HISTORIA › TABELE/WYNIKI
» Słupska klasa okręgowa - sezon 2017/18
Lp.ZespółM.Pkt.Bramki Z.R.P.
1. Jantar Ustka 30 76 136-33 24 4 2
2. Stal Jezierzyce 30 74 94-39 24 2 4
3. Sparta Sycewice 30 70 97-35 23 1 6
4. Piast Człuchów 30 53 92-55 16 5 9
5. MKS Debrzno 30 46 78-72 14 4 12
6. Karol Pęplino 30 45 66-59 13 6 11
7. Jantaria Pobłocie 30 41 42-46 12 5 13
8. Zawisza Borzytuchom 30 41 59-71 12 5 13
9. Myśliwiec Tuchomie 30 40 49-48 12 4 14
10. Brda Przechlewo 30 36 53-85 10 6 14
11. Leśnik Cewice 30 34 50-89 10 4 16
12. Echo Biesowice 30 33 53-66 10 3 17
13. KS Włynkówko 30 32 52-85 9 5 16
14. Diament Trzebielino 30 30 38-68 9 3 18
15. Czarni Czarne 30 27 46-73 6 9 15
16. Kaszubia Studzienice 30 7 31-112 1 4 25


» kolejka 1 - 12.08.2017
Karol Pęplino2-8 Jantar Ustka
12 sierpnia, 18:00
Szymon Gołaszewski 2- Karol Czubak 3, Kamil Wójcik 3, Maciej Dawid 2
w Słupsku
Zawisza Borzytuchom3-1 Leśnik Cewice
12 sierpnia, 14:00
Dawid Kuszlewicz, Jakub Świderski, Piotr Pituch- Jędrzej Waczkowski
Czarni Czarne1-3 MKS Debrzno
12 sierpnia, 12:00
Kacper Kaczmarek- Paweł Władyczak 2, Sebastian Stalka
Myśliwiec Tuchomie1-0 Diament Trzebielino
12 sierpnia, 17:00
samobójcza
KS Włynkówko0-1 Jantaria Pobłocie
12 sierpnia, 17:00
Kacper Zieliński
Echo Biesowice2-1 Piast Człuchów
12 sierpnia, 17:00
Sebastian Marszałek, Dawid Rynkiewicz- Mateusz Drobek
Brda Przechlewo2-2 Kaszubia Studzienice
30 sierpnia, 17:00
Szymon Rakowski, Jędrzej Pilarski- Rafał Soldatke, Miłosz Augustynowicz
w pierwotnym terminie (12 sierpnia, 17.00) mecz odwołany na prośbę gości
Stal Jezierzyce0-1 Sparta Sycewice
12 sierpnia, 15:00
Bartłomiej Gesek
» kolejka 2 - 15.08.2017
Jantaria Pobłocie2-0 Echo Biesowice
15 sierpnia, 16:00
Kacper Zieliński, Kamil Iwanicki
Piast Człuchów4-1 Zawisza Borzytuchom
15 sierpnia, 15:00
Mateusz Drobek, Łukasz Czarnowski, Jarosław Wójcik, Dominik Gołuński- Mateusz Nogieć
Kaszubia Studzienice2-2 Myśliwiec Tuchomie
15 sierpnia, 15:00
Marcin Przytuła, Rafał Soldatke- Grzegorz Treder, Krystian Barra
Leśnik Cewice6-2 Stal Jezierzyce
15 sierpnia, 11:00
Rafał Łapigrowski 4, Jędrzej Waczkowski 2- Maciej Miecznikowski, Marcin Strzębała
Jantar Ustka5-0 Diament Trzebielino
15 sierpnia, 18:00
Kamil Wójcik 4, Karol Czubak
MKS Debrzno6-0 Brda Przechlewo
15 sierpnia, 17:00
Patryk Klejdysz 2, Paweł Wegner 2, Kamil Masternak, Michał Pacholik
Karol Pęplino2-2 KS Włynkówko
15 sierpnia, 18:00
Robert Żaczek, Konrad Kiełczykowski- Bartosz Bukowski 2
w Słupsku
Sparta Sycewice6-1 Czarni Czarne
15 sierpnia, 16:00
Damian Kopciński 2, Krzysztof Wańdzio, Radosław Terefenko, Bartosz Rekowski, Tomasz Adkonis- Kacper Kaczmarek
» kolejka 3 - 19/20.08.2017
Czarni Czarne1-3 Leśnik Cewice
19 sierpnia, 16:00
Maciej Tamioła- samobójcza, Oskar Czajkowski, Jędrzej Waczkowski
Diament Trzebielino2-0 Kaszubia Studzienice
19 sierpnia, 16:00
Rafał Wólczyński, Kamil Kępa
Echo Biesowice3-4 Karol Pęplino
20 sierpnia, 17:00
Rafał Wasilewski 2, Krzysztof Wasilewski- Paweł Gorzała, Szymon Gołaszewski, Karol Petrus, Robert Żaczek
Zawisza Borzytuchom0-0 Jantaria Pobłocie
20 sierpnia, 16:00
Stal Jezierzyce3-1 Piast Człuchów
19 sierpnia, 17:00
Maciej Miecznikowski 2, samobójcza- Łukasz Czarnowski
Brda Przechlewo1-4 Sparta Sycewice
19 sierpnia, 17:00
samobójcza- Bartłomiej Gesek 2, Damian Kopciński, Tomasz Adkonis
Myśliwiec Tuchomie3-1 MKS Debrzno
20 sierpnia, 17:00
Krystian Barra 2, Mateusz Demko- Mariusz Góra
KS Włynkówko1-1 Jantar Ustka
20 sierpnia, 14:00
Patryk Bobiński- Karol Czubak
» kolejka 4 - 26/27.08.2017
Jantar Ustka5-2 Kaszubia Studzienice
26 sierpnia, 18:00
Karol Czubak 4, Kamil Wójcik- Michał Borzyszkowski 2
Sparta Sycewice4-0 Myśliwiec Tuchomie
26 sierpnia, 16:00
Damian Kopciński 3, Krzysztof Wańdzio
Piast Człuchów5-2 Czarni Czarne
26 sierpnia, 12:00
Łukasz Czarnowski 4, samobójcza- Krystian Stanios, Paweł Wnuk-Lipiński
Stal Jezierzyce3-1 Jantaria Pobłocie
26 sierpnia, 16:00
Piotr Bentkowski 2, Maciej Miecznikowski- Kacper Zieliński
KS Włynkówko1-0 Echo Biesowice
27 sierpnia, 14:00
samobójcza
MKS Debrzno6-0 Diament Trzebielino
27 sierpnia, 16:00
Bartłomiej Rutyna 2, Patryk Klejdysz 2, Paweł Władyczak, Mariusz Góra
Karol Pęplino2-1 Zawisza Borzytuchom
27 sierpnia, 17:00
Paweł Gorzała, Karol Petrus- Dawid Kuszlewicz
w Słupsku
Leśnik Cewice0-0 Brda Przechlewo
27 sierpnia, 13:30
» kolejka 5 - 02/03.09.2017
Brda Przechlewo2-2 Piast Człuchów
2 września, 16:00
Jakub Warniełło, Dominik Lemańczyk- Bartosz Urbaniak, Jarosław Wójcik
Diament Trzebielino0-4 Sparta Sycewice
2 września, 16:00
Michał Mytych 2, Radosław Terefenko, Bartłomiej Gesek
Czarni Czarne2-0 Jantaria Pobłocie
2 września, 15:00
Kacper Kaczmarek, Paweł Wnuk-Lipiński
Echo Biesowice1-2 Jantar Ustka
2 września, 17:00
Sebastian Marszałek- Kamil Wójcik, Karol Czubak
Zawisza Borzytuchom2-2 KS Włynkówko
3 września, 16:00
Mateusz Nazarko, Dominik Petryszyn- Konrad Łabicki, Bartosz Bukowski
Myśliwiec Tuchomie2-0 Leśnik Cewice
3 września, 13:00
Paweł Penkowski, Tomasz Kupczyk
Stal Jezierzyce3-2 Karol Pęplino
3 września, 17:00
Maciej Miecznikowski 2, Marcin Strzębała- Konrad Kiełczykowski, Michał Lubański
Kaszubia Studzienice1-7 MKS Debrzno
3 września, 15:00
Marcin Przytuła- Michał Kawczak 2, samobójcza, Kamil Masternak, Maciej Domański, Mariusz Góra, Damian Litwiniuk
» kolejka 6 - 09/10.09.2017
Echo Biesowice4-2 Zawisza Borzytuchom
9 września, 17:00
Paweł Rynkiewicz, Sebastian Marszałek, Adrian Paszotka-Lipiński, Mariusz Feretycki- Mateusz Zblewski, Tobiasz Rachwał
Jantaria Pobłocie1-2 Brda Przechlewo
10 września, 13:00
Tomasz Okrój- Kacper Ginter, Damian Chrapkowski
Piast Człuchów4-1 Myśliwiec Tuchomie
9 września, 16:00
Błażej Kolter, Łukasz Czarnowski, Marcin Żukowski, Kamil Wrona- Tomasz Kupczyk
Jantar Ustka5-0 MKS Debrzno
9 września, 17:00
Kamil Wójcik 3, Dominik Kaczmarek, Karol Czubak
Sparta Sycewice6-0 Kaszubia Studzienice
10 września, 17:00
Damian Grzeszkowiak 4, Bartosz Rekowski, Tomasz Adkonis
Karol Pęplino5-0 Czarni Czarne
10 września, 17:00
Konrad Kiełczykowski 4, Przemysław Jakubik
w Bruskowie Wielkim
Leśnik Cewice5-1 Diament Trzebielino
10 września, 13:30
Krzysztof Urban 3, Damian Wolski, Cezary Plichta- Piotr Terefenko
KS Włynkówko0-5 Stal Jezierzyce
10 września, 14:00
samobójcza, Tomasz Perkowski, Piotr Bentkowski, Damian Sadura, Marcin Strzębała
» kolejka 7 - 16/17.09.2017
Stal Jezierzyce5-3 Echo Biesowice
16 września, 11:00
Maciej Miecznikowski 2, Mateusz Perlański 2, Damian Sadura- Piotr Kołwzan, Sebastian Marszałek, Mariusz Feretycki
Czarni Czarne9-1 KS Włynkówko
16 września, 15:00
Maciej Tamioła 5, Kacper Kaczmarek 2, Sebastian Sieradzki, Krystian Stanios- Patryk Bobiński
Diament Trzebielino3-4 Piast Człuchów
16 września, 16:00
Robert Borowiński, Mariusz Maćko, Jan Przybylski- Łukasz Czarnowski 2, Dawid Wachnik 2
Zawisza Borzytuchom1-9 Jantar Ustka
17 września, 16:00
Karol Dziemianko- Kamil Wójcik 4, Karol Czubak 3, Dominik Kaczmarek, Mateusz Żebrowski
MKS Debrzno3-4 Sparta Sycewice
17 września, 16:00
Bartłomiej Rutyna 2, Paweł Wegner- Krzysztof Wańdzio, Damian Kopciński, Jarosław Cudziło, Radosław Terefenko
Brda Przechlewo2-0 Karol Pęplino
16 września, 17:00
Damian Chrapkowski, Kamil Kowcun
Myśliwiec Tuchomie5-1 Jantaria Pobłocie
17 września, 13:00
Grzegorz Treder, Arkadiusz Gut, Cezary Jenta, Bartłomiej Stoltman, Adam Gross- Krystian Stencel
Kaszubia Studzienice2-3 Leśnik Cewice
17 września, 15:00
Rafał Soldatke, Fabian Szultka- Artur Mrosk 2, Adam Zieliński
» kolejka 8 - 23/24.09.2017
Piast Człuchów10-0 Kaszubia Studzienice
23 września, 16:00
Łukasz Czarnowski 4, Dominik Gołuński 2, Karol Lubiński, Andriy Badyan, Błażej Kolter, Mateusz Drobek
Echo Biesowice3-1 Czarni Czarne
23 września, 16:00
Artur Kacprzak, Sławomir Kozicki, Adrian Paszotka-Lipiński- Kacper Woziński
Jantaria Pobłocie1-0 Diament Trzebielino
24 września, 13:00
Maciej Formela
Jantar Ustka5-1 Sparta Sycewice
23 września, 16:00
Karol Czubak 3, Dominik Kaczmarek, Kamil Wójcik- Damian Grzeszkowiak
Zawisza Borzytuchom1-2 Stal Jezierzyce
24 września, 16:00
Jakub Świderski- Maciej Miecznikowski, Adrian Grzelczyk
Leśnik Cewice1-1 MKS Debrzno
24 września, 13:30
Rafał Ruła- Krystian Szostek
KS Włynkówko3-4 Brda Przechlewo
24 września, 14:00
Jakub Giec 2, Konrad Łabicki- samobójcza, Damian Chrapkowski, Kamil Kowcun, Dominik Lemańczyk
Karol Pęplino0-1 Myśliwiec Tuchomie
24 września, 16:00
Adam Gross
w Słupsku
» kolejka 9 - 30.09/01.10.2017
Sparta Sycewice2-1 Leśnik Cewice
30 września, 16:00
Jarosław Cudziło, Patryk Nitsche- Paweł Bulczak
Brda Przechlewo3-1 Echo Biesowice
30 września, 15:00
Damian Chrapkowski, Kamil Kowcun, Igor Czernyk- Sebastian Marszałek
Diament Trzebielino2-1 Karol Pęplino
30 września, 16:00
Oskar Rokosz, Piotr Baranowski- Przemysław Jakubik
Czarni Czarne1-3 Zawisza Borzytuchom
30 września, 15:00
Paweł Wnuk-Lipiński- Karol Dziemianko, Dominik Serafinowski, Mateusz Zblewski
Stal Jezierzyce2-0 Jantar Ustka
30 września, 16:00
Maciej Miecznikowski, Marcin Strzębała
Kaszubia Studzienice0-2 Jantaria Pobłocie
1 października, 15:00
Radosław Powideł, Tomasz Kwidziński
Myśliwiec Tuchomie1-3 KS Włynkówko
1 października, 13:00
Tomasz Kupczyk- Michał Podgórny, Jakub Giec, Łukasz Kazubowski
MKS Debrzno3-2 Piast Człuchów
1 października, 15:00
Bartłomiej Rutyna, Paweł Władyczak, Paweł Wegner- Dawid Wachnik, Łukasz Czarnowski
» kolejka 10 - 07/08.10.2017
Jantar Ustka6-1 Leśnik Cewice
7 października, 16:00
Karol Czubak 3, Sebastian Wasiuk, Kamil Wójcik, Kacper Dawid- Łukasz Janowicz
Zawisza Borzytuchom1-2 Brda Przechlewo
8 października, 16:00
Mateusz Zblewski- Dominik Lemańczyk, Sylwester Żmuda-Trzebiatowski
KS Włynkówko3-5 Diament Trzebielino
7 października, 16:00
Konrad Łabicki 2, Bartosz Bukowski- Piotr Jasiński 2, Rafał Wólczyński, Piotr Baranowski, Michał Rabenda
Jantaria Pobłocie1-2 MKS Debrzno
8 października, 13:00
Kamil Iwanicki- Paweł Władyczak, Paweł Wegner
Piast Człuchów2-0 Sparta Sycewice
7 października, 16:00
Dawid Wachnik, Karol Lubiński
Stal Jezierzyce3-2 Czarni Czarne
7 października, 15:00
Maciej Miecznikowski 2, Damian Sadura- Paweł Wnuk-Lipiński, Przemysław Łazor
Echo Biesowice0-1 Myśliwiec Tuchomie
7 października, 16:00
Krystian Barra
Karol Pęplino7-2 Kaszubia Studzienice
8 października, 11:00
Przemysław Jakubik 3, Szymon Gołaszewski, Karol Petrus, Kamil Kamiński, Konrad Kiełczykowski- Rafał Soldatke, Mariusz Lewiński
w Słupsku
» kolejka 11 - 14/15.10.2017
Czarni Czarne1-5 Jantar Ustka
14 października, 11:00
Maciej Tamioła- Karol Czubak 3, Kamil Wójcik 2
Diament Trzebielino0-0 Echo Biesowice
14 października, 15:30
Sparta Sycewice3-0 Jantaria Pobłocie
vo
14 października, 16:00
Krystian Klawikowski- Paweł Domański
na boisku 1:1, udział w drużynie gości zawodnika Karol Wolski, który miał pauzować za cztery żółte kartki
Brda Przechlewo2-3 Stal Jezierzyce
14 października, 11:00
Dominik Lemańczyk, Michał Wirkus- Maciej Miecznikowski, Piotr Bentkowski, Łukasz Skierka
Leśnik Cewice1-6 Piast Człuchów
15 października, 13:30
Adam Zieliński- Bartosz Urbaniak 2, Dawid Wachnik, Łukasz Czarnowski, Andriy Badyan, Karol Lubiński
MKS Debrzno2-2 Karol Pęplino
15 października, 15:00
Paweł Władyczak, Wojciech Taras- Konrad Kiełczykowski, Przemysław Jakubik
Kaszubia Studzienice2-3 KS Włynkówko
15 października, 13:00
Damian Wajs, Michał Chirk- Konrad Łabicki 2, Piotr Falkowski
Myśliwiec Tuchomie2-2 Zawisza Borzytuchom
15 października, 13:00
Cezary Jenta, Adam Gross- Marcin Bartłomiejczuk, Dominik Petryszyn
» kolejka 12 - 21/22.10.2017
Czarni Czarne2-1 Brda Przechlewo
21 października, 14:00
Maciej Tamioła, Paweł Wnuk-Lipiński- Dominik Lemańczyk
Echo Biesowice1-0 Kaszubia Studzienice
21 października, 15:00
Rafał Wasilewski
Stal Jezierzyce2-0 Myśliwiec Tuchomie
21 października, 15:00
Piotr Bentkowski, Marcin Strzębała
Zawisza Borzytuchom2-1 Diament Trzebielino
22 października, 14:00
Jakub Świderski, Piotr Pituch- Robert Borowiński
Jantar Ustka2-2 Piast Człuchów
21 października, 15:00
Karol Czubak, Sebastian Wasiuk- Łukasz Czarnowski, Andriy Badyan
Jantaria Pobłocie3-1 Leśnik Cewice
22 października, 13:00
Tomasz Kwidziński, Maciej Formela, Paweł Domański- Paweł Labuda
KS Włynkówko1-0 MKS Debrzno
22 października, 13:00
Bartosz Bukowski
Karol Pęplino1-2 Sparta Sycewice
21 października, 11:00
Daniel Ziembiński- Bartłomiej Gesek, Bartosz Rekowski
w Słupsku
» kolejka 13 - 28/29.10.2017
Piast Człuchów2-1 Jantaria Pobłocie
29 października, 13:00
Bartosz Urbaniak 2- Radosław Powideł
Diament Trzebielino0-3 Stal Jezierzyce
28 października, 15:00
Maciej Miecznikowski, Tomasz Perkowski, Damian Sadura
Brda Przechlewo1-4 Jantar Ustka
28 października, 14:00
Mateusz Snopkowski- Karol Czubak 2, Michał Zborowski, Kamil Wójcik
Sparta Sycewice5-0 KS Włynkówko
28 października, 14:00
Grzegorz Rzadkiewicz 2, Bartłomiej Gesek, samobójcza, Tomasz Adkonis
Myśliwiec Tuchomie1-0 Czarni Czarne
29 października, 13:00
Adam Gross
Leśnik Cewice2-0 Karol Pęplino
29 października, 13:30
Cezary Plichta, Miłosz Naczk
MKS Debrzno0-1 Echo Biesowice
29 października, 14:00
Adrian Paszotka-Lipiński
Kaszubia Studzienice4-3 Zawisza Borzytuchom
29 października, 13:00
Rafał Soldatke, Artur Dargas, Damian Wajs, Krzysztof Soldatke- Piotr Pituch, Marcin Bartłomiejczuk, Tobiasz Rachwał
» kolejka 14 - 04/05.11.2017
Stal Jezierzyce5-0 Kaszubia Studzienice
4 listopada, 14:00
Maciej Miecznikowski 2, Łukasz Skierka, Mariusz Żurek, Przemysław Milewski
Jantar Ustka1-2 Jantaria Pobłocie
4 listopada, 14:00
Dariusz Stańczyk- Tomasz Kwidziński, Paweł Domański
Czarni Czarne3-2 Diament Trzebielino
4 listopada, 14:00
Maciej Tamioła, Piotr Kopot, Paweł Wnuk-Lipiński- Dawid Korniak, Igor Bronka
Echo Biesowice1-1 Sparta Sycewice
4 listopada, 14:00
Adrian Paszotka-Lipiński- Krzysztof Wańdzio
Zawisza Borzytuchom1-3 MKS Debrzno
5 listopada, 14:00
Mateusz Zblewski- Kamil Masternak 2, Wojciech Marczak
Brda Przechlewo2-1 Myśliwiec Tuchomie
4 listopada, 14:00
Dominik Lemańczyk, Paweł Puchowicz- Adam Gross
KS Włynkówko0-3 Leśnik Cewice
4 listopada, 13:00
Damian Wolski, Wiesław Kwiatkowski, Cezary Plichta
Karol Pęplino1-1 Piast Człuchów
5 listopada, 11:00
Adam Gołąb- Mateusz Drobek
w Słupsku
» kolejka 15 - 11/12.11.2017
Diament Trzebielino2-2 Brda Przechlewo
11 listopada, 14:00
Paweł Rejak, Kamil Kępa- Paweł Puchowicz, Adrian Nowak
MKS Debrzno2-3 Stal Jezierzyce
12 listopada, 13:00
Bartłomiej Rutyna, Szymon Malmon- Maciej Miecznikowski 3
Jantaria Pobłocie1-1 Karol Pęplino
12 listopada, 13:00
Paweł Domański- Karol Petrus
Piast Człuchów8-3 KS Włynkówko
11 listopada, 13:00
Mateusz Drobek 2, Dawid Wachnik, Karol Lubiński, Łukasz Czarnowski, Bartosz Urbaniak, Paweł Maślanyk, Łukasz Bednarek- Jacek Okołotowicz, Konrad Łabicki, Michał Podgórny
Sparta Sycewice9-0 Zawisza Borzytuchom
11 listopada, 14:00
Damian Kopciński 2, Tomasz Adkonis 2, Kamil Oblizajek, Krystian Klawikowski, Bartłomiej Gesek, Bartosz Rekowski, Patryk Nitsche
mecz przerwany w 83. minucie z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych, Komisja ds. Rozgrywek utrzymała wynik z boiska
Myśliwiec Tuchomie1-2 Jantar Ustka
12 listopada, 13:00
Grzegorz Treder- Kamil Wójcik, Karol Czubak
Kaszubia Studzienice1-1 Czarni Czarne
12 listopada, 13:00
Rafał Soldatke- Krystian Stanios
Leśnik Cewice1-0 Echo Biesowice
12 listopada, 13:30
Paweł Labuda
» kolejka 16 - 17/18.03.2018
Jantar Ustka2-1 Karol Pęplino
18 kwietnia, 18:00
Michał Kaszuba, Kamil Wójcik- Szymon Gołaszewski
w pierwotnym terminie (17 marca, godz.15.00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Leśnik Cewice2-2 Zawisza Borzytuchom
17 marca, 16:00
Krzysztof Urban, samobójcza- Karol Dziemianko, Tobiasz Rachwał
MKS Debrzno3-3 Czarni Czarne
18 kwietnia, 17:00
Szymon Malmon 3- Kacper Kołodziejczyk, Piotr Kopot, Marek Lisewski
w pierwotnym terminie (18 marca, godz.15.00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Diament Trzebielino2-0 Myśliwiec Tuchomie
18 kwietnia, 17:00
Oskar Rokosz, Dawid Korniak
w pierwotnym terminie (17 marca, godz.15.00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jantaria Pobłocie0-0 KS Włynkówko
26 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (18 marca, godz.13.00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piast Człuchów9-1 Echo Biesowice
18 kwietnia, 17:00
Bartosz Urbaniak 3, Łukasz Czarnowski 3, Karol Lubiński 2, Paweł Maślanyk- Sebastian Marszałek
w pierwotnym terminie (17 marca, godz.13.00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kaszubia Studzienice2-3 Brda Przechlewo
18 kwietnia, 17:00
Rafał Soldatke 2- Michał Wirkus 2, Kamil Kowcun
w pierwotnym terminie (18 marca, godz.15.00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sparta Sycewice3-2 Stal Jezierzyce
18 marca, 16:00
Krystian Klawikowski, Jarosław Cudziło, Radosław Terefenko- Kacper Rozgowski, Piotr Bentkowski
» kolejka 17 - 24/25.03.2018
Echo Biesowice1-4 Jantaria Pobłocie
24 marca, 16:00
Rafał Wasilewski- Paweł Domański 2, Kacper Zieliński, Marcin Klawikowski
Zawisza Borzytuchom5-1 Piast Człuchów
25 marca, 15:00
Tobiasz Rachwał 2, Dariusz Syldatk, Denis Jakuć, Łukasz Hinc- Kamil Woźniak
Myśliwiec Tuchomie1-0 Kaszubia Studzienice
25 marca, 13:00
Adam Gross
Stal Jezierzyce2-1 Leśnik Cewice
25 marca, 15:00
Maciej Miecznikowski 2- Artur Mrosk
Diament Trzebielino0-4 Jantar Ustka
25 marca, 14:00
Karol Czubak 2, Dominik Kaczmarek, Kamil Wójcik
Brda Przechlewo2-2 MKS Debrzno
24 marca, 15:00
Dominik Lemańczyk, Michał Wirkus- Sebastian Stalka, samobójcza
KS Włynkówko0-1 Karol Pęplino
25 marca, 13:00
Adam Gołąb
Czarni Czarne0-1 Sparta Sycewice
24 marca, 14:00
Tomasz Adkonis
» kolejka 18 - 28/31.03.2018
Leśnik Cewice2-2 Czarni Czarne
31 marca, 12:00
Adam Zieliński, Cezary Plichta- Piotr Kopot, Paweł Wnuk-Lipiński
Kaszubia Studzienice2-3 Diament Trzebielino
31 marca, 15:00
Michał Chirk, Rafał Soldatke- Michał Rabenda 2, Piotr Baranowski
Karol Pęplino3-2 Echo Biesowice
28 marca, 16:30
Karol Petrus, Szymon Gołaszewski, Arkadiusz Woźniak- Krzysztof Wasilewski, Sebastian Marszałek
w Bruskowie Wielkim
Jantaria Pobłocie4-1 Zawisza Borzytuchom
31 marca, 13:00
Paweł Domański 2, Patryk Roder, Krystian Stencel- Tobiasz Rachwał
Piast Człuchów2-5 Stal Jezierzyce
28 marca, 16:00
Andriy Badyan, Mateusz Drobek- Tomasz Perkowski 2, Łukasz Skierka, Piotr Bentkowski, Maciej Miecznikowski
Sparta Sycewice5-1 Brda Przechlewo
28 marca, 17:00
Tomasz Adkonis 2, Bartosz Rekowski, Patryk Nitsche, Jarosław Cudziło- Jakub Warniełło
w Słupsku
MKS Debrzno2-1 Myśliwiec Tuchomie
31 marca, 16:00
Patryk Klejdysz 2- Marcin Przytuła
Jantar Ustka8-0 KS Włynkówko
28 marca, 17:00
Kamil Wójcik 3, Mateusz Żebrowski, Dominik Kaczmarek, Karol Czubak, samobójcza, Oskar Hawdurowicz
» kolejka 19 - 07/08.04.2018
Kaszubia Studzienice1-4 Jantar Ustka
7 kwietnia, 17:00
Michał Borzyszkowski- Kamil Wójcik 2, samobójcza, Dominik Kaczmarek
Myśliwiec Tuchomie0-2 Sparta Sycewice
8 kwietnia, 13:00
Damian Kopciński, Krystian Klawikowski
Czarni Czarne0-0 Piast Człuchów
7 kwietnia, 15:00
Jantaria Pobłocie1-4 Stal Jezierzyce
8 kwietnia, 13:00
Patryk Roder- Łukasz Skierka 2, Maciej Miecznikowski 2
Echo Biesowice1-3 KS Włynkówko
7 kwietnia, 11:00
Łukasz Zefert- Michał Podgórny 3
Diament Trzebielino0-1 MKS Debrzno
7 kwietnia, 15:00
Bartłomiej Lica
Zawisza Borzytuchom5-1 Karol Pęplino
8 kwietnia, 17:15
Tobiasz Rachwał 2, Łukasz Hinc 2, Mateusz Zblewski- Szymon Gołaszewski
Brda Przechlewo7-0 Leśnik Cewice
7 kwietnia, 11:00
Michał Wirkus 3, Dominik Lemańczyk 2, Adrian Ginter, Kamil Kowcun
» kolejka 20 - 14/15.04.2018
Piast Człuchów2-0 Brda Przechlewo
14 kwietnia, 15:00
Bartosz Urbaniak, Karol Lubiński
Sparta Sycewice5-0 Diament Trzebielino
15 kwietnia, 16:00
Bartłomiej Gesek, Michał Mytych, Tomasz Adkonis, 2 samobójcze
w Kobylnicy
Jantaria Pobłocie2-1 Czarni Czarne
15 kwietnia, 13:00
Kacper Zieliński, Mateusz Klawikowski- Maciej Tamioła
Jantar Ustka3-2 Echo Biesowice
14 kwietnia, 17:00
Mateusz Żebrowski, Sebastian Wasiuk, Oskar Hawdurowicz- Krzysztof Wasilewski, Sebastian Marszałek
KS Włynkówko0-0 Zawisza Borzytuchom
15 kwietnia, 15:00
Leśnik Cewice0-5 Myśliwiec Tuchomie
15 kwietnia, 13:30
Marcin Przytuła 3, Adam Gross, Dominik Michańczyk
Karol Pęplino1-1 Stal Jezierzyce
15 kwietnia, 11:00
Adam Gołąb- Piotr Bentkowski
w Bruskowie Wielkim
MKS Debrzno5-1 Kaszubia Studzienice
15 kwietnia, 17:00
Patryk Klejdysz 2, Szymon Malmon, Michał Pacholik, Krystian Szostek- Michał Borzyszkowski
» kolejka 21 - 21/22.04.2018
Zawisza Borzytuchom2-1 Echo Biesowice
22 kwietnia, 16:00
Tobiasz Rachwał, Mateusz Zblewski- Krzysztof Wasilewski
Brda Przechlewo1-1 Jantaria Pobłocie
21 kwietnia, 13:00
Szymon Rakowski- Patryk Roder
Myśliwiec Tuchomie2-2 Piast Człuchów
22 kwietnia, 18:00
Adam Gross 2- Bartosz Urbaniak, Paweł Maślanyk
MKS Debrzno2-3 Jantar Ustka
21 kwietnia, 15:00
Szymon Malmon, Paweł Władyczak- Sebastian Wasiuk, Bartłomiej Nałęcz, Karol Czubak
Kaszubia Studzienice1-2 Sparta Sycewice
21 kwietnia, 17:00
Rafał Soldatke- Damian Kopciński, Michał Mytych
Czarni Czarne3-3 Karol Pęplino
21 kwietnia, 14:00
Kacper Kaczmarek 2, Maciej Tamioła- Dominik Gruszka, Karol Petrus, Szymon Gołaszewski
Diament Trzebielino2-0 Leśnik Cewice
21 kwietnia, 14:30
Patryk Kępa, Michał Rabenda
Stal Jezierzyce3-1 KS Włynkówko
22 kwietnia, 17:00
Tomasz Perkowski, Łukasz Skierka, Marcin Strzębała- Grzegorz Malinowski
» kolejka 22 - 28/29.04.2018
Echo Biesowice1-2 Stal Jezierzyce
29 kwietnia, 16:00
Mariusz Feretycki- Adrian Grzelczyk, Damian Sadura
KS Włynkówko4-1 Czarni Czarne
29 kwietnia, 11:00
Michał Podgórny 2, Konrad Łabicki, Bartosz Bukowski- Piotr Kopot
Piast Człuchów3-2 Diament Trzebielino
28 kwietnia, 15:00
Jarosław Wójcik, Andriy Badyan, Łukasz Czarnowski- Daniel Tylka, Patryk Kępa
Jantar Ustka5-1 Zawisza Borzytuchom
28 kwietnia, 17:00
Kamil Wójcik 2, Karol Czubak, Sebastian Wasiuk, Bartłomiej Nałęcz- Mateusz Nogieć
Sparta Sycewice10-1 MKS Debrzno
29 kwietnia, 16:00
Damian Kopciński 2, Dawid Kukliński 2, Tomasz Adkonis 2, Szymon Mytych, Patrycjusz Natoniewski, Bartłomiej Gesek, Michał Giersz- Patryk Klejdysz
w Kobylnicy
Karol Pęplino5-2 Brda Przechlewo
29 kwietnia, 11:00
Szymon Gołaszewski 3, Karol Petrus, Arkadiusz Woźniak- Maciej Śliwicki, Szymon Rakowski
w Bruskowie Wielkim
Jantaria Pobłocie2-1 Myśliwiec Tuchomie
29 kwietnia, 13:00
Patryk Roder, Kacper Zieliński- Adam Gross
Leśnik Cewice3-1 Kaszubia Studzienice
29 kwietnia, 13:30
Rafał Ruła, Adam Zieliński, Cezary Plichta- Rafał Soldatke
» kolejka 23 - 05/06.05.2018
Kaszubia Studzienice0-3 Piast Człuchów
5 maja, 17:00
Arkadiusz Zachajczuk 2, Andriy Badyan
Czarni Czarne2-2 Echo Biesowice
5 maja, 15:00
Łukasz Rapa, Kacper Kaczmarek- Łukasz Zefert, Sebastian Marszałek
Diament Trzebielino1-0 Jantaria Pobłocie
5 maja, 16:30
Daniel Tylka
Sparta Sycewice2-3 Jantar Ustka
5 maja, 11:00
Michał Mytych, Jarosław Cudziło- Kamil Wójcik 2, Karol Czubak
w Kobylnicy
Stal Jezierzyce5-0 Zawisza Borzytuchom
6 maja, 17:00
Maciej Miecznikowski 3, Piotr Bentkowski, Oskar Czaiński
MKS Debrzno9-2 Leśnik Cewice
5 maja, 17:00
Paweł Władyczak 3, Szymon Malmon 2, Patryk Klejdysz 2, Michał Kawczak, Sebastian Stalka- Adam Zieliński, Krzysztof Urban
Brda Przechlewo5-0 KS Włynkówko
5 maja, 15:00
Michał Wirkus 4, Damian Chrapkowski
Myśliwiec Tuchomie3-1 Karol Pęplino
5 maja, 18:00
Adam Gross 2, Cezary Jenta- Krystian Czaszejko
» kolejka 24 - 12/13.05.2018
Leśnik Cewice1-6 Sparta Sycewice
12 maja, 17:00
Paweł Labuda- Tomasz Adkonis 2, Michał Mytych, Michał Giersz, Jarosław Cudziło, Krystian Klawikowski
Echo Biesowice1-4 Brda Przechlewo
13 maja, 16:00
Łukasz Zefert- Damian Chrapkowski 2, Szymon Rakowski, Maciej Śliwicki
Karol Pęplino1-0 Diament Trzebielino
13 maja, 11:00
Adam Gołąb
Zawisza Borzytuchom2-0 Czarni Czarne
12 maja, 16:00
Łukasz Hinc, Piotr Pituch
Jantar Ustka3-3 Stal Jezierzyce
12 maja, 17:00
Karol Czubak, Bartłomiej Nałęcz, samobójcza- Maciej Miecznikowski, Adrian Grzelczyk, Piotr Bentkowski
Jantaria Pobłocie4-2 Kaszubia Studzienice
13 maja, 13:00
Paweł Domański 3, Kamil Iwanicki- Rafał Soldatke 2
KS Włynkówko1-6 Myśliwiec Tuchomie
13 maja, 11:00
Patryk Bobiński- Adam Gross 3, Arkadiusz Gut 2, Cezary Jenta
Piast Człuchów5-1 MKS Debrzno
12 maja, 15:00
Andriy Badyan, Dominik Gołuński, Karol Lubiński, Arkadiusz Zachajczuk, Jarosław Wójcik- Patryk Klejdysz
» kolejka 25 - 19/20.05.2018
Leśnik Cewice0-8 Jantar Ustka
20 maja, 13:30
Kamil Wójcik 3, Karol Czubak 2, Kacper Dawid, Dominik Kaczmarek, Bartłomiej Nałęcz
Brda Przechlewo0-3 Zawisza Borzytuchom
19 maja, 15:00
Piotr Pituch 2, Tobiasz Rachwał
Diament Trzebielino1-2 KS Włynkówko
19 maja, 16:30
Daniel Tylka- Michał Podgórny, Patryk Bobiński
MKS Debrzno5-1 Jantaria Pobłocie
20 maja, 17:00
Patryk Klejdysz 2, Mariusz Góra, Bartłomiej Rutyna, Krystian Szostek- Piotr Bronk
Sparta Sycewice2-0 Piast Człuchów
19 maja, 17:30
Mateusz Han, Dawid Kukliński
w Kobylnicy
Czarni Czarne2-0 Stal Jezierzyce
19 maja, 15:00
Maciej Tamioła, Michał Bednarski
Myśliwiec Tuchomie1-2 Echo Biesowice
20 maja, 17:00
Arkadiusz Gut- Krzysztof Wasilewski 2
Kaszubia Studzienice1-2 Karol Pęplino
20 maja, 17:00
Miłosz Augustynowicz- Adam Gołąb 2
» kolejka 26 - 26/27.05.2018
Jantar Ustka9-0 Czarni Czarne
26 maja, 11:00
Kamil Wójcik 3, Dominik Kaczmarek 2, Maciej Dawid, Kacper Dawid, Karol Czubak, Bartłomiej Brzostowicz
Echo Biesowice1-3 Diament Trzebielino
27 maja, 18:00
samobójcza- Rafał Wólczyński, Adrian Kundro, Sebastian Tylka
Jantaria Pobłocie1-2 Sparta Sycewice
27 maja, 13:00
Kamil Iwanicki- Jarosław Cudziło, Michał Giersz
Stal Jezierzyce6-0 Brda Przechlewo
26 maja, 17:00
Maciej Miecznikowski 3, Adrian Grzelczyk, Przemysław Milewski, Damian Sadura
Piast Człuchów3-0 Leśnik Cewice
vo
26 maja, 17:00
goście nie stawili się na zawody
Karol Pęplino7-0 MKS Debrzno
27 maja, 13:00
Karol Petrus 4, Konrad Kiełczykowski 2, Szymon Gołaszewski
KS Włynkówko7-0 Kaszubia Studzienice
27 maja, 14:00
Bartosz Bukowski, Konrad Łabicki, Patryk Bobiński, Michał Podgórny, Kamil Kulpa, Jakub Giec, Bartłomiej Bartosiak
Zawisza Borzytuchom2-1 Myśliwiec Tuchomie
27 maja, 16:00
Piotr Pituch, Tobiasz Rachwał- Marcin Przytuła
» kolejka 27 - 30/31.05.2018
Brda Przechlewo1-3 Czarni Czarne
30 maja, 17:30
Adrian Nowak- Piotr Kopot, Kacper Kołodziejczyk, Kacper Kaczmarek
Kaszubia Studzienice0-4 Echo Biesowice
30 maja, 17:00
Sebastian Marszałek 4
Myśliwiec Tuchomie2-4 Stal Jezierzyce
31 maja, 18:00
Adam Gross, samobójcza- Maciej Miecznikowski 2, Piotr Bentkowski, Łukasz Skierka
Diament Trzebielino2-6 Zawisza Borzytuchom
31 maja, 15:00
Piotr Baranowski, Michał Rabenda- Piotr Pituch 2, Łukasz Hinc, Mateusz Berent, Jakub Świderski, samobójcza
Piast Człuchów1-2 Jantar Ustka
30 maja, 18:00
Jarosław Wójcik- Karol Czubak, Mateusz Żebrowski
Leśnik Cewice2-1 Jantaria Pobłocie
30 maja, 18:30
Michał Maszota, Adam Zieliński- Radosław Powideł
MKS Debrzno3-2 KS Włynkówko
31 maja, 16:00
Szymon Malmon 2, Krystian Szostek- Patryk Bobiński, Jakub Giec
Sparta Sycewice0-2 Karol Pęplino
31 maja, 18:00
Szymon Gołaszewski 2
w Kobylnicy
» kolejka 28 - 03.06.2018
Jantaria Pobłocie2-0 Piast Człuchów
3 czerwca, 13:00
Kamil Iwanicki, Radoslaw Powideł
Stal Jezierzyce2-0 Diament Trzebielino
3 czerwca, 17:00
Piotr Bentkowski, Łukasz Skierka
Jantar Ustka16-0 Brda Przechlewo
3 czerwca, 17:00
Kamil Wójcik 6, Karol Czubak 5, Dominik Kaczmarek 2, Kacper Dawid, Michał Zborowski, Sebastian Wasiuk
KS Włynkówko1-2 Sparta Sycewice
3 czerwca, 15:00
Patryk Bobiński- Krystian Klawikowski, Bartosz Rekowski
Czarni Czarne1-1 Myśliwiec Tuchomie
3 czerwca, 17:30
Kacper Kaczmarek- Adam Gross
Karol Pęplino4-2 Leśnik Cewice
3 czerwca, 11:00
Karol Petrus 2, Szymon Gołaszewski, Daniel Ziembiński- Miłosz Naczk, Adam Zieliński
Echo Biesowice5-3 MKS Debrzno
3 czerwca, 18:00
Sebastian Marszałek 4, Krzysztof Wasilewski- Mariusz Góra 2, Damian Litwiniuk
Zawisza Borzytuchom3-0 Kaszubia Studzienice
3 czerwca, 17:30
Tobiasz Rachwał 2, Jakub Świderski
» kolejka 29 - 09/10.06.2018
Kaszubia Studzienice1-8 Stal Jezierzyce
10 czerwca, 13:00
Rafał Soldatke- Łukasz Skierka 3, Maciej Miecznikowski 2, samobójcza, Mateusz Perlański, Mariusz Żurek
Jantaria Pobłocie2-2 Jantar Ustka
10 czerwca, 13:00
Paweł Domański, Patryk Roder- Karol Czubak, Kamil Wójcik
Diament Trzebielino0-0 Czarni Czarne
9 czerwca, 15:00
Sparta Sycewice2-4 Echo Biesowice
9 czerwca, 18:00
Tomasz Adkonis, Damian Kopciński- Krzysztof Wasilewski 2, Rafał Wasilewski, Sebastian Marszałek
w Kobylnicy
MKS Debrzno2-1 Zawisza Borzytuchom
10 czerwca, 16:00
Patryk Klejdysz 2- Mateusz Zblewski
Myśliwiec Tuchomie3-0 Brda Przechlewo
vo
10 czerwca, 18:00
goście nie stawili się na zawody
Leśnik Cewice5-3 KS Włynkówko
10 czerwca, 13:30
Adam Zieliński 2, Patryk Szarkiel 2, Artur Mrosk- Jacek Okołotowicz, Bartosz Bukowski, Jarosław Abramczuk
Piast Człuchów6-3 Karol Pęplino
9 czerwca, 11:00
Dominik Gołuński 3, Kamil Woźniak, Jarosław Wójcik, Dawid Wachnik- Szymon Gołaszewski 2, Karol Petrus
» kolejka 30 - 16.06.2018
Brda Przechlewo1-4 Diament Trzebielino
16 czerwca, 11:00
Jakub Bloch- Mateusz Nestor, Robert Borowiński, Piotr Baranowski, Daniel Tylka
w Wyczechach
Stal Jezierzyce3-0 MKS Debrzno
16 czerwca, 16:00
Maciej Miecznikowski 2, Łukasz Skierka
Karol Pęplino1-0 Jantaria Pobłocie
16 czerwca, 16:00
Karol Petrus
KS Włynkówko5-1 Piast Człuchów
16 czerwca, 16:00
Konrad Łabicki, Bartosz Bukowski, Patryk Bobiński, Łukasz Kazubowski, Oskar Majcher- Łukasz Czarnowski
Zawisza Borzytuchom3-1 Sparta Sycewice
16 czerwca, 16:00
Karol Dziemianko, Łukasz Hinc, Tobiasz Rachwał- Michał Mytych
Jantar Ustka4-0 Myśliwiec Tuchomie
16 czerwca, 16:00
Bartłomiej Nałęcz 2, Kamil Wójcik, Karol Czubak
Czarni Czarne1-1 Kaszubia Studzienice
16 czerwca, 16:00
Paweł Wnuk-Lipiński- Artur Dargas
Echo Biesowice5-1 Leśnik Cewice
16 czerwca, 16:00
Sebastian Marszałek 3, Łukasz Zefert 2- Paweł Bulczak

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::