HISTORIA › TABELE/WYNIKI
» Słupska klasa okręgowa - sezon 2015/16
Lp.ZespółM.Pkt.Bramki Z.R.P.
1. Sokół Wyczechy 30 68 110-38 22 2 6
2. Garbarnia Kępice 30 63 82-40 21 0 9
3. MKS Debrzno 30 60 97-53 19 3 8
4. Kaszubia Studzienice 30 58 74-41 18 4 8
5. Karol Pęplino 30 54 56-36 17 3 10
6. Piast Człuchów 30 52 67-50 16 4 10
7. Czarni Czarne 30 46 71-57 14 4 12
8. Wybrzeże Objazda 30 45 52-54 14 3 13
9. Sparta Sycewice 30 45 69-58 14 3 13
10. Stal Jezierzyce 30 39 52-52 12 3 15
11. Diament Trzebielino 30 37 42-60 11 4 15
12. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 30 33 44-67 10 3 17
13. Słupia Kobylnica 30 32 46-57 8 8 14
14. KS Damnica 30 25 43-76 7 4 19
15. Lipniczanka Lipnica 30 20 30-87 6 2 22
16. Skotawa Budowo 30 17 34-143 5 2 23


» kolejka 1 - 15/16.08.2015
Skotawa Budowo5-4 Sparta Sycewice
16 sierpnia, 14:00
Bartosz Jączyński 3, Ireneusz Hubisz, Paweł Fedoruk- Marek Wasiak 2, Michał Giersz, Kamil Gemza
w Dębnicy Kaszubskiej
Garbarnia Kępice4-0 Stal Jezierzyce
16 sierpnia, 14:00
Dominik Szczepkowski 2, Karol Kostuch, Mateusz Słumiński
Wybrzeże Objazda1-0 KS Damnica
16 sierpnia, 13:00
Radosław Cyrankowski
Sokół Wyczechy2-1 Czarni Czarne
15 sierpnia, 17:00
Ariel Sobczak, Paweł Łacko- Michał Bednarski
w Czarnem
MKS Debrzno2-2 Piast Człuchów
16 sierpnia, 17:00
Paweł Wegner 2- Dawid Wachnik, Bartosz Urbaniak
Kaszubia Studzienice1-1 Karol Pęplino
15 sierpnia, 12:00
Artur Rzepiński- Radosław Mikłaszewicz
Diament Trzebielino1-2 Lipniczanka Lipnica
15 sierpnia, 17:00
Rafał Wólczyński- Fabian Górski, Krzysztof Kiełpiński
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie2-1 Słupia Kobylnica
16 sierpnia, 18:00
samobójcza, Dominik Zagórowski- Artur Szymankowski
» kolejka 2 - 22/23.08.2015
Sparta Sycewice3-2 Słupia Kobylnica
22 sierpnia, 17:00
Marek Wasiak, samobójcza, Rafał Wasiak- Kamil Setny, Przemysław Sztajnke
Lipniczanka Lipnica1-3 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
23 sierpnia, 11:00
Krystian Czapiewski- Marcin Jurczuk, Grzegorz Cyran, Dominik Zagórowski
Karol Pęplino3-2 Diament Trzebielino
23 sierpnia, 17:00
Adam Gołąb 2, Dominik Gruszka- Mateusz Gostomski, Kamil Kępa
Piast Człuchów6-1 Kaszubia Studzienice
22 sierpnia, 17:00
Błażej Kolter 2, Maciej Gibczyński, Dawid Wachnik, Mateusz Pencarski, Łukasz Czarnowski- Marcin Przytuła
w Dębnicy
Czarni Czarne2-1 MKS Debrzno
22 sierpnia, 15:00
Adam Szaciukiewicz, Paweł Wnuk-Lipiński- Paweł Wegner
KS Damnica0-0 Sokół Wyczechy
22 sierpnia, 16:00
Stal Jezierzyce1-0 Wybrzeże Objazda
22 sierpnia, 17:00
Damian Giszka
Skotawa Budowo1-4 Garbarnia Kępice
23 sierpnia, 14:00
Bartosz Jączyński- Dominik Szczepkowski 2, Mateusz Słumiński 2
w Dębnicy Kaszubskiej
» kolejka 3 - 29/30.08.2015
Garbarnia Kępice5-2 Sparta Sycewice
29 sierpnia, 17:00
Mateusz Słumiński 4, Gracjan Brzeziński- Marek Wasiak, samobójcza
Wybrzeże Objazda1-0 Skotawa Budowo
30 sierpnia, 13:00
Radosław Cyrankowski
Sokół Wyczechy6-1 Stal Jezierzyce
29 sierpnia, 17:00
Marcin Sobiegraj 2, Karol Dołgowski 2, Paweł Łacko, Łukasz Kościan- Mateusz Perlański
w Czarnem
MKS Debrzno9-0 KS Damnica
30 sierpnia, 17:00
Paweł Wegner 3, Bartłomiej Rutyna 3, Szymon Malmon, Paweł Władyczak, Sebastian Stalka
Kaszubia Studzienice3-2 Czarni Czarne
30 sierpnia, 15:00
Artur Rzepiński 3- Sylwester Żmuda-Trzebiatowski, Adam Szaciukiewicz
Diament Trzebielino0-3 Piast Człuchów
29 sierpnia, 17:00
Łukasz Czarnowski 2, Michał Duraj
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie1-2 Karol Pęplino
30 sierpnia, 17:00
Marcin Jurczuk- Karol Petrus, Konrad Kiełczykowski
Słupia Kobylnica2-0 Lipniczanka Lipnica
30 sierpnia, 18:00
Artur Szymankowski, Szymon Gołaszewski
» kolejka 4 - 05/06.09.2015
Sparta Sycewice5-0 Lipniczanka Lipnica
5 września, 17:00
Marek Wasiak 2, Michał Mytych 2, Rafał Wasiak
Karol Pęplino1-3 Słupia Kobylnica
6 września, 17:00
Karol Petrus- Paweł Graś, Bartłomiej Bielańczuk, Kamil Setny
Piast Człuchów0-3 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
5 września, 17:00
Dominik Zagórowski 2, Michał Bednarek
w Dębnicy
Czarni Czarne4-0 Diament Trzebielino
5 września, 15:00
Piotr Kopot, Sylwester Żmuda-Trzebiatowski, Maciej Jaroszyński, Hubert Tucki
KS Damnica0-6 Kaszubia Studzienice
5 września, 16:00
Marcin Przytuła 3, Damian Wajs, Jacek Dułak, Wojciech Werra
Stal Jezierzyce1-4 MKS Debrzno
5 września, 17:00
Mateusz Rawski- Paweł Władyczak, Paweł Wegner, Wojciech Marczak, Kamil Masternak
Skotawa Budowo1-15 Sokół Wyczechy
5 września, 16:00
Bartosz Jączyński- Łukasz Kościan 8, Ariel Sobczak 3, Paweł Łacko, Karol Borek, samobójcza, Mariusz Jaświg
w Dębnicy Kaszubskiej
Garbarnia Kępice3-1 Wybrzeże Objazda
5 września, 17:00
Mateusz Słumiński 2, Gracjan Brzeziński- Radosław Cyrankowski
» kolejka 5 - 12/13.09.2015
Wybrzeże Objazda3-0 Sparta Sycewice
12 września, 15:00
Przemysław Cyrankowski 2, Radosław Cyrankowski
Sokół Wyczechy1-3 Garbarnia Kępice
13 września, 15:00
Łukasz Kościan- samobójcza, Mateusz Słumiński, Patryk Sieradzki
w Czarnem
MKS Debrzno4-4 Skotawa Budowo
13 września, 16:00
Patryk Klejdysz 2, Paweł Władyczak, Bartłomiej Rutyna- Ireneusz Hubisz, Mateusz Beger, Paweł Fedoruk, Bartosz Rekowski
Kaszubia Studzienice3-1 Stal Jezierzyce
13 września, 15:00
Artur Rzepiński, Michał Borzyszkowski, Damian Wajs- Łukasz Skierka
Diament Trzebielino3-1 KS Damnica
12 września, 17:00
Jakub Data, Tomasz Beger, Mateusz Gostomski- Wojciech Michalski
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie5-0 Czarni Czarne
13 września, 17:00
Marcin Trukszyn, Tomasz Szymański, Grzegorz Cyran, Dominik Zagórowski, Adam Klimczuk
Słupia Kobylnica0-1 Piast Człuchów
12 września, 17:00
Łukasz Czarnowski
Lipniczanka Lipnica1-0 Karol Pęplino
13 września, 15:00
Jarosław Kozłowski
» kolejka 6 - 19/20.09.2015
Sparta Sycewice2-1 Karol Pęplino
19 września, 17:00
Przemysław Milewicz, Kamil Gemza- Konrad Kiełczykowski
Piast Człuchów6-0 Lipniczanka Lipnica
19 września, 16:00
Łukasz Czarnowski, Dawid Wachnik, samobójcza, Bartosz Urbaniak, Arkadiusz Zachajczuk, Wojciech Wolański
w Dębnicy
Czarni Czarne3-0 Słupia Kobylnica
vo
19 września, 15:00
Adam Szaciukiewicz- Norbert Kazimierczak
na boisku 1:1, udział w drużynie gości zawodnika, który nie został wpisany do sędziowskiego protokołu
KS Damnica0-0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
19 września, 16:00
Stal Jezierzyce0-2 Diament Trzebielino
19 września, 17:00
Jakub Data, Daniel Tylka
Skotawa Budowo1-0 Kaszubia Studzienice
20 września, 14:00
Paweł Fedoruk
w Dębnicy Kaszubskiej
Garbarnia Kępice2-3 MKS Debrzno
20 września, 11:00
Mateusz Słumiński, Patryk Sieradzki- Paweł Władyczak 2, Bartłomiej Rutyna
Wybrzeże Objazda0-4 Sokół Wyczechy
20 września, 13:00
Łukasz Kościan 2, Łukasz Chmarzyński, Karol Borek
» kolejka 7 - 26/27.09.2015
Sokół Wyczechy5-2 Sparta Sycewice
27 września, 15:00
Ariel Sobczak 2, Adam Hinc, Łukasz Kościan, Łukasz Chmarzyński- Daniel Libigocki 2
w Czarnem
MKS Debrzno9-2 Wybrzeże Objazda
27 września, 16:00
Bartłomiej Rutyna 5, Patryk Klejdysz 4- Adrian Piszczek 2
Kaszubia Studzienice0-1 Garbarnia Kępice
27 września, 12:00
Mateusz Słumiński
Diament Trzebielino3-0 Skotawa Budowo
26 września, 16:30
Piotr Terefenko, Robert Borowiński, Bartłomiej Kuźmiński
Stal Jezierzyce3-2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
27 września, 16:00
Maciej Miecznikowski, Mariusz Żurek, Mateusz Perlański- Tomasz Szymański, Mateusz Kąkol
Słupia Kobylnica1-1 KS Damnica
27 września, 16:00
Bartłomiej Bielańczuk- Aleksander Michalski
Lipniczanka Lipnica0-1 Czarni Czarne
27 września, 15:00
Adam Szaciukiewicz
Karol Pęplino1-0 Piast Człuchów
27 września, 16:00
Jakub Gruszowski
» kolejka 8 - 03/04.10.2015
Sparta Sycewice0-3 Piast Człuchów
vo
3 października, 16:00
Konrad Nawrocki 2, Łukasz Czarnowski
na boisku 0:3, udział w drużynie gospodarzy zawodnika Kamil Gemza (pod innym nazwiskiem), który miał pauzować za cztery żółte kartki
Czarni Czarne2-1 Karol Pęplino
3 października, 15:00
Sylwester Żmuda-Trzebiatowski, Maciej Jaroszyński- Adam Gołąb
KS Damnica5-2 Lipniczanka Lipnica
3 października, 15:00
Krzysztof Kozłowski, Szymon Klassa, Wojciech Michalski, Tomasz Kozłowski, Grzegorz Jaśkiel- Krystian Czapiewski, Tomasz Szada Borzyszkowski
Stal Jezierzyce1-0 Słupia Kobylnica
3 października, 16:30
Tomasz Madej
Skotawa Budowo2-3 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
4 października, 14:00
Paweł Fedoruk 2- Dominik Zagórowski, Marcin Jurczuk, Tomasz Mazur
w Dębnicy Kaszubskiej
Garbarnia Kępice2-1 Diament Trzebielino
3 października, 16:00
Gracjan Brzeziński 2- Adrian Kundro
Wybrzeże Objazda1-0 Kaszubia Studzienice
4 października, 13:00
Radosław Cyrankowski
Sokół Wyczechy5-1 MKS Debrzno
4 października, 15:00
Łukasz Kościan 2, Karol Dołgowski, Karol Borek, Ariel Sobczak- Paweł Wegner
w Czarnem
» kolejka 9 - 10/11.10.2015
MKS Debrzno2-0 Sparta Sycewice
11 października, 15:00
Patryk Klejdysz, Szymon Malmon
Kaszubia Studzienice3-2 Sokół Wyczechy
11 października, 12:00
Artur Rzepiński, Damian Wajs, samobójcza- Łukasz Kościan 2
Diament Trzebielino5-1 Wybrzeże Objazda
10 października, 16:00
Piotr Terefenko 3, Bartłomiej Kuźmiński, Karol Narloch- Radosław Cyrankowski
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie2-5 Garbarnia Kępice
11 października, 15:00
Dominik Zagórowski, Piotr Marciszewicz- Dominik Szczepkowski 2, Mateusz Słumiński 2, samobójcza
Słupia Kobylnica1-1 Skotawa Budowo
10 października, 15:30
Norbert Kazimierczak- Bartosz Rekowski
Lipniczanka Lipnica1-3 Stal Jezierzyce
11 października, 15:00
Tomasz Szada Borzyszkowski- Tomasz Biel, Mateusz Perlański, Mateusz Rawski
Karol Pęplino1-0 KS Damnica
11 października, 11:00
Michał Gruszowski
Piast Człuchów5-0 Czarni Czarne
10 października, 15:00
Konrad Nawrocki, Dawid Wachnik, Wojciech Wolański, Paweł Maślanyk, Bartosz Urbaniak
w Dębnicy
» kolejka 10 - 17/18.10.2015
Sparta Sycewice1-0 Czarni Czarne
17 października, 15:00
Kamil Gemza
KS Damnica3-4 Piast Człuchów
17 października, 15:00
Szymon Klassa, Wojciech Michalski, Krzysztof Kozłowski- Łukasz Czarnowski 2, Michał Duraj, samobójcza
Stal Jezierzyce1-2 Karol Pęplino
17 października, 15:30
Przemysław Milewski- Jakub Gruszowski, Konrad Kiełczykowski
Skotawa Budowo4-1 Lipniczanka Lipnica
18 października, 14:00
Paweł Fedoruk 3, Mateusz Beger- samobójcza
w Dębnicy Kaszubskiej
Garbarnia Kępice0-4 Słupia Kobylnica
18 października, 15:00
Bartłomiej Bielańczuk 3, Kamil Setny
Wybrzeże Objazda3-0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
18 października, 13:00
Radosław Cyrankowski, Przemysław Cyrankowski, Mateusz Grudniewski
Sokół Wyczechy7-0 Diament Trzebielino
18 października, 15:00
Łukasz Kościan 3, Karol Dołgowski 2, Ariel Sobczak, Szymon Mateblowski
w Czarnem
MKS Debrzno4-3 Kaszubia Studzienice
18 października, 15:00
Paweł Wegner, 2, Bartłomiej Rutyna 2- Artur Rzepiński 2, Damian Wajs
» kolejka 11 - 24/25.10.2015
Kaszubia Studzienice3-0 Sparta Sycewice
25 października, 11:00
Grzegorz Jabłoński, Artur Kobiella, Artur Rzepiński
Diament Trzebielino1-5 MKS Debrzno
24 października, 15:00
Bartosz Stoltman- Paweł Wegner 4, Szymon Malmon
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie1-5 Sokół Wyczechy
24 października, 11:00
Tomasz Szymański- Ariel Sobczak 2, Damian Adamczyk, Paweł Łacko, Tomasz Turnak
Słupia Kobylnica3-2 Wybrzeże Objazda
25 października, 13:00
Dariusz Jadłowski 2, Kamil Setny- Przemysław Cyrankowski, samobójcza
Lipniczanka Lipnica1-4 Garbarnia Kępice
25 października, 15:00
Adrian Kuik Studziński- Karol Kostuch 2, Mateusz Słumiński 2
Karol Pęplino3-0 Skotawa Budowo
25 października, 14:00
Adam Gołąb 2, Karol Petrus
Piast Człuchów6-0 Stal Jezierzyce
24 października, 15:00
Arkadiusz Zachajczuk 2, Bartosz Urbaniak 2, Błażej Kolter, Michał Duraj
w Dębnicy
Czarni Czarne3-0 KS Damnica
vo
24 października, 15:00
Paweł Wnuk-Lipiński, Maciej Jaroszyński
mecz przerwany w 23 min. przy stanie 2:0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
» kolejka 12 - 31.10.2015
Sparta Sycewice5-2 KS Damnica
31 października, 14:00
Michał Mytych 3, Michał Giersz, Wojciech Luzak- Krzysztof Kozłowski, Piotr Ryta
Stal Jezierzyce1-2 Czarni Czarne
31 października, 14:00
Łukasz Skierka- Paweł Wnuk-Lipiński, Adam Szaciukiewicz
Skotawa Budowo0-4 Piast Człuchów
31 października, 14:30
Łukasz Czarnowski 4
w Dębnicy Kaszubskiej
Garbarnia Kępice2-1 Karol Pęplino
31 października, 14:00
Mateusz Słumiński, Jakub Mytych- Karol Petrus
Wybrzeże Objazda4-0 Lipniczanka Lipnica
31 października, 14:00
Przemysław Cyrankowski 2, Kamil Oleszczuk, Mateusz Grudniewski
Sokół Wyczechy3-1 Słupia Kobylnica
31 października, 14:00
Łukasz Kościan 2, Damian Adamczyk- Bartłomiej Bielańczuk
w Czarnem
MKS Debrzno3-0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
31 października, 13:00
Paweł Wegner 2, Szymon Malmon
Kaszubia Studzienice4-0 Diament Trzebielino
31 października, 12:00
Grzegorz Jabłoński 2, Artur Rzepiński 2
» kolejka 13 - 07/08.11.2015
Diament Trzebielino0-8 Sparta Sycewice
7 listopada, 14:00
Wojciech Luzak 3, Patryk Nitsche, Michał Mytych, Rafał Wasiak, Adrian Wiązek, Tomasz Adkonis
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie0-0 Kaszubia Studzienice
7 listopada, 11:00
Słupia Kobylnica2-4 MKS Debrzno
7 listopada, 14:30
Grzegorz Żurowski, Norbert Kazimierczak- Wojciech Marczak 2, Bartłomiej Rutyna, Szymon Malmon
Lipniczanka Lipnica1-5 Sokół Wyczechy
8 listopada, 14:00
Jarosław Kozłowski- Łukasz Kościan 3, Marcin Sobiegraj, Paweł Łacko
Karol Pęplino0-3 Wybrzeże Objazda
vo
8 listopada, 13:30
Adam Gołąb- Bartłomiej Paryś, Przemysław Cyrankowski
na boisku 1:2, udział w zespole gospodarzy nieuprawnionego zawodnika Roberta Żaczka, który po otrzymaniu czerwonej kartki... powrócił na boisko, co umknęło uwadze sędziego
Piast Człuchów1-2 Garbarnia Kępice
7 listopada, 14:00
Arkadiusz Zachajczuk- Mateusz Słumiński, Gracjan Brzeziński
w Dębnicy
Czarni Czarne12-0 Skotawa Budowo
7 listopada, 14:00
Maciej Jaroszyński 6, Łukasz Jakubowski 2, Adam Szaciukiewicz, Piotr Kopot, Łukasz Rapa, Mateusz Wit
KS Damnica1-2 Stal Jezierzyce
8 listopada, 12:00
Wojciech Michalski- Łukasz Skierka 2
» kolejka 14 - 11.11.2015
Sparta Sycewice0-3 Stal Jezierzyce
11 listopada, 13:00
Maciej Miecznikowski 2, Łukasz Skierka
Skotawa Budowo5-1 KS Damnica
11 listopada, 14:00
Bartosz Jączyński, Mateusz Beger, Ireneusz Hubisz, Sebastian Piszko, Maciej Rekowski- Krzysztof Wiśniewski
w Dębnicy Kaszubskiej
Garbarnia Kępice2-0 Czarni Czarne
11 listopada, 11:00
Mateusz Słumiński, Karol Kostuch
Wybrzeże Objazda1-1 Piast Człuchów
11 listopada, 13:00
Bartłomiej Wietrak- Łukasz Czarnowski
Sokół Wyczechy3-0 Karol Pęplino
11 listopada, 14:00
Łukasz Kościan 2, Paweł Łacko
w Czarnem
MKS Debrzno3-0 Lipniczanka Lipnica
vo
11 listopada, 14:00
goście nie stawili się na zawody
Kaszubia Studzienice0-1 Słupia Kobylnica
11 listopada, 12:00
Daniel Wojtysiak
Diament Trzebielino4-1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
11 listopada, 14:00
Mateusz Grzybek, Piotr Terefenko, Adrian Kundro, Mateusz Gostomski- Dominik Zagórowski
» kolejka 15 - 14/15.11.2015
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie0-0 Sparta Sycewice
14 listopada, 11:00
Słupia Kobylnica1-1 Diament Trzebielino
14 listopada, 14:00
Bartłomiej Bielańczuk- Jakub Data
Lipniczanka Lipnica1-4 Kaszubia Studzienice
14 listopada, 14:00
Bartosz Wójcik- Artur Rzepiński 2, Patryk Wasiniewski, Michał Borzyszkowski
Karol Pęplino1-2 MKS Debrzno
15 listopada, 13:00
Jakub Gruszowski- Bartłomiej Rutyna, Paweł Wegner
Piast Człuchów1-0 Sokół Wyczechy
14 listopada, 12:00
Michał Duraj
w Dębnicy
Czarni Czarne3-1 Wybrzeże Objazda
14 listopada, 13:00
Mateusz Wit, Piotr Kopot, Maciej Jaroszyński- Bartłomiej Wietrak
KS Damnica1-0 Garbarnia Kępice
15 listopada, 12:00
Krzysztof Kozłowski
Stal Jezierzyce1-2 Skotawa Budowo
14 listopada, 14:00
Łukasz Skierka- Ireneusz Hubisz, Paweł Fedoruk
» kolejka 16 - 19/20.03.2016
Sparta Sycewice11-1 Skotawa Budowo
19 marca, 15:00
Damian Kopciński 4, Kamil Gemza 2, Michał Mytych, Patryk Nitsche, Michał Giersz, Przemysław Milewicz, Krystian Klawikowski- Paweł Fedoruk
Stal Jezierzyce3-0 Garbarnia Kępice
vo
19 marca, 15:30
goście nie posiadali ważnych badań lekarskich
KS Damnica2-0 Wybrzeże Objazda
19 marca, 11:00
Wojciech Michalski, Kamil Freund
Czarni Czarne1-2 Sokół Wyczechy
19 marca, 14:00
Krystian Stanios- Marcin Sobiegraj, Łukasz Kościan
Piast Człuchów5-3 MKS Debrzno
19 marca, 13:00
Arkadiusz Zachajczuk 2, Konrad Nawrocki 2, Błażej Kolter- Paweł Wegner 2, Bartłomiej Rutyna
w Dębnicy
Karol Pęplino1-3 Kaszubia Studzienice
20 marca, 15:30
Karol Petrus- Artur Rzepiński 2, Jacek Dułak
Lipniczanka Lipnica2-0 Diament Trzebielino
20 marca, 15:00
Tomasz Szada Borzyszkowski, Fabian Górski
Słupia Kobylnica0-2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
19 marca, 15:00
samobójcza, Krzysztof Golański
» kolejka 17 - 23/26.03.2016
Słupia Kobylnica1-3 Sparta Sycewice
26 marca, 15:00
Paweł Graś- Bartłomiej Gesek 2, samobójcza
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie3-0 Lipniczanka Lipnica
vo
24 marca, 16:00
goście nie stawili się na zawody
Diament Trzebielino0-2 Karol Pęplino
26 marca, 14:00
Adam Gołąb, Paweł Gorzała
Kaszubia Studzienice3-0 Piast Człuchów
26 marca, 15:00
Łukasz Hinc 2, Artur Rzepiński
MKS Debrzno6-1 Czarni Czarne
26 marca, 15:00
Bartłomiej Rutyna 3, Paweł Wegner 2, Patryk Klejdysz- Paweł Krawczuk
Sokół Wyczechy3-2 KS Damnica
26 marca, 15:00
Łukasz Kościan 2, Marcin Sobiegraj- Aleksander Michalski, Wojciech Michalski
w Czarnem
Wybrzeże Objazda0-3 Stal Jezierzyce
vo
23 marca, 16:00
Łukasz Skierka
mecz przerwany w 39 min. przy stanie 0:1; po ukaraniu drugą żółtą kartką zawodnik Wybrzeża Adrian Grzelczyk kopnął w sędziego asystenta piłką
Garbarnia Kępice6-2 Skotawa Budowo
23 marca, 16:30
Dominik Szczepkowski 2, Karol Kostuch 2, Denis Jakuć, Wojciech Luzak- Paweł Fedoruk, Arkadiusz Dallecki
» kolejka 18 - 02/03.04.2016
Sparta Sycewice1-0 Garbarnia Kępice
3 kwietnia, 15:00
Krystian Klawikowski
Skotawa Budowo0-3 Wybrzeże Objazda
3 kwietnia, 14:00
Piotr Szumski 2, Mateusz Grudniewski
w Dębnicy Kaszubskiej
Stal Jezierzyce0-1 Sokół Wyczechy
2 kwietnia, 16:00
Łukasz Kościan
KS Damnica3-1 MKS Debrzno
2 kwietnia, 15:00
Piotr Zdun, Piotr Ryta, Radosław Baran- Paweł Wegner
Czarni Czarne2-2 Kaszubia Studzienice
2 kwietnia, 14:00
Paweł Wnuk-Lipiński, Łukasz Rapa- Marcin Przytuła 2
Piast Człuchów1-0 Diament Trzebielino
2 kwietnia, 14:00
Łukasz Czarnowski
w Dębnicy
Karol Pęplino4-0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
3 kwietnia, 17:00
Konrad Kiełczykowski 2, Karol Petrus, Paweł Gorzała
Lipniczanka Lipnica0-0 Słupia Kobylnica
3 kwietnia, 15:00
» kolejka 19 - 09/10.04.2016
Lipniczanka Lipnica3-1 Sparta Sycewice
10 kwietnia, 15:00
Fabian Górski 2, Krzysztof Zblewski- Michał Giersz
Słupia Kobylnica2-2 Karol Pęplino
9 kwietnia, 15:00
Tomasz Kunicki, Artur Szymankowski- Paweł Gorzała, Adam Gołąb
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie2-0 Piast Człuchów
10 kwietnia, 17:00
Krzysztof Golański, Marcin Jurczuk
Diament Trzebielino1-0 Czarni Czarne
9 kwietnia, 16:30
Robert Borowiński
Kaszubia Studzienice3-2 KS Damnica
9 kwietnia, 15:00
Łukasz Hinc 2, Artur Rzepiński- Wojciech Michalski, Krzysztof Kozłowski
MKS Debrzno2-2 Stal Jezierzyce
9 kwietnia, 16:00
Paweł Wegner 2- Mateusz Ciok, Maciej Miecznikowski
Sokół Wyczechy7-0 Skotawa Budowo
10 kwietnia, 15:00
Łukasz Kościan 3, Paweł Łacko 2, Karol Borek, Łukasz Littwin
w Czarnem
Wybrzeże Objazda1-2 Garbarnia Kępice
10 kwietnia, 13:00
Mateusz Grudniewski- Mateusz Słumiński, Dominik Szczepkowski
» kolejka 20 - 16/17.04.2016
Sparta Sycewice2-2 Wybrzeże Objazda
16 kwietnia, 16:00
Krystian Klawikowski, Przemysław Milewicz- Piotr Szumski, Bartłomiej Paryś
Garbarnia Kępice0-2 Sokół Wyczechy
16 kwietnia, 17:30
Ariel Sobczak, Paweł Łacko
Skotawa Budowo0-4 MKS Debrzno
17 kwietnia, 14:00
Paweł Wegner 3, Bartłomiej Rutyna
w Dębnicy Kaszubskiej
Stal Jezierzyce2-3 Kaszubia Studzienice
16 kwietnia, 16:30
Mateusz Ciok, Łukasz Skierka- Artur Rzepiński 2, Marcin Przytuła
KS Damnica1-3 Diament Trzebielino
16 kwietnia, 17:00
Wojciech Michalski- Łukasz Itrych, Adrian Kundro, Kamil Kępa
Czarni Czarne7-0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
16 kwietnia, 16:00
Paweł Wnuk-Lipiński 2, Krystian Stanios, Adam Szaciukiewicz, Łukasz Rapa, Piotr Madaj, Łukasz Jakubowski
Piast Człuchów1-1 Słupia Kobylnica
16 kwietnia, 15:00
Zbigniew Cyzman- Sebastian Boszke
w Dębnicy
Karol Pęplino4-1 Lipniczanka Lipnica
17 kwietnia, 17:30
Adam Gołąb 3, Konrad Kiełczykowski- Gracjan Kuik Studziński
» kolejka 21 - 23/24.04.2016
Karol Pęplino3-1 Sparta Sycewice
24 kwietnia, 17:30
Jakub Cech, Michał Gruszowski, Adam Gołąb- Kamil Gemza
Lipniczanka Lipnica0-1 Piast Człuchów
24 kwietnia, 15:00
Zbigniew Cyzman
Słupia Kobylnica2-2 Czarni Czarne
23 kwietnia, 14:00
Tomasz Kunicki 2- Paweł Wnuk-Lipiński, Krystian Stanios
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie1-2 KS Damnica
8 czerwca, 18:00
Krzysztof Golański- Piotr Ryta 2
Diament Trzebielino1-1 Stal Jezierzyce
23 kwietnia, 14:00
Daniel Zawada- Mateusz Ciok
Kaszubia Studzienice5-0 Skotawa Budowo
24 kwietnia, 13:00
Marcin Przytuła 4, Damian Wajs
MKS Debrzno1-0 Garbarnia Kępice
23 kwietnia, 18:00
Mariusz Góra
Sokół Wyczechy0-1 Wybrzeże Objazda
24 kwietnia, 15:00
Radosław Cyrankowski
w Czarnem
» kolejka 22 - 30.04/01.05.2016
Sparta Sycewice1-3 Sokół Wyczechy
30 kwietnia, 13:00
Bartłomiej Gesek- Ariel Sobczak, Karol Dołgowski, Łukasz Kościan
Wybrzeże Objazda3-2 MKS Debrzno
1 maja, 13:00
Przemysław Cyrankowski 3- Bartłomiej Rutyna, Paweł Wegner
w Ustce
Garbarnia Kępice4-0 Kaszubia Studzienice
30 kwietnia, 16:00
Dominik Szczepkowski 2, Gracjan Brzeziński, Mateusz Słumiński
Skotawa Budowo0-4 Diament Trzebielino
1 maja, 14:00
Daniel Zawada, Adrian Kundro, Rafał Wólczyński, Jakub Bronka
w Dębnicy Kaszubskiej
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie1-0 Stal Jezierzyce
30 kwietnia, 11:00
Tomasz Białczyk
KS Damnica2-0 Słupia Kobylnica
30 kwietnia, 15:00
Piotr Zdun, Piotr Ryta
Czarni Czarne5-0 Lipniczanka Lipnica
vo
30 kwietnia, 15:00
Paweł Wnuk-Lipiński 3, Robert Haziak, Piotr Kopot- Fabian Górski
na boisku 5:1, udział w drużynie gości nieuprawnionego zawodnika, który miał pauzować za 4 żółte kartki
Piast Człuchów2-0 Karol Pęplino
30 kwietnia, 14:00
Michał Babiński, Kamil Wrona
w Dębnicy
» kolejka 23 - 07/08.05.2016
Piast Człuchów1-5 Sparta Sycewice
7 maja, 14:00
Kacper Długosz- Damian Kopciński 3, Bartłomiej Gesek 2
w Dębnicy
Karol Pęplino1-1 Czarni Czarne
8 maja, 18:00
Konrad Kiełczykowski- Krystian Stanios
Lipniczanka Lipnica2-1 KS Damnica
8 maja, 15:00
Hubert Stoltmann, Fabian Górski- Radosław Baran
Słupia Kobylnica0-3 Stal Jezierzyce
8 maja, 15:30
Mateusz Ciok, Damian Sadura, Maciej Miecznikowski
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie5-0 Skotawa Budowo
7 maja, 11:00
Adam Klimczuk 2, Marcin Jurczuk, Piotr Michalak, Marek Górski
Diament Trzebielino3-0 Garbarnia Kępice
7 maja, 17:00
Daniel Zawada, Robert Borowiński, Adrian Kundro
Kaszubia Studzienice4-3 Wybrzeże Objazda
8 maja, 13:00
Marcin Przytuła 3, Artur Rzepiński- Radosław Cyrankowski, Patryk Markowski, samobójcza
MKS Debrzno4-5 Sokół Wyczechy
7 maja, 17:00
Paweł Wegner 2, Patryk Klejdysz, Bartłomiej Rutyna- Karol Dołgowski 4, Mateusz Kubala
» kolejka 24 - 14/15.05.2016
Sparta Sycewice0-1 MKS Debrzno
14 maja, 13:00
Paweł Wegner
Sokół Wyczechy2-1 Kaszubia Studzienice
15 maja, 16:00
samobójcza, Łukasz Kościan- Tomasz Zaborowski
w Czarnem
Wybrzeże Objazda3-0 Diament Trzebielino
15 maja, 13:00
Przemysław Cyrankowski 2, Piotr Szumski
w Bruskowie Wielkim
Garbarnia Kępice4-2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
14 maja, 17:30
Michał Michalak, Dawid Małgorzewicz, Adrian Rakoczy, Dominik Szczepkowski- Marcin Jurczuk, Mateusz Kąkol
Skotawa Budowo1-7 Słupia Kobylnica
15 maja, 14:00
Michał Beger- Bartłomiej Bielańczuk 3, Kamil Setny 2, Tomasz Kunicki 2
w Dębnicy Kaszubskiej
Stal Jezierzyce1-1 Lipniczanka Lipnica
15 maja, 17:00
Łukasz Skierka- Krystian Czapiewski
KS Damnica0-1 Karol Pęplino
15 maja, 15:00
Adam Gołąb
Czarni Czarne5-0 Piast Człuchów
14 maja, 15:00
Paweł Wnuk-Lipiński 3, Piotr Madaj, Paweł Krawczuk
» kolejka 25 - 21/22.05.2016
Czarni Czarne1-2 Sparta Sycewice
21 maja, 15:00
Marek Lisewski- Bartłomiej Gesek, Kamil Gemza
Piast Człuchów1-1 KS Damnica
21 maja, 14:00
Bartosz Urbaniak- Piotr Ryta
w Dębnicy
Karol Pęplino3-0 Stal Jezierzyce
22 maja, 18:30
Konrad Kiełczykowski 2, Karol Petrus
Lipniczanka Lipnica4-0 Skotawa Budowo
22 maja, 15:00
Tomasz Szada Borzyszkowski, Fabian Górski, Krzysztof Zblewski, Adrian Kuik Studziński
Słupia Kobylnica2-5 Garbarnia Kępice
21 maja, 15:30
Szymon Gołaszewski, Kamil Setny- samobójcza, Krystian Sieradzki, Dawid Małgorzewicz, Dominik Szczepkowski, Mateusz Słumiński
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie0-1 Wybrzeże Objazda
21 maja, 11:00
Przemysław Cyrankowski
Diament Trzebielino2-1 Sokół Wyczechy
21 maja, 17:00
Jakub Bronka, Adrian Kundro- Damian Adamczyk
Kaszubia Studzienice3-0 MKS Debrzno
22 maja, 13:00
Marcin Przytuła 2, Artur Rzepiński
» kolejka 26 - 25/26.05.2016
Sparta Sycewice2-3 Kaszubia Studzienice
25 maja, 16:00
Bartłomiej Gesek, Michał Mytych- Wiktor Gierdalski, Łukasz Hinc, Artur Rzepiński
MKS Debrzno3-2 Diament Trzebielino
26 maja, 16:00
Paweł Wegner 2, Bartłomiej Lica- samobójcza, Tomasz Beger
Sokół Wyczechy4-1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
25 maja, 17:00
Łukasz Littwin, Ariel Sobczak, Karol Dołgowski, Łukasz Kościan- Rafał Hinczewski
w Czarnem
Wybrzeże Objazda1-2 Słupia Kobylnica
26 maja, 13:00
Mateusz Grudniewski- Szymon Gołaszewski, Bartłomiej Bielańczuk
w Kobylnicy, gospodarzem Wybrzeże
Garbarnia Kępice5-2 Lipniczanka Lipnica
25 maja, 17:30
Dominik Szczepkowski 4, Wojciech Luzak- Fabian Górski, Adrian Kuik Studziński
Skotawa Budowo0-7 Karol Pęplino
26 maja, 15:30
Konrad Kiełczykowski 3, Adam Gołąb 2, Jakub Cech, Karol Petrus
w Dębnicy Kaszubskiej
Stal Jezierzyce1-2 Piast Człuchów
25 maja, 17:00
Mariusz Żurek- Damian Obarzanek, Jarosław Wójcik
KS Damnica3-4 Czarni Czarne
25 maja, 16:00
Marcin Wiśniewski 2, Piotr Ryta- Krystian Stanios, Piotr Kopot, Paweł Wnuk-Lipiński, Łukasz Chmarzyński
» kolejka 27 - 28/29.05.2016
KS Damnica0-1 Sparta Sycewice
29 maja, 16:00
Damian Kopciński
Czarni Czarne0-4 Stal Jezierzyce
28 maja, 15:00
Maciej Miecznikowski 3, Mateusz Ciok
Piast Człuchów5-1 Skotawa Budowo
28 maja, 15:00
Łukasz Czarnowski 2, Wojciech Kwaśniak, Bartosz Urbaniak, Mateusz Drobek- Bartosz Jączyński
w Dębnicy
Karol Pęplino1-0 Garbarnia Kępice
29 maja, 18:30
Dominik Gruszka
Lipniczanka Lipnica1-2 Wybrzeże Objazda
29 maja, 15:00
Fabian Górski- Piotr Szumski, Patryk Markowski
Słupia Kobylnica1-1 Sokół Wyczechy
29 maja, 16:00
Szymon Gołaszewski- Łukasz Kościan
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie0-3 MKS Debrzno
29 maja, 17:00
Paweł Wegner 2, Michał Pacholik
Diament Trzebielino0-0 Kaszubia Studzienice
28 maja, 16:30
» kolejka 28 - 04/05.06.2016
Sparta Sycewice1-1 Diament Trzebielino
4 czerwca, 16:00
Bartłomiej Gesek- Michał Rabenda
Kaszubia Studzienice6-0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
5 czerwca, 13:00
Artur Rzepiński 4, Michał Borzyszkowski, Łukasz Hinc
MKS Debrzno6-1 Słupia Kobylnica
4 czerwca, 17:00
Paweł Wegner 3, Wojciech Marczak, samobójcza, Patryk Klejdysz- Szymon Gołaszewski
Sokół Wyczechy8-2 Lipniczanka Lipnica
4 czerwca, 17:00
Łukasz Kościan 4, Ariel Sobczak 2, Adrian Terechów, Paweł Łacko- Fabian Górski, Marcin Tywusik
w Czarnem
Wybrzeże Objazda1-2 Karol Pęplino
5 czerwca, 17:00
Piotr Szumski- Robert Żaczek, Adam Gołąb
w Ustce
Garbarnia Kępice2-0 Piast Człuchów
4 czerwca, 16:00
Mateusz Słumiński, Karol Waszak
Skotawa Budowo1-5 Czarni Czarne
5 czerwca, 14:00
Grzegorz Misiura- Paweł Krawczuk 2, Krystian Stanios, Łukasz Jakubowski, Piotr Kopot
w Dębnicy Kaszubskiej
Stal Jezierzyce8-1 KS Damnica
4 czerwca, 18:00
Maciej Miecznikowski 3, Łukasz Skierka 2, Przemysław Milewski 2, Mateusz Perlański- Grzegorz Jaśkiel
» kolejka 29 - 11/12.06.2016
Stal Jezierzyce0-1 Sparta Sycewice
11 czerwca, 17:00
Michał Giersz
KS Damnica8-1 Skotawa Budowo
11 czerwca, 16:00
Grzegorz Jaśkiel 4, Marcin Wiśniewski, Maciej Czarnowski, Piotr Ryta, Michał Bańka- Adam Śliwiak
Czarni Czarne1-10 Garbarnia Kępice
11 czerwca, 15:00
Paweł Wnuk-Lipiński- Dominik Szczepkowski 6, Mateusz Słumiński 2, Karol Kostuch, Wojciech Luzak
Piast Człuchów4-6 Wybrzeże Objazda
11 czerwca, 14:00
Dawid Wachnik 3, Maciej Gibczyński- Przemysław Cyrankowski 4, Mariusz Baczyk, Mateusz Grudniewski
w Dębnicy
Karol Pęplino5-1 Sokół Wyczechy
10 czerwca, 19:00
Adam Gołąb 3, Robert Żaczek, Karol Petrus- Łukasz Kościan
Lipniczanka Lipnica1-4 MKS Debrzno
12 czerwca, 16:00
Kewin Pupka Lipiński- Paweł Wegner 2, Kamil Masternak, Sebastian Stalka
Słupia Kobylnica2-5 Kaszubia Studzienice
11 czerwca, 16:00
Bartłomiej Bielańczuk, Tomasz Kunicki- Artur Rzepiński 2, Wojciech Werra, Szymon Galęba, Łukasz Hinc
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie0-2 Diament Trzebielino
11 czerwca, 11:00
Adrian Kundro, Daniel Zawada
» kolejka 30 - 18.06.2016
Sparta Sycewice5-4 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
18 czerwca, 17:00
Bartłomiej Gesek 3, Damian Kopciński, Kamil Gemza- Dominik Zagórowski, Marcin Jurczuk, Piotr Michalak, Mateusz Kąkol
Diament Trzebielino0-3 Słupia Kobylnica
18 czerwca, 17:00
Artur Szymankowski, Szymon Gołaszewski, Tomasz Kunicki
Kaszubia Studzienice2-0 Lipniczanka Lipnica
18 czerwca, 17:00
Michał Borzyszkowski, Artur Rzepiński
MKS Debrzno1-2 Karol Pęplino
18 czerwca, 17:00
Paweł Wegner- Seweryn Radwański, Karol Petrus
Sokół Wyczechy7-1 Piast Człuchów
18 czerwca, 17:00
Karol Dołgowski 3, Ariel Sobczak 2, Łukasz Kościan 2- Wojciech Kwaśniak
w Czarnem
Wybrzeże Objazda1-1 Czarni Czarne
18 czerwca, 17:00
Bartłomiej Wietrak- Paweł Wnuk-Lipiński
w Ustce
Garbarnia Kępice5-0 KS Damnica
18 czerwca, 17:00
Dominik Szczepkowski 3, Karol Kostuch, Wojciech Luzak
Skotawa Budowo1-5 Stal Jezierzyce
18 czerwca, 17:00
Arkadiusz Dallecki- Łukasz Skierka 2, Mateusz Perlański 2, Damian Sadura
w Dębnicy Kaszubskiej

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::