4 punkty w Bytowie! 29.09.2004
Miłą niespodziankę sprawili juniorzy MKS-u w zaległych potyczkach w Bytowie. Czerwono-niebiescy wywalczyli na tradycyjnie trudnym terenie aż cztery oczka po dobrych, zaciętych meczach. Juniorzy starsi zremisowali 2:2, strzelając wyrównującą bramkę po ładnym uderzeniu Ryszarda Żywienia w ostatniej minucie gry. Wcześniej prowadziliśmy 1:0 za sprawą trafienia Piotra Grzechnika. Gospodarze tuż po zmianie stron nie wykorzystali rzutu karnego (wykonawca jedenastki posłał piłkę ponad poprzeczkę bramki Łukasza Żubrynowicza). W końcówce zadebiutował w bramce MKS-u Maciej Szmyt i pokazał się z dobrej strony broniąc dwie trudne piłki.
Jeszcze lepiej spisali się juniorzy młodsi wygrywając 3:1. Najpierw zdobył gola Alan Nalepa, wykorzystując błąd defensywy bytowskiej. Miejscowi wyrównali po mocno problematycznym karnym. Protestujący z ławki rezerwowych trener Mirosław Kisełyczka został odesłany przez kiepsko prowadzącego zawody arbitra z Koczały na trybuny. Po przerwie karny dla nas i 2:1 po strzale Piotra Staniola. Wynik ustalił po kontrze Radosław Mazur. Ostatnie minuty znowu gorące. Za rzekome kopnięcie przeciwnika bez piłki czerwień ujrzał kapitan MKS-u Staniol. Szkoda "Myszy", bo będzie musiał teraz pauzować, chociaż "faul" widział tylko Pan sędzia...

Juniorzy starsi: Bytovia Bytów - MKS Debrzno 2:2 (1:1), bramki dla MKS-u: P. Grzechnik, R. Żywień
Skład: Żubrynowicz (80 Szmyt) - P. Szczepański, Ł. Jażdżewski, Smoliński (55 Wegner), Seryca - G. Dudek, Małys, Pryba, Litwiniuk (46 Żywień) - P. Grzechnik, B. Leśniewicz

Juniorzy młodsi: Bytovia Bytów - MKS Debrzno 1:3 (1:1), bramki dla MKS-u: A. Nalepa, P. Staniol (k), R. Mazur
Skład: K. Grzechnik - Zblewski, A. Taras, Kaczyński, Marek - Drapała, P. Staniol, Nalepa, Małolepszy - Mazur, W. Taras (68 D. Dudek)