HISTORIA › TABELE/WYNIKI
» Słupska klasa okręgowa - sezon 2014/15
Lp.ZespółM.Pkt.Bramki Z.R.P.
1. Brda Przechlewo 30 80 120-26 26 2 2
2. Zawisza Borzytuchom 30 64 86-48 20 4 6
3. Piast Człuchów 30 59 77-39 17 8 5
4. MKS Debrzno 30 54 88-55 17 3 10
5. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 30 51 75-47 16 3 11
6. Kaszubia Studzienice 30 48 74-57 14 6 10
7. Karol Pęplino 30 48 48-40 14 6 10
8. Diament Trzebielino 30 44 60-55 13 5 12
9. KS Damnica 30 43 69-61 12 7 11
10. Czarni Czarne 30 36 49-72 11 3 16
11. Stal Jezierzyce 30 36 50-69 11 3 16
12. Lipniczanka Lipnica 30 33 52-85 10 3 17
13. Słupia Kobylnica 30 31 51-61 8 7 15
14. Sparta Sycewice 30 30 63-100 9 3 18
15. GTS Czarna Dąbrówka 30 16 18-88 4 4 22
16. Skotawia Dębnica Kaszubska 30 12 30-107 3 3 24


» kolejka 1 - 16/17.08.2014
MKS Debrzno3-2 Piast Człuchów
Patryk Klejdysz, Szymon Malmon, Sebastian Stalka- Łukasz Czarnowski, Bartosz Urbaniak
Lipniczanka Lipnica1-3 Kaszubia Studzienice
Adrian Ciemiński- Michał Borzyszkowski 2, Wiktor Gierdalski
KS Damnica1-0 Stal Jezierzyce
Krzysztof Kozłowski
Słupia Kobylnica2-2 Karol Pęplino
Jakub Czerwiński, Kamil Setny- Adam Gołąb, Paweł Gorzała
11 listopada
Sparta Sycewice5-0 Skotawia Dębnica Kaszubska
Marek Wasiak 2, Kamil Gemza 2, Rafał Wasiak
Zawisza Borzytuchom7-0 GTS Czarna Dąbrówka
Łukasz Hinc 3, Przemysław Toczek 2, Andrzej Zblewski, Mateusz Petryszyn
Czarni Czarne2-5 Brda Przechlewo
Kamil Głuszak, Maciej Jaroszyński- Piotr Kwietniewski 2, Damian Chrapkowski 2, Marcin Szopiński
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie5-1 Diament Trzebielino
Adam Klimczuk 2, Damian Kopciński 2, Damian Łepek- Tomasz Beger
» kolejka 2 - 23/24.08.2014
Piast Człuchów3-2 Diament Trzebielino
Łukasz Czarnowski 2, Bartłomiej Wójcik- Rafał Wólczyński, Bartosz Stoltman
Brda Przechlewo5-2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Michał Wirkus 3, Piotr Kwietniewski 2- Piotr Michalak 2
GTS Czarna Dąbrówka1-2 Czarni Czarne
Krystian Jakubowski- Maciej Jaroszyński, Paweł Wnuk-Lipiński
Skotawia Dębnica Kaszubska1-1 Zawisza Borzytuchom
Zbigniew Oblizajek- Przemysław Toczek
Karol Pęplino2-0 Sparta Sycewice
Adam Gołąb 2
Stal Jezierzyce3-3 Słupia Kobylnica
Marcin Strzębała 2, Mateusz Perlański- Kamil Setny 3
Kaszubia Studzienice2-0 KS Damnica
Marcin Przytuła 2
MKS Debrzno11-2 Lipniczanka Lipnica
Paweł Wegner 3, Bartłomiej Rutyna 3, Sebastian Stalka 3, Paweł Władyczak 2- Rafał Wardyn, Krzysztof Zblewski
» kolejka 3 - 27.08.2014
Lipniczanka Lipnica1-1 Piast Człuchów
Tomasz Szada Borzyszkowski- Bartosz Urbaniak
KS Damnica3-0 MKS Debrzno
Bartłomiej Czarnuch, Kamil Ulanowski, Szymon Klassa
Słupia Kobylnica1-1 Kaszubia Studzienice
Szymon Gołaszewski- Michał Borzyszkowski
Sparta Sycewice1-3 Stal Jezierzyce
Rafał Wasiak- Mateusz Rawski 2, Marcin Strzębała
Zawisza Borzytuchom4-0 Karol Pęplino
Łukasz Hinc 2, Wojciech Kwasigroch, Dominik Petryszyn
Czarni Czarne5-2 Skotawia Dębnica Kaszubska
Paweł Wnuk-Lipiński 2, Wojciech Wrona 2, Sylwester Żmuda-Trzebiatowski- Bartosz Dudziński, Bartosz Rekowski
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie4-0 GTS Czarna Dąbrówka
Damian Kopciński 3, Damian Łepek
Diament Trzebielino1-2 Brda Przechlewo
Bartosz Stoltman- Piotr Kwietniewski, Damian Chrapkowski
» kolejka 4 - 30/31.08.2014
Piast Człuchów2-2 Brda Przechlewo
Łukasz Czarnowski, Mateusz Pencarski- Piotr Kwietniewski, Michał Wirkus
GTS Czarna Dąbrówka0-2 Diament Trzebielino
Tomasz Beger, Adrian Kundro
Skotawia Dębnica Kaszubska0-4 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Damian Kopciński 2, Adam Klimczuk, Mateusz Kąkol
Karol Pęplino1-0 Czarni Czarne
Radosław Mikłaszewicz
Stal Jezierzyce1-5 Zawisza Borzytuchom
Patryk Staszkiewicz- Dominik Petryszyn 3, Mateusz Petryszyn, Mateusz Nogieć
Kaszubia Studzienice7-3 Sparta Sycewice
Marcin Przytuła 3, Jacek Dułak 2, Damian Wajs, Kacper Kreft- Rafał Wasiak 2, Marek Wasiak
MKS Debrzno6-2 Słupia Kobylnica
Patryk Klejdysz 2, Sebastian Stalka 2, Szymon Malmon, Paweł Władyczak- Dariusz Jadłowski, Bartłomiej Bielańczuk
Lipniczanka Lipnica4-4 KS Damnica
Tomasz Szada Borzyszkowski 2, Krzysztof Zblewski, Jarosław Kozłowski- Kamil Wójcik 2, Tomasz Kozłowski, Krzysztof Kozłowski
» kolejka 5 - 06/07.09.2014
KS Damnica0-0 Piast Człuchów
Słupia Kobylnica3-0 Lipniczanka Lipnica
Roman Bogdzia, Dariusz Kochański, Szymon Gołaszewski
Sparta Sycewice2-2 MKS Debrzno
Marek Wasiak, Kamil Gemza- Paweł Wegner, Patryk Klejdysz
Zawisza Borzytuchom0-2 Kaszubia Studzienice
Marcin Przytuła, Michał Borzyszkowski
Czarni Czarne4-0 Stal Jezierzyce
Wojciech Wrona 3, Maciej Jaroszyński
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie1-1 Karol Pęplino
Damian Kopciński- Radosław Mikłaszewicz
Diament Trzebielino4-2 Skotawia Dębnica Kaszubska
Jakub Bronka 2, Adrian Kundro 2- Zbigniew Oblizajek, Bartosz Dudziński
GTS Czarna Dąbrówka0-4 Brda Przechlewo
Piotr Kwietniewski, Damian Chrapkowski, Marcin Łopusiński, Marcin Szopiński
» kolejka 6 - 13/14.09.2014
Piast Człuchów5-0 GTS Czarna Dąbrówka
Bartosz Urbaniak 2, Łukasz Czarnowski, Paweł Maślanyk, Jarosław Wójcik
Skotawia Dębnica Kaszubska0-3 Brda Przechlewo
Piotr Kwietniewski 2, Michał Wirkus
Karol Pęplino1-0 Diament Trzebielino
Dominik Gruszka
Stal Jezierzyce0-4 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Adam Klimczuk 2, Jakub Mytych, Damian Kopciński
Kaszubia Studzienice6-1 Czarni Czarne
Michał Borzyszkowski 2, Jacek Dułak 2, Marcin Przytuła, Damian Wajs- Paweł Wnuk-Lipiński
MKS Debrzno7-3 Zawisza Borzytuchom
Patryk Klejdysz 2, Bartłomiej Rutyna 2, Krystian Szostek, Wojciech Marczak, samobójcza- Łukasz Hinc 2, Mateusz Nogieć
Lipniczanka Lipnica5-4 Sparta Sycewice
Tomasz Szada Borzyszkowski 3, Adrian Ciemiński, Krzysztof Zblewski- Marek Wasiak 2, Daniel Sitarczyk, Mateusz Domański
KS Damnica6-3 Słupia Kobylnica
Kamil Wójcik 2, Wojciech Michalski 2, Daniel Białowąs, Krzysztof Kozłowski- Jakub Czerwiński, Kamil Setny, Bartłomiej Bielańczuk
» kolejka 7 - 20/21.09.2014
Słupia Kobylnica2-2 Piast Człuchów
Tomasz Kunicki, Szymon Gołaszewski- Bartłomiej Wójcik, Andriy Badyan
Sparta Sycewice6-10 KS Damnica
Marek Wasiak 5, Daniel Sitarczyk- Wojciech Michalski 4, Kamil Wójcik 2, Adrian Mielewczyk 2, samobójcza, Daniel Białowąs
Zawisza Borzytuchom1-0 Lipniczanka Lipnica
Łukasz Hinc
Czarni Czarne2-4 MKS Debrzno
Paweł Wnuk-Lipiński 2- Patryk Klejdysz 2, Paweł Wegner, Bartłomiej Rutyna
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie3-1 Kaszubia Studzienice
Mateusz Kąkol, Damian Kopciński, Adam Klimczuk- Kacper Kreft
Diament Trzebielino1-2 Stal Jezierzyce
Pawel Dorawa- Mateusz Rawski, Marcin Strzębała
Brda Przechlewo3-0 Karol Pęplino
Piotr Kwietniewski, Marcin Szopiński, samobójcza
GTS Czarna Dąbrówka3-1 Skotawia Dębnica Kaszubska
Paweł Szczegielniak 2, Krystian Jakubowski- Jakub Cech
» kolejka 8 - 27/28.09.2014
Piast Człuchów8-1 Skotawia Dębnica Kaszubska
Bartosz Urbaniak 2, Łukasz Czarnowski 2, Zbigniew Cyzman, Michał Duraj, Paweł Maślanyk, Andriy Badyan- Zbigniew Oblizajek
Karol Pęplino5-0 GTS Czarna Dąbrówka
Adam Gołąb 3, Maciej Barchanowski, Karol Petrus
Stal Jezierzyce0-1 Brda Przechlewo
Marcin Szopiński
Kaszubia Studzienice2-2 Diament Trzebielino
Marcin Przytuła, Kacper Kreft- Adrian Kundro 2
MKS Debrzno3-0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Bartłomiej Rutyna, Patryk Klejdysz, Paweł Władyczak
Lipniczanka Lipnica2-1 Czarni Czarne
Rafał Wiczk, Fabian Górski- Paweł Wnuk-Lipiński
KS Damnica1-5 Zawisza Borzytuchom
Kamil Wójcik- Mateusz Petryszyn 3, Kamil Pranczk 2
Słupia Kobylnica4-0 Sparta Sycewice
Bartłomiej Bielańczuk 2, Dariusz Jadłowski, Kamil Głodowski
» kolejka 9 - 04/05.10.2014
Sparta Sycewice2-5 Piast Człuchów
Marek Wasiak 2- Bartosz Urbaniak 2, Łukasz Czarnowski, Konrad Michnowicz, Michał Duraj
Zawisza Borzytuchom4-1 Słupia Kobylnica
Marcin Barniak, Denis Jakuć, Wojciech Kwasigroch, Mateusz Petryszyn- Kamil Setny
Czarni Czarne0-3 KS Damnica
Kamil Wójcik 3
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie7-0 Lipniczanka Lipnica
Mateusz Mrowiec 2, Damian Łepek 2, Piotr Michalak 2, Damian Kopciński
Diament Trzebielino3-1 MKS Debrzno
Rafał Wólczyński, Bartosz Stoltman, Tomasz Beger- Patryk Klejdysz
Brda Przechlewo8-1 Kaszubia Studzienice
Piotr Kwietniewski 3, Marcin Szopiński 2, Michał Wirkus, Damian Chrapkowski, Krystian Stanios- Marcin Przytuła
GTS Czarna Dąbrówka1-2 Stal Jezierzyce
Paweł Lejk- Marcin Strzębała, Mateusz Rawski
Skotawia Dębnica Kaszubska1-0 Karol Pęplino
Aleksander Powierża
» kolejka 10 - 11/12.10.2014
Piast Człuchów1-0 Karol Pęplino
Łukasz Czarnowski
Stal Jezierzyce5-2 Skotawia Dębnica Kaszubska
Marcin Jurczuk 2, Mateusz Rawski, Mateusz Perlański, Maciej Miecznikowski- Zbigniew Oblizajek, Bartosz Rekowski
Kaszubia Studzienice5-0 GTS Czarna Dąbrówka
Grzegorz Jabłoński, Sylwester Pięta, Kacper Kreft, Jacek Dułak, Maciej Borzyszkowski
MKS Debrzno0-1 Brda Przechlewo
Piotr Kwietniewski
Lipniczanka Lipnica1-2 Diament Trzebielino
Krzysztof Zblewski- Mateusz Grzybek, Paweł Dorawa
KS Damnica0-1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Maciej Kozłowicz
Słupia Kobylnica0-2 Czarni Czarne
Jarosław Szwałek, Maciej Jaroszyński
Sparta Sycewice1-2 Zawisza Borzytuchom
Damian Głębocki- Marcin Barniak 2
» kolejka 11 - 18/19.10.2014
Zawisza Borzytuchom0-3 Piast Człuchów
Mateusz Pencarski 2, Łukasz Czarnowski
Czarni Czarne4-1 Sparta Sycewice
Wojciech Wrona 2, Paweł Wnuk-Lipiński, Maciej Jaroszyński- Marek Wasiak
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie1-2 Słupia Kobylnica
Damian Kopciński- Tomasz Kunicki, Bartłomiej Bielańczuk
Diament Trzebielino6-1 KS Damnica
Tomasz Beger 2, Paweł Dorawa 2, Jakub Bronka 2- Mariusz Kołkowski
Brda Przechlewo4-0 Lipniczanka Lipnica
Piotr Kwietniewski 3, Damian Chrapkowski
GTS Czarna Dąbrówka1-3 MKS Debrzno
Piotr Szczegielniak- Paweł Wegner 2, Krystian Szostek
Skotawia Dębnica Kaszubska1-5 Kaszubia Studzienice
Jakub Cech- Damian Wajs, Michał Borzyszkowski, Mariusz Ślusarz, Marcin Przytuła, Kacper Kreft
Karol Pęplino2-1 Stal Jezierzyce
Adam Gołąb 2- Mateusz Ciok
» kolejka 12 - 25/26.10.2014
Piast Człuchów3-2 Stal Jezierzyce
Maciej Świadek, Michał Duraj, Łukasz Bednarek- Łukasz Kazubowski 2
Kaszubia Studzienice3-0 Karol Pęplino
Miłosz Augustynowicz, Marcin Przytuła, Marcin Stoltman
MKS Debrzno4-3 Skotawia Dębnica Kaszubska
Patryk Klejdysz 3, Paweł Wegner- Bartosz Rekowski 2, Jakub Cech
Lipniczanka Lipnica3-0 GTS Czarna Dąbrówka
Daniel Drobiński, Bartosz Wójcik, Tomasz Szada Borzyszkowski
KS Damnica1-0 Brda Przechlewo
Adrian Mielewczyk
Słupia Kobylnica5-1 Diament Trzebielino
Bartłomiej Bielańczuk 2, Przemysław Sztajnke, Kamil Setny, Paweł Graś- Jakub Bronka
Sparta Sycewice3-0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Marek Wasiak, Adrian Świtoń, Mateusz Mytych
Zawisza Borzytuchom5-0 Czarni Czarne
Mateusz Petryszyn 3, Marcin Barniak, Łukasz Hinc
» kolejka 13 - 08/09.11.2014
Czarni Czarne1-2 Piast Człuchów
Hubert Tucki- Łukasz Czarnowski, Bartłomiej Wójcik
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie3-4 Zawisza Borzytuchom
Damian Łepek, Krzysztof Golański, Piotr Michalak- Kamil Pranczk, Mateusz Petryszyn, Łukasz Hinc, Marcin Barniak
Diament Trzebielino7-2 Sparta Sycewice
Tomasz Beger 2, Paweł Dorawa 2, Jakub Bronka, Mateusz Gostomski, Dawid Korniak- Marek Wasiak, Kamil Gemza
Brda Przechlewo5-0 Słupia Kobylnica
Marcin Szopiński 3, Łukasz Orłowski, Michał Wirkus
GTS Czarna Dąbrówka1-3 KS Damnica
Piotr Szczegielniak- Kamil Wójcik 2, Kamil Ulanowski
Skotawia Dębnica Kaszubska6-0 Lipniczanka Lipnica
Sławomir Stachowiak 2, Zbigniew Oblizajek 2, Jacek Tomczyk , Jakub Cech
Karol Pęplino2-1 MKS Debrzno
Radosław Wypych, Robert Żaczek- Mariusz Góra
Stal Jezierzyce1-3 Kaszubia Studzienice
Mateusz Ciok- Michał Borzyszkowski, Marcin Przytuła, Kacper Kreft
» kolejka 14 - 15/16.11.2014
Piast Człuchów4-2 Kaszubia Studzienice
Maciej Świadek, Błażej Kolter, samobójcza, Bartosz Urbaniak- Marcin Przytuła, Marcin Stoltman
MKS Debrzno6-0 Stal Jezierzyce
Patryk Klejdysz 3, Paweł Wegner 3
Lipniczanka Lipnica1-2 Karol Pęplino
Daniel Drobiński- Dominik Gruszka, Paweł Gorzała
KS Damnica2-0 Skotawia Dębnica Kaszubska
Kamil Wójcik, samobójcza
Słupia Kobylnica5-0 GTS Czarna Dąbrówka
Kamil Setny 2, Bartłomiej Bielańczuk 2, Dariusz Kochański
Sparta Sycewice2-14 Brda Przechlewo
Marek Wasiak 2- Michał Wirkus 4, Piotr Kwietniewski 3, Kamil Chrapkowski 3, Damian Chrapkowski 2, Marcin Szopiński, Krzysztof Buczko
Zawisza Borzytuchom1-1 Diament Trzebielino
Kamil Pranczk- Łukasz Itrych
Czarni Czarne0-2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Mateusz Kąkol, Damian Kopciński
» kolejka 15 - 22/23.11.2014
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie1-3 Piast Człuchów
Damian Łepek- Łukasz Czarnowski 2, Konrad Michnowicz
Diament Trzebielino3-1 Czarni Czarne
Tomasz Beger, Dawid Korniak, Mateusz Grzybek- Hubert Tucki
Brda Przechlewo7-0 Zawisza Borzytuchom
Piotr Kwietniewski 4, Michał Wirkus 2, Damian Chrapkowski
GTS Czarna Dąbrówka0-0 Sparta Sycewice
Skotawia Dębnica Kaszubska1-0 Słupia Kobylnica
Zbigniew Oblizajek
Karol Pęplino2-0 KS Damnica
Robert Żaczek 2
2 listopada
Stal Jezierzyce1-2 Lipniczanka Lipnica
Marcin Strzębała- Krzysztof Zblewski 2
Kaszubia Studzienice3-1 MKS Debrzno
Kacper Kreft 2, Marcin Przytuła- Wojciech Marczak
» kolejka 16 - 21/22.03.2015
Piast Człuchów0-3 MKS Debrzno
vo
Łukasz Czarnowski- Paweł Wegner
na boisku 1:1, udział w drużynie gospodarzy zawodnika Konrada Michnowicza, który nie został wpisany do sędziowskiego protokołu
Kaszubia Studzienice1-0 Lipniczanka Lipnica
Michał Borzyszkowski
Stal Jezierzyce3-3 KS Damnica
Marcin Jurczuk, Kacper Nowakowski, Grzegorz Skórcz- Adrian Mielewczyk, Kamil Wójcik, Piotr Terefenko
Karol Pęplino5-1 Słupia Kobylnica
Marcin Tomaszewski, Karol Petrus, Robert Żaczek, Paweł Gorzała, Radosław Mikłaszewicz- Kamil Setny
Skotawia Dębnica Kaszubska1-4 Sparta Sycewice
Rafał Plata- Marek Wasiak 2, Michał Giersz, Patryk Nitsche
GTS Czarna Dąbrówka0-3 Zawisza Borzytuchom
Marcin Barniak 2, Łukasz Hinc
Brda Przechlewo8-0 Czarni Czarne
Piotr Kwietniewski 3, Damian Chrapkowski 2, Krystian Stanios, Michał Wirkus, Mateusz Bartel
13 maja
Diament Trzebielino2-0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Tomasz Beger 2
» kolejka 17 - 28/29.03.2015
Diament Trzebielino1-2 Piast Człuchów
Mateusz Grzybek- Bartosz Urbaniak, Łukasz Czarnowski
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie0-1 Brda Przechlewo
Piotr Kwietniewski
Czarni Czarne2-0 GTS Czarna Dąbrówka
Wojciech Wrona, Paweł Wnuk-Lipiński
Zawisza Borzytuchom3-2 Skotawia Dębnica Kaszubska
Marcin Barniak, Mateusz Petryszyn, Mateusz Nogieć- Zbigniew Oblizajek, Adam Strzałba
Sparta Sycewice3-1 Karol Pęplino
Rafał Wasiak, Marek Wasiak, Adrian Świtoń- Maciej Barchanowski
Słupia Kobylnica3-2 Stal Jezierzyce
Bartłomiej Bielańczuk, Dariusz Kochański, Kamil Setny- Marcin Jurczuk, Konrad Kiełczykowski
KS Damnica1-1 Kaszubia Studzienice
Krzysztof Kozłowski- Rafał Soldatke
Lipniczanka Lipnica2-1 MKS Debrzno
Tomasz Szada Borzyszkowski 2- Michał Kawczak
» kolejka 18 - 01/04.04.2015
Piast Człuchów3-3 Lipniczanka Lipnica
Dawid Wachnik 2, Łukasz Czarnowski- Krzysztof Kiełpiński, Krystian Czapiewski, Tomasz Szada Borzyszkowski
MKS Debrzno0-2 KS Damnica
Piotr Terefenko, Grzegorz Jaśkiel
Kaszubia Studzienice0-0 Słupia Kobylnica
Stal Jezierzyce5-0 Sparta Sycewice
Mateusz Karbowiak, Mateusz Rawski, Seweryn Mularczyk, Łukasz Pakuła, Konrad Kiełczykowski
Karol Pęplino2-0 Zawisza Borzytuchom
Robert Żaczek, Radosław Wypych
Skotawia Dębnica Kaszubska3-3 Czarni Czarne
Bartosz Dudziński, Rafał Plata, Jarosław Malkiewicz- Łukasz Littwin, Paweł Wnuk-Lipiński, Michał Bednarski
GTS Czarna Dąbrówka1-2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Piotr Szczegielniak- Damian Łepek 2
Brda Przechlewo4-2 Diament Trzebielino
Piotr Kwietniewski 2, Michał Wirkus, Damian Chrapkowski- samobójcza, Tomasz Beger
» kolejka 19 - 11/12.04.2015
Brda Przechlewo4-3 Piast Człuchów
Piotr Kwietniewski 2, Damian Chrapkowski, Marcin Szopiński- Andriy Badyan, Michał Duraj, Dawid Wachnik
Diament Trzebielino1-1 GTS Czarna Dąbrówka
Dawid Korniak- Łukasz Lejk
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie6-1 Skotawia Dębnica Kaszubska
Krzysztof Golański 2, Damian Łepek, Adam Klimczuk, Piotr Michalak, Dominik Zagórowski- Adam Strzałba
Czarni Czarne0-2 Karol Pęplino
Adam Gołąb, Robert Żaczek
Zawisza Borzytuchom4-2 Stal Jezierzyce
Dominik Petryszyn 2, Władysław Petryszyn, Kamil Pranczk- Mateusz Karbowiak, Grzegorz Skórcz
Sparta Sycewice6-1 Kaszubia Studzienice
Marek Wasiak 2, Rafał Wasiak 2, Wojciech Luzak, Michał Giersz- Kacper Kreft
Słupia Kobylnica1-3 MKS Debrzno
Kamil Setny- Szymon Malmon, Paweł Wegner, Michał Kawczak
KS Damnica3-4 Lipniczanka Lipnica
Kamil Wójcik 2, Krzysztof Kozłowski- Krzysztof Kiełpiński 2, Rafał Wiczk, Tomasz Szada Borzyszkowski
» kolejka 20 - 18/19.04.2015
Piast Człuchów3-1 KS Damnica
Andriy Badyan, Łukasz Czarnowski, Michał Babiński- Wojciech Michalski
Lipniczanka Lipnica1-3 Słupia Kobylnica
Krzysztof Kiełpiński- Bartłomiej Bielańczuk, Dariusz Kochański, Kamil Setny
MKS Debrzno3-1 Sparta Sycewice
Paweł Wegner 2, Szymon Malmon- Patryk Nitsche
Kaszubia Studzienice3-1 Zawisza Borzytuchom
Marcin Przytuła 2, Michał Borzyszkowski- Mateusz Nogieć
Stal Jezierzyce3-1 Czarni Czarne
Mateusz Karbowiak, Adrian Kostrzewski, Seweryn Mularczyk- Łukasz Zych
Karol Pęplino2-1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Paweł Gorzała, Marcin Tomaszewski- Damian Łepek
Skotawia Dębnica Kaszubska0-2 Diament Trzebielino
Adrian Kundro, Jakub Bronka
Brda Przechlewo7-0 GTS Czarna Dąbrówka
Michał Wirkus 3, samobójcza, Marcin Szopiński, Piotr Kwietniewski, Damian Chrapkowski
» kolejka 21 - 25/26.04.2015
GTS Czarna Dąbrówka1-0 Piast Człuchów
Piotr Szczegielniak
Brda Przechlewo3-0 Skotawia Dębnica Kaszubska
Damian Chrapkowski 2, Marek Tandecki
Diament Trzebielino2-1 Karol Pęplino
Tomasz Beger, Robert Smoluchowski- Radosław Wypych
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie4-0 Stal Jezierzyce
Piotr Michalak 2, Dominik Zagórowski, Adam Klimczuk
Czarni Czarne4-0 Kaszubia Studzienice
Maciej Jaroszyński 2, Łukasz Rapa, Paweł Wnuk-Lipiński
Zawisza Borzytuchom1-1 MKS Debrzno
Kamil Pranczk- Paweł Wegner
Sparta Sycewice0-3 Lipniczanka Lipnica
Marcin Tywusik, Bartosz Wójcik, Krzysztof Kiełpiński
Słupia Kobylnica1-1 KS Damnica
Szymon Gołaszewski- Kamil Wójcik
» kolejka 22 - 02/03.05.2015
Piast Człuchów3-0 Słupia Kobylnica
Łukasz Czarnowski 2, Mateusz Pencarski
KS Damnica1-2 Sparta Sycewice
Adrian Mielewczyk- Marek Wasiak, Wojciech Luzak
Lipniczanka Lipnica1-4 Zawisza Borzytuchom
Fabian Górski- Łukasz Hinc, Kamil Pranczk, Mateusz Petryszyn, Adam Gross
1 maja
MKS Debrzno1-3 Czarni Czarne
Paweł Wegner- Maciej Jaroszyński, Wojciech Wrona, Szymon Szczepanek
1 maja
Kaszubia Studzienice2-3 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Marcin Stoltman 2- Adam Klimczuk, Damian Łepek, Piotr Michalak
Stal Jezierzyce2-0 Diament Trzebielino
Łukasz Pakuła, Mateusz Karbowiak
Karol Pęplino0-0 Brda Przechlewo
Skotawia Dębnica Kaszubska0-0 GTS Czarna Dąbrówka
» kolejka 23 - 09/10.05.2015
Skotawia Dębnica Kaszubska0-6 Piast Człuchów
Łukasz Czarnowski 2, Mateusz Pencarski, Dawid Wachnik, Bartosz Urbaniak, Jarosław Wójcik
GTS Czarna Dąbrówka2-3 Karol Pęplino
Damian Sobisz, Michał Gralak- Radosław Wypych, Mateusz Adamski, Radosław Mikłaszewicz
Brda Przechlewo6-0 Stal Jezierzyce
Michał Wirkus 2, Marcin Szopiński 2, Damian Chrapkowski, Krystian Stanios
Diament Trzebielino2-1 Kaszubia Studzienice
Tomasz Beger, Rafał Wólczyński- Damian Śmiechowski
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie3-0 MKS Debrzno
Dominik Zagórowski, Damian Łepek, Piotr Michalak
Czarni Czarne4-0 Lipniczanka Lipnica
Michał Bednarski, Paweł Wnuk-Lipiński, Maciej Jaroszyński, Wojciech Wrona
Zawisza Borzytuchom3-2 KS Damnica
Łukasz Hinc 2, Grzegorz Treder- Szymon Klassa, Adrian Mielewczyk
Sparta Sycewice3-1 Słupia Kobylnica
Michał Giersz, Rafał Wasiak, Marek Wasiak- Kamil Setny
» kolejka 24 - 16/17.05.2015
Piast Człuchów3-0 Sparta Sycewice
Bartosz Urbaniak 2, Łukasz Czarnowski
Słupia Kobylnica1-2 Zawisza Borzytuchom
Kamil Setny- Wojciech Kwasigroch, Denis Jakuć
KS Damnica1-3 Czarni Czarne
Maciej Czarnowski- samobójcza, Maciej Jaroszyński, Jarosław Szwałek
Lipniczanka Lipnica4-1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Fabian Górski 2, Marcun Tywusik, Krzysztof Kiełpiński- Dominik Zagórowski
MKS Debrzno5-3 Diament Trzebielino
Paweł Wegner 3, Bartłomiej Rutyna 2- Rafał Wólczyński, Karol Narloch, Adrian Kundro
Kaszubia Studzienice1-3 Brda Przechlewo
Marcin Przytuła- Szymon Czarnotta, samobójcza, Damian Chrapkowski
10 czerwca
Stal Jezierzyce0-0 GTS Czarna Dąbrówka
Karol Pęplino4-0 Skotawia Dębnica Kaszubska
Bartłomiej Czapiewski, Marcin Tomaszewski, Adam Gołąb, Karol Stańczyk
» kolejka 25 - 23/24.05.2015
Karol Pęplino2-2 Piast Człuchów
Robert Żaczek, Michał Borecki- Maciej Świadek, Bartosz Urbaniak
Skotawia Dębnica Kaszubska0-1 Stal Jezierzyce
Konrad Kiełczykowski
GTS Czarna Dąbrówka0-1 Kaszubia Studzienice
Rafał Soldatke
Brda Przechlewo3-1 MKS Debrzno
Michał Wirkus 3- Paweł Wegner
Diament Trzebielino3-2 Lipniczanka Lipnica
Adrian Kundro, samobójcza, Łukasz Itrych- samobójcza, Bartosz Wójcik
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie2-2 KS Damnica
Dominik Zagórowski 2- Marcin Wiśniewski, Piotr Terefenko
Czarni Czarne1-0 Słupia Kobylnica
Maciej Jaroszyński
Zawisza Borzytuchom6-1 Sparta Sycewice
Mateusz Petryszyn 3, Wojciech Kwasigroch 2, Tomasz Kosiński- Rafał Wasiak
» kolejka 26 - 30/31.05.2015
Piast Człuchów0-0 Zawisza Borzytuchom
Sparta Sycewice3-1 Czarni Czarne
Adrian Świtoń 2, Marek Wasiak- Paweł Wnuk-Lipiński
Słupia Kobylnica1-2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Tomasz Kunicki- Dominik Zagórowski, Adam Klimczuk
KS Damnica4-1 Diament Trzebielino
Kamil Wójcik 2, Piotr Terefenko, Adrian Mielewczyk- Łukasz Itrych
Lipniczanka Lipnica1-5 Brda Przechlewo
Krzysztof Kiełpiński- Damian Chrapkowski 2, Szymon Czarnotta 2, Marcin Szopiński
MKS Debrzno6-1 GTS Czarna Dąbrówka
Paweł Wegner 3, Bartłomiej Rutyna 2, Przemysław Szczubiał- Damian Sobisz
Kaszubia Studzienice10-0 Skotawia Dębnica Kaszubska
Rafał Soldatke 3, Kacper Kreft 2, Michał Borzyszkowski 2, Marcin Przytuła, Marcin Stoltman, Wiktor Gierdalski
mecz przerwany w 46 min. z powodu zdekompletowania drużyny gości
Stal Jezierzyce2-0 Karol Pęplino
Mateusz Rawski, Konrad Kiełczykowski
» kolejka 27 - 03/04.06.2015
Stal Jezierzyce2-3 Piast Człuchów
Marcin Jurczuk, Damian Giszka- Bartosz Urbaniak, Łukasz Czarnowski, Patryk Krzoska
Karol Pęplino1-1 Kaszubia Studzienice
Adam Gołąb- Marcin Przytuła
Skotawia Dębnica Kaszubska0-3 MKS Debrzno
Łukasz Płóciennik 2, Paweł Wegner
GTS Czarna Dąbrówka3-2 Lipniczanka Lipnica
Paweł Machnikowski, Piotr Szczegielniak, Kamil Dawidowski- Krzysztof Kiełpiński 2
Brda Przechlewo4-2 KS Damnica
Damian Chrapkowski 2, Michał Wirkus 2- Kamil Wójcik, Aleksander Michalski
Diament Trzebielino0-0 Słupia Kobylnica
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie3-3 Sparta Sycewice
Dominik Zagórowski, Piotr Michalak, Krzysztof Golański- Tomasz Ostrowski, Patryk Nitsche, Wojciech Luzak
Czarni Czarne0-6 Zawisza Borzytuchom
Mateusz Petryszyn 3, Marcin Barniak 2, Łukasz Hinc
» kolejka 28 - 06/07.06.2015
Piast Człuchów0-0 Czarni Czarne
Zawisza Borzytuchom3-1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Mateusz Petryszyn 2, Kamil Pranczk- Krzysztof Golański
Sparta Sycewice0-2 Diament Trzebielino
Adrian Kundro, Rafał Wólczyński
Słupia Kobylnica0-3 Brda Przechlewo
Damian Chrapkowski, Jakub Warniełło, Michał Wirkus
KS Damnica5-0 GTS Czarna Dąbrówka
Kamil Wójcik 2, Wojciech Michalski 2, Krzysztof Kozłowski
Lipniczanka Lipnica3-0 Skotawia Dębnica Kaszubska
vo
goście nie stawili się na zawody
MKS Debrzno4-2 Karol Pęplino
Szymon Malmon 2, Łukasz Wieczorek, samobójcza- Adam Gołąb, Karol Stańczyk
Kaszubia Studzienice2-3 Stal Jezierzyce
Marcin Przytuła 2- Konrad Kiełczykowski 3
» kolejka 29 - 13/14.06.2015
Kaszubia Studzienice1-4 Piast Człuchów
Marcin Przytuła- Łukasz Czarnowski 2, Bartosz Urbaniak, Patryk Krzoska
Stal Jezierzyce1-2 MKS Debrzno
Konrad Kiełczykowski- Paweł Wegner, Sebastian Stalka
Karol Pęplino1-2 Lipniczanka Lipnica
Karol Petrus- Fabian Górski 2
Skotawia Dębnica Kaszubska2-4 KS Damnica
Jakub Cech 2- Krzysztof Kozłowski 2, Kamil Wójcik, Marcin Wiśniewski
GTS Czarna Dąbrówka1-0 Słupia Kobylnica
Paweł Machnikowski
Brda Przechlewo3-0 Sparta Sycewice
vo
goście nie stawili się na zawody
Diament Trzebielino2-3 Zawisza Borzytuchom
Karol Narloch, Adrian Kundro- Krzysztof Zblewski, Marcin Barniak, Dominik Petryszyn
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie7-1 Czarni Czarne
Dominik Zagórowski 3, Krzysztof Golański 2, Damian Łepek, Adam Klimczuk- Łukasz Rapa
» kolejka 30 - 20.06.2015
Piast Człuchów1-2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Bartłomiej Wójcik- Adam Klimczuk, Tomasz Szymański
Czarni Czarne1-1 Diament Trzebielino
Łukasz Rapa- samobójcza
Zawisza Borzytuchom5-2 Brda Przechlewo
Marcin Barniak 2, Dominik Petryszyn 2, Łukasz Hinc- Damian Chrapkowski 2
Sparta Sycewice5-1 GTS Czarna Dąbrówka
Wojciech Luzak, Marek Wasiak, Tomasz Adkonis, Adrian Świtoń, Patryk Nitsche- Przemysław Toporek
Słupia Kobylnica6-0 Skotawia Dębnica Kaszubska
Bartłomiej Bielańczuk 3, Kamil Setny 2, Szymon Gołaszewski
KS Damnica2-2 Karol Pęplino
Kamil Wójcik 2- Dominik Gruszka, Radosław Mikłaszewicz
Lipniczanka Lipnica2-3 Stal Jezierzyce
Krzysztof Kiełpiński 2- Konrad Kiełczykowski 2, Marcin Jurczuk
MKS Debrzno3-3 Kaszubia Studzienice
Łukasz Płóciennik, Bartłomiej Rutyna, Bartłomiej Lica- Marcin Przytuła 2, Michał Borzyszkowski

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::