HISTORIA › TABELE/WYNIKI
» Słupska klasa okręgowa - sezon 2018/19
Lp.ZespółM.Pkt.Bramki Z.R.P.
1. Lipniczanka Lipnica 30 78 126-29 25 3 2
2. Start Miastko 30 77 100-25 24 5 1
3. Sparta Sycewice 30 65 88-43 21 2 7
4. Myśliwiec Tuchomie 30 54 64-40 17 3 10
5. Piast Człuchów 30 51 83-56 16 3 11
6. Chrobry Charbrowo 30 50 69-66 15 5 10
7. Sokół Wyczechy 30 48 88-69 15 3 12
8. Karol Pęplino 30 43 66-65 13 4 13
9. MKS Debrzno 30 38 90-91 11 5 14
10. Zawisza Borzytuchom 30 38 56-63 11 5 14
11. Jantaria Pobłocie 30 37 60-56 11 4 15
12. Stal Jezierzyce 30 31 55-81 9 4 17
13. Słupia Kobylnica 30 29 41-67 9 2 19
14. Brda Przechlewo 30 21 36-114 7 0 23
15. Błękitni Główczyce 30 17 30-108 4 5 21
16. Leśnik Cewice 30 15 39-118 4 3 23


» kolejka 1 - 15.08.2018
Karol Pęplino4-4 MKS Debrzno
15 sierpnia, 18:00
Konrad Kiełczykowski 2, Adam Gołąb, Filip Łochowski- Szymon Malmon 3, Paweł Władyczak
Sokół Wyczechy2-1 Myśliwiec Tuchomie
15 sierpnia, 15:00
samobójcza, Karol Borek- Adam Gross
Chrobry Charbrowo2-1 Stal Jezierzyce
15 sierpnia, 17:00
Jakub Żmudzki, Mariusz Kalamaszek- Łukasz Skierka
Błękitni Główczyce1-2 Sparta Sycewice
15 sierpnia, 17:00
Adrian Szamal- Szymon Budziński, Krystian Klawikowski
Słupia Kobylnica2-3 Zawisza Borzytuchom
15 sierpnia, 17:00
Paweł Waleszczyk, Kamil Setny- Jakub Świderski, Łukasz Hinc, Denis Jakuć
Lipniczanka Lipnica5-0 Piast Człuchów
vo
15 sierpnia, 17:30
Artur Rzepiński 4, Fabian Górski
na boisku 5:0, w drużynie gości między 65. a 71. minutą przebywał na boisku jeden zawodnik o statusie młodzieżowca zamiast przewidzianych regulaminem rozgrywek co najmniej dwóch
Jantaria Pobłocie3-1 Leśnik Cewice
15 sierpnia, 16:00
Paweł Domański, Kamil Iwanicki, Dominik Stencel- Wiesław Kwiatkowski
Start Miastko4-0 Brda Przechlewo
15 sierpnia, 11:00
Paweł Koniuszek 3, Rafał Żukowski
» kolejka 2 - 18/19.08.2018
MKS Debrzno5-0 Brda Przechlewo
19 sierpnia, 13:30
Szymon Malmon 2, samobójcza, Krystian Szostek, Sebastian Stalka
Jantaria Pobłocie0-1 Start Miastko
18 sierpnia, 17:00
Paweł Koniuszek
Piast Człuchów8-0 Leśnik Cewice
18 sierpnia, 16:00
Arkadiusz Zachajczuk 2, Jarosław Wójcik 2, Łukasz Czarnowski, Dominik Gołuński, Andriy Badyan, Bartosz Urbaniak
Zawisza Borzytuchom0-2 Lipniczanka Lipnica
19 sierpnia, 16:00
Artur Rzepiński, Artur Wojach
Sparta Sycewice2-0 Słupia Kobylnica
18 sierpnia, 13:00
Szymon Schulz, Adrian Mordal
w Słupsku
Stal Jezierzyce2-2 Błękitni Główczyce
19 sierpnia, 17:00
Piotr Bentkowski, Damian Sadura- Robert Ludko 2
w Siemianicach
Myśliwiec Tuchomie2-0 Chrobry Charbrowo
19 sierpnia, 18:00
Adam Gross 2
Karol Pęplino6-0 Sokół Wyczechy
19 sierpnia, 18:00
Karol Petrus 4, Konrad Kiełczykowski, Szymon Gołaszewski
» kolejka 3 - 25/26.08.2018
Sokół Wyczechy4-3 MKS Debrzno
25 sierpnia, 15:00
Karol Dołgowski 3, Paweł Łacko- Michał Pacholik 2, Mariusz Góra
Chrobry Charbrowo4-1 Karol Pęplino
25 sierpnia, 14:30
Norbert Butowski, Sebastian Wiśniewski, Mariusz Kalamaszek, Szymon Pawlik- Szymon Gołaszewski
Błękitni Główczyce2-4 Myśliwiec Tuchomie
26 sierpnia, 13:00
Przemysław Romowski, Robert Ludko- Cezary Jenta, samobójcza, Adam Gross, Szymon Żmuda Trzebiatowski
Słupia Kobylnica3-2 Stal Jezierzyce
25 sierpnia, 17:00
Daniel Wojtysiak, Kamil Setny, Artur Szymankowski- Łukasz Skierka, Piotr Bentkowski
Lipniczanka Lipnica5-1 Sparta Sycewice
25 sierpnia, 11:00
Fabian Górski 2, Mateusz Cybula, 2, Artur Rzepiński- Patryk Dąbrowski
Leśnik Cewice2-4 Zawisza Borzytuchom
26 sierpnia, 14:00
Krzysztof Urban, Wiesław Kwiatkowski- Łukasz Hinc 2, Mateusz Zblewski, Tobiasz Rachwał
Start Miastko3-0 Piast Człuchów
25 sierpnia, 15:00
Paweł Koniuszek 2, Piotr Baranowski
Brda Przechlewo4-2 Jantaria Pobłocie
26 sierpnia, 11:00
Dominik Lemańczyk 2, Michał Wirkus, Radosław Wziętek- Radosław Powideł, Kamil Iwanicki
» kolejka 4 - 01/02.09.2018
MKS Debrzno4-3 Jantaria Pobłocie
2 września, 17:00
Krystian Szostek 2, Patryk Klejdysz, Szymon Malmon- Radosław Powideł, Kamil Iwanicki, Adrian Mielewczyk
Piast Człuchów5-1 Brda Przechlewo
1 września, 16:00
Szymon Rakowski 2, Bartosz Urbaniak, Andriy Badyan, Karol Lubiński- Adrian Nowak
Zawisza Borzytuchom0-4 Start Miastko
1 września, 17:00
Paweł Koniuszek 3, Bartłomiej Borowicz
Sparta Sycewice8-0 Leśnik Cewice
2 września, 11:00
Michał Mytych 2, samobójcze 2, Szymon Schulz 2, Tomasz Ślusarz, Adrian Kalinowski
w Słupsku
Stal Jezierzyce1-5 Lipniczanka Lipnica
2 września, 17:00
Adrian Grzelczyk- Artur Rzepiński 2, Kamil Pranczk, Tomasz Szada Borzyszkowski, Fabian Górski
w Siemianicach
Myśliwiec Tuchomie1-0 Słupia Kobylnica
2 września, 16:00
Tomasz Kupczyk
Karol Pęplino2-0 Błękitni Główczyce
2 września, 17:00
Szymon Gołaszewski, Karol Petrus
Sokół Wyczechy2-2 Chrobry Charbrowo
1 września, 15:00
Ariel Sobczak, Maciej Jaroszyński- Dominik Stencel, Szymon Pawlik
» kolejka 5 - 08/09.09.2018
Chrobry Charbrowo2-5 MKS Debrzno
9 września, 15:00
Sebastian Wiśniewski, Norbert Butowski- Szymon Malmon 3, Michał Pacholik, Sebastian Stalka
Błękitni Główczyce0-2 Sokół Wyczechy
8 września, 17:00
Ariel Sobczak 2
Słupia Kobylnica2-0 Karol Pęplino
8 września, 15:00
Kamil Setny 2
Lipniczanka Lipnica4-2 Myśliwiec Tuchomie
9 września, 17:00
Fabian Górski 2, Mateusz Cybula, Klaudiusz Szyca- Tomasz Kupczyk, Krystian Barra
Leśnik Cewice1-2 Stal Jezierzyce
9 września, 14:00
Patryk Szarkiel- Łukasz Skierka 2
Start Miastko4-0 Sparta Sycewice
8 września, 15:00
Paweł Koniuszek 2, Patryk Kapica, Oskar Wiśniewski
Brda Przechlewo2-0 Zawisza Borzytuchom
8 września, 15:00
Michał Wąsik, Michał Wirkus
Jantaria Pobłocie2-0 Piast Człuchów
9 września, 13:00
Radosław Powideł, Adrian Mielewczyk
» kolejka 6 - 15/16.09.2018
MKS Debrzno5-5 Piast Człuchów
16 września, 17:00
Szymon Malmon 3, Sebastian Stalka 2- Dominik Gołuński 2, Arkadiusz Zachajczuk, Łukasz Czarnowski, Andriy Badyan
Zawisza Borzytuchom2-2 Jantaria Pobłocie
15 września, 16:00
Łukasz Hinc, Dawid Kuszlewicz- Kamil Iwanicki, Paweł Domański
Sparta Sycewice3-0 Brda Przechlewo
vo
15 września, 13:00
w Kobylnicy; goście nie stawili się na zawody
Stal Jezierzyce1-4 Start Miastko
16 września, 17:00
Damian Sadura- Paweł Koniuszek 2, Sławomir Pufelski, Oskar Wiśniewski
w Siemianicach
Myśliwiec Tuchomie4-0 Leśnik Cewice
16 września, 11:00
Adam Gross 3, Damian Sobisz
Karol Pęplino2-4 Lipniczanka Lipnica
16 września, 16:30
Konrad Kiełczykowski, Karol Petrus- Gracjan Kuik Studziński, Artur Rzepiński, Fabian Górski, Artur Wojach
Sokół Wyczechy2-1 Słupia Kobylnica
15 września, 15:00
Ariel Sobczak, Maciej Jaroszyński- Kamil Setny
Chrobry Charbrowo2-0 Błękitni Główczyce
15 września, 17:00
Mariusz Kalamaszek, Damian Gołąbowicz
» kolejka 7 - 22/23.09.2018
Błękitni Główczyce4-3 MKS Debrzno
23 września, 13:00
Przemysław Romowski, Damian Grzeszkowiak, Piotr Majcher, Marek Skibiński- Krystian Szostek, Szymon Malmon, Paweł Władyczak
Słupia Kobylnica2-0 Chrobry Charbrowo
22 września, 15:00
Adam Hostyński, Robert Borowiński
Lipniczanka Lipnica2-1 Sokół Wyczechy
23 września, 14:30
Gracjan Kuik Studziński, Tomasz Szada Borzyszkowski- Karol Borek
Leśnik Cewice0-4 Karol Pęplino
23 września, 14:00
Szymon Gołaszewski 2, samobójcza, Karol Petrus
Start Miastko1-0 Myśliwiec Tuchomie
22 września, 15:00
Sławomir Pufelski
Brda Przechlewo3-0 Stal Jezierzyce
vo
22 września, 12:00
Radosław Wziętek- Łukasz Skierka 3, Damian Sadura
na boisku 1:4, w drużynie gości od 31. minuty przebywał na boisku jeden zawodnik o statusie młodzieżowca zamiast przewidzianych regulaminem rozgrywek co najmniej dwóch
Jantaria Pobłocie1-4 Sparta Sycewice
23 września, 13:00
Radosław Powideł- Krystian Klawikowski 2, samobójcza, Radosław Terefenko
Piast Człuchów3-1 Zawisza Borzytuchom
22 września, 16:00
Łukasz Czarnowski 2, Mateusz Drobek- samobójcza
» kolejka 8 - 29/30.09.2018
MKS Debrzno4-1 Zawisza Borzytuchom
30 września, 16:00
Krystian Szostek 2, Filip Malmon, Szymon Malmon- Jakub Świderski
Sparta Sycewice2-2 Piast Człuchów
30 września, 11:00
Dawid Kukliński, Patryk Pytlak- Adam Kluk, Bartosz Urbaniak
w Słupsku
Stal Jezierzyce2-1 Jantaria Pobłocie
30 września, 16:00
Kacper Rozgowski, Piotr Bentkowski- Patryk Roder
w Siemianicach
Myśliwiec Tuchomie2-1 Brda Przechlewo
30 września, 13:00
Adam Gross, Przemysław Toporek- Sylwester Żmuda-Trzebiatowski
Karol Pęplino1-4 Start Miastko
30 września, 16:00
Adam Gołąb- Oskar Wiśniewski 2, Paweł Koniuszek, Patryk Kapica
Sokół Wyczechy3-0 Leśnik Cewice
vo
29 września, 15:00
goście nie stawili się na zawody
Chrobry Charbrowo1-0 Lipniczanka Lipnica
29 września, 14:00
Wojciech Krzyżanowski
Błękitni Główczyce0-4 Słupia Kobylnica
30 września, 13:00
Robert Borowiński 2, Kamil Setny 2
» kolejka 9 - 06/07.10.2018
Słupia Kobylnica3-0 MKS Debrzno
6 października, 14:00
samobójcza, Kamil Setny, Łukasz Lemańczyk
Lipniczanka Lipnica3-1 Błękitni Główczyce
7 października, 13:00
Artur Rzepiński 2, Kamil Pranczk- Tomasz Fabich
Leśnik Cewice0-0 Chrobry Charbrowo
7 października, 14:00
Start Miastko4-0 Sokół Wyczechy
6 października, 12:00
Krzysztof Bryndal 2, Sławomir Pufelski, Oskar Wiśniewski
Brda Przechlewo0-3 Karol Pęplino
7 października, 11:00
Adam Gołąb 2, Karol Petrus
Jantaria Pobłocie1-1 Myśliwiec Tuchomie
7 października, 13:00
Maciej Formela- Adam Gross
Piast Człuchów5-2 Stal Jezierzyce
6 października, 15:00
Łukasz Czarnowski 2, Adam Kluk, Paweł Maślanyk, Mateusz Drobek- Marek Werenc, Mariusz Zakrzewski
Zawisza Borzytuchom4-2 Sparta Sycewice
7 października, 16:00
Łukasz Hinc 2, Dominik Petryszyn, Jakub Świderski- Michał Giersz, Szymon Mytych
» kolejka 10 - 13/14.10.2018
MKS Debrzno0-3 Sparta Sycewice
14 października, 15:30
Szymon Budziński, Michał Mytych, Jarosław Cudziło
Stal Jezierzyce2-1 Zawisza Borzytuchom
14 października, 16:00
Mateusz Ciok, Marcin Strzębała- Karol Dziemianko
w Siemianicach
Myśliwiec Tuchomie3-3 Piast Człuchów
14 października, 13:00
Tomasz Kupczyk 2, Szymon Żmuda Trzebiatowski- Andriy Badyan, Arkadiusz Zachajczuk, Adam Kluk
Karol Pęplino2-1 Jantaria Pobłocie
14 października, 11:00
Szymon Gołaszewski, Adam Gołąb- Radosław Powideł
Sokół Wyczechy0-1 Brda Przechlewo
13 października, 11:00
Michał Wąsik
Chrobry Charbrowo1-3 Start Miastko
13 października, 14:00
Mariusz Kalamaszek- Sławomir Pufelski 2, Oskar Wiśniewski
Błękitni Główczyce4-2 Leśnik Cewice
14 października, 13:00
Przemysław Romowski 3, samobójcza- Adam Zieliński, Cezary Plichta
Słupia Kobylnica0-3 Lipniczanka Lipnica
13 października, 14:00
Artur Rzepiński, Tomasz Szada Borzyszkowski, Bartosz Wnuk-Lipiński
» kolejka 11 - 20/21.10.2018
Lipniczanka Lipnica10-1 MKS Debrzno
21 października, 14:00
Artur Rzepiński 3, Fabian Górski 2, Łukasz Chylewski, Patryk Erdmann, Artur Wojach, Adrian Kuik Studziński, Tomasz Piechowski- Mariusz Góra
Leśnik Cewice4-1 Słupia Kobylnica
21 października, 14:00
Patryk Szarkiel 2, Miłosz Naczk, Krzysztof Urban- Wojciech Kalisz
Start Miastko1-1 Błękitni Główczyce
20 października, 15:00
Sławomir Pufelski- Adrian Szamal
Brda Przechlewo4-3 Chrobry Charbrowo
20 października, 12:00
Adrian Nowak, Dawid Modrzejewski, Michał Wirkus, Kamil Kowcun- Sebastian Wiśniewski 3
Jantaria Pobłocie4-3 Sokół Wyczechy
21 października, 13:00
Radosław Powideł, Adrian Mielewczyk, Maciej Formela, Mateusz Klawikowski- Jakub Piłat, samobójcza, Paweł Łacko
Piast Człuchów4-1 Karol Pęplino
20 października, 15:30
Adam Kluk 2, Łukasz Czarnowski, Mateusz Drobek- Adam Gołąb
Zawisza Borzytuchom4-3 Myśliwiec Tuchomie
21 października, 14:00
Tobiasz Rachwał, Damian Wajs, Marcin Bartłomiejczuk, Mateusz Zblewski- Krystian Barra 2, Adam Gross
Sparta Sycewice5-2 Stal Jezierzyce
20 października, 13:00
Mateusz Budzyński 2, Rafał Bobrowski, Szymon Schulz, Michał Mytych- Oskar Czaiński, Grzegorz Skórcz
w Słupsku
» kolejka 12 - 27/28.10.2018
MKS Debrzno1-2 Stal Jezierzyce
27 października, 15:00
Szymon Malmon- Piotr Bentkowski, Łukasz Skierka
Myśliwiec Tuchomie0-3 Sparta Sycewice
28 października, 13:00
Dawid Kukliński, Szymon Budziński, Patryk Dąbrowski
Karol Pęplino2-0 Zawisza Borzytuchom
27 października, 11:00
Dominik Gruszka, Szymon Gołaszewski
Sokół Wyczechy0-1 Piast Człuchów
27 października, 15:00
Dominik Gołuński
Chrobry Charbrowo3-2 Jantaria Pobłocie
27 października, 15:00
Krystian Kruszyński, Sebastian Wiśniewski, Radosław Piotrowski- Maciej Formela, Marcin Klawikowski
Błękitni Główczyce4-2 Brda Przechlewo
28 października, 13:00
Damian Grzeszkowiak 3, samobójcza- Kacper Ginter, Kamil Kowcun
Słupia Kobylnica1-2 Start Miastko
27 października, 13:00
Kamil Setny- Oskar Wiśniewski, Paweł Koniuszek
Lipniczanka Lipnica5-0 Leśnik Cewice
28 października, 13:00
Artur Rzepiński 2, Tomasz Szada Borzyszkowski 2, Mateusz Cybula
» kolejka 13 - 03/04.11.2018
Leśnik Cewice2-2 MKS Debrzno
4 listopada, 14:00
Piotr Zieliński, Aleksander Zieliński- Szymon Malmon, Wojciech Marczak
Start Miastko1-1 Lipniczanka Lipnica
3 listopada, 14:00
Sławomir Pufelski- Tomasz Piechowski
Brda Przechlewo2-3 Słupia Kobylnica
3 listopada, 13:00
Dominik Lemańczyk 2- Kamil Setny 2, Adam Hostyński
Jantaria Pobłocie1-1 Błękitni Główczyce
4 listopada, 13:00
Tomasz Kwidziński- Artur Piekarz
w Szczypkowicach
Piast Człuchów4-2 Chrobry Charbrowo
3 listopada, 14:00
Łukasz Czarnowski 2, Kamil Woźniak, Jarosław Wójcik- Adam Ceregra, Mariusz Kalamaszek
Zawisza Borzytuchom5-0 Sokół Wyczechy
4 listopada, 14:00
Filip Zblewski 2, Dominik Petryszyn 2, Tobiasz Rachwał
Sparta Sycewice2-0 Karol Pęplino
3 listopada, 13:00
Szymon Mytych, Dawid Kukliński
w Słupsku
Stal Jezierzyce1-0 Myśliwiec Tuchomie
3 listopada, 13:00
Damian Sadura
w Siemianicach
» kolejka 14 - 10/11.11.2018
MKS Debrzno2-1 Myśliwiec Tuchomie
11 listopada, 13:00
Mariusz Góra, Sebastian Stalka- Krystian Barra
Karol Pęplino2-1 Stal Jezierzyce
10 listopada, 11:00
Patryk Blank 2- Łukasz Skierka
Sokół Wyczechy6-2 Sparta Sycewice
10 listopada, 14:00
Maciej Jaroszyński 2, Kajetan Pogorzelski, Karol Dołgowski, Karol Borek, Ariel Sobczak- Rafał Bobrowski, Szymon Schulz
Chrobry Charbrowo2-1 Zawisza Borzytuchom
10 listopada, 14:00
Tomasz Berliński, Dominik Stencel- Filip Zblewski
Błękitni Główczyce1-3 Piast Człuchów
11 listopada, 13:00
Przemysław Romowski- Andriy Badyan, Dominik Gołuński, Karol Lubiński
Słupia Kobylnica1-0 Jantaria Pobłocie
10 listopada, 13:00
Kewin Kamiński
Lipniczanka Lipnica14-0 Brda Przechlewo
11 listopada, 13:00
Artur Rzepiński 9, Artur Wojach 2, Bartosz Wnuk-Lipiński, Tomasz Piechowski, Fabian Górski
Leśnik Cewice2-2 Start Miastko
11 listopada, 14:00
Rafał Ruła, Patryk Szarkiel- Rafał Żukowski, Paweł Koniuszek
» kolejka 15 - 17/18.11.2018
Start Miastko5-1 MKS Debrzno
17 listopada, 13:00
Oskar Wiśniewski 2, Bartłomiej Borowicz 2, Paweł Koniuszek- Filip Malmon
Brda Przechlewo5-1 Leśnik Cewice
17 listopada, 13:00
Kacper Ginter 2, Michał Wirkus 2, Dominik Lemańczyk- Rafał Ruła
Jantaria Pobłocie1-5 Lipniczanka Lipnica
18 listopada, 13:00
Adrian Mielewczyk- Artur Wojach 3, samobójcza, Artur Rzepiński
w Szczypkowicach
Piast Człuchów4-2 Słupia Kobylnica
17 listopada, 13:00
Łukasz Czarnowski 2, Karol Lubiński, Andriy Badyan- Robert Borowiński, Paweł Waleszczyk
Zawisza Borzytuchom4-1 Błękitni Główczyce
18 listopada, 13:00
Filip Zblewski 2, Seweryn Lublewski, Tobiasz Rachwał- Robert Ludko
Sparta Sycewice7-0 Chrobry Charbrowo
17 listopada, 13:00
Michał Giersz 2, Patryk Dąbrowski 2, Mateusz Budzyński, Michał Mytych, Krystian Klawikowski
w Słupsku
Stal Jezierzyce2-3 Sokół Wyczechy
18 listopada, 11:00
Piotr Bentkowski, Mateusz Perlański- Ariel Sobczak 3
w Siemianicach
Myśliwiec Tuchomie5-1 Karol Pęplino
18 listopada, 13:00
Jakub Kulisz, Mateusz Demko, Szymon Żmuda Trzebiatowski, Krystian Barra, Tomasz Kupczyk- Adam Gołąb
» kolejka 16 - 16/17.03.2019
MKS Debrzno4-4 Karol Pęplino
17 marca, 15:00
Krzysztof Szawarniak, Norbert Mucha, Paweł Władyczak, Szymon Malmon- Szymon Gołaszewski 2, Konrad Kiełczykowski, Daniel Ziembiński
Myśliwiec Tuchomie4-2 Sokół Wyczechy
17 marca, 12:00
Adam Gross 2, Jakub Kulisz, Tomasz Kupczyk- Maciej Jaroszyński 2
Stal Jezierzyce2-6 Chrobry Charbrowo
16 marca, 15:00
Łukasz Skierka 2- Dominik Stencel 2, Sebastian Wiśniewski 2, Jarosław Janiszek, Krystian Czerwionka
w Bruskowie Wielkim
Sparta Sycewice3-1 Błękitni Główczyce
16 marca, 13:00
Radosław Terefenko 2, Szymon Budziński- Przemysław Romowski
w Słupsku
Zawisza Borzytuchom1-0 Słupia Kobylnica
17 marca, 14:00
samobójcza
Piast Człuchów1-3 Lipniczanka Lipnica
16 marca, 15:00
Błażej Kolter- Łukasz Chylewski 2, Artur Rzepiński
Leśnik Cewice1-3 Jantaria Pobłocie
17 marca, 13:30
Cezary Plichta- Radosław Powideł 2, Patryk Roder
Brda Przechlewo0-6 Start Miastko
16 marca, 15:00
Sławomir Pufelski 2, samobójcza, Przemysław Spalik, Paweł Koniuszek, Oskar Wiśniewski
» kolejka 17 - 23/24.03.2019
Brda Przechlewo1-3 MKS Debrzno
23 marca, 15:00
Jakub Gołuński- Krzysztof Szawarniak 3
Start Miastko1-0 Jantaria Pobłocie
23 marca, 15:00
Sławomir Pufelski
Leśnik Cewice1-6 Piast Człuchów
23 marca, 16:00
Jakub Waczkowski- Mateusz Drobek 2, Łukasz Czarnowski 2, Paweł Maślanyk, Jarosław Wójcik
Lipniczanka Lipnica3-2 Zawisza Borzytuchom
24 marca, 15:00
Fabian Górski 2, Artur Wojach- Filip Zblewski, Tobiasz Rachwał
Słupia Kobylnica1-3 Sparta Sycewice
23 marca, 15:00
Adam Hostyński- Mateusz Budzyński, Szymon Budziński, Grzegorz Rzadkiewicz
Błękitni Główczyce1-3 Stal Jezierzyce
24 marca, 13:00
Damian Grzeszkowiak- Piotr Bentkowski, Łukasz Skierka, Tomasz Perkowski
Chrobry Charbrowo2-1 Myśliwiec Tuchomie
23 marca, 16:00
Norbert Butowski, Jarosław Janiszek- Adam Gross
Sokół Wyczechy4-1 Karol Pęplino
23 marca, 15:00
Maciej Jaroszyński 3, Łukasz Kościan- Szymon Gołaszewski
» kolejka 18 - 30/31.03.2019
MKS Debrzno4-4 Sokół Wyczechy
31 marca, 16:30
Szymon Malmon, Norbert Mucha, Michał Kawczak, Krzysztof Szawarniak- Maciej Jaroszyński 3, Ariel Sobczak
Karol Pęplino2-4 Chrobry Charbrowo
31 marca, 16:00
Szymon Gołaszewski 2- Jarosław Janiszek 2, Sebastian Wiśniewski, Paweł Mielewczyk
Myśliwiec Tuchomie5-0 Błękitni Główczyce
31 marca, 13:00
Adam Gross 2, Karol Żmuda Trzebiatowski 2, Volodymyr Kaydrovych
Stal Jezierzyce2-2 Słupia Kobylnica
30 marca, 16:00
Tomasz Perkowski, Łukasz Skierka- Paweł Graś 2
w Bruskowie Wielkim
Sparta Sycewice1-2 Lipniczanka Lipnica
30 marca, 13:00
Dmytro Parukh- Łukasz Chylewski 2
w Słupsku
Zawisza Borzytuchom0-1 Leśnik Cewice
31 marca, 14:00
Rafał Ruła
Piast Człuchów0-1 Start Miastko
30 marca, 16:00
Paweł Koniuszek
Jantaria Pobłocie5-1 Brda Przechlewo
31 marca, 13:00
Adrian Mielewczyk, Tomasz Żółć, Kamil Iwanicki, Maciej Formela, Patryk Roder- Radosław Szuryn
» kolejka 19 - 06/07.04.2019
Jantaria Pobłocie5-2 MKS Debrzno
7 kwietnia, 11:30
Przemysław Lewiński 2, Radosław Powideł 2, Kamil Iwanicki- Sebastian Stalka, Patryk Klejdysz
Brda Przechlewo1-6 Piast Człuchów
6 kwietnia, 15:00
Mikołaj Borsuk- Andriy Badyan 2, Łukasz Czarnowski 2, Sebastian Kluk, Dominik Gołuński
Start Miastko2-2 Zawisza Borzytuchom
6 kwietnia, 15:00
Oskar Wiśniewski, Paweł Koniuszek- Łukasz Hinc 2
Leśnik Cewice0-5 Sparta Sycewice
7 kwietnia, 13:30
Szymon Mytych 2, Michał Giersz 2, Krystian Klawikowski
Lipniczanka Lipnica3-3 Stal Jezierzyce
6 kwietnia, 17:00
Łukasz Chylewski 2, Artur Rzepiński- Łukasz Skierka 3
Słupia Kobylnica1-4 Myśliwiec Tuchomie
6 kwietnia, 15:00
samobójcza- Adam Gross 4
Błękitni Główczyce1-0 Karol Pęplino
7 kwietnia, 13:00
Robert Ludko
Chrobry Charbrowo1-1 Sokół Wyczechy
6 kwietnia, 17:00
Karol Kiełtyka- Ariel Sobczak
» kolejka 20 - 13/14.04.2019
MKS Debrzno8-3 Chrobry Charbrowo
13 kwietnia, 17:00
Sebastian Stalka 3, Krzysztof Szawarniak 3, Wojciech Taras, Michał Pacholik- Mariusz Kalamaszek, Wojciech Krzyżanowski, Szymon Pawlik
Sokół Wyczechy8-0 Błękitni Główczyce
13 kwietnia, 15:00
Łukasz Kościan 6, Karol Dołgowski 2
Karol Pęplino2-0 Słupia Kobylnica
14 kwietnia, 11:00
Michał Płaskonka, Adrian Łopuszyński
Myśliwiec Tuchomie2-1 Lipniczanka Lipnica
14 kwietnia, 13:00
Adam Gross, Jakub Kulisz- Artur Rzepiński
Stal Jezierzyce5-0 Leśnik Cewice
13 kwietnia, 17:00
Piotr Bentkowski 3, Tomasz Biel 2
w Bruskowie Wielkim
Sparta Sycewice0-2 Start Miastko
13 kwietnia, 13:00
Oskar Wiśniewski, Sławomir Pufelski
w Słupsku
Zawisza Borzytuchom3-0 Brda Przechlewo
14 kwietnia, 14:00
Filip Zblewski 3
Piast Człuchów0-3 Jantaria Pobłocie
13 kwietnia, 16:00
Tomasz Klamerus, Kamil Iwanicki, Radosław Powideł
» kolejka 21 - 17/20.04.2019
Piast Człuchów3-0 MKS Debrzno
17 kwietnia, 17:00
Mateusz Drobek 2, Łukasz Czarnowski
Jantaria Pobłocie4-1 Zawisza Borzytuchom
20 kwietnia, 14:00
Adrian Mielewczyk 2, Krystian Stencel, Patryk Roder- Łukasz Hinc
Brda Przechlewo1-2 Sparta Sycewice
17 kwietnia, 17:00
Radosław Szuryn- Damian Kopciński, Krystian Klawikowski
Start Miastko2-2 Stal Jezierzyce
20 kwietnia, 12:00
Krzysztof Bryndal, Przemysław Spalik- Mateusz Perlański, Łukasz Skierka
Leśnik Cewice0-3 Myśliwiec Tuchomie
17 kwietnia, 17:30
Adam Gross 2, Krystian Barra
Lipniczanka Lipnica5-1 Karol Pęplino
17 kwietnia, 17:45
Artur Rzepiński 3, Łukasz Chylewski, Artur Wojach- Piotr Daszkiewicz
Słupia Kobylnica1-3 Sokół Wyczechy
17 kwietnia, 17:00
Łukasz Wołczko- Karol Dołgowski, Paweł Łacko, Łukasz Kościan
Błękitni Główczyce0-9 Chrobry Charbrowo
17 kwietnia, 17:00
Dominik Stencel 2, Norbert Butowski 2, Jakub Żmudzki 2, Mariusz Kalamaszek, Radosław Piotrowski, Sebastian Wiśniewski
» kolejka 22 - 27/28.04.2019
MKS Debrzno7-2 Błękitni Główczyce
28 kwietnia, 16:00
Michał Pacholik 2, Sebastian Stalka 2, Krzysztof Szawarniak, Michał Kawczak, Patryk Klejdysz- Tomasz Fabich 2
Chrobry Charbrowo1-0 Słupia Kobylnica
27 kwietnia, 15:00
Krystian Czerwionka
Sokół Wyczechy2-4 Lipniczanka Lipnica
27 kwietnia, 15:00
Łukasz Kościan, Maciej Jaroszyński- Artur Rzepiński 2, Artur Wojach, Przemysław Toczek
Karol Pęplino4-1 Leśnik Cewice
28 kwietnia, 11:00
Piotr Daszkiewicz, Karol Petrus, Konrad Kiełczykowski, Adam Gołąb- Daniel Zieliński
Myśliwiec Tuchomie1-3 Start Miastko
28 kwietnia, 13:00
Krystian Barra- Paweł Koniuszek 2, Sławomir Pufelski
Stal Jezierzyce3-0 Brda Przechlewo
vo
27 kwietnia, 17:00
w Bruskowie Wielkim; goście nie stawili się na zawody
Sparta Sycewice2-0 Jantaria Pobłocie
27 kwietnia, 15:00
Michał Giersz, Tomasz Slusarz
w Słupsku
Zawisza Borzytuchom3-1 Piast Człuchów
28 kwietnia, 14:00
Łukasz Hinc 2, Filip Zblewski- Mateusz Drobek
» kolejka 23 - 04/05.05.2019
Zawisza Borzytuchom3-2 MKS Debrzno
5 maja, 14:00
Łukasz Hinc, Mateusz Zblewski, Filip Zblewski- Krzysztof Szawarniak 2
Piast Człuchów1-2 Sparta Sycewice
1 maja, 16:00
Łukasz Czarnowski- Damian Kopciński 2
Jantaria Pobłocie3-1 Stal Jezierzyce
5 maja, 13:00
Radosław Powideł 2, Adrian Mielewczyk- Damian Sadura
Brda Przechlewo0-2 Myśliwiec Tuchomie
4 maja, 15:00
Jakub Kulisz, Wojciech Wałdoch
Start Miastko6-1 Karol Pęplino
1 maja, 11:00
Paweł Koniuszek 3, Krzysztof Bryndal 2, Oskar Wiśniewski- Rafał Kostka
Leśnik Cewice1-7 Sokół Wyczechy
4 maja, 18:00
Patryk Szarkiel- Łukasz Kościan 4, Ariel Sobczak, Karol Dołgowski, Karol Borek
Lipniczanka Lipnica2-2 Chrobry Charbrowo
5 maja, 15:00
Mateusz Cybula, samobójcza- Sebastian Wiśniewski 2
Słupia Kobylnica2-2 Błękitni Główczyce
4 maja, 17:00
Robert Borowiński, Patryk Nitsche- Tomasz Fabich, Przemysław Romowski
» kolejka 24 - 11/12.05.2019
MKS Debrzno3-1 Słupia Kobylnica
12 maja, 18:00
Michał Pacholik 2, Sebastian Stalka- Artur Szymankowski
Błękitni Główczyce0-7 Lipniczanka Lipnica
12 maja, 13:00
Artur Rzepiński 2, Artur Wojach 2, Fabian Górski 2, Kamil Pranczk
Chrobry Charbrowo3-0 Leśnik Cewice
11 maja, 17:00
Karol Kiełtyka, Radosław Piotrowski, Jarosław Janiszek
Sokół Wyczechy2-3 Start Miastko
11 maja, 18:00
Maciej Jaroszyński, Łukasz Kościan- Paweł Koniuszek 2, Sławomir Pufelski
Karol Pęplino8-0 Brda Przechlewo
11 maja, 11:00
Szymon Gołaszewski 3, Konrad Kiełczykowski 2, Adam Gołąb, Rafał Kostka, Karol Petrus
Myśliwiec Tuchomie2-1 Jantaria Pobłocie
11 maja, 18:00
Volodymyr Kaydrovych, Dominik Michańczyk- Patryk Roder
Stal Jezierzyce2-4 Piast Człuchów
11 maja, 11:00
Kacper Rozgowski, Tomasz Perkowski- Łukasz Czarnowski, Kamil Woźniak, Arkadiusz Zachajczuk, Paweł Maślanyk
w Bruskowie Wielkim
Sparta Sycewice3-0 Zawisza Borzytuchom
11 maja, 16:00
Krystian Klawikowski, Szymon Budziński, Michał Mytych
w Kobylnicy
» kolejka 25 - 18/19.05.2019
Sparta Sycewice5-3 MKS Debrzno
18 maja, 16:00
Damian Kopciński 2, Michał Giersz, Tomasz Slusarz, Szymon Schulz- Krzysztof Szawarniak 3
w Słupsku
Zawisza Borzytuchom3-4 Stal Jezierzyce
19 maja, 14:00
Łukasz Hinc 2, Dominik Petryszyn- Łukasz Skierka 2, Tomasz Perkowski 2
Piast Człuchów0-3 Myśliwiec Tuchomie
18 maja, 16:00
Adam Gross, Damian Sobisz, Samuel Wirkus
Jantaria Pobłocie1-1 Karol Pęplino
19 maja, 13:00
Paweł Domański- Szymon Gołaszewski
Brda Przechlewo0-12 Sokół Wyczechy
18 maja, 15:00
Łukasz Kościan 4, Ariel Sobczak 3, Marcin Sobiegraj, samobójcza, Karol Dołgowski, Maciej Jaroszyński, Tomasz Turnak
Start Miastko8-1 Chrobry Charbrowo
18 maja, 15:00
Oskar Wiśniewski 2, Paweł Koniuszek 2, Oliver Lewandowski 2, Bartłomiej Borowicz, samobójcza- Jakub Żmudzki
Leśnik Cewice9-0 Błękitni Główczyce
19 maja, 13:30
Przemysław Mosór 4, Tomasz Sulkowski 2, Paweł Bulczak 2, Cezary Plichta
Lipniczanka Lipnica8-1 Słupia Kobylnica
19 maja, 15:00
Artur Rzepiński 4, Łukasz Chylewski 2, Fabian Górski, Mariusz Szmidke- Igor Skwierz
» kolejka 26 - 25/26.05.2019
MKS Debrzno0-5 Lipniczanka Lipnica
26 maja, 16:00
Artur Rzepiński 2, Łukasz Chylewski, Kamil Pranczk, Tomasz Piechowski
Słupia Kobylnica3-2 Leśnik Cewice
25 maja, 15:00
Artur Szymankowski 2, Patryk Nitsche- Przemysław Mosór 2
Błękitni Główczyce0-7 Start Miastko
26 maja, 13:00
Przemysław Spalik 2, Piotr Baranowski 2, samobójcza, Bartłomiej Borowicz, Paweł Koniuszek
Chrobry Charbrowo3-0 Brda Przechlewo
25 maja, 17:00
Sebastian Wiśniewski 2, Norbert Butowski
Sokół Wyczechy4-3 Jantaria Pobłocie
25 maja, 15:00
Ariel Sobczak, Karol Dołgowski, Maciej Jaroszyński, Łukasz Kościan- Krystian Stencel, Radosław Powideł, Patryk Roder
Karol Pęplino2-1 Piast Człuchów
26 maja, 11:00
Adam Gołąb, Michał Płaskonka- Paweł Maślanyk
Myśliwiec Tuchomie0-0 Zawisza Borzytuchom
26 maja, 13:00
Stal Jezierzyce1-5 Sparta Sycewice
25 maja, 17:00
Łukasz Skierka- Mateusz Budzyński 2, Jarosław Cudziło, Szymon Mytych, Dawid Kukliński
w Bruskowie Wielkim
» kolejka 27 - 01/02.06.2019
Stal Jezierzyce1-5 MKS Debrzno
1 czerwca, 17:00
Mariusz Zakrzewski- Krzysztof Szawarniak 3, Kamil Masternak 2
w Bruskowie Wielkim
Sparta Sycewice1-2 Myśliwiec Tuchomie
1 czerwca, 16:00
Grzegorz Rzadkiewicz- samobójcza, Adam Gross
w Kobylnicy
Zawisza Borzytuchom3-1 Karol Pęplino
1 czerwca, 16:00
Filip Zblewski 2, Wiktor Gierdalski- Karol Petrus
Piast Człuchów4-1 Sokół Wyczechy
1 czerwca, 16:00
Andriy Badyan, Mateusz Drobek, Szymon Rakowski, Matvii Osadchyi- Łukasz Kościan
Jantaria Pobłocie1-2 Chrobry Charbrowo
2 czerwca, 14:00
Radosław Powideł- Krystian Czerwionka, Sebastian Wiśniewski
Brda Przechlewo4-1 Błękitni Główczyce
1 czerwca, 15:00
Maciej Śliwicki 2, Adrian Nowak, Adrian Ginter- Marek Skibiński
Start Miastko3-0 Słupia Kobylnica
vo
1 czerwca, 17:30
goście nie stawili się na zawody
Leśnik Cewice1-4 Lipniczanka Lipnica
29 maja, 18:30
Patryk Kafarski- samobójcza, Mateusz Cybula, Łukasz Chylewski, Przemysław Toczek
» kolejka 28 - 08/09.06.2019
MKS Debrzno8-1 Leśnik Cewice
9 czerwca, 17:00
Krzysztof Szawarniak 4, Patryk Klejdysz, Paweł Władyczak, Wojciech Taras, samobójcza- Przemysław Mosór
Lipniczanka Lipnica4-1 Start Miastko
9 czerwca, 17:00
Kamil Pranczk, Artur Rzepiński, Tomasz Piechowski, Przemysław Toczek- Jakub Milewski
Słupia Kobylnica3-0 Brda Przechlewo
8 czerwca, 17:00
Kamil Setny 2, Paweł Waleszczyk
Błękitni Główczyce0-4 Jantaria Pobłocie
9 czerwca, 13:00
samobójcza, Radosław Powideł, Adrian Mielewczyk, Kamil Iwanicki
Chrobry Charbrowo4-1 Piast Człuchów
8 czerwca, 15:00
Norbert Butowski 2, Jarosław Janiszek, Jakub Żmudzki- Mateusz Drobek
Sokół Wyczechy6-2 Zawisza Borzytuchom
8 czerwca, 18:00
Paweł Łacko 2, Łukasz Kościan 2, Karol Borek, Ariel Sobczak- Mateusz Nazarko, Adam Cesak
Karol Pęplino2-2 Sparta Sycewice
7 czerwca, 19:00
Karol Petrus, Rafał Kostka- Radosław Terefenko, Damian Kopciński
Myśliwiec Tuchomie3-1 Stal Jezierzyce
9 czerwca, 13:00
Adam Gross 2, Tomasz Kupczyk- Grzegorz Skórcz
» kolejka 29 - 15/16.06.2019
Myśliwiec Tuchomie1-0 MKS Debrzno
16 czerwca, 18:00
Adam Gross
Stal Jezierzyce0-3 Karol Pęplino
16 czerwca, 19:00
Michał Płaskonka, Adam Gołąb, Adrian Łopuszyński
w Pęplinie
Sparta Sycewice5-1 Sokół Wyczechy
15 czerwca, 16:00
Radosław Terefenko 3, Dawid Kukliński, Rafał Bobrowski- Karol Dołgowski
w Słupsku
Zawisza Borzytuchom3-3 Chrobry Charbrowo
15 czerwca, 16:00
Łukasz Hinc 2, Mateusz Nazarko- Sebastian Wiśniewski, Jakub Żmudzki, Szymon Pawlik
Piast Człuchów3-0 Błękitni Główczyce
vo
15 czerwca, 16:00
goście nie stawili się na zawody
Jantaria Pobłocie3-1 Słupia Kobylnica
16 czerwca, 13:00
Kamil Iwanicki 2, Piotr Bronk- Paweł Graś
Brda Przechlewo0-4 Lipniczanka Lipnica
12 czerwca, 18:30
Artur Rzepiński 2, Adrian Kuik Studziński, Fabian Górski
Start Miastko9-2 Leśnik Cewice
15 czerwca, 15:00
Paweł Koniuszek 2, Piotr Baranowski 2, Przemysław Spalik 2, Sławomir Pufelski, Krzysztof Bryndal, Jacek Czerwiński- Krzysztof Urban, Mariusz Misiak
» kolejka 30 - 22.06.2019
MKS Debrzno1-3 Start Miastko
22 czerwca, 15:00
Patryk Klejdysz- Przemysław Spalik, Sławomir Pufelski, Jan Garczyński
Leśnik Cewice4-3 Brda Przechlewo
22 czerwca, 15:00
Krzysztof Urban 3, Cezary Plichta- Jakub Gołuński, Kacper Ginter, Dawid Modrzejewski
Lipniczanka Lipnica3-0 Jantaria Pobłocie
22 czerwca, 15:00
Łukasz Chylewski, Artur Rzepiński, Adrian Szultka
Słupia Kobylnica0-5 Piast Człuchów
vo
22 czerwca, 15:00
Kamil Setny- Kamil Woźniak 2, Dominik Gołuński, Szymon Rakowski, Arkadiusz Zachajczuk
na boisku 1:5, udział w drużynie gospodarzy nieuprawnionego zawodnika
Błękitni Główczyce0-0 Zawisza Borzytuchom
22 czerwca, 15:00
Chrobry Charbrowo1-3 Sparta Sycewice
22 czerwca, 15:00
Sebastian Wiśniewski- Damian Kopciński, Szymon Budziński, Szymon Mytych
Sokół Wyczechy3-2 Stal Jezierzyce
22 czerwca, 15:00
Ariel Sobczak, Karol Dołgowski, samobójcza- Grzegorz Skórcz, Łukasz Skierka
Karol Pęplino3-2 Myśliwiec Tuchomie
20 czerwca, 15:00
Piotr Daszkiewicz, Kamil Kamiński, Karol Petrus- Adam Gross 2

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::