mariusz Wójtowicz, Damian Słomski
mecz anulowany po wycofaniu się z rozgrywek Pomorza II
Start Miastko3-0 Koral II Dębnica
vo
goście nie stawili się na zawody; mecz anulowany po wycofaniu się z rozgrywek Korala II
Skotawia Dębnica Kaszubska2-1 KS Damnica
Zbigniew Oblizajek, Bartosz Rekowski- Kamil Wójcik
» kolejka 12 - 26/27.10.2013
Diament Trzebielino1-0 KS Damnica
Tomasz Perkowski
Koral II Dębnica3-3 Skotawia Dębnica Kaszubska
Dawid Wachnik 2, Dominik Gołuński- Bartosz Rekowski 2, Michał Gruszowski
mecz anulowany po wycofaniu się z rozgrywek Korala II
Pomorze II Potęgowo0-5 Start Miastko
Piotr Szłapiński 2, Wojciech Szuta, Krzysztof Bryndal, Rafał Żukowski
mecz anulowany po wycofaniu się z rozgrywek Pomorza II
Kaszubia Studzienice4-1 Rowokół Smołdzino
Sylwester Pięta, Jacek Dułak, Marcin Przytuła, Wojciech Werra- Adam Hostyński
Jantar Ustka2-1 Brda Przechlewo
Michał Mytych, Bartłomiej Granosik- Marcin Szopiński
Stal Jezierzyce5-0 Karol Pęplino
Marcin Jurczuk 3, Krystian Wereszczyński, Marcin Strzębała
Czarni Czarne5-1 GTS Czarna Dąbrówka
Łukasz Kościan 2, Karol Pelikan 2, Maciej Jaroszyński- Michał Gralak
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie1-2 MKS Debrzno
Dominik Zagórowski- Paweł Wegner 2
» kolejka 13 - 03.11.2013
MKS Debrzno3-4 Diament Trzebielino
Paweł Wegner 2, Patryk Klejdysz- Tomasz Beger 2, Kamil Kępa, Tomasz Perkowski
GTS Czarna Dąbrówka0-4 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Dominik Zagórowski 3, Damian Łepek
Karol Pęplino2-5 Czarni Czarne
Marcin Podedworny, Dominik Gruszka- Ariel Sobczak, 2, Karol Pelikan 2, Łukasz Zych
Brda Przechlewo3-1 Stal Jezierzyce
Grzegorz Kraska, samobójcza, Michał Wirkus- Mateusz Perlański
Rowokół Smołdzino1-5 Jantar Ustka
Marek Kazimieruk- Michał Mytych 2, Bartłomiej Granosik, Szymon Budziński, Damian Waś
Start Miastko6-2 Kaszubia Studzienice
Piotr Goman, Krzysztof Bryndal, Robert Smoluchowski, Wojciech Szuta, Aleksander Szopa, Łukasz Mostowski- Artur Rzepiński, Marcin Przytuła
Skotawia Dębnica Kaszubska6-0 Pomorze II Potęgowo
vo
Tomasz Snochowski, Michał Gruszowski, Zbigniew Oblizajek, Bartosz Dudziński, Paweł Stachowiak, Bartosz Jączyński- Patryk Adamowicz
na boisku 6:1, mecz przerwany w 80.minucie z powodu zdekompletowania druzyny gości, anulowany po wycofaniu się z rozgrywek Pomorza II
KS Damnica3-0 Koral II Dębnica
Piotr Szul, Kamil Wójcik, Krzysztof Kozłowski
mecz anulowany po wycofaniu się z rozgrywek Korala II
» kolejka 14 - 09/10.11.2013
Diament Trzebielino5-3 Koral II Dębnica
Łukasz Itrych 2, Piotr Jadłowski, Tomasz Beger, Tomasz Perkowski- Łukasz Wieczorek 3
mecz anulowany po wycofaniu się z rozgrywek Korala II
Pomorze II Potęgowo0-4 KS Damnica
Kamil Wójcik 2, Piotr Szul, Krzysztof Kozłowski
mecz anulowany po wycofaniu się z rozgrywek Pomorza II
Kaszubia Studzienice1-2 Skotawia Dębnica Kaszubska
Artur Rzepiński- Zbigniew Oblizajek, Jakub Gruszowski
Jantar Ustka4-0 Start Miastko
Michał Mytych, Damian Waś, Grzegorz Rzadkiewicz, Damian Kopciński
Stal Jezierzyce2-2 Rowokół Smołdzino
Łukasz Kazubowski, Mateusz Rawski- Karol Czechowski, Bartłomiej Wyka
Czarni Czarne4-1 Brda Przechlewo
Karol Pelikan 3, Ariel Sobczak- Damian Chrapkowski
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie0-1 Karol Pęplino
Marcin Podedworny
MKS Debrzno4-4 GTS Czarna Dąbrówka
Paweł Wegner 4- Paweł Szczegielniak 3, Grzegorz Lejk I
» kolejka 15 - 16/17.11.2013
GTS Czarna Dąbrówka0-3 Diament Trzebielino
Artur Grzybek, Ariel Rapita, Kamil Kępa
Karol Pęplino0-0 MKS Debrzno
Brda Przechlewo5-1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Grzegorz Kraska 2, Damian Chrapkowski 2, Michał Wirkus- Dominik Zagórowski
Rowokół Smołdzino3-6 Czarni Czarne
Bartłomiej Wyka 2, Mariusz Wójtowicz- Dominik Czarnowski 2, Jarosław Szwałek 2, Karol Dołgowski, Łukasz Kościan
Start Miastko2-1 Stal Jezierzyce
Piotr Szłapiński, Wojciech Szuta- Mateusz Rawski
Skotawia Dębnica Kaszubska1-4 Jantar Ustka
Bartosz Rekowski- Michał Mytych, Radosław Terefenko, Wojciech Wójcik, Damian Kopciński
KS Damnica4-0 Kaszubia Studzienice
Kamil Wójcik 2, Marcin Dudzik, Grzegorz Jaśkiel
Koral II Dębnica1-3 Pomorze II Potęgowo
Sebastian Andruszko- Patryk Pytlak 2, Karol Świdziński
mecz anulowany po wycofaniu się z rozgrywek Korala II i Pomorza II
» kolejka 16 - 15/16.03.2014
Diament Trzebielino- Pomorze II Potęgowo
mecz odwołany po wycofaniu się z rozgrywek Pomorza II
Koral II Dębnica- Kaszubia Studzienice
mecz odwołany po wycofaniu się z rozgrywek Korala II
KS Damnica0-3 Jantar Ustka
Michał Mytych, Radosław Terefenko, Paweł Waleszczyk
Skotawia Dębnica Kaszubska0-3 Stal Jezierzyce
vo
Bartosz Jączyński 2, Jakub Cech
na boisku 3:0, występ w drużynie gospodarzy nieuprawnionego zawodnika (brak zgłoszenia na sezon 2013/2014)
Start Miastko0-3 Czarni Czarne
vo
Krzysztof Bryndal 2, Patryk Kapica, Piotr Szłapiński, Łukasz Mostowski, Rafał Żukowski
na boisku 6:0, występ w drużynie gospodarzy nieuprawnionego zawodnika (brak zgłoszenia na sezon 2013/2014)
Rowokół Smołdzino2-1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Marcin Kamiński, Mariusz Wójtowicz- Dominik Zagórowski
Brda Przechlewo3-1 MKS Debrzno
Grzegorz Kraska 2, Damian Chrapkowski- Paweł Wegner
Karol Pęplino3-0 GTS Czarna Dąbrówka
Kornel Rodziewicz, Michał Lubański, Adam Gołąb
» kolejka 17 - 22/23.03.2014
Karol Pęplino3-2 Diament Trzebielino
Marcin Podedworny 2, Michał Lubański- Jan Przybylski, samobójcza
GTS Czarna Dąbrówka0-2 Brda Przechlewo
Grzegorz Kraska, Damian Chrapkowski
MKS Debrzno3-0 Rowokół Smołdzino
Paweł Wegner 3
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie2-3 Start Miastko
Piotr Michalak 2- Łukasz Kłączyński, Piotr Goman, Krzysztof Bryndal
Czarni Czarne1-0 Skotawia Dębnica Kaszubska
Paweł Wnuk-Lipiński
Stal Jezierzyce1-2 KS Damnica
Patryk Staszkiewicz- Bartłomiej Czarnuch, Kamil Wójcik
Jantar Ustka- Koral II Dębnica
mecz odwołany po wycofaniu się z rozgrywek Korala II
Kaszubia Studzienice- Pomorze II Potęgowo
mecz odwołany po wycofaniu się z rozgrywek Pomorza II
» kolejka 18 - 29/30.03.2014
Diament Trzebielino1-2 Kaszubia Studzienice
Artur Wypyszczak- Artur Rzepiński, Jacek Dułak
Pomorze II Potęgowo- Jantar Ustka
mecz odwołany po wycofaniu się z rozgrywek Pomorza II
Koral II Dębnica- Stal Jezierzyce
mecz odwołany po wycofaniu się z rozgrywek Korala II
KS Damnica3-2 Czarni Czarne
2 samobójcze, Marcin Dudzik- Ariel Sobczak 2
Skotawia Dębnica Kaszubska0-0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Start Miastko6-1 MKS Debrzno
Rafał Żukowski 2, Krzysztof Bryndal 2, Łukasz Mostowski, Wojciech Szuta- Bartłomiej Rutyna
Rowokół Smołdzino1-2 GTS Czarna Dąbrówka
Mariusz Wójtowicz- Krystian Jakubowski, Grzegorz Lejk II
Brda Przechlewo1-0 Karol Pęplino
Marcin Łopusiński
» kolejka 19 - 05/06.04.2014
Brda Przechlewo2-4 Diament Trzebielino
Grzegorz Kraska, Damian Chrapkowski- Tomasz Beger 2, Tomasz Perkowski 2
Karol Pęplino3-1 Rowokół Smołdzino
Radosław Wypych 2, Marcin Podedworny- Mariusz Wójtowicz
GTS Czarna Dąbrówka1-2 Start Miastko
Piotr Szczegielniak- Rafał Żukowski 2
MKS Debrzno3-0 Skotawia Dębnica Kaszubska
Paweł Wegner, Bartłomiej Rutyna, Szymon Malmon
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie2-3 KS Damnica
Damian Łepek, Dominik Zagórowski- Kamil Wójcik 2, Marcin Wiśniewski
Czarni Czarne- Koral II Dębnica
mecz odwołany po wycofaniu się z rozgrywek Korala II
Stal Jezierzyce- Pomorze II Potęgowo
mecz odwołany po wycofaniu się z rozgrywek Pomorza II
Jantar Ustka4-1 Kaszubia Studzienice
Radosław Terefenko 2, Rafał Jaskólski, Paweł Waleszczyk- Jacek Dułak
» kolejka 20 - 12/13.04.2014
Diament Trzebielino3-6 Jantar Ustka
Tomasz Perkowski, Tomasz Beger, Paweł Dorawa- Daniel Piechowski 2, Radosław Terefenko 2, Rafał Jaskólski, Mariusz Zblewski
Kaszubia Studzienice2-2 Stal Jezierzyce
Jacek Dułak, Marcin Stoltman- Łukasz Kazubowski, Patryk Staszkiewicz
Pomorze II Potęgowo- Czarni Czarne
mecz odwołany po wycofaniu się z rozgrywek Pomorza II
Koral II Dębnica- Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
mecz odwołany po wycofaniu się z rozgrywek Korala II
KS Damnica2-0 MKS Debrzno
Marcin Dudzik, Kamil Wójcik
Skotawia Dębnica Kaszubska0-0 GTS Czarna Dąbrówka
Start Miastko4-1 Karol Pęplino
Krzysztof Bryndal 2, Jacek Czerwiński, Robert Breszka- Karol Petrus
Rowokół Smołdzino1-3 Brda Przechlewo
Mariusz Wójtowicz- Grzegorz Kraska, Damian Chrapkowski, Michał Wąsik
» kolejka 21 - 16/19.04.2014
Rowokół Smołdzino1-5 Diament Trzebielino
Jakub Lipski- Paweł Dorawa 3, Mateusz Grzybek, Tomasz Perkowski
16 kwietnia
Brda Przechlewo1-2 Start Miastko
Michał Wirkus-Łukasz Mostowski, Rafał Żukowski
Karol Pęplino3-1 Skotawia Dębnica Kaszubska
Paweł Gorzała 3- Maciej Rekowski
GTS Czarna Dąbrówka2-2 KS Damnica
Andrzej Cyrson, Łukasz Lejk- Kamil Wójcik 2
MKS Debrzno- Koral II Dębnica
mecz odwołany po wycofaniu się z rozgrywek Korala II
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie- Pomorze II Potęgowo
mecz odwołany po wycofaniu się z rozgrywek Pomorza II
Czarni Czarne3-2 Kaszubia Studzienice
Paweł Wnuk-Lipiński 2, Karol Kozanko- Michał Borzyszkowski, Kacper Kreft
Stal Jezierzyce0-7 Jantar Ustka
Daniel Piechowski 4, Damian Waś, Paweł Waleszczyk, Mariusz Zblewski
» kolejka 22 - 26/27.04.2014
Diament Trzebielino4-1 Stal Jezierzyce
Jakub Bronka, Artur Grzybek, Tomasz Perkowski, Łukasz Itrych- Mateusz Rawski
Jantar Ustka1-0 Czarni Czarne
Paweł Waleszczyk
Kaszubia Studzienice0-3 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
vo
Artur Rzepiński 3, Jacek Dułak, samobójcza, Marcin Przytuła- Jacek Gierlach, Adam Klimczuk
na boisku 6:2, występ w drużynie gospodarzy nieuprawnionych zawodników (brak opłat za żółte kartki)
Pomorze II Potęgowo- MKS Debrzno
mecz odwołany po wycofaniu się z rozgrywek Pomorza II
Koral II Dębnica- GTS Czarna Dąbrówka
mecz odwołany po wycofaniu się z rozgrywek Korala II
KS Damnica4-2 Karol Pęplino
Kamil Wójcik 2, Tomasz Kozłowski, Łukasz Szyszka- Damian Pieniak, Paweł Gorzała
Skotawia Dębnica Kaszubska1-0 Brda Przechlewo
Zbigniew Oblizajek
Start Miastko4-0 Rowokół Smołdzino
Piotr Szłapiński 2, Patryk Kapica, Rafał Żukowski
» kolejka 23 - 03/04.05.2014
Start Miastko4-2 Diament Trzebielino
Krzysztof Bryndal 2, Łukasz Mostowski, Rafał Żukowski- Łukasz Itrych, Jakub Bronka
Rowokół Smołdzino0-2 Skotawia Dębnica Kaszubska
Michał Gruszowski, Zbigniew Oblizajek
Brda Przechlewo3-4 KS Damnica
Michał Wirkus, Damian Chrapkowski, Szymon Czarnotta- Krzysztof Kozłowski 2, Piotr Szul, Bartłomiej Czarnuch
Karol Pęplino- Koral II Dębnica
mecz odwołany po wycofaniu się z rozgrywek Korala II
GTS Czarna Dąbrówka- Pomorze II Potęgowo
mecz odwolany po wycofaniu się z rozgrywek Pomorza II
MKS Debrzno3-2 Kaszubia Studzienice
Bartłomiej Rutyna, Patryk Klejdysz, Paweł Wegner- Artur Rzepiński, Marcin Przytuła
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie0-3 Jantar Ustka
Jarosław Cudziło, Radosław Terefenko, Wojciech Wójcik
30 kwietnia
Czarni Czarne3-1 Stal Jezierzyce
Hubert Tucki, Maciej Jaroszyński, Ariel Sobczak- Mateusz Grabowski
» kolejka 24 - 10/11.05.2014
Diament Trzebielino5-1 Czarni Czarne
Paweł Dorawa 3, Tomasz Perkowski, Karol Narloch- Hubert Tucki
Stal Jezierzyce1-2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Marcin Jurczuk- Dominik Zagórowski 2
Jantar Ustka5-0 MKS Debrzno
Radosław Terefenko 2, Damian Kopciński 2, Paweł Waleszczyk
Kaszubia Studzienice0-0 GTS Czarna Dąbrówka
Pomorze II Potęgowo- Karol Pęplino
mecz odwołany po wycofaniu się z rozgrywek Pomorza II
Koral II Dębnica- Brda Przechlewo
mecz odwołany po wycofaniu się z rozgrywek Korala II
KS Damnica3-1 Rowokół Smołdzino
Kamil Wójcik, Łukasz Szyszka, Krzysztof Kozłowski- Mariusz Wójtowicz
Skotawia Dębnica Kaszubska2-2 Start Miastko
Zbigniew Oblizajek, Jakub Wójciak- Łukasz Mostowski, Krzysztof Bryndal
» kolejka 25 - 17/18.05.2014
Skotawia Dębnica Kaszubska4-1 Diament Trzebielino
Michał Gruszowski 3, Bartosz Jączyński- Mateusz Grzybek
Start Miastko3-0 KS Damnica
Krzysztof Bryndal 2, Wojciech Kunda
Rowokół Smołdzino- Koral II Dębnica
mecz odwołany po wycofaniu się z rozgrywek Korala II
Brda Przechlewo- Pomorze II Potęgowo
mecz odwołany po wycofaniu się z rozgrywek Pomorza II
Karol Pęplino3-3 Kaszubia Studzienice
Dominik Gruszka, Radosław Mikłaszewicz, Karol Petrus- Marcin Stoltman, Marcin Przytuła, Jacek Dułak
GTS Czarna Dąbrówka1-3 Jantar Ustka
Piotr Szczegielniak- Daniel Piechowski 2, Bartłomiej Oleszczuk
MKS Debrzno2-2 Stal Jezierzyce
Patryk Klejdysz, Bartłomiej Rutyna- Mateusz Ciok, Mateusz Grabowski
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie4-0 Czarni Czarne
Dominik Zagórowski 2, Damian Łepek, Adam Klimczuk
W pierwotnym terminie 17.05.2014r. mecz nie odbył się, Komisja ds. Rozgrywek Podokręgu Słupskiego Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zadecydowała o wyznaczeniu nowej daty rozegrania spotkania na 19.06.2014r.
» kolejka 26 - 24/25.05.2014
Diament Trzebielino0-10 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Damian Łepek 3, Michał Topel 2, Mateusz Mytych 2, Karol Kowalik 2, Paweł Rejak
Czarni Czarne4-3 MKS Debrzno
Ariel Sobczak 2, Karol Dołgowski, Maciej Jaroszyński- Bartłomiej Rutyna, Patryk Klejdysz, Szymon Malmon
Stal Jezierzyce5-0 GTS Czarna Dąbrówka
Łukasz Kazubowski 2, Mateusz Grabowski, Mateusz Perlański, Patryk Staszkiewicz
Jantar Ustka2-0 Karol Pęplino
Damian Waś, Marcin Rusakiewicz
19 czerwca
Kaszubia Studzienice2-3 Brda Przechlewo
Artur Rzepiński 2- Michał Wirkus 2, Damian Chrapkowski
Pomorze II Potęgowo- Rowokół Smołdzino
mecz odwołany po wycofaniu się z rozgrywek Pomorza II
Koral II Dębnica- Start Miastko
mecz odwołany po wycofaniu się z rozgrywek Korala II
KS Damnica7-1 Skotawia Dębnica Kaszubska
Kamil Wójcik 5, Piotr Szul, Grzegorz Jaśkiel- Bartosz Jączyński
» kolejka 27 - 31.05/01.06.2014
KS Damnica2-0 Diament Trzebielino
Krzysztof Kozłowski, Maciej Czarnowski
Skotawia Dębnica Kaszubska- Koral II Dębnica
mecz odwołany po wycofaniu się z rozgrywek Korala II
Start Miastko- Pomorze II Potęgowo
mecz odwołany po wycofaniu się z rozgrywek Pomorza II
Rowokół Smołdzino0-1 Kaszubia Studzienice
Artur Rzepiński
Brda Przechlewo1-2 Jantar Ustka
Michał Wirkus- Daniel Piechowski, Damian Waś
Karol Pęplino4-0 Stal Jezierzyce
Radosław Mikłaszewicz 3, Marcin Podedworny
GTS Czarna Dąbrówka2-2 Czarni Czarne
Łukasz Lejk, Grzegorz Lejk II- Łukasz Littwin, Maciej Jaroszyński
MKS Debrzno10-2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Paweł Wegner 6, Bartłomiej Rutyna 3, Patryk Klejdysz- Paweł Herbst, Damian Łepek
» kolejka 28 - 07/08.06.2014
Diament Trzebielino3-7 MKS Debrzno
Łukasz Itrych, Tomasz Beger, Mateusz Grzybek- Paweł Wegner 5, Patryk Klejdysz, Bartłomiej Rutyna
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie11-0 GTS Czarna Dąbrówka
Piotr Michalak 2, Dominik Zagórowski 2, Damian Łepek 2, Maciej Kozłowicz 2, Mateusz Mytych 2, Rafał Hinczewski
Czarni Czarne1-1 Karol Pęplino
Maciej Jaroszyński- Maciej Barchanowski
Stal Jezierzyce1-3 Brda Przechlewo
Michał Borecki- Michał Wirkus 3
Jantar Ustka4-0 Rowokół Smołdzino
Maciej Kawalerowicz 2, samobójcza, Daniel Piechowski
Kaszubia Studzienice1-3 Start Miastko
Artur Rzepiński- Łukasz Mostowski, Krzysztof Bryndal, Wojciech Szuta
Pomorze II Potęgowo- Skotawia Dębnica Kaszubska
mecz odwołany po wycofaniu się z rozgrywek Pomorza II
Koral II Dębnica- KS Damnica
mecz odwołany po wycofaniu się z rozgrywek Korala II
» kolejka 29 - 14/15.06.2014
Koral II Dębnica- Diament Trzebielino
mecz odwołany po wycofaniu się z rozgrywek Korala II
KS Damnica- Pomorze II Potęgowo
mecz odwołany po wycofaniu się z rozgrywek Pomorza II
Skotawia Dębnica Kaszubska1-8 Kaszubia Studzienice
Zbigniew Oblizajek- Szymon Galęba 3, Artur Rzepiński 3, Kacper Kreft, Damian Śmiechowski
Start Miastko3-2 Jantar Ustka
Łukasz Mostowski, Krzysztof Bryndal, Jarosław Żak- Bartłomiej Granosik, Damian Kopciński
24 maja
Rowokół Smołdzino1-5 Stal Jezierzyce
Andrzej Czerwczak- Mateusz Ciok 3, Mateusz Rawski, Marcin Jurczuk
Brda Przechlewo4-3 Czarni Czarne
Jędrzej Pilarski, Marcin Szopiński, Szymon Czarnotta, Michał Wirkus- Maciej Jaroszyński, Ariel Sobczak, Hubert Tucki
Karol Pęplino3-3 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Radosław Wypych, Michał Lubański, Marcin Podedworny- Dominik Zagórowski 3
GTS Czarna Dąbrówka3-2 MKS Debrzno
Grzegorz Lejk I 2, samobójcza- Sebastian Stalka, Bartłomiej Rutyna
» kolejka 30 - 21.06.2014
Diament Trzebielino5-0 GTS Czarna Dąbrówka
Łukasz Itrych 2, Tomasz Beger, Tomasz Perkowski, Mateusz Grzybek
MKS Debrzno5-1 Karol Pęplino
Bartłomiej Rutyna 2, Paweł Władyczak, Szymon Malmon, Paweł Wegner- Paweł Gorzała
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie2-3 Brda Przechlewo
Dominik Zagórowski, Mateusz Mytych- Krystian Stanios, samobójcza, Michał Wirkus
Czarni Czarne3-0 Rowokół Smołdzino
vo
mecz odwolany, działacze Rowokołu poinformowali, że drużyna nie stawi się na zawody
Stal Jezierzyce1-3 Start Miastko
Marcin Jurczuk- Rafał Żukowski 2, Łukasz Kłączyński
Jantar Ustka9-0 Skotawia Dębnica Kaszubska
Damian Waś 3, Radosław Terefenko 2, Bartłomiej Granosik, Paweł Waleszczyk, Michał Mytych, Wojciech Krasucki
Kaszubia Studzienice5-1 KS Damnica
Artur Rzepiński 2, Kacper Kreft , Marcin Stoltman, Szymon Galęba- Marcin Dudzik
Pomorze II Potęgowo- Koral II Dębnica
mecz odwołany po wycofaniu się z rozgrywek Pomorza II i Korala II

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::