Porażka i zwycięstwo w Przechlewie 07.05.2005r.
Połowicznym sukcesem zakończyła się wyprawa juniorów do Przechlewa. Wyraźnej porażki doznali juniorzy starsi, chociaż rezultat jest zbyt wysoki w stosunku do przebiegu gry. Znacznie lepiej zaprezentowali się ich młodsi koledzy, którzy odnieśli cenne zwycięstwo grając "gołą" jedenastką. Wprawdzie gospodarze objęli w 15 minucie prowadzenie, jednak bardzo szybko wyrównał Alan Nalepa. Tuż po wznowieniu gry w drugiej połowie na 2:1 trafił Marcin Mrozewski i taki wynik utrzymał się do końcowego gwizdka, chociaż trzeba przyznać, że w ostatnich minutach mieliśmy mnóstwo szczęścia, kiedy to przechlewianie zmarnowali znakomitą okazję na gola.

Juniorzy starsi: Brda Przechlewo - MKS Debrzno 4:0 (1:0)
Skład: K. Grzechnik - Szczepański, Ł. Jażdżewski (46 Masternak), Pryba, B. Leśniewicz, Seryca (55 Małys) - G. Dudek, Żywień (59 J. Leśniewicz), Litwiniuk (72 Smoliński), Gnitecki - P. Grzechnik (82 Kulesza)

Juniorzy młodsi: Brda Przechlewo - MKS Debrzno 1:2 (1:1), bramki dla MKS-u: A. Nalepa (17), M. Mrozewski (42)
Skład: K. Grzechnik - Drapała, A. Taras, Kaczyński, Szymanówka - Mrozewski, Nalepa, Staniol, Bronowicki - Szeliga, W. Taras