środa 20 marca godz.18.00-19.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 21 marca godz.18.00-19.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim; zbiórka na mecz klasy okręgowej z Unisonem Machowino sobota 23 marca godz.14.00 Stadion Miejski
JUNIORZY D1
poniedziałek 18 marca godz.17.00-18.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY D2
wtorek 19 marca godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY E1
wtorek 19 marca godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 21 marca godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY E2
wtorek 19 marca godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 21 marca godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY F1
środa 20 marca godz.16.50-17.50 hala sportowa SP Debrzno
JUNIORZY F2
poniedziałek 18 marca godz.17.00-18.00 hala sportowa SP Debrzno
AKADEMIA PIŁKARSKA
grupa I (roczniki 2018 i 2019, juniorzy G1), trener PAWEŁ WŁADYCZAK; wtorek 12 marca godz.16.00-17.00 hala SP Debrzno
grupa II (roczniki 2016 i 2017, juniorzy F2), trener PAWEŁ WEGNER; poniedziałek 18 marca godz.17.00-18.00 hala sportowa SP Debrzno
grupa III (rocznik 2015, juniorzy F1), trener PAWEŁ WEGNER; środa 20 marca godz.16.50-17.50 hala sportowa SP Debrzno
grupa IV (roczniki 2013 i 2014, juniorzy E1 i E2), trener KRZYSZTOF DUDZIC; wtorek 19 marca godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 21 marca godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
grupa V (rocznik 2012, juniorzy D2), trener BARTŁOMIEJ LICA; wtorek 19 marca godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
grupa VI (rocznik 2011, juniorzy D1), trener NORBERT MUCHA; poniedziałek 18 marca godz.17.00-18.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
LIGA HALOWA › TABELA
Tabela
Lp.
Zespół
M.
Pkt.
Bramki
Z.
R.
P.
1.
JR Team Człuchów
18
48
137-43
16
0
2
2.
1125 Lipka
18
45
177-36
15
0
3
3.
Grom Barkowo
18
42
115-49
14
0
4
4.
SGS Team Debrzno
18
39
108-65
13
0
5
5.
Complex Lipka
18
27
108-100
9
0
9
6.
Pionier Biskupnica
18
25
75-93
8
1
9
7.
Jedność Gębarzewo
18
21
70-104
7
0
11
8.
WKS Stare Gronowo
18
12
60-84
4
0
14
9.
Orzeł Scholastykowo
18
10
44-138
3
1
14
10.
Tytani Debrzno
18
0
27-209
0
0
18
Klasyfikacja Fair Play
Lp.
Zespół
Faule
Kary *
Pkt
1.
1125 Lipka
46
(1, 0)
51
2.
WKS Stare Gronowo
63
(1, 0)
68
3.
SGS Team Debrzno
51
(4, 0)
71
4.
JR Team Człuchów
63
(2, 0)
73
5.
Orzeł Scholastykowo
71
(1, 1)
86
6.
Complex Lipka
62
(6, 1)
102
7.
Grom Barkowo
74
(6, 0)
104
8.
Pionier Biskupnica
66
(6, 1)
106
9.
Jedność Gębarzewo
73
(11, 2)
148
Drużyna Tytani Debrzno nie jest uwzględniana w klasyfikacji fair-play