Zwycięstwa w upale 28.05.2005r.
O kolejne 6 punktów wzbogacili się młodzi piłkarze MKS-u Debrzno. O meczach z Granitem Koczała można krótko napisać tylko tyle, że się odbyły, chociaż... Juniorzy młodsi grali zaledwie 20 minut, gdyż ekipa Granitu zawitała do nas w siódemkę i arbiter był zmuszony dość szybko przerwać zawody, kiedy jeden z koczalan uległ "kontuzji" i nasz rywal został zdekompletowany. Z dwumeczu warte odnotowania jedynie 4 gole Damiana Litwiniuka i... przestrzelony rzut karny przez tego zawodnika. Za tydzień gry wyjazdowe w Dębnicy.

Juniorzy starsi: MKS Debrzno - Granit Koczała 8:3 (2:0), bramki dla MKS-u: D. Litwiniuk (38, 64, 65, 79), Ł. Żubrynowicz (60, 87), M. Mrozewski (35), P. Grzechnik (58)
Skład: K.Grzechnik - Szczepański, A. Taras (58 Kulesza), B. Leśniewicz, Szymanówka - Litwiniuk, Masternak (46 Smoliński), P. Grzechnik, Mrozewski (58 Żubrynowicz) - Drapała (35 R. Taras), Mazur (66 Czaja)

Juniorzy młodsi: MKS Debrzno - Granit Koczała 1:0, bramka: W. Szeliga (3)
Skład: Kowalczyk - Zblewski, A. Taras (15 W. Taras), Marek, Borkowski - Drapała, Staniol, Gregorowicz, Szeliga - Mrozewski (15 Kaczyński), Bronowicki