HISTORIA › TABELE/WYNIKI
» Słupska klasa okręgowa - sezon 2016/17
Lp.ZespółM.Pkt.Bramki Z.R.P.
1. Start Miastko 30 71 114-30 23 2 5
2. Sparta Sycewice 30 68 81-48 22 2 6
3. Karol Pęplino 30 54 75-54 16 6 8
4. Piast Człuchów 30 52 68-52 16 4 10
5. Jantar Ustka 30 52 82-45 16 4 10
6. Brda Przechlewo 30 48 61-56 14 6 10
7. Jantaria Pobłocie 30 47 65-48 15 2 13
8. Czarni Czarne 30 47 46-56 15 2 13
9. Diament Trzebielino 30 46 72-44 13 7 10
10. Stal Jezierzyce 30 43 59-56 13 4 13
11. MKS Debrzno 30 43 77-70 13 4 13
12. Leśnik Cewice 30 38 45-81 12 2 16
13. Kaszubia Studzienice 30 33 49-81 11 0 19
14. Słupia Kobylnica 30 27 43-79 8 3 19
15. Wybrzeże Objazda 30 21 46-85 6 3 21
16. Garbarnia Kępice 30 4 31-129 1 1 28


» kolejka 1 - 13/14.08.2016
Jantaria Pobłocie3-4 Sparta Sycewice
14 sierpnia, 13:00
Adrian Mielewczyk 2, Dominik Stencel- Bartłomiej Gesek, Michał Mytych, Radosław Terefenko, Dominik Szczepkowski
Piast Człuchów0-1 Brda Przechlewo
13 sierpnia, 12:00
Adrian Ginter
Diament Trzebielino2-1 Czarni Czarne
13 sierpnia, 16:00
Mateusz Słumiński, Adrian Kundro- Łukasz Chmarzyński
Wybrzeże Objazda1-1 Stal Jezierzyce
14 sierpnia, 13:00
Bartłomiej Wietrak- Piotr Bentkowski
Leśnik Cewice3-0 Kaszubia Studzienice
14 sierpnia, 13:30
Paweł Mrosk, Cezary Plichta, Krzysztof Urban
Karol Pęplino3-2 Jantar Ustka
13 sierpnia, 18:00
Szymon Gołaszewski, Konrad Kiełczykowski, Adam Gołąb- Mariusz Karpiński, Wojciech Barnik
MKS Debrzno1-7 Start Miastko
13 sierpnia, 11:00
Paweł Wegner- Dominik Husejko 2, Robert Breszka, Paweł Koniuszek, Rafał Żukowski, Oskar Wiśniewski, Wojciech Szuta
Garbarnia Kępice1-1 Słupia Kobylnica
13 sierpnia, 17:00
Marcin Bednarek- Kamil Setny
» kolejka 2 - 21.08.2016
Sparta Sycewice4-2 Słupia Kobylnica
21 sierpnia, 13:00
Dominik Szczepkowski 2, Rafał Wasiak, Radosław Terefenko- Tomasz Kunicki, Kamil Setny
Start Miastko5-1 Garbarnia Kępice
21 sierpnia, 17:00
Krzysztof Bryndal 2, Jarosław Żak, Paweł Koniuszek, Sławomir Pufelski- Jakub Mytych
Jantar Ustka3-0 MKS Debrzno
21 sierpnia, 17:00
Kamil Wójcik 3
Kaszubia Studzienice0-1 Karol Pęplino
21 sierpnia, 15:00
Robert Żaczek
Stal Jezierzyce2-4 Leśnik Cewice
21 sierpnia, 17:00
Piotr Bentkowski, Łukasz Skierka- Rafał Ruła, Paweł Labuda, Artur Mrosk, Maciej Wierzbowski
Czarni Czarne2-1 Wybrzeże Objazda
21 sierpnia, 16:00
Krystian Stanios, Jarosław Szwałek- Adrian Grzelczyk
Brda Przechlewo1-1 Diament Trzebielino
21 sierpnia, 14:30
Damian Chrapkowski- Mateusz Słumiński
Jantaria Pobłocie4-1 Piast Człuchów
21 sierpnia, 13:00
Adrian Mielewczyk 2, Dominik Stencel, Kamil Iwanicki- Jarosław Wójcik
» kolejka 3 - 27/28.08.2016
Piast Człuchów2-1 Sparta Sycewice
27 sierpnia, 14:00
Dawid Wachnik, Łukasz Czarnowski- Damian Kopciński
Diament Trzebielino1-3 Jantaria Pobłocie
27 sierpnia, 16:00
Piotr Terefenko- Kamil Iwanicki, Dominik Stencel, Radosław Powideł
Wybrzeże Objazda2-2 Brda Przechlewo
28 sierpnia, 13:00
Przemysław Cyrankowski 2- Adrian Ginter, Damian Chrapkowski
Leśnik Cewice1-3 Czarni Czarne
27 sierpnia, 17:00
Cezary Plichta- Łukasz Jakubowski 2, Łukasz Rapa
Karol Pęplino6-2 Stal Jezierzyce
27 sierpnia, 17:30
Karol Petrus 3, Robert Żaczek, Adam Gołąb, Jakub Konecki- Piotr Bentkowski, Maciej Miecznikowski
MKS Debrzno2-3 Kaszubia Studzienice
28 sierpnia, 17:00
Sebastian Stalka, Paweł Wegner- Artur Rzepiński 2, Marcin Przytuła
Garbarnia Kępice0-2 Jantar Ustka
28 sierpnia, 17:00
Michał Kaszuba, Kamil Wójcik
Słupia Kobylnica0-5 Start Miastko
27 sierpnia, 16:00
Paweł Koniuszek 2, Krzysztof Bryndal, Oskar Wiśniewski, Rafał Żukowski
» kolejka 4 - 03/04.09.2016
Sparta Sycewice2-0 Start Miastko
3 września, 17:00
Jarosław Cudziło, Dominik Szczepkowski
Jantar Ustka6-1 Słupia Kobylnica
3 września, 17:00
Kamil Wójcik 3, Karol Czubak 2, Szymon Budziński- Kamil Setny
Kaszubia Studzienice6-3 Garbarnia Kępice
4 września, 13:00
Artur Rzepiński 3, Kacper Kreft 2, Michał Borzyszkowski- samobójcza, Karol Kostuch, Gracjan Brzeziński
Stal Jezierzyce3-2 MKS Debrzno
3 września, 17:00
Maciej Miecznikowski 2, Piotr Bentkowski- Paweł Wegner 2
Czarni Czarne1-0 Karol Pęplino
3 września, 15:00
Maciej Tamioła
Brda Przechlewo3-1 Leśnik Cewice
3 września, 16:30
Marcin Szopiński 2, Dariusz Wasiniewski- Przemysław Mosór
Jantaria Pobłocie7-3 Wybrzeże Objazda
4 września, 13:00
Dominik Stencel 3, Kamil Iwanicki, Maciej Formela, Tomasz Okrój, Paweł Domański- Przemysław Cyrankowski 2, Piotr Szumski
Piast Człuchów1-1 Diament Trzebielino
3 września, 14:00
Bartosz Urbaniak- Mateusz Słumiński
» kolejka 5 - 10/11.09.2016
Diament Trzebielino2-3 Sparta Sycewice
10 września, 16:00
Mateusz Słumiński, Jakub Bronka- Radosław Terefenko, Jarosław Cudziło, Grzegorz Rzadkiewicz
Wybrzeże Objazda1-3 Piast Człuchów
11 września, 13:00
Przemysław Cyrankowski- Bartosz Urbaniak, Dawid Wachnik, Konrad Nawrocki
Leśnik Cewice0-1 Jantaria Pobłocie
11 września, 13:30
Kamil Iwanicki
Karol Pęplino4-3 Brda Przechlewo
10 września, 17:00
Paweł Gorzała 2, Konrad Kiełczykowski, Szymon Gołaszewski- Karol Januszewski 2, Marcin Szopiński
MKS Debrzno0-2 Czarni Czarne
11 września, 16:00
Michał Bednarski, Paweł Wnuk-Lipiński
Garbarnia Kępice3-1 Stal Jezierzyce
10 września, 17:00
Dawid Małgorzewicz 2, Patryk Gut- Krystian Wereszczyński
Słupia Kobylnica1-6 Kaszubia Studzienice
10 września, 16:00
Kamil Setny- Łukasz Hinc 2, samobójcza, Artur Rzepiński, Marcin Stoltman, Jacek Dułak
Start Miastko5-2 Jantar Ustka
10 września, 14:00
Paweł Koniuszek 2, Sławomir Pufelski, Oskar Wiśniewski, Mariusz Sztuba- Kamil Wójcik 2
» kolejka 6 - 17/18.09.2016
Sparta Sycewice2-3 Jantar Ustka
17 września, 16:00
Radosław Terefenko, Michał Giersz- Marcin Pieróg, Wojciech Barnik, Kamil Wójcik
Kaszubia Studzienice1-2 Start Miastko
18 września, 13:00
Artur Rzepiński- Paweł Koniuszek 2
Stal Jezierzyce3-0 Słupia Kobylnica
14 września, 17:00
Piotr Bentkowski, Krystian Wereszczyński, Maciej Miecznikowski
Czarni Czarne2-1 Garbarnia Kępice
17 września, 15:00
Paweł Wnuk-Lipiński, Maciej Tamioła- Wojciech Luzak
Brda Przechlewo4-0 MKS Debrzno
17 września, 16:30
Damian Chrapkowski 2, Marcin Szopiński, Jakub Warniełło
Jantaria Pobłocie0-0 Karol Pęplino
18 września, 13:00
Piast Człuchów7-2 Leśnik Cewice
17 września, 14:00
Bartosz Urbaniak 2, Dawid Wachnik 2, Łukasz Czarnowski, Kamil Wrona, Grzegorz Kądziela- Krzysztof Urban, Paweł Mrosk
Diament Trzebielino5-0 Wybrzeże Objazda
17 września, 11:00
Piotr Baranowski 2, Michał Rabenda 2, Mateusz Słumiński
» kolejka 7 - 24/25.09.2016
Wybrzeże Objazda1-3 Sparta Sycewice
25 września, 13:00
Adrian Grzelczyk- Rafał Wasiak, Damian Kopciński, Radosław Terefenko
Leśnik Cewice2-2 Diament Trzebielino
25 września, 13:30
Cezary Plichta, Rafał Ruła- Kamil Kępa 2
Karol Pęplino1-2 Piast Człuchów
24 września, 16:30
Paweł Gorzała- Andriy Badyan 2
MKS Debrzno1-2 Jantaria Pobłocie
25 września, 16:00
Jarosław Serówka- Dominik Stencel, Radosław Powideł
Garbarnia Kępice1-3 Brda Przechlewo
24 września, 17:00
Dawid Małgorzewicz- Karol Januszewski, Adrian Ginter, Damian Chrapkowski
Słupia Kobylnica2-0 Czarni Czarne
24 września, 15:00
Przemysław Sztajnke, Kamil Setny
Start Miastko7-0 Stal Jezierzyce
24 września, 12:00
Dominik Husejko 2, Rafał Żukowski 2, Krzysztof Bryndal, Paweł Koniuszek, Artur Świąder
Jantar Ustka4-0 Kaszubia Studzienice
24 września, 16:00
Kamil Wójcik 2, Wojciech Barnik, Marcin Pieróg
» kolejka 8 - 01/02.10.2016
Sparta Sycewice5-1 Kaszubia Studzienice
1 października, 16:00
Dominik Szczepkowski, Damian Kopciński, Rafał Wasiak, Michał Giersz, Radosław Terefenko- Damian Wajs
Stal Jezierzyce1-2 Jantar Ustka
1 października, 16:00
Maciej Miecznikowski- Marcin Pieróg, Kamil Wójcik
Czarni Czarne2-2 Start Miastko
1 października, 14:00
Paweł Wnuk-Lipiński 2- Paweł Koniuszek, Sławomir Pufelski
Brda Przechlewo3-2 Słupia Kobylnica
1 października, 15:45
Karol Januszewski 2, Marcin Szopiński- Tomasz Kunicki, Paweł Graś
Jantaria Pobłocie9-1 Garbarnia Kępice
2 października, 13:00
Dominik Stencel 4, Patryk Roder, Tomasz Kwidziński, Radosław Powideł, Karol Wolski, samobójcza- Karol Waszak
Piast Człuchów4-5 MKS Debrzno
1 października, 14:00
Grzegorz Ciesielski 2, Dawid Wachnik 2- Sebastian Stalka 3, Wojciech Marczak, Paweł Władyczak
Diament Trzebielino0-2 Karol Pęplino
1 października, 16:00
Paweł Gorzała, Adam Gołąb
Wybrzeże Objazda0-1 Leśnik Cewice
2 października, 13:00
Dariusz Siwek
» kolejka 9 - 08/09.10.2016
Leśnik Cewice2-0 Sparta Sycewice
9 października, 13:30
Cezary Plichta, Adam Zieliński
Karol Pęplino3-0 Wybrzeże Objazda
9 października, 13:00
Jakub Cech, Konrad Kiełczykowski, Adam Gołąb
MKS Debrzno1-1 Diament Trzebielino
8 października, 11:00
Wojciech Marczak- Piotr Baranowski
Garbarnia Kępice2-4 Piast Człuchów
8 października, 16:00
Dawid Małgorzewicz, Karol Waszak- Dawid Wachnik, Dominik Gołuński, Grzegorz Kądziela, Jarosław Wójcik
Słupia Kobylnica0-3 Jantaria Pobłocie
8 października, 14:00
Adrian Mielewczyk, Patryk Roder, Kamil Iwanicki
Start Miastko3-0 Brda Przechlewo
8 października, 14:00
Krzysztof Bryndal, samobójcza, Sławomir Pufelski
Jantar Ustka2-0 Czarni Czarne
8 października, 15:00
Kamil Wójcik 2
Kaszubia Studzienice3-2 Stal Jezierzyce
9 października, 12:00
Marcin Stoltman 2, Damian Wajs- Maciej Miecznikowski, Łukasz Skierka
» kolejka 10 - 15/16.10.2016
Sparta Sycewice3-2 Stal Jezierzyce
15 października, 16:00
Damian Kopciński, Jarosław Cudziło, Radosław Terefenko- Mateusz Rawski, Mateusz Perlański
Czarni Czarne2-1 Kaszubia Studzienice
15 października, 14:00
Grzegorz Kraska, Paweł Wnuk-Lipiński- Michał Borzyszkowski
Brda Przechlewo2-1 Jantar Ustka
15 października, 14:30
Karol Januszewski, Marcin Szopiński- Marcin Pieróg
Jantaria Pobłocie1-0 Start Miastko
16 października, 13:00
Dominik Stencel
Piast Człuchów4-1 Słupia Kobylnica
15 października, 14:00
Dawid Wachnik, Andrzej Kierski, Bartosz Urbaniak, Kamil Wrona- Paweł Graś
Diament Trzebielino6-2 Garbarnia Kępice
15 października, 16:00
Daniel Zawada 3, Mateusz Grzybek, Piotr Terefenko, Mateusz Słumiński- Gracjan Brzeziński, Karol Kostuch
Wybrzeże Objazda3-4 MKS Debrzno
16 października, 13:00
Przemysław Cyrankowski 2, Piotr Szumski- Paweł Wegner 2, Bartłomiej Lica, Bartłomiej Rutyna
Leśnik Cewice1-4 Karol Pęplino
16 października, 13:30
Rafał Ruła- Karol Petrus, Szymon Gołaszewski, Adam Gołąb, Paweł Gorzała
» kolejka 11 - 22/23.10.2016
Karol Pęplino2-4 Sparta Sycewice
23 października, 11:00
Paweł Gorzała, Szymon Gołaszewski- Radosław Terefenko 3, Damian Kopciński
MKS Debrzno7-1 Leśnik Cewice
22 października, 15:00
Paweł Wegner 3, Bartłomiej Rutyna, Kamil Masternak, Patryk Klejdysz, Paweł Władyczak- Miłosz Naczk
Garbarnia Kępice1-2 Wybrzeże Objazda
22 października, 16:00
Karol Kostuch- Radosław Cyrankowski, Przemysław Cyrankowski
Słupia Kobylnica3-2 Diament Trzebielino
22 października, 14:00
Kamil Setny 2, Adam Hostyński- Kamil Kępa, Mateusz Słumiński
Start Miastko4-0 Piast Człuchów
22 października, 13:30
Sławomir Pufelski, Krzysztof Bryndal, Robert Sztuba, Rafał Żukowski
Jantar Ustka4-1 Jantaria Pobłocie
22 października, 15:00
Kamil Wójcik 2, Patryk Blank, Oskar Formela- Adrian Mielewczyk
Kaszubia Studzienice3-2 Brda Przechlewo
23 października, 12:00
Rafał Soldatke 2, Kacper Kreft- Marcin Szopiński, Damian Chrapkowski
Stal Jezierzyce1-2 Czarni Czarne
22 października, 15:00
Oskar Czaiński- Paweł Hatała, Jarosław Szwałek
» kolejka 12 - 29/30.10.2016
Sparta Sycewice4-1 Czarni Czarne
29 października, 14:00
Radosław Terefenko 3, Michał Giersz- Paweł Wnuk-Lipiński
Brda Przechlewo4-0 Stal Jezierzyce
29 października, 14:30
Mateusz Kerber, Marcin Szopiński, Karol Januszewski, Damian Chrapkowski
Jantaria Pobłocie1-2 Kaszubia Studzienice
30 października, 13:00
Dominik Stencel- Michał Borzyszkowski, Artur Rzepiński
Piast Człuchów2-2 Jantar Ustka
29 października, 14:00
Łukasz Czarnowski 2- Kamil Wójcik 2
Diament Trzebielino0-1 Start Miastko
29 października, 15:00
Dominik Husejko
Wybrzeże Objazda1-1 Słupia Kobylnica
30 października, 13:00
Przemysław Cyrankowski- Kamil Setny
Leśnik Cewice3-0 Garbarnia Kępice
vo
30 października, 13:30
goście nie stawili się na zawody
Karol Pęplino3-3 MKS Debrzno
29 października, 11:00
Karol Petrus 2, Jakub Cech- Paweł Wegner 2, Kamil Masternak
» kolejka 13 - 05/06.11.2016
MKS Debrzno0-1 Sparta Sycewice
6 listopada, 13:00
Dominik Szczepkowski
Garbarnia Kępice1-6 Karol Pęplino
5 listopada, 14:00
Patryk Gut- Karol Petrus 2, Szymon Gołaszewski 2, Paweł Gorzała, Konrad Kiełczykowski
Słupia Kobylnica1-3 Leśnik Cewice
5 listopada, 13:00
Paweł Graś- Rafał Ruła 2, Artur Mrosk
Start Miastko4-0 Wybrzeże Objazda
5 listopada, 12:00
Sławomir Pufelski 2, Robert Sztuba, Artur Świąder
Jantar Ustka0-2 Diament Trzebielino
5 listopada, 13:00
Robert Borowiński, Mateusz Słumiński
Kaszubia Studzienice4-1 Piast Człuchów
6 listopada, 12:00
Artur Rzepiński 2, Damian Wajs, Łukas Hinc- Dawid Wachnik
Stal Jezierzyce1-1 Jantaria Pobłocie
5 listopada, 14:00
Łukasz Skierka- Michał Klamerus
Czarni Czarne2-1 Brda Przechlewo
5 listopada, 14:00
Krystian Stanios, Grzegorz Kraska- Karol Januszewski
» kolejka 14 - 12/13.11.2016
Sparta Sycewice3-3 Brda Przechlewo
12 listopada, 14:00
Michał Giersz 2, Krystian Klawikowski- Damian Chrapkowski 2, Maciej Śliwicki
Jantaria Pobłocie2-0 Czarni Czarne
13 listopada, 13:00
Radosław Powideł, Dominik Stencel
Piast Człuchów3-0 Stal Jezierzyce
12 listopada, 13:00
Łukasz Czarnowski, Dawid Wachnik, Andrzej Kierski
Diament Trzebielino3-0 Kaszubia Studzienice
12 listopada, 14:00
Mateusz Słumiński, Robert Borowiński, Piotr Baranowski
Wybrzeże Objazda0-1 Jantar Ustka
13 listopada, 13:00
Kamil Wójcik
Leśnik Cewice2-5 Start Miastko
13 listopada, 13:30
Paweł Labuda, Artur Mrosk- Robert Sztuba 2, Paweł Koniuszek 2, Rafał Żukowski
Karol Pęplino6-1 Słupia Kobylnica
12 listopada, 11:00
Robert Żaczek 2, Adam Gołąb 2, Konrad Kiełczykowski, Szymon Gołaszewski- Kamil Setny
MKS Debrzno6-1 Garbarnia Kępice
13 listopada, 13:00
Sebastian Stalka 3, Paweł Władyczak, Wojciech Marczak, Patryk Klejdysz- Karol Kostuch
» kolejka 15 - 19/20.11.2016
Garbarnia Kępice1-3 Sparta Sycewice
19 listopada, 13:00
Adrian Rakoczy- Dominik Szczepkowski 2, Damian Kopciński
Słupia Kobylnica1-3 MKS Debrzno
19 listopada, 12:00
Kamil Setny- Jarosław Serówka, Paweł Wegner, Sebastian Stalka
Start Miastko4-2 Karol Pęplino
19 listopada, 12:00
Rafał Żukowski 2, Paweł Koniuszek, Krzysztof Bryndal- Adam Gołąb, Robert Żaczek
Jantar Ustka9-0 Leśnik Cewice
19 listopada, 13:00
Kamil Wójcik 5, Michał Kaszuba 3, Mateusz Kania
Kaszubia Studzienice0-3 Wybrzeże Objazda
20 listopada, 12:00
Mateusz Wargacki, Przemysław Cyrankowski, Piotr Szumski
Stal Jezierzyce3-2 Diament Trzebielino
19 listopada, 13:00
Przemysław Milewski, Wojciech Bartkowski, Maciej Miecznikowski- Mateusz Słumiński, Łukasz Itrych
Czarni Czarne1-4 Piast Człuchów
19 listopada, 14:00
Paweł Wnuk-Lipiński- Andriy Badyan, Bartosz Urbaniak, Dawid Wachnik, Łukasz Czarnowski
Brda Przechlewo0-1 Jantaria Pobłocie
19 listopada, 13:30
Radosław Powideł
» kolejka 16 - 18/19.03.2017
Sparta Sycewice4-2 Jantaria Pobłocie
18 marca, 15:00
Damian Kopciński 3, Bartłomiej Gesek- Adrian Mielewczyk, Patryk Roder
Brda Przechlewo3-2 Piast Człuchów
18 marca, 15:00
Damian Chrapkowski, Szymon Rakowski, Karol Januszewski- Błażej Kolter, Łukasz Czarnowski
Czarni Czarne2-3 Diament Trzebielino
18 marca, 15:00
Kacper Kaczmarek, Paweł Wnuk-Lipiński- Mateusz Słumiński 2, Łukasz Itrych
Stal Jezierzyce1-0 Wybrzeże Objazda
18 marca, 15:00
Maciej Miecznikowski
Kaszubia Studzienice0-3 Leśnik Cewice
19 marca, 15:00
Cezary Plichta 2, Maciej Wierzbowski
Jantar Ustka1-1 Karol Pęplino
18 marca, 15:00
Kamil Wójcik- Szymon Gołaszewski
Start Miastko6-2 MKS Debrzno
18 marca, 14:00
Dominik Husejko 3, Rafał Żukowski 2, Jarosław Żak- Paweł Wegner 2
Słupia Kobylnica3-0 Garbarnia Kępice
vo
19 marca, 13:00
Marcel Stanischewski, Dorian Jarest
na boisku 2:0, udział w drużynie gości zawodnika Przemysław Mazuś, który miał pauzować za cztery żółte kartki
» kolejka 17 - 25/26.03.2017
Słupia Kobylnica1-2 Sparta Sycewice
26 marca, 14:00
Marcel Stanischewski- Rafał Wasiak, Michał Mytych
Garbarnia Kępice1-5 Start Miastko
25 marca, 14:30
Damian Orłowski- Krzysztof Bryndal, Rafał Żukowski, Sławomir Pufelski, Kamil Pranczk, Oskar Wiśniewski
MKS Debrzno4-4 Jantar Ustka
26 marca, 14:25
Michał Kawczak 2, Paweł Wegner 2- Kamil Wójcik 3, Michał Kaszuba
Karol Pęplino3-0 Kaszubia Studzienice
26 marca, 11:00
Szymon Gołaszewski 2, Konrad Kiełczykowski
w Słupsku
Leśnik Cewice2-4 Stal Jezierzyce
26 marca, 13:30
Cezary Plichta, Adam Zieliński- Łukasz Skierka 2, Adrian Grzelczyk, Marcin Strzębała
Wybrzeże Objazda1-5 Czarni Czarne
26 marca, 16:00
Przemysław Cyrankowski- Paweł Wnuk-Lipiński, Łukasz Jakubowski, Kacper Kaczmarek, Paweł Hatała, Piotr Kopot
Diament Trzebielino6-1 Brda Przechlewo
26 marca, 13:30
Mateusz Słumiński 3, Piotr Baranowski 2, Michał Rabenda- Kacper Ginter
Piast Człuchów1-3 Jantaria Pobłocie
25 marca, 13:00
Wojciech Wolański- Michał Syrnyk, Tomasz Kwidziński, Paweł Domański
» kolejka 18 - 01/02.04.2017
Sparta Sycewice1-0 Piast Człuchów
1 kwietnia, 16:30
Kamil Oblizajek
Jantaria Pobłocie0-4 Diament Trzebielino
2 kwietnia, 13:00
Mateusz Słumiński 2, Robert Borowiński 2
Brda Przechlewo2-4 Wybrzeże Objazda
1 kwietnia, 16:00
Jakub Kalinowski, Mateusz Snopkowski- Przemysław Cyrankowski 2, Piotr Szumski 2
Czarni Czarne0-1 Leśnik Cewice
1 kwietnia, 15:00
Paweł Labuda
Stal Jezierzyce1-1 Karol Pęplino
1 kwietnia, 17:00
Łukasz Skierka- Robert Żaczek
Kaszubia Studzienice1-2 MKS Debrzno
2 kwietnia, 15:00
Artur Rzepiński- Sebastian Stalka, Michał Kawczak
Jantar Ustka6-2 Garbarnia Kępice
1 kwietnia, 17:00
Kamil Wójcik 2, Wojciech Barnik, Michał Kaszuba, Marek Kozak, Bartłomiej Granosik- Michał Michalak, Karol Waszak
Start Miastko6-0 Słupia Kobylnica
1 kwietnia, 14:00
Krzysztof Bryndal 2, Sławomir Pufelski 2, Jakub Data, Rafał Żukowski
» kolejka 19 - 08/09.04.2017
Start Miastko5-1 Sparta Sycewice
8 kwietnia, 14:00
Wojciech Szuta 2, Kamil Pranczk, Sławomir Pufelski, Dominik Husejko- Radosław Terefenko
Słupia Kobylnica2-1 Jantar Ustka
8 kwietnia, 15:00
Mariusz Zblewski, Kamil Setny- Kamil Wójcik
Garbarnia Kępice1-3 Kaszubia Studzienice
8 kwietnia, 15:30
Ernest Czelewicz- Artur Rzepiński 2, Arkadiusz Gut
MKS Debrzno0-4 Stal Jezierzyce
8 kwietnia, 15:00
Maciej Miecznikowski 2, Adrian Grzelczyk, Marcin Strzębała
Karol Pęplino5-1 Czarni Czarne
8 kwietnia, 17:00
Karol Petrus 3, Robert Żaczek, Konrad Kiełczykowski- Łukasz Rapa
w Słupsku
Leśnik Cewice1-0 Brda Przechlewo
9 kwietnia, 11:00
Cezary Plichta
Wybrzeże Objazda1-2 Jantaria Pobłocie
9 kwietnia, 13:00
Przemysław Cyrankowski- Maciej Formela, Kamil Iwanicki
Diament Trzebielino0-2 Piast Człuchów
8 kwietnia, 16:30
Sebastian Gołębiewski, Jarosław Wójcik
» kolejka 20 - 12/15.04.2017
Sparta Sycewice1-1 Diament Trzebielino
15 kwietnia, 13:00
Patryk Nitsche- Mateusz Słumiński
Piast Człuchów6-2 Wybrzeże Objazda
15 kwietnia, 14:00
Jarosław Wójcik 2, Andrzej Kierski, Łukasz Czarnowski, Paweł Maślanyk, Maciej Gibczyński- Mateusz Wargacki, Rafał Milczarek
Jantaria Pobłocie4-0 Leśnik Cewice
15 kwietnia, 14:00
Patryk Roder, Kamil Iwanicki, Adrian Mielewczyk, Maciej Formela
Brda Przechlewo2-2 Karol Pęplino
15 kwietnia, 11:00
Karol Januszewski 2- Konrad Kiełczykowski 2
Czarni Czarne3-2 MKS Debrzno
12 kwietnia, 17:00
Michał Bednarski, Paweł Wnuk-Lipiński, Grzegorz Kraska- Bartosz Szulc, Paweł Władyczak
Stal Jezierzyce6-1 Garbarnia Kępice
15 kwietnia, 17:00
Maciej Miecznikowski 4, Adrian Grzelczyk, Mateusz Perlański- samobójcza
Kaszubia Studzienice5-4 Słupia Kobylnica
15 kwietnia, 15:00
Artur Rzepiński 2, Damian Wajs, Kacper Kreft, Łukasz Hinc- Mariusz Zblewski 2, Adam Hostyński, Dorian Jarest
Jantar Ustka2-2 Start Miastko
12 kwietnia, 17:30
Karol Czubak 2- Paweł Koniuszek, Sławomir Pufelski
» kolejka 21 - 22/23.04.2017
Jantar Ustka2-4 Sparta Sycewice
22 kwietnia, 17:00
Michał Kaszuba, Szymon Budziński- Bartłomiej Gesek 2, Rafał Wasiak, Krystian Klawikowski
Start Miastko7-0 Kaszubia Studzienice
22 kwietnia, 12:00
Sławomir Pufelski 3, Paweł Koniuszek, samobójcza, Patryk Kapica, Jakub Data
Słupia Kobylnica1-2 Stal Jezierzyce
22 kwietnia, 15:00
Adrian Łopuszyński- Łukasz Skierka, Maciej Miecznikowski
Garbarnia Kępice2-3 Czarni Czarne
22 kwietnia, 17:00
Piotr Górniewicz, Gracjan Brzeziński- Łukasz Rapa 2, Piotr Kopot
MKS Debrzno1-1 Brda Przechlewo
22 kwietnia, 17:00
Paweł Wegner- Karol Januszewski
Karol Pęplino2-1 Jantaria Pobłocie
23 kwietnia, 11:00
Szymon Gołaszewski, Jakub Cech- Paweł Domański
w Słupsku
Leśnik Cewice1-1 Piast Człuchów
23 kwietnia, 11:00
Cezary Plichta- Łukasz Czarnowski
Wybrzeże Objazda5-4 Diament Trzebielino
23 kwietnia, 13:00
Mateusz Wargacki 3, Rafał Milczarek, Mateusz Grudniewski- Piotr Baranowski 3, Robert Borowiński
» kolejka 22 - 29/30.04.2017
Sparta Sycewice3-1 Wybrzeże Objazda
29 kwietnia, 11:00
Krystian Klawikowski, Bartłomiej Gesek, Damian Kopciński- Mateusz Grudniewski
Diament Trzebielino6-0 Leśnik Cewice
29 kwietnia, 16:30
Mateusz Słumiński 5, Marcin Jędryczka
Piast Człuchów6-3 Karol Pęplino
29 kwietnia, 15:00
Sebastian Gołębiewski 2, Maciej Gibczyński, Łukasz Czarnowski, Bartosz Urbaniak, Jarosław Wójcik- Konrad Kiełczykowski 2, Patryk Lubański
Jantaria Pobłocie0-2 MKS Debrzno
30 kwietnia, 13:00
Bartłomiej Rutyna, Paweł Wegner
Brda Przechlewo3-0 Garbarnia Kępice
vo
29 kwietnia, 16:00
samobójcza, Damian Chrapkowski
mecz przerwany w 17 min. przy stanie 2:0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Czarni Czarne3-1 Słupia Kobylnica
29 kwietnia, 15:00
Łukasz Rapa, Maciej Tamioła, Jakub Osiński- Kamil Setny
Stal Jezierzyce0-2 Start Miastko
30 kwietnia, 17:00
Sławomir Pufelski, Rafał Żukowski
Kaszubia Studzienice2-1 Jantar Ustka
30 kwietnia, 15:00
Rafał Soldatke, Jacek Dułak- Kamil Wójcik
» kolejka 23 - 03.05.2017
Kaszubia Studzienice1-6 Sparta Sycewice
3 maja, 15:00
Marcin Przytuła- Michał Giersz 2, Kamil Oblizajek, Damian Kopciński, Radosław Terefenko, Michał Mytych
Jantar Ustka1-3 Stal Jezierzyce
3 maja, 17:00
Michał Kaszuba- Damian Sadura, Maciej Miecznikowski, Łukasz Skierka
Start Miastko5-0 Czarni Czarne
3 maja, 12:00
Paweł Koniuszek 2, samobójcza, Jakub Data, Dagosz Deńczyk
Słupia Kobylnica6-3 Brda Przechlewo
3 maja, 15:00
Kamil Setny 3, Tomasz Perkowski 2, Artur Szymankowski- Michał Wirkus, Michał Wąsik, Damian Chrapkowski
Garbarnia Kępice2-4 Jantaria Pobłocie
3 maja, 15:30
Piotr Górniewicz, Gracjan Brzeziński- Michał Syrnyk 2, Patryk Roder, Kamil Iwanicki
MKS Debrzno2-0 Piast Człuchów
3 maja, 17:00
Paweł Wegner 2
Karol Pęplino0-0 Diament Trzebielino
3 maja, 18:00
w Słupsku
Leśnik Cewice2-0 Wybrzeże Objazda
3 maja, 13:30
Cezary Plichta 2
» kolejka 24 - 06/07.05.2017
Sparta Sycewice2-0 Leśnik Cewice
6 maja, 18:00
Bartłomiej Gesek, Andrzej Kotłowski
Wybrzeże Objazda1-3 Karol Pęplino
7 maja, 13:00
Piotr Kubicki- Karol Petrus 2, Mateusz Bewersdorff
Diament Trzebielino6-2 MKS Debrzno
6 maja, 16:30
Mateusz Słumiński 2, Łukasz Itrych, Dawid Małgorzewicz, Piotr Terefenko, Robert Borowiński- Bartosz Szulc, Paweł Wegner
Piast Człuchów3-0 Garbarnia Kępice
vo
6 maja, 15:00
goście zrezygnowali z przyjazdu na zawody
Jantaria Pobłocie3-0 Słupia Kobylnica
vo
7 maja, 13:00
Kamil Iwanicki 2, Maciej Formela- Tomasz Kunicki
na boisku 3:1, udział w drużynie gości zawodnika Mariusza Zblewskiego, który miał pauzować za cztery żółte kartki
Brda Przechlewo2-1 Start Miastko
6 maja, 16:00
Damian Chrapkowski, Kacper Ginter- Sławomir Pufelski
Czarni Czarne0-5 Jantar Ustka
6 maja, 15:00
Karol Czubak 2, Kamil Wójcik 2, Wojciech Barnik
Stal Jezierzyce4-0 Kaszubia Studzienice
6 maja, 17:00
Łukasz Skierka 2, Maciej Miecznikowski, Mateusz Rawski
» kolejka 25 - 13/14.05.2017
Stal Jezierzyce3-0 Sparta Sycewice
14 maja, 17:00
Piotr Bentkowski, Tomasz Biel, Łukasz Skierka
Kaszubia Studzienice0-1 Czarni Czarne
14 maja, 13:00
Kacper Kaczmarek
Jantar Ustka4-0 Brda Przechlewo
13 maja, 18:00
Maciej Dawid, Szymon Budziński, Kamil Wójcik, Kamil Klimas
Start Miastko1-0 Jantaria Pobłocie
13 maja, 14:00
Rafał Żukowski
Słupia Kobylnica0-0 Piast Człuchów
13 maja, 15:00
Garbarnia Kępice0-4 Diament Trzebielino
13 maja, 15:30
Mateusz Słumiński 2, Dawid Małgorzewicz, Robert Borowiński
MKS Debrzno8-1 Wybrzeże Objazda
13 maja, 17:30
Bartłomiej Rutyna 5, Michał Kawczak 2, Michał Pacholik- Piotr Kubicki
Karol Pęplino3-2 Leśnik Cewice
14 maja, 11:00
Szymon Gołaszewski, Robert Żaczek, Konrad Kiełczykowski- Krzysztof Urban, Przemysław Mosór
w Słupsku
» kolejka 26 - 20/21.05.2017
Sparta Sycewice5-0 Karol Pęplino
21 maja, 18:00
Michał Giersz 3, Tomasz Adkonis, Radosław Terefenko
Leśnik Cewice0-3 MKS Debrzno
21 maja, 11:00
Paweł Wegner 2, Mariusz Góra
Wybrzeże Objazda9-0 Garbarnia Kępice
21 maja, 13:00
Piotr Szumski 4, Przemysław Cyrankowski 2, Mateusz Grudniewski, Mateusz Wargacki, Bartłomiej Wietrak
Diament Trzebielino0-1 Słupia Kobylnica
20 maja, 16:30
Tomasz Kunicki
Piast Człuchów3-1 Start Miastko
20 maja, 15:00
Łukasz Czarnowski, Jarosław Wójcik, Dominik Gołuński- Paweł Koniuszek
Jantaria Pobłocie2-3 Jantar Ustka
21 maja, 13:00
Maciej Formela, Paweł Domański- Karol Czubak 2, samobójcza
Brda Przechlewo4-2 Kaszubia Studzienice
20 maja, 16:00
Szymon Rakowski 2, Kamil Kowcun, Adrian Ginter- Jacek Dułak, Artur Rzepiński
Czarni Czarne2-1 Stal Jezierzyce
20 maja, 15:00
Maciej Tamioła 2- Maciej Miecznikowski
» kolejka 27 - 27/28.05.2017
Czarni Czarne1-2 Sparta Sycewice
28 maja, 17:00
Kacper Woziński- samobójcza, Radosław Terefenko
Stal Jezierzyce0-1 Brda Przechlewo
27 maja, 17:00
Karol Januszewski
Kaszubia Studzienice2-1 Jantaria Pobłocie
28 maja, 13:00
Tomasz Zaborowski, Łukasz Hinc- Mateusz Klawikowski
Jantar Ustka0-1 Piast Człuchów
27 maja, 18:00
Maciej Gibczyński
Start Miastko3-2 Diament Trzebielino
27 maja, 17:00
Sławomir Pufelski, Rafał Żukowski, Dominik Husejko- Mateusz Słumiński, Robert Borowiński
Słupia Kobylnica3-0 Wybrzeże Objazda
27 maja, 15:00
Mariusz Zblewski, Marcel Stanischewski, Tomasz Kunicki
Garbarnia Kępice0-5 Leśnik Cewice
28 maja, 16:00
Paweł Labuda 2, Miłosz Naczk, Przemysław Mosór, Cezary Plichta
w Korzybiu; mecz przerwany w 26 min. z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
MKS Debrzno5-1 Karol Pęplino
26 maja, 18:30
Michał Kawczak, Paweł Wegner, Krystian Szostek, Bartosz Szulc, Patryk Klejdysz- Radosław Pluta
» kolejka 28 - 03/04.06.2017
Sparta Sycewice2-1 MKS Debrzno
3 czerwca, 16:30
Bartłomiej Gesek, Krystian Klawikowski- Bartłomiej Rutyna
Karol Pęplino5-0 Garbarnia Kępice
4 czerwca, 19:00
Szymon Gołaszewski 3, Karol Petrus, Daniel Ziembiński
w Słupsku; mecz przerwany po 45 minutach, drużyna gości nie przystąpiła do gry w drugiej części
Leśnik Cewice1-0 Słupia Kobylnica
4 czerwca, 13:30
Cezary Plichta
Wybrzeże Objazda0-3 Start Miastko
4 czerwca, 13:00
Rafał Żukowski 2, Sławomir Pufelski
Diament Trzebielino2-1 Jantar Ustka
3 czerwca, 17:00
Mateusz Słumiński 2- Kamil Wójcik
Piast Człuchów3-1 Kaszubia Studzienice
3 czerwca, 15:00
Karol Lubiński, Jarosław Wójcik, Mateusz Drobek- samobójcza
Jantaria Pobłocie1-3 Stal Jezierzyce
4 czerwca, 13:00
Maciej Formela- Maciej Miecznikowski 2, Piotr Bentkowski
Brda Przechlewo1-1 Czarni Czarne
3 czerwca, 16:00
Damian Chrapkowski- Łukasz Rapa
» kolejka 29 - 10/11.06.2017
Brda Przechlewo3-0 Sparta Sycewice
vo
10 czerwca, 12:00
Jakub Warniełło- Damian Kopciński, Michał Giersz
na boisku 1:2, udział w drużynie gości nieuprawnionego zawodnika Damiana Jęcka, który nie został wpisany do sędziowskiego protokołu
Czarni Czarne2-1 Jantaria Pobłocie
11 czerwca, 17:00
Kacper Kaczmarek 2- Michał Syrnyk
Stal Jezierzyce4-0 Piast Człuchów
10 czerwca, 17:00
Damian Sadura 2, Mateusz Perlański, Maciej Miecznikowski
Kaszubia Studzienice2-3 Diament Trzebielino
11 czerwca, 13:00
Łukasz Hinc, Artur Rzepiński- Mateusz Słumiński, Łukasz Itrych, samobójcza
Jantar Ustka5-0 Wybrzeże Objazda
10 czerwca, 18:00
Mariusz Karpiński 3, Kamil Wójcik, Michał Wiśniewski
Start Miastko11-0 Leśnik Cewice
10 czerwca, 11:00
Jakub Data 3, Rafał Żukowski 2, Dominik Husejko, Sławomir Pufelski, samobójcza, Paweł Koniuszek, Patryk Kapica, Robert Sztuba
Słupia Kobylnica3-0 Karol Pęplino
10 czerwca, 16:00
Tomasz Perkowski, Marcel Stanischewski, Marek Górski
Garbarnia Kępice1-5 MKS Debrzno
10 czerwca, 17:15
Michał Andrzejczyk- Patryk Klejdysz 2, Damian Okoński 2, Damian Litwiniuk
» kolejka 30 - 17.06.2017
Sparta Sycewice6-2 Garbarnia Kępice
17 czerwca, 18:00
Radosław Terefenko 3, Michał Giersz, Jarosław Cudziło, Daniel Libigocki- Szymon Wawrzyniak, Michał Andrzejczyk
MKS Debrzno3-1 Słupia Kobylnica
17 czerwca, 18:00
Paweł Wegner 2, Jakub Kierzek- Kamil Setny
Karol Pęplino3-2 Start Miastko
15 czerwca, 17:00
Karol Petrus 2, Szymon Gołaszewski- Rafał Żukowski, Sławomir Pufelski
w Bruskowie Wielkim
Leśnik Cewice1-3 Jantar Ustka
17 czerwca, 18:00
Cezary Plichta- Kamil Wójcik 2, Kamil Klimas
Wybrzeże Objazda3-0 Kaszubia Studzienice
vo
17 czerwca, 18:00
goście nie stawili się na zawody
Diament Trzebielino1-1 Stal Jezierzyce
17 czerwca, 18:00
Mateusz Słumiński- Łukasz Skierka
Piast Człuchów2-1 Czarni Czarne
14 czerwca, 18:00
Paweł Maślanyk, Sebastian Gołębiewski- Maciej Tamioła
Jantaria Pobłocie2-3 Brda Przechlewo
15 czerwca, 16:00
Patryk Roder, Adrian Mielewczyk- Damian Chrapkowski 2, Karol Januszewski

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::