JUNIORZY › WYNIKI
» I liga wojewódzka juniorów C1 - sezon 2020/21
Lp.ZespółM.Pkt.Bramki Z.R.P.
1. Jaguar Gdańsk 28 67 101-36 22 1 5
2. Arka Gdynia 28 66 96-33 22 0 6
3. Gryf Tczew 26 64 117-31 21 1 4
4. Lechia Gdańsk 26 48 93-64 16 0 10
5. Chojniczanka Chojnice 27 47 83-61 14 5 8
6. Gedania Gdańsk 26 42 89-57 14 0 12
7. Gryf Wejherowo 25 39 76-55 11 6 8
8. U-2 Bytów 27 37 51-62 11 4 12
9. Bałtyk Gdynia 27 36 71-69 11 3 13
10. MKS Debrzno 27 33 69-144 11 0 16
11. Pomezania Malbork 26 28 60-78 8 4 14
12. Salos Słupsk 28 28 68-87 8 4 16
13. Cartusia Kartuzy 27 18 48-85 5 3 19
14. Rodło Kwidzyn 29 8 30-118 2 2 25
15. Beniaminek 03 Starogard Gdański 26 4 18-174 1 1 24
16.Olimpijczyk Kwakowo154599-151500

» kolejka 1 - 08/09.08.2020
Cartusia Kartuzy4-3 Bałtyk Gdynia
8 sierpnia, 16:00
Pomezania Malbork8-2 Beniaminek 03 Starogard Gdański
8 sierpnia, 11:00
U-2 Bytów3-2 MKS Debrzno
9 sierpnia, 11:00
???- Dominik Pikulik 64, 80+1
w Słupsku
Olimpijczyk Kwakowo2-1 Gryf Tczew
19 sierpnia, 16:30
Gedania Gdańsk2-5 Lechia Gdańsk
19 sierpnia, 11:00
Chojniczanka Chojnice0-5 Arka Gdynia
9 sierpnia, 14:00
Salos Słupsk5-1 Gryf Wejherowo
9 sierpnia, 13:00
w Bruskowie Wielkim
Pauza: Jaguar Gdańsk, Rodło Kwidzyn
» kolejka 2 - 15/16.08.2020
Bałtyk Gdynia1-1 Gryf Wejherowo
15 sierpnia, 15:00
Chojniczanka Chojnice2-0 Salos Słupsk
15 sierpnia, 11:00
Gedania Gdańsk2-4 Arka Gdynia
16 sierpnia, 11:00
Gryf Tczew6-2 Lechia Gdańsk
15 sierpnia, 11:00
MKS Debrzno1-15 Olimpijczyk Kwakowo
15 sierpnia, 10:00
Dominik Pikulik 50- ???
Beniaminek 03 Starogard Gdański1-1 U-2 Bytów
12 sierpnia, 12:00
Cartusia Kartuzy2-3 Jaguar Gdańsk
15 sierpnia, 15:00
Pauza: Pomezania Malbork, Rodło Kwidzyn
» kolejka 3 - 22/23.08.2020
Jaguar Gdańsk5-1 Bałtyk Gdynia
22 sierpnia, 15:00
Rodło Kwidzyn1-0 Cartusia Kartuzy
22 sierpnia, 11:00
Olimpijczyk Kwakowo17-1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
2 września, 17:30
Lechia Gdańsk8-2 MKS Debrzno
22 sierpnia, 11:00
???- Dominik Pikulik 54, Jakub Piotrowski 73
Arka Gdynia1-0 Gryf Tczew
23 sierpnia, 19:00
Salos Słupsk3-4 Gedania Gdańsk
23 sierpnia, 13:00
w Bruskowie Wielkim
Gryf Wejherowo3-3 Chojniczanka Chojnice
22 sierpnia, 11:00
Pauza: Pomezania Malbork, U-2 Bytów
» kolejka 4 - 26.08.2020
Bałtyk Gdynia2-7 Chojniczanka Chojnice
26 sierpnia, 12:30
Gedania Gdańsk2-3 Gryf Wejherowo
26 sierpnia, 16:00
Gryf Tczew2-1 Salos Słupsk
26 sierpnia, 16:30
MKS Debrzno1-6 Arka Gdynia
26 sierpnia, 12:00
Adrian Grabka 54 (k)- ???
Beniaminek 03 Starogard Gdański0-2 Lechia Gdańsk
26 sierpnia, 13:00
Cartusia Kartuzy1-1 Pomezania Malbork
26 sierpnia, 16:00
Jaguar Gdańsk4-0 Rodło Kwidzyn
26 sierpnia, 15:00
Pauza: Olimpijczyk Kwakowo, U-2 Bytów
» kolejka 5 - 29/30.08.2020
Rodło Kwidzyn2-5 Bałtyk Gdynia
29 sierpnia, 11:00
Pomezania Malbork0-2 Jaguar Gdańsk
29 sierpnia, 11:00
U-2 Bytów3-2 Cartusia Kartuzy
29 sierpnia, 11:00
w Słupsku
Arka Gdynia8-0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
30 sierpnia, 13:00
Salos Słupsk6-1 MKS Debrzno
30 sierpnia, 11:00
???- Dominik Pikulik 51
w Bruskowie Wielkim
Gryf Wejherowo3-3 Gryf Tczew
30 sierpnia, 13:00
Chojniczanka Chojnice0-1 Gedania Gdańsk
29 sierpnia, 11:00
Pauza: Olimpijczyk Kwakowo, Lechia Gdańsk
» kolejka 6 - 05/06.09.2020
Bałtyk Gdynia3-0 Gedania Gdańsk
5 września, 15:00
Gryf Tczew1-2 Chojniczanka Chojnice
5 września, 11:00
MKS Debrzno2-11 Gryf Wejherowo
5 września, 11:00
Dominik Pikulik 7, Franciszek Drygalski 25- ???
Beniaminek 03 Starogard Gdański1-4 Salos Słupsk
6 września, 13:00
Cartusia Kartuzy1-7 Olimpijczyk Kwakowo
6 września, 13:00
Jaguar Gdańsk3-1 U-2 Bytów
5 września, 15:30
Rodło Kwidzyn2-2 Pomezania Malbork
5 września, 11:00
Pauza: Arka Gdynia, Lechia Gdańsk
» kolejka 7 - 12/13.09.2020
Pomezania Malbork1-2 Bałtyk Gdynia
12 września, 11:00
U-2 Bytów6-2 Rodło Kwidzyn
12 września, 13:00
w Słupsku
Olimpijczyk Kwakowo1-0 Jaguar Gdańsk
13 września, 15:00
Lechia Gdańsk7-1 Cartusia Kartuzy
12 września, 11:00
Gryf Wejherowo17-0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
13 września, 13:00
Chojniczanka Chojnice6-1 MKS Debrzno
12 września, 17:00
???- Jakub Piotrowski 54
Gedania Gdańsk1-3 Gryf Tczew
13 września, 11:00
Pauza: Arka Gdynia, Salos Słupsk
» kolejka 8 - 19/20.09.2020
Bałtyk Gdynia3-4 Gryf Tczew
20 września, 17:00
MKS Debrzno5-2 Gedania Gdańsk
20 września, 12:00
Dominik Pikulik 16 (k), 23, 75, 80+1, samobójcza 40- ???
Beniaminek 03 Starogard Gdański1-12 Chojniczanka Chojnice
19 września, 15:00
Cartusia Kartuzy1-2 Arka Gdynia
20 września, 16:00
Jaguar Gdańsk2-1 Lechia Gdańsk
19 września, 17:30
Rodło Kwidzyn0-3 Olimpijczyk Kwakowo
19 września, 13:30
Pomezania Malbork3-1 U-2 Bytów
18 września, 16:00
Pauza: Gryf Wejherowo, Salos Słupsk
» kolejka 9 - 26/27.09.2020
U-2 Bytów0-1 Bałtyk Gdynia
27 września, 13:30
w Słupsku
Olimpijczyk Kwakowo9-2 Pomezania Malbork
26 września, 11:00
Lechia Gdańsk8-1 Rodło Kwidzyn
26 września, 11:00
Arka Gdynia3-2 Jaguar Gdańsk
26 września, 12:00
Salos Słupsk4-2 Cartusia Kartuzy
27 września, 13:00
w Bruskowie Wielkim
Beniaminek 03 Starogard Gdański0-3 Gedania Gdańsk
29 września, 19:30
Gryf Tczew8-2 MKS Debrzno
26 września, 14:30
???- Dominik Pikulik 68, 76
Pauza: Gryf Wejherowo, Chojniczanka Chojnice
» kolejka 10 - 03/04.10.2020
Bałtyk Gdynia2-4 MKS Debrzno
3 października, 15:00
???- Dominik Pikulik 49, 59, Jakub Piotrowski 37, Dominik Sobczak 58
Beniaminek 03 Starogard Gdański0-5 Gryf Tczew
3 października, 15:00
Cartusia Kartuzy0-2 Gryf Wejherowo
4 października, 11:00
Jaguar Gdańsk3-1 Salos Słupsk
4 października, 17:30
Rodło Kwidzyn1-2 Arka Gdynia
3 października, 11:00
Pomezania Malbork4-2 Lechia Gdańsk
7 października, 16:00
U-2 Bytów0-5 Olimpijczyk Kwakowo
4 października, 14:00
w Słupsku
Pauza: Gedania Gdańsk, Chojniczanka Chojnice
» kolejka 11 - 10/11.10.2020
Olimpijczyk Kwakowo10-0 Bałtyk Gdynia
10 października, 15:00
Lechia Gdańsk6-1 U-2 Bytów
10 października, 11:00
Arka Gdynia0-3 Pomezania Malbork
10 października, 17:00
Salos Słupsk7-1 Rodło Kwidzyn
11 października, 13:00
w Bruskowie Wielkim
Gryf Wejherowo3-1 Jaguar Gdańsk
11 października, 13:00
Chojniczanka Chojnice2-2 Cartusia Kartuzy
10 października, 17:00
MKS Debrzno4-1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
10 października, 11:00
Dominik Pikulik 30, 32, Franciszek Drygalski 35, 36- ???
Pauza: Gedania Gdańsk, Gryf Tczew
» kolejka 12 - 17/18.10.2020
Bałtyk Gdynia8-1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
17 października, 15:00
Cartusia Kartuzy0-4 Gedania Gdańsk
17 października, 11:00
Jaguar Gdańsk9-0 Chojniczanka Chojnice
18 października, 13:00
Rodło Kwidzyn2-2 Gryf Wejherowo
17 października, 11:00
Pomezania Malbork2-2 Salos Słupsk
17 października, 11:00
U-2 Bytów1-4 Arka Gdynia
17 października, 11:00
w Słupsku
Olimpijczyk Kwakowo8-2 Lechia Gdańsk
18 października, 11:00
Pauza: MKS Debrzno, Gryf Tczew
» kolejka 13 - 24/25.10.2020
Lechia Gdańsk1-2 Bałtyk Gdynia
24 października, 11:00
Arka Gdynia0-5 Olimpijczyk Kwakowo
24 października, 12:00
U-2 Bytów2-1 Salos Słupsk
4 listopada, 18:00
w Słupsku
Gryf Wejherowo3-0 Pomezania Malbork
24 października, 11:00
Chojniczanka Chojnice8-0 Rodło Kwidzyn
25 października, 11:00
Gedania Gdańsk2-5 Jaguar Gdańsk
22 listopada, 14:00
Gryf Tczew6-1 Cartusia Kartuzy
24 października, 11:00
Pauza: MKS Debrzno, Beniaminek 03 Starogard Gdański
» kolejka 14 - 31.10.2020
Cartusia Kartuzy7-3 MKS Debrzno
30 października, 18:00
???- Dominik Pikulik 11, 14, Jakub Piotrowski 42
Jaguar Gdańsk1-5 Gryf Tczew
4 listopada, 19:00
Rodło Kwidzyn0-4 Gedania Gdańsk
31 października, 11:00
Pomezania Malbork3-2 Chojniczanka Chojnice
31 października, 11:00
U-2 Bytów3-5 Gryf Wejherowo
31 października, 16:00
w Słupsku
Olimpijczyk Kwakowo6-0 Salos Słupsk
30 października, 18:00
Lechia Gdańsk3-0 Arka Gdynia
31 października, 11:00
Pauza: Bałtyk Gdynia, Beniaminek 03 Starogard Gdański
» kolejka 15 - 07/08.11.2020
Arka Gdynia3-0 Bałtyk Gdynia
7 listopada, 11:00
Salos Słupsk3-4 Lechia Gdańsk
8 listopada, 13:00
Gryf Wejherowo2-3 Olimpijczyk Kwakowo
8 listopada, 13:00
Chojniczanka Chojnice2-2 U-2 Bytów
7 listopada, 17:00
Gedania Gdańsk6-1 Pomezania Malbork
7 listopada, 11:00
Gryf Tczew10-1 Rodło Kwidzyn
7 listopada, 10:30
MKS Debrzno1-3 Jaguar Gdańsk
7 listopada, 12:00
Dominik Pikulik 41- ???
Beniaminek 03 Starogard Gdański0-4 Cartusia Kartuzy
7 listopada, 11:00
» kolejka 16 - 11.11.2020
Jaguar Gdańsk11-0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
11 listopada, 14:00
Rodło Kwidzyn7-10 MKS Debrzno
11 listopada, 09:30
???- Dominik Pikulik 15, 18, 20, 38, 65, Franciszek Drygalski 44, 51, Jakub Piotrowski 40, Hubert Birosz 56 (k), Szymon Jakubowski 68
Pomezania Malbork0-3 Gryf Tczew
11 listopada, 11:00
U-2 Bytów3-2 Gedania Gdańsk
11 listopada, 11:00
w Słupsku
Olimpijczyk Kwakowo3-2 Chojniczanka Chojnice
11 listopada, 11:00
Lechia Gdańsk5-1 Gryf Wejherowo
11 listopada, 11:00
Arka Gdynia5-1 Salos Słupsk
11 listopada, 11:00
Pauza: Bałtyk Gdynia, Cartusia Kartuzy
» kolejka 17 - 14/15.11.2020
Salos Słupsk1-0 Bałtyk Gdynia
14 listopada, 13:00
Gryf Wejherowo1-4 Arka Gdynia
15 listopada, 13:00
Chojniczanka Chojnice3-4 Lechia Gdańsk
14 listopada, 14:00
Gedania Gdańsk3-5 Olimpijczyk Kwakowo
14 listopada, 11:00
Gryf Tczew4-0 U-2 Bytów
14 listopada, 11:00
MKS Debrzno5-1 Pomezania Malbork
14 listopada, 12:00
Adrian Grabka 21, 70, Jakub Piotrowski 30, 50, Dominik Pikulik 60- ???
Beniaminek 03 Starogard Gdański1-7 Rodło Kwidzyn
14 listopada, 15:00
Pauza: Jaguar Gdańsk, Cartusia Kartuzy
» kolejka 18 - 06/07.03.2021
Bałtyk Gdynia3-0 Cartusia Kartuzy
7 marca, 15:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański2-9 Pomezania Malbork
7 marca, 15:00
MKS Debrzno1-0 U-2 Bytów
7 marca, 12:00
Jakub Piotrowski 78
Gryf Tczew- Olimpijczyk Kwakowo
mecz odwołany po awansie Olimpijczyka do Centralnej Ligi Juniorów
Lechia Gdańsk1-5 Gedania Gdańsk
10 marca, 14:30
Arka Gdynia1-2 Chojniczanka Chojnice
6 marca, 19:00
Gryf Wejherowo5-1 Salos Słupsk
24 kwietnia, 13:00
Pauza: Jaguar Gdańsk, Rodło Kwidzyn
» kolejka 19 - 13/14.03.2021
Gryf Wejherowo1-1 Bałtyk Gdynia
28 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia godz.18.00) mecz odwołany z powodu sytuacji epidemicznej
Salos Słupsk4-4 Chojniczanka Chojnice
14 marca, 13:00
Arka Gdynia2-1 Gedania Gdańsk
13 marca, 13:30
Lechia Gdańsk2-5 Gryf Tczew
14 marca, 11:00
Olimpijczyk Kwakowo- MKS Debrzno
mecz odwołany po awansie Olimpijczyka do Centralnej Ligi Juniorów
U-2 Bytów3-0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
14 marca, 11:00
w Słupsku
Jaguar Gdańsk5-2 Cartusia Kartuzy
14 marca, 19:00
Pauza: Pomezania Malbork, Rodło Kwidzyn
» kolejka 20 - 20/21.03.2021
Bałtyk Gdynia2-3 Jaguar Gdańsk
21 marca, 13:00
Cartusia Kartuzy3-1 Rodło Kwidzyn
21 marca, 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański- Olimpijczyk Kwakowo
mecz odwołany po awansie Olimpijczyka do Centralnej Ligi Juniorów
MKS Debrzno0-7 Lechia Gdańsk
20 marca, 12:00
Gryf Tczew1-0 Arka Gdynia
20 marca, 11:00
Gedania Gdańsk6-3 Salos Słupsk
21 marca, 13:00
Chojniczanka Chojnice4-1 Gryf Wejherowo
21 marca, 11:00
Pauza: Pomezania Malbork, U-2 Bytów
» kolejka 21 - 27/28.03.2021
Chojniczanka Chojnice3-2 Bałtyk Gdynia
13 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (27 marca godz.14.00) mecz odwołany z powodu sytuacji epidemicznej
Gryf Wejherowo2-1 Gedania Gdańsk
26 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (27 marca godz.13.00) mecz odwołany z powodu sytuacji epidemicznej
Salos Słupsk0-5 Gryf Tczew
12 maja, 17:30
w Bruskowie Wielkim; w pierwotnym terminie (28 marca godz.12.00) mecz odwołany z powodu sytuacji epidemicznej
Arka Gdynia10-1 MKS Debrzno
24 maja, 11:00
???- Jakub Piotrowski 14
w pierwotnym terminie (28 marca godz.11.00) mecz odwołany z powodu sytuacji epidemicznej
Lechia Gdańsk3-0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
vo
26 maja, 15:00
goście na stawili się na zawody; w pierwotnym terminie (27 marca godz.11.00) mecz odwołany z powodu sytuacji epidemicznej
Pomezania Malbork2-4 Cartusia Kartuzy
26 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (27 marca godz.11.00) mecz odwołany z powodu sytuacji epidemicznej
Rodło Kwidzyn0-3 Jaguar Gdańsk
vo
26 maja, 17:00
drużyna Rodła wycofała się z rozgrywek; w pierwotnym terminie (27 marca godz.11.00) mecz odwołany z powodu sytuacji epidemicznej
Pauza: Olimpijczyk Kwakowo, U-2 Bytów
» kolejka 22 - 31.03/03.04.2021
Bałtyk Gdynia3-0 Rodło Kwidzyn
vo
9 czerwca
drużyna Rodła wycofała się z rozgrywek; w pierwotnym terminie (3 kwietnia godz.13.00) mecz odwołany z powodu sytuacji epidemicznej
Jaguar Gdańsk4-1 Pomezania Malbork
9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia godz.11.00) mecz odwołany z powodu sytuacji epidemicznej
Cartusia Kartuzy2-4 U-2 Bytów
10 czerwca, 16:30
w pierwotnym terminie (30 marca godz.16.00) mecz odwołany z powodu sytuacji epidemicznej
Beniaminek 03 Starogard Gdański0-4 Arka Gdynia
9 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (31 marca godz.16.00) mecz odwołany z powodu sytuacji epidemicznej
MKS Debrzno4-3 Salos Słupsk
9 czerwca, 17:30
Jakub Piotrowski 59, 66, Franciszek Drygalski 3, Marek Śledziński 72- ???
w pierwotnym terminie (3 kwietnia godz.12.00) mecz odwołany z powodu sytuacji epidemicznej
Gryf Tczew6-1 Gryf Wejherowo
9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia godz.11.00) mecz odwołany z powodu sytuacji epidemicznej
Gedania Gdańsk7-1 Chojniczanka Chojnice
9 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (31 marca godz.17.00) mecz odwołany z powodu sytuacji epidemicznej
Pauza: Olimpijczyk Kwakowo, Lechia Gdańsk
» kolejka 23 - 10/11.04.2021
Gedania Gdańsk- Bałtyk Gdynia
19 czerwca, 12:30
w pierwotnym terminie (11 kwietnia godz.11.00) mecz odwołany z powodu sytuacji epidemicznej
Chojniczanka Chojnice- Gryf Tczew
26 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (10/11 kwietnia) mecz odwołany z powodu sytuacji epidemicznej
Gryf Wejherowo- MKS Debrzno
27 czerwca, 13:00
w pierwotnym terminie (10/11 kwietnia) mecz odwołany z powodu sytuacji epidemicznej
Salos Słupsk- Beniaminek 03 Starogard Gdański
26 czerwca, 11:00
w Bruskowie Wielkim; w pierwotnym terminie (10 kwietnia godz.11.00) mecz odwołany z powodu sytuacji epidemicznej
Olimpijczyk Kwakowo- Cartusia Kartuzy
mecz odwołany po awansie Olimpijczyka do Centralnej Ligi Juniorów
U-2 Bytów- Jaguar Gdańsk
26 czerwca, 11:00
w Słupsku; w pierwotnym terminie (11 kwietnia godz.11.00) mecz odwołany z powodu sytuacji epidemicznej
Pomezania Malbork3-0 Rodło Kwidzyn
vo
26 czerwca, 11:00
drużyna Rodła wycofała się z rozgrywek; w pierwotnym terminie (10 kwietnia godz.11.00) mecz odwołany z powodu sytuacji epidemicznej
Pauza: Arka Gdynia, Lechia Gdańsk
» kolejka 24 - 17/18.04.2021
Bałtyk Gdynia- Pomezania Malbork
23 czerwca, 19:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia godz.11.00) mecz odwołany z powodu sytuacji epidemicznej
Rodło Kwidzyn0-3 U-2 Bytów
vo
23 czerwca, 17:00
drużyna Rodła wycofała się z rozgrywek; w pierwotnym terminie (17 kwietnia godz.13.00) mecz odwołany z powodu sytuacji epidemicznej
Jaguar Gdańsk- Olimpijczyk Kwakowo
mecz odwołany po awansie Olimpijczyka do Centralnej Ligi Juniorów
Cartusia Kartuzy- Lechia Gdańsk
23 czerwca, 15:30
w pierwotnym terminie (17/18 kwietnia) mecz odwołany z powodu sytuacji epidemicznej
Beniaminek 03 Starogard Gdański- Gryf Wejherowo
23 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia godz.15.00) mecz odwołany z powodu sytuacji epidemicznej
MKS Debrzno2-1 Chojniczanka Chojnice
29 maja, 11:00
Wiktor Wrzeszcz 34, Jakub Piotrowski 36 (k)- ???
w pierwotnym terminie (18 kwietnia godz.11.00) mecz odwołany z powodu sytuacji epidemicznej
Gryf Tczew- Gedania Gdańsk
23 czerwca, 17:00
w pierwoinym terminie (17 kwietnia godz.11.00) mecz odwołany z powodu sytuacji epidemicznej
Pauza: Arka Gdynia, Salos Słupsk
» kolejka 25 - 24/25.04.2021
Gryf Tczew4-2 Bałtyk Gdynia
24 kwietnia, 11:00
Gedania Gdańsk11-2 MKS Debrzno
25 kwietnia, 11:00
???- Jakub Piotrowski 38 (k), Adrian Grabka 40
Chojniczanka Chojnice3-1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
24 kwietnia, 18:00
Arka Gdynia3-1 Cartusia Kartuzy
24 kwietnia, 12:00
Lechia Gdańsk2-3 Jaguar Gdańsk
24 kwietnia, 11:00
Olimpijczyk Kwakowo- Rodło Kwidzyn
mecz odwołany po awansie Olimpijczyka do Centralnej Ligi Juniorów
U-2 Bytów4-0 Pomezania Malbork
25 kwietnia, 13:00
w Słupsku
Pauza: Gryf Wejherowo, Salos Słupsk
» kolejka 26 - 01/02.05.2021
Bałtyk Gdynia1-1 U-2 Bytów
2 maja, 15:00
Pomezania Malbork- Olimpijczyk Kwakowo
mecz odwołany po awansie Olimpijczyka do Centralnej Ligi Juniorów
Rodło Kwidzyn2-3 Lechia Gdańsk
1 maja, 11:00
Jaguar Gdańsk1-0 Arka Gdynia
6 maja, 19:30
początkowo Komisja ds. Rozgrywek orzekła walkower na korzyść Arki z powodu udziału w drużynie gospodarzy nieuprawnionego zawodnika;19 maja przywrócono rezultat z boiska
Cartusia Kartuzy3-3 Salos Słupsk
1 maja, 15:00
Gedania Gdańsk8-1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
2 maja, 13:00
MKS Debrzno1-12 Gryf Tczew
30 kwietnia, 17:30
Szymon Jakubowski 53- ???
Pauza: Gryf Wejherowo, Chojniczanka Chojnice
» kolejka 27 - 08/09.05.2021
MKS Debrzno2-4 Bałtyk Gdynia
8 maja, 12:00
Jakub Piotrowski 39, 41- ???
Gryf Tczew13-2 Beniaminek 03 Starogard Gdański
8 maja, 10:00
Gryf Wejherowo2-0 Cartusia Kartuzy
8 maja, 13:00
Salos Słupsk4-4 Jaguar Gdańsk
8 maja, 11:00
w Bruskowie Wielkim
Arka Gdynia7-0 Rodło Kwidzyn
8 maja, 12:00
Lechia Gdańsk7-3 Pomezania Malbork
8 maja, 11:00
Olimpijczyk Kwakowo- U-2 Bytów
mecz odwołany po awansie Olimpijczyka do Centralnej Ligi Juniorów
Pauza: Gedania Gdańsk, Chojniczanka Chojnice
» kolejka 28 - 15/16.05.2021
Bałtyk Gdynia- Olimpijczyk Kwakowo
mecz odwołany po awansie Olimpijczyka do Centralnej Ligi Juniorów
U-2 Bytów2-1 Lechia Gdańsk
16 maja, 13:15
w Słupsku
Pomezania Malbork2-3 Arka Gdynia
15 maja, 11:00
Rodło Kwidzyn0-3 Salos Słupsk
vo
16 maja, 11:00
drużyna Rodła wycofała się z rozgrywek
Jaguar Gdańsk3-0 Gryf Wejherowo
15 maja, 18:00
Cartusia Kartuzy2-4 Chojniczanka Chojnice
16 maja, 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański0-6 MKS Debrzno
15 maja, 15:30
Wiktor Wrzeszcz 9, 44, 77, Jakub Piotrowski 74, 80, Hubert Kaczmarczyk 72
Pauza: Gedania Gdańsk, Gryf Tczew
» kolejka 29 - 22/23.05.2021
Beniaminek 03 Starogard Gdański0-8 Bałtyk Gdynia
23 maja, 11:00
Gedania Gdańsk5-1 Cartusia Kartuzy
23 maja, 13:00
Chojniczanka Chojnice2-1 Jaguar Gdańsk
22 maja, 11:00
Gryf Wejherowo3-0 Rodło Kwidzyn
vo
22 maja, 13:00
drużyna Rodła wycofała się z rozgrywek
Salos Słupsk2-5 Pomezania Malbork
22 maja, 11:00
w Bruskowie Wielkim
Arka Gdynia5-0 U-2 Bytów
22 maja, 12:00
Lechia Gdańsk- Olimpijczyk Kwakowo
mecz odwołany po awansie Olimpijczyka do Centralnej Ligi Juniorów
Pauza: MKS Debrzno, Gryf Tczew
» kolejka 30 - 29/30.05.2021
Bałtyk Gdynia1-4 Lechia Gdańsk
30 maja, 15:00
Olimpijczyk Kwakowo- Arka Gdynia
mecz odwołany po awansie Olimpijczyka do Centralnej Ligi Juniorów
Salos Słupsk4-2 U-2 Bytów
29 maja, 17:00
w Bruskowie Wielkim
Pomezania Malbork2-2 Gryf Wejherowo
29 maja, 11:00
Rodło Kwidzyn0-3 Chojniczanka Chojnice
vo
29 maja, 11:00
drużyna Rodła wycofała się z rozgrywek
Jaguar Gdańsk3-1 Gedania Gdańsk
30 maja, 17:00
Cartusia Kartuzy0-2 Gryf Tczew
30 maja, 11:00
Pauza: MKS Debrzno, Beniaminek 03 Starogard Gdański
» kolejka 31 - 03.06.2021
MKS Debrzno3-2 Cartusia Kartuzy
2 czerwca, 18:00
Jakub Piotrowski 75, 80+3, Franciszek Drygalski 77- ???
Gryf Tczew1-3 Jaguar Gdańsk
2 czerwca, 17:00
Gedania Gdańsk3-0 Rodło Kwidzyn
vo
3 czerwca, 13:00
drużyna Rodła wycofała się z rozgrywek
Chojniczanka Chojnice4-2 Pomezania Malbork
3 czerwca, 13:30
Gryf Wejherowo1-3 U-2 Bytów
3 czerwca, 13:00
Salos Słupsk- Olimpijczyk Kwakowo
mecz odwołany po awansie Olimpijczyka do Centralnej Ligi Juniorów
Arka Gdynia5-0 Lechia Gdańsk
3 czerwca, 11:00
Pauza: Bałtyk Gdynia, Beniaminek 03 Starogard Gdański
» kolejka 32 - 06.06.2021
Bałtyk Gdynia3-7 Arka Gdynia
6 czerwca, 13:00
Lechia Gdańsk3-2 Salos Słupsk
5 czerwca, 15:00
Olimpijczyk Kwakowo- Gryf Wejherowo
mecz odwołany po awansie Olimpijczyka do Centralnej Ligi Juniorów
U-2 Bytów1-1 Chojniczanka Chojnice
6 czerwca, 11:00
w Słupsku
Pomezania Malbork- Gedania Gdańsk
16 czerwca, 16:00
Rodło Kwidzyn0-3 Gryf Tczew
vo
5 czerwca, 11:00
drużyna Rodła wycofała się z rozgrywek
Jaguar Gdańsk8-0 MKS Debrzno
5 czerwca, 13:00
Cartusia Kartuzy- Beniaminek 03 Starogard Gdański
16 czerwca, 19:30
w pierwotnym terminie (6 czerwca godz.14.00) mecz odwołany z powodu awarii autokaru drużyny gości
» kolejka 33 - 12/13.06.2021
Beniaminek 03 Starogard Gdański0-6 Jaguar Gdańsk
12 czerwca, 15:00
MKS Debrzno3-0 Rodło Kwidzyn
vo
13 czerwca, 13:00
drużyna Rodła wycofała się z rozgrywek
Gryf Tczew4-0 Pomezania Malbork
12 czerwca, 11:00
Gedania Gdańsk3-1 U-2 Bytów
12 czerwca, 16:00
Chojniczanka Chojnice- Olimpijczyk Kwakowo
mecz odwołany po awansie Olimpijczyka do Centralnej Ligi Juniorów
Gryf Wejherowo- Lechia Gdańsk
13 czerwca, 13:00
Salos Słupsk0-2 Arka Gdynia
12 czerwca, 11:00
w Bruskowie Wielkim; w pierwotnym terminie (17 kwietnia godz.11.00) mecz odwołany z powodu sytuacji epidemicznej
Pauza: Bałtyk Gdynia, Cartusia Kartuzy
» kolejka 34 - 19/20.06.2021
Bałtyk Gdynia8-0 Salos Słupsk
3 czerwca, 13:00
Arka Gdynia- Gryf Wejherowo
19 czerwca, 11:00
Lechia Gdańsk- Chojniczanka Chojnice
19 czerwca, 11:00
Olimpijczyk Kwakowo- Gedania Gdańsk
mecz odwołany po awansie Olimpijczyka do Centralnej Ligi Juniorów
U-2 Bytów- Gryf Tczew
20 czerwca, 11:00
w Słupsku
Pomezania Malbork- MKS Debrzno
18 czerwca, 18:00
Rodło Kwidzyn0-3 Beniaminek 03 Starogard Gdański
vo
19 czerwca, 11:00
drużyna Rodła wycofała się z rozgrywek
Pauza: Jaguar Gdańsk, Cartusia Kartuzy

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::