JUNIORZY › WYNIKI
» Słupska klasa okręgowa juniorów C2 - sezon 2021/22
Lp.ZespółM.Pkt.Bramki Z.R.P.
1. Chojniczanka Chojnice 8 24 53-4 8 0 0
2. KS Gryf Słupsk 8 19 49-14 6 1 1
3. Grasz Dwumiasto Ustka 8 16 43-19 5 1 2
4. Dolina Gałąźnia Wielka 7 13 26-25 4 1 2
5. Pogoń Lębork 7 13 27-13 4 1 2
6. Start Miastko 8 9 24-42 3 0 5
7. GAP Bruskowo Wielkie 6 6 13-30 2 0 4
8. MKS Debrzno 8 6 14-36 2 0 6
9. Żelki Żelkowo 8 6 13-31 2 0 6
10. Czarni Czarne 8 0 9-57 0 0 8

» kolejka 1 - 28/29.08.2021
Pogoń Lębork4-0 Żelki Żelkowo
28 sierpnia, 11:00
Czarni Czarne3-6 Start Miastko
29 sierpnia, 11:00
MKS Debrzno1-7 Chojniczanka Chojnice
1 września, 17:00
Olivier Rudziński 32- ???
Dolina Gałąźnia Wielka1-9 KS Gryf Słupsk
29 sierpnia, 11:00
w Niepoględziu
Grasz Dwumiasto Ustka9-2 GAP Bruskowo Wielkie
9 września, 17:00
w Pęplinie
» kolejka 2 - 04/05.09.2021
MKS Debrzno4-1 Czarni Czarne
4 września, 11:00
Mateusz Kulicki 28, 44, Antoni Sadowski 35, 68- ???
KS Gryf Słupsk9-3 GAP Bruskowo Wielkie
4 września, 11:00
Start Miastko2-7 Grasz Dwumiasto Ustka
5 września, 11:00
Dolina Gałąźnia Wielka4-1 Pogoń Lębork
5 września, 11:00
w Niepoględziu
Żelki Żelkowo1-11 Chojniczanka Chojnice
5 września, 12:00
w Szczypkowicach
» kolejka 3 - 11/12.09.2021
GAP Bruskowo Wielkie2-5 Start Miastko
12 września, 14:30
Pogoń Lębork2-2 KS Gryf Słupsk
11 września, 13:00
Czarni Czarne1-2 Żelki Żelkowo
12 września, 11:00
Grasz Dwumiasto Ustka6-2 MKS Debrzno
12 września, 11:00
???- Olivier Rudziński 42, 68
w Pęplinie
Chojniczanka Chojnice5-0 Dolina Gałąźnia Wielka
12 września, 11:00
» kolejka 4 - 18/19.09.2021
Pogoń Lębork0-3 Chojniczanka Chojnice
18 września, 11:00
MKS Debrzno2-3 GAP Bruskowo Wielkie
18 września, 15:00
Emil Paczkowski 13, Antoni Sadowski 57- ???
KS Gryf Słupsk5-0 Start Miastko
19 września, 11:00
Dolina Gałąźnia Wielka6-0 Czarni Czarne
19 września, 13:30
w Niepoględziu
Żelki Żelkowo2-3 Grasz Dwumiasto Ustka
19 września, 12:00
w Szczypkowicach
» kolejka 5 - 25/26.09.2021
GAP Bruskowo Wielkie3-0 Żelki Żelkowo
26 września, 14:00
Grasz Dwumiasto Ustka5-5 Dolina Gałąźnia Wielka
26 września, 14:00
w Pęplinie
Chojniczanka Chojnice6-2 KS Gryf Słupsk
26 września, 14:00
Czarni Czarne2-5 Pogoń Lębork
26 września, 11:00
Start Miastko4-1 MKS Debrzno
27 września, 17:00
???- Mateusz Kulicki 25
» kolejka 6 - 02/03.10.2021
Chojniczanka Chojnice15-0 Czarni Czarne
2 października, 14:00
Pogoń Lębork5-1 Grasz Dwumiasto Ustka
2 października, 13:00
Żelki Żelkowo5-1 Start Miastko
3 października, 17:00
w Szczypkowicach
KS Gryf Słupsk11-0 MKS Debrzno
3 października, 12:00
Dolina Gałąźnia Wielka- GAP Bruskowo Wielkie
6 listopada, 12:00
w Niepoględziu
» kolejka 7 - 09/10.10.2021
MKS Debrzno4-3 Żelki Żelkowo
9 października, 11:00
Emil Paczkowski 27, 32, Mateusz Kulicki 7, Stefan Paprota 62- ???
GAP Bruskowo Wielkie- Pogoń Lębork
27 października, 18:00
w Jezierzycach
Start Miastko5-9 Dolina Gałąźnia Wielka
10 października, 11:00
Czarni Czarne2-7 KS Gryf Słupsk
10 października, 11:00
Grasz Dwumiasto Ustka0-1 Chojniczanka Chojnice
10 października, 14:00
w Pęplinie
» kolejka 8 - 16/17.10.2021
Dolina Gałąźnia Wielka1-0 MKS Debrzno
16 października, 13:00
w Niepoględziu
Chojniczanka Chojnice5-0 GAP Bruskowo Wielkie
16 października, 11:00
Czarni Czarne0-12 Grasz Dwumiasto Ustka
17 października, 11:00
Pogoń Lębork10-1 Start Miastko
20 października, 17:00
KS Gryf Słupsk4-0 Żelki Żelkowo
17 października, 11:00
» kolejka 9 - 23/24.10.2021
GAP Bruskowo Wielkie- Czarni Czarne
24 października, 14:00
MKS Debrzno- Pogoń Lębork
23 października, 11:00
Żelki Żelkowo- Dolina Gałąźnia Wielka
24 października, 13:00
w Szczypkowicach
Grasz Dwumiasto Ustka- KS Gryf Słupsk
24 października, 14:00
w Pęplinie
Start Miastko- Chojniczanka Chojnice
28 października, 16:00
» kolejka 10
Żelki Żelkowo- Pogoń Lębork
Start Miastko- Czarni Czarne
Chojniczanka Chojnice- MKS Debrzno
KS Gryf Słupsk- Dolina Gałąźnia Wielka
GAP Bruskowo Wielkie- Grasz Dwumiasto Ustka
» kolejka 11
Czarni Czarne- MKS Debrzno
GAP Bruskowo Wielkie- KS Gryf Słupsk
Grasz Dwumiasto Ustka- Start Miastko
Pogoń Lębork- Dolina Gałąźnia Wielka
Chojniczanka Chojnice- Żelki Żelkowo
» kolejka 12
Start Miastko- GAP Bruskowo Wielkie
KS Gryf Słupsk- Pogoń Lębork
Żelki Żelkowo- Czarni Czarne
MKS Debrzno- Grasz Dwumiasto Ustka
Dolina Gałąźnia Wielka- Chojniczanka Chojnice
» kolejka 13
Chojniczanka Chojnice- Pogoń Lębork
GAP Bruskowo Wielkie- MKS Debrzno
Start Miastko- KS Gryf Słupsk
Czarni Czarne- Dolina Gałąźnia Wielka
Grasz Dwumiasto Ustka- Żelki Żelkowo
» kolejka 14
Żelki Żelkowo- GAP Bruskowo Wielkie
Dolina Gałąźnia Wielka- Grasz Dwumiasto Ustka
KS Gryf Słupsk- Chojniczanka Chojnice
Pogoń Lębork- Czarni Czarne
MKS Debrzno- Start Miastko
» kolejka 15
Czarni Czarne- Chojniczanka Chojnice
Grasz Dwumiasto Ustka- Pogoń Lębork
Start Miastko- Żelki Żelkowo
MKS Debrzno- KS Gryf Słupsk
GAP Bruskowo Wielkie- Dolina Gałąźnia Wielka
» kolejka 16
Żelki Żelkowo- MKS Debrzno
Pogoń Lębork- GAP Bruskowo Wielkie
Dolina Gałąźnia Wielka- Start Miastko
KS Gryf Słupsk- Czarni Czarne
Chojniczanka Chojnice- Grasz Dwumiasto Ustka
» kolejka 17
MKS Debrzno- Dolina Gałąźnia Wielka
GAP Bruskowo Wielkie- Chojniczanka Chojnice
Grasz Dwumiasto Ustka- Czarni Czarne
Start Miastko- Pogoń Lębork
Żelki Żelkowo- KS Gryf Słupsk
» kolejka 18
Czarni Czarne- GAP Bruskowo Wielkie
Pogoń Lębork- MKS Debrzno
Dolina Gałąźnia Wielka- Żelki Żelkowo
KS Gryf Słupsk- Grasz Dwumiasto Ustka
Chojniczanka Chojnice- Start Miastko

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::